Zrůdné energie obchodních domů, aneb proč už skoro všechno nakupuji online

28.1.2019 v Energie 58
Nedávno zde vyšel zajímavý článek o nebezpečí, která na nás číhají při návštěvě obchodního domu. Běžně lidé patrně ani nepostřehnou, že jsou na rizikovém místě. Je v tom více faktorů. Různí lidé jsou různě citliví. To co jednoho skoro porazí, druhý ani nezaznamená. Také ochranné energie každého člověka jsou jinak odolné a jinak vybavené. Další rozdíl v lidech je ten, že každý má jiné energie, od silně destruktivních a obludných až po velmi jemné, něžné a čisté. Čím větší je rozdíl okolní energie od té naší, tím silněji na tento rozdíl reagujeme. Proto destruktivní lidé nereagují na destruktivní prostředí, ale reagují nedobře až alergicky na silně konstruktivní prostředí, protože je vyvádí z rovnováhy onen rozdíl. To samé se stává silně konstruktivním lidem na silně destruktivních místech.
Místa, kde v krátkém čase projde mnoho lidí, jsou destruktivní a pokud patříme do zranitelné skupiny osob, je potřeba s tímto počítat a buď se daným místum spíše vyhýbat, případně při pobytu zde, upravit své chování tak, aby dopady na naše zdraví byly co nejmenší. Celý problém velice zhoršuje i wifi signál a jiné aktivně zářící antény ma budově.

V mém rajonu je supermarketů poměrně hodně. Oproti malým obchůdkům mají nesrovnatelně horší energie. Postupně jsem vypozorovala, kde je mi nejhůř a dané supermarkety jsem prakticky vyloučila ze svých návštěv. Je zajímavé, že stejné zkušenosti měli i moji přátelé, pokud jsme šli něco koupit společně, nebo pokud tam oni šli solo. Když došla řeč na to, komu je nejvíc blbě z jakého supermarketu, vyšly nám stejné výsledky a začali jsme pocitově chodit na stejná místa, kde to není tak hrozné. Ale i tak vybíráte mezi okapem a kaluží. Nikde to není zcela ideální.
Postupně se moje přecitlivělost na obchodní domy a na přecpaná místa celkově, zhoršuje, tedy zesiluje. Tam kde jsem předtím relativně vydržela, dnes už nevydržím, nebo se ta doba výdrže podstatně zkracuje. Problém je totiž trochu v tom, že čím méně daná místa navštěvujete, tím jste méně zvyklí a tím pádem jsou vaše reakce bouřlivější.
Je to podobné jako s reakcí na wifi záření. Dokud se s ním vůbec nesetkáváte, máte jako citlivka při náhlém setkání ostrou reakci. U mě silný wifi signál ze začátku způsoboval horečku, pocení, zrudnutí obličeje, nesoustředěnost, problémy s artikulací, nervozitu, únavu, závratě, pocity na zvracení, bolesti břicha a definitivní nespavost, to znamená že organismus neusne, dokud se wifi zcela nevypne. Po vypnutí wifiny po deseti minut potíže odeznívají… Jenomže dneska kamkoliv přijdete, tam mají wifi, takže si můj organismus do určité míry zvyknul na toto záření a dnes už se projevy omezily na únavu, zmatenost a nervozitu, v horším případě ostrou bolest hlavy. Což je pro mne sice snesitelnější a méně trapné (nevypadám už jako rudé upocené rajče), ale neznamená to, že by byl destrukční efekt na můj organismus menší. Škodí mi to pořád stejně, akorát mám slabší reakci… Stejné principy fungují také u záření z mobilu, nebo právě u již zmíněných destruktivních míst. I když jste už navyklí, neznamená to, že vám to neškodí. Rozdíl nepozná a nemusí se chránit jedině ten, kdo už na této destrukci rezonuje a je to pro něj prašť jako uhoď, už nemá co chránit.
Dlouho jsem si myslela, že nejhorší obchodní dům jaký jsem kdy poznala, je brněnská Vaňkovka. Jakmile jsem vešla dovnitř, do pěti minut obvykle přišly silné migrény, pocení, zarudnutí v obličeji, nevolnost, nervozita, nesoustředěnost, závratě. Do určité doby se dokážu ovládat, ale postupně z toho začnu šílet, nic okolo mě už nezajímá a chci jenom jít pryč, aby mi už nebylo špatně.
Když jsem žila v Brně a sem tam Vaňkovkou procházela, moje reakce na toto místo se zmírnily, ale nevymizely. Co zůstává, je nervozita, podrážděnost, silná pudová potřeba ,,jít rychle pryč“ a někdy udeří i již zmíněná migréna, záleží však kde se člověk zdržuje, na některých místech to do lebky pálí víc než jinde. Jedno relativně na záření slabší místo je Tchibo obchod, který je v podstatě na boku v rožku komplexu, je tam asi o něco slabší signál.
Dlouho jsem ve Vaňkovce nebyla a nedávno jsem se do ní podívala, měla jsem hodinku čas a říkala jsem si, že se podívám co mají… Moje utrpení začalo výtahem, ve kterém se mi co patro/zastavení navalí a migréna začíná už v garáži. Procházka Vaňkovkou se nakonec zcela odlišovala od toho, co jsem doufala, že bude probíhat. Jediný můj úkol byl, hodinku tam počkat a spojit to s něčím užitečným. Ale jakmile jsem ušla dvacet metrů, úplně mě opustil zájem o to něco tam shánět nebo kupovat. Úplně jsem se stáhla do sebe, nechtěla jsem nikoho vidět, s nikým mluvit, nic vidět, nic zkoušet. Úplně mě ta úzkost pohltila a místo klidné procházky se návštěva změnila v úprk. Zůstala jsem s prázdnou a říkala jsem si zlaté e-shopy. Nakliknu co chci a mám pokoj, nemusím se tady trápit.
Podobně brutální je Aupark v Bratislavě. Nablýskaný komplex obchodů, ale v prvním horním patře to pálí do hlavy jako blázen, migréna je k nevydržení, až vás to nakonec vypudí ven do blízkého parku.
Anticenu za obchodní dům s nejhorší energií, by však získala IKEA u Brna. (Patrně to bude celý komplex, ale nejsem takový masochista, abych ještě zkoušela vedlejší obchoďáky, jestli tam budu umírat stejně jako tady…)
Je to něco neuvěřitelného, co se energií týče. Na jednu stranu vidíte krásně naaranžované zboží, vyzdobené interiéry, všechno udělané vkusně tak aby to na zákazníka působilo vizuálně příjemně, ale ta energie je naprosto zrůdná.
Naposledy jsme tam jeli něco koupit ve třech lidech. Opět jsem tam velmi dlouho nebyla a za tu dobu jsem zapomněla, jaké to tam bylo naposledy… Matně jsem si pamatovala, jak jsem kolabovala žízní ve skladištním areálu (zachránil mě náhodně nalezený barel s vodou), jak mě všechno bolelo…. Doufala jsem, že když budu hodně pít, že se to nebude opakovat. Ale ta žízeň, která vás v tomto obchodě přepadne, je právě jeden z projevů zdejší špatné energie. Vaše tělo potřebuje vodu, aby ji mohlo hned přeměnit na energii a chránit se tak. Proto tam máte pořád žízeň a bolí vás hlava jako střep.
Chvilku po vstupu dovnitř jsme se shodli na tom, že to co nejrychleji prolítneme, vezmeme co musíme a povalíme rychle pryč.
Že bude největší kytka ze skupiny deset minut po vstupu kvikat že ji bolí hlava, že se jí chce zvracet a že už to chce mít co nejrychleji za sebou a začne všechny popohánět jak kdyby hořelo, s tím se tak nějak počítá. Ale tentokrát bylo blbě všem třem, hlava bolela všechny a nadháněli jsme se navzájem.
Zrádnost IKEA je ale v tom, že je to obrovské bludiště. Buď ji musíte projít celou, což je proces tak na hodinu pokud se nikde nezdržujete a nebo musíte hledat zkratky. Můj orientační smysl, řádně ogrilovaný zdejší wifinou, pokaždé naprosto vypne, takže nevím kde jsem, kam mám jít, ani kudy jsem se tam dostala. Mám to všude, kde je silné wifi. V normálním terénu tento problém vůbec nemám, zvládnu na kole projet i řadu neznámých vesnic a bez mapy se od oka vždycky bezpečně dostanu domů, protože mám cca v merku jakým směrem jsem jela a vím jaké směry vybírat zpátky… Ale jakmile vlezu do obchodního domu s wifinou, vůbec nevím kde jsem, přestože se pohybuju v budově na relativně malém prostoru.
Pravděpodobně má v IKEA tento problém více lidí, protože nově nainstalovali světelné šipky, které vám na podlaze ukazují směr, kudy máte jít, abyste obchod prošli od začátku do konce a nemotali se tam jako kačena v čepici.
Horní patro je energeticky velmi náročné, pokud tam nejste déle jak hodinu, dá se to nějak vydržet, nebo se zapřít. Ale spodní přízemí je o poznání horší. Netuším co tam je jinak, ale pokud nám v prvním patře bylo zle a spěchali jsme, tak přízemí jsme v podstatě jenom proběhli, všichni tři nervozní, s bolavou hlavou, o vystavené věci totální nezájem. Tam už sebezapření nepomůže, tam už je to na zešílení. Grotesknost celé situace přibarvuje fakt, že kolem vás chodí lidé a čuchají ke svíčkám a vybírají polštářky, jakoby se nechumelilo. Nic necítí. Jsou na to zvyklí, nebo tato zrůdná energie s jejich energií ladí, takže nepoznají rozdíl.
Když jsme z IKEA konečně vypadli a byli v ,,bezpečí“ auta (moc ne, protože do nás na parkovišti skoro vjel nějaký pitomec v BMW co zatáčel doleva přes náš pruh-přes nás!), prohlásila jsem, že do IKEA mě minimálně rok nikdo nedostane než zapomenu na tu hrůzu a ať budu potřebovat COKOLIV, koupím si to na internetu, ale sem už NE! … Zbytek auta prohlásil nápodobně. Minimálně rok sem nejdem a je otázka, jestli vůbec ještě někdy. Tak strašně špatně nám tam bylo. Nepamatuji si však, že by to bylo takto zlé třeba pět-deset let zpátky. Něco se tam změnilo. Možná nainstalovali více antén a možná jsou zbytky energií návštěvníků už tak přehuštěné a mocné, že se po mnoha letech konstantního sycení energií překombinovaly v něco monstrozního.
Nic proti firmě nebo jejím výrobkům… ale v tom obchodě se nedá existovat.
V podstatě se tedy žádný velký podnik tomuto problému nevyhne, i kdyby neinstaloval žádné antény, wifiny, ani nedával podprahovou hudbu, stejně se mu postupně areál zašpiní zbytky destruktivních energií z procházejících lidí.
Nedávno jsem potřebovala koupit regál. A co myslíte… No jistě, dovezl mi ho dopravce domů, nejela jsem pro něj do obchodního domu. Řádně vycukaná z minulého zážitku, ani by mě nehlo si pro něho někam jezdit, nebo muset znova absolvovat ikeácké bludiště.
CO S TÍM?
Nejjednodušší řešení je nakupovat online co půjde.
Pokud nemůžete nakupovat online, pište si nákupní seznamy. Vejdete do supermarketu, naskládáte pouze co to jste si zapsali a jdete hned platit. Šetří to vaši energii, čas i peníze. Pokud se navíc snažíte zhubnout, zabrání vám to v utrácení za sladké nesmysly. Ostřílená hospodyně má nákupní seznam rovnou v hlavě a profičí obchod za pár minut, aniž by koukala do papíru.
Nechoďte do obchodů bez nějaké pořádné energetické ochrany, pokud víte že vám tam bývá fakt zle. Pokud jste zapomětliví, noste ji v kabelce. Zapomenutá na nočním stolku vám bude na houby. Pamatujte, že i kvalitní ochrana má svoje limity a je potřeba použít ji na dobu nezbytnou a pak rychle místo opustit.
Pokud nejste extrémě křehká kytka a nejste si jistí svými reakcemi, sledujte primárně svoji náladu. Pokud vás bez zjevného důvodu v nějakém podniku najednou přepadne silná nechuť, nezájem, podrážděnost, nervozita a pudová potřeba utéct, je to pravděpodobně defenzivní reakce organismu na velmi destruktivní energie. Můžete to mít i při setkání s konkrétní osobou, kdy jste najednou hrozně nervozní nebo zlí a nevíte proč. Pokud tomu nebudete naslouchat, postupně se pravděpodobně přidají fyzické projevy v podobě různých bolestí a narušení mozkových funkcí, nebo později narušení spánku.
Čím déle budete v obchodě postávat na místě, luštit etikety a bloumat nad nesmrtelností švába, tím silněji na vás zdejší energie budou působit a tím větší jim dáváte prostor pro narušení vaší ochranné bariéry. Pokud máte vysledovanou vaši kritickou dobu – maximální čas kdy to ještě snesete než se to začne dostávat mimo vaši kontrolu – plánujte vše v rámci vašeho času a nepřetahujte ho. Vaše zdraví za větší nákup nestojí.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Milča 2019-01-28 02:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc dobry clanek a neco mi to pripomina.

Ikona diskutujiciho Hvezda 2019-01-28 02:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano je to pravda o tech destruktivnich energiich, sama jsem si toho vsimla na sobe i na detech. Ony takove clanky necetly a aniz by o tom neco vedely tak reagovaly, ale byly male. Ale to co popisujes Alue je opravdu reakce velmi citliveho cloveka. Nedokazu z clanku pochopit jestli pises o sobe nebo zverejnujes clanek nekoho jineho. Asi o sobe ze? Bezny clovek co ho nehrouti nemoc starosti a deprese si toho zas tak moc nevsimne tesi se ze si ohmata a potesi se zbozim co si mozna koupi a nepotrebuje byt online na nakupech. Jestli to takhle pujde dal a asi pujde tak kazdy bude sedet na zadku u pc a nakupovat. Jo energie jsou tam treba destruktivni ale jak jsem jiz psala clovek to zas tak nevnima kdyz nema velke problemy sam ze sebou. Spis me desi dnesni lide konkretne mladi lide co se uzaviraji do virtualniho sveta neumi celit konfliktum a patovym situacim tvari v tvar protoze ziji ve virtualni bubline. Pak bum jedno nakupni molo a dva dny se energeticky cisti. Neco za neco. Samota pri online nakupech nebo se nenechat otravit tim co je v obchodech. A neni to jenom o obchodech. To bych pak ani nesmela letet letadlem nekolik hodin nebo travit v davu cas v precpane cekarne u doktora. Ale jo, je to o destrukci ale nevim proc by lidi mela nicit kdyz to vi a tim padem se nedaji. Bojovat je nesmysl ale uzit si Ikeu je super. Mam ji rada a dobre tam vari… no .Tak hlavne se z toho nezblaznit. Citlivka nejsem

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-28 04:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je dost možné, že jídlo z takových nákupních center je pochopitelně "nasáklé" také špatnou energií. Ono záleží hodně na tom, kdo ho vyráběl. Tak možná i proto jsem tak ošklivě zvracela… :-| Ráno jsem se totiž probudila s plným žaludkem a zjistila, že tělo to prostě odmítlo strávit. Fuj. Jeden z nejodpornějších zážitků vůbec. Když jdu tady k nám do kavárny, je vždy vše v nejlepším pořádku. Jídlo o prababičky nebo babičky a dědy- toho se můžu přejíst(což můj organismus snáší taky zle)a nic, vše ok. Jídlo z místní restaurace – taky dobrý, ani nemusím vzít prášky na trávení. Ale pak někde sním nějaký shit/tím myslím shit i po energetické stránce/a tělo mi to prostě neodpustí, nestráví to. Divné. Aspoň pak vím, kterým podnikům se vyhnout. Nedělám si srandu, pozoruju to už delší dobu. Jako kdyby moje tělo říkalo prostě "Si děláš legraci, tímto mě krmit? To teda ne, toto je až moc velký shit na to, abych to do sebe absorbovalo".

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-01-28 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to je fakt. Když už jsem někdy zabloudila do supermarketu a měla nějaký problém, že by mě třeba něco pobolívalo nebo tak, tak tam se mi to vždycky zhoršilo. Takže jsme nakoupili, co bylo třeba a šlo se. Dobře se tam také necítím. Já dneska do marketu jdu tak možná jednou za měsíc nebo dva měsíce. Manžel jednou týdně a to doma složí nákup do chodby a jde se natáhnout, asi ho to tam vždycky vycucne. Ale on si to vždycky přes víkend zase vynahradí :-D

Ikona diskutujiciho 540045 2019-01-28 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

stačí do obchodu karta tm?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-28 09:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  ta je ideální

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-01-28 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho jirik 2019-01-28 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: *Je dost možné, že jídlo z takových nákupních center je pochopitelně "nasáklé" také špatnou energií. *

Ikona diskutujiciho Ivan 2019-01-28 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue a Ty si robila túto metódu priameho pozerania sa do Slnka?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-28 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Jednou jsem v IKEA jedla, uvařené a dochucené to bylo správně a kupodivu to chuť mělo…. ale mnohokrát se mi stalo, že když to vařil někdo destruktivní, tak je to v puse jako písek a je mi z toho blbě, často nedojím. Přestože fyzicky s jídlem není nic špatně.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2019-01-28 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trefný článek. Já sice v Praze do Alberta chodím, je to nejrozumejsi možnost, jak si nakoupit základní jídlo blízko koleje a energie jsou tam stejně podobný jako v metru, takže těch 20 min už mě nezabije. Nejsem tak citlivá, protože jsem na záření z wifi zvyklá, máme ji doma (na noc vypnutou), ale ve škole a na koleji jede pořád a stejně tak to bylo na všech školách, kterými jsem prošla. Takže když ji táta koupil domů, strašně jsem se bála a nechtěla jsem ji, ale nakonec mi paradoxně nic nebylo, protože jsem byla dávno zvyklá ze školy a ani jsem o tom nevěděla. Zato u mámy b práci vedou internet po drátě, takže ona nemůže spát, pokud večer zapomeneme wifi vypnout. Ale v nákupáku popravdě podrážděná bývám, teď mluvím o Chodově, není mi špatně, ale cítím odpor k tomu místu i k těm lidem a za chvíli nevím kde jsem, ale najednou tam nechci být. A to mám u sebe pentagram a polodrahokamy. Ale trvalé následky to naštěstí nemá, nikdy mi není fyzicky špatně a stihnu si v klidu sehnat, co chci a kouknout, co mě zaujme, jen mám pocit, že tam nepatřím.

Ikona diskutujiciho Ivo 2019-01-28 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, pomůže na ochranu v těchto místech i tvůj energetický krystal? Nebo extra silný energetický krystal?

Ikona diskutujiciho Hana 2019-01-28 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já na takových místech po krátké době pobytu pociťuju jakoby schvácenost, mám návaly horka, dělá se mi nevolno, bolí mě záda, hlava, nohy, mám žízeň, pak začnu být apatická, vysátá, jdou na mě mdloby a potřebuju co nejrychleji ven na čerstvý vzduch..asi na tom něco bude.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-28 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Odkud myslíš, že se asi berou moje znalosti o energiích? Vždyť na tom že jsem taková jaká jsem je založené všechno… knížky, články, životní styl, návody atd. nebýt taková, nic z toho tady není. Lidé si rádi počtou jak to všechno funguje, co to dělá, jak se astrálně cestuje, ale pak je hrozné překvapení, že to člověka i limituje a že cítí i to špatné, co nechce.

Ikona diskutujiciho Jarka 2019-01-28 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S IKEA je to fakt…já tam byla po delší dobře je to 2 roky zpět…šílený…a nejvíc mě to vytočilo to bludiště, kterým se musí projít aby se člověk dostal ven…tam mě už nikdo nedostane…když jsem sledovala lidi co tam nakupovali nebo co procházeli, tak vypadali jako těla bez duše, jak kdyby byli všichni naštvaní…fujky, nemám ráda obchodní centra

Ikona diskutujiciho Satakieli 2019-01-28 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokrytí mobilním signálem se neustále zintezivňuje. Už teď jsou BTS stanice všude. Např v centru Brna se stačí rozhlédnout a vždy na střeše domu nějakou uvidíte. Zjistit si "svou" nejbližší BTS můžete třeba zde: https://www.gsmweb.cz/mapa/ Velkou obavu mám ze závádění 5G sítí. Je to šílené, před škodlivým zářením už nebude úniku. Na netu je petice, která se dá podepsat https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal/

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-01-28 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, že jsou lidi většinou takový, jací jsou je ten, že jsou nuceny chodit do práce, která je třeba ani nenaplňuje, protože dřív je třeba bavila, ale zvrhlo se to do povinnosti, kde zaměstnavatel chtěl ještě víc..Jenže lidi mají mít i energii hlavně pro sebe a svoji rodinu a ne ji rozdávat za pakatel cizím lidem, kteří jen cucají, neváží si energie, protože věří, že nemají cenu i oni a už to jede..Je to těžký dneska, ne každý je za kompem a vysmátý, proto taky může rozdávat.

Ikona diskutujiciho 540045 2019-01-28 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: napiš mejl alui nebo tomášovi marnému

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-28 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  ano, ten je na to dělaný

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-28 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  taková speciální rezonanční karta, nosí se na těle pod tričkem. v některých věcech to dělá to samé co energetické krystaly, ale umí to i další věci.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-01-28 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obávám sa že chápadlá manipulatívnych parazitov majú dosah i cez internet. Ľudia sú na internete ako zblbnutí, ani nevedia na čo všetko poklikajú, keď im príde balíček už ani nevedia čo si objednali, zistia že im to vlastne ,,nesedí" a niekam to odložia kde to len zbytočne zaberá miesto, až kým to niekto nevyhodí. Nechápem ako si niekto môže kupovať cez internet oblečenie, topánky.. bez toho aby to videl naživo. V obchodoch dostanete kartičku, která se nachází ve vašem energoinformačních poli a egregor z vás může odsávat i když se nacházíte daleko od obchodu. – Myslím že podobne to môže fungovať i pri nakupovaní cez internet, pošlú vám nejaké zľavové kupóny, kartičky alebo čo a cez to vás ,,vysávajú". Online nakupujem len čo nejde bežne dostať, ako MMS kvapky.

Ikona diskutujiciho Liliana 2019-01-28 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Minulý rok jsem byla poprvní v Ikei… asi po dvaceti minutách jsem chytla docela nerva, nebavilo mě to, bylo mi horko, a můj jediný cíl bylo vypadnout. Alespoň moje peněženka zůstala ušetřena. A po chvilce jsem se vůbec nemohla zorientovat, kde jsem… jak říkáš, je to bludiště.

Ikona diskutujiciho Kaja 2019-01-28 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ivan, ja som trpela kedysi brutálnou elektrosenzitivitou, študovala som tento fenomén niekoľko rokov, presne symptómy, čo popisuješ, jedna jazda vlakom a dva dni som sa dávala doma dokopy, elektrosenzitivita je už diagnóza, nemusí ísť len o precitlivelých jedincov, ako si väčšina myslí, ale poukazuje skôr na to, že v tele je nejaký problém a preto človek takto reaguje. U mňa to boli ťažké kovy, chelácia pomohla, ale trvalo mi to roky…, alebo aj hocijaké oslabenie v tele môže človeka robiť viac citlivejším na elektrosmog, starší ľudia, chorí, malé deti môžu byť citlivejší, ľudia s neuroinfekciami, úrazmi hlavy, čokoľvek, čo oslabí mozgovo-cievnu bariéru. V článku sa riešia aj deštruktívne energie, ale asi by som oddeľovala problém elektrosmogu, v obchodných domoch je aj kopec chemikálií z tých nábytkov, elektroniky, mne bývalo v nich zle odjakživa, už sa to zlepšilo, takisto je to diagnóza – MCS multiple chemical sensitivity a vo svete sú kliniky, kde sa to lieči, alergia na parfémy, chemikálie… je to kumulatívny efekt, elektrosmog+chemikálie, možno aj tie deštruktívne energie. Elektrosmog masívne stúpa každým dňom, EHS ľudia (elektrosenzitívni) páchajú vo svete samovraždy, nedá sa s tým v tejto spoločnosti fungovať, alebo žijú v izolácii dakde v obytnom prívese v lese. Preto, ak má človek takéto problémy, treba sa liečiť, kým to neprejde do takého štádia, že človek nebude môcť pomaly chodiť ani po vonku. Ja som musela v najhoršom štádiu spávať doma vo Faradayovej klietke – taký super drahý špeciálny baldachýn a podložky na zem z odtieňovacej tkaniny a navonok nosiť špeciálnu pokrývku na hlavu, mozog je na to žiarenie najcitlivejší. Pri cestovaní a prespávaní mimo domu som mala spacák z tejto odtieňovacej tkaniny, ale tieto "srandy" sú veľmi drahé. A žiadne "blbosti" typu kartičky na elektrosmog a kadejaké orgonity mi vôbec nefungovali, len to žiarenie fyzikálne odtieniť, ísť do prírody, nosiť vo vlaku so sebou všade merák na HF elektrosmog a nájsť si "tiché" miesto na sedenie-ale dnes už prakticky nemožné, ľudia s mobilmi a notebookmi nonstop "on-line" zamoria všetko. Ja asi nebudem nejak citlivá na deštruktívne energie, popisujem tu citlivosť len na elektrosmog a chemikálie – tie sa mi liečbou tela podstatne zmiernili.

Ikona diskutujiciho Simka 2019-01-28 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dobrý den, je tu někdo kdo by byl ochotný poradit? Občas nosím na krku co jsem si myslela, že je symbol mírů (protože to nosili i hippies)… no, dneska se mi kámoška ptala jestli vím co to znamená, říkám že mír.. a ona že dneska ano, ale že původně to je Nerův kříž, symbol satanova syna (antikrista).. znamená to že to už nemám raději nosit? Našla jsem si to na netu a fakt to vypadá stejně!! Nemůžu nějak na sebe napojit satana či antikrista?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-28 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Víš co je na tom na hlavu? Že místo aby se zrušilo wifi, mobily, mikrovlnky atd. a vrátilo se ke kabelu, tak citliví lidé co na to reagují se mají ,,léčit"… a ostatní mezitím budou prasit a krmit rakovinku.

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-28 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Tento symbol "míru" je podle mě opravdu destruktivní. Schválně si najdi, jak vypadá runa života. Můžeš si všimnout, že to je stejný symbol jako u hippies, ale obrácený. Takže je to vlastně obrácená runa života v kruhu = symbol smrti posílený kruhem. Určitě nedoporučuji nosit.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-28 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda ta poznámka o žízni mi zase zapadla do skládačky. Díky! Tak proto mám takovou žízeň v kritických místech a pořád se napájím. Na návštěvách permanentně vodu, vodu, ani nemám chuť na čaje. Pokud bych si dala nabízený alkohol tak to by byla naprostá katastrofa, bylo by mi blbě ještě dva dny. S tou vodou to dává smysl. Úleva:)

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-01-28 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Tauri 2019-01-28 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ivan 2019-01-28 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Steven Dollins hovorí, že to nikdy nebol symbol mieru, podľa Steva Dollinsa je to symbol zlomeného kríža. Pri iniciácii v satanizme člen dostáva keramický kríž, obráti ho a zohne, či zlomí, na znamenie, že zavrhuje Božieho Syna Pána Ježiša Krista – pre satanistov predstavuje Boží Syn Pán Ježiš Kristus jediný problém:

Ikona diskutujiciho Ivan 2019-01-28 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: No u mňa je to tým sungazingom. Ak chceš Kaja, na stránke mail, veľmi by ma zaujímal Tvoj príbeh. Napriek všetkému by som nemenil, ale na tejto planéte som asi skončil, minimálne sa končia moje ilúzie o živote na Zemi. Toto bude o prežití, ak ste veriaci, môžete sa pomodliť občas aj za dobrú smrť. Keď ľudia budú o chvíľu vidieť a cítiť to, čo už dávno bolo z Božej Milosti ukázané iba niektorým, neviem, ako to zvládnu. Je to ako postupné pálenie a postupná otrava jedom zaživa. Chemtrails v kombinácii s mobilným žiarením páli a dusí za živa. V našich nákupných centrách mi skôr vadia tie LED svetlá. Tam, kde je v nákupnom centre alebo v obytnej budove blízko vysielač, je pás cca 1,5-3,5 metra extrémne silného žiarenia, cez ktoré je problém prejsť krokom. Ak by to ľudia "videli" ten vysielač by musel ísť preč, alebo by s tým museli niečo robiť. Mne sa zdá, ako keby smer bol vyberaný cielene do uhlopriečky cez paneláky a nákupné centrá. A tam kde sú stanice v blízkosti 20-50 metrov, tí ľudia zdebilneli, oni rozprávajú ako nejaký automat, stále rozprávajú, stále musia "niečo" robiť, niekde behajú, proste nie sú normálni! Lenže také sú celé sídliská! Používanie wi-fi a mobilov má súvis s psychickými chorobami, chorí ľudia by nemali používať mobil a wi-fi vôbec, ak tak, iba výnimočne, na mobile vždy reproduktor. Už ľuďom nestačí pevná linka a pevný internet doma a v práci? Kto naozaj potrebuje telefonovať a internetovať aj pri chôdzi, pri bicyklovaní, v škole aj pri riadení auta? Veď to sú zombie, undeadi, chudáci mŕtvi za živa!

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-01-28 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Tu je popísané ako vznikol symbol mieru. Asi by na tom nebolo nič zlé ale pripadá mi to ako symbol človeka s roztiahnutými rukami smerom k zemi, vzývajuci Satana. https://www.startitup.sk/7-najslavnejsich-symbolov-ktorych-ste-doteraz-nevedeli-vobec-vznikli/

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-28 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: jo přesně. A v tramvaji je hrozně hlasitý signál zavirajících se dveří proto aby to slyšeli nahluchlí důchodci, místo aby se norma přizpůsobila tomu co je zdravé, přizpůsobuje se tomu co je patologické.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-01-28 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Kde se dá vůbec sehnat kartička TM?

Ikona diskutujiciho Kaja 2019-01-28 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:Kedysi som si myslela, že elektrosenzitívni jedinci sú ako tie kanáriky v bani, ktoré oveľa citlivejšie reagujú na toxické plyny a sú indikátorom pre baníkov, že niečo nie je v poriadku. A nejak tak fungujú v tejto spoločnosti, že cítia niečo, na čo druhí ľudia zatiaľ nereagujú, ale možno v budúcnosti sa aj u nich táto schopnosť vyvinie. ALEBO elektrosenzitívni jedinci sú ľudia s oslabenou imunitou, zdravím, kedy ich organizmus už nedokáže zvládať takýchto nápor elektromagnetického žiarenia. Ono magnetické žiarenie, napr. zo zeme tu bolo vždy, takže na isté dávky je človek zvyknutý, ale VF pulzné žiarenie je niečo úplne nové a je oveľa agresívnejšie, osobne sa ale už prikláňam k tej druhej teórii. Elektrosenzitívni jedinci sa stávajú spravidla ľudia s oslabeným zdravím, kovmi v tele, najčastejšie práve ľudia, ktorí majú problémy s toxicitou, veľmi často sú obete ľudia s MCS (multiple chemical sensitivity). Ak sa vonkajšie pomery človeka príliš rýchlo menia, to evolúcia nestíha, nestíha reagovať genetickou zmenou a posilniť napr. detoxikačné mechanizmy človeka, ale už sa potvrdilo, že ľudia s istým typom génov, slabšie vylučujú napr. ortuť. Možno sa to bude týkať aj imunity na VF žiarenie. Ale v takých dávkach, v akých je dnes v prostredí, to skôr pomrieme, než sa stihneme prispôsobiť. Ale osobne som presvedčená, že na VF žiarenie platí niečo ako na ortuť – aj v minimálnych množstvách je pre organizmus škodlivé, len ten účinok VF žiarenia je kumulatívny a prejaví sa až za roky a je ťažké si ho dať do súvisu napr. s neskorším ochorením rakoviny, alebo vznikom alzheimru, poškodením nervových buniek. Od určitej hodnoty VF žiarenia ho cíti už každý, napr. pracovníci na radaroch, čo opravujú vysielače.

Ikona diskutujiciho Sebastian 2019-01-28 23:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:  tak mne sa napriklad pred 2 mesiacmi snival sen, kde som prosil bytosti, ktore nie su odtialto, aby ma uz vzali domov, prec odtialto. Ludia si to tu nicia nezadrzatelnym tempom a zivot v spolocnosti sa stava peklom…

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-29 00:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: ahá! takže tobě je po takovém jídle taky špatně! takže nejsem paranoidní, je to tak :-) konečně tomu začínám rozumět.

Ikona diskutujiciho :) 2019-01-29 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Snnesu jediny obchodak v Praze na cernaku, jinde je to des a hruza…a o Ikee uz ani nemluvim, bambilion lidi a vsichni jak vysinuti…ale pres internet nakupovat nemuzu, musim si to proste vyzkouset, coz je naprd ?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-29 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:  je to takový podpulťák pro známé a kamarády, normálně to není k sehnání

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-29 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: ano mám takové příznaky. Vzduch v nákupních centrech, ale i v klimatizovaných vlacích, letadlech, moderních budovách, je hrozně nepříjemný, přesušuje mi sliznice, bývám z toho jako nachlazená, bolívá hlava. O světle a wifině ani nemluvě. No přežít v tomto světě je samo o sobě náročný úkol. Přemýšlím, jak dlouho to vydržím, respektive kdy bude načase se zdekovat někam na venkov. Na druhou stranu, když má člověk nějaký úkol a chce ho plnit, musí skousnout hodně věcí a může ho to i zocelit.

Ikona diskutujiciho manu 2019-01-29 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Začala jsem číst a přišla mi na mysl Vaňkovka. Vzpomínky, jak jsem to tam vždycky špatně snášela,jen tam strčit noc, jak mě tam chytala úzkost,divné skleslé pocity a opouštěla chuť sedívat po obchodech a vždycky jsem jen toužila, s potem za krkem a chlupy v pozoru dostat se ven. A pak si to čtu v článku. No pohleďme! Aluško, ten odstavec o Vaňkovce jsem mohla s klidem napsat já, a každopádně to, co píšeš podepisuju! Přesně tak to znám.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-29 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Na druhou stranu, když má člověk nějaký úkol a chce ho plnit, musí skousnout hodně věcí a může ho to i zocelit." O tom mi povídej… :-| Už "koušu" přes tři roky a začínám toho mít plný zuby. Vzpomínám na dobu, kdy jsem si jako dítě myslela, že plnit můj úkol tady na zemi a chodit do práce atd. bude jen naprosto růžové :D :D

Ikona diskutujiciho Jirka 2019-01-30 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]:Taky jsem měl jako dítě spoustu naivních představ jak to bude růžové a klidné ale čím jsem starší a uvědomělejší tím mám spíše ještě větší pocit že do tohodle světa nepatřím, že jsem reinkaroval do špatného světa. Nelze téměř nikomu a ničemu věřit, téměř každý je tě schopen podrazit aby si šplhnul a přivydělal peníze na víc alkoholu a drog. Najít v tomhle světě skutečné a opravdové přátele mi dělalo potíže protože moje představy pomalu spíše patřily do pohádek a takhle to v tomhle světě jak mě to učili rodiče a pohádky nefunguje.

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-01-30 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho armag 2019-01-30 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Práce ve fabrice je skutečně na levačku. Já ve fabrice dělám u stroje a jsem celkem rád. Není to splněný sen, ale po skončení směny mám úplně čistou hlavu.

Ikona diskutujiciho renata 2019-01-30 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: ivan, ako velmi vam rozumiem, citim to presne tak.

Ikona diskutujiciho renata 2019-01-30 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyborny clanok a diskusia. Ked idem sem, necitim sa tak strasne osamelo na svete ,aspon virtualne, ked realne sa pohybujem len medzi tupcami, ktori uz len pri naznaku nieco vysvetlit pozeraju na cloveka ako na paranoidneho. Ale mne je to jedno, ja si poviem na plnu hubu , co si myslim, nebudem pocuvat tie ich blbiny a ticho suchat nohami, len aby som sla s davom?

Ikona diskutujiciho niky 2019-01-31 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je v pohodě používat sklokeramickou varnou desku?

Ikona diskutujiciho umodrekocky 2019-01-31 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Tak tohle chápu, přesně já, když mě popadne marnost.

Ikona diskutujiciho niky 2019-01-31 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Proč se na to ptám tady, když to je otázka do dotazníku, pardon spletla jsem se :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek