210. Dotazník: Mohou domácí skřítkové schovávat věci?

27.4.2018 v Čtenáři 33

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Mám ráda skupinu Linkin Park. Jak už mnozí ví, zpěvák Chester spáchal sebevraždu. Napadlo mě, jak to tedy mají potom duše sebevrahů. Slyšela jsem, že je to specifická skupina a mají to jiné. (Nemyslím to, že jdou rovnou do pekla, jak se říká v křesťanství). Nevíš o tom něco Alue? Děkuji 🙂

Duše sebevraha potká podobný vývoj jako duše vraha. Pusť si film The Ghost, kde je to ukázané. Vzít život druhému, nebo vzít život sám sobě, je prakticky to nejhorší, co se dá na tomto světě udělat. To se otiskne do naší rezonance a tato rezonance pak určí, co se s námi stane po smrti.

Proto vždycky říkám, vyberte si jasně stranu. Buďte dobří a pomáhejte druhým. Je to snadné a přirozené. Když se podělá všechno co se vůbec podělat může, nesmíte se nikdy vzdát. A ta spousta lidí, kterým jste vy v minulosti pomohli, pomůže zase vám. Předtím než se věci podělají, dostáváte mnohá a jasná znamení. Když je nebudete přehlížet, nebudete nikdy v koncích, vždy si poradíte a nebudete mít ani nikdy potřebu se zabíjet.

Co se týče slavných lidí, tam figurují také různé vstupy do spolků, v některých je sebevražda druh vyvrcholení členství po určité době, případně zafigurují drogy. Do člověka vstupují temné bytosti, které ho postupně ovládnou a sebevražda je pak logická, protože z původního člověka už zbyla jen skořápka. Jindy může přijít krize z nedostatku soukromí, ustát mediální tlak je na psychiku velice náročné. Člověk chorobně posedlý pozorností si to užívá, ale normálního člověka to semele. Není divu, že se u vrcholu drží zejména chorobné povahy a pochybné charaktery. Je to panoptikum mentálních deformací a retardací. Někteří exoti jsou ochotní chodit nepozvaní na různé večírky i polonazí, jenom aby měli fotky v bulváru, aby se o nich mluvilo.


2. Četla jsem teď na Svobodě učení stránku se žádostí o příspěvky. Píše se tam, že nechtějí peníze z dotací apod., protože jde o peníze odebrané lidem nedobrovolně a následně přerozdělené. Otázka: Nakolik ovlivňuje člověka to, od koho přijímá peníze a jakým způsobem byly získány? Nesou si ty peníze tu energii, i když se jedná např. o anonymní bankovní převod – „jen“ virtuální čísla a ne fyzické bankovky a mince? Jsou tím pádem např. peníze z daní nějakým způsobem negativně poznamenané? A co když někdo někoho okrade, pak jde do obchodu a za ty ukradené peníze si něco koupí – jak potom ty peníze ovlivní majitele obchodu, když je zloděj zaplatil dobrovolně, ale získal násilím? Jak daleko ten vliv sahá?

Peníze na tebe mají špatný vliv tehdy, kdy je získáš nepoctivou cestou, nebo když jich máš tak moc že nevíš co s nimi, nebo tak málo, že nemáš skoro na jídlo… Co nemáš ve své režii, své kompetenci, ve svých rukách a na co nemáš žádný přímý vliv, nemá vliv ani na tebe, protože ty neneseš odpovědnost za činy druhých lidí. Ty zodpovídáš pouze sama za sebe.

3. Aluško, mohla bys něco více napsat o symbolu zlaté lilie? Myslím, že ho máš i na své první knize, pokud se ten symbol takto jmenuje.

Ano, symbol fleur de lis je na knize Svět za oponou, ve které se o symbolu píše. Znova se o něm nedávno psalo také v sérii o konstruktivních symbolech, konkrétně zde: Konstruktivní a ochranné symboly v praxi 6.díl: Známé symboly / Doporučuji

4. Jinak spíše než dotaz malý poznatek: V ZSV jsme zkoumali peníze a s kámoškou jsme narazily na zajímavou věc – když dáš 500 proti světlu, Božka má třetí oko! :O Vždycky jsem přemýšlela nad symbolikou peněz (brána, hlava, most…) a 500kč mi nikdy moc nesedělo, protože hlava je přece i na druhé straně. O to nic, myslíš, že je to oko jen náhoda? (Asi ne.) Ale co by to mohlo znamenat? Zkus to taky a koukni na to! :O Děkuji za všechny dotazníky, vždycky mi odpoví na spoustu otázek 🙂

Všechny peníze všech měn byly magicky zakódovány naprosto stejně, takže je jedno, jestli vidíme nějaké odchylky nebo rozdíly oproti základní obecné poučce. Na významu a funkci to nic nemění.

Poznatek o pětistovce mě upřímně zaujal, naštěstí jsem zrovna jednu měla a šla se také podívat.

A opravdu, Božena Němcová má otevřené třetí oko protože z druhé strany prosvítá druhá hlava. A ještě jedna věc mě zaujala, z jejího levého oka jde světlo, což je opět dáno prosvítajícím obrázkem z druhé strany. Levé oko, pravá mozková hemisféra. Já tam význam vidím, ale samozřejmě nemůžu s určitostí říci, jestli to byl záměr grafika, nebo ,,náhoda“. Náhody však na tomto světě neexistují.

5. Ahoj Alu, ještě by mě zajímalo… tak cca 1 rok zpátky jsme vyráběli něco z papírů. Jako poslední jsem použila nůžky, které jsem následně položila na stůl. Mamka mi pak řekla, ať jí nůžky podám, ale byly fuč. Za cca týden jsme dělali celobytový úklid, všechny skříně jsme vyházeli, veškerý nábytek odsunuli, vše vyčistili. Nůžky jsme ale nikdy nenašli. Netušíš, kam mohly zmizet? Má nějaká bytost sílu „schovat“ tak těžký předmět?

Některé bytosti to dělají, zejména skřítkové, jejich podstata je sice přírodní, ale někdy bývají v domech. Schovávání věcí není z jejich strany vyložená zlomyslnost, ale spíš druh zábavy, nebo pokus na sebe upozornit, vytrhnout člověka z obvyklé koleje a navést ho na nové myšlenky, nový způsob myšlení. Může to také být určité znamení, nůžky mohou pro skřítka i pro vás něco vyjadřovat a jejich schováním mohl vyslat nějaký druh zprávy, například k tématu na které jste myslely, nebo o kterém jste se bavily. Skřítkové vidí i budoucnost, mohou proto nějakou věc schovat i z důvodu kdy vidí, že se něco nepříjemného stane.

Jednou mi takhle na dva týdny zmizel lak na nehty, byla jsem ještě malá a měla jsem ho půjčený od kamarádky, takže nastala hrozná depka, protože to nebylo moje, nemohla jsem koupit jiný jako náhradu a měla jsem strach že mi nebude věřit a řekne že jsem jí ho ukradla a vymýšlím si pytloviny o tom že sám od sebe záhadně zmizel… Kamarádka to ale vzala úplně v pohodě. Prohledávala jsem několik dnů každý kout a nic. Po dvou týdnech jsem našla lak položený na koberci před skříňkou. Prostě jsem ráno otevřela oči a byl tam. Přitom jsem v mezičase několikrát prohledala celý pokoj, 2x vysávala a nebyl nikde.

V tom domě se ztrácely často klíče a nůžky, které se pak našly na neobvyklém místě, ale moje věci vždycky byly na místě kde jsem je nechala. Tohle mi udělali jenom jednou a pak už ne. Poprosila jsem je, aby moje věci nechávali být. Možná byli proti tomu lakovat si nehty, protože levné laky jsou toxické a nehty ničí. A neuměli mi to říct jinak.

Další moc zajímavý zážitek byl v Brně, to jsem přišla někam na návštěvu, bylo tam všude kolem hodně květin. Nalili jsme si vodu do sklenic a já svoji sklenici s vodou nechala nevypitou na stole a šli jsme se podívat do vedlejšího pokoje na něco jiného… Po cca třiceti minutách jsme se vrátili zpátky, chtěla jsem se jít napít a zjistila jsem, že moje sklenice je prázdná. Ale ne jakoby ji někdo vylil, někdo tu vodu úplně zdematerializoval, protože ta sklenička byla zevnitř úplně suchá, naspod nebyla ani kapička… Voda se pochopitelně už nikdy nenašla třeba v podobě loužičky nebo doplněné jiné sklenice, prostě jsem si nalila novou. Tehdy jsme si říkali, že si ji asi vzaly víly, jinak jsme pro to žádné vysvětlení neměli a další lidé s námi v domě nebyli, aby tu sklenici mohli vyprázdnit a vytřít dosucha.

6. Ahoj Alue, za jakým účelem jsi kdysi zakládala tento blog a o čem byl první článek na něm? Díky.

Stránky jsem si založila proto, že jsem chtěla sbírat zajímavé a kvalitnější články na témata věci mezi nebem a zemí na jednom místě (tehdy byl na internetu docela prd všeobecně a dobrých věcí velmi málo, na duchovní témata skoro vůbec nic) a pak také proto, že jsem měla kreativní přetlak a potřebovala se vypisovat ze svých zážitků, ale také z věcí a otázek které mě trápily. Neměla jsem je komu říct a bylo toho strašně moc v mé hlavě, co potřebovalo jít ven, dostat formu, ujasnit se, utřídit se.

Taky puberta se mnou mlátila ostošest, byla jsem extrémě citlivá a všechno jsem si hrozně moc brala, kdykoliv se cokoliv stalo, hned jsem se v tom topila a strašně se obviňovala že za všechno můžu já a že jsem ta nejhorší na světě, v čemž mě moje okolí vždy spolehlivě utvrdilo. Připadala jsem si se svými problémy hrozně sama a chybělo mi pochopení od druhých. Taky jsem pořád řešila otázku, jestli jsem vážně tak hrozně špatná jak mě doma naučili, nebo jestli je to prostě jenom nějaká lokální bublina, která splaskne, když najdu lidi kteří mi budou podobní a kteří možná pochopí moje duševní procesy a poskytnou mi na ně nějaký reálnější nezaujatý náhled, abych mohla mít pak zdravější náhled i já sama na sebe.

Psané deníky už mi nestačily, protože buď byly pod polštářem (takže mi na moje myšlenky nikdo nemohl nic rozumného říct), nebo skončily v ruce někoho nepovolaného, kdo se mi hrabal ve věcech a pak použil můj osobní deník proti mně. Jednou se mi dokonce stalo, že mi z deníku děcka vytrhala stránky kde jsem psala pro sebe ty nejvíce niterné věci (co bych pochopitelně na internet v životě nenapsala ani jako dítě). Celý deník mi počmárali, nejintimnější stránky mi nevrátili a ještě rok se mi posmívali za to co jsem do něj napsala a šermovali mi s tím před nosem. Nesla jsem to strašně špatně… Tak jsem si říkala, že zkusím jinou taktiku a na papírové deníčky se vykašlu. (To mi bylo 13.)

Takže to byl druh spirituálního deníčku. Po pár měsících od založení jsem přestala trpět na chronické migrény, takže psaní bylo pro mne doslova léčivé. Hlavně jsem si mohla o těch věcech napsat s lidmi, kteří přemýšleli podobným směrem a některé věci si tak ujasnit, obhájit, probrat. Můj první článek bylo vyznání lásky v různých jazycích a na stránkách je doteď.

Doma se velmi brzy přišlo na to že píšu nějaké stránky a velice tvrdě se proti tomu bojovalo, protože problémy které předtím byly skryté, si teď mohl přečíst kdokoliv venku a to se samozřejmě nikomu nelíbilo, když se mu nastavilo zrcadlo. Ale já mám svou hlavu a nikdy jsem si nenechala od nikoho nic diktovat, ani jako malá ani teď, takže stránky přežily všechny krize a dneska je z nich to, co jsem kdysi sama potřebovala a hledala.

7. Ťažká otázka: Ak žijeme súčasne v niekoľkých dimenziách a všetky sú podľa všetkého súčasťou ilúzie MATRIX, tak ako sa najlepšie pripraviť na smrť. Aby sme ilúziu dokázali zanechať, ak budeme chcieť.

Ne. Matrix je pouze tato hmotná, nejnižší úroveň bytí. Když zemře fyzické tělo, vracíš se do vyšších jemnohmotnějších, kde jsi svobodný.

8. Neplánuješ udělat zase nějaké hlubokomyslné video (myslím něco ve stylu, v jakém jsi udělala Komunikace s dévy stromů, návštěva kruhu v obilí, Nehmotné bytosti nebo Smrtí nic nekončí)? Morčoseriál je ale samozřejmě super :).

Ano, naposledy jsem dělala 2.AluTalk o harmonizačním kódu. V hlavě mám třetí díl, ale nějak ho nestíhám namluvit.

https://www.youtube.com/watch?v=cuhTdk5tjDc

9. Myslíš Alue, že je obecně internet pro vývoj lidstva a lidského vědění prospěšný?

Můj názor je, že internet je stejný jako oheň. Výborný sluha, ale špatný pán. Internet může sloužit k vysoce konstruktivním i vysoce destruktivním účelům a záleží pouze na tom, kdo u toho sedí a jak ho použije.

Pomocí ohně můžeš připravit dobrou večeři, zapálit si svíčku, nebo podpálit les – také záleží na způsobu použití. A to z ohně nedělá špatnou věc. Je to zkrátka živel, se kterým musíš rozumně zacházet. Stejně vnímám weby.

10. Je člověk, který prodal duši schopen komunikovat se svými anděli?

O tom upřímně dost pochybuji.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-27 03:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta poslední fotka je fakt pěkná :-) A jinak dobrý dotazník.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-27 04:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě mimochodem…

Ikona diskutujiciho Jenny 2018-04-27 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to máme nejspíš už pár let skřítky u nás v kanceláři.Občas se nám tu ztrácí věci, například propisky, nůžky, sešívačky, kolegyně si jednou přinesla nový deštník a ještě ten den o něj přišla, další kolegyně měla na monitoru vystavené figurky z lidlu a jeden den přijdem ráno do práce a koukáme jak blázni, všechny figurky byly fuč :D Mě se už dvakrát ztratily obnošené pracovní boty, nebo nedojezené sušenky z šuplíku..z ledničky se ztratilo další kolegyni sádlo :D..a co bylo opravdu divný, v létě dostal jeden kolega v práci k narozeninám rumové pralinky a nechal si je na stole, dopoledne pak všichni odešli na oběd a v kanceláři jsem pak zůstala jen já a kolegyně, obědy si nosíme svoje z domova..víme na 100% jistě že do kanceláře nikdo cizí nepřišel, přesto se pralinky během té půlhodinové pauzy vypařily a nikdo nechápal kam.Je to všechno dost záhadný, protože v kanceláři pořád někdo z nás je a klíče máme jen my co tu pracujeme, takže nikdo cizí z haly nemůže proniknout bez povšimnutí.Nejvyšší vedoucí má podezření že ty věci krade někdo z nás, ale tomu já osobně nevěřím, že by byl někdo z nás tak vyšinutý a hlavně k čemu by komu byly třeba ty figurky z lidlu…ještě jedna perlička je, že mě jako jediné se sám od sebe zapíná po pracovní době pc, i přesto že ho vždycky na konci směny normálně vypnu..takže se čas od času stane, že ráno přijdu, chci zapnout pc, ale to už je očividně dávno zapnuté, když se v ten moment co zmáčknu tlačítko na zapnutí, jen rozsvítí obrazovka s přihlašovacími údaji..zajímavé je, že to dělalo pc u jiného stolu, kde jsem dříve měla pracovní místo, a dělá to teď i pc které jsem dostala na svém stávajícím místě :-? na to mi pro změnu šéfik řekl, že mi dá asi kolem stolu česnek :D..

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-27 08:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Co na tom vidíš za záhadu? Vždyť vysvětlení je přece úplně jasné a logické. Máte tam gremlina, co si po pracovní době maže pralinky sádlem a zajídá sušenkama…. prosimtě, ty taky všude vidíš nějaké nadpřirozeno. :D  :D  :D  :D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-27 08:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  A počítač se ti v noci zapíná proto, že se gremlin nudí, tak u toho sjíždí Pewdiepie na Youtube a zapomíná to pak vypnout…. :D  :D

Ikona diskutujiciho Alice 2018-04-27 08:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ja nemám doma škriatka ale zabúdam kde čo dám. Lenže keď sa ukludnim a porposím "HORE" nech mi poradia kde tom môže byť tak mi príde hneď myšlienka kam mám ísť a nájdem to. Niekedy už upratujem rýchlosťou blesku. Upracem to kam to patrí pritom si myslím že som to nechala na stole a nejdem sa pozrieť do poličky kde to ma svoje miesto ale tvrdohlavo chodím okolo stola pod stôl a tak.  A tiež som si myslela že som nožničky nechala na stole a nie su tam. A keď  ich poprosim, že kde sú tie veci najdem ich napríklad v kuchyni na poličke lebo ako mi začal kypieť hrniec na platni bežala som do kuchyne aj s nožničkami a položila som ich tam. Ale myslela som že som ich nechala v obývačke na stole. No a ovládatko od TV  ani nehovorím. Hladam hladam ale nenachadzam, znovu ukludnim sa  poprosim nech mi povedia kde som ho odložila a povedia mi. Niekedy proste je zapadnute v sedačke, niekedy v daľšej izbe pri počítači a tak.

Ikona diskutujiciho Alice 2018-04-27 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechela som to sem moc davat, urobilo sa mi z toho obrazka zle lenže toto je dôkaz že aj Sagan zapredal dušu. To gesto "ROHATEHO" hovori za všetko. Uspech Sagana je tiež kupeny. A to su veriaci podľa ich slov…

Ikona diskutujiciho Jenny 2018-04-27 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: jo tak to je dost možný, celý je to tak uhozený že jiný vysvětlení se snad ani nenabízí :D :D :D možná je to i nějaký gremlin foot fetišista ujetý na dámský nohy, když mi krade boty :D..pochopitelně o této teorii, až se zase něco ztratí, radši před kolegy pomlčím..:D

Ikona diskutujiciho Mia 2018-04-27 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako je na tom energeticky /duchovne vzatie života zvieraťu  (príp.človeku), pokiaľ sa jedná o ukončenie trápenia? Keď napríklad zranenú srnu ktorá by hodiny až dni umierala odstreli poľovník. Keď veterinár eutanazuje zviera ktoré trpí,  má bolesti, je nevyliecitelne choré a nedá sa mu pomôcť a čakali by ho len hodiny – mesiace trápenia. Videla som pár zvierat ktoré majitelia držali pri živote za každú cenu a bolo to hrozné. Ako je na tom z pohľadu energie,vesmíru ten veterinár ktorý každý druhý deň eutanazuje zviera? Vacsinou dlhodobého, veľmi starého pacienta.

Ikona diskutujiciho octomaník 2018-04-27 09:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Tak buďto roztržitost nebo skleroza na pochodu…….aspoň, že přímá horká linka funguje

Ikona diskutujiciho Lulu 2018-04-27 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teraz som si istá, že mám vo svojej izbe škriatka.Včera som si písala úlohy a tašku som nechlala úplne otvorenú.Neskôr som odyšla potom sa vrátila a taška bola privretá.Asi chcel povedať, že mám nechať úlohy ísť von, či sa venovať nejakým svojim koníčkom.Ale možno len chcel na seba upozorniť a pokúsim sa s ním naviazať kontakt.:-)(nikto doma nebol)

Ikona diskutujiciho Verča 2018-04-27 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k prvnímu dotazu: četla jsem na netu a viděla videa, kde se velmi vážně spekuluje, zda šlo u tohoto zpěváka o sebevraždu. údajně byl od dětství sexuálně zneužíván, z čehož měl těžké psychické následky a nyní se chystal zveřejnit seznam sítě pedofilů v umělecké průmyslů a údajně byl proto zavražděn..

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-27 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Ano i to je možnost, kdo moc ví, odstraňuje se preventivně, nebo zavčas, než začne být nebezpečný….

Ikona diskutujiciho mg 2018-04-27 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad Otázka 7.

Ikona diskutujiciho Aneta 2018-04-27 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.instagram.com/p/BiDK3M7A0Np/  Alu prosimte podivej se na tuhle fotku, podle me to neni nahoda, ale ze by chteli obetovat sve dite? O_O

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-27 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:  … to je teda děsivé O_O

Ikona diskutujiciho Verča 2018-04-27 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško měla bych dotaz do dotazníku, popřípadě i co si myslí o tom ostatní diskutujíci?

Ikona diskutujiciho Hvezda 2018-04-28 05:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:Vis co me Alue zarazi na te fotce herecky co ma stejne saty jako Kate? Ze drzi v ruce kytice rudych ruzi. Ja skutecne verim, ze rude ruze jsou ochranou vesmiru ci jak to nazvat pred zlem, magii a tak. Jestli jsem to dobre pochopila. Proc by tedy autori tohoto filmu davali herecce do ruky zrovna tyto kvetiny? Omyl preci neexistuje, vypada to logicky, ze kdyz ma rude saty ze ty kvetiny se vice hodi.. prosim co si o tom myslis? Dekuji

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-28 07:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  Nevím. Já ten film neznám a nevím jestli ten co to režíroval znal symboliku a něco tam dával záměrně, nebo jenom pro oko.

Ikona diskutujiciho Ondřej 2018-04-28 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V souvislosti s tím vražděním a podobným špatným činům by mě zajímalo zda existuje nějaká výjimka pro lidi s poruchou osobnosti (nemají svědomí a na EEG mají dost často neaktivní pravou mozkovou hemisféru). Přijde mi zvláštní posuzovat rezonanci činů u člověka který neví že je to špatné a normálního zdravého člověka. :-?

Ikona diskutujiciho Paskalina 2018-04-29 02:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nevím, mizení věcí okolo mě jsem vždy přičítala manipulaci s časem v matrix…paměť jsem vždy měla výbornou…

Ikona diskutujiciho Ceneon 2018-04-29 03:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Zkus hrát hrát nějakou frekvenci, přesný návod nedám, ale chci říct to, že když budeš hrát či pouštět nějakou frekvenci, tak rozrezonuješ například nějaký nábytek, vědět to nemusíš, ale stane se tak a to pokaždé :-). Nevědomost v tom nehraje roli. Z hlediska karmy už si netroufnu říct, ale to, že na takovém chování rezonuješ, to je prostě dané, je to zákon vesmíru.

Ikona diskutujiciho aston 2018-04-29 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, před nějakou dobou jsem myslím v jednom z tvých komentářů četl, že se ti podařilo vykolejit z osudu, který ti byl řečen při výkladu palmového listu – že ti najednou přestala předpověď sedět. Ten komentář byl pro mě skutečnou perlou a nyní ho nemohu najít :D… Nechtěla bys o tom prosím říci ještě jednou (třeba i v nějakém článku)? Nemusíš detaily, jde o fakt, že se něco takového někomu podařilo. Podle mě se jedná o nevyslovitelně cennou zkušenost!!!!

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-29 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  To jsou moje osobní věci, to na internetu moc rozepisovat nechci. Fakticky je to ale tak, že jsem tam správně neměla list vůbec mít, k mému velkému překvapení ho našli a to co mi přečetli pro budoucnost, sedělo částečně a jenom krátkou dobu a pak se to úplně rozešlo jinam. Takže je spíš možné, že to bylo dálnovidectví na objednávku, to ale nedokáže vidět víc než pár roků dopředu.

Ikona diskutujiciho 54 2018-04-29 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věříš to co říká pan Neruda v rozhovorech na stránkách wingmakers? Ono mi to přijde, že to dává docela smysl. Pak ale i po smrti bychom zůstali uvězněni v systému.

Ikona diskutujiciho aston 2018-04-29 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Nevěděl jsem, že jsi ho tam původně neměla ani mít a o to víc se mi teď vyrojilo otázek… Více se ale asi ptát nebudu, děkuji za odpověď :).

Ikona diskutujiciho v@v 2018-04-29 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:Alue-Snad nejsi fixovaná na palmový list?Svůj osu píšeš sama a ty jsi autor.Ano,jsou věci dané,ale těch není mnoho.O spoustě cestiček rozhoduješ jedině ty sama.Já dnes paradoxně taky viděl cestu která mohla být a naštěstí nebyla.A tahle křižovatka byla nastavena před cca 10 lety.Jaksi jsem ji už zažil,tohle se nezažívá často.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-30 08:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  jop, no právě proto neměli můj list najít a našli a přestal mi rychle vycházet… počáteční nadšení je v trapu přátelé.

Ikona diskutujiciho Ondřej 2018-04-30 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím že je to asi pěkně staré téma a narazil jsem na to v jednom z tvých filmů ale hmyz opravdu nemá duši? S tímhle sdělením se mi ulevilo. Nicméně mamka pracuje s kyvadlem a většinou na to co se ptám odpovídá dobře. Jenže když jsem se ptal na hmyz, odpovědělo že duši má a když jsem se ptal jestli má vědomí tak odpovědělo že hmyz vědomí nemá, a že z morfogenetických polí řízený není.tak nevím ? třeba na dutou zemi odpovědělo tak že my žijeme na vnější straně ne na vnitřní jak jsem se zde dočetl a že má vnitřní vskutku žijí bytosti, které jsou určitým způsobem vyspělejší než my. Zajímá mě primárně ten hmyz jelikož jsem zmatený z té odpovědi od kyvadla :-?

Ikona diskutujiciho David 2018-05-01 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by taky upřímně zajímal názor konkrětně na 5. Rozhovor s Nerudou protože mě to dává taky šílený smysl. Protože například když medituju zjišťuji že mi stačí prostě prožívat ten pocit existence ničeho jen bytí, je to zvláštní ale neuspokojuje mě to méně naopak více než učení čehokoli tak jako to má být smysl bytí tady. :-|

Ikona diskutujiciho ocelot 2018-05-01 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, děkuji za hezkou a zajímavou odpověď na mojí otázku, ohledně úplných počátků tvého blogu.

Ikona diskutujiciho :) 2018-05-02 00:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alus, zajimalo by me jestli ti nekdo nekdy ukradl clanek a vydaval ho za svuj? 🙁 me se to ted stalo a je to teda hodne neprijemny pocit…jeste kdyz tam tomu cloveku vsichni pisou, jak je to skvely a uzasny…a jak toho cloveka chvalej pritom toho nespravnyho. Ja bych si tohle nikdy nedovolila a uprimne mi je z takovejch lidi pekne nanic. Dekuji za odpoved.

Ikona diskutujiciho Alaiana 2018-05-06 17:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Já jsem taky nechápala to šílenství a zbožšťování těchto lidí. Dokud jsem neobjevila Michaela. Pak jsem to pochopila, ale u mě to ani tak není proto, že zpíval, ale proto, co pro nás dělal. Já ho mám hlavně v srdci. Kdyby tu dneska byl, nic by pro mě neexistovalo a jela bych za ním, protože bych k němu měla proslov a abych mu poděkovala. Přála bych si s ním strávit chvíli času a chtěla bych i fotku s ním a jeho podpis a obojí bych opatrovala jako oko v hlavě. No a pro někoho je Katy Perry to samé co pro mě Michael. Někoho to dávání podpisů může i otravovat, nebo možná že každého to čas od času otravuje, ale myslím si, že třeba člověk jako Michael dával podpisy rád. Když se slavná hvězda, nebo nějaká významná osoba podepisuje, tak to je myslím si zrovna jedna z těch hezkých věcí. Já bych to dělala ráda. Protože to člověk dělá přece proto, že něco umí, něco dokázal, a tak ho někdo má rád. A na člověka, který toho tolik dokázal, zatímco já se pachtím doma, opravdu nejde pohlížet jako na sobě rovného. To prostě není možné, protože to vlastně ani tak není.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek