213. Dotazník: Jak poznat udičku do matrixu?

13.5.2018 v Čtenáři 37

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Kdyby jsi mohla na zemi něco zásadního změnit, co by bylo prospěšný lidem. Co by to bylo?

Změnila bych lidi. Chtěla bych z planety úplně odstranit všechny zlé povahy a všechny nemoci, protože nejvíc zla a utrpení je právě odtud. Kdybychom všichni byli na sebe navzájem hodní, přáli si vzájemně jen dobro a do konce života byli všichni zdraví, tak vlastně máme všechno a není co řešit.

2. Jaké dostupné ochrany by jsi lidem doporučila?

Jestli se bavíme o energetických ochranách, určitě brazilské křišťály, nebo Energetické krystaly. Jsou to nejlepší věci co mám, mám je řadu let dobře odzkoušené a vím jaké jsou s tím výsledky.

3. Zajímalo by mě, je-li naše duše „nezaprodaná,“ nás může ďábel (temné síly, matrix…) manipulovat skrze srdce. Chci tím říct, zda-li si myslíš, že je možné aby nám matrix nahodil udičku a poté způsobil, abychom jí cítili a chtěli následovat opravdu srdcem a duší? To asi možné není, ne? Protože to bychom potom byli zmanipulovatelní bioroboti komplet všichni. Já jen že mé srdce by se rádo hnalo někudy, kudy mi to nepřijde úplně možné ani bezpečné. Já vím, že srdce nikdy nelže, nikdy se nemýlí a tak dále… Nic méně o „udičkách“ už jsem si přečetla dost a tohle mi (z pohledu logiky) připadá jako jedna z nich. Jakoby mě něco chtělo svézt na scestí, avšak má duše chce mít jiný názor a to scestí se jí líbí. A tak se většinu času hádám sama se sebou, respektive logika se srdcem (chtíčem).


Udičky matrixu jsou běžná věc. Pro většinu lidí jsou jenom na udržení člověka nadále ve stavu nevědomí, nahodí se ve chvíli, kdy by se měl začít nějak vymykat. Pro ty co mají osud ve vlastních rukách, jsou udičky k tomu, aby je vrátily zpátky tam, odkud se člověk už předtím úspěšně dostal (nebo aby ho odstranily úplně, to je individuální) a ty se nahazují pořád, jedna za druhou. Proto skoro nikdo svůj osud neovládá, těch nástrah je moc a většinou je skoro nemožné je včas odhalit a vyhnout se, když je na to člověk sám, když ho nikdo nevaruje, nikdo mu s tím nedokáže poradit a hlavně jsou ty udičky šité přesně na míru danému člověku. Přesně tak, aby ho to strašně lákalo a aby si myslel, že našel ten největší poklad na světě. Když po tom však skočí, zjistí že skočil po vzdušném zámku a o všechno přijde, zejména sám o sebe. Pro ten první případ, kdy člověk svůj osud neovládá, se jakoby nic nemění, lidé skáčou po udičkách neustále a jejich životy se podle toho odvíjí v běžném rámci. A většině to tak i vyhovuje.

Nejčastější udičky matrixu jsou peníze a sex, nejčastěji jsou agenti právě naši nejbližší, a lidé do kterých se zamilujeme. Toho matrix využívá velice rád, protože je to efektivní a snadné. A navíc ta pravděpodobnost, že se člověk stojící mimo matrix zamiluje do někoho kdo je v matrixu a začne ho tahat zpátky, je tak 990%. Protože jsou tam skoro všichni.

Čím více stojí člověk mimo matrix, tím jsou ty udičky drsnější, častější, ale také se začínají opakovat. Takže když má za sebou solidní kolektiv co mu pomůže se z případné šlamastiky dostat, nasbírá zkušenosti a pak už se tak snadno nenechá a tolik pomoc nepotřebuje, protože odhalí základní principy, na kterých to pořád dokola jede. Ale když je člověk na všechno sám, nebo na to nemá potřebný intelekt a odhad, tak nemá šanci. Silní jsme jen společně, v jednotě. Proto se také po staletí pracuje na tom, aby bylo lidstvo co nejvíce rozděleno, největší díl v historii na tom má náboženství.

Další specializovaná udička na lidi je klasická komerční esoterika, zasvěcování za peníze. Člověk se začne probírat, začne hledat to něco, to skryté, začne se pídit po své spiritualitě, první na co natrefí je reiki, tam ho dorazí nějaký blázen a je po nadějích. Buď má člověk takové problémy že pak nemá čas řešit to co chtěl řešit původně, nebo ho to odradí, nebo se dostane do vleku energií, které zařídí, aby už se nikam nedostal. Zaplatit si schopnosti, to je ukázková udička matrixu, která hřeší na lidskou chamtivost, ego a naivitu, že se dá všechno koupit za peníze. Nedá. Ale když člověk není dost moudrý aby si to v hlavě srovnal, tak tam půjde. Řekne si, že to je dobrý začátek jak se dostat dál snadno a rychle.

Ještě když se vrátím k tématu ,,biorobotství“: To že žije člověk sexem, penězi, chamtivostí, egem, matrixem a se svým smártfounem skoro spí, z něj ještě pořád nedělá biorobota. Ano, všichni jsme v nějaké míře ovlivnitelní, ale naše možnost svobodné volby a naše duše je to, co nás dělá lidmi. I když se ,,biorobot“ někdy používá jako forma hanlivého označení když chceš někoho originálně označit za tupce, biorobot to přesto není.

A ještě je rozdíl mezi vnitřním hlasem, vyšším vedením, tvým Zdrojem a obyčejnou touhou, chtíčem, nebo prvotní hormonovou zamilovaností. V tom prvním případě člověk ví a cítí že jde dobře. V tom druhém případě má člověk zastřené vědomí, je ovlivněn emocemi a touhou a má skoro nulovou schopnost rozlišit, jestli to chce doopravdy ze své duše, nebo jestli je to jenom udička, nebo nějaké pozlátko, které ve skutečnosti nic dobrého nepřinese. V tu chvíli je potřeba sledovat znamení a jednat intuitivně. Když mám pořád pocit že je něco blbě a chodí mi zlá znamení, přestože jsem pod palbou svých hormonů a chtíče, tak se podle toho musím zachovat. Ale to málokdo udělá, protože to nechce vidět.

Matrix je systém

https://www.youtube.com/watch?v=TeS6LyYq7zo

4. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné se narodit s přivtělenou duší? Anebo, když se přivtělená duše při smrti odpojí, může se s novým narozením téhož člověka znovu přivtělit?

Každá duše přichází na tento svět čistá. Co bylo to bylo.

5. Když si nakreslím pravotočivou spirálu třeba na tričko, tak musí být z pohledu „zvenčí“ levotočivá. Tzn. směrem ke mně je pravotočivá – dává mi energii, ale směrem k ostatním lidem je levotočivá a energii jim bere? Není ona ta spirála jakýsi „směrovač“ energie, kterou převádí z levotočivé strany na pravotočivou? A je to pak fér vůči těm, ke kterým je otočená destruktivní stranou? A co když si nakreslím spirálu třeba doma na zeď? Co pak sousedi, kterým bude energii vlastně brát? Nebo to tak nefunguje a chápu to špatně? Vrtá mi to hlavou.

Spin dává spirále tvoje šišinka mozková a ty jako tvůrce. Když jednou uděláš spirálu správně, její význam zůstává stejný a je jedno, kdo se na ni z jaké strany dívá. Zde je ukázané jak to má správně vypadat: ,,Co je pravotočivé a co je levotočivé?“

Takže když to chceš na tričko, tak si ho sundej, udělej pravotočivou spirálu a pak je jedno, jestli ho budeš nosit naruby nebo naopak, spirála zůstává stejná a nemění se ani její význam. Takže to jediné, co je potřeba vědět, je jak to správně nakreslit a jakým směrem, zbytek člověk řešit nemusí. Vždy spirálu zakresluješ zvenku směrem dovnitř pravotočivě. Nesmíš začít od prostředka.

6. A ještě jedna otázka ke konstruktivním symbolům: co symbol stromu? Nebo potažmo i runa algiz (pokud mi správně připomíná strom a není to náhoda).

O tom je třetí díl seriálu o konstruktivních symbolech, který najdeš tu: ,,Konstruktivní a ochranné symboly v praxi 3.díl: Strom“

Runa Algiz není strom, tento symbol má jiný význam.

7. Alue, sú potrební k splodeniu dieťaťa len muž a žena? Resp. sú potrební k splodeniu dieťaťa aj muž aj žena? Prosím aspoň o jednoslovnú odpoveď, samozrejme, že rozvitá odpoveď poteší viac…

Za normálních okolností ano. Za nenormálních okolností se ve zkumavce určitou rychlostí a způsobem napíchne vajíčko a začne se dělit i samo, ale z takového pokusu jsou jenom holčičky.

8. Jak konstruktivně oslavit „Vánoce“? Respektive spíš zimní slunovrat? S tím, že se bude slavit 24. a dávat dárky, hýbat nechci, ale ráda bych to udělala způsobem, který bude energeticky přínosný. Zatím mě napadá procházka za světla v přírodě, od slunovratu bych chtěla mít doma na zdi velké slunce. Vím, že nechci mít doma umírající stromek, ale chybí mi za něj nějaká náhrada – nějaký ten „centrální bod“, kam dát ty dárky. Anebo bude lepší si je prostě jen tak předat? Ráda bych to udělala co nejlíp, ale v symbolice se zatím nevyznám prakticky vůbec a nechci to nějak zmotat. Už pár dní nad tím dumám a vůbec si nejsem jistá, co dělat a co nedělat – jestli třeba některé vánoční symboly a zvyky jsou konstruktivní, nebo aspoň neškodné, a daly by se použít, nebo se všemu, co připomíná klasické Vánoce, vyhnout obloukem… Vím, že jdu s takovou otázkou asi pozdě, ale třeba se na ni dostane aspoň po svátcích.

Vánoce jsou destruktivní svátek vymyšlený pro lidi na objednávku, ale pokud je člověk slavit chce, tak jediné čemu je třeba se určitě vyhnout, je datum 24.12., kdy jsou destruktivní energie po celém světě nejsilnější. Takže stačí datum 23.12. Všechno ostatní už je podružné a místo ,,umírajícího stromku“ se dá koupit stromek v květináči. Celou záležitost není potřeba extremizovat, nebo se jí úplně vzdávat, není to nutné.

9. Co se děje s duší psíka po smrti. Zda může dát znamení, rozloučit se pár dnů před smrtí. Zda jeho duše ví o tom, že zemře… A 2, zda ten, kdo byl varován několikrát, že psík je vážně nemocen a tedy páníček věděl o tom, že má jednat-tj.jít k veterináři a on s tím nic neudělá a pak na poslední chvíli s ním jde, když už je opravdu pozdě…zkrátka zda Vesmír to bere jako selhání a nepomoc…je to nějak trestáno vyšší silou?? Nevím jak přesně položit otázku, neb mě to velmi zasáhlo a mám na tu osobu obrovský vztek. A nemůžu se s tou ztrátou vyrovnat…

Stává se, že zvířata dávají nějaké znamení přímé i nepřímé o tom, že brzy odejdou. I posmrtně se loučí. To samé se děje i s lidmi. Zvířata mají duše a odchází proto na stejné místo jako lidé, nezanikají. Do jaké míry je zanedbání nebo podcenění veterinární péče ,,nepomoc“ a jestli to má nějaký dopad, ať posoudí ti nahoře. Lidé jsou různí a mají různé důvody proč to odkládají, nebo proč se na to vykašlou. Někdy čekají že to zvíře se zlepší samo, nebo nechtějí investovat, protože jim to nepřipadá dost důležité.

Pokud víš už nějakou dobu že je pes na kterém ti záleží nemocný, proč čekáš až ho tam vezme někdo jiný? Můžeš ho tam vzít ty, je to určitě lepší nápad, než se rozčilovat že ostatní lidi jsou blbci a ostatní a to kašlou. Psa tam mohl vzít kdokoliv.

Na mě se třeba pořád valí nějaké dotazy ohledně nemocných morčat, všude píšu JDI K VETERINÁŘI POKUD NEVÍŠ CO S TÍM a ti lidi napíšou třeba za tři dny co mají dělat, že se to nelepší. Ptám se jestli tam byli, řeknou že nebyli a začnou se vymlouvat že nemají peníze, nebo že je to daleko, nebo na své rodiče. Ale kdyby alespoň něco doma zkusili. Nezkusí nic, prostě čekají až to zvíře umře. Tak pak si říkám, proč si kupuješ zvíře když se o něho nechceš řádně postarat a proč mě kontaktuješ, když moji radu stejně nebereš vážně… Ale jestli je taková lenost nebo hloupost nějakým způsobem ,,trestná“, to už neleží na mě.

A nakonec ani ten veterinář není bůh. Je to prostě doktor pro zvířata. Často sám neví a musí se najít někdo jiný, často nepřijde na problém, často taky zanedbá péči (moji Máju nechali tři dny bez jakékoliv pomoci umřít, jenom ji píchli na kapačku, tak na to jsem ji tam nemusela vozit, to mohla umřít u mě doma). I já si dvakrát rozmyslím, jestli vezmu svoje zvíře k vetovi, jdu k němu pouze pokud sama nevím co mám dělat a potřebuju se hlavně poradit. Taky se mi nelíbí, jakým surovým způsobem manipulují se zvířaty, jednou jsem nechala Zlatušku dvě hodiny bez dozoru, poslali mě pryč že si ji vyšetří a Zlatuš se pak celý týden klepala, kdykoliv na ni někdo sáhnul. Pak když jsem viděla jak na ni nešetrně hrabou i přede mnou, tak jsem z toho byla vyřízená ještě týden i já… A každý komu to řeknu, tak mi to potvrdí, že to obecně bývá. Možná u psů a koček to není tak poznat, ale u drobného zvířete je to horor. Takže jít či nejít k vetovi? – Když nevím co mám dělat, určitě jít, ale není to záruka vůbec ničeho, zvíře může umřít i tak. Pokud je to věc se kterou si vím rady, tak to léčím doma. Ale ne všichni mají k tomu potřebné znalosti a prostředky.

10. Je špatné poslouchat na YT hudbu, která má v názvu např. …for positive energy, nebo …Clearing Subconscious Negativity, nebo …shamballa music atd.? Může takový název skladbu ovlivnit, i když jinak je třeba konstruktivní, příjemná, harmonická, nebo ve 432 Hz?

Záleží na konkrétní skladbě co v ní je zakodované, to se nedá říct obecně.

Komentáře

Ikona diskutujiciho vanilková 2018-05-13 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hele:

Ikona diskutujiciho ketty 2018-05-13 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue děkuji ti za popsání těch udiček matrixu, přesně tím jsem prošla. Stačí aby člověk přestal pracovat, nic po nikom nechce není ani na úřadu práce, jen má na své přátele více času, ale oni to neocení, pořád řeší, jestli kdy zas bude člověk pracovat pro matrix, začnou mu práci hledat, neřeší,jestli přitom bude šťastný nebo jestli náhodou teď nedělá něco mnohem užitečnějšího, ať pro sebe nebo své blízké. Postupně ten tlak přitvrzuje z různých stran a jak píšeš, pokud je na to člověk sám, pak už ani jinou možnost nemá, než se na čas podřídit a sebrat zase síly pro změnu.Stejně mu ale tito lidé ze života zmizí.

Ikona diskutujiciho ketty 2018-05-13 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Díky moc pěkný video..

Ikona diskutujiciho leeth 2018-05-13 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, vždyť jsi kdysi psala, že dítě může vzniknout přirozeně nějakým způsobem i bez muže, jenže si samozřejmě neuvedla jak. Tvůj názor se změnil?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-05-13 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Tak ono dost záleží jestli je člověk samostatný a nevisí někomu na krku jako zátěž, to je pak průšvih.

Ikona diskutujiciho Anett 2018-05-13 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, když člověk žije třeba v chatce bez elektřiny, vody a jako zdroj tepla mu slouží zatápění si dřevem, může to být vůbec správné? Myslím tím, když vlastně kvůli tobě, pro tvoji potřebu tepla, byl pokácen strom, ve kterém byla bytost.

Ikona diskutujiciho Marie 2018-05-13 15:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžou se psi rodit znovu a znovu a hledat svého člověka, kvůli kterému se narodili? Vycházím ze své zkušenosti. Pozoruji na svém pejskovi, že je velmi povahově podobný své předchůdkyni. O tom se píše i v knihách Psí poslání a Psí život. Znáš je a co si o nich myslíš? Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Clare 2018-05-13 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné, že jsem klon? Jak jsi mluvila o těch uzdičkách matrixu… Je to třeba i to, že mě dává doktorka hospitalizovat na psychiatrii? Byla jsem před třemi týdny, myslela jsem si, že jsem naklonovaná. Pak to přešlo. Teď se to vrátilo, zase si to myslím. A zase budu hospitalizovaná… Můžu mít pravdu já?

Ikona diskutujiciho [email protected] 2018-05-13 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

8-Můžeš o vánocích dělat co chceš,ale zamysli se".Budeš kazit dětem radost a nedáš jim dárky?Budeš každému vykládat že je vtom zlo a být za blba?Budeš mrská,negativní a plivat na ty dny,místo klidu a ůsměvu dětí?Není důležité uspokojit sebe a vše druhým pokazit,ale udělat druhé štastné i ve špatné dny.Hlavně nezabíjej na štědrý den rybu",je to víc negativní,než celé vánoce a poneseš si to celý rok""""""""""""""""""""""""

Ikona diskutujiciho Daniela 2018-05-13 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, psala jsem ti dnes do poradny před tím, než jsem si přečetla dotazník. Teď si říkám, jestli všechny ty "klacky pod nohy" nejsou od Matrixu. Já chci prostě jen někoho milovat a nic víc. Myslím, že jsem velmi hodný člověk. Ráda fotím, kreslím, tvořím a dost inspiruji své přátele. Jsem ráda, když oni díky mě pak třeba něco udělali nebo když jsem někomu pomohla. V emailu uvidíš, co se pohnojilo. Není to poprvé, podobná situace. Tak mě napadlo, jestli mě takto někdo schválně nestahuje ke dnu.Protože tohle už prostě není možné. Všechno vypadalo víc než dobře a nejlepšího kamaráda si celou dobu vážím a pak přijde rána za mou trpělivost či co. Těším se na odpověď. Měj hezký večer. Daniela

Ikona diskutujiciho Tereza 2018-05-13 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Přidávám se k dotazu :-) Ač se rodí čisté, mohou hledat pořád stejného majitele? A jak je to s dětmi, když zemřou třeba při porodu? Chtějí se vrátit v podobě druhého potomka?

Ikona diskutujiciho Ceneon 2018-05-13 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Může si najít uschlý strom. V dávné minulosti lidé v lese vyhledávali stromy, které byly uschlé, takto nedělali žádnou špatnou věc, naopak prospívali tím lesu.

Ikona diskutujiciho Efs 2018-05-14 04:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 8: Je to trochu matoucí. Pokud vím, Vánoce (u katolických křesťanů) jsou určeny jako doba od 25. prosince (První svátek, Boží narození) do 6. ledna (Tří králů). Štědrý den předcházející vánočním svátkům je novodobější tradice vytvořená v některých zemích poněkud později. Mnozí lidé považují právě štědrý den mylně za Vánoce.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-05-14 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Určitě žádný klon nejsi, přeji ti ať se z toho dostaneš.

Ikona diskutujiciho Marie 2018-05-14 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek. Děkuji za rady, které mi předáváte.

Ikona diskutujiciho :) 2018-05-14 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Matka ktera na sobe mela privteleneho skreta, ho predala i miminku a od toho potom muzou vznikat i stejne problemy pac se usadi na stejnem miste 😉

Ikona diskutujiciho :) 2018-05-14 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A s tim vysenim druhemu na krku. Ja jsem ted delsi dobu nemocna takze to z vetsiny tahne pritel a nevidim na tom nic proti nicemu. Prave naopak, driv to tak bylo uplne normalni a bezny, ze zena byla doma a muz vydelaval i co se tyce energii tak vlastne muz ma davat a zena prijimat. Kdyz je zenska moc aktivni, chce byt financne i jinak nezavisla, prebira muzskou roli pak to muze delat docela neplechu…

Ikona diskutujiciho ilustore007 2018-05-14 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energetické krystaly nás taky zajímají, určitě si něco přečteme blíže. Děkujeme za super článek. :-)

Ikona diskutujiciho Kamila 2018-05-14 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné ještě před usnutím ovlivňovat naše sny? Teď pár dní zpět se mi jeden zdál.  Vždy jsem se hrůzou vzbudila a když jsem usnula, pokračoval tam kde to před tím skončilo a tak se to opakovalo skoro až do rána. Pak už jsem si říkala, že už nechci dál, ale stejně to nepomohlo. Je to někdy se sny tak, že je prostě musíme vidět až do konce jako třeba film?

Ikona diskutujiciho jirik 2018-05-14 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:*Je možné ještě před usnutím ovlivňovat naše sny? * Ano, je možné.

Ikona diskutujiciho Shairin 2018-05-14 20:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, děkuji za zodpovězení mé otázky, a hned se ptám na další: Je Ohm konstruktivní nebo destruktivní symbol? Na mne nepůsobí nijak zle, ale nejsem si jistá, jestli to vyciťuji správně. Tvé články o symbolice jsem četla a myslím, že tam zmiňovaný nebyl. Dále bych se chtěla zeptat, jestli je možné věřit významům barev (např. aury), které jsou běžně k dohledání na internetu, nebo jestli je to zase pastička na lidi, aby si mysleli něco jiného, co není správné. Případně, kdyby byly významy barev jiné, než jaké jsou běžně k dohledání, nemohla by jsi na toto téma napsat článek?

Ikona diskutujiciho Tara 2018-05-14 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Tak promiň, ale říct že když je ženská moc aktivni… – to mi připadá jak umluvit svoji lenost/neaktivnost/ochotu se vůbec snažit a něco dělat. Jedna věc je když má někdo chřipku a leží s horečkama, ale nechávat větštinu zodpovědnosti na druhém člověku, to mi příjde přesný příklad věšení na krku.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-05-14 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  No tak ono záleží. Když má baba na krku tři děcka, barák, zahradu, úklid, vařit min. 2-3x denně, nákupy atd., tak chápu když ji živí manžel. To se práce stíhá blbě, ale jsou i takový co to dají… Já sama bych potřebovala za sebe ještě druhýho klona, jedu od rána do noci a nestíhám furt, zato ale nemám děcka…

Ikona diskutujiciho Tara 2018-05-14 22:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Neberu to jako soud, ale osobní pohled na věc. Každý je zodpovědný za svoje činy/následky a když si pořídím tři malé děty a mám velký dům, je jasné, že to půjde stěží. Chápu, že je to s dětmi všechno mnohem náročnější, ale tak to je snad jasné ještě předtím, než si je pořídím. (Stejně jako velký dům a další na sebe navazující povinnosti)

Ikona diskutujiciho :) 2018-05-15 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:Tak si to holt nepochopila no, nebo toho vis malo o muzskych a zenskych energiich 😉 Nikdo tady neomlouva nici lenivost ci neochotu. S tim to nema nic spolecneho, to jsou uplne jina temata.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-05-15 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Ktorá žena varí min. 2-3x denně? Deckám hodí salám na rohlík a je to.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-05-15 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  já si vařím min. 2x denně … když blbě jíš, tak je pak blbě úplně všechno a cpát děcka tukovým rohlíkem místo vaření, to ti teda poděkujou.

Ikona diskutujiciho Namasteen 2018-05-15 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č. 3, ten Matrix je prevít, jen co je pravda :D Od doby, co jsem šla za svým srdcem a dělám to, co mě baví a dává smysl, tak už mám pár udiček za sebou. To bylo tak, začala jsem na prodejně, uběhnul půl rok a že můžu být vedoucí směny, jelikož mě tyhle pozice nelákaj, řekla jsem ne. Byla to past na status, být něco víc, mít co říct okolí, aby se mohli tvářit důležitě. Prodavačka zní blbě. Ani ne za týden pak proběhly nějaký změny a byla mi nabídnutá pozice, která byla stvořená přesně pro mě! Sama bych to dřív jen hlavou nevymyslela 🙂 Uběhlo pár měsíců, a že můžu být vedoucí prodejny, takže zas nic. Na tohle už se Matrix vykašlal a poslal mi novou kamarádku, se kterou jsme zažívaly až zamilovaný pocity, jak moc jsme si rozuměly. Pak se ale nechala do něčeho zasvětit a všechno se posralo, podlehla jsem skrz city a nechala na sebe něco hodit, pak jsem to všemožně sundávala. No a pak přišel muž, zamotala jsem se slušně…Kdybych neměla za sebou tolik drsných let, kdy jsme se v totální tmě snažila najít samu sebe, ztratila bych se tak rychle, že bych si toho ztěží všimla, chápu, proč je tolik lidí tak mimo..Když člověk ví a cítí, co chce a kam směřuje, ví, kdy říct ne, sranda to ovšem není.

Ikona diskutujiciho Tara 2018-05-16 00:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:  Tak si to holt nepochopila no..?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-05-16 01:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Dávejte si pozor aby vás děti neposlaly do háje s takovým režimem, stejně jak se stalo u nás doma. Moje starší sestra tak udělala ještě když jsem byl nemluvně, rodiče se nepoučili, a já jsem tak udělal asi před 3/4 rokem a stále se nepoučili. Ono je to opravdu otravné pořád jíst jen rohlíky. Snídaně rohlík, máslo salám, svačina rohlík, na oběd jejda něco jiného!, odpolední svačina rohlík a na večer aby se neřeklo (ale hlavně protože rohlíky došly) tak chleba se salámem ! A někdy i zelenina, pochopitelně. Po nějaké době to opravdu leze na nervy a jíst je přímo za trest, je to nezáživné, nuda. Já jsem zdrženlivý, takže jsem dlouho nic nenamítal a když už ve mě emoce vybuchly a řekl jsem své tak bylo pozdě – kvůli nezájmu jíst jsem prostě nejedl a nebo když mi zbyly peníze z autobusu tak jsem si koupil něco v obchodě, pochopitelně sladké, protože to byla pro mě největší odměna. Proč bylo pozdě? Protože z toho divného režimu mě chytl gastroezofageální reflux z kterého jsem se ještě pořádně nevyléčil. Naštěstí na konci měsíce odmaturuju (snad :-? ) a můžu si jít dál životem po svých. Bez peněz a aktivního přístupu rodičů se život mě, jakožto puberťákovi, dost blbě přeorganizovává. To jen tak jako, aby jste neměli s dětmi náhodou zbytečné spory v budoucnu ….

Ikona diskutujiciho carnelian 2018-05-16 01:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: To spíš budeš posedlá nějakou entitou, která ti tohle napovídá. Chce to najít někoho, kdo tě té entity zbaví, pokud bys to nedokázala sama. I Aluška má na tohle na stránkách dobré návody. 🙂

Ikona diskutujiciho :) 2018-05-16 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: s tim souhlasim a moje tvrzeni proti tomu nijak nejde, takze vpodstate netusim o co ti vlastne jde 😉 ale ouplnek dela svy no 🙂

Ikona diskutujiciho irča 2018-05-16 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Matrix vidí naši úroveň uvědomělosti, potenciál atd. nebo se začne něco dít až my se začneme vytrhávat a začneme se snažit vymanit z matrixu?

Ikona diskutujiciho aston 2018-05-16 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěl jsem se zeptat – vyhýbáš se mléčným výrobkům (jorgurt, atd.)? Pokud ano, nahrazuješ je něčím (např. Nemléko® atd.)?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-05-17 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako je to s tým mliekom? Oficiálne zdroje tvrdia mlieko je zdravé, alternatívne zdroje že je to zlo.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-06 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: A co takhle Vánoce slavit až pětadvacátého a dětem říct, že si dáváme dárky, protože se máme rádi a chceme si udělat svátek? vždyť se to dá udělat i konstruktivně! "Budeš každému vykládat že je vtom zlo a být za blba"… za blba? fakt? tomu říkám pohled na svět. přečíst tenhle komentář mi snad vzalo 5 minut života…

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-01 02:49:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

>>> díky za tyhle informace Aluško. vracím se je číst stále dokola, když si něco potřebuju připomenout <<<

A já mám teď v životě stopro novou udičku a je to pěkně na h., páč ten člověk je věčně jen pár metrů ode mě a obecně se v tomhle městě vyskytuje úplně všude(i na akcích) a nevyhnu se, musím chodit kolem. Hm 🙁 z nějakých důvodů ho teď i víc potkávám. nechci se tu veřejně litovat, to jako fakt nee, ale prostě… udičky umí být ošklivý. blbý hormony. to teda bude super rok, fakt se na to potkávání se moooc těším. vážně se bojím, abych nakonec nebyla blbá a nenechala se protože pokud se odsud nějak magicky neodstěhuju, tak mám dotyčného jako celoročně ignorovat i když na mě bude s úsměvem zírat? no tyvado, to půjde blbě, obzvlášť když mu můj mozek chce ten úsměv oplácet… nezbývá než čekat jak se věci vyvinou a být velice opatrná. každopádně vidět ženu v červeném při pomyšlení na dotyčného mi teda jakožto dostatečné varování stačilo, upřímně 😕 je to jednoduchý: chce to se víc zaměřit na své cíle a míň na okolní rušivé vlivy. jako kdyby nestačilo mít se vším dost práce, ještě takovouhle blbou udičku do toho! 😃 supr, to chceš. a největší sranda je, že sice cítím palbu hormonů, ale instinktivně před tím dotyčným od začátku utíkám a mám z něj vlastně strach a mám divný pocit, že je to nebezpečí a že je to špatně, i když mi připadá fyzicky opravdu přitažlivý. nikdy se mi nic takového nestalo. jsem si docela jistá, že instinkty mají pravdu. vždycky je to takový pocit jako "uteč, dokud je čas". ještě si radši řeknu o další znamení.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek