31. Dotazník

4.5.2013 v Čtenáři 56

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂

1. Ahoj Alue, Je něco co tě opravdu zamrzí?

Takových věcí by se našla hromada. Například když vidím, jak na ulici někdo řve na svoje děti, nebo je bije. Nebo když se lidé neumí chovat slušně a uctivě k ostatním… Nebo když potkám venku nějaké mrtvé zvíře.

2. A proč zatím nebyl zodpovězen ani jeden můj dotaz, který jsem sem v poslední době psala?

Nejsi na řadě, nebo se dotazy znovu opakovaly. Takové vynechávám.

3. Když má člověk nějaký kov v těle – nějakou ozdobu př. piercing.. Jak to na něho působí?

Podle toho jak je to velké a kde přesně to má. Obecně ale platí, že kov pro tělo prospěšný není a už vůbec není prospěšné nechat si cokoliv propichovat. Nechme tělesné otvory tam kde nám je nadělila příroda sama, žádné další nejsou potřebné, ani žádoucí.


4. A co třeba tetování? Co to s tělem udělá? Já takovým věcem docela holduju. Mám sama piercing v pupíku, ale uvnitř v hlavě mi něco říká, že tam prostě nepatří. Co myslíš? Je to velký risk?

U tetování je zase potíž v jedovaté barvě. Je toxická a škodí zdraví. – Jestli máš intuici, že piercing máš dát pryč, prostě to udělej. Pupík je důležité energetické centrum a určitě mu bez kovové ozdoby bude líp.

5. Čím si odličuješ oči?

Vodou. Nic víc není potřeba, protože to s malováním nepřeháním. Mám ještě neutrální odličovací olej od Saloos, ale ten potřebuju tak jednou za uherský rok, když výjimečně voda nestačí a je to mastné.

6. Aluško mám docela strach. Naši mě nechali očkovat Cervarixem …. Vždycky jsem věděla že očkování je špatné…ale až teprve po roce jsem zjistila že z toho můžou být DOST vážné následky.. Jaké? Jaké mají symptomy? Dá se to pořípadě vyléčit homeopatíí? A jaká je šance že se mi něco stane?

Tady je sice pozdě bycha honit, ale na alespoň částečné vyloučení jedů je možné používat MMS, nasadit ideálně okamžitě. A v budoucnu se tomu vyhýbat jako čert kříži! – Hrozivé příběhy s následky po očkování dohledáš na internetu, zadej si heslo ,,cervarix smrt” do google a vyskočí to samo.

7. Zajímalo by mě, jestli plánuješ někdy v nejbližší době nějakou přednášku.

V současné době se na to necítím. Nepovažuji se za dobrého řečníka a nejsem ráda ve středu pozornosti. Radši sedím někde v tichém koutku a popovídám si s pár přáteli na soukromo, nevázaně. Možná se to změní časem, do té doby si nedělám násilí… Určitě by to v budoucnu bylo fajn, ale ještě na mě nepřišla na vhodná doba. Raději píšu knihy.

8. Dokáže hudba zmeniť človeka? Napríklad keď nejaký kľudný, plachý človek počúva pesničky s hrubými vibráciami, napríklad Rammstein, môže sa z neho po čase stať agresívny človek? Alebo naopak… keď agresívny človek počúva kľudné pesničky, dokáže sa aj on zmeniť k lepšiemu?

Hudba nás umí ovlivnit, ale ne změnit. Každý poslouchá takovou hudbu, na jaké rezonuje, jaká mu dělá dobře. Pokud někomu dělá dobře tvrdá hudba, nemusí po ní vůbec mít agresivní náladu, ve skutečnosti jsem takový případ ještě nepotkala. Já osobně například po poslechu tvrdší hudby mám pocit síly, cítím se povbuzeně, mám víc energie a připadám si celkově velmi dobře, mám na všechno náladu a zrychluji tempo. Dobře se mi při ní chodí venku, dobře se mi u toho vaří a taky uklízí. Často při ní maluji… Nic destruktivního v tom není.

Kdysi jsem trochu poslouchala i Rammstein, než se mi přestali líbit. Ani při této extrémní kapele jsem se nijak destruktivně ani agresivně necítila. Tvrdá hudba v člověku probouzí spíš odvahu a sílu, než agresi. To ale lidé, kteří nemají k tomuto stylu vztah, nechápou. Musí se to prostě zažít, ne všechno se dá sdělit slovy.

Lapidárně řečeno: Pokud je někdo vyloženě magor, bude se chovat jako magor bez ohledu na hudební vkus.

Naopak jemná hudba probouzí něžnost, klid, povznesenou a dobrou náladu… Každopádně trochu se to slévá. – Když slyšíme hudbu která se nám líbí, cítíme se dobře a plní energie, bez ohledu na žánr.

Je to dobře, že je na světě tolik různých stylů a kapel. Každý z nás si najde to, co mu nejlépe pasuje a čím se může každý den trochu nakopnout. A jestli to u někoho musí být třeba Korn: No, Proti gustu…

9. Co si myslíš o radioaktivním jodu? A je velmi nebezpečné být v blízkosti někoho kdo ho v sobě má? A když dotyčný na něco sáhne, přenáší se ta radiace nějak?

Myslím, že tahle otázka patří spíš nějakému ,,odborníkovi”, co se zabývá radiací.

10. Jaké jídlo používáš za vhodné a zdravé pro tělo?

Maso v omezeném množství, hodně čerstvé zeleniny, ke všemu ideálně nějaký salát a něco zeleného. V první řadě toho co nejvíc sehnat od soukromníků a dbát na to, aby nešlo o GMO, aby v tom nebyla rafinovaná sůl, nebo soja. Také je důležité jíst pestře, střídat suroviny. Je lepší si připlatit a jíst kvalitně a méně, než hodně a nekvalitně.

11. Co si myslíš o marihuaně? 🙂

Pokud je někdo hodně nemocný a nic jiného mu nepomáhá, potom je to požehnání.

Pro ostatní lidi ale drogy nejsou dobré, zatemňují mysl.

12. Mohla by jsi mi doporučit nějakou knihu o homeopatii kde je nějaká základní teorie a praxe? Děkuji

Nevím o tom, že by se to dalo naučit z knih. Na to jsou odborníci, praxe a školení.

13. Kolikrát denně je podle Tebe nejlepší jíst? 6x-5x (jak to doporučuje většina lidí, s čímž zásadně nesouhlasím), 3x nebo jen jednou? 🙂

Člověk by měl jíst tehdy, kdy má hlad. Děti ve vývoji jsou více hladové, pro ně jsou dobré i svačinky, těm bych to neregulovala, pokud mají dost pohybu.

Dospělý člověk by se však měl umět v jídle mírnit. Správně by každé jedno hlavní jídlo mělo být tak velké, aby se člověku vešlo do dlaní. Jíst víc, už je přejídání. + Snídaně nejsou zdravé a na večer je lepší jíst lehce, čili nejdůležitější jídlo je oběd.

Doporučení pro dospělého, jíst 5x denně, nepovažuji vůbec za zdravé. Kdyby ten dotyčný jedl jenom ovoce a zeleninu, dávalo by to smysl, to by určitě 5x denně nebyl žádný problém.Taková strava zasytí méně a na kratší čas, tělo nezatěžuje, takže není třeba si s ní dávat nějaký speciální pozor.

Ale dnešní lidé neznají míru, jedí moc a jedí nekvalitní prázdné potraviny. – Prázdné jsou ty, kde chybí živiny. (Jako třeba hranolky, nebo různé sladké pečivo) Lidé jedí strašně moc rafinované soli, bílé mouky, tuku, a syrového málo. – Tohle do sebe cpát 5x denně je cesta k obezitě, zácpám a nemocem.

Já osobně se cítím nejlépe, když si můžu dát kvalitní oběd v přiměřeném množství, na večer žitný chleba s něčím – Rajčata, bazalka, kousek másla, posolit a jsem spokojená. Mám velmi dobré a rychlé zažívání, zdravá střeva, ploché břicho. Tak to má být… Jíst 5x denně je u mne přejídání, pokud člověk není vegetarián, či vegan.

Ale i když jsem někdy přechodně na veganské dietě, přesto jím jen obědy a malé večeře, takže z vlastní zkušenosti vidím, že ani tady to není vyloženě potřeba. Tělu stačí málo jídla, pokud je jídlo kvalitní.

Jestli do sebe někdo nacpe hromadu prázdného jídla a má zase za 3 hodiny hlad, měl by se zamyslet nad tím co jí a začít používat jiné suroviny. Tělo si říká totiž o živiny, když má neustále hlad. – Třeba obézní lidé, kteří to mají z přejídání, nejedí zdravě. Jedí samé prázdné potraviny a pořád mají hlad. Nechápou, že jejich tělo chce živiny a cpou se pořád bílou moukou a tukem.

14. Jaký máš názor na to, když je nějaké dítě označeno jako hyperaktivní, dyslektik nebo dysgrafik (podle mě je to naprostá kravina).

Hyperaktivita, nebo chcete-li ADHD, je uměle vymyšlená nemoc, aby se dětem mohly cpát chemické tlumicí prášky a aby se z nich vyráběli pacienti už odmalička.

Naopak všichni ti ,,DYS” mají poškození:

1. Může to být z kombinované vakcíny

2. Mohl to být ultrazvuk v prenatálním období

3. Mohlo to způsobit těžké trauma, úlek, stres. Někteří ,,DYS” vznikají ve chvíli, kdy se dítě snaží ve škole učit něco, na co jeho mozek ještě není připraven. Pak přijde blokace, poškození a dítě už to nikdy tak dobře nezvládne, jako děti, které připravené jsou. Každý mozek je připravený v jinou dobu, není pravda, že děti stejného věku jsou všechny na stejné úrovni a je pro ně vhodné učit se stejné věci. Není tomu tak, každé potřebuje individuální přístup a každé dítě samo od sebe vycítí, kdy je na co připravené. Na to neexistuje jednotný mustr.

4. K některým z těchto poruch mohou přispět nákazy určitými parazity, nebo viry. Některé prolezou placentou už v těhotenství.

15. Je nějaké duchovní vysvětlení pro to, když je člověk přecitlivělý?

Není. Citlivost je úplně normální lidská vlastnost a pokud s ní umí dotyčný člověk správně zacházet, může se pro něj stát učiněným požehnáním. Protože takový člověk poté umí lépe komunikovat s lidmi, je více empatický, senzitivní, intuitivní a lépe se učí komunikovat s nehmotnými bytostmi.

Pokud se s citlivostí zachází špatně, je člověk naopak náladový, depresivní, nemá to v hlavě srovnané, bojí se lidí i různých změn, událostí, nebo úkolů a může si to začít kompenzovat třeba alkoholem. Vzpomeňme si jen na některé výjimečné umělce, velmi často mají nějakou závislost. To je v případě, že se sami se sebou neumí srovnat.

Citlivost jen potřebuje specifický přístup. Když se to dělá dobře, je to obrovská výhoda pro dotyčného.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2013-05-04 07:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé věci. No už se ovšem těším na slečny, které si odstavec o stravování poupraví a začnou jíst jen obědy a malé večeře.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-05-04 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady se musím výrazně ohradit. Neříkejte, že je ADHD vymyšlená nemoc, pokud jste se s tím nemuseli trápit! Mám hrozně ráda tyhle řečičky těch, co do toho nevidí. Omlouvám se, ale jako Tě mám, Alue, v úctě, tímto prohlášením a opakováním nepravdy se stavíš na roveň zabedněným učitelkám, které si neumí poradit s dítětem, kterýmu mozek funguje trochu jinak a tak dělají, že problém neexistuje. Ano, je dnes přediagnostikovaný, cpou se zbytečně léky kde by více pomohlo pochopení a běžná lidskost a část by se vyřešila lepší stravou (méně cukru) a část větší účastí rodičů, ale skutečně existuje. Léky jsem nikdy nebrala, tedy nebyly příčinou mých problémů (když jsem byla malá já, léky se ještě nenasazovaly a cukr se taky tak nevalil). Vážně, ADHD existuje a v kombinaci se školským systémem, jak jsem jej zažila, má potenciál mladého člověka úplně zlomit. Dnes studuji vysokou a dovolím si o sobě říci, že jsem celkem normální a dost inteligentní člověk, ale nebýt zásahu paní z PPP, podle klasických měřítek by mě poslali do zvláštní školy.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-05-04 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se za ostřejší komentář a za to, že jsem se nechala zvednout ze židle, ale přesně tohle popírání jsem si sama dost odskákala a nerada bych, aby se tak stalo dalším dětem. Zřejmně je to ve mě samé stále živé. Zajímavé, dobré vědět…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-04 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak chodievaš v lete do prírody – máš nejaký trik proti komárom?

Ikona diskutujiciho Míra 2013-05-04 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Adivé 2013-05-04 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Dr.Andreas Kalcker,PhD., německý vědec, který studuje MMS na univerzitě ve Španělsku, říkal loni na přednášce v Praze (youtube – andreas kalcker praha 2012, 2:24:50 ), že ADHD mají děti, které mají v těle parazity, kteří uvolňují "malondehydrát" = typ amfetaminu.

Ikona diskutujiciho Helča 2013-05-04 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co přesně děláš za zaměstnání? Nebo nejsi zaměstnaná a živí tě blog a krámek? Jak je to s tvou prací?

Ikona diskutujiciho LK. 2013-05-04 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: na to ti Aluška neodpoví.. :D

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-05-04 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Děkuji, ale vidím tu jednu zásadní nesrovnalost, která na mě křičí o nepravdě.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-04 13:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o tom, keď pozostalí dávajú mŕtvym na cestu na druhý svet do rakvy alebo na hrob flašu slivovice, cigarety, niektorý aj peniaze, zlato a rôzne veci, o ktorých si myslia že že ich bude mřtvy potrebovať v dalšom živote, deti nakreslia obrázok, niektorí ľudia dokonca lejú víno na hrob (pokial tam leží nejaký milovník vína)… myslíš že to má zmysel, naozaj si ten mŕtvy otvorí tú flašu slivovice, rozroluje a pozrie si tie obrázky od detí, vezme si tie peniaze do dalšieho života? Alebo je to nezmysel čokoľvek im dávať?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-04 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Já se takto stravuji, na tom nic špatného není.

Ikona diskutujiciho Nikita 2013-05-04 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ADHD je ve skutečnosti způsobena různými chemickými látkami, které nám dávají do potravin. Hyperaktivita u dětí nebyla v minulosti nikdy v rozsahu, v jakém je dnes. Mohu potvrdit, že je to nemoc, která je uměle vyvolaná. Četla jsem o tom dost studií a byla na mnoha přednáškách.

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-05-04 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce číslo 12.: Mně se velmi osvědčilo v praxi použití homeopatických knih Homopatická první pomoc od Petra Pudila a Homeopatický domácí lékař od Dr. S. Cummings a D. Ullman. A výborná kniha pro samoléčbu dlouhodobých obtíží je také Homeopatická samoléčba od Petra Chappella. Všechny tyto knihy vydalo nakladatelství Alternativa.

Ikona diskutujiciho Adivé 2013-05-04 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Určitě toho o ADHD máte nastudováno více než já. Otázkou zůstává, co zo toho nastudovaného je chybná interpretace nemoci lékařemi a co pravda.

Ikona diskutujiciho Sy_ 2013-05-04 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: V přednášce se Kalcker na důvod hyperaktivity ještě dotazující pro jistotu zeptá. Říká, že hyperaktivita může být způsobena parazity, nikoli že ve všech případech je.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-05-04 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Obávám se, že ten dokument popisuje něco hodně jiného než je psychologie/psychiatrie, zato některé sociologické jevy – problém moci a traumatizovaných jedinců (kteří tvoří většinu), odtržení společnosti od vlastní podstaty.

Ikona diskutujiciho Míša 2013-05-04 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Ty možná. Měla jsem na mysli ty, co přijdou domů, dají si brambory v množství co se jim vejde do dlaní a k večeři jogurt. A neříkej mi, že takováto věc nemůže způsobit dotyčné třeba třináctileté slečně problémy.

Ikona diskutujiciho eliss 2013-05-04 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je káva zdravá? Když si dám jednou denně kvalitní espresso?

Ikona diskutujiciho eliss 2013-05-04 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš nějakou babskou radu proti padání vlasů?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-04 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue nenapíšeš nejaký jednoduchý návod ako sa zbaviť parazitov v tele?

Ikona diskutujiciho Farah 2013-05-04 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravim, prispela bych kouskem informaci na dotaz c.9 ohledne radioaktivniho jodu, pokud se tazatel koukne do komentu 😉 Radioaktivni jod je izotop, ktery se prirozene v male mire vyskytuje v prirode z procesu rozpadu tezsich jader napr. uranove rudy. Tu nebezpeci samo o sobe nehrozi, ovsem v momente havarie, kdy dojde k uniku radiace- TA iniciuje to, co nechceme. Je nutne vyhlasit evakuaci okoli a vyhnout se piti mleka…tam je zase vapnik, ten se pusobenim neutronu zmeni na izotop vapniku a uz pijem tzv. radioaktivni mleko. Proc prave mleko? Po poziti se ucinek tohoto nyni jedu stahne na stitnou zlazu, ktera produkuje thyroxin a jeste jeden hormon. Mleko i s tim svym VAPNICKEM pak napadne bunky kosti. No rakovina kosti boli velmi. Stitna zlaza je rychla smrt. Nastane zdureni hrtanu az uduseni, protoze neutrony ze zareni z prvni ruky z oblasti, co mela byt evakuovana, udelaji s jodem to samy jako s vapnikem. Gamma zareni neni jenom jedine nebezpecne, jde o ty neutrony, co v reaktoru v elektrarne se uvolnuji behem kazde (normalne rizene) stepne reakce. A ted se dostaneme k dotyku clovek nekontaminovany s kontaminovanym. Tam uz se nic dalsiho nevyzaruje, zadne neutrony ani gamma z toho cloveka- po urcite dobe totiz jeho chudinka tkan vsecko vstreba a bujeni je na pochodu. Kdyz je dotycny ozareny, v prvni rade se musi zbavit obleceni v nemz dosud byl a dat dekontaminacni sprchu…takova prvni pomoc, ale nemusi vzdy zabrat, zalezi na intenzite a rozsahu havarie. Pak ale na druheho cloveka nebo na vec samotnou, kdyz sahne uz neprenasi dalsi radiaci. Jak se chodi ve filmech s tim Geiger-Mullerovym detektorem a on praska jak o zivot, tak to je detekce neutronu z primarniho zareni. Pokud jsou neutrony jiz pohlcene, napr. tkani cloveka, dal uz se logicky nedetekuje a nevyzaruje nic dalsiho. Takze po sundani obleceni a sprse ten clovek pro druheho nebo pro okoli nebezpecny neni. Ale jen ty veci, ktere podlehly zmenam z prvotniho rozpadu ci zmenam jako Ca20 na Ca21, tak jsou prusvih. Ty lidove receno svitej 😉

Ikona diskutujiciho Arten 2013-05-04 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,co děláš s takzvaným plevelem? Tedy s tím co se ti do zahrady nehodí?Mám vytrhávat plevel,ale já to dělat nechci.Vždyť chcou ty květiny jen žít 🙁

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-04 18:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: K filmu: My ale přece neřešíme rozdíl mezi psychologií a psychiatrií. My se bavíme o ADHD.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-05-04 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Pardon, trochu víc jsem se nadchla, jen potřebuji objasnit pár věcí, co jsem říkala a pustím to.

Ikona diskutujiciho Ginevra 2013-05-04 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím tetováním to už dávno není tak docela pravda. V zavedených tetovacích salonech se používají barvy zdravotně nezávadné. Bohužel, jsou samozřejmě i amatéři, kteří nabízí služby za levnější peníze. Je na každém jednotlivci jestli si tatto studio které si vybral napřed ověří, nebo půjde kvůli ušetřeným korunkám k amatérovi. S pupíkem se přidávám ale k tvému názoru…je to velmi citlivé místo. Když už piercing, tak obočí nebo nosní chrupavka.

Ikona diskutujiciho Ginevra 2013-05-04 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Já s Tvým předchozím komentářem naprosto souhlasím. Zkušenosti v rodině.

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-05-05 00:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

/6/tlumici leky potlacovani, prehazovani  chorob to je premysleny bisnis

Ikona diskutujiciho Bofinka 2013-05-05 00:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tématu o kov v těle:

Ikona diskutujiciho Bofinka 2013-05-05 00:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadlo mi jednou věci. Proč na některé zemi mají takové zvyky, že ženy a holky nosí propíchnuté náušnice?  Právě většinou ženy a holky…? Mám dojem, že chtějí, aby zablokovalo ženami a holkami její vnitřní sílu?  Děkuju za reakce

Ikona diskutujiciho Cassie 2013-05-05 05:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co? Tetování? Jedovaté? Eh.. ano, bývávalo, tak před milionem let :D

Ikona diskutujiciho Božka 2013-05-05 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dievčine so strachom po očkovaní by som zrejme neradila pozrieť si filmy o následkoch… Už samotný strach vie spustiť deštrukčné procesy. V situáciách, keď mi intuícia hovorí, že tu niečo nie je OK, ale žiaľ, už sa stalo, jednoducho o to viac prosím o ochranu  "zhora". Prosba s vierou a vďakou je hrádzou, ktorá bráni prepadnúť strachu.

Ikona diskutujiciho Zay 2013-05-05 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, píšeš že hranolky jsou "mrtvou potravinou". To platí i pro hranolky z domácích brambor? Nepřijdou mi mrtvé, když jsou ty brambory zdravé, ještě před smažením je vařím, aby nemuseli být "namočené" v oleji tak dlouho…

Ikona diskutujiciho Domenica 2013-05-05 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Domííí 2013-05-05 15:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Dominga 2013-05-05 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Ivča 2013-05-05 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho JARČA 2013-05-05 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bofinka mi mluví z duše náušnice,prstýnky a jiné šperky už dávno nenosím ,protože mi bylo vždycky nějak divně, stísněně.A ohledně toho propichování uší u žen od mala tak to mne napadlo zhruba tak před půl rokem jsem ráda že nejsem sama

Ikona diskutujiciho Viaapej 2013-05-05 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chcem sa opýtať jednu vec. Počula som , že keď je v domácnosti mačka  dievča ,ktoré v nej žije nemôže otehotnieť.V rodine máme jednu známu ,ktorá ma mačky už vela rokov a jej dcéra ešte nemá deti. Myslíš , že je to pravda ?

Ikona diskutujiciho El 2013-05-05 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak jsem psala o Cevarixu…. tak jsem zjistila, že je to už rok a půl. Psychotronička mě co druhý měsíc prohlíží… a zatím nic nenašla (max nějáké jiné parazity). Je možné, že se moje tělo s tím vypořádalo??

Ikona diskutujiciho mk 2013-05-06 06:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím, alue. jsem o 9 let starší a určitě jsem nepřistupoval k výběru potravin tak zodpovědně jako ty, tak budu mít játra před prvním čištěním jistě zanešenější. v nějaké diskusi jsem četl, že v případě větších kamenů může dojít ke kolice. dá se tomu předejít např. vhodnou stravou nebo pomoct magnetoterapií? rozbíjet to v nemocnici beru jako poslední možnost, čím míň tam budu chodit, tím šťastnější jsem. díky, ahoj všem

Ikona diskutujiciho Ivonka 2013-05-06 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Plaula 2013-05-06 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chcela by som sa ťa opýtať , či máš svoje blonďavé vlásky , alebo si ich niako odfarbuješ? Nemohla by si mi prosímťa odporučiť niaky prírodný zosvetlovač vlasov ? A  čo robíš preto , aby boli vyživené a zdravé ?

Ikona diskutujiciho Zay 2013-05-06 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nemáš nějaký zaručený tip co dělat při bolestech močového měchýře? Trápí mě to často, je to k nevydržení:( Brusinky jím pravidelně, neprochladávám, nevím co s tím…

Ikona diskutujiciho Ivanne 2013-05-07 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-05-07 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o tom, že i v dnešní době musí dlouhovlasý kluci čelit kritice a tlaku okolí (rodina, škola, práce), aby se nechali oškubat?

Ikona diskutujiciho Mája 2013-05-07 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nevíte o něčem proti pískání v hlavě. Ne v uchu, ale v hlavě. Trvá to asi rok. K doktorům se mi nechce, poženou mě na spoustu vyšetření a nezjistí nic.Děkuji

Ikona diskutujiciho Daník 2013-05-08 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Yessine 2013-05-09 08:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Co si myslíš o BDSM? Samozřejmě se neptám, jestli Tě to láká/neláká, ale zda to má nějaký esoterický/psychologický podtext, když někdo vyžaduje bolest a psychickou nadvládu, nebo naopak chce bolest působit a být dominantní. Je to přirozené? Když to tak někdo má, má to potlačovat, nebo vyhledávat?

Ikona diskutujiciho Yessine 2013-05-09 08:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někde jsem četla, že by se ženy neměly věnovat pravidelně nějakému sportu, kvůli hormonům.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek