5 Znamení, že na vás útočí černá magie

27.4.2020 v Spiritualita 38

Magie se pokaždé nepoužívá výhradně pro dobročinné důvody. Někdy se zaměřuje na nevinné oběti a může způsobit různé potíže. Je to něco jako „duchovní nemoc“. Existují známé symptomy a je na ně i lék. Pojďme se dnes podívat, jak se proti podobným útokům bránit, nebo jak je poznat.Vznik magie
Samotné slovo Magie pochází z perského slova „makuç“. Patří k náboženství starověké Mezopotámie, která údajně praktikovala ceremoniální kouzla. Od té doby dobylo slovo „magie“ celý svět. Existuje mnoho magických směrů, nebo škol. Některé jsou v podstatě neškodné, učí své žáky, že manipulace se svobodnou vůlí druhého člověka je zločin proti němu i proti sobě samému. Zaměřují se na neškodné postupy a rituály, které nezahrnují jiné osoby ani nebezpečné invokace. Existují však i jiné směry, které učí temné umění, manipulaci s druhými lidmi a podporují záškodnictví, nebo vyvolávají zlé duchy. Neměli bychom zavírat oči před smutnou pravdou. Lidé jsou různí a ne všichni jsou hodní.

5 Příznaků, podle kterých poznáte, že na vás míří černá magie

1. Zažijete šok a strach
Nejdůležitější ze všech příznaků, které souvisejí se všemi psychickými útoky a typy zlé magie, je Strach. Zda byl za tímto účelem poslán démon nebo jiný typ parazitické entity, nehraje moc velkou roli. První věc, o kterou se snaží, je vyděsit vás.
Jak? Nejčastěji to není nic konkrétního. Očarovaná (nebo uhranutá) oběť se začne hodně bát ve tmě, i když tam nic není. Bojí se o svůj život, i když je dokonale zdravá. Strach je bezdůvodný, paralyzující, všudypřítomný, pohlcující.

Proč strach posiluje moc temné magie:
Část lidského mozku (amygdala), která je zodpovědná za pocit strachu, je zodpovědná i za to, co si přejeme. Čím více se něčeho bojíme, tím více to v přeneseném významu na určité úrovni ,,chceme“ nebo voláme k sobě. A to, co chceme, nebo na co hodně myslíme, to přitahujeme. Proto když se něčeho bojíme, většinou to nějakým způsobem přitahujeme. Strach otevírá astrální brány do jiných říší, což usnadňuje temným silám nás ovlivňovat, nebo v horším případě navštěvovat.

Protijed:
Ovládnutí svého strachu by měla být naše první mise, když máme podezření, že se na nás zaměřil někdo s černou magií. Proti strachu hodně pomáhají například ochranné vizualizace, nebo očistné pomůcky jako silný přírodní křišťál, se kterým můžeme v noci spát. Strach tlumí také příjemná společnost a procházky venku za pěkného počasí, nebo uzemňování v přírodě. Nedovolte strachu, aby nad vámi získal moc a neposilujte ho, nekoukejte na děsivé horory a nečtěte strašidelné knížky před spaním. Nezásobujte svůj mozek ještě dalšími hrůznými představami a strašidly.

2. Devastuje vás pocit viny a užívá vás ostuda
Druhým typickým démonickým nástrojem je vyvolávání pocitu viny a hanby. To neznamená, že by pocit viny byl vždy démonického původu, ale pokud je to chronický sžíravý pocit ze kterého se cítíme opravdu zle, vysátě a nadáváme si za to, je to zbytečné a nezdravé.
Cítíte vinu za něco, co jste skutečně udělali? Omluvte se a odpusťte si!

Ale když na nás někdo zaútočí černou magií, pocit viny který zažíváme, je naprosto iracionální. Cítíme ostudu kvůli něčemu, co jsme neudělali, nebo neudělali se zlým úmyslem, za co nemůžeme, nebo co je naprosto normální a lidské. Najednou se stydíme za naše tělo, za svou erotickou touhu, za to jak mluvíme, co děláme, i když na tom není vůbec nic zlého.
Naším velkým tématem je sebenenávist. Cítíme se nehodní, méněcenní, vadní, oškliví, odpudiví, neschopní dělat věci správně. Za jednu věc si nadáváme pořád dokola a dokola a pak se cítíme mizerně.

Pozor, i ve zlém míněná slova a pomluvy jsou určitý druh uřknutí, černá magie provedená slovy. Je jí schopen každý člověk, který je na to dost zlý a jedovatý. Snažte se vyhýbat toxickým lidem, kteří na vás hážou špínu. Nevyhledávejte s nimi kontakt a nic po nich nečtěte.

Proč vina a ostuda posilují moc temné magie:
Sebenenávist vnímá naše srdce jako vlny, které pomalu a stále odrolují skálu, ať je sebevíce pevná. Rozežírá nás to zevnitř. Dokud se nám nepodaří vyhnout se pocitům viny a hanby, nikdy nebudeme osvobozeni od této hrozby.

Pozor, překonání pocitu viny a hanby není to samé jako rozvolnění našich etických bariér. Neznamená to chovat se bezohledně, neslušně, nebo společensky nepřijatelně. Znamená to sebepřijetí. Většina obviňujících pocitů je totiž hloupá, jako třeba stydět se za naše tělo. Zeptejte se sami sebe: „Proč se stydím za své tělo?“. Rozjímejte nad tím a rozpusťte ten zlý pocit.

Protijed:
Láska k sobě, sebepřijetí.
Uvědomění si, že nikdo z nás není dokonalý, každý má nějaké nedostatky, je to normální a lidské.
Pokud si vyčítáte nějakou skutečnou chybu kterou jste provedli, omluvte se lidem kterých se chyba týká, napravte to a odpusťte sami sobě.
Pokud máte sebenenávistný komplex, snažte se ho zpracovat.
Analyzujte velmi kriticky myšlenkové vzorce, které z vás dělají odporného pazgřivce nehodného lásky. Odkud ta myšlenka přišla? Kdo to řekl? Nebo to je z vaší hlavy? Na čem ta myšlenka stojí? Přijdete na to, že jde pouze o imaginární myšlenkový vzorec. Mnohdy s realitou nemá nic společného. Často věříme hnusným věcem o sobě, protože nás tak někdo očernil a my jsme po tom skočili, přisvojili si to jako svou víru, aniž bychom to kriticky zhodnotili a uvědomili si, že to je naprostá konina.
Energetičtí parazité i temné bytosti poslané proti nám, mají ve zvyku podsouvat nám myšlenky o tom jací jsme špatní, zlí, odporní, debilní a jak si nic dobrého nezasloužíme. Čím více tomu budeme věřit, tím větší budou mít moc.

3. Jste zmatení
Černá magie si často pohrává s naší hlavou. První věc, které chce démon dosáhnout, je zabránit tomu, abychom mysleli jasně. Démonický vliv způsobuje duševní zmatek, nesoustředěnost a neschopnost vyčistit si hlavu. Můžete v náhlém zmatku zažívat nelogické paranoidní myšlenky a mít hloupé nápady. V horším případě můžete mít bludy a divoké představy. Můžete mít výpadky paměti a potřebu sahat po omamných látkách, které normálně nevyhledáváte.
Že jde o útok poznáte tak, že víte, že neexistuje spouštěč. Nejste přepracovaní, ani nemocní, ani ve stresu, dobře jíte, hodně spíte a nikdy jste takové problémy neměli, dané chování pro vás není normální. Můžete se cítit zděšení nad tím, co se to děje, aniž byste znali příčinu. Nechápete, co to má znamenat, proč se to děje.

Proč zmatek posiluje temnou magii:
Když jsme zmatení, máme sklon dělat špatná rozhodnutí. Tak se vytváří prostor pro další útoky proti nám. Cítíme se v práci nepřítomní, trávíme hodně času hledáním našich klíčů a nemůžeme si spojit myšlenky dohromady.

V horších případech to může mít podobu prapodivných záchvatů úzkosti, které nemají jasnou příčinu, ani vy sami nevíte proč se tak cítíte, co byl spouštěč, proč se vám to děje, odkud přišla daná myšlenka. Úzkost může být paralyzující, můžete mít bušení srdce a zažívat třes, nebo slabost. Bez příčiny. I když víte, že jste zdraví a nikdy jste takové problémy neměli.

Protijed:
Meditace a uzemnění nám pomohou odrazit tyto účinky. Je také potřeba cíleně vyčistit temnou energii pryč z naší aury, v tu chvíli se myšlení ihned rozjasní.

V horších případech si dejte mokrý hadr na hlavu, pohodlně si lehněte, dejte si nohy nahoru a odpočívejte. Pokud máte něco na energie, vezměte si to alespoň do ruky, nebo položte na břicho. Pokud se vám udělá hodně zle a nechce to polevit, polévejte nohy od kotníků dolů studenou vodou, nebo pokud máte, vemte do každé ruky silný přírodní křišťál a obě ruce dejte po lokty do studené tekoucí vody, úzkost pomine po 5-10 minutách.
V případě nutnosti si zavolejte pomoc, nic nepodceňujte a nepříjemný stav řešte hned. Většinou vycítíte, kdy situaci zvládáte a kdy je to závažné.

Někdy útok cílí na váš dům a ne přímo na vás, to znamená že když vyběhnete ven mimo byt, projevy okamžitě přestanou. Pokud můžete, odejděte z domu, ideálně do přírody, k lesu, do parku a stoupněte si na trávu. Snažte se být v klidu a pravidelně dýchat. Mělo by to hned přestat.

4. Špatně spíte
Zhruba třetinu života strávíme v posteli. Během této doby se naše tělo i mysl regenerují, často si promítáme v astrální rovině zkušenosti z prožitého dne, přijímáme poselství z Vesmíru, nebo od našich duchovních průvodců, od anděla strážného nebo jiných entit. Náš spánek je jako malá smrt, která vede k probuzení a znovuzrození. Jsme odpočatí, svěží, nabití novou energií a hurá do dalšího dne.

Ve starověkém Řecku je smrt bratrem boha spánku a boha snů. Každý spánek je jako přecházet na druhou stranu a když se vrátíme – když se probudíme – jsme znovuzrozeni.

Démonické entity způsobují nespavost a zlé sny, aby nám zabránily v kvalitním spánku. Používají potřeby našeho těla proti nám, aby nás zničily. Sice nad námi nemají moc, ale ví jak funguje naše tělo.
Destruktivní energie u citlivých osob způsobují i syndrom neklidných končetin, svalové záškuby a nepříjemné sluchové či hmatové vjemy při polospánku, které oběť proberou.
Zlí duchové dělají rámus vždy ve chvíli, kdy jste v polospánku, jsou schopní vás budit tímto způsobem i 20x za sebou, vždy prásknou v tu chvíli, kdy usínáte, aby vás o to víc vydeptali.

Proč špatný spánek posiluje moc temné magie:
Černá magie se na toto téma zaměřuje, protože způsobuje bolest a veliké nepohodlí. Chce tím zabránit tomu, abychom si ve spánku doplňovali energii. Démoni se živí z naší energie. Když jsme vyčerpaní, jsme jednoduché cíle.

Protijed:
Musíte docílit kvalitního spánku. Použijte všechno co máte.
Proveďte důkladné vykouření celého domu a zejména ložnice, poté pořádně vyvětrejte.
Před spaním si vždy vyvětrejte ložnici a vypijte skleničku vody. Dejte pryč zrcadla. Pokoj mějte vždy uklizený a postel čistou, pravidelně převlíkanou. Používejte voňavé bylinkové polštářky, kápněte na ně občas trochu éterického levandulového oleje. Hodinu před spaním nekoukejte do obrazovky, žádné modré světlo. Přes den cvičte a buďte fyzicky aktivní, i když se budete muset přemáhat.
V horších případech budete potřebovat aktivní pomůcku: Vezměte si před spaním do ruky silný přírodní křišťál, nebo mějte na krku energetický krystal, nebo si dejte na čelo nebo na pupek kartičku tm, podle toho co máte.
Berte L-tryptofan před spaním, dávkujte podle přibaleného návodu. Berte B-komplex a hořčík. Před spaním se projděte venku po trávníku, nebo obejměte strom a uzemněte se.
Přivolejte na pomoc svého strážného anděla a požádejte před spaním konstruktivní sílu vesmíru aby vás chránila. Provádějte ochranná vizualizační cvičení pro odstranění temných energií pryč z domu.
Pokud se vám ani tak nepodaří spát po několik nocí, vyhledejte pomoc a neštiťte se ani silnějšího prášku na spaní, než je obyčejný L-tryptofan. Bez spánku za pár dnů nebudete schopní normálně fungovat a začnete být velice labilní. Spánek je priorita číslo jedna. Bez spánku nefunguje nic.

Zkuste přesně určit, jestli váš spánek neruší konkrétní vjem. Všímejte si, kdy nespíte. Co bylo jinak. U citlivých lidí to může být destruktivní osoba, webová stránka, věc, místo, myšlenka. Poté si to ověřte alespoň 2x. Pokud jste na to přišli, dotyčný vjem odstraňte, nebo se mu vyhněte.

5. Izolujete se
Lidé jsou sociální tvorové. Trávit čas s lidmi, které milujeme, je pro naši psychiku jako balzám. Posiluje nás, když se cítíme milovaní a vážení. Ale když proti nám jdou útoky prostřednictvím černé magie, můžeme se začít skrývat.

Někdy zkrátka chcete strávit poklidný čas sami se sebou. Ale jiná situace je, když se neustále a trvale vyhýbáte jakékoli jiné lidské bytosti.

Proč izolace posiluje moc temné magie:
Když si myslíme, že nám nikdo na světě nerozumí, cítíme se v tu chvíli sami a bezmocní. Proto se černá magie zaměřuje na naše klíčová přátelství a blízké vztahy. Zažijeme zklamání od lidí, které milujeme, a stáhneme se. Když se schováme před těmi, kteří nás milují, je pro nás obtížnější se zachránit. Dotek našich blízkých je hojivý blahodárný zážitek, který potřebujeme pro duševní pohodu.

Protijed:
Pokud jste se nepohodli s někým důležitým a bolí vás to, usmiřte se. Vyříkejte si to, možná zjistíte že to vůbec nemyslel zle a šlo pouze o nedorozumění, nebo komunikační šum. Omluvte se, neobviňujte a nevyčítejte.
Odpuštění není akt slabosti, ale krok k získání moci nad sebou a svými pocity.
Udržujte si své klíčové kontakty a nedovolte nikomu, aby vás oddělil od vašich nejbližších. Nesmíte zůstat nikdy sami na všechny své problémy, protože pak budete velmi zranitelní.

Závěrem
Když se na vás skutečně zaměří černá magie, měli byste se hlavně pokusit zůstat v klidu. Zachovejte chladnou hlavu, analyzujte situaci a stanovte si jasný plán. Panika vám nepomůže. Pokud toho už na vás bude moc a vymkne se to vaší kontrole, svěřte se blízkému člověku a požádejte o pomoc. I odborníka v oblasti tělesného nebo duševního zdraví, bude-li si to náročnost situace vyžadovat.

Většinu běžných zakletí a slovních uřknutí sami v pořádku zvládnete odrazit, pokud jste duševně zdraví a jste si jistí v kramfleku. Měli byste ovládat repertoár účinných a na sebe odzkoušených postupů i pomůcek a měli byste vědět, ve které situaci vám co zabírá, abyste v případě nutnosti neztráceli čas a energii tápáním. Pak se nemusíte černých mágů vůbec obávat.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho Mikuláš Gera 2020-04-27 10:05:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem …..

Ikona diskutujiciho Miloš Mitic 2020-09-29 22:18:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Potrebujem pomoc zle sa citim i mislim da existuje černa magia

Ikona diskutujiciho Tea 2020-04-27 10:59:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den Alue,
už dlouho sleduji Vaši práci. Je dobře, že se tím někdo zabývá. Šíření pravdy není kupodivu pořád jednoduché.
Co se týče útoků temných sil, připadá mi, že jich stále přibývá. Tím, že se každý amatér snaží zabývat duchovnem, vytváří se akorát chaos. Stáhne na sebe energie, s kterými neumí pracovat a otevře něco, co škodí i ostatním. Mělo by to být trestné. Zařadila bych tam i napojování se na druhého bez toho, aniž by o to požádal. Setkávám se s tím v poslední době.
Podle mého je nejhorší když někdo použije moji energii proti mě. Napojí se na energetický systém jiného člověka a čerpá z něho informace a energii, kterou pak zneužívá. Většina lidí o tom ani neví, protože jsou otupělí. Je to manipulace s druhými. Magie, která slouží temným silám a ne dobru.
Jak se na to díváte?
Dá se nad tím vyhrát a kdy to vůbec skončí?

děkuji mnohokrát
krásný den
Tea

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-27 15:38:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Není problém v tom se o něco amatérsky zajímat – každý začíná jako amatér. Problém začne ve chvíli, kdy se k duchovnu dostane někdo s komplexem méněcennosti, který si tím začne svoje komplexy řešit a kompenzovat. Nebo pokud se k duchovnu dostane někdo s duševní nemocí. Ten první případ se prohlásí za guru, za boha, začne channelovat a napojovat se na Zadkiela jako o život, až z toho úplně zmagoří a ještě vezme pár lidí s sebou. Takových lidí je hodně. Z těch co dělají veřejné akce nebo si nechávají platit za různé služby jako média, kartářky a vědmy, je to podle mého pohledu většina. To se stačí počívat na youtube, co to tam exhibuje za exoty. U toho druhého typu nejde o duchovno, ale o útěk do světa snů, který podpoří rozvoj nemoci u dotyčného. Dostane se pak úplně mimo realitu, svoje haluze má za duchovno a nenechá si vysvětlit, že je mimo, že jsou to haluze. Protože mu mezitím hlasy řeknou že je bůh, nebo nějakou podobnou číčovinu. To co popisujete prakticky není duchovno, ale buď projev duševní nemoci, hraní si na duchovno aby se zakryly mentální komplexy, nebo úplně obyčejná vyčuranost. Duchovno není o tom exhibovat, ani o tom někoho manipulovat a na dálku ovlivňovat. Duchovno je soukromá niterná cesta člověka, o kterou se sice může podělit, ale nedělá to z něho boha, mistra, gurua ani mu to nedává univerzální souhlas cpát se do života lidem, kteří o to nestojí.

….. naprostý souhlas s vaším komentářem. Situace je velice špatná.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-27 17:37:35
Ikona diskutujiciho
sipka

„Napojí se na energetický systém jiného člověka a čerpá z něho informace a energii, kterou pak zneužívá.“
– coo, to někdo dělá?? 0.o k čemu to je dobrý… by mě zajímalo kde na to ti lidi berou čas a energii.

jo a Aluško, s tvým komentářem strašně souhlasím. to je uplně skvěle napsané. ne, že by se mě někdo ptal, ale já to prostě musím říct.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-27 18:19:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Většinou je to tak, že si nějakej člověk, co chorobně trpí bludama (ale myslí si že je duchovní borec a médium jako řemeň), představuje že se na tebe napojil a pak tě jakoby ,,čte“. Ve skutečnosti jsou to jeho představy. Energii ti vycucá ve chvíli, kdy ti tu svou pohádku vnutí (třeba pošle mailem) a tebe to rozhodí (znervozníš, naštveš se, bojíš se, cítíš se bezradně, začneš se obhajovat, v nejhorším případě tomu uvěříš)… Je to energetické upírství. Někdo tyto praktiky považuje i za formu černé magie – uřknutí zlým slovem.
Chrání se před tím stejně jako před jakýmkoliv jiným zlým útokem. Nepřikládat tomu váhu, nenechat se tím rozhodit a pokud cítíš že ses ušpinila, odvést ty destruktivní energie pryč.

Lidé co tohle skutečně umí, to nezneužívají, protože vědí, že by o ten dar přišli a taky jim to nestojí za tu námahu, blbnout s tím jenom tak, bez účelu a trollit s tím lidi. Bylo tu o tom psané i v rozhovoru o automatické kresbě.

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-04-27 18:42:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Tea, Nirvana: Měl jsem osobní zkušenost s jednou „osůbkou“ zabývající se bachovými esencemi; suveréně mě vlezla do hlavy aniž by se zeptala, něco mě tam vložila ani neřekla co a kam do mozku to vložila…….byla z Brna……

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-27 19:07:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je hezký… by si jdeš pro preparát, netuše nebezpečí a místo toho vlezeš do kutlochu takové muréně? :O

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-27 18:44:36
Ikona diskutujiciho
sipka

tyo to mi něco připomíná. mně před nějakou dobou psala jedna holka furt hrozně hnusné věci(znaly jsme se osobně a NIKDY mi neřekla nic milého, řešila mě i za to, že já jí neřešila) aniž bych jí někdy něco udělala a jedna z těch věcí mě ranila tak moc, že mi dodnes nejde z hlavy. docela dlouho jsem z toho byla vykolejená, jak to vůbec může někdo říct, jestli je to pravda, prostě to ze mě nešlo – ač já v hádce taky dokážu říct něco hnusného, když mě někdo fakt do toho bodu dostane, ale tohle byl brutál… fakt uřknutí zlým slovem. no, to muselo být vlastně taky energetické upírství, aniž by o tom věděla. byl to člověk chronicky bez energie, v depce, spíš bez života a neměl mě rád, ale stejně se o mě dál zajímal – kdovíproč.. dlooouho jsem se nesetkala s tak neskutečně zlým člověkem jako byla ona. doteď mi z toho není dobře. a nechápu, že někdo takový je. ale ona se bavila s dalšími chronicky zlými lidmi kteří mě neměli rádi už od pohledu(a já je, ale nechávala jsem si to pro sebe, PROČ BYCH TO ASI TAK NĚKOMU CPALA?!), takže to asi mluví za vše. myslím, že ty názory nebyly ani tak z její hlavy, spíš opakovala to, co říkaly ony. už je nechci nikdy potkat. strašně mě to tehdy psychicky rozhodilo a i já sama jsem se pak chvílemi chovala zle – to fakt nechceš.

takže tohle je fakt reálná věc. doporučuju jakejkoliv hejt o vaší osobě nečíst a prostě to smazat/ignorovat. nejlepší forma ochrany. já už to tak začala dělat, prostě to nečtu a tím pádem to na mě nemůže mít vliv, však ať si to ten člověk nechá:) proč bychom měli chtít ve svém životě něčí sh*t ??

….. jo a Aluško, děkuju za dovysvětlení 🤍

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-27 19:14:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to přesně tak, většina lidí si černou magii, uřknutí a prokletí představuje jako babizňu nad kotlíkem, ale ve skutečnosti je černé magie schopen každý zlý člověk, který vysílá zlé myšlenky k druhým lidem a nutí je, aby s tím byli v kontaktu a nechali se tím ničit a ovlivňovat. Tímhle způsobem se dá na mnoho let uřknout jednou odpornou větou. Pokud oběť dovolí, aby se jí ta věta dostala do srdce a sála třeba 10 let energii kdykoliv si na tu zlou větu vzpomene, je vysílající upírem, nebo v přeneseném slovasmyslu černým mágem. Ale pozor, každé vyslané zlo se mu jednou vrátí.
Černá magie není jenom o lebkách, kotlících, krvi a obrácených pentagramech. Je to prostě zlo. Zlo, které se namíří cíleně proti někomu, v úmyslu ublížit. Jestli u toho ukazuješ fakáče, nebo pícháš do panenky, je ve výsledku jedno. Rituály ,,pouze“ umocňují sílu myšlenky. Hlavní kouzlo se odehrává v hlavě, v mysli.

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-04-27 19:11:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue: jak se jmenuje si pamatuju ještě dneska…..řekl bych, že si z lidí dělá dojnou krávu na peníze….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-27 19:16:51
Ikona diskutujiciho
sipka

A řekneš nám to jméno?

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-04-27 19:22:38
Ikona diskutujiciho
sipka

zde odkaz

https://vehvezdach.cz/milada-pavlickova-bachova-kvetova-terapie-pomaha-lecit-dusi-i-telo/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-27 19:30:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukám, že na netu nemá fotky… asi ví proč. Vypadá jak blátotlačka? 🙂

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-04-27 20:51:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue: fotka zde
http://www2.mojemedunka.cz/clanek.aspx/aktuality/clanek/pozvanka-na-sympozium-cesta-ke-zdravi

o něco lepší velikost

http://www.sebit.websnadno.cz/Poradna-Milady-Pavlickove.html

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-27 21:29:59
Ikona diskutujiciho
sipka

mnoo.. tak ta je jasná hele 🙂 už chápu proč nedává fotky.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-27 21:28:55
Ikona diskutujiciho
sipka

„Rituály ,,pouze” umocňují sílu myšlenky. Hlavní kouzlo se odehrává v hlavě, v mysli.“
– „děsí mě“ (dalo by se říct), jak to nakonec opravdu celé je jen o tom, jaký je člověk opravdu, v nitru. není to o rituálu, není to o zaklínadle, je to o myšlení a rezonanci jedince… podle toho se určují „dobří“ a „špatní“. všechno má člověk v sobě prostě.. a furt dokola se mi to potvrzuje.

tyo, jestli jednou fakt budu studovat homeopatii, jak bych chtěla pokud by mi nevyšel můj momentální plán, budu do těchhle věcí od tebe mít výbornou průpravu. však to chce… tohle nemůže dělat člověk, který je symbolicky „slepý“ a nemá širší vědomosti. tuhle jsem si to zas říkala, takže ti fakt děkuju:) ale co bude to nevim, teď jsem každopádně na studium těchhle věcí ještě moooooc mladá.

Ikona diskutujiciho renata369 2020-04-27 21:53:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Premyslam, ci by v takychto situaciach nemohol pomoct aj ritual s ruzi, co tu aluska ma. Tiez mame v ulici velmi zlu susedu, povedala by som ze uz paranoidnu, za 2 roky co tu byva sa uz nebavi a nezdravi so stvrtymi susedmi. Vyvolava spory ,manipuluje , prekruca pravdu , kazdeho preveruje kde moze a nasledne robi zo seba obet a tak sa vyhuceje, samu seba , ze tym bludom co sa rodia v jej hlave aj uveri. Najhorsie, ze moja dcera s jej dcerou chodi do triedy a ta je kopia matky, kedze doma stale pocuva od matky aj s podpapucnikom muzom len zle reci na nas vsetkych okolo, pritom jej nikto nic zle nespravil. Je to zjavne nestastna a zakompexovana zena, ako sme sa vsetci zhodli, jedine cim sa chvali su peniaze, my sme pre nu chudaci a kto ma viac ako ona, tomu tiez nedopraje. No antisocialny typ, kam pride, robi neplechu, v poslednej dobe mame dost smolu, asi skusim ten ritual s ruzi, len v zahradnictvach maju len bez trnov….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-27 22:08:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Rituál s růží je dobrý, ale problém je, že pokud jsi dál v pravidelném styku s agresorem, tak žádná pomůcka ani žádný rituál nestačí, protože neustále vyrábíš nové a nové napojení, které se pak musí znova a znova vypínat.

Ikona diskutujiciho Tea 2020-04-28 12:40:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to ještě rozvedu. Přesně, není to tak, že černou magii provádí černý mág nebo čarodejnice s hadem nebo kočkou na krku. Jsou to lidé, kteří jsou mezi námi, implementovali se nenápadně do pracovního kolektivu, do konce třeba i do sboru v kostele. Napojí se na energetický systém, sjede dráhu člověka až třeba do dětství a bohužel ty informace pak vypráví po okolí. Taky jsem si myslela, že to není možné. Jsou to tzv. záškodníci, roznáší pomluvy, dezinformace, informaci řeknou dříve a tím změní průběh událostí. Skrytě škodí lidem, odčerpává jim energii. Postupně se ostatním přestane dařit třeba zdravotně nebo v osobním životě, projeví se horší verze člověka. Nemusím říkat, že to s dobrem nemá nic společného, je to čiré zlo. Vlk v rouše beránčím. Konzultovala jsem to též s člověkem, který se zabývá duchovnem a přímo to nazval parazitální kvazibytostí. Mají v sobě program a nemá smysl se s ním snažit normálně domluvit, aby to nedělal, protože slouží temným silám. Obrana v kažodenním životě v podstatě není, jedině se tomu vyhnout. Tak to je.
Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí.

Ikona diskutujiciho Naďa 2020-05-16 11:42:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi jste mluvila s panem Zelenkou?Ale na něho taky pozor,není to,za co se vydává.Já jsem mu dříve taky věřila,ale už ani nesleduju jeho pořady na SVCS.Jinak žiju s temným,který na mne každý den útočí a bere mi energii,ale nemám jinou možnost,než to vydržet,protože nemůžu jít do podnájmu jedné místnosti za nějakých 8000 a temní jsou všude,asi bych si moc nepomohla a navíc mám zvířata,což je v mé situaci koule na noze.Dělám s kyvadlem a to mně každý den řekne,co na mě ten starý zkoušel.Pak se to snažím zrušit přes své vyšší já.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-16 12:10:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Temné na sobě pravděpodobně máte z toho kyvadla. Přestaňte ho hned používat, zaměřte se na cílenou očistu svých energií a uvidíte, že se vám uleví.
Zelenku neznám (jestli to bylo myšleno na mě) a ani mě upřímně nezajímá co říká nebo píše.

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-05-16 12:26:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naďa 2020-05-16 11:42:35 proveďte očisty dle návodů co má aluška na webu

Alue: ten problém nebude „jen“ v kyvadle….. třeba já kyvadlo občas taky používám, ale vím, kdy ho prostě použít nesmím, jinak bych si nabil úsměv,….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-16 14:39:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Kyvadlem se ale nejde spojit s vyššími světy, pouze s těmi nižšími. Nevidím důvod ho vůbec brát do ruky, lidi z toho mají jenom problémy. Jak ostatně paní sama napsala.

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-05-16 15:25:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová 2020-05-16 14:39:29: Máš pravdu, že není důvod brát kyvadlo do ruky, nedávno jsem přišel na jeden způsob, který je sice časově náročnější, ale funguje….když pomůcka tak jedině konstruktivní…..
Třeba pružina, co používal Paseka ze Svratouchu měla jeden vedlejší efekt…hnala krev na srdce…….

*Dělám s kyvadlem a to mně každý den řekne,co na mě ten starý zkoušel.* Proč takovýmto způsobem si přitahovat pozornost dotyčného……

Ikona diskutujiciho Karel 2020-05-16 22:28:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, to je opravdu zajímavé. Dne 29. dubna 2020 mi den před svými 9. narozeninami zemřel skvělý kamarád a přítel, belgický ovčák Malinois na silnou cukrovku. A já si stále říkám, jestli jsem jeho smrt nezavinil já, například špatnou stravou, stresem z častého stěhování nebo prostě nějak. Když jdu do lesa, kam chodil se mnou, stále ho vidím a povídám si s ním a jsem z toho už skoro magor. A tak mě napadlo, jestli i tohle nemůže dělat černá magie. Ale prý se z toho dostanu. Může to ale trvat prý i rok. Díky za Tvé články. Měj se moc hezky.

Ikona diskutujiciho Vít Henok💌 2020-05-19 10:59:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Protože je vám Aluško, jako jedné z mála jasné, že mnohdy to, co je v tělech, není člověk, ale zvíře, víte toho víc, než ti, kteří zvěří jsou. Jde o to, že posedlost, tak dávná skutečnost, je nyní vidět především ve vládnoucích a mocenských kruzích. Posednutí je dílem sil, které vždy toužily po nesmrtelnosti. Pokud se pozorně podíváte na pohyb těch těl, zjistíte více. Vláda velkých zvířat lidem je to, oč nyní běží. Lidé by tuto skutečnost měli správně vyhodnotit a zařídit se podle toho. Je prastarý ZÁKON, starší, než Desatero. Pokud někdo řekne TABU, všichni lidé vědí, co dotyčný měl na mysli. Lidé vědí, že se nesmí prznit genom kohokoli. Zvířata však od Velkých zvířat dostala granty z našich povinných daní na prznění genomu. Další ze zákazů uložených v TABU, je vládnout Genomu. Pak to znamená otroctví a právě otroctví Života na celé planetě je nyní to, čeho se Země zbaví jako celá planeta. Vládnout životu se nedá. Život je možné jen vést s láskou tak, jako rodiče vychovávají svoje milované děti, stejně tak jako samice kočky brání svoje koťata před psem. Ostatní příklady nepotřebuješ vysvětlit.

Ikona diskutujiciho Vap 2020-07-01 16:49:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdo mi asi útočí na byt potažmo i na mě.
Už léta se ve svém bytě (hlavně v pokoji) cítím často trochu zle, nejdřív jsem si myslel, že jsou to GPZ, též jsem zkoušel čistit prostor svíčkami, vonnými tyčinkami i bílou šalvějí, ale naprosto bez výsledku.V posledních pár letech jsem ovšem přišel na to, že problémy vyrábí přítomnost jedné osoby v bytě podemnou.Když je pryč, cítím se doma uvolněně.Když je přítomen (aniž bych to ale dopředu věděl-tudíž nejde o sugesci) jsou následné projevy:
-) Náhlá pocitová zima, která se někdy přemisťuje po určitých částech mého těla, dále občas studené některé předměty na pohmat (pocitově 5°C, jako kdyby byly v lednici), přitom měřená teplota infračerveným teploměrem byla větší než 20°C.Jinak zda teplota vzduchu v místnosti je 19 nebo 24°C je skoro jedno, to neovlivňuje nic.A ani nejsem zimomřivý, spíš naopak.
-) Rozladí se psychický stav (náhlá otrávenost, deprese, nesoustředěnost, zlost, mozková mlha, únava, pálení a pocit kamene v žaludku, plus další věci v různých obměnách, pokaždé jiná kombinace)
– )Praskání v podlaze a nábytku, slabé rány ve zdech, nejvíce ovšem v noci
-) V posledních letech se tvoří červené rýhy a skvrny na zdech, některých spotřebičích a jedněch dveřích do 15-ti cm nad zemí
-) Divné hororové nebo technizované sny jak od mimozemšťanů
-) Pocit energetické vysátosti a omámení těsně po ranním probuzení, občas i těžký dech
-) Rozkolísá se automatická regulace otáček chladiče na procesoru a to naprosto bez důvodu.
Když opustím byt, cítím se většinou ihned náhle úplně v pohodě, občas to trvá třeba hodinu, když je rozhození vyšší.Tyto problémy jsem nezaznamenal na žádném jiném místě, jako třeba rekreace, návštěvy, zaměstnání, venku apod.Též jsem zjistil, že domluva se spoustou duchovních odborníků je k ničemu.Vůbec neví, která bije a vše jen bagatelizují.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-01 17:18:45
Ikona diskutujiciho
sipka

budeš se muset odstěhovat

Ikona diskutujiciho Vap 2020-07-26 12:12:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky už o tom přemýšlím, ale mám zkušenosti, že když jsem něco v životě chtěl změnit k lepšímu, tak všechno dopadlo ještě hůře či opačně.Jinak mám ten záhadný problém a to se týká jakýchkoliv míst, tedy nejenom mého bytu, že mi v podstatě nefungují meditace ani vizualizace a cca po 20-ti letech snažení se nic nezměnilo.Když začnu, zdá se všechno v pořádku.Po několika minutách se přestávám soustředit, začnu se cítit vyčerpaně a nepříjemně a v tomto stavu už nelze pokračovat.Někdy před 12-ti lety jsem byl také na regresní terapii.Samozřejmě, žádné vize, jen tma a tma před očima.Bylo znatelné, jak terapeutka mírně ztratila nervy a zkrátila sezení, zřejmě se s nikým takovým ještě nesetkala.Evidentně cítím, že mě vlastně už od dětství občasně provází jakýsi zvláštní „šikan z duchovních sfér“, to zamená, že spřízněných lidí k sobě jsem nikdy moc neměl.Ale do života mi přicházeli manipulanti s opačnými názory, kteří mě chtěli lámat k něčemu, co mi bylo proti srsti, časté nedorozumění s lidmi, jak kdyby byli „někým“ ovlivněni, aby na mě naprosto bezdůvodně psychicky zaútočili a to i na internetových diskuzích, kde jsem byl anonymní.Občas, když jsem to už nevydržel a začal se spravedlivě bránit, vše se začalo otáčet v můj neprospěch.Nebo v poslední době se občas setkávám s lidmi, kteří na mě hodí jakýsi přátelský úsměv, jenže o přátelení zájem nemají i když to tak na první pohled vypadá.Opravdu mi to přijde jak dokonale sehraná provokativní komedie na mou osobu.Jinak mám také spoustu EVP záznamů, jisté jsou nejsilnější v blízkosti mého těla.Jsou tam slyšet i strojové robotické hlasy, co přeříkávají nějaké číselné kódy a náhodná slova, třeba „servis čtrnáct šest“ apod.Takže si tak trochu připadám jak myš hozená mezi hady, která se nemá šanci nijak bránit ať je jakkoliv silná.

Ikona diskutujiciho H 2020-08-16 14:37:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Roky jsem na neco takovyho cekala!Ano vse je pravda.Dodala bych,ze lidi pod vladou cerny magie pusobej divne.Ostatni se jim vyhejbaj.Obet si prijde jako zruda,protoze ikdyz je jeji mysl zahlcena negaci -STUDEM ze sebe,vi,ze je neco jinak.Nechce kontakt s ostatnima a ostatni kteri jsou take pohlceny negaci si mysli snad jeste horsi veci!Chci se zeptat,co mam delat kdyz jsem potkala muslima ktery provadi cernou magii?Verte mi,ze neni nic horsiho nez potkat tuhle kombinaci dohromady.Zvlast kdyz se mu libite a neslysi na slovo NE,nemam zajem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-16 15:19:27
Ikona diskutujiciho
sipka

jestli máš jeho fotku, tak tohle:
https://aluska.org/jak-se-ucinne-ochranit-pred-vysavanim-jinou-osobou/

Ikona diskutujiciho Iscnacz 2021-09-08 15:24:28
Ikona diskutujiciho
sipka

koukám,že nejsem sama kdo čelí útokům černé magie zlým slovem. Kdykoliv vyjdu ven začnu cítit úzkost a strach z kontaktu s lidmi vždycky jsem byla společenský tvor a díky pomluvám, které se šíří rychlosti blesku jsem raději zalezlá doma.
Přitom v minulosti přesně pravý opak, nevím jestli je to projevem nějaké poruchy psychické, ale rok od roku se to zhoršuje
Chronické nemoci bez příčiny, když něco dělám buď to nedopadne dobře, nebo nedostanu do konce.
Smůla se lepí, a málo kdo o mě něco řekne pozitivního.
V posledních dnech mi vzteky nervy ruply a sprostě jsem nadávala na lidi jak jsou zlý a pomluvám věří atp. Přitom vím, že jsou i lidi dobří jen mam kliku na tyhle lidi
Jaký na to máte názor mám udělat očištění energií?

Ikona diskutujiciho tereza 2020-10-23 20:55:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj nebo dobrý den Alu,jsem zaměstnana u jedne firmy a v loni po prázdninách k nám nastoupila paní,,nejprve se zacala ptát kdo nastoupil dříve než ona,tak jsem ji řekla že já,sedávala jsem spolu s kolegy na snidani v jedné společné mistnosti,a ona zničeho nic na mě začala zhlížet a sledovat mně /nejsem moc komunikativní a neumím se moc prosazovat,jsem hodně nejistá při rozhovorech.Milá madam mně začala neustále kontrolovat,při každem pohybu a průchodu okolo mé osoby mně sledovala a sleduje,začaly útoky typu,mně budete zdělovat kdy jdete k lékaři,kdy na záchod atd.je to krajně nepřijemne,bojím se jí,pomlouvá kde může a hlavně mi dává na jevou že ona je pán a já podřízeny/jsem na stejne jak pracovní tak platové úrovni/nelze se dovolat,sevšema je kamarádka-není komu se svěřit a všechny obrací proti mně jen někdo přibrzdí u mé osoby už do pěti minut mně ten člověk ignoruje,jsem ztoho neskutečně zoufala a je mi dopláče a ještě si zjistila u své kadeřnice ze které vesníce pocházím a tam omě roznáší drby a to je to co mně tak té moc drtí neznám obranu moc vám děkuji tereza

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-23 21:54:47
Ikona diskutujiciho
sipka

to vypadá na závist.. možnosti jsou dvě. buď jít do otevřeného konfliktu a doufat že se tím vyčistí vzduch a baba dá pokoj, nebo změnit práci. šikana na pracovišti je podobná šikaně ve škole, ta taky často končí přestupem na jinou školu… řešila bych to i stejným stylem jako šikanu ve škole. já jsem se hned poprala a nikdo si na mě potom nedovolil. dospělá žena se poprat sice už nemůže (nebo může ale vypadá to hůř a moc věcí to nevyřeší), ale může jít tu druhou seřvat a ukázat že se jí nebojí a nenechá si od ní nic líbit… jestli se od ní necháváš hned od začátku utlačovat a neposlala jsi ji do pr. hned, tak je jasné že přidává, že se to zhoršuje… vidí, že na tebe může. s lidma co nemají respekt se nevyplatí jednat mírně, protože toho zneužijí

Ikona diskutujiciho Rheia 2021-02-11 13:21:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Terezo, zdravím. Tvůj příspěvek mi připomněl jednu mou kolegyni. Arogantní, dělala vždy potíže a naschvály. Naštěstí zdaleka nejen mně, jinak bych si říkala, jestli nejsem přecitlivělá. Jednu dobu jsem měla chuť kvůli ní odejít. Pak jsem si našla způsoby, jak si s tím poradit, ale to je asi závislé na okolnostech.
Souhlasím s Alue, že když to jde, je lepší nenechat si to líbit, i kdyby ten odboj znamenal pro tebe krátkodobý problém. Někteří tito lidé se překvapivě zaleknou, když se jim člověk vzepře a případně na ně spustí zhurta. Ale nejde to vždy.
Pokud ta kolegyně provedla něco, co objektivně zhoršuje kvalitu práce, oznámila jsem to nadřízeným. To není žalování, to je věcné oznámení. Jde přece o to, aby práce fungovala, ne? A ne aby někdo stavěl překážky.
A zapracovala jsem na sobě. Ne že by se mi povedlo ji dobře snášet, ale bylo to lepší. Nejsem odborník a nemohu radit, ale mohu sdělit vlastní zkušenost. Vytvořila jsem si imaginaci, takovou ochranu. Obvyklá ochranná bublina na ni nestačila. Tak jsem si před meditací položila otázku: co používali v pohádkách a mýtech proti zlým bytostem? Vzpomněla jsem si na ochranný kruh, vytvořený např. svěcenou vodou. Moje intuice, nebo co ty imaginace vytváří, vedla v představě moji ruku a já jsem gestem naznačila a tím vytvořila ohnivý kruh kolem sebe. Vždycky si ho vybavím, když mě ona zase naštve. Kruh je tak tři metry v poloměru. Já jsem uprostřed. Plameny ovládám myšlenkou. Ony jsou vlastně mojí součástí. Mně ani dobrým lidem neublíží, ti ke mně mohou, plameny se pro ně stanou nizoučkými, modravými a chladnými. Zato když se přiblíží ta ženská, plameny jsou rázem vysoké, červené a žluté a výhrůžně hučí jako v kamnech. Netroufám si radit, každý jsme jiný. Já mám silnou představivost a zatím se mi nic nevymklo, jako bych měla v hlavě nějakou bezpečnostní pojistku. Někdo průbojný si s takovou ženskou poradí jinak, já zas mám na pomoc svůj ohnivý kruh.
Drž se. 🙂

Ikona diskutujiciho Inka Macleay 2020-12-26 16:38:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pred moji garazi nekdo vytvoril kruh a pouzil 7 kamenu. 6 kamenu tvoril kruh a uprostred byl 7my kamen. Je to nezvykle a neni to detska hra. Mam pocit ze vim kdo to dela, ale nemohu to dokazat. Tato osoba ublizila a ublizuje spousta lidem.
Pokud mi muzete neco objasnit budu velice rada nebo mi poskytnout dalsi informaci. Dekuji Inka Macleay

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-26 17:41:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud by šlo o magický postup, kameny jsou pouze podpůrná pomůcka, pokročilý černý mág pomůcky nepotřebuje a vytáhne to doslova z rukávu, čili nejde podle tohoto uskupení říci o jaký postup přesně šlo, protože recepty jsou různé a často vznikají individuálně, základní rámec je společný, forma provedení je téměř neomezená. Kameny odneste mimo váš pozemek, nebo hoďte do řeky, ale nenechávejte je u baráku, pokud máte pocit, že by mohlo jít o rituál namířený proti vám.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek