7 Jednoduchých triků jak se zbavit destruktivní energie

3.8.2020 v Návody 5

Stejně jako u dalších článků na toto téma, jsou i zde uvedené metody velmi jednoduché a lze je většinou provést pomocí snadno dostupných materiálů, bez složitých nebo časově náročných postupů.Osprchovat se
Ano, sprcha. Ideálně aby voda stékala od hlavy po konečky prstů na nohách a rovnou odcházela odpadem (abyste v ní nestáli). Trik spočívá v tom, že voda musí být tak studená, jak to vydržíte a měla by proudit co nejrychleji. Nezapomeňte si pohlídat, aby stékala i přes záda.
Studená tekoucí voda stahuje destruktivní energie a navrací buňkám jejich přirozený záporný náboj, tím je energetizuje.
Pro maximální efekt se utřete čerstvě vypraným ručníkem a všechno prádlo si oblečte čisté, právě vytažené ze skříně.
Pokud to děláte před spaním, lehněte si ještě navíc do čerstvě převlečené postele v čerstvě uklizené a vyvětrané ložnici, kterou si připravíte předem. Budete se cítit famózně.

Nakrájejte cibuli na malé kousky
Dejte na talíř a nechte to na vybraném místě přes noc. Pokud žijete ve velkém domě, je lepší mít několik takových talířů ve vícero místnostech. Vyberte si, zda je chcete mít v koupelně, spíži, nebo na jiných místech, která to podle vás nejvíce potřebují. Nezapomeňte cibuli hned druhý den vyhodit.
Funguje to i přes den. Necháte cibuli ležet na talířku asi osm až deset hodin.

Vavřín
Bobkové listy mají dobré čistící a ochranné schopnosti. Pokud chcete, schovejte jeden vavřínový list v každém rohu každé místnosti vašeho domova. Jeden mějte také ve své kapse, v kabelce nebo peněžence. Tato metoda údajně chrání nejen před špatnou energií, ale také před zlými duchy a nemocemi.
Vavřín přináší do vašeho domova požehnání, může vám pomoci přilákat štěstí, úspěch a podpořit vaši prosperitu. Přivolává také přátelské lidi. Pánům může pomoci najít lásku.

Smíchejte kopr se solí
Semena kopru budou fungovat lépe, ale koprové listy také poslouží dobře. Tuto směs rozsypte po podlaze do prostor, které potřebujete čistit a nechte ji tam ležet jeden den, nebo dva. Poté to pořádně zameťte. Použitou směs vyhoďte ven mimo dům a zopakujte to celé znova, pokud cítíte, že je to potřeba. Tato směs údajně odstraňuje uhranutí a prokletí z domu.

Máte pocit, nebo obavu, že k vám může přijít zlá čarodějnice? Pro tyto případy posypte trochu této směsi u vchodových dveří kolem prahu. Dá se dobře schovat i pod vstupní rohožkou do vašeho bytu, kanceláře nebo obchodu. Říká se, že se na vás zlá kouzla čarodějnic nedostanou, a také se vám zlé čarodějnice vyhnou. Samozřejmě za předpokladu, že si je sami nepozvete.

Čtěte také: Snaží se vás někdo proklít? 12 ukazatelů, podle kterých to poznáte

Česnek
Je znám pro své ochranné schopnostmi. Působí proti upírům a jiným neřádům. Odhání psychické nebo energetické upíry, odvracuje psychické útoky a zlá kouzla. V pohádkách o krvesavých potvorách nám v případě česneku ukázali pravdu.
Je to neobvyklá metoda a asi se vám nebude chtít chodit s pleteným věncem z česneku pověšeným na krku, ale jde to provádět i decentnější formou.
Například pokud spíte sami doma a máte pocit, že jste pod útokem něčeho zlého (bojíte se, máte zlé myšlenky, pocit že na vás něco zírá, máte strach otevřít oči), může vám pomoci mít česnek položený vedle postele na nočním stolku.

Jednorožec
Jednorožec je jedním z nejznámějších mýtických zvířat. Říká se o něm, že jeho roh čistí veškerou destruktivní energii, odstraňuje černou magii, chrání před veškerým zlem a odvrátí nebezpečí. Podle legend dokonce chrání i před blesky.
Můžete využít symbol jednorožce a umístit ho například doma na místa, která potřebujete ochránit, nebo noste jednorožce u sebe.
Překrásné podobizny jednorožců k výzdobě vašeho domova najdete v e-shopu Alue.cz v oddělení ,,Jednorožci“
Čtěte také: Kouzelní jednorožci: Co vypráví pověsti a jak je přivolat

Aletris Farinosa
Existuje také léčivá rostlina Aletris Farinosa, které se přezdívá ,,roh jednorožce“. Existuje mnoho rostlin tohoto rodu a říká se o nich, že všechny sdílí stejné ochranné vlastnosti. Sehnat její kořen je sice výzva, ale pokud se vám to podaří, noste ho u sebe v kapse nebo v peněžence. Chrání před destruktivními energiemi.

Závěr
Jedná se tedy o velmi jednoduché způsoby energetického očištění. Budou dobře pracovat v situacích, kdy se snažíme preventivně vyhnout škodám a očistit méně závažné druhy destruktivních energií. Jako jsou otisky po návštěvách, základní uhranutí, čištění po nemoci, po depresivní etapě a podobně.
Pokud však máte vážnější problémy, budete potřebovat nějaké silnější metody, nebo se poradit s někým, kdo se problematikou zabývá, případně si i nechat pomoct.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-08-03 02:59:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jůů, ten zrzavej páreček uprostřed článku je nejvíc dokonalej spoluu 😁❣ a děkuju za další hezký článek. tenhle blog je jeden z mála pěkných (a origoš) počinů v ČR, je to tu samá mediální žumpa, Kalousek, Babiš a mezi tim články o tom, co si kdo vzal na Prague pride 🤦‍♀️ ač na instáči se dají sledovat hezké účty se zvířátky, to zas jo ❣

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-03 07:50:42
Ikona diskutujiciho
sipka

tohle už dávno není blog 🙂

Ikona diskutujiciho Martin 2020-08-07 18:09:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Moze byt aj suseny bobkovy list?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-07 18:28:11
Ikona diskutujiciho
sipka

může 🙂

Ikona diskutujiciho Emily 2020-08-03 18:52:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to si musím skočit pro kopr. 😀

To vypadá, že ses dostala k nějakým zajímavým čarodějnickým zdrojům. ;D

Jinak Alu, spíše možná aji dotaz do dotazníku: https://www.publicdomainpictures.net/cs/view-image.php?image=265497&picture=vavrinovy-venec-zlaty-banner

Už dlouho mi tenhle symbol vrtá v hlavě. Má to představovat vítězství, ale už jsem asi paranoidní a nevím, jestli to taky trochu nepřipomíná tvarem rohy. Stejně jako obracený půlměsíc.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek