Snaží se vás někdo proklít? 12 ukazatelů, podle kterých to poznáte

12.8.2019 v Paranormální jevy 22

Prokletí je bohužel stále v mnoha částech světa velmi populární magický rituál, ale člověk se dá proklít i nemagických postupem, například úporným přáním zla a vysíláním zla na jinou osobu, nebo může efekt udělat i ve vzteku vyřknutá věta. Proto je mnoho lidí prokletých, aniž by to vyloženě věděli. Některá prokletí jsou pochopitelně zhoubnější či závažnější, jiná už méně.Co je kletba?
Prokletí je forma kouzla, které proběhlo buď spontánně (na základě hněvu, nebo jiných temných emocí) nebo bylo vykonáno strategicky (pomocí rituální magie) s výjimečně zlovolným a špatným úmyslem.
Prokletí může cílit na osobu, místo, nebo dokonce na předmět. Jakmile je kletba vyslána, pokusí se svůj cíl jakýmkoliv způsobem poznamenat, nebo poškodit. Zda bude kletba úspěšná, záleží na tom, jak je cíl v současné době ochráněn. Prokletí mohou vydržet celé roky.

Kletba je těžké porušení zákonů vesmíru
Uvažovali jste někdy nad tím, proklít svého nepřítele, nebo soka a hledáte tady nějakou inspiraci? Tak na to raději hodně rychle zapomeňte. Černá magie je sice účinná zbraň, ale vždy seká na oba směry, to znamená že za každou službu od temných bytostí, nebo za každé ublížení živé bytosti, budete platit i vy sami. Prokletí je aktivní pokus o ovlivnění svobodné vůle a cesty někoho jiného. Toto porušení nejvyššího duchovního zákona přináší okamžité snížení duchovních vibrací útočníka a vybere si na něm daň. A nebuďte naivní, za kletbu vyžadující smrt můžete z pozice útočníka zaplatit i vlastním životem.

 

Znamení, že jste prokletí:

1. U vás doma se dějí děsivé věci
Jeden ze silných nástrojů temné magie je strach. Když se bojíte, že jste prokletí, můžete být sami sobě strůjci sebenaplňující se předpovědi, kdy se chováte jako někdo prokletý a tím na sebe stahujete nepříjemné zkušenosti. Takže hlavu vzhůru, ničeho se nebojte, všechno se dá vyřešit!

Vloupal se vám někdo do domu? Zanechal u vás doma děsivý předmět, co zavání woodoo? Bez ohledu na možné prokletí, zavolejte hned policii. Návod jak se zbavit prokletého předmětu najdete zde: Jak se zbavit prokletého předmětu

2. Vyrytý, či nakreslený symbol
Podobně mohl útočník „označit“ vaše území prokletou značkou. Nalezení talismanů nebo symbolů neznámého původu na vašem území znamená, že se vás někdo pokusil proklít. Tento symbol je pravděpodobně napsán nožem (rituální dýkou), nebo barvou s magickým inkoustem.

Je to také důvod, proč zavolat policii. Prokletý symbol odstraňte, nebo pořádně smyjte. Místo pak můžete pro jistotu i vykouřit, abyste vyčistili zbytky destruktivní energie.

3. Chybí vám fotografie
Předpokládá se, že fotografie (zejména ty vyvolávané na papír, ne digitální) mají v sobě něco z vaší Aurické energie. Mohou fungovat jako odkaz na fotografovanou osobu, zvíře nebo místo. Používá se to jako ohnisko mnoha rituálů, dobrých i zlých. Chybějící fotografie z vašeho pokoje nebo domu tedy znamenají, že je někdo mohl ukrást, aby je použil pro rituál.

4. Chybějící spodní prádlo, nebo jiné osobní věci
Spodní prádlo nebo oblečení (použité) v sobě má silný aurický otisk. Totéž platí i pro jiné velmi osobní věci, jako například hodinky. Tuto silnou energii lze použít jako důležitou složku v magických rituálech.

5. Neznámé rozlité kapaliny na prahu vstupních dveří, nebo ve vašem blízkém okolí, nebo na vašem území
Mohou být použity kouzelné lektvary pro prokletí vašeho místa, nebo vás. K tomu musí být tekutina rozlitá kolem vašeho domu, nebo ve vašem domě, nebo na prahu vstupních dveří. Najít takové tekutiny spolu se železnými hřebíky nebo rozbitým sklem, může znamenat, že se vás někdo snaží proklít.

5+1. Máte náhlé ataky bolesti
Někdy psychický útok či kletba reagují s vaší energetickou matricí, což můžete vnímat jako bolest. Tato bolest je varování aury, že se stalo něco špatného. Obzvláště pokud tato bolest není podobná ničemu, co jste kdy předtím cítili, nebo zasáhla část těla, která je naprosto zdravá.

Sledujte bolest. Kdy to začalo? Bylo to za ustupující luny? V noci za úplňku? To je špatné znamení.

Velmi silný útok černé magie se může projevit i dost dramaticky v podobě silné migrény, zastření mysli, panického až hysterického záchvatu, neschopnosti dýchat, slabostí, návalem absurdního jednání. Zničehonic můžete být vyděšení k smrti, aniž byste věděli proč.
Rozhodně nikdy na tento stav nepijte alkohol. Postižená osoba by měla okamžitě vložit obě ruce až po lokty pod proud ledové tekoucí vody. Pokud vlastní silné křišťály, do každé ruky je třeba jeden vzít a opět dát pod ledovou vodu. Hlavní záchvat by měl do 10ti minut polevit, i poté je vhodné pokračovat s nápravnými postupy a posílením ochrany dotyčného. Pomáhá poté postiženého vyvézt autem do přírody a nechat ho projít bosky po trávě, nebo obejmout strom.
Pokud to situace vyžaduje a zejména pokud to vyžaduje postižený, zavolejte lékařskou pomoc. Nepodceňujte situaci.

7. Vaše rostliny onemocní
Pokud zdravé pokojové rostliny onemocní bez zřetelného důvodu, zkontrolujte půdu, nebo obsah květináče.
Někdy zlí černí mágové raději zahrabávají okouzlené předměty pod pokojové či zahradní rostliny, aby se na ně nepřišlo snadno. Pokojové rostliny díky tomu často onemocní, protože nemají účinný způsob, jak si od toho očistit auru. Jsou první, kdo to schytá. Pokud je pod rostlinou skutečně nalezena mystická nebo neidentifikovatelná věc, či kapalina, zbavte se toho.

8. Zvířata se ve vaší blízkosti chovají divně
Prokletí obvykle přitahuje entity s nízkými vibracemi, které číhají kolem prokletého cíle. Proto zvířata, která jsou citlivější na zlé duchy a destruktivní energie, reagují divně. Sledujte následující příklady:

Ptáci – obvykle havrani – létají kolem vašeho domu, nebo území.
Obvykle klidní psi najednou úporně štěkají na nic. Aspoň tak si to myslíte.
Kočky upřeně hledí na nic a lekají se ničeho. Aspoň tak si to myslíte.
Kočky zaujímají obrannou pózu na neviditelné nic.
Mravenci (zejména červení) okupují místo, kde donedávna nebyli. Mravenci jsou totiž  silně konstruktivní energetické společenství a jsou na energie extrémě citliví. Mraveniště si založí na léčivých místech (pokud ho mají v dosahu), protože jim tato energie dělá moc dobře a zajišťuje jejich zdraví a vitalitu. Destruktivní místo se mohou rozhodnout vyčistit, tedy okupovat, pokud jim vadí v jejich teritoriu. Mraveniště totiž bývají v podzemí velice rozlehlá a i když si myslíte, že tam nejsou, po vašima nohama se nohou prohánět tisíce mravenců ve vyhrabaných chodbičkách. Mravenec není obyčejný hmyz.

9. Vidíte někoho, jak vás proklíná ve vašich snech
Obvykle jsou proklínající čarodějnice rozzuření lidé k rozháranou psychikou, kteří jsou náchylní k chybám. Proto nezakrývají své energetické stopy. Intuitivní (i když prokletý) cíl je někdy schopen je ve svých snech uvidět, protože jeho bytost nadvědomě ví, kdo to byl a prostřednictvím snů se toto sdělení může dostávat do vědomé mysli zasaženého.

Zeptejte se sami sebe: Existuje nějaký důvod, proč mě tato osoba proklíná? Pokud si myslíte, že jste této osobě udělali něco zlého, pokuste se to napravit.
Pokud máte čisté svědomí a nemáte co napravovat, pusťte se rovnou do ochranného rituálu s rudou trnitou růží.

10. Potkáváte temná znamení
Spatřit modrého motýla je znamení, že zde pracuje speciální energie. Může být jak dobrá a vaše vlastní, tak i zlá.
Vrány a sovy jsou přitahovány tajemnem, může v tom být konstruktivní síla, ale i černá magie. Pokud ve vaší blízkosti před úsvitem proletí sova, nebo vám havran zkříží cestu, zkuste zjistit co se děje.
Červotoč kostkovaný je brouček, který vytváří divné zvuky. Je to považováno za zlé znamení, protože tento zvuk je obyčejně pozorován v blízkosti mrtvých nebo umírajících lidí.
Nalezení tmavého žloutku ve vejci je považováno za zlé znamení černé magie. Je to také způsob, jak zjistit, zda jste prokletí. Tady si můžete přečíst, jak zjistit kletbu za pomoci vajíčka.

Zářný příklad z praxe
Když jsem byla malá, máma mi vyprávěla (poté co se úplně otřesená vrátila z Brna), že tam potkala čarodějnici, která ji proklela. Nevím přesnou souvislost, protože tento příběh je velice starý, ale vím, že čarodějnice byla opravdu rozcuchaná špinavá kreatura v černých hadrech, opravdu čarodějnice jak si ji obvykle představujete! Žádná nenápadná dáma, ale fakt Baba Jaga, jenom sednout na smeták a odletět. Máti se jí prostě nějak nelíbila, čarodějnice šla kolem a máti zaslechla, že na ni zezadu vrhla kletbu. Máti nestihla nic udělat. Bohužel to docela vystihuje její život – pořád měla smůlu a pořád se na ni lepili špatní lidé.
Po cestě zpátky jela sama autem a cítila, že musí být velice opatrná. Uviděla obrovského černého krkavce. Byla si jistá, že to není vrána, ani havran. Prý byl naprosto mamutích rozměrů, něco co v životě neviděla.
První se jí zjevil jakoby z povzdálí u cesty, ale podruhé ho uviděla, jak stojí na silnici v jejím jízdním pruhu. Jevil se naprosto skutečný a živý, skoro by se kvůli němu vybourala, ale jelikož jela pomalu jako s hnojem s předtuchou průšvihu, situaci zvládla. Popisovala ho jako obrovského krkavce s odhadovaným rozpětím křídel 5 metrů. Nutno podotknout, že to bylo na jižní moravě, kde krkavci určitě nežijí a navíc to bylo v teplém ročním období.
Tehdy jsem si zapamatovala, že velikánský černý krkavec je temná bytost. Doslova černý anděl. Máti na to vzpomínala s neskrývanou hrůzou, pak se nějakou dobu snažila to prokletí odstranit. Koupila knihu se starými čarodějnickými postupy, kde byla i nápravná opatření na zlomení kletby. Pak už krkavce znovu nepotkala. Objektivně jsme nezjistili, proč se to vlastně stalo, ale máti mluvila o tom, že si myslí, že na ni tu zlou čarodějnici někdo poslal jako prostředníka k vykonání. Je dost smutné, že zrovna lidé, kterým nemá absolutně kdo co závidět, jsou někdy terčem takové abnormální nenávisti. A kdo náhodou má co k závidění, ten si to dle mého pozorování většinou tvrdě vydřel, pokud zrovna nedědil. Tak než přát zlo a proklínat druhé, je lepší se nakopnout do zadku, vybudovat si svoje a nechat ostatní v klidu žít… Může se čarodějnice jako bájná bytost zjevit z jiné dimenze, jako vykonavatelka sesílaného prokletí? To je otázka, která mi vrtá hlavou.

11. Bludičky
Bludičky jsou považovány za zlé znamení temné magie, nebo dokonce smrti. Bludička je atmosférická přízračná žlutá, nebo nazelenalá koule, která se zjeví venku v noci. Mohli jste ji vidět například v pohádce o princezně Meridě, kde byla modrá. Zde je video z úvodu zmíněné pohádky, kde se zjevují ,,Will-o-Whisps“ od druhé minuty.
V zahraničí tomu říkají Will-o-Whisp, ale v českých pohádkách figurují bludičky, které pocestného zavedou do bažin. Čistě prakticky je to stejná věc.

12. Vaše chranné amulety a pomůcky se zlomí, rozbijí, nebo úplně zmizí
Amulety v ideálním případě slouží tak, že odvrátí zlé energie a černou magii pryč od svého majitele.
Pokud se amulet zlomí, nebo pukne, znamená to, že jeho energie byla spotřebována (záleží samozřejmě na typu pomůcky), nebo naráz absorboval příliš mnoho destruktivní energie a nevydržel ten nápor (to vás měl někdo opravdu ,,hodně rád!“). Pokud vám amulet pukne, sežeňte si nový, nemá smysl ten starý slepovat.

Lidé, kteří mají opravdu velké problémy s temnými bytostmi, jako jsou posednutí, poltergeisti a slyšení hlasů, se většinou potýkají se záhadným zmizením své ochranné pomůcky. Klidně do několika minut, co si ji pořídili. To se temné síly pojistily natvrdo, aby jim nic nestálo v cestě. Podobné ,,záhadné“ případy zmizení předmětu eviduji od lidí, kteří si pořídili proti temným bytostem energetický krystal, okamžitě si ho nedali na krk, ale někam ho položili… už se nikdy neobjevil. Náhradní krystal však problém odstranil, za předpokladu že se po doručení dal okamžitě na krk a nikam neodkládal. Od té doby, jakmile se někdo přizná že ho pořizuje za tímto speciálním účelem, kladu všem na srdce, aby si ho dali okamžitě na krk a nenechávali ani na patnáct minut bez dozoru, aby ho bytosti nemohly schovat.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kiana 2019-08-12 01:52:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám na krku talisman a když jsem nastupovala do práce, tak v den nástupu těsně před odchodem jsem se nahnula pro nějakou věc, a v tom jsem fyzicky cítila zezadu na krku něčí ruku, jak se mě jemně dotkla u zapínání+trošku ten dotyk zavadil i o kůži na krku – zapínání by se jen pouhým dotykem nemělo otevřít a taky se neotevřelo: v tu chvíli se totiž přetrhl provázek a amulet spadl na zem. To se mi stalo už asi potřetí a VŽDY to bylo v podobné situaci. Tato situace však byla ještě v něčem jiná. (Doma za mnou samozřejmě nikdo, kdo by na mne zezadu sáhl, reálně nebyl.) Za pár dnů v práci jsem seděla u stolu s počítačem a pracovala jsem, když kolem mě (zezadu) přešla šéfová a s otázkou „co to máš na krku?“ mi letmo zavadila/sáhla rukou PŘESNĚ NA TOM STEJNÉM MÍSTĚ PŘESNĚ STEJNÝM ZPŮSOBEM/DOTYKEM o to zapínání+kůži na krku (tentokrát se provázek neroztrhl, protože jsem ho předtím znovu pořádně uvázala a dala jsem si na tom záležet).

Byl to talisman proti vysávání energie a když zaměstnavatel chce ze zaměstnanců energii vysávat, tak egregor působí přes „šéfa“, který se zaměří na to, co tomu brání (co to máš na krku – normálního přívěsku který žádné schopnosti nemá, by si nikdo ani nevšiml). Kdybych měla přívěsek např. na klíčích a na krku obyčejný přívěsek bez schopností, tak by se zeptala „co to máš na klíčích“ a pokusila se to strhnout/sáhnout na to. Zaměstnavatel=firma v tomto případě působil dokonce na dálku přímo v den nástupu (ukázal, co se mu nelíbí a energeticky zaútočil).

Jediné, čeho se bojím je, že mi ten přívěsek jednou spadne na ulici a já si toho nevšimnu a ztratím ho. Energetický krystal nosím zakrytý v kapse a ne na krku, takže u něj se mi už tohle nestává. Na krku jsem ho nosila úplně na začátku a sestřička v zubní ordinaci na něj měla komentář (ve smyslu, že se jí ten přívěšek nelíbil či se jí zdál levný – to jsem nosila ještě ten skleněný).

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-12 05:14:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je boží článek 🙏 ! Nevím, kdy si tenhle web přestanu furt chválit, asi nikdy, hehe 😁 děkuju za všechny tipy, moc ráda sosám tvoje vědomosti ((:

To o červotočích jsem věděla už dřív! Bylo to v jednom filmu. A zpětně si teď uvědomuju, že jsem tenhle zvuk slýchávala ještě když jsem bydlela ve srubu, který byl celý ze dřeva 0.0 bylo to vždycky specialně v koupelně, nikde jinde. furt jsme čekali že to budeme moct řešit a nakonec na to už bohužel nedošlo… Když si to spojím s tím, že jsem tam nejspíš několikrát zahlédla velice velkou, vysokou temnou bytost, začínám být ráda, že jsem odtamtud nakonec odešla 0.0 nejsem si na 1000% jistá, že jsem to fakt viděla, ony ty vzpomínky matou… Ale možný to je. Jestli jsem to fakt viděla, tak to není žádna sranda, protože jednou jsem to nejspíš viěla na vlastní oči, bylo to vysoké a mohutné jako přerostlý muž. A mělo to něco jako batoh, šlo to zahradou směrem k domu… Utekla jsem před tím do domu a čekala co budey, mezitím jsem se sama sebe ptala, jestli to nebyl člověk… Ale člověka bych přece viděla u domu až by došel nahoru a neměl by celý tak tmavou barvu. Tohle pak prostě zmizelo. A ještě několikrát jsem pak něco zahlédla koutkem oka kolem domu. Z momentálního majitele té nemovitosti se nakonec vyklubal tak neskutečně zlý člověk – že bych se ani nedivila, kdyby tam něco takového díky němu bylo. Už když jsem ho tehdy viděla první den, okamžitě jak mi přišel do zorného pole, všechny instinkty ve mně zakřičely: „prů*er! To je špatný! Moc špatný! Nohy na ramena a uteč! Hned!“ a ta jeho kotva vytetovaná na rameni tomu taky moc nepřidala. Ale já? Dala jsem na logické myšlení a nechala to být. No a instinkty měly pravdu 🙂 byl fakt tak destruktivní, nebylo to jen moje zdání. Odteď už vím, že když mě při prvním setkání něčí energie takhle „uhodí“, musím fakt utíkat. Logika je slepá.

„A kdo náhodou má co k závidění, ten si to dle mého pozorování většinou tvrdě vydřel, pokud zrovna nedědil. Tak než přát zlo a proklínat druhé, je lepší se nakopnout do zadku, vybudovat si svoje a nechat ostatní v klidu žít…“
– přesně! Když mi někdo závidí postavu, je mi ho většinou líto. Obecně bych nejradši aby byli všichni šťastní a spokojení se svým vzhledem, vím totiž jaké to je, když se nesnášíte. Takže je mi pak fakt nepříjemné a mrzí mě(i když by nemuselo), když mi někdo něco závidí, specialně vzhled. Kdybych mohla, mávnu kouzelným proutkem aby všichni byli šťastní. Tohle bylo třeba na střední, jedna holčina mě docela neskrývaně nesnášela jen proto, že jsem se o sebe starala, jedla zdravě, chodila do školy nějak učesaná a tak podobně… Jenomže za tím byly doslova roky práce!! A zanechalo to na mě děsné psychické stopy a rozházelo mi to vztahy s rodinou. Navíc každý máme jiné cíle a talenty; někdo se chce líbit a druhý může jít studovat třeba medicínu… To jsem chtěla jako malá, bohužel jsem tehdy nevěděla, že na doktořinu/veterinu musíte mít IQ aspoň 120 🙂 a co znamená slovní spojení „bílá mafie“ jsem taky tehdy netušila. Každopádně vždycky říkám: „nemáš mi co závidět. Já pro to makala a ty můžeš taky, nejsem ničím víc než ty.“

Před určitou dobou, když se mi často zdály hodně symbolické sny a teprve jsem zjišťovala svou cestu, připadalo mi, jako kdyby na mě taky někdo něco poslal. Do toho se tehdy začal objevovat ve snech i vždy ten samý agent, jako kdyby snad moje sny zacházely až příliš daleko a byly až příliš vědomé a někomu/něčemu se to nelíbilo. Každopádně k té bytosti: Bylo to naprosto odporné a v životě jsem necítila takový strach o holý život, jako tehdy v těch snech. Ono mě to vyloženě chtělo zabít, zničit. Šlo o takovou vysokou bytost v temně červeném, těžkém hábitu s kraví lebkou místo hlavy, mělo to obří rohy a šel z toho fakt děs. Vždy si mě to někde našlo a jednou mě zachránilo jen to, že jsem instinktivně věděla, že když vás něco takového nahání, musíte utéct do jiné místnosti a zavřít a ideálně zamknout dveře. Začalo to na ně zuřivě bušit a já chtěla z té místnosti vyskočit oknem ven… Díkybohu mě z té hrůzy zachránil můj anděl, k němu se automaticky modlím, když se něco takového děje. Tahle hnusná věc se v mých snech objevovala dokud se mi nezdál sen, kde nás lidí bylo víc a byli jsme tam jako doslova lovná zvěř, jen ve spodním prádle. Nejdřív nás tam drželi přivázané, dělali nějaký obřad. Všude byly pochodně, ale kolem jinak byla krutá zima a hluboký sníh. Pak nás pustili a vypustili ve stejný čas i tu hnusnou bytost… Utíkali jsme jak jsme mohli, každý jinam, já s nějakou holčinou. Našli jsme společně i nějaký tunel ze sněhu, uvnitř byly taky pochodně… Ona říkala, že to „vede do pekla“ či tak něco. Vedlo to do dimenze, odkud ta bytost pocházela. Každopádně vím, že ta věc nakonec chytila nějakého kluka. Asi nestihl utéct. Od té doby se to v mých snech neobjevilo. No není to děsivý? Doslova si to vzalo někoho jiného. wtf. a vůbec nevím, kudy se to ke mně dostalo.

PS: víte, co je „vtipný“? Z toho srubu, kde jsme chtěli a plánovali bydlet, jsme byli z naprosto nesmyslných důvodů vyhozeni na pátek 13tého (: prostě jsme se majiteli najednou nehodili, to bylo celé. Aspoň vidím, za jaké síly dotyčný úřadoval. No a v ten samý den mou maminku málem zabilo auto. Nikde se nepletla, dle jejích slov šla prakticky pangejtem, rozhodně nepřekážela… Na pátek 13tého doporučuju všem radši zůstat doma.

Ikona diskutujiciho @ 2019-08-12 20:08:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne pátek 13 vůbec nevadí.Naopak-13 v pátek ve 13 hod.jsem se ženil a s manželkou jsme spolu v pohodě již přes 33 let.Je to jen pověra…

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-12 20:57:14
Ikona diskutujiciho
sipka

@: z pohledu symboliky je ten den velice špatný, pokud chceš cokoliv konstruktivního založit, na pátek 13tého fakt ne-e… Každopádně super, že vám manželství drží, ale to je snad v něčem trošku jiném než v tom, který den se vezmete:)) navíc údajně se na pátek 13tého (právě kvůli té symbolice) konají záměrně Satanistické rituály, na ten den se s tím čeká, ten den má i díky tomuto špatné energie…. ale nemám teď už energii to vysvětlovat.

Ikona diskutujiciho sycho 2019-08-14 17:09:27
Ikona diskutujiciho
sipka

…“To jsem chtěla jako malá, bohužel jsem tehdy nevěděla, že na doktořinu/veterinu musíte mít IQ aspoň 120 🙂 a co znamená slovní spojení “bílá mafie”“…

takovy pozadavek snad nikde neni 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-14 21:21:55
Ikona diskutujiciho
sipka

@sycho: no jistě, že ti nikdo neřekne „hele kámo, abys toto vystudoval, chce to IQ aspoň 115 a spíš víc, jinak to na 999% nedáš“, ale mluvilo se o tom, že to tak údajně cca je(na to vystudovat vysokou – nebavíme-li se o uměleckých – nějaké určité minimální IQ potřeba je) – ale věřím, že i někdo s nižším IQ a např. chirurgickým, praktickým + tím pádem „logickým talentem“ by to dal. Totiž já mám IQ 110 – 115, ale logický myšlení mi někdy HODNĚ kulhá a těžší příklady v matice mi opravdu nejdou, nicméně taky mě to neměl kdo pořádně naučit a pomoct mi s tím, naučit se to sama mi fakt nejde – nebo to doma chápu a test pak zvořu. Říkám tomu „být umělecký typ“. Někde máš plusy a jinde holt zas mínusy. Pamatuju si matikáře na základce, který mi říkal: „heleď, ty jsi moc dobrá v úlohách a očividně to logické myšlení máš, proč ti teda pak nejdou v testech příklady?“ – já jen pokrčila rameny. NEVÍM. Já to fakt nevím. Něco se neumím naučit sama a zbytek se třeba i naučím, chápu to, ale jen doma. Pak v praxi to prostě nefunguje a zmatlám to, nesnáším se za to, je to jako kdybych měla v mozku pak na chvilku nějaký blok, špatně se to popisuje. Asi to bylo taky tím, že jsem nikdy neměla doma taťku, který by vysvětlil. Moje sestřenka by taky byla s matikou v háji kdyby neměla vždycky doma otce… Ale má a tak teď studuje veterinu, hmm. Na nějaké doučko už jsem pak na základce kašlala a teď už to stejně nepotřebuju, přestupuju nakonec na umělecký obor a stejně už bych ani doktořinu/veterinu nechtěla.

Ono co se týče studia obecně, někdy to pak nakonec není ani tak o IQ nebo talentu, ale o píli a o tom, jak moc se dotyčný snaží a kolik času tomu věnuje. EQ je taky podstatné, to už pak záleží co chce člověk dělat.

… logické myšlení mi možná občas chybí, ale kdyby existoval předmět, kde je podstatné rozepisování se, měla bych z něj vždycky 1+ ((:

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-08-12 07:54:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

My byli teď na dovolené. Bydleli jsme v lese v hájovně. V kuchyni se proháněli mravenci a i na verandě venku jsem viděla různé druhy mravenců, jeden byl skoro 1 cm velký. Když jsem seděla na verandě a četla knížku, několikrát nad stromy nad hájovnou proletěl havran a krákal. Viděla jsem tam také na zahradě a prolétávat okolo docela dost motýlů. To jsem si říkala, že tak často jsem je u mě doma nebo u mě na zahradě, kterou máme v zahrádkářské kolonii, neviděla létat. Naprostá většina motýlů byla s oranžovožlutými křídly, někteří měli i křídla bílá. Musela jsem mít zavřená dvířka od plotu, aby nám dovnitř nevběhlo prase či srnka. Srnky na nás v lese koukaly, zastavily se s kolouchy a chvilku jsme na sebe čučeli a pak přešli přes cestu. Byly od nás tak 100m. Připadalo mi, že ta zvířátka jsou strašně zvědavá a přišla se podívat – to se týká veverek i různých malých ptáčků, co si sedali na zahradu hájovny. Bylo tam hezky v lese, vnímala jsem, jak je to celé plné života a měla pocit, že za každým stromem něco zvědavě pokukuje.

Ikona diskutujiciho niky 2019-08-12 07:57:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čtu tento článek a teď za oknem zakrákala vrána, nebo něco podobného. Přitom jsem zrovna myslela na to, že jeden můj zlý příbuzný, který mi nic dobrého nepřeje, má moje fotografie z dětství a z dospívání, kdysi nám jich šlohl celé album.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-08-12 10:24:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem Alue. Krásny článok na oju dušu. Už dlhšie som hľadala odvahu položiť otázku na podobné téma. Mne sa stalo v rámci trozvodového konania že som na inzerát zavolala doslova mala biela čarodejka. Chcela som vedieť ako to bude ďalej. Čarodejka to pravdepodobne bola ale temná. Ona hneď že príde ku mne domov že kanceláriu ani ine priestory nemá. Prišla a začala sa moja nočná mora. Okrem iného sa mi otvaralimoje schopnosti a akoby mi ich závidela. Povedal som jej o nich ale akosi som chcela vedieť ako to vnima ona. Potom začala pýtať stále viac a viac peňazí a nakoniec si začala peniaze vo veľkom požičiavať. Ale problém je v tom že prsne davali mi talizmany ktoré sa ale rozbíjali vnútorný hlas povedal že mi škodia a preto ich trozbíjají a aj ma varovali nech jhjej peniaze nepožičiavam a hlavne už ja som cítila že je zle lenže ja som z nej mala už strach. Ona sa začala aj vyhrážat. Skončilo to privolaním polície aj súdom ale ona ma totálne znemožnila ja som na toľko podlosti a zákernosti nebola stavaná a ani nie som podľa mňa. Hrôza. Dodoens mám z toho noˇcné mory. Lenže ona v tej závisti že mám peniaze že sa mi otvárali schopnosti dostala som v astráli aj dary ale to neskôr snáď ale ja som ju skutočne videla v snoch a víziach ako ma preklína ako robí rituaĺi aby ma zničila ublížila mi akoby vravela Alica na mňa nemáte. a škodoradostne sa smiala. Ja som na ňu ani nechcela mať, chcela som jej pomôcť a prípadne mať o jedného dobrého človeka vo svojom okolí nnaviac. Noč viac. Ono to bolo hrozné čosa dialo a prišla som skutočne o všetok majetok, o zdravie a prácu aj syn sa so mnou prestal rozprávať. Dokonca bolo obdobie keď ten alkohol bol súčatou môjho života. Stale sa pýtala čo manžel na mňa má ja vraví on tvrdí že pijem alkohol ale to nie je pravda. To bol pre ňu impulz niečo musela robiť a ja som začala piť alkohol. Des.JA som robila rituali aj z Tvojich stránok. Už dlhšiu dobu akoby som ju videl a zničenú strhanú akoby mučenúá alebo čo a vraví Alica keby som Vás radšej neszttretla vi ani neviete ako kruto platím za to že som Vám ublízila. Keby ste len vedela čo sa i deje zľutovala by ste sa. Lenže ja som to nerišila. Vžda som sa ta Alue chcela súpýtať či je to možné źe tam hore niekto dokonal pomstu za to čo mi spravila. JA som sa nemstila a moc mi ublížila, moc. Často ju vidím akoby bola v duch stále Ako sa Vám toto Alica podarilo. Ako vy totálna nula ste toto dokázala? Akoby bola prikovaná v okovách v temnej hradnej mučiarni pri malom ohni žiadne okno len ten ohník a ona na reťaziach. Raz som ju videla ako za mnou beží niečo kriči a v tom sa spustili mreže v záhrade krásnej záhrade a ostala tam za nimi a ja som sa ďalej prechádzala krásnou záhradou. To bol sen. Realita bola hrozná. Dnes som odťahovaná z toho domu aj mesta a začinam bez ničoho totálne od nuly. Ale totálne. Ona v tom dome určitr nechával predmeta. Upne zurila Keď som jej ukazovala v dobrej viere čo všetko mám v dome na ochranu Pravdou je začali tie predmety padať zo stien a keď som ich dala spôť padli do hodiny znovu. Voľakedy sa takým myšlienkam smial v mojich snoch ja som tomu nechápala. Brala si fotky mojej svokry a svokra proste isto čarovala. Chela mi ublížiť. Úprimne nechápem prečo. Ale v rodine mám takého švagra. To je zloduch. Bojím sa ho. Uź poHĺadom ľudí preklína mne je vždy zle z neho. Má zákaz sa ku mne priblíži ten soptil celú rodinu śtval proti mne. Ja som to chcela cez právničku riešiť ale segra teda prisalaha že ma nechaju na pokoji. Oni sa niečomu venuju mizli mi osobne veci na dovolenkách s nimi a tie pohľady občas som mal závraty na odpadnutie pri nich a švagor sa len škodoradostrne smial

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-08-12 10:29:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue Ako som odoslala tento príspevok akoby som videla tu …..v tých okovach zúfalo povedať Tak to je koniec o ovisla jej hlava k zemi a cele telo jej ochablo. a na mňa prišla úľava akoby duša volala už je to tu dávno len si to nevidela nechcela vidieť ona je už mŕtva ona Ti už nemôže ublížiť a neublíži. Ale ona fyzicky podľa mňa žije. Má nejaky salaš alebo čo.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-08-12 16:52:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No inak sa pravdepodobne všetko vyčistilo. Kuzlo s vajíčkom som robila 2x a všetko OK. Dokonca synchronicita splnenia želani je tiež super. Niečo si želám vyriešiť a ono sa mi to podarí buď do hodiny alebo do dvoch dni. Záleži o čo ide. Znovu sa mi splnila vizia zo sna. Okrem iného bolo to na návšteve otca a ako ma odprevádazal stálo pri mojom aute ine auto ktoré ma značku 454.Nechcem zdržovať s podorbnosťami. Ja som tu scenu videla vo sne už dávnejšie. Už druhý krát že sa mi ŠPZ zo sna zjavila v realite presne v tej situacii. Mam ešte jednu značku ktora sa mi zjavila bolo to čierne audi 998. Tak som zvedava kedy sa stane ta situacia. Ja teraz vnimam život tak že ak sa nam niečo nesplni tak je to pre nše dobro. Napríklad teraz znovu hladam pracu mala som par firiem kde som chcela ist ale napisu mi Vas profil Nas zaujal napriek tomu vybrali sme iného uchadzača. NAjskor ma to zarmuti ale potom si vravim, ze pride nieco lepšie musim byť trpezlivá. Neberiem to už ako kliatbu. A hlavne nedavno som totalne unavena zaspala. unava bola tak silna ze ked som potrebovala na toaletu snivalo sami ze som tam a tak som sa pocurala do postele. Pointa je v tom ze ako sa mi snivalo ze som na toalete vravela som sama sebe v tom sne Alica život si tvorime len vlastnýmy myšlienkami. Pamätaj si to. Vlastnými myšlienkami tvoríme všetko čo mame, čo dosiahneme A potom som sa zobudila pretože som sa pri tých slovách zároveň pocikala do postele a začalo mi byť zima. A unava bola preč.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-08-13 20:21:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zákony vesmíru jdou obejít májí totiž jednu slabinku a týká se to právě ohledně kledeb pokud kledbu někdo vykoná sám je to jeho energiie jeho vybrace klesají pak je zasažen kledbou taky má obojetný směr ale pokud přesvědčíte jiného člověka nebo skupinu lidí aby kledbu provedli místo vás zásah vesmíru dopadne na útočníka nebo utočníky které jste proti němu poslal vás se to ani nedotkne jenom minimalně protože do toho člověk vložil minimalní energii jenom zkrátka řekl proklej te ho to je všechno vesmír vás nevidí uvidí akorát utočníky ale ne toho kdo to všechno organizuje a pak nic neděla takhle se da docílit kledby téměř bez následku ale nezkousejte to budte na lidi hodní vesmír raguje podle energie pokud do klebby a zlého činu dáte minimalně energie a vesmír bude rágovat vůči vám minimálními následky

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-13 20:25:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Takhle to dělají vládnoucí elity, nasazují vždy bílého koně, který to slízne za ně a dělá podle jejich pokynů.

Ikona diskutujiciho Vašek 2019-08-14 09:01:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před pár lety mi dcera dala k narozeninám hrnek s mým jménem. Druhý jsem něco dělal v kuchyni a měl jsem ten hrnek v ruce. Úplně z ničeho nic mi doslova vyletěl z ruky a rozbil se. Aby dcera nebyla smutná, tajně jsem si ten samý koupil znova a tvářím se, že to jen ten od ní. Nicméně, dcera žije s matkou, která mě opravdu nenávidí a má pocit, že za její pos…. život můžu já. Proto mě téměř okamžitě napadlo, jestli v tom hrnku nebyla nějaká černota, kterou na to matka nalepila (možná i nevědomky), ale nějaký můj ochránce zařídil, aby ten předmět zmizel z mého domu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-14 10:37:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozbitý hrníček bylo znamení o rozdělení a rozkolu v rodině. Stává se to. Manželka ani dcerka v tom určitě prsty neměly.

Ikona diskutujiciho Michal 2020-12-18 23:04:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozbitý hrnek byl jen rozbitý hrnek

Ikona diskutujiciho Zdenča 2019-08-15 14:54:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mame v rodině závistivou ženu,mojí sestřenici. Tento člověk uz od mala byl velice zlý a kradla! Nikdy nepracovala vic jak půl roku než něco ukradla,samé exekuce,dokonce dělala ku–u v bordelu. Ma dvě děti. Celou dobu tahala peníze ze všech,jen aby ty děti nestrádaly. Strašný manipulant. Jen aby ji každý uvěřil jaká je chudinka a šli ji na ruku. Všem kamarádkám,včetně mě,sestry a její sestry odloudila manžela a odkopla,ukradla peníze či něco cennejsiho. Dokonce v praci u své matky ukradla své šėfový celou výplatu a kreditní kartu rodičům,to chtěla svést na mě,sestru,sestřenici..jezdili jsme k nim.Chci říct ze tato osoba se snažila vetřít mě do přízně,byla jsem šťastně vdaná a malou půl roku starou holčičku. Začala jsem se s ní bavit.. Bydlela kousek od nás s přítelem. Myslela jsem si ze je uz v pohodě. Za pár měsíců,onemocněla jsem,mam následky do konce života, rozvedená,nic se mi nedaří . Věčný boj o penize na mateřské. Pomluvy. Spoustu lidí se přestalo semnou bavit bez důvodů a ještě se k tomu v noci stalo to,že jsem se probudila jak nemůžu dýchat,kocour syčel a ja se rychle posadila a viděla jsem v rohu černou postavu… Neustále čistými prostor, ale jak se zbavit teto ženské než me zničí…… Za dobrotu na žebrotu!

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-08-15 17:19:50
Ikona diskutujiciho
sipka

To iste ja mam s tym švagrom. Ono to bude žetvoja znama ma niečo tvoejho osobného satku a podobne a obnovuje to. Čitiť priestor nebude stačiť ale neviem Čo by stačilo. Možno požiadať konštruktivne sily a pomoc a vyriešenie tvojho problemu. Mne ruply už z toho švagra a sestry tak nervy, źe som jej jednoho dna zavolala co mi neda pokoj co stale za mnou chodi a podobne. Nieco koktala ale mne uz dosla trpetlivost z toho kolko zla mi porobili po rodine po za chrbat az som ju prekliala v telefone aj z celou rodinou a bolo v tom tolko hnevu ze v zivote som taky hnev nemala. Odvtedy sa mi nedari. Doslova. Oni to podla mna ocakavali a preto vsetko sa odtrazilo ku mne. Prisla som neohlasena na navstevu k rodicom aby ram svagor a segra neboli no nebola som u rodicov ani 30 minut zapistali brzdi pred domom a to doletela segra na aute dve dediny byva dalej od rodicov vletela jak stihacka sadla v obyvacke na stolicku a ja som zuriva odisla zadnym v chodom ze buď ona alebo ja. Alebo sme mali sme oslavu velku sala este prazdna ked sme si sadali ale ona si just sadla vedla mna v luxusnej restauraci a vsetko co som povedala ludom oproti mne komentovala uplna snaha robit zle ale pritom chce robit dojem ako sa snazi aby sme vychadzali spolu. Oni v kuse vyhladavali kde ma mozu stretnut vkuse sa snazili si ku mne prisadnut brali si moje veci do ruk ako satku prehodenu na stolicke a podobne. Vkuse si chceli podavat ruku a ak som odmietla zacali neskutocne chrlit zlu energiu aj na iných velkych rodinných oslavach. A trva to od roku 2013 co mi tak ruply nervy a som ich prekliala a je to des. Ale malo mi byt varovanim ze sa im vsetci vyhybaju. Lenze ja som 100 km od nich nevedela som preco skor som ich lutovala a chcela som vsetkym ukazat ze su v pohode. Vsetkym sa dari a ja pykam za svoju dobrotu. ALe ako Alue povedala pozor na vyzor ludi. Svagor je pokryveny postavou a oci hrôza. Malo ma to varovat. Bolo mi segry luto no chyba velka chyba.

Ikona diskutujiciho Nela12 2020-11-10 08:02:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den chci se zeptat pracovala jsem v kavárně a je to asi 2 měsíce do zadu co ke mě do kavárny přišel chlap a přímo na moji osobu rekl ze jsem prokletá a ze budu mit problémy a ze o tu práci přijdu ze mě chce odtamtud nekdo dostat že mi jde videt na očích ze mám naky trápení a ze to bude horší samozřejmě nato věřím ale známe to jaky lidi chodí po ulicích takže sem to nebrala vážně až nato prokletí to me zarazilo pak po me chtěl nakou moji vec ze me očistí ja mu nedala nic prostě k takovym věcem mam respekt pak po me chtěl peníze řekla jsem ze nemam nechtěla sem vykladat karty nic. Nevím jestli jeto pocit ale od te doby sem mela divný pocit mesic nato jsem zacala mit stavy jako zachvaty úzkosti cejtila jsem v praci naky podraz a nevěděla jsem co. To je kdo by me chtěl dostat pryč byla jsem tam na sve smene sama chtěla jsem rvat brečet nemohla jsem dejchat nakonec posledni den v me praci se mi roztrhl v půlce řetízek s perličkou to byl posledni den kdy jsem tam byla pak jsem se rozhodla zkusit novou práci ale do ted se mi nedaří do ni nastoupit vzdy se něco pokazí a ja musim cekat nevim zda to je vsugerace nebo vazne neco vyššího. Děkuji za odpověď

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-10 08:24:03
Ikona diskutujiciho
sipka

To vypadá jako praktika černého mága, který měl hluboko do kapsy. Je potřeba provést energetickou očistu.

Ikona diskutujiciho Michal 2020-12-18 23:11:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krkavec není zlé znamení, naopak, tento majestátný pták je symbolem germánství a v severské mytologii prakticky prorokem bohů. Kdykoliv jej zahlédnu vnímám toto setkání velice positivně, bohové jsou mi nakloněni a dohlížejí na mé cíle … Každý rok na vánoce vylezu do skal a napíchnu jim na mrtvý strom kapří hlavu a odřezky kůže.

Ikona diskutujiciho Daša 2022-11-19 18:31:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si vzpomínám, je to asi 5 let, jsem si zašla do zoologický a liška, která se nade mnou pozastavila se točila kolem dokola a přitom se dívala celou dobu na mne. Lidé z toho byli v šoku.. A já vlastně taky. Znamená to něco?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek