7 Synchronicit (znamení), které nesmíte ignorovat

4.10.2020 v Paranormální jevy 16

Někdy je to dost divné, ale také nám to dává možnost nahlédnout za oponu všedního materiálního dění. I když nás výchova a společnost vychovává k víře, že hmotný svět je jedinou skutečností a jedinou pravdou, existují chvíle, kdy si uvědomíme, že je toho mnohem mnohem víc! Je to čas, kdy prožijeme synchronicitu, neboli znamení shůry.Synchronicita a Carl Jung
Synchronicita je koncept, který poprvé představil analytický psycholog Carl Jung. Říká, že události jsou „smysluplnými náhodami“, pokud k nim dojde bez jakéhokoli příčinného vztahu, ale přesto se zdají být smysluplné a na něco reálného se odkazují.

Vrcholem Jungova celoživotního zapojení do paranormálna, je jeho teorie synchronicity. Názor, že struktura reality zahrnuje princip akauzálního spojení, který se nejnápadněji projevuje v podobě smysluplných náhod.
Tato teorie, ačkoliv se může zdát obtížná, zavádějící, či náchylná k subjektivnímu zkreslování, přesto zůstává jedním z nejvíce podmanivých pokusů, které dosud proběhly, aby se paranormální jevy dostaly do mezí srozumitelnosti.
Byla shledána relevantní psychoterapeuty, parapsychology, výzkumníky duchovních zkušeností a rostoucím počtem neodborníků. Jungovy spisy v této oblasti skutečně představují vynikající obecný úvod do tématiky paranormálních jevů.

Důvody, proč bychom nikdy neměli ignorovat synchronicitu
Synchronicity jsou okamžiky, kdy se s námi naše Vyšší Já pokouší navázat přímé spojení. Je to okamžik, kdy skutečně ochutnáme naši božskou podstatu. Když k tomu dojde, naše tělesné buňky i naše astrální těla jsou synchronizována s vesmírem a dochází k přímému přenosu velmi důležité zprávy pro nás, nebo pro naše blízké. Jsou to zprávy, které nemůžeme přijímat jiným způsobem.

Je to okénko příležitosti. Když dojde k synchronicitě, pravděpodobně dostaneme velmi intenzivní pocit, během kterého se zkresluje čas. Ohýbá se, abychom měli více času na spojení.

Nestává se to často, zejména pokud to zanedbáváme a ignorujeme. Měli bychom se vždy zaměřit na tento signál a brát ho na vědomí, abychom zvětšili jeho účinek.

Nejběžnější a nejsilnější synchronicity, které můžeme zažít

 

1. Neustále vídáme opakující se čísla
Čísla jsou vzory, z nichž je tento svět stvořen. Vesmír s námi často rád mluví prostřednictvím čísel a numerologie. Vídáte kolem sebe často stejné číslo? Zobrazují vaše hodiny vždy stejné číslo, když se na ně podíváte? Pokud máte pocit, že jste pronásledovaní opakujícím se číslem, můžete zažívat mimořádně silnou synchronicitu.
Zde je průvodce jejich významem: Vídáte opakující se čísla? Tohle se vám Vesmír snaží říct

Co dělat, když vás některé číslo doslova pronásleduje? Měli byste si toto číslo zapamatovat a hledat odpověď, která je naznačena hodnotou číslice.

2. Potkáváte pořád dokola stejná zvířata
Zvířata jsou poslové Matky Země. Každý druh zvířete vibruje na své vlastní frekvenci. Když je správný čas, zvířata přijímají signály z Vesmíru, které je přitahují na konkrétní místa a ke konkrétním lidem, aby jim doručili zprávu. Některá zvířata vás mohou varovat před problémem, nebo mohou být prostředníci záchranného zásahu shora.
Například tím, že vás schválně zdrží na některém místě a tím posunou návazné události v čase.

Takže například nebudete přecházet přechod na silnici v 13:35, když tudy bude projíždět někdo, kdo za volantem nedává pozor, ale budete si pět minut hladit toulavou kočku. K přechodu dojdete v 13:40, v tu dobu tudy žádné auto nepojede a nic vás proto neohrozí.
Pokud se vás nějaké zvíře snaží zdržovat a žádá vaši pozornost, tak bez ohledu na to jestli spěcháte, jestli se vám chce, jestli je to cizí zvíře na ulici nebo vaše vlastní domácí, věnujte se mu. Nikdy nevíte, jestli to není řízený zásah a jestli za tím není hlubší význam.

Zde je průvodce deseti druhy zvířat s vysvětlením: 10 Zvířat a jejich symbolická poselství, pokud vám zkříží cestu

Co dělat, když vás pronásleduje zvíře: Pokud se zdá, že konkrétní zvířata vyžadují vaši přítomnost a pozornost, možná byste mohli zkusit kontaktovat vaše Totemové zvíře zeptat se ho, proč se to děje. Nikdy zvíře neodhánějte a věnujte mu pozornost.

Co dělat, když zvíře vytváří určité vzorce: Pokud k tomu dojde, zapamatujte si daný tvar, gesto či symbol a hledejte jeho význam.

3. Máte Déjà-Vu 
Víte, jaký je rozdíl mezi deža ví? … Deža neví. 😀

Déjà-Vu je pocit, že jste znovu prožili tuto přesnou chvíli. Možná jste ji předem viděli ve snu jako moment který jste si zapamatovali a teď vidíte to samé znova, ale může to být i okamžik několika vteřin, kdy sledujete okolní dění a přesně víte, že už jste to zažili, ale sen to rozhodně nebyl.

Není to náhoda. Právě se synchronizujete se svým Vyšším Já a zažíváte úžasný okamžik odhalení pravdy o tomto světě.
Ta pravda je taková, že vaše Vyšší Já ví přesně, co se kdy odehraje, protože existuje ve světě, kde není čas, takže všechno ví. Když na chvilku padne opona, která vás od něj odděluje, můžete prožít okamžik v tomto stavu nelineárního dění a najednou víte, že ten okamžik už znáte, že jste ho už prožili.

Co dělat, pokud máte Déjà-Vu: Meditujte. Pokud je to možné, přestaňte s tím co děláte a přejděte do meditativního stavu mysli. Zeptejte se sami sebe (svého Vyššího Já), o co jde? Pokud tomuto pocitu věnujete pozornost, Déjà-Vu se možná vrátí zpátky.

4. Na někoho myslíte a pak se s ním setkáte, nebo vám zavolá
Většinou se vám to stane ten samý den, nebo 1-2 dny poté. Jakobyste zachytili na dálku myšlenku dotyčného že vám bude volat, nebo jakoby on zachytil tu vaši a zavolal vám. Nebo jakobyste prostřednictvím svého Vyššího Já vycítili, že se ,,náhodně“ setkáte někde venku. – Rozhodně to není náhoda.

Co dělat, když k tomu dojde: Pravděpodobně se projevily telepatické schopnosti – vaše, nebo dotyčného, nebo obou. Navíc byste se měli zamyslet, jestli vám tato osoba něco symbolizuje. Může to být i znamení.
Můžete mít různé známé zařazené pod všelijakými subjektivními souvislostmi podle jejich vzhledu, společenského postavení, profese, povahy, majetku, rodinné situace, nebo vám můžou v obličeji připomínat nějaké zvíře.
Nebo řeknou nějakou větu, která vám zarezonuje hluboko v celém těle a budete mít pocit, že jste se potkali jenom proto, abyste tu větu slyšeli, protože je to odpověď kterou hledáte, odpověď na vaše modlitby, pomoc při vašem hledání řešení.
Taky se vám to může stát naopak, že z vás spontánně vypadne nějaká věta, která druhým člověkem úplně otřese a změní jeho další směr. Někdy můžete být naopak vy důležití poslové pro někoho jiného.

5. Broukáte si písničku a najednou ji pustí v rádiu
Proč se to stalo? Možná se tím spontánně projevily vaše prorocké schopnosti. Přijmuli jste nevědomky data z budoucnosti. Pravděpodobně jste velmi intuitivní a vaše síla se tímto způsobem vyjádřila.

Co dělat, pokud k tomu dojde? Užijte si píseň. Ukažte vesmíru, jak si toho vážíte a pošlete mu vděčnou zprávu. Když píseň skončí, přejděte do meditativního stavu a zeptejte se svého Vyššího Já, co vám tím chtělo říct. Mnohdy je odpověď zakodovaná v samotných slovech písně, nebo může souviset s něčím, s čím si píseň spojujete. Pocit, osoba, místo, čas.
Snaží se vás píseň připravit na něco, co přijde? Možná je to rada? Pokud vás to hned netrklo, požádejte o více znamení.

5+1. Náhodný cizinec vám dá odpověď na otázku, kterou řešíte
Něco řešíte, ale nevíte, jaká je správná odpověď, nebo co máte dělat. Jdete ven a slyšíte na ulici někoho, jak říká do telefonu konkrétní větu, která ve vás zarezonuje. Může být to, co právě řekl, odpověď na vaši otázku?

Je velmi běžné obdržet řešení od náhodného cizince, který náhodou mluví se svým přítelem nebo něco říká do telefonu. Může to být zásah shůry, hlas vašeho Vyššího Já, který k vám přímo promluvil.

Pokud k tomu dojde, snažte si konverzaci přesně zapamatovat (ideálně si ji napište, pokud máte kam).

7. Něco vám připomíná sen, který jste měli včera v noci
Je celkem běžné přijímat zprávy zeshora prostřednictvím snového světa. Mnoho proroků mělo schopnost předvídat budoucnost prostřednictvím důležitých snů.

Sny jsou říše, která je stejně reálná, jako naše hmotná. Ten, kdo se naučí vstupovat do nich vědomě, ovládat je a pamatovat si je, vládne úžasnou mocí.
Přístup do říše snů vyžaduje trpělivost a praxi. Pokud se vám to stane, musíte si to zapsat do snového deníku. To vám pomůže mapovat vaše zážitky ve světě snů, které můžou být ve skutečnosti mnohem smysluplnější, než si myslíte.

Některé věci vám nedávají smysl zrovna teď, ale když si přečtete svůj snový deník s klíčovými sny, které se vám zdály třeba loni, předloni, nebo před deseti lety, možná vám spadne brada úžasem. Co všechno jste byli schopni vidět a co všechno vám vaše Vyšší Já poslalo předem.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-10-04 04:17:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zase a znova – tenhle článek je super. miluju, že tvoje články nejsou bullshit a duc-hovno, mají hlavu a patu… já jen tak něco nečtu a na duchovní tématiku už vůbec ne, navíc píšu, tak o tom (snad) něco vim:) ale tak znáš mě… že mam články od tebe ráda.

… navíc to přesně sedí k mým zkušenostem. třeba opravdu moc souhlasím s tím, že některé lidi opravdu potkáváme z určitých důvodů. už se mi stalo, že jsem někoho potkávala tak dlouho a tak často, dokud jsme se nedali do řeči… a dohromady. ale to fakt už nebyly náhody, beze srandy, přišlo mi to až vtipný. jako kdyby mi toho člověka někdo vyloženě cíleně strkal do cesty tak dlouho, dokud s tim něco neudělám 😀 už jsem se pak i bála, abych ho večer nenašla v předsíni nebo, co já vim, v lednici, lol.

Ikona diskutujiciho janina 2020-10-14 20:52:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný článek. Některá znamení se mi stávají. Jen by mě zajímalo, jestli nevíte co znamená tohle. Občas se mi stává, že se jakoby“zaseknu“ A jsem jakoby jinde, ale zároveň asi nikde. Nedokážu to popsat. Prostě někde sedím a najednou koukám a musím si vůbec uvědomit kde jsem a co tam dělám. Jakoby, že vůbec jsem, musím se rozkoukat,uklidnit se, uvědomit si co se zrovna odehrává a jede se dál.. Nevím, jestli je to k pochopení. Ale nevím jak to popsat. Prostě uvědomění si sebe sama, kde vůbec jsem a co dělám.. Stává se mi to asi rok až dva.. Někdy je to tedy zvláštní.

Ikona diskutujiciho Rickie 2020-10-04 08:12:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásny článok, veľmi zaujímavý, hodnotný ešte budem musieť doštudovať odkazy, ktoré sú tiež super a všetko sedí. Sú to veci, ktoré asi každého ujistia, alebo dajú pohľad na danú situáciu, že ide, myslí správnym smerom, poprípade môže nastavit myslenie správnym smerom. Krásne, ďakujem 🙏😊❤️

Ikona diskutujiciho hanka 2020-10-04 09:36:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za nádherný článek! Toto se mi stává. Například jsem řešila nějakou situaci a přemýšlela o ní, už mě to fakt trápilo protože mi tam pořád něco nesedělo. A šla jsem tak městem, myslela na to a vtom prošly kolem dvě slečny a jedna říká druhé : „Nemá to cenu….“ Úplně mě to zarazilo a říkala jsem si, aha tak to je asi ono. Na základě toho jsem udělala určité rozhodnutí a čas ukázal, že to bylo to nejlepší rozhodnutí.
Anebo se mi stává podobný vjem jako je deja-vu, kdy probíhá nějaká situace a najednou se v ní propadnu jakoby do jiného světa a všechno kolem získá obrovské kouzlo, jakoby se zastaví čas. Například jsem seděla v kanceláři, byla jsem tam sama a o několik metrů přede mnou za prosklenými dveřmi přišla kolegyně, která si začala balit věci, bylo jaro, brzy ráno a do oken svítilo neskutečně krásné měkké světlo. To celé ve mně vzbudilo pocit, že toto znám, jakoby ta situace byla zpomalená a ze sna, z minulosti nebo z budoucnosti. Cítila jsem se nádherně a v duchu děkovala té kolegyni, že mi toto umožnila vidět. Až doteď na tu situaci vzpomínám, jen mě nikdy nenapadlo přemýšlet o ní jako o nějakém znamení. Brala jsem to tak, že mě to spojuje s nějakou vzpomínkou a že to souvisí s mým citem pro krásu, protože to bylo moc krásné. Podobný pocit ve mně vyvolává třeba scéna z nějaké knížky, nebo hudba. Prostě se s „něčím“ krásným spojím díky nějaké situaci. Ale zatím jsem nepřišla na to, jak toho prakticky využít, tak si to alespoň užívám. Někdy je to slabší a někdy tak silné, že jsem z toho omráčená ještě několik dní.

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-10-04 09:46:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano souhlasím-super článek. Asi nejvíc mám příhod z „náhodných“ pomyšlení na kamarádky, které se druhý den ozvou. Či si pomyslím, tento film jsem dlouho neviděla a druhý den byl v tv – ted už ne, páč na tv nekoukám. A za bombové zážitky jsem považovala, že jsem si představovala cestou z práce jaké boty na podzim bych si asi koupila. I barvu, vzor atd. Pak „náhodně“ vystoupím z busu, jdu do obchodu a ty boty tam na mě „čekaly“ A to vše se stalo třeba před 30 lety, kdy tu nebyl takový výběr zboží a hlavně, já mám maličkou nohu jak Popelka, takže se obout, bylo pro mne vždy nadlidské. Když jsem ty boty viděla v obchodě, tak mi fakt spadla čelist….Takových náhod mám hodně a někdy si říkám, že bych si to měla psát….

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-10-04 17:32:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

7. Něco vám připomíná sen, který………..
po přečtení posledního odstavce jsem si vzpomněl, že jsem kdysi dokázal v této zde něco, co jsem následně použil během snu, který se mi zdál…….šlo o úpravu času/časoprostoru….

Ikona diskutujiciho mif 2020-10-04 20:17:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen se ptám proč. Synchronicita je klasická ukázka matrixu. Ale proč se na jednu hlavu vysere holub dvakrát? Mám tomu rozumět tak, že mě demiurg /tvůrce/ nenávidí? Asi jo. Možná za moji minulost. I když: minulost s přítomností a budoucností existují současně. Nechci radu, jen vykecávám 🙂

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-10-05 14:45:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Že by tě tvůrce nenáviděl je fakt hooodně velká blbost…

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-10-05 21:46:38
Ikona diskutujiciho
sipka

jakákoliv znamení Vesmír dává, dává proto, že ti chce pomoct. i to na první pohled špatné se ti děje, aby tě to něco naučilo, někam tě to dovedlo nebo ti to něco ukázalo, upozornilo tě to… vždycky ti to ale má prospět, i když je to nepříjemné(myslíš, že znamení jsou jen příjemná??). Vesmír ti nikdy nechce skutečně ublížit, od toho jsou tu jiní. čili, logicky, ti Vesmír nikdy nechce dát najevo, že „tě nenávidí“ protože to ani neumí.

tyhle představy o nenávisti ze strany tzv. Boha jsou mezi lidmi hodně rozšířené hodně díky křesťanství. je to jako hloupá dezinformace.

Ikona diskutujiciho Barbarka 2020-10-05 20:05:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi jsem pracovala v nemocnici na vedoucím postu – zástupkyně primáře. A najednou se mi začala objevovat – žirafa. A furt. Napřed zábavné, pak mě to začalo děsit. Na jednom oddělení se stal kriminální průšvih a ředitel mě víceméně donutil vzít ten problematický primariát. A kolem mě furt žirafy. Logicky jsem se ptala Vesmíru: „Proč?!“ A našla jsem knížku, kde bylo uvedeno, že žirafa stojí nohama pevně na zemi a zároveň se stará o lidi kolem sebe. Dokud tento úkol neskončil, opravdu kolem mě byly pořád žirafy.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-10-05 21:39:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tyo wow, Aluško?? nevim, proč by tě to mělo zajímat, ale tak.. důkazů, že existuje něco mezi nebem a zemí neni nikdy dost 🙂 včera jsem si o něco řekla andělovi a dneska se mi to do poslední pídě splnilo(i proto, že věděli, že to pro mě bude dobré. co je pro člověka špatné, to neplní, to mám vypozorovaný). jako čuměla jsem (ale vděčně :D). no neni to neskutečný? já na „tyhle věci“ věřim, ale stejně se furt dokola se divim. dávejte bacha, co si přejete, lidi 🙂 to, co se mi stalo dneska, nemohla být náhoda. tyhle zážitky mě vždycky hrozně potěší. jsou to střípky momentů, kdy život zde dává největší smysl – aspoň pro mě.

pěknej zbytek večera 🙂

Ikona diskutujiciho Šárka 2020-10-09 17:45:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,
prosím tě nevíš něco o soupisu duší ?
Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-10 08:37:00
Ikona diskutujiciho
sipka

To bude potřeba víc specifikovat, případně hodit zdroj.

Ikona diskutujiciho Cpt.Morgan 2020-10-17 10:31:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všemi chapadly podepisuju co napsal/a Nirvana, Aluška patří k tomu nejlepšímu co lze z naší české internetové „bonboniéry“ vyzobnout. Už mne fakt unavuje číst a poslouchat co vzkazuje interdimenzionální bytost Čumpelína, že už zítra ( a zítra….a zítra…) bude záblesk a “ – Zase mě otravovali ti hoši z Plejád a já říkám – hele klucíí, dnes na vás nemám čas…“ Atd., atd. … Uffff…
Doba se mění (aspoň jak já to cítím) – od modelu „pojďte si všechy ezobáby a guruové ke mě a nakrmte mě čokoládou“ k modelu “ Z hrušky dolů ! “ K odhalování toho co je čisté, pravé a účinné = už fakt vzít do ruky vidle a sám si vykydat svoje políčko. Samozřejmě příjdou chvíle kdy „nevim, nevim“ a “ bojim, bojim“ a pak je fajn když se můžu obrátit na zavedené a seriózní firmy jako je Aluška a pár dalších, kde najdu praktické rady, osobní zkušenosti, ozdrojované informace – a právě ( a často) tu synchronicitu. Jedna věta v článku Jak si uklidit barák (který si čtu „jen tak“) mě nakopne a osvítí a je odpovědí na to jaký je další krok.
Takže děkuju a těším se na další články.

p

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-17 10:34:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji, jsem ráda že umíš ocenit moji námahu 🙂

Ikona diskutujiciho Elis 2022-04-22 09:45:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Občas se mi stane, že jsem u koní a najednou mě napadne ,,podívej se na telefon“. Jakoby ta myšlenka skoro ani nebyla moje a když ho zvednu že se podívám, zrovna přijde zpráva, nebo někdo volá (mívám vypnuté zvonění). Není to tak vždy, vyjmečně tam není nic a někdy mě to nenapadne se podívat… Jinak Alue moc děkuji za krásný článek.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek