7 Znamení, že k vám promlouvá Vesmír

20.12.2021 v Spiritualita 3

Všichni jsme propojeni s Vesmírem. Vše, co kdy bylo, je a bude, je naší součástí. Zatímco se většina světové populace ztratila v moderní společnosti materialismu, ti, kteří praktikují všímavost a sebeuvědomění, skutečně dosáhnou harmonického a naplněného života.Každý člověk má své vlastní vyšší já. Vědomí, které si je vědomo skutečné hry života a důležitosti každé jednotlivé duše. Vyšší vědomí se nezabývá světskými věcmi, ani se nestresuje s materialismem. Spojení s vyšším vědomím vám umožní zbavit se veškerého stresu, světských obtíží a umožní vám pravdivě vyjádřit lásku k životu. Ale musíte vědět, kdy k vám vesmír promlouvá. Člověk, který cvičí svou intuici, pochopí, kdy mu vesmír říká, že má podle něčeho jednat…

Máte živé sny
Sny jsou mnohem víc, než jen náhodné bloudění naší mysli během spánku. Frekvence a energie Vesmíru mají na naše sny velký vliv. Pokud máte mimořádně realistické a vizuální sny, možná máte zvláštní dar. Měli byste si začít vést snový deník a sledovat své sny. Možná opravdu odhalíte zajímavé souvislosti. Mohou vám dokonce hodně napovědět o tom, co můžete očekávat od budoucnosti.

Předpovědi se stávají skutečností
Možná máte vize nebo předpovědi, které jako by vám samy naskočily v hlavě. Možná tyto představy vydáváte za fikci, ale jen do té doby, než uvidíte, jak se naplňují. Předpověděli jste něco z budoucnosti? Nebojte se, nejste blázni! Jste nadaní.

Pravidelně se budíte ve čtyři hodiny ráno
Existují určité časy během dne, o kterých se předpokládá, že mají velký duchovní význam. Během třetí a čtvrté hodiny jsme obvykle ve fázi spánku REM, rychlých očních pohybů. Duchové se mohou v této době snažit upoutat vaši pozornost, proto se často označuje jako svatá hodina, nebo čarodějná hodina.

Čtěte také: Čarodějná hodinka: Proč se nám stávají divné věci v čase 3:00 až 4:00 ráno?

Noční můry jsou konzistentní
I když se může zdát, že není dobrým znamením, pokud vás každou noc budí noční můry, nebojte se jich. Duchovní energie mají vliv na naše receptory a během spánku jsme vůči těmto energiím velmi vnímaví. Pokud v sobě nesou poselství o něčem neblahém, způsobuje nám to varovné noční můry. Tyto sny byste proto měli bedlivě mapovat.

Empatie
Když se vám vesmír snaží něco sdělit, můžete zažívat silnou empatii. To je vloha pro vnímání emocí a energie druhých lidí. Empatičtí lidé jsou mimořádně citliví na vyzařovanou energii druhých a může to na ně mít obrovský vliv. Pokud máte třeba pocit, že dokážete cítit bolest druhých lidí, vstřebáváte jejich energii a často s nimi soucítíte, možná jste empat.

Jste intuitivnější
Toto je největší ukazatel toho, že se s vámi vesmír snaží mluvit. Intuice je v podstatě instinkt, ale silnější. Když se začnete na zprávy z vesmíru skutečně ladit, rychle si uvědomíte, že je posílá neustále a váš instinkt je jako schránka, ve které pořád pípají smsky z vesmíru.

Myslíte na vyšší úrovni
Když úspěšně vstoupíte do vyššího stavu vědomí, zdá se, že začnete přemýšlet na úrovni, na které ostatní lidé nemyslí. Jakoby vám vyšší inteligence dávala schopnost vědět, co je pro vás správné a co ne. Neposkytuje vám jen učebnicové znalosti, ale i světskou moudrost.

© aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-12-20 08:03:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je opravdu neskutečně trefný a krásný článek. Děkuji.

Ikona diskutujiciho dodo 2021-12-20 18:34:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Téme s hodinou 3.00 ráno sa venuje aj video dokument pod názvom „Skutečné pozadí hudebního prumyslu“ v piatej časti nazvanej „noc diablov“. Doporučujem zhliadnuť.

Ikona diskutujiciho stenly919 2021-12-21 19:53:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý, taky jsem si toho všimnul, že je to v tom dokumentu. Ale ještě zajímavější je, že v pohádkách se jako hodina duchů označuje hodina od půlnoci do jedné. A trochu zapomenutá věc v mytologii je že zvláštní moc má i poledne, dříve se věřilo že i v pravé poledne se mohou zjevovat i víly a další dobré i nepříliš dobré bytosti(třeba v erbenově kytici zmiňovaná polednice). Vzpomínám si taky třeba na část básně od Šrámka, kde se říká ,, V poledním lese kdo miluje, srdce své neunese´´. Ale odkazů na magickou moc poledne by se dalo najít i více.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek