8 Způsobů, jak chránit svou auru

28.8.2020 v Energie 11

Jak chránit naši auru, tento rezonující energetický obal, který obklopuje všechny lidi, ale také zvířata a rostliny?
Naše aura obsahuje citlivé informace o tom, jací skutečně jsme. Jsou v ní kódovaná data o naší minulosti, současnosti i naší budoucnosti. Naše aura vibruje každý den trochu jinak podle toho, jak myslíme, jakou máme náladu a jaké zrovna máme zdraví. Mění se i její barvy.Silná a zdravá aura je spojená se silnou a zdravou psychikou a zdravým vitálním tělem. Jednoho bez druhého nelze trvale dosáhnout. Posílením těla posílíme i auru. Posílením aury posílíme tělo. Posílením aury nebo těla posílíme i psychiku.
Silná aura dodává větší sílu a dopad naší myšlence. Naše vizualizace, přání i rituály jsou silnější. Naše mysl je bystřejší a rychlejší. Pomocí aury také komunikujeme s naším okolním prostředím, díky čemuž můžeme energii nabrat, ale můžeme o ni také přijít.

Když je naše aura silná, může zabránit i energetickým útokům. Může odrazit fyzické, nebo emocionální onemocnění. Nebo se z nich rychleji zhojí.
(Pokud čelíte zdravotním problémům, měli byste vždy kontaktovat nejprve vašeho lékaře a/nebo psychologa.)

Jak chránit svou Auru
Těchto 7 nápadů vám pomůže dosáhnout větší energetické rovnováhy a chránit vaši auru. Některé jsou efektivnější než jiné a lze je různě kombinovat.

1. Vykuřování
Každodenní zapálení vonných esencí jako je třeba kadidlo nebo šalvěj, vám může pomoci vyčistit a chránit nejenom vaši auru, ale také domov. Citliví lidé mohou reagovat i na takovou drobnost, jako je zvyk zapálení jedné nebo dvou vonných tyčinek nebo františek například ráno když se vzbudí a pak provětrají dům. Vonný kouř s sebou preventivně odnese nepříjemné energie a krásná vůně (například jasmínu) vyvolává dobrou náladu a spirituální atmosféru. To zvyšuje energii.

Potřebujete vykuřovadla? V eshopu Alue.cz je pestrá nabídla druhů vykuřovadel i krásných vůní.

Co je to vykuřování?
Vykuřování je starověká technika, která čistí destruktivní energie a odstraňuje parazity pryč z aury pomocí vonného kouře. K tomuto účelu se pálí různé posvátné byliny, nebo pryskyřice. Přestože je vykuřování nejčastěji spojeno s bílou šalvějí, ve skutečnosti lze použít i jiné byliny, nebo pryskyřice. Můžete použít i různé směsi.
Vykuřovat se dá prakticky čímkoliv, co kouří a voní. Můžou to být svazky bylin, pryskyřice a byliny na uhlíku, vonné jehlánky, nebo tyčinky. Nebojte se použít neobvyklou bylinu nebo vůni. Důležité je, aby vám voněla, abyste z ní měli příjemný relaxační zážitek a pocit pohody.
Také zde platí přímá úměra. Pokud chcete dům jen preventivně zlehka provonět, stačí jedna františka, nebo tyčinka. Pokud řešíte akutní problém, dejte pryskyřice na uhlík, nebo zapalte min. 5 františek, nebo tyčinek, aby bylo kouře více. Přesný návod na vykuřování domu je zde.

2. Nošení černé barvy – ale s mírou!
Když jste pod útokem, ať už psychickým, energetickým nebo magickým, můžete cítit nutkání oblékat se do černé barvy.  Je to způsobeno vaší intuitivní potřebou se ochránit. Pokud tuto potřebu cítíte, řiďte se podle toho.

Není žádná náhoda, že lidé kteří se necítí dobře nebo bezpečně, nosí černou barvu. Podvědomě se tak snaží před světem schovat.
Černá barva totiž funguje tak trochu jako plášť neviditelnosti, který vám může poskytnout čas, když jste pod nějakým útokem. Neměli byste však nosit černou barvu dlouhou dobu, protože černá barva pohlcuje všechnu energii, jak dobrou tak i tu zlou. Pokud je vaše aura velice slabá a nemáte žádnou energii, může vás černé oblečení naopak o to více vyčerpávat a v tom případě pro vás není vhodná. (Hodně energie auře naopak dodá zářivě žlutá.)

Proto bychom měli používat tuto barvu pouze dočasně k potlačení a odražení útoku. Pak se vrátíme k té barvě, která se nám líbí.
Neměli bychom se oblékat celí do černé od hlavy k patě (pokud to neděláme záměrně kvůli obraně) a neměli bychom nosit černou barvu přímo na těle, ani na spodním prádle, aby z nás nestahovala příliš mnoho energie.

3. Křišťál
Křišťál je nejúčinnější léčivý kámen, nejmocnější přírodní zesilovač konstruktivních energií na naší planetě. Dokáže je pohlcovat, ukládat, uvolnit i regulovat a také skvěle odblokovat. Hluboce pročišťuje lidskou duši a dovede vnést harmonii i do mezilidských a partnerských vztahů. Je schopen zvýšit duševní schopnosti i vibrace a naladit člověka na vysoce konstruktivní energie. Uklidňuje rozrušenou mysl, tlumí bolest. Neutralizuje elektromagnetický smog i geopatogenní zóny.
Křišťál a jeho účinky se podepisují také na zvýšení kreativity a inspirace, posiluje paměť i další mentální funkce.
Chrání člověka před temnými silami během bdění i ve spánku a během meditace podporuje jasnovidné schopnosti. Křišťál je kámen s univerzálními léčivými účinky. Dá se využít u prakticky každého onemocnění. Konstruktivně ovlivňuje, posiluje a čistí každý tělesný orgán.
Významný je také tím, že chrání auru a tím předchází tvorbě bloků. Vzniklé bloky také účinně odstraňuje. Představuje účinnou pomoc při všech druzích onemocnění, nejsilněji však působí na nervový systém. Křišťál se skvěle uplatní při léčbě chronické únavy nebo deprese. Kromě psychických potíží tiší neuralgické bolesti, migrény i tělesné problémy psychosomatického původu. Ovlivňuje také funkci štítné žlázy, srdce i oběhového systému, trávicího ústrojí a pomáhá dokonce i při horečkách. Příznivě působí na nehty, vlasy, pokožku i sliznice. Je to veliký pomocník pro lidi, kteří mají problém s nekvalitním spánkem a zdlouhavým usínáním. (podrobněji o křišťálech, jak je používat a čistit zde)
Speciálně vybrané křištály které mají sílu a jsou schopné efektivně odstranit i velké množství destruktivní energie z člověka, najdete v nabídce eshopu Alue.cz zde. Pamatujte, že křišťály musí mít svou přírodní podobu a musí být správně vytěžené, aby neztratily sílu. Tromlované oblázky nelze použít k tomuto účelu.

Můžete s sebou nosit menší křišťál a v případě potřeby ho chytit do dlaně, nebo používat větší křišťál pro efektivní energetickou očistu s použitím tekoucí vody. Nebo ho můžete používat na spaní.

4. Uzemnění
Tato jednoduchá technika dokáže zázraky, když je naše aura slabá, nebo napadená. Uzemnění je ve skutečnosti přirozené spojením se s Matkou Zemí a tímto způsobem lze získat báječné výsledky i získat mnoho energie. Klíč je v pravidelnosti, délce a vhodném místě, kde je energie silná a kde se můžete soustředit jenom sami na sebe.
Uzemnění může působit jako silný „lék“ proti psychickým i energetickým problémům.

Čtěte také:
Energetické uzemnění: Jak na to
Jak správně nasávat energii ze stromů?

Nejjednodušší metoda uzemnění je projít se ráno bosky po mokré trávě, nebo si stoupnout na hlínu a polít si nohy, nebo si polít nohy u stromu a ten obejmout. Pamatujte, že ať už jdete do přírody na sucho nebo na mokro, nesmíte u toho být obutí. Guma je izolant.

5. Černé uhlí
Malý kousek dřevěného uhlí v kapse (zabalený v papíru abyste se neušpinili) vám může částečně pomoci neutralizovat destruktivní energii. Působí jako absorbent.
Starověké čarodějky měly na černé uhlí dokonce speciální postup. Dávaly si tři uhlíky na bílou desku pod postel na které spaly. Každé ráno pak umyly kousky uhlí pod tekoucí vodou, aby je zbavily toho, co uhlí přes noc nastřádalo.
Výhoda u tohoto nápadu je jednoznačně jeho cena.

5+1. Energetický krystal
Energetické krystaly jsou zářiče konstruktivní energie, s výbornými účinky na lidský organismus. Jejich největší výhoda je skladnost a nenápadnost. Pověsí se na krk a jdou s vámi kamkoliv se vydáte.
Jsou velmi vhodné pro osoby žijící ve stresovém a náročném prostředí, nebo se zvýšenými nároky na denní provoz a psychickou koncentraci. Díky energetickému krystalu je člověk schopen lépe čelit stresu, zvýšit svůj pracovní výkon, posílit imunitní systém, zlepšuje se schopnost koncentrace a jasného myšlení.
Energie, kterou vyzařují krystaly, zlepšuje také fyzickou odolnost organismu. Psychické potíže i fyzické nemoci mohou být způsobeny energetickými problémy, které krystaly dokáží minimalizovat, nebo upravit.

Energetické krystaly jsou k dispozici středně silné, nebo extra silné v eshopu Alue.cz

Možnosti využití:
– Energetický krystal je možné při bolestech přikládat na konkrétní část těla. Bolest po několika minutách poleví, nebo zcela zmizí. (záleží na povaze bolesti a příčině problému)
– Energetický krystal má možnost podporovat jasnozřivost a schopnost napojení se na konstruktivní bytosti. V případě potřeby se krystal přiloží nejlépe na čelo, v místě třetího oka.
– Energetický krystal lze na noc dávat pod polštář a spát s ním. Toto zlepšuje kvalitu spánku. Energetický krystal má také vliv na častější výskyt lucidních snů. Zlepšuje kvalitu snů, které jsou barevnější, živější a častěji zůstávají v paměti.
– Při depresi, neklidu, smutku, nebo pocitu ,,cizích myšlenek“, je třeba přiložit krystal na čelo, nebo na solar plexus. Uvede člověka zpět do energetické rovnováhy a mysl se uklidní.
– Posiluje schopnost intuice a hlubšího porozumění životním situacím.
– Při denním nošení odstraňuje z majitele astrální energetické parazity.

7. Sluníčko
Sluneční symbolika je jeden ze způsobů, jak se chránit. Funguje velice jednoduše. Co označíme sluncem, to je chráněno a kdokoliv by proti tomu chtěl vystoupit se zlými záměry, ublíží sám sobě. Nezničí slunce, ale sám sebe. V případě, že chceme chránit naši auru, je dobrý nápad buď nosit nějaký šperk nebo přívěsek se sluníčkem, nebo ho mít vyobrazené na oblečení.
Dejte jenom pozor, aby vaše sluníčko neobsahovalo ještě jinou destruktivní symboliku (když je motiv složitější, pozorně si ho prohlédněte), nebo nebylo levotočivé (paprsky, nebo vnitřek ve tvaru spirály).

8. Vajíčko
Kdykoliv cítíte že je to potřeba, představujte si sebe, jak vás obaluje bílá energie, která má tvar světelného vajíčka. Toto vajíčko od vás odrazí pryč všechno špatné. Vizualizace je silnější, když máte i vy sami hodně energie a dokážete se na to dobře soustředit. Výrazně ji posílí i to, pokud tuto vizualizaci obohatíte o otevření světelného kanálu z nebe, ze kterého stáhnete bílou energii, která vás obalí. Tím využijete dodatečnou energii, na místo své vlastní tělesné. Nezapomeňte Vesmíru poděkovat za pomoc a ochranu.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Dayananda 2020-08-28 12:14:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se předměty označují sluníčkem?
Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-28 12:53:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakkoliv. kresbou, symbolem, plastikou, výšivkou…

Ikona diskutujiciho Choco 2020-08-28 19:03:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s černým oblečením je zajímavé…já se černé snažím vyhýbat, ale občas mám potřebu si ji vzít… teď už se tomu nebudu bránit. Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho mino 2020-08-29 08:42:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý deň všetkým.
Chcem sa spýtať či je možné čistiť krištal aj v horskom potôčiku tak, že ho špičkou otočím po prúde a nechám ho obtekať vodou.
Ďakujem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-29 08:58:03
Ikona diskutujiciho
sipka

To je naprosto ideální způsob, ale nespouštěj ho z očí, aby ho voda nevzala.

Ikona diskutujiciho mino 2020-08-29 09:54:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem Vám za odpoveď.
Ano dávame pozor, máme s manželkou jedno miesto kam chodíme.
Tam dáme kamene do potôčika a sedíme na koreňoch stromov, nasavame energiu a rozprávame sa s okolim a samozrejme aj spolu.
Nevedeli sme, či je to správne, ale vďaka Vám, teraz už vieme.
Ešte raz ďakujeme.

Ikona diskutujiciho bb 2020-08-31 06:37:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně jak stojí hned v úvodu: aura je důsledek, nikoli příčina. Léčení „symptomů“ nemocného neuzdraví…

Ikona diskutujiciho mili911 2020-08-31 11:07:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za článok, Aluska. Milujem čiernu farbu. Chodím ako čierna múra, mimo spodného prádla. Cítim sa v nej veľmi dobre, na krku slnko, alebo orgonitový pentagram, na ruke atlanský znak. Okolie si už zvyklo a tak, keď mám sem tam potrebu zmeny a oblečiem si fialovú, indigo, či purpurovo červenú je pre nich šok. Nosenie čiernej farby naozaj súvisí s potrebou byť neviditeľná. Splynúť s davom, nepútať pozornosť. Ako dieťa ma obliekali výlučne do bielej farby, neskôr do žltej . Ako pubertáčka som príliš povahou a energiou pútala pozornosť a nevedela som sa jej vtedy ešte brániť, tak som sa začala obliekať do čiernej farby. Aj keď odvtedy prešlo mnoho rokov nosenie čiernej mi zostalo. Aj dnes mi vyhovuje nebyť v pozornosti tých o ktorých pozornosť nestojím. Pekný deň.

Ikona diskutujiciho petra 2020-08-31 11:11:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, hezky shrnuto – mohu potvrdit z vlastní zkušenosti zejména bílou šlavěj a „chuť“ na černou barvu. Je to opravdu čistě intuitivní… Ještě mám dobríé zkušenosti s difuzérem a esenciálními oleji – vůně vždy dle stavu.Mohu se zeptat na antahkaranu: Máš prosím o ní nějaké informace?

Ikona diskutujiciho muny 2020-09-12 11:57:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,prosím o radu.Včera jsem byla na zahradě,byl nádherný den a já si tak hezky splívala s přírodou.Najednou mě něco polechtalo na ruce,kouknu a na mě seděla kudlanka nábožná.U nás divoce nežije(vysočina).Co to znamená?Pořád na ni musím myslet.Bylo to znamení?Nemám se koho zeptat,jedině tebe.Děkuji za odpověd.Hezký den

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-12 12:08:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Těžko říct, nevím jestli to bylo znamneí.. ani nevím, jestli kudlanky na vysočině fakt nežijou, protože už jsem taky nějaku potkala a nebyla to morava.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek