10 Příznaků Ztracené duše: Jeden z nejhorších efektů černé magie

3.3.2020 v Spiritualita 31

Magie může být neškodná, ale v nesprávných rukách se nevhodný recept může pořádně zvrtnout a způsobit velké škody. Jak se pozná nebezpečná magie? Primární je záměr, kvůli kterému bylo kouzlo provedeno. Pokud je záměr destruktivní, mířený proti někomu a sobecký, je to recept na průšvih. Druhotné jsou prostředky a způsoby, které k tomu používáme. Jedna z nejtemnějších forem černé magie může způsobit efekt, který čarodějnické kruhy popisují jako „Ztracení duše“.Ztracená duše
„Ztracená duše“ je neustálý stav strachu, který má duchovní příčinu. Tato úzkost je tak silná, že máme pocit, jako by nás zevnitř něco požíralo. Často se projevuje ve formě traumatizujícího zážitku, který vynáší na povrch vše, čeho jsme se kdy obávali. Dávní kouzelníci věřili, že tento stav později vede k oddělení části naší duše, tedy ke ztrátě této části.
Přesněji (a moderněji) by se to dalo definovat jako silné napadení organismu destruktivními energiemi, které rozbourají duševní stabilitu člověka, způsobují obrovskou úzkost, strach a naprosté vyčerpání.

Pozor: Čarodějnický pojem ,,ztracená duše“ není totéž jako ,,odevzdání duše“. Nutně to neznamená, že dotyčný o svou duši přišel, nebo že ji odevzdal. Je to navíc stav, který je vratný a léčitelný.

Příčina
Tento stav má obvykle spirituální, nebo magické příčiny. Jsou to nejčastěji:

Démonická přítomnost: Mít nablízku démona může způsobit tento pocit. Taková bytost může být přivolána přímo postiženou osobou, ale může být i někým poslána.
Rozzlobení duchové: Duchové, kteří jsou uvězněni a nemohou v míru projít na druhou stranu. Po setkání s vhodným cílem se na něj pověsí, nebo ho napadají a odebírají mu energii. Můžeme je nabrat na destruktivních místech, kde se v minulosti stalo velké neštěstí a nespravedlnost.
Bydlení na strašidelném místě: Bydlení v přítomnosti duchů, kteří zde možná bydleli před námi, ale způsob jejich odchodu nebyl přirozený ani poklidný. Ve vzteku pak napadají nové majitele obydlí.
Vampirické entity: Energetický upír může být žijící člověk se kterým se stýkáme, nebo se kterým bydlíme. Existují také astrální parazité, kteří vyhledávají vhodné cíle, nebo přeskakují z člověka na člověka. Více zde: Astrální larvy – Co jsou zač a jak se jich zbavit
Černá magie: Vyslané kletby a nebezpečné rituály, které pracují s démonickou silou, nebo vyvolávají nebezpečné bytosti. Většinou je právě tento druh černé magie nejčastější příčina ,,ztracení duše“ – tedy akutního napadení kompletního lidského organismu temnou energií, nebo nebezpečnou bytostí. Počítá se sem i vyvolávání duchů.

Rituál černé magie se většinou obrátí proti jeho vykonavateli, zejména pokud je nezkušený a moc o problematice neví, ale může být i někým vyslaný na nás, aniž bychom se daného rituálu zúčastnili. Obecně je však mnohem jednodušší zbavit se cizího vlivu který jsme si sami nezavinili (i efekt na nás je podstatně slabší), než se zbavit zla, které jsme si na sebe poslali my sami vědomě (efekt může být velmi silný).

Pro temného mága je strach způsob, jak navázat spirituální spojení. Pokud jsme připraveni a umíme ovládat naše strachy, nemá nad námi černá magie moc. Strach je to způsob, jak si uvědomit, že naše instinkty a vášně neustále skrýváme a potlačujeme. Protože strach jsou jen zamaskované potlačené vášně.

10 Příznaků ztracené duše
1. Ztráta spokojenosti v životě. Neschopnost nalézt v něčem potěšení a zalíbení.
2. Únava. Je velmi obtížné udělat i ty nejjednodušší věci, i když pro to nemáme zdravotní důvod.
3. Náhlá otupělost vůči všemu, co vás v minulosti zajímalo a bavilo. Apatie.
4. Ztráta paměti. Potíže s vybavoením se důležitých věcí a informací. Skoro to vypadá, že už nejste stejná osoba.
5. Problémy se spánkem. Nespavost. Problémy s probuzením. Noční můry a hrůzostrašné sny.
6. Láska je nezajímavá. Neschopnost cítit nebo vyjádřit lásku. Pocity jsou povrchní, nevýrazné.
7. Životní cynismus. Téměř nic na vás nezapůsobí. Život se zdá bezvýznamný.
8. Sklon k destruktivním návykům. Jako je nadměrné pití, kouření, užívání drog atd.
9. Vnitřní hamba. Cítíte se sami před sebou trapně za to, co jste udělali se svým životem.
10. Pocit odpojení od vyšších sil. Cítíte se opuštění a nehodní lásky i ochrany ze strany vesmíru, strážných andělů (nebo jiné pomáhající síly, kterou uznáváte).

Jak léčit ztracenou duši
Poraďte se se svým lékařem. Tyto příznaky se kryjí s projevy deprese a můžete získat individuálnější radu a pomoc. Je nesmírně důležité požádat o odbornou pomoc a prodiskutovat metody, které by vám mohly pomoci – lékařské nebo ne. Váš lékař vám může pomoci lépe spát, nebo utlumit úzkost, pokud je nezvladatelná. Toto by mělo být vždy na prvním místě.

Nyní můžeme přejít ke spirituálním metodám řešení:

Nejdůležitější je naučit se milovat sami sebe. Přijměte kdo jste, kým jste se stali a změňte na sobě to, co potřebujete. Je to nejdůležitější krok k vašemu uzdravení. Uvolněte své potlačené skutečné Já. Poznejte své vášně a projevte je.
Pokud se nepřijmete a nezačnete se mít upřímně rádi, uzavíráte si cestu k vyléčení. Protože právě vnitřní nenávist a nepřijetí většinou člověka přivedou do tohoto stavu. Vnitřní sebeláska vás před podobnými stavy velmi dobře chrání.

Aromaterapie vám může poskytnout pomocnou ruku, k poražení temné síly. Bude fungovat pomalu, ale vytrvale. Používejte myrhu, kadidlo, šalvěj, levanduli, rozmarýn, jasmín… Nebo specifické vůně, které vám osobně velice voní a způsobují u vás pocit uvolnění a blaženosti. Obklopte se jimi a zajistěte, abyste je cítili celý den.
Zapalujte vonné františky, nebo pryskyřice. Existuje studie, která prokázala jejich podpůrný účinek při boji s depresí.

Meditujte. Vizualizujte si své energetické tělo a vaše čakry. Představujte si, jak krásně a silně svítí jasnými barvami, jak jsou čisté, harmonické a v dokonalé souhře.
Zkuste také meditaci pro diagnostiku vaší aury: Intutivně hledejte napadená místa, kudy odchází vaše energie, nebo kde může být parazit. Toto místo pak důkladně ošetřete světlem, představujte si jak se hojí a napravuje.

Můžete pak postižené místo cíleně nechat ovanout vonným kouřem, až budete provádět aromaterapii. Zejména vonné pryskyřice a jmenované byliny mají očišťující charakter. Nezapomeňte pak kouř vždy dobře vyvětrat, nebo to provádět mimo dům, aby destruktivní energie z postiženého místa (zachycená kouřem) mohla odejít pryč a nezadržovala se u vás doma.

Pravidelně používejte všechny očistné pomůcky a nápravné rituály, které znáte. Mnoho postupů najdete zdarma na stránce Aluška.org v návodech, v poradně, nebo v knihách Svítání a Anděl strážný. Přírodní křišťál nebo Energetický krystal také pomůže. Speciálně vhodný je postup pro nápravu energií u stromu.

Každý večer než půjdete spát, požádejte své strážné anděly o ochranu a pomoc. Požádejte Konstruktivní sílu vesmíru, aby vás chránila, vedla. Aby vám přinesla pomoc a dobré rady, abyste se úspěšně vypořádali s energetickými problémy a našli zase štěstí a rovnováhu v životě.

Pravidelně se uzemňujte, aby destruktivní energie odcházely do země. Buď výše doporučeným návodem pro nápravu energií u stromu, nebo jednoduše zujete boty a projdete se po trávě venku, nejlépe když je vlhká – takže ráno když padla rosa, nebo po dešti. 20 minut denně stačí. Zde najdete přesný postup, jak se uzemněním zbavit destruktivních bytostí: Moje mysl je orientovaná na zlo. Jak se to dá spravit?


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Octomaník 2020-03-03 04:17:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při meditacích je dobré používat i kameny…třeba selenit…dodá energii, zlepší se kvalita spánku…..

Ikona diskutujiciho Jirka 2020-03-03 10:42:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč zrovna selenit? Kámen napojený na energii měsíce bych pro zlešení spánku jako dobrý nápad neviděl. Měsíční energie můžou být pro leckoho spíš matoucí, než posilující a že můžou někomu spaní rušit, je celkem známá věc. Selenit je krásný a je mi i příjemný, ale pracovat s ním nějak konkrétně se ostýchám. Tobě to teda jde?

Ikona diskutujiciho Octomaník 2020-03-03 15:55:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Jirka: Selenit jsem uvedl jako příklad selenit, jsou i jiné šutérky – každému bude vyhovovat jiný; vždy záleží za jakým účelem si kámen dotyčný pořizuje….
„Tobě to teda jde?“ – asi by to chtělo lépe definovat otázku…..za účelem, pro který jsem si ho pořídil vyhovuje k plné spokojenosti…..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-03 17:13:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si, že pro konkrétního člověka je vhodný ten typ polodrahokamu nebo minerálu, který se mu líbí od oka, nebo je mu příjemný v ruce. Stejně je to i s barvama, vždycky vyhledáváme ty které potřebujeme. Jakékoliv další popisy a charakteristiky jsou podružné.

Ikona diskutujiciho Jirka 2020-03-03 18:56:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, souhlasím s tebou Alue.
Přesto jsem právě ze selenitu na rozpacích. Měsíční energie včetně energie selenitu jsou mi příjemné, ale otázka je, jestli bych se jim spíš neměl trochu vyhýbat, abych byl emočně o něco stabilnější a méně měsíčně proměnlivý, než jsem. Tak mě zajímala něčí osobní zkušenost právě se selenitem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-03 19:30:35
Ikona diskutujiciho
sipka

na emoční stabilitu má zejména vliv styl života, práce s psychikou, případně výživa… ne kámen. to jsou velmi doplňkové záelžitosti

Ikona diskutujiciho Jirka 2020-03-03 18:58:12
Ikona diskutujiciho
sipka

to Octomaník:
ať jsem teda přesný – jestli to není moc osobní, zajímalo by mě, jak a k čemu konkrétně selenit používáš a jestli bys třeba zvládl popsat odlišnost svých pocitů při použití selenitu oproti jiným kamenům

Ikona diskutujiciho Octomaník 2020-03-03 20:45:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Jirka 2020-03-03 18:58:12: K čemu ho používám není dotaz moc osobní, ale na internetu to opravdu nehodlám vytrubovat…..

Výborne sa hodí na meditáciu alebo duchovnú prácu.
http://kamene.vzostup.sk/selenit
Dokáže tělu dodat energii, v případě nedostatku…..
Selenit je daleko silnější než jiné kameny, ikdyž je to diskutabilní, protože bude záležet na citlivosti daného jedince a velikosti a tvaru kamene, který bude mít na těle……

Ikona diskutujiciho Nirvana (bývalá Ježovka) 2020-03-03 22:27:23
Ikona diskutujiciho
sipka

„na emoční stabilitu má zejména vliv styl života, práce s psychikou, případně výživa… ne kámen.“

nevim proč, ale to vyznělo hrozně savage:D

jako já šutříky taky nikdy nepoužívala… je to roztomilá dekorace, to je celý 😀 jo a jednou jsem měla růženínové srdce ve snu jako dárek.. mamka vždycky jako mladší nosila domů takovéty obroušené drahé šutříky z květinářství apod. a říkala mi, na co je který dobrý.. hm, nikdy mě to nijak nezaujalo. jak říká Aluška, člověk to má všechno v sobě. v kameni to nenajdeš.. ale spoustu lidí prostě, z nějakých důvodů, kouká jen okolo místo do sebe. přitom se sebou se dá tak skvěle pracovat.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-04 09:09:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jo, jsou kameny a minerály které něco dělají nebo jsou na něco užitečné. Ale jsou to doplňky… prostě myslet si, že ti kámen rozhodí psychiku je úplný nesmysl, protože kámen není žádný původce zla, je to kus horniny co vykrystalizovala v podzemí. Stejně tak kameny spojené s energií měsíce – ten význam jim dal člověk, připodobnil ji na základě podobné rezonance a začal používat určitým způsobem, když se mu to odvědčilo… ale to neznamená, že je kámen fakt z měsíce, že by na něm vyrostl a měl jeho sílu.

Ikona diskutujiciho Jirka 2020-03-03 23:36:12
Ikona diskutujiciho
sipka

dík 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana (bývalá Ježovka) 2020-03-04 14:05:59
Ikona diskutujiciho
sipka

no to jo, ale já tím chci říct, že mi přijde postižený aby někdo nezměnil nic ve svým životě, pak přinesl domů šutřík a řekl „teď budeme bohatý protože tenhle kámen nosí hojnost“ 😀 😀 to prostě takhle nefunguje. krystal umí být k něčemu dobrý, tuplem ten od tebe, upravený. ale jak říkáš, taky to není spásný… když si ten člověk bude jinak ničit život, nemůže čekat, že mu to pak krystal spraví

Ikona diskutujiciho mif 2020-03-04 21:21:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Pravidelně sleduji Tvé stránky, mnohdy podnětné, občas kontaproduktivní. Nemůžu si pomoct: práce, výživa, psychika… Tos zjistila kde? Ali, (můžu-li Ti tak říkat) planceš pojmy s dojmy. Mimo jiné, krystal si hledá entitu. Ne naopak.

Ikona diskutujiciho Nirvana (bývalá Ježovka) 2020-03-03 05:54:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Bydlení na strašidelném místě: Bydlení v přítomnosti duchů, kteří zde možná bydleli před námi, ale způsob jejich odchodu nebyl přirozený ani poklidný. Ve vzteku pak napadají nové majitele obydlí.“
– Já se jako malá u nás v bytě furt bála… a koutkem oka jsem tam vidívala takové černé vysoké bytosti :/ fuuuj. stávalo to hned za mnou za sedačkou nebo těsně vedle mě a já se pak absolutně bála být v té místnosti sama nebo tam nedejbože sedět zády k prázdnému prostoru… tak jsem furt chodila za mamkou kamkoliv se hnula a nikdo to nechápal:D bydleli jsme v hnusném starém baráku, vypadal fakt jako z hororu, hnedka u hřbitova a kostela, v noci jste slyšeli, jak kostelní zvon zvonil. parádní dětství :D:D celkově jsem se v tom bytě vůbec necítila bezpečně a nikdo to nechápal(ani já. ostatní lidé tam nic necítili, jen já), jako kdyby mě tam pořád něco ohrožovalo, ten pocit nikdy neodešel a v noci byl horší… divný, bát se jít ve svém vlastním bytě i na záchod. mělo to tam fakt nehezkou energii. každopádně tam, kde bydlím teď, se už cítím už uplně bezpečně:) konečně to vnímám jako svůj vlastní prostor, který patří jen mně a jsem tu v bezpečí. navíc právě tady žily generace mé rodiny přede mnou, takže je to takový nějaký… přirozený.

„Aromaterapie vám může poskytnout pomocnou ruku, k poražení temné síly.“
– ano, to je velká pravda! mám aromadifuzér a je absolutně super, je to zdravý, určitě to stojí za investici.

děkuju Aluško… tvoje články v člověku vždycky navodí takový hezký pocit a jak máš hezké energie, tak se to písmo čte samo(všimla jsem si, že tohle je fakt. kdo má dobré energie, má povětšinou i čtivé písmo).

Ikona diskutujiciho elbar 2020-03-03 11:29:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Dostane-li se mi v noci do bytu nějaká duše tak se
často vysunu z těla a jdu to omrknout.
Kdysi jsem tak načapal nějakého chlapíka v předsíni
před zrcadlem,chlapík se vyděsil a radši zmizel.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-03-03 11:56:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď som bol malý tiež som niečo vídaval. Mali sme takú posteľ /rozkladací gauč/ pod ktorou bol prázdny priestor a v noci som videl ako spod postele vylieza niečo ako astrálni paraziti, rodičia museli kúpiť nočnú lampičku aby som sa v tme nebál a potom som prešiel na iný typ postele. Bola to novostavba panelák a všetko teda i postele bolo nové. Cintorín tu nie je. A pred niekoľkými rokmi som tu videl čiernu postavu. U takýchto vecí človek nikdy nevie či je to real. To že je nejaký starý dom pri cintoríne neznamená že tam nutne musí strašiť i keď ľudia si to môžu namýšlať. Bývať pri cintoríne je v dnešnej dobe stavebného boomu skorej výhrou, pretože na cintoríne stavať si nikdo nedovolí a tak nehrozí že vám pred domom vznikne stavenisko. Prípadných duchov vydimiť bielou šalviou.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-03 13:07:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako děcko jsem se z bubáků pod postelí mohla po… skákala jsem do ní s rozběhem z dálky, aby mě nemohli chytit za nohu. Problém se dá nejlíp vyřešit šuplíkem pod postel a úložným prostorem. Pro jistotu pořizuji zásadně postele se šuplíkem dole 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-03-03 13:28:13
Ikona diskutujiciho
sipka

„skákala jsem do ní s rozběhem z dálky, aby mě nemohli chytit za nohu“
– tak to je uplně přesný:D a taky takovýto utíkání chodbou z wc(v noci) aby tě to cosi nechytilo:D

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-03 14:14:55
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsem přestala dělat ve chvíli, kdy mi došlo, že když začnu zdrhat, tak se 3x víc bojím, než když předstírám, že jsem v klidu a jdu normálně… bamboozling vs. getting bamboozled https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcShPsI18Vtj8jEocJkWaBTEYzBakxcp1APNWGE9bwFwvWdxRraq

Ikona diskutujiciho Vodnářka 2020-03-03 17:05:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem měla v jednu chvíli přítele, jehož rodina žila v bývalé farnosti. Jejich zahrada byla bývalý hřbitov a prý tam i strašilo. Jsem na tyhle věci a energie obecně docela citlivá, dokonce jsem v jednu chvíli pocítila i enerigii, o které říkali, že se tam občas vyskytuje. Navzdory tomu všemu jsem se tam cítila až překvapivě dobře a bezpečně, útulně a v podstatě skoro lépe, než doma, což je pro mě obrovská rarita.

Napadá mě, jestli je možné, že fara a domy spadající do dosahu kostela (příp. jeho záporného náboje) jsou v podstatě bezpečné z hlediska destruktivních energií? Přijde mi to docela logické, vzhledem k tomu, že se církev svoje vlastní lidi (kněží apod.) snaží chránit, jako to Alue popisuješ v knize Anděl strážný při vysvětlování, jak funguje kostel (kněz je chráněný, zatímco z oveček je vysávána energie)…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-03 17:08:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak jsou přesně stavěné nebo blokované fary nevím, ale pamatuju si tu v kurdějově (na jinou faru jsem nechodila), jako děcko jsem se tam taky cítila hodně bezpečně, což se o pár metrů dál stojícím kostelu taky vůbec nedalo říct.

Ikona diskutujiciho Jirka 2020-03-03 19:02:42
Ikona diskutujiciho
sipka

ad fary a jejich ochrana: fary vznikaly blízko kostelů, kostely vznikaly na energeticky příjemných silných místech. Cokoliv se dělo v kostelích negativního se far netýkalo. Takže možná docela snadné vysvětlení, proč je na farách často hezky. Užívají si zbytek toho dobrého, co na daném místě od přírody bylo.

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-03-03 11:36:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano přesně, zrovna jsem chtěla Alu napsat, jak jí děkuji co pro nás dělá. Uvědomila jsem si, že už dost let čtu každý den její články (i knihy), ale zatím jsem jí pořádně nepoděkovala :)…..takže milá Alu, moooc děkuji co pro nás probouzející děláš. Ne se vším sice na 100% souhlasím, ale to je normální vývoj a spousty věcí mi třeba dodatečně docvakne :)….DĚKUJI TI ZA TVŮJ ČAS I ENERGII:)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-03 11:46:13
Ikona diskutujiciho
sipka

díky 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana (bývalá Ježovka) 2020-03-03 13:32:59
Ikona diskutujiciho
sipka

nechci se vměšovat, ale to tě uklidním, protože 100% souhlasit nebudeš asi nikdy s nikým 🙂 ani kdybys někoho měla jako gurua a modlu, nebudete prostě dvě totožné bytosti takže nebudete ve všem souhlasit na 100% … často to není ani tak o pravdě, ale o pohledu na ni – každý máme jiné zkušenosti z dřívějška, tam vidíme věci jinak. to je normální. důležitý je pobrat základní myšlenku.

já osobně mám fakt ráda, když někdo s něčím nesouhlasí na 100% , ale stejně se tím dál zabývá, zkoumá to a dotváří si názor… tak to má vypadat, prostě otevřená mysl.

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-03-03 14:45:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano….líp bych to nenapsala:)….přeeesně….já jsem si sama svým guru:)

Ikona diskutujiciho Jirka H 2020-03-03 16:13:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Proto já většinou vždycky jdu vlastní cestou a k žádnému guru, církvi a žádné sektě se nepřidávám, protože vždycky bude něco s čím moc nebudu souhlasit a naopak zase jedu styl se kterým nemusí souhlasit ani moje přítelkyně. Proto taky dávám přednost lidem kteří mě mají rádi takového jaký jsem a naopak.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-03 17:11:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Z mé zkušenosti – i to co vyplývá z poradny – je přidání se do jakékoliv organizované skupiny recept na průs. a neplatí to jenom pro náboženství, naopak. Esoterické kroužky jsou kolikrát ještě mnohem nebezpečnější. Mechanismus bude asi v tom, že se vždycky najde nějaké procento šmejdů, kteří to tam zvrhnou, i kdyby byl začátek dobře myšlen a správně veden. Takže solo dráha je nejbezpečnější cesta, nenaděláš si problémy, nebudeš řešit cizí problémy, nebudeš vláčený z cizích dramatech.

Ikona diskutujiciho Jirka H 2020-03-03 16:19:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu efektu ztracené duše, úpůlně to zní jako o mě v roce 2018 kdy jsem prožíval hluboké depresivní stavy které jsem si vyvolal svými čšpatnými myšlenky na dětství a na špatnou minulost a ze šoku když mi docvaklo že jsem si vzpoměl i na potlačenou vzpomínku prožitku blízké smrti. Úplně mě to vzalo a semlelo a skutečně jsem si připadal ztracený a vše co mě tenkrát těšilo mě najednou absolutně nic nebavilo ani počítačové hry a v tu chvíli jsem si uvědomil že mám skutečně problém a vnitřní psychická bolest a neustálý intenzivní strach jako by mě ničil a požíral zevnitř až se mi dostavili i fyzické bolesti zad, kloubů a svalů. Bylo mi jasný že musím se sebou okamžitě něco dělat jinak bude zle a nejvíce mě pomohlo vyhledávat přírodu, tenkrát jsem ji bral jako samozřejmost ale nyní aniž bych si to uvědomil jsem obdivoval i každý detail stromu jakobych si intuitivně došel k ním pro jejich energii kterou jsem potřeboval a postupem času strach i bolest slábly a dostával jsem chladnější hlavu abych mohl racionálněji uvažovat o řešení problému až se časem odezněli a obnovili se mi nejenom původní zájmy ale více mě to i duchovně probudilo. Takže efekt ztracené duše mi i přineslo něco více a posunulo mě to dále.

Ikona diskutujiciho Martin 2020-03-06 09:09:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popisované příznaky se kryjí s příznaky syndromu vyhoření.

Ikona diskutujiciho Vap 2020-11-21 16:37:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem v životě prošel dvouma duchovníma podvodama.Jeden podvod byl ateismus podmíněný výchovou v rodině asi do 20-tého roku života, druhý podvod byla povrchní ezoterika s pozitivnim myšlenim, to sice nějak pár let fungovalo, ovšem pak přišel další zákeřný pád (přelom 2012/2013) po kterém jsem zažíval stavy podobné jako zde popsané a na to už pozitivní myšlení vůbec nezabíralo.Psal jsem tehdy v průběhu let o rady po všech čertech a víc jak polovina ezoteriků, co ze sebe dělají internetové guru mi ani neodpověděla na emaily a když, tak ani pořádně netušili oč vůbec jde.Jinak v mém případě jde o dlouholetou okultní provokaci a záškodnictví (které se táhne asi od 90-tých let) někým dobře organizované, když si vzpomenu na všechny podivné prožitky z různých etap života, tak to skutečně na 70 procent souzní s gangstalkingem hojně popisovaným na internetu.Když jsem se před lety na toto téma nějak náhodně dostal, sám jsem byl nad tím udiven a pořád jsem si říkal, že přece tohle není ani možné i přesto, že jsem se tam našel, skoro doposud jsem si to připouštěl tak napůl.A ono fakt jo.Je to dost složité rozpisovat, ale v mém případě jde i o částečnou sociální deprivaci, člověk jednak nesežene spřízněné přátelé a tak se dostává do nedobrovolné samoty a podivínství, jednoduše řečeno, to okolí nemá zájem (jakoby naočkované) a že se člověk chová pozitivně a přátelsky nemá žádný vliv.Jinak obecné duchovní rady „změň sebe“ mě opravdu dostávají.Já se už tolikrát zkoušel změnit, neboť jsem skutečně uvěřil, že dělám něco špatně, ale k ničemu to nebylo.Je to jen podvod a provokace.Ale jinak pozitivní přínos je, že se ze mě stává takový psycholog a zaměřuji se na lidi, dělím je na skupiny, odhalím třeba křiváky, psychopaty a tak.Jinak třeba mezi IT specialisty bývá dost divných lidí-pedanti na technické termíny, rádi chytají za slovíčko, egoističtí, naprosto emočně téměř prázdný, umí arogantně lehce psychicky zaútočit.Takoví podobní lidé bývají i mezi manažery.Jinak najdou se mezi nimi i normální, zase aby to nevyznělo jakože všichni.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek