AllatRa: REN TV zjistila, co chystá nebezpečná sekta lákající ruské ženy

21.4.2022 v Zprávy 27

Ruská televize REN TV si posvítila na hnutí AllatRa, které se navenek prezentuje jako duchovní skupina, objevují se však důkazy o tom, že jeví znaky sekty, její vůdci mají problémy se zákonem, šíří extremistické názory a očekávají apokalypsu. Navíc se hlavní protagonisté v propagačních videích a rozhovorech prezentují mrkáním druhými hadími víčky.
Aluška.org se tématu AllatRa průběžně věnuje a znepokojivé zprávy ze zahraničí překládá. Bohužel jako jediný alternativní web u nás. Je k nevíře, že jiné zdroje jakékoli potíže ohledně hnutí ignorují, hadí oči jim nevadí a vesele hnutí propagují dál. Přitom jsme už od 90. let varováni před reptiliány, kteří se v členech AllatRa okatě usadili. Záhadně to mnoha lidem najednou nevadí.Reportáž REN TV je na vk.com i na youtube.com, problém ale je, že jsou pro naši zemi zablokované, ještě donedávna však spustit šly. Přímo na webu REN.TV je však reportáž přímo vložená a ta spustit jde. Následující článek je překlad reportáže z webu zmíněné televize.

REN TV zjistila, co chystá nebezpečná sekta lákající ruské ženy
Vše začalo informací, že naše pravoslavná Čeljabinská diecéze je znepokojena hnutím v regionu, které propaguje takzvané „učení AllatRa“ a zapojuje do něj děti. U silnicí v Čeljabinsku jsou vidět transparenty tohoto hnutí. Je aktivní i na internetu. Nezabývá se však pouze náboženskými tématy, je to mezinárodní sociální projekt, který údajně pomáhá lidem duchovně růst a řešit globální problémy. Například ekologické.
Pokud však přijdete na jejich webové stránky, rozpoznáte na nich známý vzor.

Kdyby pravoslavná církev nebila na poplach, celý příběh s AllatRou by zůstal bez povšimnutí. Během našeho pátrání se však ukázalo, že jeden z přívrženců AllatRa je skutečným kandidátem na prezidenta USA. Jak se AllatRa podařilo tak rychle rozšířit své sítě po Rusku a dalších zemích? Podívejte se na speciální vyšetřování pro diváky REN TV. Vypráví Vitalij Chanin.

@aliensoul28 #recommendations ♬ Love Nwantiti(Remix) – PSN 💗❕Zničené rodiny, extremistické útoky, síť po celém Rusku
Pronikli jsme na tajnou schůzku organizace AllatRa, kterou mnozí lidé považují za nebezpečnou. Členové byli nuceni odpovídat na naše otázky.

AllatRa vznikla v roce 2014 na Ukrajině během Majdanu. Poté se rozšířila do Ruska. Učení vychází z knih jisté Anastázie Novych, kterou nikdo nikdy neviděl. Je zde prostor i pro egyptský kult boha slunce, mimozemšťany, světové spiknutí a okultismus.

Igor Danilov je jakousi „vizitkou“ společnosti AllatRa. Představuje se jako lékař. Jeho kancelář se nachází jen pár kroků od Kyjevsko-pečerské lávry. Učí milovat bližního, tvořit a v každém případě bojovat za ekologii. A aby nepolevil, ukáže svou moc: Z dálky zabije kuře.

„Cíl a účel: najít dva živé objekty v naší blízkosti. Zvolte si zejména světlý. A prostě si vezměte pránu, zabijte ji. Těžká, ale skutečná smrt,“ říká.
A hned poté vzkříšení. „Proces byl zahájen. A dech už je tam. Vidíte? A všimněte si, jak se jí téměř okamžitě otevřely oči,“ ukazuje.

(pozn.Alue: Pokud bychom připustili, že je Danilov skutečně schopen na dálku zabíjet, je to přímý důkaz toho, že je posednutý temnými bytostmi a provádí nebezpečnou smrtonosnou černou magii. Pokud na dálku zabíjet neumí, byl by to jednoduše podvodník. Ani jedna varianta nemluví v jeho prospěch. Z videa není jednoznačně patrné ani jedno ani druhé, navíc je hodně sestříhané.)

Kromě toho Danilov údajně předává své myšlenky celému lidstvu prostřednictvím skleněné pyramidy a samozřejmě oznamuje konec světa. Ale pokaždé se mu podaří tomu zabránit.

Stejně jako všechny apokalyptické kulty je i AllatRa nebezpečná v tom, že člověk, který si myslí, že brzy nastane konec světa – tak radikální událost v životě nejen jeho a jeho rodiny, ale celého světa – je pod vlivem této propagandy schopen dělat zrůdné věci. Tolik apokalyptických kultů končí hromadnou sebevraždou.
AllatRa také vytvořila obraz nepřítele, jsou to jistí archonti („archonti“ = reptiliáni = annunaki pozn. překl.). Údajně tajně ovládají politiky a podnikatele, ale přesné vysvětlení neexistuje, takže je stoupenci chápou po svém.

V Rostovské oblasti se stoupenci kultu AllatRa rozhodli zaútočit na židovskou komunitu. Sergej Šurygin sestavil tříčlenný tým, nakoupil nože, zbraně a pistole a namíchal zápalné lahve. Jedná se o exkluzivní záběry z domovní prohlídky. Muž byl zadržen těsně před akcí. A nyní se jedná o první trestní řízení podle článku o extremismu proti stoupenci kultu AllatRa.

Minulý týden byl v čeljabinské diecézi vyhlášen poplach. Diecézi zarazily plakáty propagující hnutí AllatRa po celém městě, seznámili se s jejich agendou a obrátili se na veřejnost s žádostí o útěk před emisary této organizace, kterou kněží sebevědomě označili za sektu.

„Tady jde samozřejmě o moc nad zranitelnými lidmi, o manipulaci. A také je třeba říci, že ženy v těžkých životních situacích patří do rizikové skupiny. Moc nad takovými lidmi znamená odčerpávání jejich materiálních prostředků,“ říká Konstantin Putnik, vedoucí misijního oddělení čeljabinské diecéze.

Nyní lze billboardy této organizace najít nejen v Čeljabinsku, ale také v Samaře, Ufě a Permu. V Kazani jsou inzeráty na AllatRa v novinách. Od Sevastopolu po Ural se objevily velké kanceláře se stovkami následovníků. Plány společnosti AllatRa jsou však ambicióznější. Její následovníci se již objevili i v Německu, Řecku, Itálii a USA.
Nemají žádné kostely ani chrámy, jen kancelář ve zchátralém obchodním centru. Po celém Rusku se však rozrostla celá síť televizních a rozhlasových studií, která měsíčně produkují tisíce hodin videoobsahu. AllatRa zřejmě raději hledá své příznivce na internetu, kde jim poskytuje nejrůznější informace pro všechny věkové a sociální skupiny.

Infiltrace
Infiltraci do řad stoupenců kultu AllatRa jsme zahájili undergroundovým knihkupectvím s výrobky Anastasie Novych. Vedli nás dlouhými chodbami, z nichž každá končila zavřenými dveřmi.
Abyste se dostali do centrální moskevské kanceláře, potřebujete doporučení, které jsme dostali v obchodě.
Vysoký plot. Bezpečnostní kamery. Bezpečnostní stráže. Pak ze strany personálu přišlo důrazné doporučení navštívit nějaký očistný seminář, možná s prvky hypnózy: „Víš, jako když se ponoříš do duše. Představte si, že duše je lotos, čistý lotos.“

Teprve poté nám byl umožněn přístup na celosvětové fórum věnované tvůrčí společnosti (v reportáži jsou vidět záběry z přednášky). Nejdůležitější z výkladu je informace, že je svět na pokraji katastrofy. Jakmile vytáhneme kameru, jsme odvedeni do chodby a obklíčeni.
„Takže AllatRa není sekta?“ Ptáme se.
„Na otázky neodpovídáme. Žádáme vás, abyste vypnuli kameru a odešli.“
„Chápete, že neodpovědět nám, je vlastně také odpověď?“
„Samozřejmě… Odejděte…“

Únos ženy a se*uální zotročování
Právě po jednom z takových přísně hlídaných fór (přednášek) zmizela dcera Vladimíra Šikova, Jelizaveta. Ještě v Sevastopolu se začala zajímat o výuku AllatRa a začala pravidelně jezdit do Kyjeva.
„Hodně se v té době změnila, začala hubnout. Říkala pořád to samé: AllatRa je nejlepší, je blíž k Bohu, jsou v tom pyramidy, je to literatura. Byl to těžký boj,“ říká její otec Vladimir Šikov.

Alyona Namlieva, dlouholetá aktivistka nevládních organizací, se domnívá, že zmizelá Jelizaveta mohla upadnout do sexuálního otroctví. Údajně se stala „heliarem“, tedy rytířem světla, jehož jedním z úkolů je generovat energii sektě AllatRa. Což se prý děje pouze při milování.

Alyona Namlieva vysvětluje: „Intimní vztahy se odehrávají hromadně mezi ženami. A říká se, že mají jednoho muže – Igora Michajloviče Danilova. Shromažďují se okolo něj, získávají stykem energii a tak podle své víry zachraňují svět. Někde prošel hurikán, aniž by lidem ublížil. V sektě se o tomto hurikánu říká, že to zařídily naše sestry z AllatRy. Velká pozornost je věnována i dětem. Mají vlastní kreslené seriály a zájmové skupiny. Následovníci AllatRa jsou k tomu vychováváni od dětství.“

Zneužívání slavných jmen
AllatRa je také kvalitní marketingový produkt. Podařilo se jim dokonce získat na svou stranu celebrity, i když si toho samy celebrity nejsou vědomy. Chytí je na večírku, položí jim nevinnou otázku o lásce a vydávají je za svého člena. Jménem organizace takto hovoří i Nikas Safronov (Nikas Stepanovič Safronov je sovětský a ruský umělec. Získal titul čestného umělce Ruské federace.). Aniž by o tom sám věděl.
REN TV pak řekl Nikas k sektě AllatRa, jak ho lákala do svých řad: „Pozvali mě na nějaký workshop, chtěli mi za to zaplatit peníze. A mělo tam být obrovské publikum. Už si to přesně nepamatuju, někdo mi to rozmluvil. Kdybych tam přišel, už bych byl jejich,“ říká umělec.

Arnold Schwarzenegger a tucet dalších hvězd se chytili do stejné pasti. Někteří, jako například Victoria Bonia, byli členy AllatRa záměrně zmanipulováni, když jim před kameru podstrčili své knihy.

AllatRa je aktivně zapojena i do politických systémů. Jedním z přátel hnutí je demokratický kandidát na prezidenta Robbie Wells. V exkluzivním rozhovoru pro naši redakci přiznal, že se mu v této organizaci líbí.
„AllatRa mi umožnila předat své poselství milionům lidí po celém světě ve více než 160 zemích. A jsem si jistý, že žádný jiný prezidentský kandidát se nyní nemůže pochlubit tím samým,“ říká.

Hlavní otázkou však je, kde se vzaly peníze na to, aby se z údajného kyjevského lékaře s partou fanoušků stala celosvětová organizace s podporou amerického prezidentského kandidáta, vlastním rádiem, sítí televizních stanic a konferencí v americké Atlantě? Odborníci se domnívají, že organizaci pomáhali ti, kteří měli prospěch z vytvoření sítě po celém Rusku.

Sekty jsou již dlouho využívány světovými zpravodajskými službami. Hlavní scientolog Ron Hubbard uzavřel koncem padesátých let dohodu o vzájemné pomoci se CIA. Síť Církve sjednocení Moon využívá korejská rozvědka. „Odborníci spojují AllatRa s SBU a ukrajinskou rozvědkou. Která by v dlouhodobém horizontu mohla získat nejen rozsáhlou síť agentů, ale i celou armádu fanatiků.“

překlad © www.aluska.org 2022 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-04-21 08:13:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsou dokonalý psychopati. Ten chlap není podle mě žádný mág. Myslím, že mága bych poznal s několika jsem přišel do styku. To je jenom vychytralý podvodníček, který si zřídil slušný harém. Bohužel s jídlem roste chuť a jim se podařilo si získat velkou popularitu. Měli by jim sahnout na peníze a ty nahoře hned šoupnout do vypolstrovaný cely už napořád.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-21 08:36:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to síla. Doporučuji kouknout i na tohle. Je tam povídání od AllatRa, popisují tam „sestry Allat“ a jejich sexuální otroctví.
https://youtu.be/Nm1TtwyMYdE
Všimni si jak Danilov dělá vůdce a jedná s nimi zpatra (vyhrazuji si právo, to bude po mém, atd. – on se jich ani neptá, on přímo oznamuje), nechává se obletovat ženskýma a těmito řečmi si asi nabírá harém. Sedí to s tím co prohlásila REN TV.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-04-21 09:07:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Názov archonti sa objavuje aj v jednom z počiatočných seriálov Star Trek – The original series z roku 1966. To, že svet je na pokraji apokalyptickej katastrofy mocní tohoto sveta vedia a že sa niečo apokalyptické chystá je spomenuté aj v poslednom článku od Fullforda na konci kde je to ovšem zahalené do oblaku superzbraní ChM. Mnoho zoskupení je infiltrovaných spravodajskými službami za účelom zahalenia pravdy o tom, čo sa stane v blízkej budúcnosti. AllatRa je len jednou z mnohých. Toto je potrebné prečítať pomaly a niekoľko krát po sebe aby sa to pochopilo správne:
„We’ll know our disinformation program is complete when everything the American public believes is false.“ – William J. Casey, CIA Director (1981) – from first staff meeting in 1981

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-04-21 11:49:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi hackli tadesco, stačí přeinstalovat prohlížeč a zase to naskočí, pro mě je tento web teď životní nutnost.:)

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-04-21 18:44:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

koukám oni mají tady v česku rozsáhlou informační sít a docela dost lidí jim to věří tento článek co aluška psala přeposlat na jejich stránky nebo na youtube do komentářů myslím že tvůj článek má vysoký potenciál tuto sektu vyřadit z provozu

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-21 19:10:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Ne. Oni chodívají na ten úplně první článek o AllatŘe a vykládají tam že jsem nic nepochopila, že je to úžasný atd. A řeknu ti proč. Protože Danilov ten bordel provozuje v zahraničí. Zatím v ČR nic neprasklo, protože tu není vůdce.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-04-21 19:43:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na prvý pohľad vyzerá Allatra ako niečo dobré. Niečo čo sa snaží pomáhať planéte. Aj keď je jasné že žiadna sekta nemôže zachrániť svet. Ale ľudia sú naivní. Ľudia jaksi majú pocit že doba sa zhoršuje a že koniec sveta je už za dverami a tak hľadajú ,,záchranu“. Jehovisti a Vesmírni ľudia sa už jaksi vyparili a teraz sa tu rozťahuje Allatra, občas niekde zahliadnem ich logo, ich leták/časopis. Takže sekte bude ešte nejakú chvíľu rásť popularita až kým ľuďom dôjde že je to k ničomu a prestane ich to baviť.

Ikona diskutujiciho kiko 2022-04-21 20:57:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kokos som to musel rozkliknúť, som si normálne myslel že to je Fico 😀

Ikona diskutujiciho T. angelas 2022-04-23 13:14:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Fico má aspoň nejakú charizmu 😀 , tento mne na prvý pohľad zákerák vychádza, ja mám veľmi vyšperkovaný cit na zlých ľudí, hneď cítim kto akú dušu má, v skratke napísané. Tu na fote, jeho účes a stavba fyziognomie v rýchlosti kuk- Fica pripomína 😀

Ikona diskutujiciho Heretik 2022-04-21 21:09:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozor, Danilov sice je (možná) Rus nebo spíše Ukrajinec, ale provozují to Tataři a celý kult je původně arabský, magicky egregor navazuje na předislámskou bohyni Lát, Latana.
https://en.wikipedia.org/wiki/Al-Lat

Posthypnotické sugesce jsou u nich hlavní metodou ovládání členské základny. To je vidět na asistentech přímo ve videjích, chovají se jak zombie nebo roboti. Ale nevyhýbají se ani techologickým prostředkům, původně vyvinutým ještě v době Sovětského Svazu (přímé působení signálu na mozek). Jejich kvantová alchymie diverguje od konvenční vědy, znají rezonanční transmutace prvků za nízkých energií i biologické transfigurace založené na těchto transmutacích.
Mají dokonce vlastní policii, imitující MiB.

Cílem jejich doktríny je _zničení_vědomí_. Přímo deklarují, že vědomí je nepřítel. Asi nejhorší spirituální útok na člověka jako bytost vůbec.
Číňané je zařazují mezi sekty Travičů (tohle už jsou skutečně Traviči ducha). Fanaticismus, ze kterého už po zakletí nejde vystoupit.

Nepodceňoval bych je. Dávám si na ně hodně pozor, ale ani já sám se nepokouším je zbytečně naštvat. V případě magického konfliktu je to poměrně silný oponent, ve vedení kultu jsou mentalisté. Při fyzickém útoku z jejich strany bych v obraně použil smrtící zbraň (nosím čepel) ihned, zhypnotizovaného zombie nijak nezastavíte, necítí bolest.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-21 21:31:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to Ukrajinská sekta.

Ikona diskutujiciho T. angelas 2022-04-23 13:21:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Heretik, to isté by som o nich napísala. Napríklad mňa tiež dosť kontaktovať chceli ich prívrženci tu na Slovensku cez FB, no račej sa robiť nevšímavá v kontakte s nimi, byť neutrálna, nereagovať.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-04-21 22:40:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Allatra je ukrajinská sekta založená na zmodernizovanom učení Heleny Blavatskej. Blavatskej tvrdenie, že vnútorné, ezoterické, duchovné poznanie je v súlade s modernou vedou, môže byť považované za prvý príklad toho, čo dnes nazývame new age. Kedysi sa niekto pýtal že čo je to new age a nevedeli sme na to konkrétne odpovedať ale myslím že dnes môžeme povedať že new age je Allatra.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-21 23:31:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Blawatská byla výborná odborná satanistka. To mají fakt skvělý vzor.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-04-22 11:43:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak víme jak Blavatská dopadla, opuchlá jak ropucha, bez peněz a bez přátel. A většina těch černých mágů skončila podobně, v chudobě a bez přátel. Pokud je ten imbecil Danilov, nebo jak se jmenuje na ty mágy napojený, tak to ho pěkný věci nečekají. Ty holky jsou docela hezký, ale jak jsou chycený těma ještěrkama, tak z nich jde šílený chlad. No asi nezbývá než vyčkat, až se všechny ty odpornosti otočí proti nim. Ať je to co nejdřív.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-04-22 18:47:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Blavatská ako aj mnohé ďaľšie svetovo uznávané autority ako: Jiddu Krishnamurti, Romana Maharishi, Vivekananda, Ramakrishna, Sri Aurobindo, Mother (Mirra Alfassa), E. Roerich, Nisargadatta Maharaj, Vanga, Osho, Castaneda a mnoho ďalších zomrelo na rakovinu práve pre časté využívanie mimozmyslových schopností.
Tu je o tom viac:
https://wandsofhorus.ru/apopis

Ikona diskutujiciho Veronika 2022-04-24 09:38:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Začínám si připadat jako v Pánovi prstenů. Dobro a láska se začali probouzet a zlo se snaží aktivovat své sílý na všech svých frontách. Je až neskutečné co se děje!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-24 10:28:48
Ikona diskutujiciho
sipka

A lidé odhazují své masky a ukazují co v nich skutečně je. Zítra o tom bude taky článek.

Ikona diskutujiciho Samo 2022-04-27 02:32:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Partnerka sa pred 3 rokmi pridala k allatre… vydrzal som 2 roky neustale hadky… je z nej iny clovek… prijala vsetko co ponuka Danilov… proste allatra (tvoriva spolocnost) je 100%pravda, a kazdy ju musi chciet ak chceme ako ludstvo prezit…. pritom partnerka bola racionalne uvazujuci clovek do vtedy ako zacala citat knihu Sensej zo sambaly…. pozor na to… ani vas nenapadne ze jedna kniha vam zmeni cely zivot…. a slobodna europa ma pravidelnu relaciu, popri dialnici visia ich bilbordy, reklama na konferenciu isla dokonca na exprese… este raz…. pozor ak partner zacne citat Senseja, vyhodte to, spalte, co kolvek, len ho to nenechajte docitat… zastavit v zarodku inak je koniec…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-27 09:06:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdybyste chtěl, aby se vaše zkušenost dostala na hlavní stránku, můžete ji sepsat podrobně na článek a já vám ho tady můžu uveřejnit, ať to lidé vidí. V diskuzi to zapadne. Ale váš příběh mě zajímá a kdybyste ho sepsal, tak vám rozhodně dám prostor. Anonymně, když budete chtít.

Ikona diskutujiciho Eva 2022-05-16 13:34:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že Danilova identifikuje ten jeho červený prsten. Ten přísluší, myslím, nějakým satanistům, proti kterým on údajně bojuje. Přitom jej okázale vystavuje.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-16 22:39:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Kámo 😀 … https://i.ytimg.com/vi/XUTo6G11eg0/maxresdefault.jpg
to je kapka krve! 😀 Větší symboliku si ti cucáci dát ani nemohli.

Ikona diskutujiciho Bradoo 2022-05-16 15:28:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že ide o negatívny protipól k hnutiu Zvoniace cedre ruska. Zaujimavá je zhoda mien – Anastazia. Mimochodom vysvetlenie duchovna od sibírskej Anastazie vo mne rezonuje asi najviac.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-16 22:41:14
Ikona diskutujiciho
sipka

To je nebe a dudy. Anastázie jsou výborné knihy. Kdežto AllatRa je banda hnusných reptiliánů, kteří jedou v sexuálních skandálech.

Ikona diskutujiciho Vajda 2022-05-16 17:52:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aby som si rozšíril duševný obzor, kamarát mi požičal knihu AllatRa. Tých 800 strán som čítal štýlom 20 strán denne, bo ináč sa nedalo. Kopa všelijakých právd a tvrdení samozrejme pravdivých (možno aj všetky :)) a na konci dve doporučenia. Jedno bolo, „Ak nebudete cvičiť pod znakom AllatRa, duchovný vývoj a postup nie je možný! V žiadnom prípade!!!“ Po slovensky povedané, ak sa neprihlásite do siete, a nenecháte odčerpávať svoju energiu tak je s Vami koniec. To druhé bola podobná sprostosť, ale už mi z hlavy vypadla.
Kniha je manipulatívna primitívnym spôsobom, využívajúca techniku „Démon súhlasu“. Napíšem vyše 800 strán pravdy, a potom tam strčím svoje 2 háčky (ani nie pol strany), na ktoré sa má čitateľ chytiť.
Kamarátovi som sa poďakoval, že mi ušetril niekoľko desiatok euro, a som mu za to vďačný, že som tú sprostosť nemusel kúpiť.
Neviem kto to celé inicioval, či to bol RA alias Marduk, alebo iný pokémon, ktorý len použil výhodné maskovanie. Nie je to podstatné. Ale dosť sa to podobá na ich šýl myslenia (Annunaky).
AllatRa je pochybná organizácia s neujasneným cieľom, ktorým určite nie je duchovný postup a určite sa nejedná o pomoc ľudstvu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-16 22:44:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Klasická sekta. Katolíci taky říkají že když nejsi s nimi tak nejdeš do nebe. Není v tom žádný rozdíl.

Ty knihy mi poslali tři lidi… měla jsem celé tři série tlustých bichlí. Třikrát to samé. Opravdu hodně velká snaha abych tomu taky propadla. A všechno šlo z domu. Joj, to muselo stát prachů. Koukla jsem na první stránku, přečetla tři řádky, zavřela a hned jsem věděla, že to číst nebudu. A vůbec toho rozhodnutí nelituju.

Ikona diskutujiciho Luboš 2022-05-19 22:36:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty knihy od Anastazie Novych se mi líbily. Poslouchal jsem jejich audio verze. AlatRa u mne zkončila, když začali tvrdit, že Žana je Anunnaki a jako důkaz ukázali naprosto směšné a primitivní video, kde byla v latexovém oblečku jako že v nějakém UFO na oběžné dráze. Bylo to tak amatérské a trapné. Jaku nějaký scifi film z padesátých let. Nechápal jsem, že si ten pracně budovaný rádoby seriozní imidž totálně zničí takovou hovadinou. Od někoho kdo by měl být Anunnaki bych nečekal, že bude tak vypatlaný. Tím pádem i ty její hadí oči byl jen nějaký trik. Také ty jejich neustálé reportáže o přírodních katastrofách jako předzvěsti o nadcházející apokalypse byly trapné a podezřelé.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek