Čarodějka nebo mág v minulém životě?Jak se to dá poznat?

14.7.2023 v Paranormální jevy 6

Zabýváte se někdy otázkou, jestli můžete mít nějakou čarodějnickou minulost? Možná jste měli s magií něco společného a možná si z té doby v sobě něco nesete. Jsou způsoby, jak se to dá poznat, nebo jak tuto myšlenku prozkoumat hlouběji. Může to být dobrá metoda, jak využít prastarou moudrost a praktiky, které se předávaly z generace na generaci, a pochopit roli magie a spirituality ve vašem životě. Může to být také způsob, jak se lépe spojit s vaší intuicí a vnitřní moudrostí, které vás mohou vést k naplňujícímu a smysluplnějšímu životu. Může to také sloužit jako způsob, jak se spojit s minulostí a pochopit hlubší aspekty vás samých a světa kolem… Prozkoumejte své zájmy, talenty a využijte je způsobem, který má konstruktivní dopad na svět.Nechme prosím dnes stranou otázku, jestli jste byli úplatný záškodník, černý mág, nebo hodná paní, která dělala mastičky, dodržovala tradiční zvyky, respektovala lidové pověry a prosila duchy o vyléčení a pomoc. Na tuto otázku si pravděpodobně stejně dokážete odpovědět jen vy sami, podle toho do jakého odvětví vás to táhne.
Projevy, že jste v minulém životě mohli být čarodějnicí, mágem, nebo jste praktikovali nějaký typ okultismu či magie:

Máte silný zájem o magii a okultismus
Samozřejmě, ano, na tohle nemusíte být génius a mít vysokou školu života, to by samozřejmě napadlo každého. Ale zmínit to zde musíme, jinak by seznam nebyl kompletní.
Silný zájem o magii a okultismus může znamenat mnoho věcí, ale jedna věc je jistá: nejste normální člověk. Pro někoho to může být jenom pubertální etapa, součást hledání si identity, ale pokud to v sobě máte celý život a nepřešlo si s vymizením akné, může se jednat o ukazatel o vaší minulosti.
Lidé se na vás mohou divně dívat, ale to vás nijak neodrazuje tuto tématiku zkoumat. Fascinuje vás a máte pocit, že k vám tato tématika promlouvá na hlubší úrovni. Jakoby to byl návrat ke kořenům.

Spojení s přírodou a živly
Toto spojení se může projevovat mnoha způsoby, například hlubokým uznáním krásy a dokonalosti přírodního světa, pocitem spojení s cykly ročních období, s měsícem a osobním vztahem s elementárními silami Země, jako je oheň, voda, vzduch a země. Toto spojení lze také zažít prostřednictvím praktik, jako jsou rituály v přírodě, bylinkářství a práce s energiemi přírodního světa. Spojení s přírodou a živly je jako mít superschopnost, ale místo létání můžete mluvit s rostlinami a často zaprší, když si to zrovna přejete.
Vaše láska k přírodě není povrchní, není to o sběru kytek a sběru hrášku. Vedete tichý duchovní rozhovor s rostlinami a komunikujete s přírodou na úrovni, kterou jiní lidé nechápou a možná ji ani nedokážete verbalizovat. Vaše spojení se však fyzicky projevuje, například vám zahrádka kvete, bzučí a oplývá speciálním kouzlem, atmoškou kterou v zahradách jiných lidí necítíte.
Nemusíte se bylinky drtit zpaměti jako školní fyziku, kouknete na nějakou a víte. Jednou si o ní přečtete v knize a už to v hlavě prostě máte. Někdy vybíráte rostliny intuitivně. Orientujete se tak přirozeně, jakobyste to dělali i… v minulosti.

Pocit „povědomého“ při praktikování magie nebo kouzel
Spojení s přírodou, živly a pocit důvěrnosti při praktikování magie nebo kouzel jsou silnými indikátory hlubokého duchovního spojení. Toto spojení vám umožňuje napojit se na přírodní energie, které vás obklopují, a využít je k vytvoření změny ve vašem životě, nebo k pomoci druhým.
Pocit důvěrnosti a povědomosti při praktikování magie nebo kouzel naznačuje hluboké porozumění prastaré moudrosti a praktikám, které se předávaly po generace. Toto je spojení, které lze pěstovat a rozvíjet. Může vám přinést mír, moudrost a sílu, kterou potřebujete k tomu, abyste žili svůj nejlepší život. Je to jako ovládat tajný jazyk, ale místo toho, abyste mluvili se svými přáteli, mluvíte s duchy a živly přírody.

Cítíte, že se něco stane, než se to stane
Je to jako mít vestavěný systém včasného varování pro životní křivky. Je to jako mít osobního jasnovidce, ale místo placení za čtení získáváte info zdarma, dokonce aniž byste museli žádat. Jste díky tomu o krok napřed. Ale pozor, může to mít i své stinné stránky, jako když víte, že se stane něco strašného, ale neumíte tomu zabránit protože nevíte jak a jste z toho psychicky zdecimovaní i rok dopředu.

Máte živé sny nebo noční můry
Sny prozkoumávají hlubší aspekty nás samých, mohou nám pomoci pochopit nevědomé vzorce, které řídí naše chování. Sny a noční můry mohou odhalit naše nejhlubší obavy a úzkosti, mohou nám pomoci vyrovnat se s nimi a překonat je.
Když budeme věnovat pozornost svým snům a nočním můrám, můžeme lépe porozumět sami sobě a našemu místu na světě. Prostřednictvím pochopení a interpretace těchto snů můžeme získat hlubší náhled a přejít k životu s větším smyslem a lepším záměrem.
A o čem se vám vlastně zdá, jaký je ústřední motiv vašich živých snů? Zdává se vám o životu čaroděje? Nebo se často objevujete v roli nějaké jiné bytosti, která má nadpřirozené, zázračné schopnosti? Třeba to není čarodějnice, možná je to jakási polobožská mocná bytost, která umí létat, měnit realitu svou vůlí, materializovat. Mocná vědma nebo osvícený mistr, který vede svou skupinu, svůj kmen. Jejich ochránce a průvodce. Možná umíte cestovat časem a měnit události… Zamyslete se nad tématy, která se opakují. Pokud se pořád dokola ve svých snech objevujete jako někdo s kouzelnými schopnostmi, možná je to nápověda k tomu, kým jste byli.

Jste jiní, nezapadáte ani když se o to snažíte
Může to být známkou toho, že máme jedinečné vlastnosti a talenty, které ostatní lidé ne vždy uznávají nebo chápou. Tento pocit odlišnosti může být také známkou toho, že jste na jedinečné cestě a že máte zvláštní účel nebo osud, který musíte naplnit. Zřejmě nejste průměrní, protože váš úkol je speciální a proto musíte být i vy speciální lidé se speciální náturou.
Člověk může mít pocit, že nezapadá do většinové společnosti a může být nepochopený. Tento pocit odlišnosti lze také vnímat jako dar, protože nám umožňuje vidět svět jedinečným způsobem a působit prostřednictvím jedinečných talentů a speciálních schopností.
Je to také výzva k nalezení stejně smýšlejících lidí a k vybudování komunity, kde jsou vaše rozdíly oslavovány a přijímány. Jestli si uděláte partu, nebo se budete slézat na nějaké webové stránce, záleží na vašich možnostech. Rozhodně byste se ale neměli smiřovat s představou, že vám nikdo na světě nemůže rozumět – členové vašeho kmene jsou prostě vzácnější.

Máte silnou intuici a paranormální schopnosti
Může vám to pomoci získat přístup ke znalostem a vedení, které nejsou k dispozici prostřednictvím pěti smyslů. Tyto schopnosti byste rozhodně měli rozvíjet, zdokonalovat a prakticky používat. Mohou vás v životě vést, chránit vás, nebo chránit vaše blízké.
I když pravděpodobně neumíte levitovat (pokud umíte tak vám samozřejmě gratuluji), mezi speciální schopnosti patří například: Astrální cestování, lucidní sny, věštecké vize nebo prorocké sny, telekineze, silná intuice, schopnost telepatie s lidmi, rostlinami nebo zvířaty, léčitelské schopnosti a citlivost na energie, schopnost rozeznat energii lidí věcí a míst a případně ji i umět měřit, nadání pro psychotroniku, vidění duchů nebo andělských zjevení.

Speciální spojení s určitými živočichy nebo rostlinami
Jako bývalá čarodějnice můžete mít silnou afinitu k určitým zvířatům nebo rostlinám a cítit hluboké porozumění jejich duchovním a léčivým vlastnostem. Je pravděpodobné, že tato zvířata chováte (pokud to je legálně možné), nebo tyto byliny rádi pěstujete a hodně používáte.
Umíte mluvit s duchem této rostliny, nebo máte telepatické duchovní napojení na vaše spojenecké zvíře. V případě bývalých čarodějek to bude pravděpodobně kočka (pravděpodobně vás bude přitahovat černá), nebo havran, případně jiný pták z čeledi krkavcovitých. Jsou to energeticky silná zvířata s velkým potenciálem být vašimi ochránci, léčiteli a spojenci.
Pokud máte speciální, osobní a blízký vztah ke konkrétní rostlině, nebo skupině rostlin, mohla to být vaše oblíbená bylina za starých časů. Možná kdysi vyléčila vás, nebo vaši kozu, nebo sousedku a máte k ní proto citový vztah, který přetrval i do tohoto života.

Pocit sounáležitosti s určitým časovým úsekem nebo místem
Tento pocit může být známkou toho, že máme hluboký vztah k historii a kultuře určitého místa a doby a že nás přitahují tradice a hodnoty, které jsou s nimi spojeny. Tento pocit může také naznačovat, že jsme spojeni s energií a duchem určitého místa a času a že v něm máme hrát zvláštní roli.
Pokud vás mrazí, brní, nebo se chvějete při setkání s určitým místem, nebo historickou událostí/obdobím, pravděpodobně reaguje něco ve vás, co je ukryto ve vašem podvědomí, k čemu nemáte vědomý přístup. Možná jste tam fakt žili a možná jste u toho fakt byli.

Pocit, že máte zvláštní osud nebo speciální účel
Tento pocit může naznačovat, že jste předurčeni plnit určitou roli ve světě a že máte jedinečné talenty a schopnosti, které jsou určeny k tomu, abyste je využili pro větší dobro. Těžko to vysvětlovat lidem, kteří nevědí o čem je řeč, ale vy přesně víte. Máte to v sobě odmalička, víte že je na vás něco speciálního a postupem času se to vybrušuje a vyjasňuje.

Závěrem
Mnoho lidí je přirozeně přitahováno konkrétními časovými obdobími, což může vysvětlovat, proč má třeba někdo strach z oceánu, pokud v předchozím životě šel po prkně. Totéž by se dalo říci o těch, kteří zažili čarodějnické procesy. I když si minulý život nepamatujete, v podvědomí máte zasuté věci, které vymazat nešly a které vás ovlivňují i dnes, ať už si to připouštíte, nebo ne.

Více na podobné téma:
Jak odhalit vzpomínky na minulý život
Vliv minulých životů na osobnost člověka
7 znamení, že se spolu znáte z minulého života
Jak si vzpomenout na minulý život

© aluska.org 2023Komentáře

Ikona diskutujiciho jindřich desátý 2023-07-15 13:28:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to skvěle sepsaný. Věřím že nějaký stopy po minulých životech si v sobě člověk nese a že na něho mají vliv i když si minulost nepamatuje. Lidi podle mě minulý životy tak zajímají protože to může být jeden ze způsobů jak pochopit sám sebe a jak se přijmout.

Ikona diskutujiciho Terezka 2023-07-15 13:31:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve mě rezonuje ten pocit povědomosti. Asi to co člověk vnímá jako podezřele známé i když je to nové bude vodítko k jeho podstatě nebo minulosti.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-07-15 13:31:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu krásný článek. děkuju ti 🙂

Ikona diskutujiciho :D 2023-07-15 13:33:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máte silný zájem o magii a okultismus
Samozřejmě, ano, na tohle nemusíte být génius a mít vysokou školu života,

😀 😀 Ale toto bylo fakt super.

Ikona diskutujiciho Iren 2023-07-16 11:13:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, snažím se na Vašem webu zorientovat v pojmech čarodějnictví, kouzla a magie, ale nějak se mi to nedaří. Syn vás sleduje delší dobu a řekl mi, že jste kdysi psala, že magie je destruktivní a je to porušování vesmírných zákonů. Zdá se ale, že v tomto článku se čarodějnictví naopak vychvaluje.

Jak to tedy s tou magií je?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-16 11:17:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek se týká otázky, jestli čtenář mohl mít v minulém životě nějakou magickou minulost. Neřeší otázku, jestli je magie špatná.

Ano, zapojovat se do magie, zasvěcovat se temným božstvům a manipulovat magií druhými lidmi, je samozřejmě špatné. Pokud si to syn chce ujasnit, doporučuji aby si našel na youtube zpovědi bývalých satanistů, čarodějnic, nebo aby si koupil jejich učebnici a podíval se na to co se tam učí a jak jim to funguje. A velmi rychle bude vědět, co si o tom má myslet.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek