Chyby v matrixu, při kterých mizí lidé a dochází k cestám v čase

29.4.2022 v Matrix 36

Realita je občas mnohem podivnější a neuvěřitelnější než nejodvážnější sci-fi filmy. Dochází k mnoha nevysvětlitelným chybám v systému, které jsou většinou neškodné a rychle se opravují. Jsou však známy i případy, kdy měla chyba v matrixu zásadní vliv na život člověka, kterého zasáhla. V dnešním článku se budeme věnovat zdokumentovaným případům mizení lidí a cestování v čase.Stalo se to 15. června 1950 pozdě večer ve 23:10 hodin v New Yorku na Times Square. Právě skončilo poslední představení, diváci vycházejí z divadla a mísí se s kolemjdoucími. Je příjemný teplý večer. Najednou se ozve hlasitý skřípot brzd, který doprovází zděšený výkřik. Lidé se zastavují, otáčejí hlavy. Došlo k nehodě, někoho srazilo auto.
Řidič, ještě zděšením celý bez sebe, líčí třesoucím se hlasem, že mu do jízdní dráhy náhle vstoupil nějaký muž. A to tak nečekaně, že už se vůz nedal zastavit.
Na vozovce skutečně leží mrtvý muž. Jeho oblečení je velmi neobvyklé. Má na sobě staromodní kalhoty, lakované boty s vysokými podpatky a velkými třpytivými přezkami. Jeho košile je ozdobená jabotem*, sako je nezvykle dlouhé. Vedle jeho hlavy leží klobouk s širokou krempou. (*Jabot, neboli Fiží, je nabíraná náprsní ozdoba vyrobená z krajky nebo vyšívaného batistu.)
Vše v nejlepší kvalitě a nové, neobnošené.
To bylo velmi zvláštní, neboť v tomto stylu se oblékali muži naposled v 19. století!
Mezitím dorazili na místo neštěstí příslušníci policie a začali s výslechem svědků, když předtím rutinně zajistili doklady, které měl mrtvý u sebe.
V jeho náprsní tašce našli muži zákona několik vizitek se jménem Rudolz Fenz, účtenku za pronájem koňského spřežení, znějící rovněž na jméno Rudolf Fenz, a větší peněžní obnos – ovšem v bankovkách, které už dávno nebyly v oběhu. Nakonec objevili v kapse také dopis adresovaný muži stejného jména. Poštovní razítko na obálce obsahovalo i datum: červen 1876.
Když se ani poněkolika dnech nepřihlásil žádný rodinný příslušník zemřelého, byla celá záležitost předána oddělení pro nezvěstné osoby. Dalším vyšetřováním případu byl pověřen inspektor Hubert V. Rihn.
Po mnoha pečlivých rešerších v archivech se jedinou stopou ukázal být telefonní seznam z roku 1939, který obsahoval jméno Rudolf Fenz mladší.
Ale i tento muž byl dávno mrtvý. Vdova po něm policii sdělila, že chodec sražený autem rozhodně nemohl být její manžel.
Ani její tchán Rudolf Fenz senior nepřipadal v úvahu, protože v roce 1876 za nikdy neobjasněných okolností zmizel. Tenkrát, stalo se to jednoho jarního dne, vyšel pan Fenz před dům, aby si tam vykouřil oblíbené cigárko. Nechtěl kouřit v bytě, protože jeho paní nesnášela cigaretový kouř.
Od té chvíle už ho nikdy nikdo nespatřil. Rudolf Fenz starší zmizel beze stopy.
Inspektor Rihn pracoval velmi svědomitě. V policejním archivu nalezl záznam, který ženinu výpověď potvrzuje. V roce 1876 byl skutečně jako nezvěstný nahlášen Rudolf Fenz, stáří 29 let. Jako poslední ho viděla jeho manželka, když vycházel před dům: měl na sobě sako, na nohou lakované boty s třpytivými přezkami a na hlavě klobouk s širokou krempou.
Nikdy nebyl nalezen.

Rudolf Fenz (obr. nahoře)

Případ Rudolf Fenz není dodnes objasněný.
Je tedy možné, že vyšel na okamžik před dům, aby si zakouřil, a nějakým záhadným způsobem – chybou v matrixu – byl katapultován do roku 1950? A to jen proto, aby ho bezprostředně nato srazil a zabil projíždějící vůz?
Ironie osudu? Člověk přežije tak dobrodružnou, ba přímo bizarní událost, jakou je cesta časoprostorovým tunelem – a znovu se vynoří přímo na rušné komunikaci, kde ho přejede auto.
Rudolf Fenz se ocitl v naprosto jiné době, v jiné epoše. A zůstalo úkolem pozdější generace, aby jeho osud objasnila. Ale to se nepodaří pokaždé. Je mnoho případů, které nebyly objasněny a zmizelí lidé se (zatím) nenašli.

Pokud se vám články na toto téma líbí, přečtěte si také:
Chyby v matrixu: Svět je jiný, než se zdá. Prolínání realit je toho důkazem
Chyby v matrixu, které mají periodický výskyt

8. dubna 1980, Georgie (USA), silnice nedaleko města Brunswick City: Charles a Catherine Romerovi jeli v noci v autě a zmizeli beze stopy. Nikdy nebyl nalezen ani jejich vůz.

Rok 1707, Pyreneje (severní Španělsko): Během španělské války zmizela čtyřtisícová armáda pod velením rakouského arcivévody v okamžiku, kdy vojáci překonávali horský potok.

12. prosince 1910, Manhattan (New York): Dorothy Arnoldová, zámožná mladá žena, se doslova vypařila v momentě, kdy vyšla před známý obchodní dům ve středu Manhattanu.

27. září 1920, Londýn:
Londýnský Daily Chronicle z 29.9.1920 píše: Ve večerních hodinách 27. září prochází mladý muž jednou ulicí v jižní části Londýna. Náhle – je to kouzelnický trik, nebo mezera ve vnímání? – domy mizí a místo nich je kolem něho zelená louka. Muž stojí na venkovské silnici uprostřed polí! Dostane strach – možná je příliš daleko od domova a nedokáže se vrátit zpátky…
Místo, na němž se ocitl, se nachází v blízkosti obce Dunstable, asi třicet mil od Londýna. Objevil ho – zmateného a zoufale pobíhajícího sem a tam – strážník, který ho vzal s sebou na policejní stanici. Tam se mladík po chvíli uklidnil a vzpamatoval natolik, že dokázal vylíčit, co se mu vlastně přihodilo. Uvedl také svoje jméno a bydliště – jmenuje se Leonard Wadham, pochází z Walworhu nedaleko Londýna a pracuje na ministerstvu zdravotnictví. Muž si nedokáže vysvětlit, jak se mohl náhle ocitnout na neznámém místě nedaleko obce Dunstable.

19.srpna 2000, Kolín nad Rýnem:
V jednom knihkupectví v Kolíně si povídali manželé Susanne a Roland P. ve frontě před pokladnou s mladým, asi pětadvacetiletým mužem. Bylo to knihkupectví zaměřené na ezoterickou literaturu a je celkem běžné, že tady navazují kontakt lidé se společnými duchovními zájmy. Bundu, kterou měl mladík na sobě, zdobil na zádech nápis „Cestovatel v čase“.
Když se ho Suzanne zeptala, odkud ji má, odpověděl, že je členem klubu, kde se touto tématikou zabývají. Susanne a Roland tím byli nadšení a vyptávali se dál. Chtěli se do klubu přidat také.
Mladý muž se rozpačitě usmíval, odpovídal jim jen jednoslovně a neurčitě.
Společně pak vyšli před prodejnu, která má pouze jeden vchod. Suzanne šla první, její muž za ní a skupinku uzavíral mladý „Cestovatel v čase“.
Když manželé vyšli na chodník, otočili se směrem k neznámému – ten však zmizel!
Nebylo po něm ani stopy. Prostě se vypařil.
V knihkupectví se v tu chvíli nacházeli pouze tři lidé, majitel seděl u pokladny přímo u dveří, a jak již bylo řečeno, prodejna neměla žádný další východ.
Topografie obchodu a jeho nejbližšího okolí je taková, že prakticky znemožňuje provedení nějakého žertu s předstíraným zmizením. Ulička je malá, navíc přehledná a v daný okamžik byla téměř liduprázdná. A celá věc se odehrála během dvou vteřin.
Hádanku se nikdy nepodařilo rozluštit.

Souhrnně lze o všech případech říci, že dotyčné osoby prostě zmizely z našeho časoprostorového okna. V podstatě se nabízejí čtyři možná vysvětlení:
– Tito lidé skutečně a jednou provždy zmizeli z naší reality.
– Možná se však někteří z nich vynořili na jiném místě, aniž by tím vzbudili pozornost. Třeba se ocitli v naší minulosti, nebo na nějakém vzdáleném místě ve vesmíru.
– Nelze vyloučit ani možnost, že některá z těchto osob se teprve objeví v budoucnosti, podobně jako Rudolf Fenz.
– Nebo jsou to nešťastníci, kteří uvízli v nějaké nečasové dimenzi mezi paralelními světy a proto se někteří z nich nenašli.

© aluska.org 2022Komentáře

Ikona diskutujiciho Lenka 2022-04-29 06:26:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak možná seriál Cizinka nebyl až tak hloupoučká láfstory🤔.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-04-29 08:50:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně přijde příběh těch manželů v knihkupectví trochu přitažený. Cayce sice předpovídal, že vznikne jakýsi klub cestovatelů v čase, nicméně oni budou jistě ctít spíše utajení, než aby se producírovali s nápisem na zádech. Já mám spíš pocit, že majitel chtěl tu historku využít ke zvýšení návštěvnosti svého obchodu. Jinak jsem samozřejmě 100% přesvědčený, že cestovat v čase jde. Důkazů je myslím ažaž, ale pro některé zřejmě pořád málo.

Ikona diskutujiciho adria 2022-04-29 18:43:40
Ikona diskutujiciho
sipka

pokud ten cestovatel v čase umí cestovat mezi dimenzemi sám od sebe, pravděpodobně šlo o Probuzeného, totiž Vidoucího … ti už ví co „bude“, určitě tam tedy v tom případě byl v tu chvíli a v ten moment schválně právě proto, aby na něj manželé narazili. takoví ti nikdy neřeknou všechno, spíš pro své i tvé vlastní dobro …

no a ten Fenz, to je psycho, jestli mu fakt bylo 29 let. To už vidíme jasně, jak moc se ten čas od té doby zrychlil. Tipovala bych mu takových 40 …

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-30 00:41:12
Ikona diskutujiciho
sipka

žejo, taky jsem si říkala tvl, tomuto klukovi je 29? nene :O ale oni stárli rychleji a taky dřív umírali

Ikona diskutujiciho Petr 2022-04-29 09:15:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sluníčko se na obloze jenom směje,
na každého vyvrhele,
bez rozdílu vidí vše,
protože je vzdálené.

Tak buď raději na zemi
a dívej se s námi,
když vidíš to co jiný ne,
tak je ti to jasné.

Všichni jsme tu spolu,
ale v jiném pásmu,
někdo je tam vzadu
a jiný zas má pravdu.

Ikona diskutujiciho Jo 2022-04-29 10:23:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejdřív jsem si říkala, co to mají tam nahoře za divnýho „ajťáka“, když jim děla chyby v pozemským programu. Ale ono to může být ještě jinak. Někdo jiný jim do toho zasahuje. Něco jako druhá temná entita, která se snaží nabourat do programu vesmírných architektů. Něco jako vir v programu. Občas se jim to povede a proto se můžou stát takové věci, jako chlápek pod koly auta. No, je to větší než my. Na to náš mozeček nestačí, aby jsme rozlouskli záhadu všeho. Zřejmě je to i pro naši ochranu, vědět vše by náš mozek nemusel vydržet. Vzpomněla jsem si na jeden díl Indiany Jonese. Ten s mimozemšťany. Jak si přála ta záporačka vědět vše co ví ta vyvinutější mimozemská rasa. Tak ji přání splnili a ona se z toho superpoznání všeho najednou rozložila na molekuly. 😄

Ikona diskutujiciho Julka 2022-04-29 10:28:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáte případ Ivana Košková? Holka co v roce 1997 jela na kole do nedaleké vsi za svou tetou a záhadně beze stopy zmizela? Nikdy se nenašlo ani její tělo, ani kolo…co když se jí stalo to co se popisuje v tomto článku? Těžko říct…ale při podobných záhadách mě tahle možnost často napadá.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-30 00:39:28
Ikona diskutujiciho
sipka

jednoduché.. potkala díru, vjela do ní a ocitla se nejpravděpodobněji v jiném čase. většinou se nepřemístíš, spíš přečasuješ. přesuny na jiné místo jsou vzácnější. takže ivana asi žije, akorát třeba v roce 1285

Ikona diskutujiciho Julka 2022-04-30 09:37:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako je to dost reálná možnost, ten případ je hodně záhadný, holka fakt jakoby se de facto vypařila bez jediné stopy…přečetla jsem si o tom případu co se dalo, poslechla jsem si i podcasty od Petra Hátleho, dost z toho mrazí. Pracovali i s verzí že byla unesena za účelem prostituce v zahraničí, ale to se nepotvrdilo a myslím si že by stejně při první příležitosti případným pasákům zdrhla, nedává to smysl. Další možnost, v den jejího zmizení se tam u nich konaly nějaké svijanské slavnosti, ale pochybuju že by ji nějaký opilý chlap dokázal znásilnit, pak zabít a následně někam uklidit i s kolem bez jediného důkazu, jediné stopy…takže co my víme, s tou časoprostorovou bránou to klidně může být pravda.

Ikona diskutujiciho led 2022-04-29 12:34:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkná je kniha: „Žil jsem s mimozemšťany“:
Paní Julie Watkinsonová strávila šest let v ústavu pro choromyslné ženy v blízkosti Londýna. Přišla sem jako pětadvacetiletá a odešla ve svých jedenatřiceti letech (1928-1934).
…za svoje bydliště označovala Londýn, jmenovitě Oxford Street, číslo 38, druhé patro, prostřední byt v sektoru A, kde se podle jejího názoru měla nacházet celá její početná rodina – otec, matka, dvě sestry a dva bratři. Potíž však spočívala v tom, že na uvedené adrese bydleli tehdy Loockovi, navíc tam žili už více jak třicet let, a pokud se pamatovali, před nimi obývali prostorný byt s nádherným výhledem jacísi Condillacovi, …
Julinka tvrdila, že se narodila v roce 1835! To byla ovšem okolnost, která podstatně zpochybňovala všechna její tvrzení. … Z několika popsaných stránek, které obsahovaly oznámení o pohřešované osobě a o bezvýsledném pátrání, si Prittner vypsal jedinou větu: Julie Watkinsonová, svobodná dvaadvacetiletá dívka, odešla z bytu svých rodičů na Oxford Street dne 24. června 1857 a už se nevrátila….
Když Prittner oznámil Julince, co zjistil v kriminálním archivu, stáhla se vmžiku do ulity mlčení. Zapírala a brala zpět údaje…
„Řekla mi, že létala s mimozemšťany několik roků v jejich letadlech a že se svýma nohama prošla po několika planetách. A do jednoho z těch pilotů se nešťastně zamilovala…“

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-30 00:40:32
Ikona diskutujiciho
sipka

hustý :O

Ikona diskutujiciho Henok 2022-05-24 16:11:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Vysvětlení je jednoduché. Kdo z vás poznal, že Hvězdné války nebo Pán prstenů je o Duších ? Záměna Duše za tělo znamená, že ji uvidíte mizet. Má totiž vlastnosti Duše, podobné, jako je to s tím Kal elem, čili Supermanem.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-04-30 02:22:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.youtube.com/watch?v=sFKEN9lJSE8&t=605s

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-04-30 02:46:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je právě ta planeta určená k evakuaci, kam ho vzali.

https://cupdf.com/document/zil-jsem-s-mimozemstany-jack-robertson.html

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-04-30 08:40:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co já bych za takový zážitek dal aby mě to koplo někam v čase během cesty autem nebo jakkoliv jinak byl by to krásný zážitek věřím že se mi to jednou splní třeba i do toho středověku

Ikona diskutujiciho Diana 2022-04-30 12:58:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem si celkem jistá, že kdyby se to komukoliv z nás stalo, určitě by dříve či později nastalo přemýšlení, jak se to vlastně mohlo stát, a u lidí, kteří tady ještě mají někoho, pro koho chtějí žít, by nastala i touha vrátit se do svojí doby. Nicméně určitě by to muselo být zajímavé, dostat se do jiné doby třeba na dva dny a pak zase červí dírou hupky domů.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-30 13:16:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou i dimenze které vypadají jako tvůj čas ale vůbec nikdo tam není. Prostě jenom prostředí bez žijících tvorů. Je tu spousta děr.

Ikona diskutujiciho Julka 2022-04-30 13:27:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Brala bych to v případě že bych měla jistotu že se budu moct vrátit zase zpátky. Ale zrovna do středověku bych se podívat určitě nechtěla, tam ne…chtěla bych se podívat zpátky do doby kdy mi bylo třeba nějakých 5-15 let, k nám na vesnici, vidět samu sebe a ostatní členy mojí rodiny o nějakých těch cca 20 let mladší. I když jsem taky neměla dětství bezstarostné, ale ta představa mě láká, ani nevím proč.Nedávno se mi o tom zdál dokonce sen a byl to zážitek.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-04-30 22:25:57
Ikona diskutujiciho
sipka

to kdybych byl ve středověku ja bych toho využil k poškození systému hnedka jak by mě lidi viděli okamžitě bych na sebe upoutal všechnu pozornost všech lidí už jen tím jak by vypadalo moje oblečení

Ikona diskutujiciho Ema 2022-04-30 21:51:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, nemáš nejaké info o slovenskom pohorí Tríbeč?
Hovorí ti to niečo?
Strácajú sa tam ľudia. Pripadne sú veľmi dezorientovaní. Muž mi vravel, že sa tam nachvilku taktiež stratil a len cítil, že z toho miesta, kde bol, sa musí rýchlo pohnúť preč. Aj tak urobil a potom sa mu podarilo zorientovať sa a nájsť kamošov, s ktorými tam išiel.
Ja chodievam na túry, aj sama, vlastne na také dlhé skoro vždy sama. Dala som si výstup na jeden kopec, ktorý už patrí k pohorí Tríbeč, cítila som sa v lese veľmi stiesnene. Že tam nie som vítaná. Doslovne som cítila nebezpečie. Nemôže to nejak súvisieť s týmto článkom?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-01 17:43:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Těžko říct, je tu spousta anomálií. Já jsem tam nikdy nebyla 🙂

Ikona diskutujiciho Anesi 2022-05-02 19:28:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno bola kamarátka na pátračke na Tribči, jedna holka sa tam stratila na neprimeraný čas voči vzdialenosti … len za pár hodín sa ocitla v Zlatne, kam by normálne pešo prišla až za viac ako pol dňa. Drahý vyrastal v tomto okoli a hovori, že ako pubertaci chodili na Tribec skoro každý víkend opekať a nikdy sa im nikto nestratil, vraj je to pomerne nudná tura a v podstate sa nedá stratiť , lebo z Tribca sa dá ísť na každý smer niekam k civilizácii
To su všetko prehlásenia z praxe

Ikona diskutujiciho vap 2022-05-05 14:49:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle věci se stávají, holt se těžko vysvětluje, jak to technicky probíhá.Jinak nad čím pořád přemýšlím.Vidět v přírodě v lese mrtvá zvířata (např.srnky, ptáky, zajíce…) je naprostá rarita, přitom každý živočich jednou umře.Kdo je uklízí? Kam mizí?
Dobře, někdo řekne, že je sežere něco jiného.Jenže pokud vidim třeba mrtvou srnku (třeba už zapáchající) jakožto raritu, tak proč jí nic najednou nechce/nechtělo sežrat? V lesích žijí miliony zvířat a správně by turisté měli potkávat často nějaké čerstvé mrtvolky (mrchožrouti apod nepřijdou hned), ale to se vůbec v praxi neděje.Pár zvířat shnije dokonce i bez povšimnutí mrchožroutů atd, ale valná většina jich prostě někam zmizí.Něco mi na tom nesedí.V českých lesích těch dravců zase není tolik, ale ptáků (datlů, kukaček, vlaštovek..), veverek, srnek, zajíců je tam mnoho.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-05 14:52:40
Ikona diskutujiciho
sipka

myslivci predátory vystříleli, říkají tomu škodná, takže to pořádně nemá kdo sežrat a srnky mají jako biochov a likvidují to, takže se nedožijí přirozené smrti a co vypadá nemocně to myslivec picne preventivně aby to nenakazilo další… proto málokdy potkáš přirozeně zdechlou srnku

Ikona diskutujiciho Ctenar 2022-05-24 16:31:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdechliny zvířatv lese se nedají potkat na pěšině. Jen v hustých porostech,kam chodívají umírat,když mají to štěstí a umřou „přirozenou“ cestou…Spoustu jsem jich viděl, i „čerstvé“ uhynulých mladých srnek,které popapkaly chemický ošetřené plodiny na polích. Jinak zbytky koster-lebky ptáků i srnek, zbytky kůže,kosti, se taktéž dají v lese najít,ale jak píší,ne u cest a tam,kde je častý pohyb lidí…

Ikona diskutujiciho Lumír - Živé Tvořivé Světlo 2022-05-24 11:09:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dle mne se dotyčný svými představami naladil na frekvence nějaké budoucnosti, a jelikož své osobní frekvence sladil s frekvencemi toho světa, na který se naladil, tak se v tom jiném světě následně i objevil. Tím sladěním svých frekvencí s frekvencemi jiného časo-prostoru došlo k tomu, že dotyčný ze starého světa záhadně zmizel. Jedná se o teleportaci, ovšem nikoliv jen v prostoru, ale i v čase.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-24 11:37:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, prosím přestaňte používat moje diskuze k reklamě pro váš web. Nechci posílat své čtenáře na místo kde se intenzivně propaguje nebezpečná Merkaba, protože za ně cítím zodpovědnost a nechci s nimi řešit následné problémy. Není to nic osobního proti vám a nechci, aby tím vznikl nějaký konflikt, chci jednat férově a neschovávat se za blíže neobjasněnou cenzuru. Pokud nevíte o čem mluvím, přečtěte si tento článek a pochopíte, proč vaši reklamu nepouštím. Mimo jiné je to též v rozporu s podmínkami používání webu.
https://aluska.org/pozor-na-tyto-destruktivni-symboly-kvet-zivota-metatronova-krychle-merkaba/
Pokud by byly k dané věci další dotazy a připomínky, napište mi klidně mail.
s pozdravem Alue

Ikona diskutujiciho Lumír - Živé Tvořivé Světlo 2022-05-24 12:38:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Když chcete jednat férově, tak zveřejněte i dovětek, který jste z nezveřejnila.
Tím mám na mysli, zveřejněte i tohle:
Dokud si lidé neuvědomí, co ve své podstatě jsou, že jsou jiskra“ neboli odštěpek kosmického vše-Vědomí a jaké možnosti a schopnosti jim to nabízí a na jakém principu funguje vesmír a tvoření světů a jejich realit, tak budou v tomto zdejším zotročujícím Matrixu nadále uvězněni a nebudou schopni se odtud dostat pryč, na svobodu do té doby, dokud neprozřou !!!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-24 12:40:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Lumíre, to není žádný dovětek, ale citace z vaší reklamy. Tohle není dobrý způsob, jak se prezentovat, nebo jak nahnat čtenáře.

Ikona diskutujiciho Lumír - Živé Tvořivé Světlo 2022-05-24 12:48:05
Ikona diskutujiciho
sipka

To je Vaše pravda, neboli Váš úhel pohledu, nikoliv můj. „Pravd“ je přeci tolik, kolik je úhlů pohledu.
Budu rád, když zveřejníte i tohle.

Ikona diskutujiciho Lumír - Živé Tvořivé Světlo 2022-05-24 12:42:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslel jsem, že můj komentář bude nahoře a na dole, takže jsem nevěděl, že na něj mám dole pod ostatními už i od Vás odpověď. S pozdravem Lu-mír.

Ikona diskutujiciho Lumír - Živé Tvořivé Světlo 2022-05-24 13:06:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Tím: „smazat, aby to tu nebylo 2x“ jsem měl na mysli smazat i tento komentář a vše co pod tím na to navazuje.
S pozdravem Lumír.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-24 13:29:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně to nevadí. Nechám to tam.

Ikona diskutujiciho Lumír - Živé Tvořivé Světlo 2022-05-24 12:51:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento komentář klidně smažte, aby to zde nebylo 2x.
S pozdravem a přáním pěkného dne a to nejen toho dnešního, Vám přeje Lu-mír. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-24 12:54:19
Ikona diskutujiciho
sipka

oka.

Ikona diskutujiciho Henok 2022-05-24 20:27:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud nechápete, jak vznikl vědomý Vesmír, pak zkoumejte slovo Bůh jako obrázek. Jsou tam předpoklady pro vznik života. B jako planeta a vzduch, který dýcháme, ů nádoba, řeka, potok, tůň, moře a nad vodami ☀️. h je vznik Duše, vědomí života v těle. Vodorovná čára značí běh života do okamžiku, kdy se oddělí Duše od těla a tělo zůstává na planetě🌄. Je to vlastně 1.věta termodynamická a stav uspořádanosti.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek