Co se může pokazit při reiki seanci

1.12.2022 v Energie 31

Nebezpečí spojená s reiki léčením a reiki zasvěcením. Vedlejší účinky, komplikace a vliv duchovní úrovně terapeuta na klienta. Osobní zkušenosti pacientů, kteří absolvovali reiki. O tom je dnešní článek…

Ačkoli je reiki propagována jako léčebný systém, do kterého se můžete zapojit zasvěcením za pár tisíc a můžete léčit sebe i své okolí, zkušenosti ukazují, že realita je úplně někde jinde. Mnoho lidí odchází od reiki zasvěcení nebo reiki léčení energeticky a psychicky poškozená a mnohdy trvá i celé roky, než se z následků vyléčí. Nežádoucí projevy jako nemoc, únavový syndrom, deprese a rozpad vztahů, jsou poškozeným prezentovány jako očistný detoxikační proces.Lži o reiki, aneb co vám před zasvěcením rozhodně neřeknou
Na Aluska.org už vyšla celá řada varovných článků a zkušeností poškozených, které ukazují, že při procesu zasvěcení je dotyčný žadatel napojen na silně destruktivní bytosti, které mu poté půjčují energii na dluh. Když si od nich člověk údajnou léčivou energii půjčí, následně ji v podobě nemocí, únavy a utrpení mnohonásobně splatí. Tak se rezervoár těchto bytostí neustále zvětšuje.

Když lidé mluví o Reiki, často slyšíme věty typu: „Při léčebném sezení se nemůže nic pokazit, je to univerzální léčivá energie, kterou vysíláme, a energie jde vždy tam, kde je jí nejvíce potřeba!“
Reiki se říká „univerzální léčivá energie“, protože údajně přechází z „vyššího zdroje“ skrze ruce praktikujícího na příjemce. Je to prý „čistá energie“, která „dokáže zázraky na mysli, těle i duchu“. Realita však zdaleka není tak růžová. Kromě již zmíněného půjčování energie na dluh je reiki spojeno ještě s dalším problémem a to je přenos energií působícího na klienta. A tento přenos umí udělat velikou paseku i jen sám o sobě.

Jakmile člověk začne pracovat s energií, tato energie zahrnuje i jeho vlastní energetické pole tvořené pěti energetickými těly: mentálním, emocionálním, fyzickým, pránickým a duševním. Do reiki seance se mohou připlétat také energie přítomné v místnosti od lidí kteří tam byli nebo jsou,  z jejich emocí, energie přítomných duchů (dobrých i zhoubných), ale také zemřelých. Podle osobní životní historie, přesvědčení a životních témat která si terapeut řeší, může přitahovat nebo vyzařovat různé kombinace těchto energií.
Aby tedy bylo jakékoli energetické působení na klienta bezpečné, musel by být terapeut zcela zbaven jakékoli osobní historie, nemocí či mindráků, což samozřejmě není možné uskutečnit. Navíc při Reiki seanci dochází ke snižování mozkových vln z bdělého stavu Beta na hluboce uvolněné Alfa, nebo někdy až Theta. Při tomto stavu se energetické hranice člověka začnou stírat a stává se mnohem přístupnějším a propustnějším.

Na meditaci a snížení mozkových vln není nic špatného, ale je třeba s tím správně zacházet a dělat to osamotě, ideálně v přírodě. Jako přínosný efekt nám to například může pomáhat přijímat zprávy od našeho Vyššího Já, vnímat a lépe vidět energie, komunikovat se svým tělem, nebo rozmlouvat se strážnými anděly a přírodními bytostmi.

Na druhé straně nás však změněný stav vědomí může učinit vnímavějšími a zranitelnějšími vůči destruktivním energiím lidí, nebo prostor. Proto není žádná seance, při které dochází k vědomému přenosu energií mezi dvěma lidmi, bezpečná. U reiki to platí dvojnásob už jen ze samotné podstaty, na jaké je tato metoda založena.

Co se s vámi děje při reiki terapii
Při energetickém sezení Reiki probíhá proces následovně: Léčitel vyvolá energii Reiki, „vyčistí“ a otevře auru přijímající osoby, uvolní její blokády, staré emoce a energetické nečistoty. Poté auru zapečetí „léčivou“ ochrannou vrstvou. – Alespoň to si terapeut nebo léčený myslí.
Když se aura pacienta otevře, pacient předpokládá, že do něj vstupují jen ty nejčistší a nejjasnější léčivé energie, protože mu to tak přece řekli. K vypůjčené energii Reiki se však přibalují také temnější energie, duchové zemřelých osob a osobní rezonance terapeuta. Pacient tak dostane velmi nevítaný balíček do svého energetického obalu.

Můžete přijít o své strážné anděly
Ohledně „čištění aury“ při seanci reiki, pamatuji si na jeden zajímavý případ, kdy se mi mladý muž svěřoval se svou zkušeností. Byl na zasvěcení do reiki 1. stupeň. Během zasvěcení se cítil zle a na konci seance ho terapeut uzemnil následující větou:
„Tak je to hotovo, no ale motala se mi tam nějaká bytost, která mi bránila v procesu. Tak jsem ji tedy odehnal a pak to šlo.“
Dotyčný poté zjistil, že ztratil schopnost kontaktu se svým strážným andělem. Ta bytost, která bránila zasvěcení, bylo jeho vyšší Já, které mu poslalo na pomoc ochrannou bytost, která se snažila černou magii nevpustit do aury svého chráněnce. Ale černý mág – reiki terapeut, ho přesto přemohl a vyhnal.
Pokud vás zajímá jak to dopadlo, dotyčný se postupně změnil a z dobrého člověka se stal zrádcem a podrazákem, který pak ublížil i mně, přestože jsem mu nikdy neukřivdila, ani neublížila. Ztráta spojení s vyšším Já u něj znamenala postupný propad. Nakonec začal páchat zlo a sloužit temné straně. Tím se naše cesty navždy rozešly.

Anna a její potíže po reiki léčení
Jako další uvádím osobní zpověď dívky, která absolvovala reiki seanci.

„Když jsem se vydala na křišťálové léčebné sezení do Indie ke studentce Reiki, netušila jsem, že mě moje – ještě donedávna vysoká energie – po sezení opustí. Místo toho, abych se vyčistila, se moje aura pri seanci otevřela a posloužila jako odpadkový koš pro destruktivní duchy, kteří mě pak začali nahlodávat.
Když jsem ze sezení odcházela, měla jsem pocit, jakobych se nacházela v horkém mraku. Okamžitě jsem intenzivně cítila, že se potřebuji osprchovat, jako bych to ze sebe chtěla umýt. Sprcha mi však moc nepomohla. Čistá voda sice pomáhá uvolnit destruktivní energie, ale pokud se jedná o připoutané bytosti, ty se tak snadno nespláchnou.

Začaly se mi pak třást ruce, což jsem nikdy předtím neměla. Měla jsem pocit, že mi trvale někam uniká energie. Tak jsem začala zkoumat, co se se mnou vlastně stalo.
Ukázalo se, že u mě při léčebných sezeních prostřednictvím Reiki došlo k duchovnímu připoutání na dálku. Kontaktovala jsem tři léčitele, kteří mi to potvrdili a řekli, že temné energie mohou vstoupit do pole příjemce, zejména pokud nebylo sezení náležitě připraveno.
Pokud se před jakýmkoli léčebným sezením nevyčistí místnost a terapeut nepřivolá ochranu pro sebe a příjemce, mohou být (i nevědomě) přimíchány temné energie do aury příjemce. Může jít o duchovní připoutanost, kterou praktikující někde zachytil, duchy zemřelých osob, nebo vlastní destruktivní energie terapeuta.
Například i v kruzích reiki terapeutů je známo, že po přijetí zasvěcení na nový stupeň Reiki, se vždy uvede do pohybu mnoho problémů, které se vydávají za „hluboký proces vyčištění“ a v této době není radno dělat jakékoli seance na pacientech.

V mém případě bylo zapotřebí vyhledat šamana, aby vše uvedl zpět do původního stavu. Řekl mi, že také viděl, že studentka Reiki, která seanci dělala, se na mě napojila a odebírala mi trvale energii. Pamatuji si, že mě neposlouchala, když jsem jí řekla, že mám pocit, že se něco pokazilo. Jednoduše mou poznámku odbyla jako „počáteční zhoršení při Reiki“.

Co je „Počáteční zhoršení po Reiki“
Po Reiki se běžně vyskytují nežádoucí účinky. Tyto vedlejší účinky terapeuti nazývají „Počáteční zhoršení“. Údajně jsou to příznaky léčení a způsob, jakým tělo vylučuje vše špatné. Může se jednat o náhlé onemocnění chřipkou, zažívací problémy, neovladatelné emoční výlevy. Pokud to trvá hodiny až týdny tak je to prý „normální“. Protože „reiki má svou vlastní inteligenci a zvyšuje schopnost sebeléčení u každého, kdo ji přijímá, ať už je to praktikující nebo příjemce.“
Touto zástěrkou se pouze kryje fakt, že je reiki černá magie a že se při seancích napadají energetické systémy pacientů.

Jak zabránit energetickým upírům, aby se živili vaší energií
Nejdůležitější je, nechodit k žádným léčitelům a nedělat žádné podobné seance. To je jediná věc, která skutečně na 1000% funguje.

Pokud máte energetické potíže, sáhněte po sebeopravných metodách, ke kterým nikoho dalšího nepotřebujete a udělejte si to doma sami. Není to těžké, zvládnete to! Temné energie stahuje například slaná voda, přírodní křišťály a vykuřovadla, jako je Palo Santo nebo kadidlo. Metod je mnoho a jsou dostupné, není nutné spoléhat se na léčitele a riskovat potíže. Pokud nevíte kterou vybrat, můžete mi napsat a pomůžu vám vybrat si tu, která je pro vaši situaci vhodná.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Kačka 2022-12-01 05:44:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Maličko mi to připomíná popis od známého, který šel na léčebnou „seanci“ k Filipincům, co objíždí republiku. Není to podobný princip jako reiky léčení včetně možných následků?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-12-01 09:47:42
Ikona diskutujiciho
sipka

jakou metodu dělají a jak si to známý pochvaloval?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2022-12-01 07:32:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty Aluško? zas mimo téma:D ale… ráno jsem fotila kamarádce jak mi spí pejsek a v rohu tam cosi je, to bude asi nějakej odraz světla že? na druhé fotce to pak nebylo takže špinavym foťákem to nebude.

https://i.postimg.cc/288y7H8F/Screenshot-20221201-073005.jpg

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-12-01 11:47:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Z fotky nejde rozoznať či je to odlesk, to musíš počas fotenia /točenia videa/ pohybovať foťákom či sa tam ten odlesk bude objavovať a miznúť, lebo odlesky vznikajú len v určitom uhle, preto na jednej fotke je a na druhej ak sa trošku pohlo foťákom už nie je. Videl by som to na odlesk z TV alebo ducha, radšej asi by som to tam vydymil…

Ikona diskutujiciho Karel 2022-12-01 10:29:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Perfektní článek děkuju. Je to jenom moje naivní přání nebo konečně zasvěcení vychází z kurzu? Nebo jenom starý profláklý reiki vytlačily nové blbiny jako kvantování?

Ikona diskutujiciho roman 2023-03-02 20:35:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě je ta technika dávno za zenitem.
„Kvantování“ je nový fenomén.
Otázka je, kdo a jak to učí, Například taková technika „Kvantový dotek matrixu“, ta při otevření jejich stránky jsem se zježil na celém těle a hned jsem web zavíral a čistil kde co.
Stejná technika v podání dvou lidí může mít úplně obrácený dopad.
Jak jsem psal, platí jediné pravidlo.
Přes intuici, tělo, nebo konstr. průvodce si ověřovat přínos dané techniky v podání daného člověka pro mě.
Berte si svoji moc zpět, přestaňte ji dávat lidem okolo. Pozor na lidi, kteří chtějí pomoci. Touží ve většině případů (čest výjímkám) PO vaší MOCi.

Ikona diskutujiciho Q 2022-12-01 10:31:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuju si že před asi patnácti lety pokud jsi neměl reiki zasvěcení tak jsi nebyl nikdo. Myslím že zájem publika podstatně ochladnul až když o tom začala aluska.org psát. Předtím si všichni jenom lezli do zadku a nespokojenci byli za nevděčníky co nevydrželi detoxikační proces.

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-01 17:22:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuju, jak tohle plus jiné směry frčelo nejvíce mezi lety 2000 až 2010.To dost lidí přecházelo od ateismu k tomuto ezo duchovnu.Byla to taková snobárna, už jen slovo Reiky vyvolávalo cosi vznešeného machrovitého.O škodlivosti temných entit se nic moc nevědělo, tahle informace byla pod zámkem.Takové hrátky s energiemi.Pak to byly také „objednávky z vesmíru“, že když člověk chtěl třeba auto, tak si v duchu musel neustále opakovat „mám auto, mám auto…“Ale s touto souvislostí jsem někde četl, že nějaký autor se zmínil o „univerzu“ které ho bud slyší a nebo neslyší.To univerzum jsou ovšem opět jen převážně temné bytosti.Hodně lidí žilo v iluzi, že si čaruje sama pro sebe, ale kdo to skutečně řeší, už nevěděli.Bez vyšší inteligence to opravdu fungovat nemůže.

Ikona diskutujiciho Jitka 2022-12-01 13:27:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, hezký článek. Děkuji za něj, odpověděl mi na tušící hrozbu reiki. Jsem zasvěcená cca dvanáct let, ze začátku jsem používala reiki poměrně dost, hlavně na druhé lidi, jsem masérka a pokaždé když měl někdo trápení snažila jsem se pomoci co nejvíce. Ublížilo mi to! Objevil se mi vysoký krevní tlak, od té doby beru na něj prášky. Prosím o radu jde se nějak z toho vymanit? Děkuji za odpověď a přeji příjemný den Jitka K.

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-12-01 17:42:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady je návod veřejný: https://aluska.org/postup-jak-se-zbavit-zasveceni-do-reiki/

Ano ubližuje to i zasvěcenému ne jenom klientovi. Ale hodně lidí je zaslepených a nechtějí si přiznat že ty problémy mají z reiki.

Ikona diskutujiciho Kačka 2022-12-01 15:37:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jakou metodu dělají a jak si to známý pochvaloval? No byli dva Filipínci, každý se věnoval jedné půlce těla – ve smyslu energetické masáže. Dělali takové pohyby rukama, jako kdyby uvnitř těla něco opravovali a pak to jako že zapečetili (jako dělali rukama pohyb jako dejme tomu při skládání obálky). Známý byl pak takový odlehčený (klasický šťastný pocit po jakémkoli způsobu uvolnění), něco málo se mu zlepšilo (sluch), ale zase si nemohl kleknout (to se prý postupně lepší). Paní co na tom byla jindy zase mluvila o misce plné krve, kterou odnášejí po každém „zákazníkovi“, ale na člověku žádnou krev neviděla – byla tam jako doprovod a dohled. Hledala jsem cokoli k tomuto způsobu, protože se mi to nezdálo, kupodivu jsem nenašla žádné recenze, zkušenosti…prostě divné ticho po pěšině.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-12-01 17:50:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Čistě podle tvého popisu bych se upřímně bála o lidi co tohle absolvovali.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-12-01 21:31:23
Ikona diskutujiciho
sipka

FILIPÍNSKÁ METODA
Léčení filipínskou metodou pomocí zemského magnetismu nebo také psychochirurgie pochází skutečně z Filipín. Jde o původní léčitelskou praxi založenou na využití síly přírodních živlů – země, ohně, vody a vzduchu. V současnosti je jejím nejznámějším učitelem reverend Alex Orbita, od kterého tuto schopnost převzal dr. Ladislav Hodek a vyučuje ji v Čechách a na Slovensku (Asociace reiki ČR a SR).

U filipínské metody rozlišujeme také několik úrovní, které se liší stupněm dosažených schopností. První stupeň umožňuje kontaktní léčbu v místě a čase, u druhého stupně je pak možné léčit na dálku. Třetí stupeň přichází s možností psychických operací na astrálním těle. V povědomí veřejnosti je, díky médiím, nejvíce čtvrtá úroveň, kdy dochází k operacím na fyzickém těle „holýma rukama“. V našich podmínkách se vyučuje pouze I.a II.úroveň, výjimečně III.

Filipínská metoda je unikátní fenomén, který si teprve postupně získává svojí pozici mezi praktikami přírodního léčitelství, přestože je na našem území tato možnost již několik let. Její využití spočívá v odstraňování negativních energií z těla nebo čaker, jde tedy o způsob okamžité úlevy od bolesti, počínajícího onemocnění nebo energetické nerovnováhy. Pomocí této metody je možné úplně odstranit bolest svalu po fyzické námaze, zmírnit nebo odstranit běžná onemocnění jako nachlazení nebo angínu v počátečním stadiu, popř. napomáhat k úplné léčbě při vážnějších onemocněních.

Velmi účinná je kombinace s reiki. Postižená čakra nebo energetická dráha se pomocí filipínské metody nejprve zbaví nánosu negativních energií a reiki následně dodá životadárnou sílu. Regenerace a léčba nemocné oblasti je tak rychlejší a účinnější. Čištění čaker přes tuto kombinaci je doslova elixírem zdraví. Výborných výsledků se také dosahuje při řešení zablokovaných zad nebo natažených svalů, kdy sval pomocí této metody jednodušše zrelaxuje a masáž pak už jen zlehka navrátí tělo do původního stavu. Zpravidla není zapotřebí ani bolestivých rozmasírovávání ani dalších návštěv maséra.

Zákrok pomocí filipínské metody trvá podle stupně poškození od 3-10 minut, při komplexní léčbě a čištění čaker déle. Jde o bezkontaktní léčbu přes oblečení, kdy klient pohodlně leží nebo sedí. Stále však platí, že lze vyléčit každou nemoc, ne však každého člověka. Pokud člověk neřeší příčinu svého problému, zdravotní problémy se dřive či později vrátí.

Zpracoval: Daniel A. Balušek.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-12-01 17:40:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež sa tomu hovorilo energia Vril, Prána, Akasha a všelijako inak. Slovo „Akasha“ je sanskrtské slovo pre „Nebo“ alebo „Aether“, termín používaný hlavne vo viere indickej kozmológie.
Všetko to pochádza zo zdroja najnižšej úrovne – astrálneho pola. Pánom astrálu nie je nikto iný ako SET (SAT-AN). Astrálna rovina je celý svet možností, v ktorom sa Seth objavuje pred človekom v rôznych podobách, v závislosti od vzdelania, psychologického typu, charakteru a vnímania jednotlivca. Seth okamžite vyzdvihne kľúč od človeka a intelektuálne vedie tých, ktorí k nemu prídu. Mnoho ľudí, ktorí roky komunikovali so Sethom, sa riadi jeho radami bez toho, aby vedeli, s kým alebo s čím komunikujú.
Astrálna rovina je lono, ktoré dalo vznik mnohým anti-učeniam, ako sú bonpos v budhizme, školy gnostikov, manichejcov, marcionitov a mazdakovcov, katarov (albigéncov), karpokratov, bulharských bogomilov, paulikovcov, kainitov, karmatov, zindikov, Ismailiti, Satanisti. Podstatou antiučení alebo, ako sa im tiež hovorí, antisystémov bolo popretie hmotného tela ako takého a povznesenie ducha.

Ikona diskutujiciho Miluška 2022-12-01 17:43:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za skvělý a polopatě napsaný článek! Konečně něco co dává smysl a je to střízlivé! 😍 😍

Ikona diskutujiciho petr 2022-12-01 17:44:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

top. 👍 děkuju za vysvětlení. pošlu to dál. pár zabedněnců od nás přesně tohle potřebuje slyšet

Ikona diskutujiciho roman 2023-03-02 20:38:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšet to potřebuje mraky lidí, ale málo kdo slyší.

Ikona diskutujiciho janishka 2022-12-01 22:25:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju za skvělý článek 🙂

Ikona diskutujiciho Dracena 2022-12-01 22:26:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je to výborně vysvětleno. polopatě a jasně. fakt super článek.

Ikona diskutujiciho sm 2022-12-03 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dopoledne jsem skončil první očistu jater. Bylo to docela hustý. Nejedl jsem sice jen asi necelé dva dny a při půstu je mi většinou velice dobře, přesto si připadám jak po celonočním flámu 🙂 Co je ale exkluzivní, že se mi dnes ráno pokusil znovu ozvat člověk, který mě asi před 15 lety do reiki zasvětil a kterého jsem dávno odstřihl. Měl pro mě samozřejmě opět samá „pěkná“ slova (na jednom místě jsem si jej zapomněl zablokovat)…ale že právě dnes! Jak symbolické 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-12-03 14:07:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela děsivá synchronicita, že? Možná ucítil že se mu přerušil sací kanálek a chtěl by se znovu připojit.

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-03 15:59:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je dobrý.Já svoje problémy už cca před 15-ti lety hledal v tom, že mám asi toxiny v těle a tak jsem se pokoušel o různé půsty.Kdepak, tím to nebylo.Zasvěcený do Reiky nejsem, ale s destruktivnim vysáváním energií mám bohaté zkušenosti.
Dneska se mi zdálo o dvou černých autech, jak jedno nabouralo do druhého.Řidič z toho, co nabouralo do stojícího vylezl, otočil se na to nabourané a řekl „to je vašeho dítěte“.Já byl jako svědek.Nevim, co tento nesmysl měl znamenat.Byla to silnice někde u lesa a já si tam chtěl zrovna odskočit ke stromu.A taky je zajímavé, že mě po vzbuzení opět pálilo tělo, jindy mi bývá zase zima.

Ikona diskutujiciho leco 2022-12-03 19:30:28
Ikona diskutujiciho
sipka

k vap:
autonehodu vidět: nebezpečí krize, nutnost revize vlastních rozhodnutí a postupů, neboť jedině tak se sníci vyvaruje budoucích vážných problémů
černá: závislost na pudové stránce osobnosti, stále pevnější pouta závislostí, nebezpečí a negativita; v určité fázi duchovního vývoje se stává symbolem zničení původního, po němž se objevují skryté záporné vlastnosti
Les – symbolizuje pudovou část snícího (mnohdy temnou a strašidelnou, plnou nástrah a nebezpečí)
(medo.cz – velmi inspirovaný zdroj)

Ikona diskutujiciho Merit 2022-12-03 17:24:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den Aluško!
Poprosím o znovu zasílání Vašich správ, nakolik z ničeho-nic přestali.
Moc Vám děkuji!!
Merit

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-12-03 18:16:42
Ikona diskutujiciho
sipka

myslíte newsletter?

Ikona diskutujiciho Marian 2022-12-03 22:21:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

velmi zaujmave bolo toto citanie a uprimne ma to dost prekvapilo, sam mam reiki najvyssieho stupna ako aj karunu a s podobnymi vecami som sa nestretol teda co sa tyka toho zasvetenia atd. Co sa tyka liecenia druhych ludi aluska to dobre poznamenala ze na to je vhodne aby ten ktory chce liecit sa pred tym dobre vycistil tak ako aj priestor kde to bude prebiehat a hlavne poziadat o ochranu liecitela a lieceneho. Mne osobne velmi pomohola praca s SRT kde clovek vie velmi dobre pracovat s pripojenim na Vyssie Ja ako aj k cisteniu seba sameho tak aj priestoru atd. Potom sa stava praca s danymi technikami uplne o niecom inom. Toto su len moje osobne skusenosti s tymto co bolo spominane

Ikona diskutujiciho roman 2023-03-02 20:41:52
Ikona diskutujiciho
sipka

SRT je celkem v pohodě, jen „terapeut“ nesmí být jak „kominík“ po čištění pivovarského komínu. Což je může být docela oříšek takového najít.

Ikona diskutujiciho roman 2023-03-02 20:28:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, problém je v tom, na jaké úrovně „Božské tvorby“, jsou „terapeuti“ napojeni. Když to přirovnám jakési stupnici, kde nejvyšší úroveň je třeba 10. Původní reiky, bylo někde kolem 6. Aktuálně je problém najít napojení nad 2. Někteří šikulové mají i záporné hodnoty.
Další „super“ efekt některých „šikulů“ a to se netýká jen reiky, je to, že po ukončení působení (záměrně nepíši terapie) se neodpojí od klienta. Propojení, které zůstává, se po pár dnech začne silně deformovat, až z toho vznikne „Smyčka černého mága“. Ta umožňuje odsávat energii, potenciál, inspiraci z klienta a na „oplátku“ mu posílá „terapeut, učitel“ svoje karmické poklady. Přeji dobrou chuť.
Před nějakou dobou jsem tady psal, že jsem na jedné lektorce zahraničního systému – Access bars likvidoval přes 30.000 těchto smyček. Je zvláštní, že se v této technice neučí odpojovat se od klienta (žák i bytost, hledající pomoc). Všechny smyčky měla ukryté a běžným postupem této techniky ani nešly najít. Což je velmi zarážející.
Zde platí jediné pravidlo.
Komunikace s tělem, konstruktivními průvodci, kvalitní intuice a ptát se. Je tato technika( seminář, školení, kniha, atd.) v podání této osoby pro mě přínosem, nebo není? Z jaké úrovně Božské tvorby mi zprostředkuje pomoc? (nebrat pod 8, max e 10 – je to jen taková pomocná stupnice 🙂 )
Přeji pěkný den

Ikona diskutujiciho Zdenka 2023-03-03 10:42:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, milá Aluško. Sleduji Váš web a po konzultaci s kamarádem, který mě k Vám přivedl, mám pocit, že mně blízká osoba vyčerpává energii. Hodně jsem zhubla, třesou se mi ruce, psychicky se necítím dobře, zničehonic mně začalo zlobit srdíčko a tlak, jsem slabá, bez energie. Prosím Vás o radu, případně, co by se dalo ve Vašem e shopu objednat, aby se můj stav zlepšil.
Děkuji a těším se na další články od Vás. Mám Vás ráda. Zdenka

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-03 10:56:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, napište mi soukromě mail. [email protected].
Předem bude potřeba vědět následující: Co konkrétně tato osoba dělá – jestli saje aktivně, nebo stačí pouze její pasivní přítomnost. Jak často jste s tímto člověkem v kontaktu, jestli sdílíte společnou domácnost, jestli je to trvalý problém, nebo začal od určitého momentu nově – a pokud je nový, kdy a za jakých okolností začal. Jestli berete nějaké léky (jaké), jestli jste byla u lékaře a jestli něco našel, pokud jste se snažila už problém řešit nějakou nápravnou metodou, co jste vyzkoušela jaký byl efekt (i kdyby to byly vitamíny).
Podle toho navrhnu způsob řešení. Z této krátké zprávy nelze situaci dost dobře zhodnotit, nápravné pomůcky a postupy se liší podle individuální situace.

Ikona diskutujiciho Jiří, Poděbrady 2023-03-03 21:54:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každé zasvěcení je oklikou.
Je to energetické přišpedlení člověka ke kanálu, ze kterého pak dostává informace, zatímco ustoupí jeho přirozená schopnost přímého propojení s Božskou podstatou. Viz např. názvy Shabala 1024, Reconnection.
Platí to pro všechna zasvěcení bez výjimky. Často vnímám, že zasvěcení nejsou již sami sebou, mluví z nich tato energie.
Přitom každý, doslova každý má PŘÍMÝ PŘÍSTUP ke svému božství.
Nedůvěra a touha získat schopnosti pak vede k touze po zasvěcení.
Setkal jsem se s případem velmistra Reiki, který měl zdravotní problémy. I s dalšími podobnými případy.
Přitom stačí touha být sám sebou a vynechat všechny berličky a chodit duchovně po svých vlastních nohách.
Potom stačí málo a člověk toto vše může odhodit, a být sám sebou.
Kamarádka s 2. stupněm Reiki to později popsala takto. Reiki bylo pro mne velmi praktické a užitečné.
Když jsem se ho pustila, uvědomila jsem si, že proti tomu, co vnímám teď, to byla velmi těžká energie 🤗

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek