Gateway Process 3: Zkušenosti, aneb co můžete od meditačního programu očekávat

6.11.2023 v Návody 16

Tento článek obsahuje zkušenosti lidí, kteří vyzkoušeli meditační program HemiSync. Navazuje na předchozí dva články Gateway Process 1: Utajovaná technika má moc zhmotnit vysněnou realitu a Gateway Process 2: Meditace Hemi-Sync a návod k použití zdarma. Jedná se o kompilaci přeložených ohlasů jednotlivců z celého světa, v České republice je tento program doposud neznámý, přestože je v USA na trhu už od 70. let.
Účelem této sbírky recenzí a ohlasů je usnadnit vám rozhodnutí, jestli chcete program zkusit, případně porovnat svoji zkušenost se zkušenostmi jiných lidí a poskytnout prostor pro případnou další diskuzi o programu. Při průzkumu jsem našla také ohlasy, které působí varovně a popisují rizika spojená s manifestací reality, jsou také součástí sbírky.👍 Dovolte mi, abych byl zcela upřímný. Prošel jsem první CD s názvem Orientace a říkám na to prosté: wow. Ke konci nahrávky Orientace jsem začal vidět něco, co vypadalo jako tunel, okolo kterého byla bílá mračna. Mrak se poté sjednotil. Pak jsem začal vidět modrou téměř geometrickou záři. Opravdu byla intenzivně jasně modrá a stále rostla. Pak najednou zmizelo modré světlo i tunel. Připomíná mi to zážitek, kdy jsem byl na houbičkách. Tehdy jsem také viděl barvy. Nemohl jsem tomu uvěřit. U tohoto experimentu jsem ale byl střízlivý a už skoro měsíc jsem si žádné houbičky nedal. Bylo to jiné, ale dalo mi to téměř stejný zážitek. Je to fakt síla lidi. Jako wow. Zítra jdu na další. Ale jestli je tohle jen začátek, tak se těším, kam mě to zavede. Hodně mě to překvapilo. (anonym z redditu)

👍 Při svém prvním poslechu CD Orientace jsem prošel tunelem a navštívil několik míst. Jedno z těchto míst byl barevný západ slunce a viděl jsem tam les. Druhé místo bylo stejné, nebo podobné, ale v noci s hvězdami. Ve třetím zjevení jsem se vznášel nad městem s mrakodrapy, které trčely zespoda z pokrývky mraků. Těším se na další cvičení! Také mám u těch cvičení pocity vibrací, které procházejí mým tělem, velmi fascinující! (anonym z redditu)

👍 Pocity vibrování těla jsou znakem toho, že se naše tělo dostává do dokonalého stavu harmonie, což znamená, že se nyní energeticky slaďujete s vesmírem a jste připraveni k dalšímu pokračování. (anonym z redditu)

❗Asi po dvaceti minutách poslechu zvukových vln jsem se začal nekontrolovatelně třást. Byl jsem stále 100% při vědomí, takže to nebyl žádný záchvat, ale nemohl jsem přestat. Začalo to od nohou. Nemohl jsem s nimi přestat třást. Pak to putovalo po mém trupu a nahoru k rukám. I když je to trochu děsivé, alespoň mi to ukázalo, že se při tom opravdu „něco“ děje. (anonym z redditu)

❔Při poslechu prvního CD Orientace se mi stalo, že jsem před sebou viděl vysokou štíhlou postavu. Bylo to velice zvláštní. (anonym z redditu)

❔Párkrát jsem to zkoušel poslouchat s mikrodávkou psychedelik. Když jsem poprvé zkusil první CD, dal jsem si na to trošku travky, ale ne moc. Ten pocit, který jsem cítil, byl zvláštní. Cítil jsem, jak se atomy v mém těle chvějí a cítil jsem se, jako bych letěl. Rozhodně to bylo jako psychedelický zážitek. Moje kočka pak najednou vběhla do mého pokoje, skočila na mě a začala se okolo mě velmi vzrušeně rozhlížet. Zavřel jsem oči a pokračoval jsem. Když to skončilo, moje kočka už byla jinde. Ten stav trval asi 10 minut. Určitě se u toho něco děje.
Také jsem měl pár dnů před tím velmi živý sen, když jsem spal se sluchátky na uších a poslouchal vysokofrekvenční zvuk.
Pro mě ty zkušenosti nejsou příjemné, ale učím se z nich získat přínos. Není se čeho bát. Je to jen meditace, tělo mě neopustí, i když si tak můžu připadat. Je to jen naše podvědomá mysl, která si s námi hraje a některé nepříjemné stavy vyvolává stres z prožitého traumatu, který si během toho mysl zpracovává, si myslím. Všechny ty živé sny, které jsem u toho viděl, byly vesměs strašné, ale chápu, že tohle jsou věci v mé mysli, které ta meditace vynesla na povrch a zažít to, může být stejně prospěšné, jako jiná psychedelika užitá za účelem průzkumu vlastní psychiky. (anonym z redditu)

👍 Na tyhle nahrávky jsem meditovával před dvanácti lety. Prožíval jsem u toho silně vibrující stavy a poté jsem začal astrálně cestovat. Tohle funguje! (anonym z redditu)

👍 Tohle byly moje meditace v době, kdy jsem byl mladý a hledal jsem odpovědi. Zažíval jsem vibrace, zvuky a úzkost, často uváděnou v dokumentech experimentů. Měl jsem jedno velké OOBE (astrální cestování), aniž bych se o něj záměrně snažil, což naprosto otřáslo mým světem a celým mým pohledem na něj. Byl to skutečný zážitek ohýbání reality. Nikdy znovu se mi to už nepovedlo. Dnes, téměř o 15 let později, jsem zpátky a opět hledám odpovědi. (anonym z redditu)

❔Monroeův institut nemá nic společného s vládou. CIA jednoduše v minulosti testovala The Gateway Experience jako jednu z mnoha metod k dosažení různých/rozšířených stavů vědomí. (anonym z redditu)

👍 Měl jsem tato meditační CD v době, kdy nově vyšla. Při skupinové práci na místě zvaném Seattle Metaphysical Library jsme narazili na spoustu podivných věcí. Jako celoživotní astrální cestovatel a někdo, kdo tyhle věci zažívá stále (spánková paralýza v pubertě, noční děsy, transcendentní zkušenosti se svým stínem a mnoho, mnoho astrálních výletů) jsem si myslel, že mi to pomůže s mou naprostou dezorientací a pocitem, že se často ztrácím sám v sobě. Taky jsem doufal, že mi to pomůže ovládnout moje spontánní OBE (astrální cestování). A STALO SE! Myslím, že jsem úspěšně prošel Focusem 12. Nemůžu se dočkat, až tam zase zajdu. Po pár týdnech společné práce jsem byl trochu znechucený, protože jsem byl jediný člověk ze skupiny, který měl „zkušenosti“, kromě jednoho chlapíka (jehož příběh byl dost divoký, ale není můj, abych ho tady vyprávěl). Ale lidé byli skvělí a evidentně z toho měli víc, než jen cvičení. (anonym z redditu)

👍 Nejprve mi dovolte říci, že jsem velmi vděčný za jednotlivce, kteří sdílejí informace o tomto programu. Používali jsme to už v roce 2008 a naše úspěšnost byla 100%. Pro ty z vás, kteří to budou používat pro své vlastní projekty: Je to pecka! Pokud to úspěšně zvládnete, nevrátíte se už zpátky stejnou cestou. Jakmile něco víte, opravdu víte,vaše mysl se mění. Buďte na těch cestách klidní, abyste mohli zachytit vše, co se vám při nich nabízí. Doporučil bych vám napsat si na papír, jaké jsou vaše úmysly, když jste s meditací začali, a čím se rozhodnete být, až se vrátíte ze své cesty. Stejně tak si určitě veďte deník o svých cestách. Poslední věc, kterou bych chtěl říct, je vezměte to a rozšiřte to. Pamatujte si, že jste poslední naděje lidstva. (anonym z redditu)

👍 Tohle den za dnem mění můj život na mnoha úrovních. Je neuvěřitelné, co teď dokážu se svým tělem udělat. Moje výsledky po cca 2-3 měsících meditací:
– Mé sny a schopnost imaginace se mi vrátily
– Mám větší kontrolu nad svou myslí a tělem
– Cítím se mnohem více probuzený, duševně silnější, více naladěný
– Cítím více vděčnosti a lásky ke všemu
– Mám lepší schopnost udržet si nové informace
– Zlepšila se moje schopnost učit se novým dovednostem… Naučil jsem se hrát na klavír za 5 hodin tréninku a bez předchozích zkušeností.
– Usínám teď mnohem rychleji
– Naučil jsem se tělesně relaxovat, i když je moje mysl bdělá.
– Zlepšil jsem své schopnosti autohypnózy
– Naučil se vnímat čas pomaleji. Někdy mám pocit, jako bych tam byl celý den. Prožívám, zkoumám, pozoruji a přitom je to jenom 40 minut meditace.. šílený. 😀 (anonym z redditu)

👍 Chci mluvit o svých zkušenostech s Gateway Process. Tyto techniky zkoumala CIA a v roce 2003 odtajnila dokumenty o svém výzkumu. Ty dokumenty jsou moc zajímavé, ale já bych chtěl mluvit o tom, čeho jsem s programem docílil, protože to je ještě o dost zajímavější. A taky vás chci varovat před některými svými chybami. V určité fázi jsem byl schopen číst lidem myšlenky a předvídat dopředu špatné události.
Dělal jsem ty meditace spolu se svým blízkým kamarádem, který skoro umřel, protože si manifestoval věci, které dělat neměl.
Začalo to tak, že se mi během meditace povedlo třikrát naladit na myšlenky své přítelkyně. Dokázal jsem přesně určit, kdy myslela na to, že bude vařit určité jídlo. Když jsme to zjistili, oba nás to vyděsilo a já jsem s tím přestal.
Byl jsem zvyklý meditovat, ale jenom krátce, asi 5-15 minut. Nikdy se mi nic divného nestalo, jenom jsem tak seděl. V roce 2021 jsem si ale přečetl knihu Roberta Monroe o Astrálním cestování, která popisuje techniky Gateway a to mi otevřelo úplně nový svět. Našel jsem si odtajněné dokumenty CIA, abych pochopil, jak technika funguje. Viděl jsem v tom logiku, mozkové hemisféry se uvedou do harmonizace a spolupracují… Tak jsem to začal cvičit. Pár týdnů se nic extra nedělo. Po asi měsíci jsem pokročil k programu Focus 15, který je o manifestování tvé reality prostřednictvím tvojí mysli.
V programů je šest mentálních úrovní, do kterých se můžete propracovat a já popíšu každou úroveň i to, co mi dala, resp. jaké schopnosti mi odemkla.
Focus 1: Normální stupeň vědomí, nic extra jsem u toho nezažil.
Focus 10: Zahrnuje hlubokou relaxaci. Fyzické tělo je velmi uvolněné, ale jste si všeho vědomi.
Focus 11: Přístupový kanál. Rozšířilo se mé vědomí. To je stav, kde se tvoje emoce a mysl spojí do jednoty a ty expanduješ za limity svého těla.
Focus 12: Nevidím moc velký rozdíl mezi 11 a 12, podle mě je to víceméně to samé.
Focus 15: Ten už je opravdu důležitý. Tvé vědomí může vystoupit z těla a můžeš Vesmír poprosit o pomoc, manifestovat věci. Nevnímáš čas, když medituješ. Prostě si to užíváš.
Focus 21: Tady se začnou dít fakt divné věci. Mysl zůstává plně vědomá a aktivní, ale tělo mizí. Je to most k paranormálnu. Dostal jsem se tam až po osmi měsících cvičení, ale spousta lidí se tam dostala i dřív.
Jednou jsem byl se svou přítelkyní a nechtělo se mi spát, tak jsem začal meditovat a najednou jsem ucítil, jakoby mnou prošla elektřina. První jsem si myslel, že si to jenom vymýšlím, ale vzbudil jsem přítelkyni a zeptal jsem se jí, jestli si nevšimla něčeho divného. Pak jsem si uvědomil, že mám vlasy nabité statickou elektřinou, i oblečení, chlupy na těle. Oba nás to rozhodilo. Cítím jsem vnitřně, že se něco špatného stane. Cítil jsem hrozně divnou energii. O 15 minut později jsem uslyšel sanitku… Majitel vily, kde jsme přespávali, totiž zemřel. Tak jsem pochopil, že je to skutečné.
Můj kamarád se roky zajímal o meditaci, tak jsem mu představil Gateway a on se do toho pustil. Po třech měsících dosáhl na úroveň Focus 15, kde se manifestuje realita. on se rozhodl, že si bude manifestovat svoji partnerku, kterou si vezme za ženu. Fungovalo to jako šílené. Když někam šel, ženy ho samy oslovovaly, aniž by se nějak snažil. Pak jel někam na motorce a ošklivě se vyboural. Málem skončil pod autem, ale dopadlo to dobře a nezranil se. Čekal na pomoc a přišla k němu jeho přítelkyně. Fungovalo to, jenomže je to děsivé. Stačilo málo a mohl přijít k úrazu. Takže si fakt dávejte pozor na to, co si přjete a buďte konkrétní ohledně toho, co si přejete. Protože to nemusí proběhnout úplně příjemně. Vesmír mu tu partnerku dal, ale neproběhlo to úplně hladce.
Taky bych vás chtěl varovat ohledně telepatie, čtení myšlenek, které vám to může odemknout. Když to začnete moc používat, tak vás to změní. Měl jsem pocit, že na mě pak okolí trochu tlačilo, abych ubral. – Dan z youtube

👍 Gateway jsem praktikoval v letech 2002 – 2003. Musíte to dělat pravidelně, abyste udrželi svou mysl v požadovaném stavu, jinak ztratíte to, čeho jste dosáhli, velmi rychle. Mým nejpamátnějším úspěchem byla bilokace. Byl jsem doma a zároveň jsem byl v domě u mých přátel. ONe fyzicky na 2 místech, ale doma jsem meditoval a přitom jsem toužil vidět svého přítele. Cítil jsem, jak se můj úhel pohledu změnil, a ocitl jsem se před ním, v jeho domě. Nebylo to astrální cestování, ani mentální, ale byl jsem tam. Cítil jsem vůni té místnosti, cítil jsem koberec pod nohama, teplotu v místnosti, všechny zvuky a televizi. Byl jsem tam se všemi svými plnými smysly. Vzhlédl ke mně. Vyděsil jsem se a vrátil jsem se zpátky. O 2 minuty později mi zavolal a řekl, že měl dojem, jako bych tam byl. Jakobych stál v té místnosti přímo před ním. Myslel si, že jsem zemřel a chtěl se ujistit, že jsem v pořádku. Musel jsem mu vysvětlit, co dělám. Byl zmatený a řekl mi ať už to nedělám, protože ho to vystrašilo., Cítíš, že tam někdo je, ale nevidíš ho. To bylo jedinkrát, kdy jsem měl bilokaci. Je těžké to udržet. Postupem času mě zaměstnal život a já to přestal cvičit. Možná bych měl začít znovu. (anonym z youtubu)

👍 Gateway jsem používal krátce, když jsem byl mladší. Jedním z důvodů, proč jsem nedosáhl Focusu 10 snadno a dobře, bylo to, že pokaždé, když jsem cítil, jak mé tělo začíná usínat, moje kočka se ke mně přitulila a začala vrnět jako šílená. Dělá to vždycky, když medituji, jako by cítila dobrou energii, která ze mě přitom vychází. (anonym z youtubu)

👍 Dosáhl jsem pouze Focusu 12. Meditaci se věnuji asi 14 let, pravidelně. Minulý týden se u nás na tři dny ztratila turistka. Po druhém dni, kdy byla nezvěstna, jsem si byl jistý tím, že je mrtvá, protože to ve zprávách říkali. Neměla potřebné vybavení aby vydržela a venku byla moc velká zima. Začal jsem meditovat a poctivě jsem hledal její mrtvé tělo. Místo toho jsem ji našel. Dokázal jsem se na ni upnout a pak jsem vycítil, že má intenzivní bolesti žaludku. Jel jsem s kamarádem do oblasti poblíž místa, kde byla naposledy viděna,. Nebyl tam internet, neměl jsem k dispozici nahrávky Gateway Experience. Meditoval jsem tam úplně sám. Řekl jsem svému příteli, že nejsem schopen dosáhnout kvalitního stavu meditace, ale cítil jsem, že měla bolesti žaludku. Myslel jsem, že to nefunguje, protože moje logická mysl mi říkala, že je přece mrtvá. Našli ji ještě ten den. Skoro 3 dny nejedla a byla dehydrovaná. Měl jsem i mnoho dalších  zážitků. Moderní věda hlavního proudu je vůbec nevysvětluje. (anonym z youtubu)

❔Zahájil jsem tento meditativní program a věci se rychle měnily. Viděl jsem energetická pole kolem lidí, ovlivňoval a cítil jsem jejich myšlenky, probouzel jsem se mimo své tělo, viděl jsem stínovou postavu v méhm pokoji, měl jsem prediktivní sny. Nechal jsem toho, protože to bylo tak intenzivní a vytvářelo to pocit vnitřní vzdálenosti od ostatních lidí. Nedokážu říct, jestli je to „dobré“, nebo jestli to může být nebezpečné. Kéž bych měl nějakého učitele. (anonym z youtubu)

👍 Mám zkušenosti s Gateway až do úrovně Focus 31. Mnohé je velmi podobné technikám, které se vyskytují v duchovních praktikách v západních mysterijních tradicích. Zjistila jsem, že je pro mě snadné se do toho dostat, protože v tom mám praxi. Změní to člověku život. (anonym z youtubu)

👍 Potvrzuji také, že zkušenosti s Gateway změní váš život. Zpočátku jsem byl velmi skeptický, ale už při prvním cvičení jsem měl hluboký zážitek. V místnosti se mnou byla další entita a měl jsem pocit, jak se mým tělem šíří vibrace. To byl důkaz, který jsem potřeboval, abych pochopil že tato cvičení jsou autentická! 😊 (anonym z youtubu)

❗ Dostal jsem se na úroveň Focus 15, ale narážím opakovaně na stejný problém. Musí se to pravidelně cvičit, jinak z toho člověk rychle vypadne. Projekce vaší vizualizované reality může být velmi intenzivní a děsivá. Protože je to skutečné a dějí se skutečné věci, lékařské změny, ale také se mohou stát skutečně špatné věci. V podstatě i ty nejhorší věci, které vás napadají. Měl jsem autonehodu. Setkal jsem se s autem, které jsem si předtím sám vizualizoval, a stalo se to přesně tak. Jel jsem na červenou a srazili jsme se. Tak jsem to přestal cvičit a začal jsem být mnohem konkrétnější a mnohem optimističtější ohledně svých představ a ve způsobu, jakým k manifestaci dochází. Jinými slovy, pokud máte temné myšlení, pravděpodobně dostanete to zlo v realitě. Trpím na PTSD, a proto se mi to stalo. Všechny tyto věci jsou o tom, aby se člověk uzdravil a naprosto to funguje. Ale já jsem se uvedl do módu manifestace, když jsem byl ještě mentálně dost destruktivní. Takže se pak stala spousta nepříjemných věcí. Ale ano, ty pásky nejsou vtip. (anonym z youtubu)

Dělám to od 70. let a myslela jsem si, že jsem jediná, kdo to ještě dneska praktikuje. Buďte vždy opatrní v tom, co projevujete. Pokud se setkáte s některým ze zvířat v astrální Zoo, mějte vždy po ruce poker face… Nikdy nesmíte ukázat strach, jinak se stanete obětí….. a nikdy nelžete, budou to vědět a odsuzují to. Nepotřebujete drogy, abyste toho dosáhli, ani hodiny sezení v lotosu. A pokud se někdy dostanete do bodu, kdy astrálně odejdete mimo tělo, a opustíte tuto planetu… Připravte se na největší šok svého života. Až uvidíte kapsle a zástupy, které jsou geostacionární na oběžné dráze. Jsme mimozemšťané na tomto světě, počítejte s tím. (anonym z youtubu)

👍 Použil jsem program Gateway, abych se naučil astrální cestování v roce 2018 a byl jsem mimo tělo více než 200krát. Strávil jsem 9 měsíců v astrálním tréninkovém programu, abych pochopil a zotavil se z velmi traumatického dětství. Bylo to ohromující a velmi přínosné v mém životě. Zajímavé je, že jsem během prvních 2 let plandemie nemohl dosáhnout stavu mimo tělo – nebo lépe řečeno, nedokázal jsem překonat temnotu pozemské roviny. Je to teprve nedávno, co mám zpět své plné schopnosti. Jako u všeho, věřte svému instinktu. Pokud se vám stav mimo tělo nezdá správný, odejděte nebo otevřete oči. Nikdy jsem se necítil osobně ohrožen. Byla to nejlepší věc, kterou jsem kdy udělal pro svou věčnou duši. (anonym z youtubu)

❗Tohle není vtip. Tyhle věci mi změnily život. Zažil jsem mnoho surrealistických zážitků, snových stavů, telepatické komunikace, které mě přiměly zpochybnit svůj zdravý rozum. Spojil jsem se s „frekvencemi“ členů své rodiny, díky nimž jsem schopen číst jejich myšlenky do té míry, že je to vyděsilo. Ale je tu i temnější stránka věci. Nesmíte nechat strach ani pochybnosti, aby na vás zapůsobily. Konstruktivní afirmace a kontrola vašich myšlenek, emocí a chování jsou velmi důležité. Provádění čištění psychické energie fyzických a multidimenzionálních prostorů mi pomáhá udržet tuto „temnou stránku“ z dosahu. Není to ani tak dobro proti zlu, jen jsem někdy vnímavý k těmto věcem, na které bych raději nemyslel, neprožíval je nebo je necítil. Zda to pochází z mé vlastní psychiky nebo ne, je na debatu. Ale tohle pro mě byla opravdu brána do nového světa a s opatrností jsem to doporučil ostatním lidem. Bylo to pro mne přirozené a trvalo mi velmi krátkou dobu, než jsem se do toho pořádně dostal. Měl jsem výsledky, protože jsem už měl zkušenosti s přenosem a přijímáním informací z jiných zdrojů, než je naše každodenní realita. (anonym z youtubu)

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-11-06 11:09:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozhodně to chci vyzkoušet, už čekám i na nový MP3 přehrávač, který zvládne přehrát FLAC, ať se do toho můžu pustit. Jelikož jsem ale na spirituální zážitky absolutní poleno, neočekávám od toho, že mi to přinese (výrazně) změněné stavy vědomí. Co ale rozhodně chci intenzivně vyzkoušet je „vzorování“, metoda na vytvoření vysněné reality. To mě opravdu nadchlo. Třeba se mi tím podaří vyřešit moje příšerná nespavost :D!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-06 11:20:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Přes NTB v křesle to jde taky, pokud je sezení pohodlné. Meditace je velice příjemná.
Během procesu mi občas ujela myšlenka někam jinam, tak jsem ji hned vzala než se rozvine a strčila do krabice. Funguje.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-11-06 11:54:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, to je dobrý tip. Díky 🙂

Ikona diskutujiciho peace 2023-11-06 15:03:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak často by se mělo cvičit aby člověk o ty schopnosti nepřišel? Často to tam lidé zmiňují, ale konkrétní hodnoty nedávají.. samozřejmě každý je jiný, ale zhruba to je jak? alespoň jednou za 2 dny, jednou za týden?
Jinak zajímavé, jak říkají, že si máme dávat pozor na své myšlenky a na manifestaci toho co chceme, že máme být raději více konkrétní… většinou různé „ezo“ metody jako The Secret apod. naopak říkají ať to si to představujeme co nejvíc obecně, že „vesmír“ ví nejlépe jak nám to přinést… ale já sám mám menší zkušenosti s nějakou spontánní manifestací, ale právě vždy mi to přišlo v té nejméně vhodné formě, nebo ty parametry, které jsem nestanovil, tak byly vždy ty nejhorší, takže věřím také tomu, že je potřeba manifestovat s co největšími detaily.

Ikona diskutujiciho Will 2023-11-06 19:53:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se snad ještě nestalo že bych dostala něco co jsem si představovala nebo přála. Ani v dobrým ani ve zlým. Prázdno. Možná to dělám blbě. Zkusím ty meditace. Třeba pochopím jak to funguje.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-06 20:01:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno co nepoužíváš, se ti časem zatáhne a zakrní. V tomto jsem stejný experimentátor, ale podle zkušeností z jiných tréninků bych mohla říct, že otevřená schopnost začíná slábnout zhruba po 2-3 týdnech od její plné aktivace. Jednu dobu jsem takhle stříhala metr. Přehnala jsem trénink a pak jsem v noci pořád viděla světlo jakoby mi někdo pořád svítil do obličeje baterkou, jakobych ani neměla zavřený oči, otevíraly se vedle mě zlatý světelný brány a nemohla jsem usnout. Prvních pár dnů to byla velká sranda a velký zážitek. Samá světla, velká krása. Po pár dnech mi došlo, že se fakt nic nemá přehánět. Čekala jsem 2 měsíce, než jsem to světlo přestala vidět proti své vědomé snaze. Ale za dva měsíce jsem víceméně mohla začít trénovat znova. Je ale super takovou věc zažít.

Ikona diskutujiciho peace 2023-11-07 13:53:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Will: teď když nad tím přemýšlím, tak v určitých oblastech mi to fungovalo už jako dítě, pamatuji si, že jsem si ve školce řekl “ s tímhle klukem budu kamarád“ a skutečně za pár týdnů jsme byli nejlepší kamarádi a fungovalo mi to tak do střední školy (to že jsem chtěl s někým kamarádit a skutečně jsme pak byli dobří kamarádi, ten nejlepší kamarád ze školky se mnou cca ve 2.třídě na ZŠ bezdůvodně-respektive mě důvod neřekl, přestal kamarádit), pak už jaksi moc ne, to jsem spíš už kamarády ztrácel, respektive nechal odejít, protože jsme si neměli co říct apod. že mi dnes zůstalo jen pár(skoro doslova 2 :-D) nejbližších kamarádů.
Ale z poslední doby co se mi třeba podařilo, tak když jsem byl na dlouhotrvající služebce v Německu, tak jsem si řekl, že by bylo dobré tam mít někoho s kým se můžu bavit anglicky a tak.. za pár dní se na hotelu kde jsem bydlel já objevil číňan také z naší firmy(z čínské pobočky samozřejmě, ne z Česka 😀 ) a sice mluvil anglicky špatně, ale nějak jsme si rozumněli, ale po pár dnech kdy zjistil, že mám větší diety, celkově lepší podmínky v Česku mi už spíš jen záviděl a neměl mě rád. Takže mé základní přání se splnilo, ale všechny okolnosti jinak byly špatné. Stejně tak jako jsem si pak přál abych se do Německa zase vrátil brzo aspoň na pár týdnů… splnilo se mi to, ale daný nový úkol tam mě absolutně nebavil a stresoval.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-11-06 19:52:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Síla vizualizace a pravidelného tréninku zřejmě umí divy.

Ikona diskutujiciho Karel 2023-11-06 19:54:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak pro každýho to očividně není. S destruktivním psychickým nastavením má problém snad většina lidí co znám.

Ikona diskutujiciho Naty 2023-11-07 00:05:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtela bych to zkusit,ale mám strach ,aby se mi tam něco nestalo.Nemůže se stát že tam zůstanu ?
Nebo, že se ke mě ,,přisaje’’ nějaká entita ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-07 12:19:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli z toho máš strach, tak to určitě nedělej. Jak k něčemu přistoupíš s prvotním strachem, tak to nikdy nemůže fungovat správně ani konstruktivně, protože už máš svoje nastavení.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-11-10 18:58:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow vyzkoušela jsem první cca 30ti minutový díl až nyní (před chvílí) a byl to dost zajímavý zážitek. Měla jsem noční a pak chvilku volna, ve kterém jsem spala chaoticky (např. 5 hod spánku a pak 4 hod bdění, pak zas pár hodin spánku a pak 12h bdění..) a už jsem se nemohla po těch posledních 12h bdění soustředit, ale za pár hodin mi měli dovézt nákup, tak jsem si nařídila budíka a řekla jsem si, že půjdu na cca 3h spát, jenže i když jsem byla unavená, nemohla jsem usnout. Vzpomněla jsem si na tuto meditaci (že je nejlepší čas to zapnout – nic jsem od toho nečekala jen jsem nemohla nic dělat kvůli únavě a spát taky ne, takže nejlepší volba pro to, abych si pustila alespoň třeba meditaci, že mi to pomůže usnout nebo aspoň relaxovat=odpočinout si/vypnout mozek). No ale hned jak začal na začátku mluvit, tak jsem ho nevnímala, protože jsem byla brzy někde daleko (ale slyšela jsem ty vlny) a byla jsem celou dobu při vědomí, takže jsem vnímala, když meditace skončila, ale nemohla jsem se probudit. Byla jsem v živém symbolickém snu plném obrazů/výjevů, který byl o tom, co řeším teď plus i něco z minulého života (tam bylo trošku přimíchané). Nevěděla jsem, co mám dělat (nemohla jsem ten sen nějak moc ovládat), ale nakonec jsem udělala něco podle sebe (=rozhodnutí) a to mi jakoby „umožnilo“/povolilo se vzbudit. (Pomohla jsem jednomu zvířeti, i když i to bylo symbolické = byly tam 3 výrazně symbolická zvířata která každý zná z mytologie co znamenají.) Jako bych hrála hru, jejíž level jsem vyhrála/dokončila. Jelikož se můj mozek meditací „srovnal“, tak jsem se probudila totálně unavená (vnímala jsem svůj reálný velký spánkový deficit). Sen nepocházel z nějakých vnějších energií, ale vyloženě z mého mozku (byť se mozek vyjadřoval symbolicky a ne konkrétně nebo slovně). Popis snu by byl asi zbytečný (vím, čeho se to plus mínus týká, ale sen nedával nějaký smysl, i když byl velmi živý = prostě mozek třídil a zpracovával data).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-11 08:00:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně to dodává energii a jsem u toho moc klidná. Je to fakt hodně příjemný. Ale ještě jsem neslyšela všechno. Netlačím na pilu.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-11-10 20:20:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento článek (zkušenosti) jsem si přečetla až teď – schválně jsem ho vynechala (nečetla), aby mi to neovlivnilo očekávání – takže jsem nevěděla, co od toho očekávat. Spolupráci mozkových hemisfér zastávám už dlouho, takže se o to i celý život snažím (a pravděpodobně se mi to už v minulosti podařilo natrénovat, protože na mě meditace fungovala ihned). Proto mě tato technika zaujala (protože souvisí a rozvíjí to, o co se už delší dobu zajímám/co zastávám). Ještě jsem nenapsala, že při začátku (prakticky téměř ihned po zapnutí) jsem viděla (spíš blikající) bílé světlo v oblasti třetího oka (při zavřených očích ve tmě) a nejdřív jsem si představovala krabici, do které odložím to, co aktuálně řeším, jenže jsem s tím byla až moc ztotožněná (a taky mi připadalo, že toho je dost, takže bude nejlepší, když do té krabice skočím celá). Jakmile jsem na to pomyslela, tak jsem do té krabice skočila/spadla, a pak už jsem byla někde daleko v ohraničené realitě a nemohla jsem se dostat ven. Takže stupidní rada (protože tohle by nikoho jiného asi ani nenapadlo :D) nezavřete se do toho boxu.. Když jsem si ještě jednou prošla ten symbolický sen, tak jsem v něm vlastně řešila a vyřešila to, co jsem řešila (a vyřešila) v posledních pár letech a na co jsem i před spaním a před meditací myslela. Během života jsem už zažila i pár mnohem lepších lucidních snů (toto nebyl moc lucidní sen) / astrální cestování (ani to to nebylo) / zajímavější symbolický sen. Ale tento sen byl přesto hodně zajímavý, protože byl živý a symbolický. Byl o tom, že jsem v realitě v období před pandemií měla nadpřirozený zážitek, který mě rozhodil a neuměla jsem si to zpracovat – tak jsem si tenkrát řekla, že jsem pomáhala světu před DS, ale nikdo o tom nevěděl ani to neocenil a ostatní se díky tomu jen vezou – takže si dám pauzu a budu se také vézt..ať se stará někdo jiný, třeba ti, co se vezli doposud..jenže ti v mém okolí, kteří následují dav, jenom se vezou a měli se vždy dobře, se vezli dál..tak jsem se vezla s nimi – no a pak přišla pandemie, což jsem tedy neřešila, ať to energeticky řeší někdo jiný, proč bych pořád měla energeticky bojovat proti illuminátům když to nikdo neocení – stejně když jsem se snažila, tak se věci pomalu zhoršovaly, takže jsem tak silná nebyla – když jsem se na bránění zlu tedy vykašlala, tak propukla ve světě finální bitva – no a pak, když jsem si už nějak při pandemii odpočinula, jsem se rozhodla pokračovat v energetickém boji (zase pomáhat) a světová situace se zase začala zlepšovat. Ve snu se mi symbolicky zdálo, že se nějaký dům/místnost zaplnila vodou až skoro po okraj a byla tam zvířata (hnědá kráva s hnědým teletem, několik ovcí a prasat). Z něčeho (už si nepamatuju jak a z čeho) se zhmotnil malý světle zelený had, který chtěl zabít tu dospělou krávu, která se ještě netopila, protože byla na souši – na nějakém výstupku u stropu = jakoby patro např. na spaní. Já jsem tomu hadovi uhla z cesty a nechala jsem ho, ať si dělá co chce s myšlenkou „alespoň se světová destruktivní energie při té zlé události vybije“. On se vymrštil z vody a zakousl se krávě do krku, čímž ji zabil (spadla mrtvá do vody). Pak proplul kolem mě (ale nic mi neudělal) a rychle zmizel s nějakou „trofejí“ v puse (něco, co jí vykousl z krku, nevím co to bylo = symbolicky asi něco jako adrenochrom). Tele přežilo, ale pak jsem viděla, že se (strakaté) jehně topí, protože se bálo toho hada (tak plavalo co nejvíc ke dnu, aby se mu vyhnulo). Rozhodla jsem se mu pomoct, takže když had už odplul z domu pryč, potopila jsem se, chytla ho a vyplavala s ním nad hladinu, kde jsme se nadechli (čímž jsem zachránila nejen jehně, ale i sama sebe) – až tehdy jsem se mohla probudit (protože jsem se vrátila ke správné cestě). Vím, že had ve snu představoval DS (to jsem vnímala už v tom snu, že had = symbolicky zlo/nepřítel), dospělá kráva asi lidi které DS „dojí“, tele a jehně děti? Doufám, že to, že had z domu nakonec odplul=odešel pryč, znamená, že 6 padlých andělů opustilo hotel země. Takže jsem symbolicky prožila problém z posledních pár let + ještě další věci, které jsem zrovna řešila (to jsem tu už nepsala, bylo by to dlouhé a to ostatní ani nebylo až tak moc zajímavé). Část snu jsem i zapomněla, protože toho bylo hodně. Žádné trauma z minulosti se mi při meditaci neukázalo (ani symbolicky) – pouze věci, kterými se vědomě i pocitově v poslední době zabývám. Doufám, že nevadí, když si pustím první díl znovu, protože po krabici jsem už neslyšela slova, která říkal.

Ikona diskutujiciho Miroslav 2023-11-12 08:19:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny dobré lidi, tak jsem si stáhnul mediační soubory a začal jsem a při každém poslechu jsem usnul. Je to normální ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-12 08:52:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Prý se to stává, ale dobře to není. Ve spánku nic nenatrénuješ. Tak si k tomu sedni.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek