Jak chránit svou energii v práci a při kontaktu s klienty

13.12.2020 v Energie 1

Naše každodenní rutina může být plná věcí, které neděláme rádi. Někdy to může být opravdu otravné, zvláště když musíme pracovat s lidmi, kteří vyzařují špatnou energii. Může na nás totiž zůstávat a nosíme si ji pak domů.
Hlavní problém u těchto jevů je, že nemáme potřebnou imunitu vůči této špatné energii. Proto nás to obtěžuje.Je potřeba osvojit si metody, kterými budeme svou energii chránit, pokud na sobě cítíme břemeno špatné energie, kterou si nosíme z práce, nebo ji přebíráme od lidí, se kterými se dostáváme do kontaktu. Může to totiž ovlivnit naše životy, náš osud a dokonce i naše zdraví. Ochrana naší Aury by měla být naše priorita.

Aura je energetické pole, které interaguje se všemi živými a neživými věcmi, se kterými si vyměňujeme energii. Proto musíme přijít s chytrým řešením, která nám poskytnou ochranu před špatnou energií, nebo toxickými lidmi na pracovišti.

Silný přírodní křišťál
Jeho použití v práci je velmi jednoduché. Jedna z nejdůležitějších vlastností křišťálu je, že kolem sebe vytváří konstruktivní silové pole.
Můžete mít pár větších kusů rozmístěných na strategických místech, nebo mít jeden menší v kapse a ten vzít do ruky, kdykoliv budete cítit, že se potřebujete zharmonizovat. Nezapomeňte pak krystal večer vyčistit.
Dobré strategické body pro rozmístění velkých krystalů je vlevo a vpravo od počítače, vlevo a vpravo za zády, nebo mezi vás a naproti sedícímu klientovi. Záleží na vás, z jaké strany potřebujete nejvíc chránit.
V domácnosti je vhodné místo na okně, kde krystaly ,,hlídají vstupy“ do domu.

Nebo si vyberte předmět, ten nakodujte svou vůlí jako ochranný amulet a položte v práci na stůl. Návod najdete zde


Modlitba před spaním
Je to dost podceňovaná metoda, ale když si na to zvyknete a zavedete to do své běžné večerní rutiny, budete se divit, jak dobrá je to pomůcka. Existuje dobrý důvod, proč to tolik lidí dělá a přísahají, že to nese výsledky… Protože je to pravda.

Modlitba je vědomý způsob, jak se dostat do kontaktu se svým vlastním Zdrojem (Vyšším Já), ze kterého jsme přišli na tuto zvláštní planetu. Samozřejmě si to můžete upravit tak, že budete oslovovat svého Anděla strážného, pokud je vám to milejší. I tak oslovujete jednu a tutéž sílu, akorát pod jiným názvem.

Vždy se ale snažte o co nejjednodušší a nejúčinnější způsob modlitby. V kostce jsou to následující pravidla: Nemluvte komplikovaně, nemluvte sprostě, nepoužívejte zápory, nestěžujte si na to co vám vadí, raději děkujte za to co je ve vašem životě dobré a neříkejte amen.
Tím byste totiž ubírali své modlitbě sílu. Protože to, co má moc, je vaše myšlenka a čistá konstruktivní rezonance, kterou při modlitbě do vesmíru vyšlete. Bude-li tento signál disharmonický a nejednoznačný, nebudete vidět žádný efekt.

Nejlepší je oslovit Konstruktivní sílu vesmíru, poprosit ji o ochranu a vedení ve vašem životě, nebo na zítřejší den v konkrétní situaci. Nakonec poděkujte a snažte se u toho vyzařovat vděčnost, nebo radost. Druhý den pak myslete na to, že pod ochranou skutečně jste, protože se tím psychologicky nastavíte na úspěch a dobro, které začnete vyzařovat a to se vám začne zrcadlit.

Očišťujte pravidelně prostor
Nezapomeňte, že špatnou energii spalují svíčky. Pokud je to možné, zapalte vždy alespoň jednu, když jste s klientem, nebo něco řešíte.

Energii prostoru posiluje také pravidelné vykuřování a následné větrání, více světla, pravidelný úklid, a konstruktivní symboly, kterými můžete vyzdobit nejen svůj dům, ale také i vaše pracoviště. Mezi konstruktivně vyzařující symboly patří jednorožci, sluníčka, víly, andělé, nebo pegasové…

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-13 02:18:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jojo 😇 a mimochode je super, že máš na eshopu origoš františky. miluju františky.

… těším se, až si budu doma konečně zřizovat koutek určený k meditaci, tam se bude velký křištál moc hezky vyjímat.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek