Jak se zbavit parazitů

31.3.2014 v Doporučení 28

Anotace:

Široká škála rad, jak se bránit parazitům různého druhu včetně energetických (myšlenkové formy, uhranutí a prokletí), které mají na kvalitu tělesných sil a míru nečistot největší vliv.

Kniha ,,Jak se zbavit parazitů“ je ucelená příručka pro každého, kdo by se rád ozdravil a odčervil v domácím prostředí. Obsahuje obrovské – opravdu velice rozmanité – množství kůr a metod. Některé z nich jsou hodně drastické, některé už méně.

Na této knize oceňuji především její praktičnost, protože v dnešní době – přesně jak píše Ing. Hana Bláhová – žije společnost ve směšné představě, že lidé nemají červíky. Že trpí občas maximálně na tasemnici, nebo dětský roup.

Díky tomu prakticky neexistují publikace, které by lidi naučily, jak se červů zbavit (A lékaři mají altihelmintik směšně málo, navíc jsou slabá a jen na ty základní druhy.)… Až na tuto jednu knihu.

Je to prakticky zatím jediná kniha obsahující odčervovací návody, kterou znám… Což je smutné, když si člověk uvědomí, že všichni lidé mají v těle hlístů až hrůza, kteří jsou dlouhodobě neléčení a to přispívá k nákaze doslova globální.


,,Jak se zbavit parazitů“ obsahuje hlavně návody ze starého lidového léčitelství, které dohromady dávají slušnou sbírku. Nejvíc jsou to postupy ruské, ale samozřejmě i jiné. V postupech využívá byliny a prostředky doma dostupné, jako je ořech, pelyněk, sladký koňak, nebo různé koření.

Na začátku knihy nechybí minimum základní teorie o některých vybraných parazitech a popis jejich života, takže čtenář není hozen přímo do vody ,,a plav“. Samozřejmě dobře popsat všechny cizopasníky je nad možnosti této knihy, ale vybraný vzorek je pro základní představu zvolen dobře. Kdo by chtěl vědět víc, musí si to holt nastudovat už jinde.

Ačkoliv mám pro strach uděláno, dočetla jsem se návody, ze kterých se člověku už jen při samotné představě zježily chlupy, ale našla jsem i jiné, dobře použitelné a funkční, které lze bez obav vyzkoušet i v našich podmínkách. Ta možnost volby se mi líbí.

Co se mi však ani trochu nelíbilo, byl konec knihy. Tam autor Gennadij Malachov mluví o energetických parazitech.

Proti samotné existenci energetických parazitů samozřejmě nic nemám, to je úplně bez debaty. Co bylo však silně přitažené za vlasy a postavené na hlavu, byly metody a postupy, jaké Malachov doporučoval k jejich odehnání z energetického obalu.

Jakoby nevěděl, že psychicky vyrovnaný spokojený člověk s pevným zdravím automaticky žádné takové parazity nemá (pokud nechodí do kostela a na hřbitovy, to je samozřejmě něco jiného).

Energetické parazity přitahuje špatná psychika, životní problémy a podlomené zdraví. Pokud je někdo v tomto stavu, je zbytečné parazity z energetického obalu vyhánět, protože tam nalezou zítra zase. Je to pouze průvodní projev u osoby, která je nějakým způsobem nemocná. Nejsou však příčina problému. – Musí se proto odstranit hlavně ona primární příčina!

Konec jsem proto nedočetla, jednoduše se nedal číst. Spíš to vypadalo jako spis nějakého náboženského fanatika, který vidí Satana za každým rohem a nabádá lidi k obrácení se na víru. Na to prostě nemám žaludek, toho jsem si užila už dost jako malá. Takže jsem to zavřela dostatečně rychle a soustředila se jen na to, co je v knize důležité. Zbavování se energetických parazitů zkrátka asi není Malachova parketa. Budiž, naštěstí to je jen malá část knihy. Je to ale škoda, protože špatný závěr může u některých čtenářů – kteří například nemají s parazity moc zkušeností a ještě nemají odzkoušeno co na ně platí – vytvořit mylný dojem, že pokud je závěr takto šílený, bude špatná asi i celá kniha a všechny návody v ní.

Ten kdo má nějakou praxi, si to samozřejmě myslet nebude. Naopak ho překvapí šikovnost a množství postupů. Ale začátečníka by to mohlo odradit. – Mne, jako pohanského bezvěrce co mluví s přírodními duchy, nahánění do kostela odradí naprosto spolehlivě.

Nejsem dokonce jediná, podle koho se konec knihy absolutně zabil… Opravdu je to extrémní.

Takže za sebe říkám: Tuto knihu rozhodně ano, stojí za koupi, stojí za přečtení, některé návody opravdu stojí za provádění. Ale jakmile se člověk dostane k vyhnání energetických parazitů, je potřeba knihu zavčas zavřít.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Knihy“ pro další doporučenou četbu – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Bohunka 2014-03-31 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporučuji knihu Jamese V. Humbla -MMS rok vydání 2013. Odčervování je věnována celá kapitola včetně návodů na odčervení.

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-31 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzkutku je bez parazitu ten, jehoz umeni presahuje veskere (ne)lidske omezene schopnosti. Dokaze levitovat kdyz chce, materializovat, dematerializovat i prochazet stenami. To vse na fyzicke urovni, sam a bez pomucek, dokonce nemusi ani jist hmotnou stravu a takto zije v neustale prave radosti (naplnen dobrem) :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-31 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: :D !!! – Tak to už trochu s tím svým hmorem přeháníš, není-liž pravda??

Ikona diskutujiciho Hnízdo 2014-03-31 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Já si nemyslím, že Vladan to psal jako vtip. A nejsem sám, kdo si to nemyslí, že, soudruzi.

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-31 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Humr :-P od sud az posud ;-)

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-31 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já nevím, jako asi mě nikdo nikdy neproklel ani neuhranul, možná tak se na mě napojil přes sny, ale moje zkušenost je zcela opačná. Čím výš člověk je, tím víc se na něj lepí lidé s nižší (energetické) vrstvy, protože si vedle vás dobíjejí své baterky. Dokonce jsem znala lidi, kteří se ode mě nedokázali ze dne na den jen tak odtrhnout. Snažili se ke mě dostat přes všechny možné skulinky a cestičky, i když já už nechtěla, protože si nedovedli představit, že najednou už nedostanou svou extaktickou dávku vedle mé přítomnosti a trvalo jim to i roky, než si na to zvykli a než jim došlo, že takhle to asi fakt nepůjde…A takhle mě lidi dokážou otravovat i na dálku, prostě to cítím, že se ke mě dobývají seč můžou.

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-31 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…. vsuvka:

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-31 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: :-) jo, zapomnel, dekuji za reakci, take jsem se srdecne pousmal ;-)

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-31 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Skvele :-) a je tam: jak <odcervit> i Zemi? :-D

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-31 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Ctěný Vladane, ráno tys snědl dnes tuze vtipnou kaši pro zvládání staročeské to krasomluvy??

Ikona diskutujiciho Verča 2014-03-31 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tam i návod /zná někdo návod na to, jak se zbavit toxoplazmózy? Tou totiž trpí třetina lidí. Toxoplazma prý navíc dokáže, mimo jiné, měnit lidské chování.

Ikona diskutujiciho necroparanoia 2014-03-31 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kniha vypadá zajímavě, možná by se mi i trochu hodila, ale ten fanatismus mě trochu odrazuje.

Ikona diskutujiciho Dara 2014-03-31 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporučuji! https://www.youtube.com/watch?v=yV7OWcDwgpY#t=443 🙂 Jestli se sem tedy můžou vkládat odkazy, je to k tématu, o homeopatickém léčení. – AUTOPATIE

Ikona diskutujiciho santal 2014-03-31 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Hm, nechcela by si napísať aj svoje konkrétne skúsenosti? Pokiaľ to nepovažuješ za veľmi osobnú vec. Napr. ktoré metódy si konkrétne skúsila z knižky ty, ako účinkovali, aké druhy parazitov sa ti podarilo vypátrať u seba, ktoré si myslíš, že máme bežne aj my ostatní a pod. (Teda snáď sa neurazíš za môj návrh 🙂 :D. Možno si to už zvažovala a z nejakých dôvodov zamietla, neviem, ja len tak, že by ma to zaujímalo a hádam aj druhých, ktorí sú otvorení takýmto témam, ak si niečo z toho skúsila a čo si zistila.) Pekný deň

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-03-31 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mna by zaujímalo že prečo ked ideme zo skoly behať napr. 1000m spritom, tak mne v bruchu zacne strasny stres, strasna panika že nebudem prvý, a tá sa prenása postupne do stehien a potom ked bezim tak bezim fakt o 50% horsie ale fakt…

Ikona diskutujiciho Pohanka 2014-03-31 18:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U nás nejlepší knika o tom, jak se zbavit parazitů je Deník poradce od Ing. Bláhové z Brna.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-31 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Aha. Tady je potřeba vysvětlit pojmy: ENERGETICKÝ PARAZIT je energetický útvar v aurickém obalu a o tom kniha píše. Ty mluvíš o energetických upírech (hmotných lidech). To jsou sice také paraziti, ale je to v jiném kontextu, o tom právě teď není řeč ani diskuze. Samozřejmě upíry lákají vysoce energetičtí lidé, naštěstí však ten kdo už je trochu dál, se moc dlouho vysávat nenechá a upíra rychle odpálkuje a přeruší kontakt, čili pro ně to ani tak moc problém není, spíš si musí dávat víc pozor na lidi, se kterými se stýkají, protože riziko, že se na nich bude chtít někdo přiživovat a že se na ně bude zase někdo věšet, je o něco vyšší, než je běžné.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-31 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Tu mám na programu jako další v recenzích, ale zase u této knihy si nejsem tak úplně jistá, nakolik se v ní vyzná úplný laik… Ti chytřejší určitě ano.

Ikona diskutujiciho Pohanka 2014-03-31 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Sice jsem ji osobně nečetla celou, ale listovala jsem v ní a myslím, že ji lidé pochopí :-).

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-31 19:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Mno nekdy me to preskakuje :-) nekdy se toho neda zbavit a nekdy si ani nevzpomenu :-D

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-03-31 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dr. Andreas Kalcker : Jak rozpoznat a léčit infekci parazity:

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-31 22:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Měl bys vyhledat někoho specializovaného. Tohle nevypadá moc jako ,,OK".

Ikona diskutujiciho Vladan 2014-03-31 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: :-) kazdy mame neco, I v rozlisovani humor/vaznost, vid. Co je OK? a co ne? Akorad ze ja to nehodnotim a nekomentuju. Co je normalni? Zkousela jsi naladit mozek na tv ci radio i jine vysilace? Vim ze to jde, protoze to mam vyzkousene. Rekni me pak co je normalni a kdyz v dobre nalade bez skatulek najivne striktni cestiny neco pisnu do eteru srandy, proc hned hledat nekoho specializovaneho? ;-)

Ikona diskutujiciho Domča 2014-04-01 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Aha, tak to jo, děkuji. No já si říkala, jestli to náhodou nemyslíš jěště jinak:D

Ikona diskutujiciho Coloray 2014-04-01 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tuhle knihu jsi myslím už někde doporučovala, že by to bylo v tvé knize? :-), recenze zní zajímavě, nedávno jsem se po ní ptala v knihkupectví.

Ikona diskutujiciho Dalo 2014-04-07 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kniha prectena a vyzkousena metoda Trojcatko – pelynek, hrebicek, lugoluv roztok anebo oresak. Metoda levna a nijak slozita. Ucinek neskutecny.Uz hned po prvni davce pelynku me zacala bolet hlava – do krve se dostala ucinna latka ktera zabiji potvurky a ty pak koluji v krvi dokud se nevylouci, proto ta bolest. Casem bolest hlavy zmizi… Po 14 dnech prisla krize kterou Malachov popisuje, bolest hlavy, klubu a svalu, proste neco jako chripka. To zrovna chcipali vetsi paraziti a vypousteli toxiny ktere zaplavily telo – proto ten stav. Po techto bolestech dalsi dny v zachode plavaly ruzne zizaly a ja nevim co to bylo. Hnus a smrad :-) Po dokonceni 21 denni kury se bere jednou tydne v poledne takova preventivni kura… Vsem doporucuju, procistete se, zlepsi se traveni, zmizi mnoho neduhu, mate vice energie….

Ikona diskutujiciho NK 2016-02-15 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som si prečítala tú časť o energetických parazitoch ako prvú vec a už už by som ju vrátila do knižnice, bez toho aby som si prečítala tú prvú časť, keby som nenašla tento článok (ydalo sa mi, že som to tu dávnejšie videla). Tá druhá časť bola hrôza – dať sa pokrstiť, nosiť&nbsp;&nbsp;priamo na tele na krku kríž, chodť často do kostola, modliť sa k ikonám, piť svätenú vodu…

Ikona diskutujiciho kamilka.jam 2016-09-07 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

souhlasím s tím, že závěr knihy je šílený, hlavně to doporučování křížku…pak mne dostalo to, že ten, komu se dělá v kostele špatně (můj případ), je napaden :-) … naštěstí mám svůj udravý úsudek a trojčátko je mi velmi sympatické :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek