Jak u sebe rozvinout paranormální schopnosti

22.5.2023 v Návody 9

Mnoho lidí má vrozené mimosmyslové schopnosti, například schopnost prožívat mimotělní zážitky, nebo mají předtuchy. Dnes si popíšeme způsoby, jak tyto schopnosti rozvíjet tak, abyste mohli pozorovat výsledky už během prvního týdne.Vidění aury
Tato schopnost se dá poměrně snadno rozvinout. Aura je energetické pole, které obklopuje všechny živé i neživé věci. Každá z buněk v našem těle vytváří elektřinu. Naše těla jsou vodiči elektřiny.
Podívejte se do zrcadla a pohlédněte na místo vzdálené několik centimetrů od vašeho ucha nebo vrcholu hlavy. Zpočátku možná uvidíte téměř neviditelné energetické pole asi jeden centimetr od hlavy. Když se na tuto oblast budete dále soustředit, začne se objevovat barva. To je barva energie, kterou vaše tělo vyzařuje.

Podle barvy aury, která bude mít červenou nebo černou barvu, poznáte, zda lidé žijí v destruktivitě nebo ve strachu. Auru můžete vidět i na jiných předmětech, například na stromě nebo mušli. S přibývající praxí bude toto vidění stále snazší a snazší.

Podívejte se na tyto články, kde najdete další rady:
Jak vidět a posílit auru
Jednoduchý postup, jak zjistit barvu své aury a pochopit, co znamená
Jak vidět aury a co znamenají jednotlivé barvy aury

Telepatie
Její rozvoj zabere více času. Většina lidí již má vrozené „vnitřní vědění“. Cítí, co si druhý člověk myslí, ale mají tendenci svému pocitu nevěřit.
Podobně jako vedení dat optickým vláknem, lze rozvíjet schopnost telepatie vytvářením vizuálních vln energie a přenášením těchto vln na jinou osobu prostřednictvím myšlenek, koncentrace a vizualizace. Teoreticky naše myšlenky vytvářejí hologramy pro obrazy, které jsou vysílány od jedné osoby ke druhé.

Jak mohou dva lidé pracovat na rozvoji telepatie:
Najděte pět párů drobných předmětů z domácnosti. Oba lidé se posadí zády k sobě a před sebou budou mít jednu sadu těchto předmětů. Jedna osoba zvedne předmět a pokusí se poslat telepatickou zprávu druhé osobě, zatímco druhá osoba se bude snažit uhodnout, co je to za předmět.
Osoba vysílající telepatické zprávy může při telepatickém vysílání předmětu experimentovat různými způsoby, například si představit mnoho stejných předmětů ve skupině nebo si předmět spojit se svými dalšími smysly.
Pokud používáte 5 předmětů, máte šanci 1:5, že uhodnete správně. Pokud jsou vaše výsledky správné z více než 20 %, překonáváte pravděpodobnost náhody. Pokud jsou vaše výsledky vyšší než 50 %, pak tuto schopnost poměrně dobře rozvíjíte. Tuto techniku nácviku telepatie můžete provádět i s více než 2 osobami. Hádat předmět může klidně celá učebna.

Cítění barev
Schopnost cítit barvy dotekem jde také nacvičit. Každý z nás má projekční a receptivní ruku. Naše receptivní ruka je opakem ruky, kterou používáme nejčastěji. Jinými slovy, pokud jste pravák, vaší receptivní rukou je levá ruka.

Každá barva má svou vibraci. Červená vibruje výše než černá, proto v tomto experimentu budeme používat hrací karty. Pokuste se najít modrý balíček karet, protože červený balíček by vás mátl.
Svou vnímavou rukou budete schopni cítit barvy a kolik jich na kartě je. S postupnou praxí budete nakonec schopni odhadnout správnou barvu a počet srdcí, křížů, piků nebo kár s mnohem vyšší úspěšností oproti náhodě.

Postupujte takto. Z balíčku hracích karet odstraňte všechny janky, dámy, krály a poté zamíchejte karty. Položte jednu kartu lícem dolů. Přiložte na ni vnímavou ruku a pohybujte s ní ze strany na stranu a snažte se v ní cítit přítomnost tepla. Například srdcová desítka bude působit tepleji než srdcová trojka, protože je na ní více červených srdíček a více barevných vibrací. S praxí bude vaše psychická schopnost cítit barvy stále snazší a snazší.

Může se vám stát, že obecné „pravidlo“ o receptivní ruce se u vás nepotvrdí a půjde vám to stejně dobře (nebo stejně blbě) s oběma rukama.

Telekineze
Telekineze využívá psychických schopností k pohybování předměty. Rozvoj této psychické schopnosti zabere mnohem více času než rozvoj ostatních psychických schopností uvedených v tomto článku. Telekineze je velmi obtížná a vyžaduje neuvěřitelné soustředění. Když začínáte s telekinezí experimentovat, začněte s malými, lehkými předměty, jako je malý papír. Počítejte s tím, že budete muset vynaložit hodně času a úsilí, než začnete vidět výsledky. Nebuďte frustrovaní, pokud se nedostaví okamžitě.
Pro úspěšný pokus je výslovně nutné nejméně hodinu předtím meditovat, zcela si vyprázdnit hlavu a plně se koncentrovat pouze na telekinezi. Pokud nebudete dost vyladění a vymeditovaní, tak vám to nepůjde.

Máte pravděpodobně schopnost dokázat mnohem víc, než o čem jste kdy snili, pokud se tomu budete věnovat a budete své dovednosti aktivně zkoumat. Vždy se snažte posouvat své domnělé hranice a pamatujte, že jediný, kdo vás může brzdit, jste vy sami.
Učení se metafyzickým a psychickým schopnostem je jako učení se jakémukoli jinému řemeslu. Obvykle to vyžaduje čas, zkušenosti a trpělivost.

© aluska.org 2023Komentáře

Ikona diskutujiciho Rose 2023-05-22 04:03:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, děkuji ti za pěkný článek. Je pravda, že například chaty na internetu ubírají lidem energii?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-22 07:34:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Záleží co se tam děje, ale hlavně je to příšerný žrout času a málokdy tam potkáš někoho normálního. Energii ale ubírá členství na soc. sítích, když je to na tvé pravé jméno a máš tam fotku. Takže jestli jsi třeba na fb, tak nedávat svoje jméno a nefotit se tam.

Ikona diskutujiciho peace 2023-05-22 17:20:15
Ikona diskutujiciho
sipka

A když je na fotce jen část těla s hudebním nástrojem před tělem bez obličeje? A stačí třeba u jména zdvojit nějaké písmeno apod.?

Ikona diskutujiciho Rose 2023-05-26 05:16:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Potkala jsem na tom chatu velice zlé lidí, kteří vyzvídali a sami o sobě moc neřekli a nakonec to co jsem jim řekla, použili proti mně, chtěli vidět mojí fotku a slyšet mě v telefonu. Prostě jsem cítila, jak že mě sají energii, tak jsem ten účet na chatu zrušila

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-26 09:15:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje zkušenost byla 95% úchylové, narušenci a divnolidi v nedobrém slovasmyslu. Je to ideální prostředí pro tyto dravce. Že jenom zabíjím čas a mrhám energií jsem pochopila už dávno. Pamatuju na jeden případ, kdy jsem náhodou narazila na někoho od Strany zelených, který mi klidně napsal, že je v práci, bere velké peníze, škrábe se v uchu a dělá prd. Tak dělá že něco dělá a aby to vypadalo že něco píše, tak seděl celý den na lide.cz a psal si s mladýma holkama. A jo, taky to byl úchyl, musela jsem to za chvilku vypnout. To jsem ještě chodila do školy a měla jsem čas na podobné experimenty.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-05-22 07:56:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji 🌹

Ikona diskutujiciho ufon123 2023-05-22 13:25:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na rozvoj paranormálních schopností je prý výborný neutrinový generátor, ale s tou telekinezí to raději moc nepřehánějte 🙂
https://ulozto.net/file/hkRPnE7ZaBob/arkadij-a-boris-strugacti-sest-zapalek-txt

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-05-22 14:59:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud jde o telekineyi, kdysi se mi podařilo pohybovat střelkou kompasu…..

Ikona diskutujiciho dodo 2023-05-22 20:02:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pre lepšiu motiváciu zdokonalovať sa môžem uviesť niekoľko prípadov pravdepodobne najneobvyklejšieho psychika, ktorý sa objavil za posledných 1000 rokov. Pred vedcami ukázal, že je schopný robiť telepatiu, jasnovidectvo, psychokinézu, psychickú fotografiu a niekoľko ďalších fenoménov. Je známy svojou schopnosťou ohýbať veci svojou mysľou, opravovať hodinky a hodiny a telepaticky pohybovať vecami v čase a priestore. Uri Geller nám hovorí to, aká bude ďalšia etapa evolúcie človeka. Je schopný nakresliť akýkoľvek obrázok, ktorý dokážete opísať v hlave alebo napísať na papier. Jeden z najúžasnejších príkladov telepatie typu vnímania predvádza Geller, keď je schopný riadiť auto so zakrytými očami a zakrytým predným sklom. Geller sa najviac preslávil javom ohýbania vecí. Geller vezme kľúč, buď do vlastnej ruky alebo do ruky niekoho iného, ​​a zľahka ho pošúcha, pričom sa sústredí na jeho ohýbanie opakovaným opakovaním: „ohýbaj sa“, kým sa kľúč v skutočnosti neohne. Je to bizarný pohľad vidieť, ako niekto zľahka prechádza prstom po hrdle lyžice a zrazu vidieť, že lyžica klesá ako kus mokrej špagety, často sa úplne rozlomí na dve časti. A je toho viac. Najnovšie ohýba aj smartfóny. https://www.youtube.com/watch?v=jaRAKhSXu48
Zaujímavý je aj tento dokument o ňom: https://www.youtube.com/watch?v=VBYugJzHcrc

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek