Kuriozitky z mailů a diskuzí: Kluci se zase předvedli

8.5.2020 v Čtenáři 19

Dnešní díl vašeho oblíbeného seriálu bude opět výživný. A aby zase někdo neřekl, že si dělám pořád srandu jenom já z někoho jiného, tentokrát jsem posbírala i trochu zábavy z místních diskuzí. Jako první se podíváme na opravdu velmi kuriózní zážitek, ze kterého doslova mrazí v zádech.1. Tohle přišlo pod článek ,,5 Ukazatelů, že máte v sousedství čarodějku“

,,To není dobrý napad na ty věci co sou kolem stromu sahat jednou sem našel uprostřed velikého lesa a tam byl obrovský strom a měl kolem sebe naké kristy a třpytky ja sem si říkal co to tady děla někdo tu asi seděl a zapoměl to tady kristaly jsou pěkny vezmu si je domu tak sem je vzal pak začala serie divných událostí druhy den ve 4 ráno byla puštěna horka voda v umyvadle a zamlzenem zrcadle bylo napsáno vrat to no říkam no co to je hned sem šel za bratrancem ptám se ho nenechals pustěnou vodu v noci a co tě to napadlo psát na zrcadlo vrat to že co to je za vtipy a že za tu vodu musím platit on říkal že v noci nikde nebyl a kdo to teda byl Ja nevím o něco později byla v kuchyni vysypaná mouka a v ni bylo napsáno vrat to to mi prislo divný bratranec to byt nemohl ten spal pak mě zalitla vzpomínka na ty krystaly že by to bylo kvůli tomu tak si rikam po obědě je odnesu rači zpět po obědě sem vyšel a dal sem je zpět namísto a potom byl klid ale večer za mnou přišla jedna paní a říkala mi at nesahám na ty krystaly jinak bych mohl rozlobit bytosti jo dobře už na to nesahnu“
Pavel

 

2. Opět došlo do diskuze. Nevím o co jde nebo o koho, ale autor je totožný u obou příspěvků. To s tou televizí snad není pravda.

,,Drahá Aluška. I já sa pridávám k tajnom ctitelom. Kam idu, tak tam tˇa vidím. Sednu na internet a tam si, sednu k televizi a tam si, dívám se do své mysli a tam si, když spím a zdají se mi sny, tak co myslíš? Také tam jsi.“

,,Aluška já som ti už odpustil. Móžeš sa vrátit. Aj chleba s paštikou bude. Hej? Aluška moja zlata devčico. Už mi z teba tak troške jebe. Ale to nevadí, bo akože to povedať. No až budem spolu, tak z toho bude velká lav štory. 💕💞💓💗“

 

3. Jak vytrollit trolla. Obvykle na hovadiny prostě neodepíšu, když jsou dlouhé tak je ani nečtu. Ale tenhle borec měl zrovna tu smůlu, že mi padl do rány ve chvíli, kdy jsem měla čas. Tohle došlo mailem do poradny:

Zdravím poradnu 🙂

Video níže, to je svatá pravda, měla byste si to zapsat za uši a NIKDY už nikomu neradit.
Pochopím, že vaše EGO vám nedovolí se k tomu vyjádřit, a proto odpověď ani nečekám.
S láskou,
Romeo
https://www.youtube.com/watch?v=1RqBqmpA6ZA

To video jsem si kousek i pustila, ale nedala jsem ho celé. Nic proti pánovi který to točil, prostě to nebylo zajímavé. Každopádně z toho mailu jaksi vyplynulo, že pisatel touží po odpovědi, protože ačkoliv předpovídá, že ve své namyšlenosti mu ani neodepíšu a ani nevezmu jeho radu na vědomí, přesto měl potřebu mi radit. Tedy s odpovědí naopak počítá. Doufá, že mu ta arogantní kráva něco napíše… A tak jsem jeho přání vyhověla, neboť jsem zrovna měla čas a když už tak pěkně kopnul, kopnu do něho taky ať je spokojený.
Navíc odesílatel, přestože v něm není jméno, zněl vecna.duse@, přičemž z mé zkušenosti vyplývá, že někdo kdo si založí mail podobného znění, to obvykle nemá v hlavě tak úplně v pořádku. Z takových adres většinou chodí kvalitní bizár.

,,:D
Vážený pane, velice jste mě pobavil. Děkuji za váš příspěvek, určitě ho pošlu dál.“

Inteligentního člověka by snad napadlo, že ,,pošlu to dál“ je varovné znamení, že se jeho zprávy opravdu dostanou ven. Že si to skutečně přečte někdo další.  To mu očividně nedošlo, nebo nevadilo. Jak se dalo čekat, pan věčná duše odpověděl promptně do pěti hodin:

Není zač 🙂
Věřím, že s tím souhlasíte a budete konečně žít bez rad ostatním.
Každá duše má svou cestu.
Už to chápete?

Když už jsem to měla rozuložené v konceptu kuriozitek, rozhodla jsem se investovat více času a dorazit ho vlastní medicínou. Aspoň bude článek delší.

Dobrý den,
Ano naprosto 🙂 Zejména chápu, že sám kážete vodu a pijete víno, když radíte někomu, kdo se vás na nic neptal 🙂

Odpověď přišla do hodiny. To už mi bylo jasné, že se Rómeo celej den třepe u kompa a těší se, až mi bude moct zase odepsat něco chytrého.

To je rada nad zlato a ta se do toho nepočítá.
S láskou Váš ctitel,
Romeo

Romeo nepočítal s tím, že nálož kejdy o kterou si takovou odpovědí v podstatě řekl, bude nad jeho sílu.

Ano jistě.
Já zapomněla, že rádoby duc-hovní rychlopečení samozvaní guruové píšou pravidla kterým sami ani nerozumí a zásadně neplatí pro ně samotné. Ten karfiol na krku by bylo vhodné občas používat, než někomu vnutíte další moudro.

Deal with it. To už byl večer, šla jsem spát. Že na tohle ještě odepíše, s tím už jsem nepočítala.


Následující den v 6:43 mi ve schránce přistála Romeova atomovka:

Proč ten sarkasmus? Došly argumenty??

Chápu sice, že by takto reagoval každý, kdo by čelil často tvrdé a nesmlouvavé pravdě (která není tak sexy jako polopravdy a manipulace), jenže takové jsou vesmírné zákony – budeš si v tomhle životě hrát na Boha a radit lidem? V příštím životě budeš v roli té, které bude nějaká ezo-bába radit. Tomu se říká karma 🙂
Vy snad nejste rychlopečená guru na to, kolik vám je? 😀
Teď jste zase na oplátku pobavila vy mě 🙂

Někteří lidé a jejich ,,kontakt s realitou“ mě nepřestávají udivovat. Romeo se buď domnívá že vedu ášram, nebo si alternativní magazín plete s kostelem, či televizní kartářkou. Navíc evidentně neumí počítat.
Proč někdo takový čeká, že si z jeho hovadin budu něco brát. Nebo je brát vážně…

Řekl anonymní neznámý nikdo, který se ani nepodepíše svým jménem. 😀

Tím pro mne diskuze skončila a řekla jsem si, že to nebudu hnát dál, že už mu očividně stačilo. Jak se dalo předpokládat, pan věčná duše toho měl fakt dost a potřeboval mít alespoň poslední slovo. A ne jednou.
Za půlhodiny samozřejmě přišla odpověď:

Alue také není Vaše jméno, ale jen přezdívka…
Romea jsem zvolil úmyslně, jelikož jsem vás dříve tajně obdivoval 🙂
Abyste mě chápala správně. Lidé se domnívají, že radou někomu pomohou.
Možná někdy ano, ale je to tzv. kvalita dobra. Vedle toho existují ještě kvality vášně a nevědomosti.
Překonáním těchto tří kvalit přírody se duše osvobozuje od hmotné existence (což je její cíl).
Lidé, kteří celý život pomáhají, se v dalším životě pravděpodobně inkarnují na některé z nebeských planet.
Celý tento proces lze však (až na případy s těžkou karmou) přeskočit a vstoupit do božího království.
Vy snad odmítáte Boha?

Otázka jestli odmítám boha byla vysloveně další rukavice hozená do ringu. Romeo se však třepal u kompa zbytečně. Odpověď nepřišla. Další den se proto připomenul:

Snad jste se neurazila? Že byste vážně byla jen obyčejná ezo-bába? 😀

Romeo evidentně procházel několika stádii mentální frustrace. Jako první to byla fáze nervozity že už další dávku nedostane a těší se zbytečně. Ve druhé fázi proto začal prosit.
Další den odpoledne tedy přišla další upomínka:

Netrucujte už :)))

Vydržel to do večera:

:))))))))))))))))))

Třetí fázi lze jasně rozpoznat, to už se Romeo jednoduše nas*al. O hodinu později přesně ve 21:27 mi proto dorazil další (a zatím poslední) skvost:

Ok, tak jinak… Přijedu a rozbiju tobě a rodině hubu!

Tak a teď se ukaž mrdko?
Voláš policii? :))))

Už se bojím :))))

Má to dohru? Kontakt zatím neblokuju a zprávy nemažu, je to důkaz. Kdyby toho přišlo na podobné téma víc, klidně na policii zajdu, že mě ten chlap obtěžuje a vyhrožuje mi. Čekal by ho výslech a přešly by ho roupy.
Berte to jako ponaučení. Internet je plný mentálně nevyrovnaných nebezpečných úchyláků. Je to také důvod, proč se s nikým nestýkám… a proč si nikdy nezaložím ášram 😀 na kariéru gurua fakt nemám žaludek.

 

 

4. Ale nebojte, zbytek dnešního dílu už bude veselý. Vytáhla jsem vám ještě pěkné momenty z místní diskuze:

Pod článkem: ,,Tohle se stane s tělem a mozkem, když na 10 dnů přestaneme jíst cukr“ se objevil koment anonymní diskutující, která tak zavdala příčinu k dalšímu nimrání se v choulostivém tématu ,,žena vs její špeky“.

,,Přijde mi že už se to s tím jak je cukr hrozně špatný celkem přehání. Nevidím nic špatného na tom si jednou za den dát po obědě trebas tabulku čokolády, nebo si osladit kafe. Horší jsou totiž výčitky z toho, nez samotný cukr. Znám člověka co ji hodně málo + je na paleo strave cca 10 let prostě bez sacharidů a je dost podrazdeny, nepříjemný a je úplně vidět, jak jeho mozku ty sacharidy prostě schazej. Takže určitě nejsem pro žádným extrémum. Tělo potřebuje i sacharidy, ano pokud možno ty zdravé, ale nevidela bych to s tím cukrem tak vážně. Asi jako se vším.“
🙂

K tomu se samozřejmě musela vyjádřit… no kdo jinej 😀

,,… Pardon, ale jedna celá tabulka čoko má víc, než by člověk měl denně sníst cukru. dejte si radši raw tyčinku nebo bílý jogurt s mangem… je to o zdravých návycích. grilovačka každej den taky neni nic zdravýho. řikám to jako člověk, co si roky procházel hubnutím a trápením s jídlem, odmala. závislost a cukru je na hodně prd. proto tu o tom mluvíme, závislost si na něm vytvoříte snadno a nevšimnete si, dokud to nezačne dělat problémy… mimoto, pletete dohromady jablka s hruškama. máme totiž tzv. “rychlé” a “pomalé” sacharidy (pomalé dodávají energii postupně). klasický cukr jsou rychlé. velmi zkráceně je tělo opravdu nepotřebuje, nechce a není to pro nás dobré, podporuje to vznik plísní v těle. NEBRAT. Berte ty pomalé, zdravé – rýže, brambory a tak dál 🙂 nicméně chuť na čokoládu uplně chápu. chce to si jednu vrazit, odvyknout si, přejít chutě a bude vám hej, až chutě po dvou týdnech zmizí. nicméně pokud prostě jíte jednu čokoládu denně a nemáte potřebu zvyšovat dávky cukru, tak proč asi ne… problém je to, že to většina lidí má potřebu zvyšovat. však, proč by taky člověk musel sníst celou tabulku čokolády a ne jen půlku, aby nepřekročil denní ideální množství cukru?? proč nám to jde tak blbě? protože na to máme chuť… a to je to.(tenhle komentář nemá nikoho urážet, ten začátek berte, prosímvás, všichni s nadsázkou)“
Nirvana

,,Jedna tabulka čokolády denně odpoledne mě taky v komentáři hodně překvapila 😀 třeba to bylo myšleno jako sloupeček ¯\_(ツ)_/¯ ale já sníst tabulku, tak mě budou honit Greenpeace aby mě vrátili zpět do moře 😀“
Alue

,,:D:D:D a mě zas tajný služby, páč by se ze mě stalo UFO – jsem po cukru hrozně hyperaktivní 😀 vylítla bych oknem 😀“
Nirvana

,,Nebo to uděláme jinak. Ty mě do toho oceánu odneseš, když máš tolik energie. Takže v pohodě můžu…“
Alue

 

5. Dále je tu vzpomínka na mé dětství a mého legendárního učitele na klavír. Stalo se pod článkem 260. Dotazník na téma výchova dětí. Jako obvykle se vyjadřuje… no kdo jinej?

Ale zase se to nesmí přehnat, pamatuji si jak mi v první třídě máti nasmlouvala tolik kroužků, že jsem se doma skoro neohřála, jediné volné odpoledne bylo v pátek.
– JO PŘESNĚ ! Já měla volný jen jeden den !! a dopadlo to tak, že jsem všechny ty kroužky absolutně nesnášela 😀 obzvlášť kytaru.. já chtěla hrát na klavír a dodnes chci – a budu ! tehdy jsem to mámě říkala a ona na to prý: “na klavír hrát nebudeš, to hraje každý, ty budeš hrát na kytaru” ._. nesnáším klasickou kytaru! ne prostě! dodnes už ji nechci ani vidět. vtipný na tom je, že spoustu dětí hraje na klavír nuceně a já na něj OPRAVDU CHTĚLA hrát.. ale ne prostě . _.“
Nirvana

,,Já měla talent na klavírissimo.. ale maďarského učitele kterému jsem vůbec nerozumněla co říká, takže po mě rok řval a pak přišel rozvod a už to nešlo 😀“
Alue

,,Cožee :DDD maďarskýho učitele? lool 😀“
Nirvana

,,Jo jo.. on mluvil špatně česky.. takže něco řekl třikrát, já čumím nevím a on pak začal řvát a drtit mi prst na klávese ,,CÉ CÉ CÉ!!!”… Moje tehdejší kamarádka a spolužačka k němu chodila taky na klavír ve stejném roce a po letech jsme si o tom povídaly a řekla mi, že byl brutálně divnej a že jí dělal to samý, že taky nevěděla co po ní chce a nic ji za rok nenaučil 😀 Jenom jednu písničku co jsme měli hrát při závěrečné zkoušce. 😀

A měla ještě jednu dobrou storku. Když jsme byli špunti, tak byly populární flašky na pití ve tvaru šedého granátu, byly tak tvarované. A ona ho měla…
A jednou s ním došla do hodiny, dala ho na klavír, on to viděl (Šochman se jmenoval) a chytl hysterák, začal ječet, balit se v koutu do klubíčka a řval ať to vyhodí oknem 😀 😀 😀 😀 😀
Ale jinak jsme proti němu nic neměli. Prostě byl z jinýho vesmíru.

Škoda, že mi to neřekla dřív! Já měla doma opravdickej prázdnej granát i s pojistkou, co tata kdysi dotáhl z vojny. Mohla jsem odjistit, hodit pod klavír a oknem by asi letěl Šochman. 😀“

5+1. BONUS
Pod již jednou zmíněný článek
,,5 Ukazatelů, že máte v sousedství čarodějku“ mi napsal nějaký pan Josef celkem kultivovaný ale místy lehce jedovatý příspěvek ve kterém mi vysvětlil, co tam mám češtinářsky blbě… (přechodníky, na ty kašle bílý tesák). Původně jsem neměla v plánu na to něco odepisovat.
Nirvana mu napsala ať tady nehejtuje a pak došla Sissi a rýpla do Nirvany… tak jsem si řekla, že to zkusím rozseknout a ukážu Josefovi, že nepotřebuju jeho rady, protože jsem samozřejmě úplně nejlepší.

,,Co sy dofolujež my radyt s češtynou ti jozeve. Já umym dobže a nepotšepuju tfoje radi. Skuz sy psat kašdej den tuten artykl a ufidyž jag je to těškí. Ale jynag můšež dělad odpornýho kolektora, esy mislyš še je to nutní. Samosžeymně neplacenýho.

Jo a mymochodem s Nyrfanou je azpon srajda. Nechapu co proty ny furt něgdo mate.“


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-05-08 01:12:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

😂😂😂 no tak dobrý, teď jsem umřela smíchy, tenhle díl kuriozitek je legendární 😂 je dobrý, jak je nakonec hádka, o pár dní později, vlastně děsně vtipná věc 😀

„no a k tomu se samozřejmě vyjádřil… no, kdo jinej“ 😂

a Romeo taky zabil jako:D víc tohohle:D

Ikona diskutujiciho jab 2020-05-08 01:55:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„s Nyrfanou je azpon srajda“- Doteď jsem si jméno Nirvána spojoval s alternativními způsoby a kosmickou moudrostí, odteď si ji spojuju s projímadly

Ikona diskutujiciho Nyrfana 2020-05-08 16:14:44
Ikona diskutujiciho
sipka

tož jsi přišel na pravej význam, viď.

Ikona diskutujiciho Mikuláš Gera 2020-05-08 05:55:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vypisovanie na internet je predsa jednoduchšie, ako si priznať psychickú chorobu a začať sa liečiť.

Držím prsty v tomto hrdinskom, hoci vyčerpávajúcom boji ….. (úsmev)

Ikona diskutujiciho Monisek 2020-05-08 07:41:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo,to mi zlepšilo ráno 😂😂😂.

Ikona diskutujiciho Aneta 2020-05-09 10:29:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje oblíbená rubrika ❤️

Ikona diskutujiciho Josef Kraus 2020-05-08 14:31:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Četl jsem to všechno teprve teď. Je mi hrozně a nevím co říct. Jo, jsem hejtař, psychopat, beru všechno. Měl to být vtip a nadsázka, netušil jsem, že to uveřejníte jako kuriozitu, že to bude působit takhle, a co teprve ty pozdější hrůzy. Je mi strašně nanic, nikdy mi tak nebylo, nikdy, to mi věřte. Vždyť to všechno jen z nějaké zrůdné náklonnosti k Vám. Radši přestřelím než abych se podbízel. Sám si teď připadám jako nějaký černokněžník. Ublížil jsem, nic o Vás nevím, jen pár náhodných článků. Zamotal jsem se do pavučiny vlastních fantasmagorií. Jsem starý vůl a kretén, otevřela jste mi oči, potřeboval bych jen dorazit. Nedá se to omluvit, jen zalézt někam pod kámen.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-08 14:37:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Josefe, zas to tolik neprožívej… ale upřímně mě znepokojila řada těch tvých dloutahánských komentů (tenhle co je v kuriozitkách do toho nepočítám, ten byl normální) co jsi mi poslal a já je samozřejmě smazala, protože to už bylo hodně, hodně za hranou. Takže zamyšlení je opravdu na místě. Mysli na to, že jsem člověk, mám city a že to uvidím, když to odešleš. Nevím co jiného ti na co říct.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-05-08 16:25:27
Ikona diskutujiciho
sipka

tak jako já bych proti vám neřekla nic, ať si každý píše co chce, kdybyste netvrdil, že Aluška vlastně praktikuje černou magii a nedělal, jak tomu všemu děsně rozumíte… to je prostě hrubá urážka, je to skoro horší než když napíšete „krávo“. kdybyste se slušně vyjádřil k její češtině, o nic by nešlo… ale celej ten koment byl prostě fakt „hustej“.

ale buďte v klidu. já jsem jednou ráno přišla přiopilá od kamarádky (hodně výjimečně si dám, nejsem nějakej vožrala :D) a napsala sem divnej koment kterej měl 2 metry a nedával moc smysl. proč proboha, to nevim, bůhví jak si to nepamatuju, ale ráno jsem ho tu našla a to bylo teprve trapný 😂 poučení zní: nechoďte domů, když v sobě máte alkohol, zůstaňte spát kde jste.

Ikona diskutujiciho 🙂 2020-05-09 00:26:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak že se někdy objevím v kuriozitkach jen kvůli hloupému nedorozumění a nepochopení, to jsem opravdu nečekala 🤣👌Tabulka čokolády samozřejmě nebyla myšlena jako čokoláda celá proboha 😂😂😂to vůbec nechápu jakého inteligenta něco takového mohlo napadnout i kdybych to napsala blbě, tak to přeci nedava smysl, to bych se zeblila jak kůň, anebo bych byla pěkná špekatka, což fakt nejsem😅to mi připadá docela vtipny 😀🙈. Jeden kousek cokosky, kdy v kvalitní čokoládě nebo v kakaových bobech jsou látky prospěšné 😉😁

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-05-09 16:34:23
Ikona diskutujiciho
sipka

@🙂 jako pisálek a člověk s mnohaletou poruchou příjmu potravy beru (tuplem napsané) věci doslova. s inteligencí to nemá co dělat. když někdo řekne „tabulka čokolády“ místo „kostička čokolády“ vidím logicky celou tabulku. jinak si můžete každý den klidně dát celou tabulku (i když už rozumím, že to jste tím nemyslela) pokud se vám to vejde do kalorií – jedna celá čokoláda má cca 530 kcal a denní příjem průměrné ženy je kolem 2000 kcal. není to tak, že kdybyste denně snědla celou čokoládu, hned ztloustnete… tam je problém spíš s tím cukrem a jeho vlivem na zdraví, v celé tabulce je ho fakt moc. v kostičce nebo jednom řádku samozřejmě ne.

mimochodem znám i lidi, co opravdu denně jedí 1 tabulku čokolády. takže mi to nepřipadalo nemožný. proto jsem se snažila radit…

a jinak na tom být v kuriozitkách není nic špatného. má to být jen sranda 🙂 já tam jsem taky a přišlo mi to vtipný – a to jsem člověk, co kde co bere jako osobní útok, aspoň mi to tak říkají blízcí 😀

Ikona diskutujiciho Terka 2020-05-08 14:55:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujala mě ta historka s učitelem klavíru. Takhle dost často reagují lidé s posttraumatem z války a bojů… Škoda, že mluvil špatně česky, možná byl za jeho divnýma reakcema zajímavý příběh.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-08 15:07:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Těžko říct, nám bylo tak 7 a byli jsme moc malí na to abychom mu rozuměli. Mě ten učitel tak akorát otrávil mou radost z klavíru, na který jsem vždycky tak chtěla umět hrát…. :-/ aby po tobě nějaký maďar hodinu řval a drtil ti prsty a ty jenom čumíš a nevíš, to tě moc neobohatí. Na další rok mě k němu nezapsali, když viděli že nic nechápu a neumím, jenom jak cvičená opička klepu jednu písničku. A to už jsem měla za sebou rok oddělené hudební teorie, no nebyla mi moc platná.

Ikona diskutujiciho Terka 2020-05-08 15:15:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasný, chápu. Jako dítěti by mi to asi taky přišlo vtipný, obzvlášť u neoblíbeného učitele 😁. Prostě mě ta reakce zaujala tím, jak učebnicově sedí na definici válečného posttraumatu… Anebo to prostě byl jen magor😁

Ikona diskutujiciho Sebaatian 2020-05-08 22:41:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fiiiiiha, ani by mi nenapadlo, kolko prace da vyfiltrovat vsetky tie komenty a co za perly sa tam nachadzaju, to je ako zo zleho sna.
Zrejme to bude tym: podla seba sudim teba.
A tak si myslim, ze vacsina ludi je normalnych a slusnych.
Pochopim, ze obcas sa niekto nahneva, nesuhlasi s temou a napise nieco ostre…
Uvadzane komenty su vsak nad hranicu mojho chapania a mam silny pocit, ze je to len zlomok.
Alue, mas moj obdiv 😉

Ikona diskutujiciho kiana 2020-05-08 23:45:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„denně tabulku čokolády“ 😮 Asi to bude tim, že nemám ráda sladké a obzvlášť čokoládu, ale tohle mi přijde opravdu moc, jíst to každý den..

A ten první komentář mi přišel zajímavý když jsem ho četla, těžko říct, jestli se to někomu opravdu stalo a nebo si to vymyslel pro pobavení (tedy aspoň já u tohohle komentáře nevím – podle mých zkušeností bych řekla vymyšlené, ale zase dít se toho na světě může hodně, tedy i to, co neznám). Pokud by se to skutečně stalo, tak by to bylo vtipné (hl. ta nechápavost autora komentáře, to nemyslím ve zlém, ale pobavila).

No a ten poslední komentář „co sy dofoluješ..“ u toho jsem se zasmála když jsem ho pod nějakým článkem četla 😀 Supr odpověď někomu, kdo (zbytečně, neřeknu když je v článku nějaká do očí bijící hrubka) opravuje chyby a nimrá se v tom.

Ikona diskutujiciho 🙂 2020-05-09 00:40:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ani nevím že tam na to někdo vubec reagoval 😀o grilovacce ani o pomalých a rychlých cukrech jsem vubec nic nepsala i když o tom vím celkem dost bývala jsem výživový poradce a sama se o stravu dost zajímám, protože je to základ zdravého zivota. A jestli to byla odpověď k pánovi co je na paleo, tak ten samozřejmě moc dobře ví o co go, cukry ji v podobě ovoce, protože v paleo žádné přílohy jako brambory, těstoviny či rýže nemají místo 😀ale pointa byla v tom, že mu to zřejmě uplne nesvědčí, když je pořád tak nevrlý 🙂nic víc, nic min.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-05-09 20:59:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue ja byl jen zvědavej tak sem ty krystaly vzal ostatní by jednali stejně kdybyste videli nákej strom ověšenej krystalama taky by jste je vzali z těch krystalu vyzařovala silná energie a to mě lákalo a vůbec mě nenapadlo že proti sobě poštvu kupu nehmotných bytosti který mi v noci čmarali po zrcadle a rozsypali mouku po nabydku a podlaze zjistil sem si kde ta čardějka bydlí má velkou zahradu plnou bylin květu i ty dveře byli zvláštní na dveřích měla sluničko to je symbol ochrany a mívám někdy ted pocit že o mě ví že sem o ni zjištoval informace párkrát se na mě zaměřovali i její myšlenky

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-10 08:33:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Nope, já vidět ,,rituální strom“, tak ho obejmu 100m obloukem. Protože prostě nevíš, co tam kdo dělal. A hlavně, už jsem dala pod stromy dkeco včetně krystalů a fakt by mě naštvalo, kdyby ty krystaly někdo stromům ukradl, protože to byl můj dárek pro ně a ne pro nějakého pocestného… A fakt jsem ráda že jsi to sem napsal, protože je to moc zajímavá zkušenost, která fakt stojí za pozornost. Já tomu věřím, že se ti to fakt stalo.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek