Megan Fox otevřeně přiznala, že pije krev pro rituální účely

14.5.2022 v Zprávy 18

V rozhovoru pro časopis Glamour Megan Fox prozradila, že pije krev pro „rituální účely“. A její přítel Machine Gun Kelly má k sobě připoutaného „démonického ducha, který se nad ním vznáší“. Přinášíme odhalující rozhovor.
Od té doby, co se Megan Fox a Machine Gun Kelly (MGK) dali dohromady, začaly se dít divné věci. Ale tento specifický druh podivností je v Hollywoodu vlastně normou. Megan Fox a MGK jsou v tom akorát průhlednější, než většina ostatních.Tento bizarní vztah dvou pěšáků z branže byl poprvé zveřejněn ve videoklipu MGK Bloody Valentine (krvavý Valentýn). To jsme ještě netušili, že název písně bude brán doslova. Od té doby dvojice naznačuje svou posedlost krví toho druhého.

V roce 2021 přidala Megan na svůj instagram fotku s ampulkou krve a k ní připsala: „nosím tvou krev na krku“. K tomu přidala dva obrázky. Nůž a kapku krve.
Ve svém dřívějším příspěvku z července 2021, oslavujícím její zasnoubení, to Megan Fox řekla na rovinu. Napsala: „Žádali jsme o magii. Nevěděli jsme, jakému utrpení budeme společně čelit v tak krátkém časovém úseku. Nevědomi si práce a obětí, které od nás vztah vyžaduje, jsme byli opojeni láskou a karmou. Nějak před rokem a půl jsme si spolu prošli peklem a nasmáli jsme se u toho víc bych si kdy dokázala představit. Požádal mě, ať si ho vezmu. A stejně jako v každém životě před tímto a jako v každém životě, který bude následovat po něm, jsem řekla ano. A pak jsme si navzájem pili krev.“

Pak MGK zveřejnil video se zásnubním prstenem. Tento prsten obsahuje vysoce symbolický prvek. MGK to vysvětluje: ,,V tom prstenu jsou vlastně trny. Takže když se ho pokusí sundat, bolí to…“

Tento prsten dokonale reprezentuje Meganino postavení otroka v branži. Pokud se pokusí vyprostit, bude zraněna. V nedávném rozhovoru Megan odhalila, jak těžce jede v hollywoodském šílenství.

Odhalující rozhovor
V nedávném rozhovoru pro Glamour Unfiltered byla Megan položena otázka: „Je pravda, že jste si navzájem pili krev poté, co vás požádal o ruku?“
„Ano,“ odpověděla Megan. „Myslím, že ‚pili jsme si navzájem krev‘ by mohlo být pro lidi matoucí. Jako že si nás představují s poháry, jako ve Hře o trůny, jak si navzájem pijeme krev. Ve skutečnosti je to jen pár kapek. Ale ano, skutečně pijeme krev toho druhého, pouze pro rituální účely. Dělá se to za určitým záměrem a je to řízené. Prolijeme pár kapek krve a každý ji vypije.“

Megan Fox také hraje posedlou zabijáckou zrůdu ve filmu Jennifer’s Body z roku 2009. Náhoda?

Žádná konspirační teorie
Články na tomto webu již léta upozorňují na posedlost elit kanibalismem a pitím krve v rámci okultních rituálů. Mnozí tato tvrzení odmítali jako bláznivé konspirační teorie. Ale je to skutečné. A nyní se to elity snaží normalizovat.

Megan dále popsala pokročilé šílenství svého partnera MGK: „Je mnohem chaotičtější, hektičtější a víc riskuje. Je ochoten si skoro rozřezat hrudník rozbitým sklem a říct: „Vezmi si mou duši! Nech mě na sobě vykrvácet!“
„To se vám stává?“
„Tohle přesně se nestává, ne přesně takhle. Ale trochu jiná verze tohoto se stala, mnohokrát.“

Později v rozhovoru Megan mluví o konzumaci ayahuasky s MGK v džungli. Vysvětluje, že šamani to MGK řekli:
„Musíme ti dát tři dávky, protože za tebou stojí velice temný, smutný duch“.

Megan pak dál vysvětluje, že tato duchovní diagnostika nikoho nepřekvapila: „Jako by se nad ním vznášel skutečný démonický duch. Nikoho to nepřekvapilo… nikoho, kdo ho zná. Když ten příběh někomu vyprávím, nikdo neřekne: „Panebože!“. Všichni si říkají: „Mmmhmm, a co pak?“… Protože to všichni víme.“

S takovými názvy písní, jako je Born With Horns (narozen s rohy), to všechno dává smysl. Megan Fox a MGK jsou často vídáni s Travisem Barkerem a Kourtney Kardashian. To proto, že mají společné zájmy. Ve výše zmíněném rozhovoru pro Glamour je Megan dotázána: „Co děláte na dvojitých schůzkách s Kourtney Kardashian a Travisem Barkerem?“
Odpověď byla poněkud neurčitá a vyhýbavá. To proto, že pravda by čtenáře časopisu Glamour pravděpodobně naštvala.

Travis Barker na svůj instagram nadepsal obrázek dvěma emoji: Mužský upír a ženská upírka. Kourtney Kardashian do komentářů připsala: „Chci ti vysát krev“. Travis jí na to dpověděl: „Moje oblíbená.“ A připojil emoji kapky krve. Tyto komentáře je třeba brát doslova.
Několik týdnů předtím Barker zveřejnil obrázek lahvičky se svou krví. Kourtney tento jeho obrázek převzala a přidala emoji černého srdce. Celé to zůstalo bez vysvětlení.

Stručně řečeno, Barker a Kardashian trpí stejnou duševní úchylkou jako Megan Fox a MGK. A Armie Hammer. A Elizabeth Bathory. A mnoho dalších.

Megan Fox obléká svého syna jako děvče. Zřejmě si přeje, aby v dospělosti nebyl normální.

Normalizace
Rozhovoru pro Glamour předcházelo odhalení krvavého rituálu ve spoustě jiných hollywoodských kanálů. Megan na začátku rozhovoru mluvila o tom, že je „feministickou ikonou, která bojuje proti patriarchátu“ a tak dále. Toto obecné žvanění připravilo půdu pro její nenucené povídání o doslova PITÍ KRVE, jako by to nebylo ÚPLNĚ ŠÍLENÉ. V rozhovoru se dále hovořilo o jejím synovi Noahovi, který od dvou let nosí dívčí šaty a růžová trička s holčičími nápisy.

Megan dále vysvětlila, že si koupila knihy napsané „transgender dětmi“, aby o těchto věcech mohla se svým synem mluvit. Hollywoodské čarodějnictví, pití krve a synové v dívčích šatech jdou ruku v ruce. Zeptejte se Madonny. Ta je stejně zvrácená.

Závěrem
Megan Fox doslova řekla, že se účastní krvavých rituálů se svým přítelem, který je shodou okolností posedlý démonem. Co ještě chcete vědět o zábavním průmyslu? Tito lidé jsou naprosto zvrácení. A to je jen špička ledovce.

Čtěte také:
Pravda o upírech, sukubech a podobné havěti. Co jsou zač a kde se berou?
Adrenochrom: Elitní fontána věčného mládí vyschla. Satanistům z Hollywoodu nastaly krušné časy.
Proč nosí Satanisti červené boty


překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022 / podle Zdroje 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Karel 2022-05-14 08:37:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten film s Megan jsem před lety viděl. Pamatuju si z něho jenom svoje dojmy. Jak to bylo celý strašně nechutný a zlý. Říkal jsem si kterej psychopat ten scénáš vymyslel, ten musel být úplně na hlavu. A když jsem to vypnul tak mi vůbec nebylo dobře. Cítil jsem se těžkej a šel jsem to ze sebe umýt. Ale co bych čekal od hnusnýho filmu jinýho.

Ikona diskutujiciho kopretina 2022-05-14 08:38:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu je rychlá. Pár dnů zpátky to tady někdo dal v originálu do diskuze a frc už je to přeložený 😀 dík

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-14 09:59:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Tímto děkuji přispěvateli co to sem dal za nápad na překlad. Kdo bude mít, ať pošle. Ráda se přizpůsobím.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-05-15 23:59:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, po dlouhé době jsem šla na vigilant citizen a byl tam takhle zajímavý článek. A souhlasím, že to je rychlost ten překlad. Pokud někdy narazím na zajímavý článek, můžu dát zase komentář (ale teď moc článků nečtu, spíš jenom alušku a tadesco).

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-05-14 09:27:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to z nich postupně leze. Podle mě to měla Megan nakázaný. Že se to lidem musí říct aby věděli že dobrovolně a vědomě uctívají satanáše. Pak se z toho vlastně stane obrovský rituál.

Ikona diskutujiciho Simona 2022-05-14 09:28:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musí být hodně mešuge aby si chtěla vzít magora který je schopný na někom vykrvácet. Ideální vzor pro její děti.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-05-14 09:42:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z toho fakt běhá mráz po zádech. Občas si říkám, že už není moc věcí, co mě ještě můžou překvapit a pak zjistím, jak šeredně jsem se mýlil. Pak se nemůžeme ale divit, že se ten vzestup tak brzdí, když máme kolem sebe takové zrůdy. Nechci moc myslet na to, co všechno se děje mezi těmito „lidmi“, co se ani nedostane ven. Tady se to rozebírá, ale jinak je k těmto tématům většina lidí lhostejná. A nejen to, navíc si ještě s oblibou pouští ty zvrácené filmy, takže se stávají nepřímými podporovateli.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-14 10:01:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem ověřovala instáč Megan Fox (že to tam skutečně je a opravdu to psala), zjistila jsem, že to lidem není jedno. Pod její nejnovější fotku jí lidé píšou otázky ,,proč piješ krev?“ a „hej, to jako budeme dělat, že se nic nestalo?“ Vypadá to, že jsou lidé spíš pobouření, než aby jim to bylo jedno. To je dobré znamení.

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-05-14 13:43:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přiznám se,že v prvních dvou dílech transformerů se mi líbila, pak jsem se ale doslechnul, že ji vyhodili od natáčení dalšího dílu, protže měla hloupé kecy skoro ke všem a o její vyhození žádal řeziséra celý štáb. dost jsme se tehdy tomu divil, ale teďkom mi došlo, že už tehdy musela být hodně psychotická, když dokázal o své úchylce přesvědčit celý štáb, který pak následně žádal její vyhození. No a jak se zdá ta úchylka u ní graduje

Ikona diskutujiciho Nini 2022-05-14 13:46:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak se to snaží zahrát, že to je jen taková hra, jen pár kapek pro srandu. Nic vážného. Chudák její dítě a to není jediná…teď ty hollywoodské herečky začaly oblékat své děti do opačného pohlaví ve velkém. Chtějí všechny ty nechutnosti a oplzlosti postupně normalizovat. Fuj.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-14 14:38:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozor, ne pro srandu, vysloveně pro rituální účely 🙂 řekla tím lidem narovinu, že je satanistka.

Ikona diskutujiciho adria 2022-05-14 15:33:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, no to samé angelina jolie …

ALE také jsem slyšela, že je megan fox pod MK ultra přesně tak jako byla Marilyn monroe a je britney spears nebo kesha …
tedy už dávno to není megan …

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-14 15:38:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě je pod MK ultra, to je jisté.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-05-14 19:32:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je dobrá zpráva Alue, jak na to reagují, to je fajn. Chce to, aby se proti nim zvedla vlna odpůrců a postupně upadli do zapomnění. A ty, kteří budou chtít pokračovat i přes odpor slušných lidí, prostě izolovat. A co se týká dětí, co nejdřív odebrat, dokud je ještě šance, že naplno nepropadnou tak krutému vymývání mozků.

Ikona diskutujiciho Adéla 2022-05-16 18:25:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak tam je zmíněný ten Armie Hammer, víš o něm něco? Mám pocit, že jsem před časem zaznamenala nějakou kauzu kanibalismus, ale nevím, co z toho nakonec bylo, tak jestli je myšleno tohle?

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-05-22 11:18:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu zvláštne je aj to že deti celebrít páchajú pomerne často samovraždy. Syn sinéad o connor utiekol z blázninca a hneď sa obesil v nejakom lesíku. Zaujímavé že hneď mal aj lano. Potom syn nejakého amerického herca (syn Michaela Madsena, už nie som si istý) a ešte myslím dcéra nejakej americkej celebrity – modelky alebo tak niečo. Zbohatlícke decká ktoré majú všetko a bežný človek by si povedal že by nemali páchať samovraždy.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-22 11:28:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Protože jejich rodiče jsou blázni, otroci MK ultra. Kteří se je pak snaží taky upsat.

Ikona diskutujiciho Irene 2022-06-05 21:49:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Megan Fox priznala, že je trans. Ona je v skutočnosti muž. https://t.me/unhiding/5570

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek