Pravda o upírech, sukubech a podobné havěti. Co jsou zač a kde se berou?

5.5.2022 v Bytosti 31

Fascinace upíry, sukubami a jim podobnou havětí je něco, co tu vždycky bylo. Je to něco záhadného, pro většinu mýtického, co nás děsí a zajímá zároveň. Mnozí lidé hledají v příbězích o takových tvorech zrníčka pravdy a pokládají si otázku, jestli i v tomto případě platí ,,na každém šprochu pravdy trochu“, nebo jestli je to celé jen čistá fantazie… Víme, že démoni a obecně astrální paraziti jsou skuteční. Ale kde se vlastně berou? Je to spontánní proces, nebo řízený? Pokud si podobnou otázku občas pokládáte, tak budete valit oči na následující opis.

Pozor: Následující článek obsahuje znepokojivé nechutnosti a není vhodný pro děti a mladistvé. U čtení raději nejezte.Nedávno jsem dávala úryvky ze strašidelné staré knížky, která vznikla na popud uniklých dokumentů uzavřené elitní satanistické skupiny. Z knihy jsem pro vás vytáhla pár zajímavých poznatků, komu náhodou utekly a chtěl by se podívat, jde o články:
,,Co odhaluje satanská nauka o Luciferovi“ a ,,Co odhaluje Satanistická knížka o Gnosticismu a středověkých Papežích. Nebudete věřit vlastním očím„. Tento třetí článek je poslední ukázka ze zmíněné knihy. I když je úryvek silně nechutný, dává čtenáři možnost nahlédnout na otázku existence démonů v novém pojetí. Satanismus tyto bytosti zná a umí je záměrně tvořit, tedy jde o astrální entity. A jak prý vznikají? Je to síla.

V úryvku z knihy je v podstatě vysvětleno, proč se v temných kultech členové tolik soustředí na krev a se*. Můžeme tam vidět i podobnost s adrenochromem, který také údajně vyvolává opojné pocity.
A ještě než se zeptáte na daný návod, nebála jsem se ho na internet opsat z jednoduchého důvodu, astrologické znalosti, výpočty a způsob získávání speciálních surovin, jsou tak náročné a tak neznámé, že nepředpokládám, že by jen z tohoto holého popisu byl někdo schopen ho skutečně udělat, nota bene bez smlouvy. Je tu spíše pro zajímavost, pro vaši lepší představu o tom jak tyto skupiny fungují, s čím zacházejí a čeho umí dosáhnout.

„Démonické skupiny inkubů  sukkub rodí se ze s**rmatických fluidálních sil člověka, který se nachází v imaginačním stavu. Tento stvořitelský proces se děje samozřejmě ještě dnes, neboť inkubové a sukkuby se živí e*otickým vyzařováním, s**rmatem a poš**ním hlenem a mohou se tak udržovat při životě po staletí. Jim příbuzní krevní démoni, náležející do téže skupiny, živí se emanacemi menstr. krve a potem pohl. orgánů až do doby, kdy ztrácejí se*uální vibraci a přecházejí do skupiny čistě krevních démonů, aby tak dosáhli nejvyššího, pro ně dosažitelného vývojového stupně.
Krevní démoni dělí se ve více druhů. Většina z těchto druhů patří do čistě zvířecího stupně a živí se emanacemi čerstvé krve, takže jsou ve svých vibracích vázáni na fluidální krevní esenci. Na astrální úrovni vibrují v infračervené oblasti a mohou se udržet jen tak dlouho, dokud je jim přístupna potrava, takže jsou vesměs vlkodlaky a upíry, z nichž vlkodlaci jsou vyššího stupně, neboť dosahují vysokého věku.
Démoni závisti a nenávisti přicházejí v tomto odvětví černé magie méně v úvahu, neboť náležejí do satanského odvětví černé magie. Je zvláštní, a kryje se to s pozorováním esence životaschopného s**rmatu, že také krevní démoni se mohou sytit pouze čerstvou a teplou krví, takže krev se sníženou teplotou a její esence není pro ně více poživatelná.
Vědomosti o vázání duchovních sil na krev jsou velmi staré a lze je sledovat ve všech starých náboženských kultech.
Lidé pijící čerstvou a teplou krev mohou se krví opojit a upadnout do stavu podobného opojení alkoholem. Tento fakt je důležitým poznatkem pro operace černé magie. Pití krve bylo u starých národů obvyklejší než je dnes a děje se dodnes u afrických a asijských šamanů. Náboženské rituály Peruánců a Aztéků rovněž vyžadovaly pití krve.
V sympatické magii používá se teplé krve pro její silný vliv a emanaci, neboť na ni lze vázat léčitelské síly. V magii se*uální se jí používá ke zhotovování talismantických voltů, talismanů a pantáklů. Starý předpis na podobný talismantický volt zní:

Dej do skleněné rourky trochu vinného lihu, přidej tři kapky krve ze špičky prstu připsaného Slunci a přidej k tomu prvou kapku svého živého s**rmatu. Rourku uzavři neprodyšně. Takto zhotovený volt zabal do kousku panenského pergamenu, na kterém je nakreslen hebrejskými písmeny magický kvadrát Venušin a Martův. Vše se uloží do hedvábného sáčku a nosí na prsou. Operace se podniká za úplňku ve Venušině hodině. Kdo tento volt nosí, je neodolatelný ženám.

Magik levé stezky nesmí používat se*ene, které vyšlo za bezesné polu*e, neboť mu schází imaginační usměrnění. Lépe je používat s**rmatu on***stického, které je prosyceno silnými influencemi představ on**ujícího.
K magickému plození přízraků a podobných astrálních tvorů hodí se jedině s**rma spojené s poš**ním hlenem, které prýští po vykonaném aktu z p***y média, kdež došlo ku sloučení solárních a lunárních vlivů.

Je samozřejmé, že při podobných praktikách se přiživuje množství různých astrálních tvorů, kteří hledají prostředky k nasycení. Proto musí být magik i médium chránění magickým kruhem.“ (konec úryvku z knihy)

Když strašidelné pohádky získávají realističtější rozměr

Černá magie ví, že plodivé síly jsou velice mocné a zneužívá je k vytváření různých démonů. Zřejmě i proto jsou lidé učeni tomu, aby byli posedlí se*em a proto se lidé, zajímající se o duchovno a vzestup, často lákají na tyto seance, které se malují na růžovo líbivými názvy. Veškerá tantra, probouzení hadí síly a podobné disciplíny nejsou problematické v tom, že by nefungovalo, ale jde o manipulaci s přirozenou plodivou silou člověka k něčemu, o čem většina normálních lidí nemá ani pojetí a nevědí, že se ve skutečnosti účastní rituálu, nebo rituálního plození přízraku.

Je tu také vysvětleno, jak to černí mágové dělají, když „shánějí“ démony, kteří jim mají sloužit. Oni je nemusí vyvolávat. Jednoduše si je vyrobí. V knize je dokonce dál přesně popsáno, jak se to dělá. Daný démon pak mágovi slouží, ale musí se průběžně krmit, buď energií obětí mága, nebo krví.
A skutečně, takoví lidé mezi námi jsou. Na první pohled mohou působit jako duchovní lidé, mohou si vás zkoušet získat, vlichotit se, hrát si na dobré. Ale dají se poznat. Jsou úchylní, mají úlisné řeči kterými si zkoušejí terén (jestli se chytíte), jsou fascinováni duchovním rozvojem skrze se*uální praktiky.
Většina z nich jsou prostě jenom úchylové, kteří si řečmi o duchovnu shánějí oběti (Jedna hodně známá se*uální sekta tohoto druhu sídlila v Brněnských Lužánkách, možná je tam doteď), ale ta druhá skupina je ještě mnohem horší. Ta své oběti používá pro magické účely, krmení či vyrábění démonů a odebírání energie. Mějte se před nimi na pozoru.

V této souvislosti začne dávat smysl i taková šílenost, jako je závislost na pití krve. Všimněte si, že ti kteří to dělají, jsou zároveň i satanisté a neváhají se tím okatě chlubit. Normální člověk si řekne, že je to úchylka, nebo duševní nemoc. Ale spíš je to projev posedlosti těmito bytostmi, které tato činnost zřejmě sytí a vyživuje.

Je to něco jako když člověk trpí silnou candidou, která ho pořád nutí jíst cukr. Člověk si myslí, že má cukr rád, ale ve skutečnosti mu to našeptává candida albicans, která na něm parazituje, ovládá jeho myšlení a chutě. V případě plísně pro nás není těžké to pochopit, je to obecně známý jev. Ale když si člověk uvědomí, že stejným způsobem mohou lidi do úchylného a zvráceného jednání nutit jeho démoni, je to celkem šok. A netýká se to pouze pití krve!!

Ve videu výše dokonce postižená tvrdí, že je bez krve zlostná, nechce ani vycházet z domu, že je skutečně závislá. Ve druhém přiloženém videu další takto postižená tvrdí, že na světě je mnohem více těchto lidských upírů, než si normální populace myslí. Doslova říká: ,,Váš soused by klidně mohl být pijákem krve“. Její dcera, která není stejně postižená, jí oponuje: ,,Jsi lich a parazit.“ (Lich znamená nemrtvý, nekromant)
Postižená pak dál prohlašuje, že si spojuje se*uální touhu s krví, že je to pro ni přirozené. Vdávala se na hřbitově a vzala si muže, se kterým vzájemně sdílela krev.
Tvrdí, že stárne pomaleji (objektivně není pravda) a že ji pití krve psychicky uspokojuje. Není to však ona, kdo je uspokojen. Jsou to její paraziti. A stejně jako první případ, i tato postižená má doma vystavené lebky a miluje temnotu. To v žádném případě není náhoda.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Perun 2022-05-05 07:33:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bylo by mozny tenhle clanek najit nekde napsanej bormalne, tedy bez vyteckovani beznych slov jako s***ma, s*x a dalsi? V soucasny podobe se to cte dost blbe.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-05 08:37:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě jinde nenajdeš, přejmenovaný Dextere, co furt řve že nejsou správně zdroje. Zase to na mě zkoušíš, co? 🙂 Nechci tam ty slova, adsense pak stránku vyblokuje a začne na ní být špatný seo.

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-05-05 09:26:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Co tady pořád oxiduješ ty cucáku? Pomlouvat a psát voloviny ti blbý není ale pro rozumy sem chodíš dál co?

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-05-05 09:30:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Protože dexterek nemá kam jinam chodit pro rozumy. Alue je jedinej slušnej web o duchovnu. Jinde ty sjance od lidí co channelují mimozemšťany a probouzí si kunďalínu, to se vůbec nedá číst. A navíc je to úplně k ničemu.

Ikona diskutujiciho Trabant 2022-05-05 09:41:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo jsou to tak trochu punk pánbíčkáři co jakože jedou alternativu ale kde můžou tam nacpou ježíša a pána boha. Moc výběr fakt není. 😀

Ikona diskutujiciho Radmil 2022-05-05 08:40:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuj, to je hnus.. ale jinak to vlastně dává smysl, ne?

Ikona diskutujiciho kopretina 2022-05-05 08:51:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano je to hnus. Satanismus je odporný. A nezapomeňte že do toho spadá i čarodějnictví. Navenek se tváří že ne, ale ve skutečnosti je ten systém komplet na temné straně.

Ikona diskutujiciho kopretina 2022-05-05 08:42:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A tím se vlastně zodpověděla otázka co asi napadla občas každého, kde se berou tyto potvory. Třeba otisky špatné energie jsou ze špatných myšlenek, to je jasné. Ale BYTOST? Tohle vysvětlení na to sedí.

Ikona diskutujiciho Daniela 2022-05-05 08:47:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tomhle je vlastně ukázané že lidi co mají se.uální úchylky jsou plní těch démonů a ti jim to podsouvají. Proto mají tak hrozně nízkou energii. A systém to podporuje a dělá z toho něco normálního.

Ikona diskutujiciho Diana 2022-05-05 08:53:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda Alue, že ty se vždycky umíš trefit do tématu… Teďka mi týden v kuse chodili do snů incubbové. Měnili podoby, jednou to byl azték, jindy pohledný mladík, a dokonce i tygr, nicméně scénář byl vždycky stejný. Chtěli mě obejmout, což jsem svolila, a pak na mě vytáhli bez nadsázky půl metrovou klobásu, že to prostě chtějí. Vždycky jsem říkala, že nechci, že mám přítele, ať táhnou pryč. Jim to bylo jedno, ale když už to bylo blízko znás*lnění, vždycky se v tom snu zjevila matka a sjela mě pohledem „ty cou*o“ a pak je vyhodila.
Když to už byl pátý den v řadě, začalo mi to být nějaké divné. A pak jednu noc nic. Žádný půl metrový, žádná matka, prostě normální noc. Zrovna v ten den mi po dvou měsících napsal jeden můj známý (kontaktu s ním jsem se začala vyhýbat, protože začal být moc oplzlý a moc destruktivní), že se nudí, ať jdu š**at. Říkám, že nemůžu, že mám přítele. A on „a to vadí?“
Ale od té doby, co mi napsal, tak ani jeden incubbus. Ale zase mi přijde, že na satanské rituály je málo inteligentní. Asi se na něj něco chytilo. To je jedno, hlavní je vědět, odkud vítr vane. Takže příště jeden sen s půlmetrovým a udělám ten rituál s růží.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-05 09:00:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohl to být útok. Ta magie se dá i objednat a pokud byl hodně destruktivní, tak – promiň že jsem nechutná – dejme tomu si třeba dělal dobře, myslel na tebe a tím ti posílal tu svou hnusnou energii. Takže na tebe byl vedený útok, ty jeho breberky z tebe tímto zkoušely sát energii a tobě připadá jakože přece nedělá magii, tak on to záměrně udělat nemohl. Ale u destruktivních lidí, kteří jsou plní parazitů, stačí že se na tebe zaměří. Takže to pět dnů plánoval, jeho paraziti už šli po tobě a pak to zkusil napřímo. Kdyby jsi v těch dnech svolila, tak bys byla ráno úplně vycucaná.

Rituál s růží si na něho určitě udělej

https://aluska.org/jak-se-ucinne-ochranit-pred-vysavanim-jinou-osobou/

A jinak ještě je možné udělat pár dalších věcí, ale to kdybys chtěla probrat, nebo ti to nestačilo a ještě byl problém, tak radši napiš mail. Tady to řešit nechci. Pokud máš energetický krystal na krk, tak s ním v noci spi, bude je odhánět, kdyby ještě posílal. To samé platí pro přírodní křišťál do ruky. Chrání tě před útoky ve spánku.

https://www.alue.cz/?collection=energeticke-krystaly

https://www.alue.cz/?collection=prirodni-kristaly

Ikona diskutujiciho Diana 2022-05-14 11:31:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Naštěstí už je to v pořádku, spíše jsem se chtěla podělit o zkušenost. Nicméně myslím, že máš pravdu a fakt to mohl být útok. Teď mám dva křišťály, oba u hlavy na posteli. Vtipné bylo, když jsem je kupovala. Nemám na to cit v rukách, tak jsem prováděla klasický silový test a prostě jsem vzala ten, který byl nej nej… A napadlo mě, že tím můžu vyzkoušet i jiný kámen. To ty prsty letěly hned od sebe. Říkám si „ok, nevím, co jsi zač, ale tebe nebrat.“

Ikona diskutujiciho Květoň 2022-05-05 08:53:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsem nevěděl že se stačí u.. do sklinky, očarovat to a pak po mě ženský budou šílet. Občas jsem o tom slyšel že existuje milostná magie a že se dá někdo uřknout tak že za tebou poleze jak čokl a bude jak smyslu zbavený. Ale neuměl jsem si to reálně představit jak to ti úchylové vlastně dělají.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-05-05 09:05:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ty vole! Tohle mi otevřelo oči… myslím že mám přesně s někým takovým problémy. Teď mi došlo o co tady jde!

Ikona diskutujiciho Simona 2022-05-05 09:07:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuj. Budeš ještě dělat tyhle opisky Alu? Tenhle je z té knížky asi nejpřínosnější.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-05 09:09:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Z této knížky už další opisky nebudou, je dočtená a víc záložek v ní nemám.

Ikona diskutujiciho Jana K. 2022-05-05 09:47:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem tyhle problémy měla. Bývalý mě hrozně vysával a pak když jsme se rozešli tak se mi ve snech zjevoval. Měl křivý úsměv a vypadal démonicky. A eroticky na mě útočil i jsem v polospánku vícekrát cítila že na mě něco sahá a cítila jsem že to je od něho. Četl knížky o tantře a sexuálním čikungu takže se tam asi něco naučil a pak to na mě používal.
Začala jsem nosit energetický krystal na krk a ložnici jsem několikrát poctivě vykouřila, taky jsem vyhodila všechny věci od něho a přestalo to.

Ikona diskutujiciho adria 2022-05-05 17:37:23
Ikona diskutujiciho
sipka

no fuj někdy ti chlapi jsou fakt na hlavu … já taky něco takového měla … teš se z něho vyklubal úchyl, chuj jeden

Ikona diskutujiciho Nini 2022-05-05 15:07:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou teda pořádné nechuťárny, čeho jsou někteří schopni…to by mě nikdy nenapadlo, ale myslím, že tenhle článek otevře lidem oči a budou si i do budoucna dávat pozor. Já tedy určitě! Taky je to příklad toho, jak je člověk mocný (a většina lidí to neví)…jen kdyby svou sílu používal konstruktivně a ne takhle odporně. Díky, že ses o tom s námi podělila Alu.

Ikona diskutujiciho vap 2022-05-05 16:58:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou ve stavu probouzení (to jsem schopný vidět) jsem slyšel tradiční prasknutí v podlaze a skutečně z bytu podemnou vylítl tmavo-červený obdélník na výšku a plul kamsi nahoru.To skutečně vypadá, jak útvar uměle vyrobený (umělec mág si tam hrál).Občas mi nabije místnost nějakým hnusem, jako těžkým vzduchem, že se v té místnosti necítím dobře, cítím se stísněnně, špatně se mi dýchá a jsem naprosto nas.aný.
Jinak častá vlastnost satanistů je, že mají silný odpor k levicovým a socialistickým režimům (pozn.ale né každý s tímto odporem musí být satanista) a v podstatě i ke každému člověku, který vykazuje opačnou duševní náklonost (rádi z něj dělají pitomce apod).Milují adrenalin a proto často takové lidi najdeme mezi tvrdými motorkáři a tak.Dokonce např. i potetovaný puboši na skejtboardu (adrenalin) také mezi tyto lidi patří i když nemusí o tom nic vědět, ale jsou tim satanským programem mysli také ovlivnění.Dokonce si z lide.cz nějakého satanistu pamatuju, co propagoval strach s tím, že je to základ existence člověka, miloval války a dokonce tam padla zmínka i o dívčí válce.Jo, žijeme v době teroru divochů.Střlet rachejtle o Silvestru na Václavák, tak to taky normální člověk nepůjde, to půjdou jen ti posedlí.To si schválně najděte ty videa, jak to tam v posledních letech vypadalo-blesky-blesky-blesky a blesky.O silvestrech ve velkoměstech je lepší nechodit ven, zas.aný, zku.vený rány.

Ikona diskutujiciho Perun 2022-05-05 17:21:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Voldemort: Bez tech urazek to nejde? Ja se slusne zeptal. Ty hned vyskakujes. Fakt „duchovni“ pristup.
Koblih: rozumy hledam uplne jinde. Sem se chodim bavit.
Alusko, co kdybys prestala o lidech predjimat? Jenom jsem si to proste chtel precist, ty vyteckovany slova mi proste vadi. Pokud je to kvuli seo, beru to jako vysvetleni. Neco malo to tom vim, takze plne rozumim. Holt si to stahnu a dopnim aby se mi to lip cetlo.

Hele, pokud se ti moje komentare nelibi, nepublikuj je. Vsichni budou spokojenejsi. Odklepavam ti na to disclaimer, takze na to mas plny pravo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-05 17:49:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Však já jsem tě Dextere už dávno odepsala. Máš u mě ban a teď sis změnil jméno, protože ti došlo, že ti nic neprochází ven. A myslíš si, že když jednou napíšeš něco normálního, tak se z toho pokakám a budu mít ztrátu paměti? Já si tvoje blemtíky pamatuju moc dobře 🙂

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-05-06 10:38:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty jsi ten poslední na světě co má komu něco vykládat o slušnosti a ohánět se duchovním přístupem. Myslíš si že když je tohle alternativní web, tak se můžeš chovat jako dement, pomlouvat a nikdo ti nic na to nemůže říct? Omyl. Strč si to kam slunko nesvítí. Nikdo tady na tebe není zvědavej debile.

Ikona diskutujiciho Simona 2022-05-06 10:42:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky nechápu proč se tady ještě cpeš. Běž radši lézt do zadku michaloviB a jeho matce. Ti na tebe budou určitě hrdí. Možná za pomluvy a debilní komenty dostaneš i metál.

Už ho sem nedávej Alu.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-05-06 11:13:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Dexter je známá firma. Měl ban na osudu, pak na prvopodstatě a teď i tady. Nikde ho admini nechcou. Není těžký uhodnout proč. 😀 Ani za 15 let to ještě nepochopil.

Ikona diskutujiciho kiko 2022-05-05 21:48:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

By ma zaujímalo či si najprv zistia niečo o zdravotnom stave ludí ktorých použijú, lebo chlemtať krv to je skôr na nejakú chrontu 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-05 22:20:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, prý si předtím udělají testy jestli jim v krvi neplave nějaká potvora a pak jdou na to.

Ikona diskutujiciho kiko 2022-05-05 22:32:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Pred rituálová prehliadka 😀

Ikona diskutujiciho adria 2022-05-06 13:19:02
Ikona diskutujiciho
sipka

jít darovat krev, to nikdy není jen tak :d

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-05-06 12:50:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím priznať že som si myslel že som buď reptilián alebo upír. Jednak mi pripadalo že tak vyzerám aj som to tu dávnejšie písal že vypadám ako reptilián ale to som si len namýšlal, mal som akurát väčšiu hlavu a taký zlý pohľad. V škole alebo kde sme raz s triedou prechádzali okolo takej zrkadlovej steny kde sme sa všetci videli a tam som sa videl ako nejaká vzadu pri stene plížiaca sa zhrbená bytosť s veľkou hlavou, odvtedy si pripadám ako niečo také, upír, mimozemšťan, alebo tá vec čo bola v pánovi prsteňov. Ďalej mám rád pochmúrne zamračené počasie, ale niekedy chodím aj na slnko aj miesto školy som zopár krát bol na blici opaľovať sa niekam do mesta k jazeru alebo do prírody, takže to si asi tiež iba namýšlam. Tiež som rád chodil na cintoríny hlavne starý Martinský ale asi preto že je tam kľud a veľa lavičiek kde ma nikto neotravoval. Potom je tu ale ešte jedna vec a to že mám stále pocit akoby mi niečo chýbalo a som bez energie, možno práve krv ale tá mi zároveň pripadá odporná tak asi nebudem upír a príčiny budú inde…

Ikona diskutujiciho kiana 2022-05-11 18:41:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna se to prý začalo propagovat v mainstreamu (jako normální věc):
https://vigilantcitizen.com/latestnews/meganfoxblood/

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek