NÁVOD: Jak správně platit penězi, aby se Vám vracely zpátky

4.3.2015 v Návody 218

Nedávno jsem byla v Rakousku na takovém hodně speciálním setkání. Něco jsem se potřebovala dozvědět já, pak nějak vyšlo najevo co jsem zač, tak se zase dozvěděli něco ostatní, a takhle jsme sdíleli vědomosti o mnoha tématech, která se vlastně ani netýkala toho, proč jsme se sjeli dohromady.

A o jednu věc z tohoto setkání bych se s vámi chtěla podělit, protože je podle mého názoru velice důležitá, praktická a přeji vám všem, kteří mě máte rádi a podporujete mě s láskou v tom co dělám, abyste měli v životě dostatek a byli spokojení.

Je to pro mne nová znalost a hodlám se jí teď taky řídit.

… Smysl celé věci vysvětlím svými slovy, protože veškerá komunikace se odehrávala v němčině, takže citovat slovo od slova by mi asi moc nešlo.

Placení peněz je rituál.

Vezměte si Eura nebo České koruny a podívejte se na tu bankovku. Každá bankovka má v sobě symbolicky schovaná určitá znamení. Mají to jak všechna Eura, tak České koruny. Měna je zakodovaná po celém světě stejně, stále stejnou symbolikou. Pokud člověk pozná symboliku, vždy je tam nějak najde. Na některých je to vidět okamžitě, na jiných se to hledá opravdu hodně těžce, ale rituál je platný ve všech případech.

I když neznáte symboliku obou stran bankovek kterými platíte, jejich neznalost vás nijak neomlouvá a rituál, který zacházením s penězi nevědomě provádíte, na vás má plnohodnotný účinek.

Schovaná symbolika na bankovkách

Peníze jsou elitami navrženy tak, aby sloužily jim a ne lidem. Abyste vy s nimi neuměli správně zacházet, měli s nimi problémy a trápili se chudobou, zatímco elitáři u korýtek se na záchodě můžou utírat pětitisícovkama. Samozřejmě, že důvodů k tomuto nepoměru je mnoho, ale symbolika schovaná za penězmi, tomu napomáhá. Máte ale možnost, naučit se ji používat tak, aby pracovala pro vás a ne proti vám.


Bylo mi vysvětleno (člověkem pohybujícím se v oboru), že přední strana bankovky ,,hlava“ obsahuje symboliku bezedné díry. Díry, u které většinou nějaká osobnost hlídá (hlavy). Hlava není vždy na každé bankovce přímo vidět, zato díra ano.

Spodní strana bankovky naopak obsahuje most. Buď je to vyloženě most, nebo pouze jeho náznak. I linie, která by se s trochou nadsázky tak mohla nazývat, je pro bankovku i pro vás platný most. Takto byly peníze zakodovány.

Namalovala jsem vám pár příkladů na bankovky, na kterých je to dobře vidět. Dívejte se: Vepředu je hlava (někdy) s dírou (vždy), vzadu je most, nebo linie naznačující, či připomínající most:

Pět euro je bankovka, kde je to všechno vidět opravdu perfektně a most je jasně ukázaný:

100 euro také krásně zdůrazňuje bezednou díru. Je zajímavé, že zrovna eurobankovky mají tak mimořádně obrovské, ozdobené a výrazné díry. (že by proto, že celá EU je jedna velká černá díra?) Na stoeurovce mě mimo jiné zaujaly dvě postavy, které díru hlídají (náhražka hlavy) a jedna hvězda, která je jako na potvoru ,,náhodou“ přímo umístěna do díry. Hvězda stojící takto, je symbol člověka. Na této bankovce padá do díry s penězma snad i celý člověk? – Jajks!

Zde je také most výjimečně jasně ukázaný. Věřte, že to skutečně není náhoda:

I Česká koruna to přiznává. Výborně to jde vidět na dvoustovce, kde J.A. Komenský hlídá bezednou šestihrannou díru, naznačenou na pozadí. Na druhé straně bankovky vidíte spojené ruce, což je symbolické vyjádření mostu:

Pět tisíc zase hlídá hlava T.G. Masaryka, nalevo od něj je krásná velká díra, kam padají vaše peníze, když touto dírou platíte. Symbolika mostu je vzadu naznačená mírně pouhými liniemi:

U dolarů bývá hlava dokonce přímo vsazena do bezedné díry. Elitář si ji hlídá přímo, ani se na díru nedívá, jako na České koruně, ale přímo si vleze do ní. Myslím, že i to dost vypovídá…

Záleží, kterou stranu bankovky použijete při placení.

Podle toho pracuje symbolika pro vás, nebo proti vám. Laicky by se dalo říct, že platit penězmi hlavou a dírou nahoru, je pro chudý plebs. Platit penězi mostem nahoru, to je pro elity, nebo lidi, kteří vědí, co se za tím skrývá.

Přeučte se brát peníze jako: hlava je přední strana, orel je zadní strana. Myslete na to, že nesmíte platit dírou, ale mostem. Ať už jste nebo nejste schopni na bankovce díru a most vidět, vždy plaťte tak, aby hlava byla otočena dolů.

Zatímco díra vám peníze krade a nevydá, most vám je vrátí zpátky, protože vždy spojuje jednu stranu s druhou. Když někomu dáte peníze po mostě, mostem se vám zase vrátí zpátky. Oproti tomu díra je jednosměrka, kterou se vám nic vracet nebude.

Každým odevzdáváním bankovky provádíte rituál. Buď uzavřete rituál chudoby, nebo uzavřete rituál hojnosti.

Neustálé uzavírání rituálu chudoby vám může bránit zbohatnout, rozvíjet se, vydělávat více. Když budete posílat peníze po mostě, přestane vás energie peněz brzdit a rituál se vám přestane plést do života, naopak vás začne podporovat a začne pro vás pracovat.

….. Přeji vám všem hojnost, abyste vždy byli správně ohodnocemi jak zasloužíte, abyste měli k penězům dobrý vztah a aby byly zdrojem vašeho potěšení, ne smutku a starostí. Přeji vám všem, aby vám osvojení tohoto nového rituálu přineslo co největší užitek a radost.

© Alue K. Loskotová 2015. Přebírání článku bez společné domluvy není povoleno.

 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Tý jo! 2015-03-04 03:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je fakt povedený článek, palec nahoru! 🙂

Ikona diskutujiciho test 2019-04-03 09:03:21
Ikona diskutujiciho
sipka

test

Ikona diskutujiciho Iveta 2015-03-04 06:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Platí to i pro kovové mince? Teď jsem si prohlížela 50 kč na jedné straně je jasný most a na druhé orel v kruhu (díře), na menších mincích už nic podobného není.

Ikona diskutujiciho mm 2015-03-04 06:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a co elektronicke bankovnictvi da se to taky nejak ochranit? penezma se uz vubec neplati. dik . mm

Ikona diskutujiciho ani 2015-03-04 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tento článek sem se těšil, děkuji moc za sdílení takové cenné rady! Je zvláštní jaký má člověk nutkání platit právě tou dírou, maj to teda dobře vymyšlený. Ještě jednou děkuji. 🙂

Ikona diskutujiciho Kess 2015-03-04 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj a jak je to s kovkovýma? to nemá takovej vliv? 🙂 já zvědavá se ještě zeptám co když někomu podám baknovku kolmo? :D to se to vynuluje?

Ikona diskutujiciho Stenly919 2015-03-04 07:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen by mne zajímalo, jak je to s mincama. Na pětikoruně a padesátikoruně mosty jsou, na jiných mincích nikoli. Bylo mi řečeno, že tyto ostatní mince nejsou navrženy pro lidi. Takže když používám při placení mince, tak pokud je to možné, snažím se používat právě ty pětikoruny nebo pajzky. Takže je otázka, proč koruny, dvoukoruny, desetikoruny a dvacetikoruny nemají mosty ?

Ikona diskutujiciho it 2015-03-04 07:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc Ti děkujeme Aluško.

Ikona diskutujiciho leeth 2015-03-04 07:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takovy clanecek je nejlepsi darek k mym narozeninam, dekuji ^^

Ikona diskutujiciho stenly919 2015-03-04 07:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A eště bych doplnil, že peníze, když někomu dávám, by bylo dobré dávat s přáním hojnosti a s láskou, aby to ten rituál trochu posílilo..

Ikona diskutujiciho Alek 2015-03-04 07:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji velmi za článek. Jen si chci ujasnit – platí to ikdyž dám někomu peníze aby mi je poslal na účet a já pak zaplatím z účtu? Ještě jednou děkuji a vždy mostem nahoru :-)

Ikona diskutujiciho aves passeri 2015-03-04 08:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je ovšem zajímavé… nejsem si tedy jistá, jestli by člověk nakonec na bankovkách nenalezl symboly čehokoliv, co by tam hledal, ale tak zkusit se to může vždycky :-))

Ikona diskutujiciho Jenny 2015-03-04 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co ostatní bankovky, např. stovka, pětistovka nebo tisícovka? Nevím, ale na těch nikde žádnou díru ani most či jejich symboliku nevidím..

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-03-04 08:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak za tohle by tu měl povinně každý návštěvník poděkovat :D! Já tedy děkuji

Ikona diskutujiciho BE 2015-03-04 08:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaj, táto mágia , :-/ lenže ja platím takmer všetko kartou …

Ikona diskutujiciho ondrej 2022-05-18 12:40:14
Ikona diskutujiciho
sipka

ved preto vás tlačia do používania kariet na platby! máš na karte kód v ktorom je pekne ukryty číselný symbol satana

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-18 14:05:47
Ikona diskutujiciho
sipka

hotovost forever!

Ikona diskutujiciho Veronika 2015-03-04 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tomto vím, ale bylo mi to podáno tak, že ta strana, kde je mrtvý člověk, nese energii chudoby. Také je dobré mít červenou peněženku, protože červená barva přitahuje peníze.

Ikona diskutujiciho Jana 2015-03-04 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško moc děkuji za zajímavý článek. Určitě to vyzkouším a začnu to tak praktikovat. Slyšela jsem taky, že pokud člověk peníze vydává, že by jim měl poděkovat, že k němu přišli a říct si o to kolikrát se mají zase vrátit. Znáš něco podobného? Taky bych se Tě chtěla zeptat jestli ses i dozvěděla jak je to s platebními kartami? Jestli je tam taky nějaký trik.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-03-04 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No toto, zajímavé s těmi symboly. Sice i přesto nechápu, jak to může fungovat a co se tím změní, jakým způsobem zaplatím, ale proč to nezkusit, tím nic neztratím.

Ikona diskutujiciho Lenka 2021-12-01 09:26:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě prosím, má někdo informaci, že pokud přijímáte číslem k sobě nebo od sebe? Díky

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-01 09:33:28
Ikona diskutujiciho
sipka

to už je jedno, řeší se jenom hlava/most

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-04 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K dotazům na kovové mince: Ptala jsem se na to taky, ale to údajně už není tak podstatné. Důležité je hlídat si papírky.

Ikona diskutujiciho Arleta 2015-03-04 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda na tento clanek jsem se tesila, a spadla mi brada. Woooow!! Diky! Mince mince, rekla bych, ze mince jsou takove drobne, ze by nam je elitari prenechavali jako vyraz "dobrocinnosti", aby je za ten klamavy system vesmir nesezral? Teeda! Jakoze platby kartou a internetovemu bankovnictvi se asi nevyhneme, ale zadna pridana hodnota-penize stale lezi v bance a vydelavaji ji, misto nas, nehlede na jejich kontrolu nad nami skrz transakce, sledovani…je to fuj.

Ikona diskutujiciho iriska 2015-03-04 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

úžasný, moc děkuji!!!

Ikona diskutujiciho BP 2015-03-04 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajimavy clanek, dekuji za sdileni informaci.Urcite budu preposilat dal. Ja zrovna kontrolovala bankovky 10, 20, 50 Euro a je to uplne na vsech. Predni strana dvere s dirou a na druhe maji vsechny bankovky cele mosty. No nevim, zda sezenu cervenou penezenku. :-)

Ikona diskutujiciho Cherryna 2015-03-04 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo, studovala jsem libry a tam jsou ty hlavy dve, na kazde strane jedna. Ale je pravda, ze na predni strane je u kazde hlavy dira a na druhe strane vetsinou hodne dobre schovany most…takze to snad necimu nevadi ze tam je i hlava, ne?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-04 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: To jsem ráda 🙂

Ikona diskutujiciho Lady≈Claire 2015-03-04 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím se zeptat – na to jsi přišla sama nebo jsi se někde inspirovala? 🙂

Ikona diskutujiciho Kuník 2015-03-04 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

Ikona diskutujiciho Luz 2015-03-04 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznámka k interpunkci, neboť se to u tebe velmi často objevuje (nepsala bych to, kdyby to bylo ojedinělé, ale je to pořád znovu a znovu a přece jen člověk zabývající se takhle hodně psaním blogu a knih jako své hlavní činnosti by myslím měl věnovat pozornost i téhle stránce věci).

Ikona diskutujiciho Veronika 2015-03-04 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych doplnila, že peníze jsou energie jako cokoliv jiného a je třeba se k nim také tak chovat. Když je vydávám s láskou, tak se ke mně také s láskou vracejí. Je lepší být v proudu hojnosti peněz, tzn. že k vám průběžně přicházejí a odcházejí než je držet na účtě nebo jiném nevýhodném místě (stavebko). Je to pro ně jakýsi koncentrák, podobné je to jako když mluvím o penězích ve smyslu, že je utrácím – lepší je použít vydat, směnit.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-04 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Přečti si ten článek, je to v něm napsané.

Ikona diskutujiciho Liba 2015-03-04 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, to se Vám opravdu povedlo!!! Hodně poučné. Dííky

Ikona diskutujiciho Auri 2015-03-04 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Diky za clanek, je hodne zajimavy. Dnes uz jsem mela tu cest si to vyzkouset, tak si budu odskrtavat v kalendari dny, za jak dlouho se mi bankovka vrati. :-))

Ikona diskutujiciho Jana 2015-03-04 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj Ali,

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-03-04 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak v případě, že peníze přijímám od zákazníků a pak jim vracím zpět? Taky v kase rovnat a vracet mostem nahoru?

Ikona diskutujiciho gretka 2015-03-04 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji za článek je velmi přínosný.symboly jsou zajímají plánujěš ještě naký články ohledně symbolu?

Ikona diskutujiciho Danuše 2015-03-04 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Předem děkuji za radu …., když jsem studovala 500 a hledala díry a mosty, neviděla jsem sice nic, jen  jsem najednou vnímala, že se na mne Božena Němcová studeně dívá a druhá strana se na mne krásně směje…..zajímavé,ještě jednou děkuji a s dovolením šířím dál.

Ikona diskutujiciho ? 2015-03-04 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…nechces udelat obrazky i u dalsich bankovek, alespon tech ceskych? Stovka je mi zahadou, kde je dira

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-04 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Ano, vkládání odkazů je v pořádku, děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-03-04 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Alue za tuto vynikající informaci. Ono je podobných podprahových fíglů na lidi ušito více ze starny elit. Např. i loga větších firem a obchodních řetězců jsou navržena tak, aby podvědomě přitáhla co nejvíce lidí. Pracuje se zde s energií pozornosti. Hojně se toho využívá i u bilboardů a reklam.

Ikona diskutujiciho aneta 2015-03-04 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja to teda na ceske petistovce nemuzu najit(:-(

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-03-04 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by jenom zajímal ten hlubší účinek toho, co se děje, když zaplatím tou stranou kde je ten most. Jestli to začne působit na moji psychyku a vytvářet v mysli bohatství, nebo je to spíše nějaký magický rituál (kouzlo), který mi začne sypat peníze?

Ikona diskutujiciho hannah 2015-03-04 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za tento článek ,i Vaše upřímné přání nám všem k hojnosti,od Vás to jde ze srdíčka a tím spíš to bude fungovat…Ať se Vám vše mnohonásobně vrátí!Vaše práce je opravdový přínos v dnešní nelehké době.Ještě jednou DÍKY!!!!

Ikona diskutujiciho Fyviane 2015-03-04 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jde to takto udělat i se stravenkami? :D

Ikona diskutujiciho avake 2015-03-04 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, ale u bankovek 100,- a 2000,- je díra ze zadu a most zepředu jestli to vidím dobře, můžes to prosím zkouknout taky jestli mám pravdu?

Ikona diskutujiciho michaela krátká 2015-03-04 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Aluško hrozně jsem se také těšila na článek a shodou okolností jsem četla včera kapitolu týkající se peněz v tvé knize. Červenou peněženku jsem si také pořídila.Někde jsem četla,asi u tebe,že mán mít v peněžence čistě jen peníze.Jakékoliv účtenky,doklady,karty, fotky apod.mám mít zvlášť.Můžu říct, že se mám líp než když jsem to neměla a teď s tvými laskavými radami budu snad milionář:):)

Ikona diskutujiciho lady Lianna Ellusive 2015-03-04 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úplně nová informace, aspoň pro mě. A že tam ty díry jsou všude tak krásně vidět …

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-03-04 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc ti děkuji Aluško za tvou snahu nás obohatit.Všechny tvé přínosné informace začnu ode dneška používat a naučím to celou rodinu.Už jsem nějaké info o funkčnosti peněz zachytila v minulosti,ale toto je nesmírně polopaticky a krásně jednoduše vysvětleno! Díky a přeji ti mnoho štěstí:)

Ikona diskutujiciho repki 2015-03-04 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co hovori wiki  

Ikona diskutujiciho vanilková 2015-03-04 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni, jen koukám. Tedy… Kdo by to byl řek, že jsou bankovky takto kódované?

Ikona diskutujiciho Naty 2015-03-04 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě napadlo, že u desetikoruny by "díra" mohla být ten překřížen ocas lva který jí hlídá…

Ikona diskutujiciho Lukas 2015-03-04 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyz obratite petistovku proti svetlu, tak na zadni strane je uprostred cela videt "treti oko" 😉

Ikona diskutujiciho All 2015-03-04 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tomto viem uz davnejsie, preberalo sa to na jednom seminari 🙂 vraveli nam tam, ze vzdy ked nam pri pokladni vydaju eurove bankovky hlavou hore, treba ich hned otocit na tu stranu s mostami a az tak si ich vziat a dat do penazenky

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek