NÁVOD: Jak správně platit penězi, aby se Vám vracely zpátky

4.3.2015 v Návody 218

Nedávno jsem byla v Rakousku na takovém hodně speciálním setkání. Něco jsem se potřebovala dozvědět já, pak nějak vyšlo najevo co jsem zač, tak se zase dozvěděli něco ostatní, a takhle jsme sdíleli vědomosti o mnoha tématech, která se vlastně ani netýkala toho, proč jsme se sjeli dohromady.

A o jednu věc z tohoto setkání bych se s vámi chtěla podělit, protože je podle mého názoru velice důležitá, praktická a přeji vám všem, kteří mě máte rádi a podporujete mě s láskou v tom co dělám, abyste měli v životě dostatek a byli spokojení.

Je to pro mne nová znalost a hodlám se jí teď taky řídit.

… Smysl celé věci vysvětlím svými slovy, protože veškerá komunikace se odehrávala v němčině, takže citovat slovo od slova by mi asi moc nešlo.

Placení peněz je rituál.

Vezměte si Eura nebo České koruny a podívejte se na tu bankovku. Každá bankovka má v sobě symbolicky schovaná určitá znamení. Mají to jak všechna Eura, tak České koruny. Měna je zakodovaná po celém světě stejně, stále stejnou symbolikou. Pokud člověk pozná symboliku, vždy je tam nějak najde. Na některých je to vidět okamžitě, na jiných se to hledá opravdu hodně těžce, ale rituál je platný ve všech případech.

I když neznáte symboliku obou stran bankovek kterými platíte, jejich neznalost vás nijak neomlouvá a rituál, který zacházením s penězi nevědomě provádíte, na vás má plnohodnotný účinek.

Schovaná symbolika na bankovkách

Peníze jsou elitami navrženy tak, aby sloužily jim a ne lidem. Abyste vy s nimi neuměli správně zacházet, měli s nimi problémy a trápili se chudobou, zatímco elitáři u korýtek se na záchodě můžou utírat pětitisícovkama. Samozřejmě, že důvodů k tomuto nepoměru je mnoho, ale symbolika schovaná za penězmi, tomu napomáhá. Máte ale možnost, naučit se ji používat tak, aby pracovala pro vás a ne proti vám.


Bylo mi vysvětleno (člověkem pohybujícím se v oboru), že přední strana bankovky ,,hlava“ obsahuje symboliku bezedné díry. Díry, u které většinou nějaká osobnost hlídá (hlavy). Hlava není vždy na každé bankovce přímo vidět, zato díra ano.

Spodní strana bankovky naopak obsahuje most. Buď je to vyloženě most, nebo pouze jeho náznak. I linie, která by se s trochou nadsázky tak mohla nazývat, je pro bankovku i pro vás platný most. Takto byly peníze zakodovány.

Namalovala jsem vám pár příkladů na bankovky, na kterých je to dobře vidět. Dívejte se: Vepředu je hlava (někdy) s dírou (vždy), vzadu je most, nebo linie naznačující, či připomínající most:

Pět euro je bankovka, kde je to všechno vidět opravdu perfektně a most je jasně ukázaný:

100 euro také krásně zdůrazňuje bezednou díru. Je zajímavé, že zrovna eurobankovky mají tak mimořádně obrovské, ozdobené a výrazné díry. (že by proto, že celá EU je jedna velká černá díra?) Na stoeurovce mě mimo jiné zaujaly dvě postavy, které díru hlídají (náhražka hlavy) a jedna hvězda, která je jako na potvoru ,,náhodou“ přímo umístěna do díry. Hvězda stojící takto, je symbol člověka. Na této bankovce padá do díry s penězma snad i celý člověk? – Jajks!

Zde je také most výjimečně jasně ukázaný. Věřte, že to skutečně není náhoda:

I Česká koruna to přiznává. Výborně to jde vidět na dvoustovce, kde J.A. Komenský hlídá bezednou šestihrannou díru, naznačenou na pozadí. Na druhé straně bankovky vidíte spojené ruce, což je symbolické vyjádření mostu:

Pět tisíc zase hlídá hlava T.G. Masaryka, nalevo od něj je krásná velká díra, kam padají vaše peníze, když touto dírou platíte. Symbolika mostu je vzadu naznačená mírně pouhými liniemi:

U dolarů bývá hlava dokonce přímo vsazena do bezedné díry. Elitář si ji hlídá přímo, ani se na díru nedívá, jako na České koruně, ale přímo si vleze do ní. Myslím, že i to dost vypovídá…

Záleží, kterou stranu bankovky použijete při placení.

Podle toho pracuje symbolika pro vás, nebo proti vám. Laicky by se dalo říct, že platit penězmi hlavou a dírou nahoru, je pro chudý plebs. Platit penězi mostem nahoru, to je pro elity, nebo lidi, kteří vědí, co se za tím skrývá.

Přeučte se brát peníze jako: hlava je přední strana, orel je zadní strana. Myslete na to, že nesmíte platit dírou, ale mostem. Ať už jste nebo nejste schopni na bankovce díru a most vidět, vždy plaťte tak, aby hlava byla otočena dolů.

Zatímco díra vám peníze krade a nevydá, most vám je vrátí zpátky, protože vždy spojuje jednu stranu s druhou. Když někomu dáte peníze po mostě, mostem se vám zase vrátí zpátky. Oproti tomu díra je jednosměrka, kterou se vám nic vracet nebude.

Každým odevzdáváním bankovky provádíte rituál. Buď uzavřete rituál chudoby, nebo uzavřete rituál hojnosti.

Neustálé uzavírání rituálu chudoby vám může bránit zbohatnout, rozvíjet se, vydělávat více. Když budete posílat peníze po mostě, přestane vás energie peněz brzdit a rituál se vám přestane plést do života, naopak vás začne podporovat a začne pro vás pracovat.

….. Přeji vám všem hojnost, abyste vždy byli správně ohodnocemi jak zasloužíte, abyste měli k penězům dobrý vztah a aby byly zdrojem vašeho potěšení, ne smutku a starostí. Přeji vám všem, aby vám osvojení tohoto nového rituálu přineslo co největší užitek a radost.

© Alue K. Loskotová 2015. Přebírání článku bez společné domluvy není povoleno.

 

Komentáře

Ikona diskutujiciho haha 2019-04-01 17:51:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

blbost.

Ikona diskutujiciho simča 2019-04-01 17:52:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

platí to prosím i na libry?

Ikona diskutujiciho devon 2019-04-01 17:52:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dá se to.. včera jsem platil hlavama dolů a nikomu to nepřišlo divný

Ikona diskutujiciho jana 2019-04-01 17:52:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a co drobné??

Ikona diskutujiciho lenka 2019-04-01 17:53:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kam na ty nápady pořád chodíte, to je super

Ikona diskutujiciho karel 2019-04-01 17:53:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a to mě jako povýší?

Ikona diskutujiciho hynek 2019-04-01 17:53:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

všechno jsou kody a symboly, věřím že to může být pravda

Ikona diskutujiciho test 2019-04-03 09:45:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

test

Ikona diskutujiciho test 2019-04-03 09:47:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

test 2

Ikona diskutujiciho tetet 2019-04-03 10:13:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

testet

Ikona diskutujiciho Zeanon 2020-07-25 21:41:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

bohužel, já nevidím mosty na 100, 500, 1000, 2000 a 5000. Jen jsem našel na 200. Poradíte ?

Ikona diskutujiciho Zeanon 2020-07-25 21:43:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na EURO bankovkách, jsou mosty vždy na zadní straně 🙂

Ikona diskutujiciho Emília 2021-04-07 00:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj do peňaženky, najideálnejšie červenej, sa majú bankovky ukladať tak, aby „most“ smeroval k majiteľovi ( po otvorení a pri vyberaní ho videl ) a „diera“ bola vzadu ( teda nebolo ju vidno)….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek