Takto poznáte, že je čas energeticky očistit váš pokoj

28.3.2021 v Energie 7

Čím více času doma trávíte, tím více energie po vás v tomto prostoru zůstane. Existují ověřené a známé projevy, podle kterých zjistíte, že je čas váš domov energeticky očistit.
Někdy může stará a destruktivní energie způsobovat pocit tísnivé atmosféry a blbou náladu, což může vytvářet nebo podporovat naši stagnaci. Aby do domu mohla přijít nová požehnání, je třeba ho vyčistit. Vytvoříme tak volný tok čerstvé energie.1. Pes nebo kočka odmítne vstoupit do místnosti, nebo se chová divně
Jeden z nejčastějších projevů toho, že je v místnosti špatná energie, je situace, kdy se zvířata, která na tomto místě žijí, najednou začnou chovat divně. Zpozornět bychom měli v tu chvíli, kdy pes nebo kočka předtím navštěvovali místnost úplně běžně.
Všechna zvířata vidí duchy i energie, na které jsou vnímavá. Proto duchovně založení lidé vyhledávají společnost zvířat, která mohou působit jako prostředník mezi světem hmotným a nehmotným. Zvířata reagují na duchy i na energie, které by člověk zachytit nemusel, nebo nedokázal.

2. Divné sny a noční můry
Opakované symbolické noční můry můžou být známkou energetického útoku, nebo problému. Ačkoli noční můra může pouze odrážet dočasné napětí nebo úzkost, může také signalizovat něco méně běžného. Svět snů je považován za jinou dimenzi, do které má přístup mnoho entit, včetně nás samotných. V této říši dostáváme další podněty, které náš duch někdy interpretuje jako noční můry, aby nás varoval před možným nebezpečím.

3. Rozbíjí se sklo
Je to jeden z nejčastějších příznaků přítomnosti špatné energie, nebo aktivního ducha. Tehdy se opakovaně za divných shod okolností rozbíjí věci ze skla, nebo z keramiky.
Vzhledem k povaze těchto jevů jsou materiály jako sklo citlivé na intenzivní destruktivní energii. Když tato energie naplní místnost, rozbíjí se sklo. Totéž nastane, když místo navštíví destruktivní entita.

Čtěte také: 7 Jednoduchých triků jak se zbavit destruktivní energie

4. Pokojové rostliny odumírají
Rostliny jsou úžasné bytosti a přátelé všech lidí. Emitují konstruktivní energii a zlepšují tak náš domov nejenom po estetické stránce. Bohužel jsou zranitelné vůči destruktivním energiím. Snadno díky nim onemocní.
Pokud vám onemocní nebo odumřou rostliny, které mají navíc i symbolickou souvislost se zdravím, prosperitou, či pohodou (jako je rozmarýn, bazalka, nebo tlustice), má to i dodatečný význam.

5. Selhává elektronika
Elektronická zařízení obvykle selhávají ze stejných důvodů, proč se rozbíjí sklo. Když se začne hromadit destruktivní energie, nebo je přítomna zlá entita, začnou světla blikat, počítače „zamrznou“, nebo elektrické zařízení jednoduše nefunguje.
Většina nežádoucích paranormálních jevů emituje i elektromagnetické vlny, a proto mohou tyto typy energií ovlivňovat elektrická zařízení.

Dodatečná znamení, že váš pokoj potřebuje energetickou očistu:
– Váš rubínový krystal ztmavl (pokud vlastníte rubín)
– Zlomil se vám ochranný talisman
– Chybí vám nějaká tarotová karta
– Světlo zapálené svíčky pořád bliká, nebo vytváří černý kouř, nehoří normálně.
– V místnosti se cítíte unaveně, stísněně a obecně nedobře.

Čtěte také: Jak ze zbavit destruktivní energie v domácnosti

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho myop 2021-03-28 16:25:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak u rostlin to byl u mne asi hlavně nedostatek slunce přes zimní období na jejich zimovišti. Ale pěkný článek. Inspiroval mě. 🙂 Něco jsem pouklízel a vyházel nějaké krámy, co zabíraly místo. Mám sice kolem sebe trochu víc prostoru, ale ty velký věci to neřeší.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-03-28 19:28:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, tak tenhle článek přichází jak na zavolanou 😀 zrovna dneska jsem měla ultra divný sen, podobný, jako se mi už párkrát zdál. Ve zkratce se mi v tom snu omylem podařilo „rozbít realitu“ tím, že jsem venku našla takový portál(časovou smyčku), do kterého se dalo vstoupit… Vyhodilo mě to zpět na místo, kde jsem stála předtím – před dům. Tak jsem nechápala a šla zase dovnitř. Doprovázel mě takový podivný pocit v zádech, ale nevěnovala jsem mu pozornost. Chyba lávky! Akorát jsem v tom snu měla doma návštěvu. Tak je už ode dveří zdravím a on nikdo neodpovídá. Divný, říkám si… Pak jsem si v místnosti uvědomila, že je vlastně sice slyším, ale nevidím. Byli tam, ale nebyli – nacházela jsem se mezi dvěma realitami zároveň. Pak začalo všechno tak jako problikávat a kostičkovat(což jsem ve snu neviděla poprvé) a já věděla, že jsem v nebezpečí. Přehodilo mě to potom plně do té druhé reality, kde má návštěva nebyla. Dovnitř se začali dobejvat dva lidé(žena a muž) vypadající jako nějací agenti 😀 (nekecám) a já věděla, že se mě chtějí zbavit(to se mi taky nestalo ve snu poprvé). Snažila jsem se to silou vůle nějak zastavit, ale nešlo to udržet dlouho. Podařilo se mi potom, opět silou vůle, probliknout zpět mezi druhou a první realitu a najít aspoň mamku. Ta nechápala, co se děje(logicky), vyšla ven a já jí chtěla zatáhnout zpátky, aby ji nikdo neublížil. Jak jsem potom couvla z předsíně zpět do místnosti, druhá realita o sobě dala vědět též a najednou jsem tam měla dvě mamky najednou 😂 ale ta první mě neviděla… Zatímco ta v předsíni se ptala, co to jako je a já jí musela vysvětlovat, že jsem se nechtěně dostala mezi dvě verze reality zároveň. Potom se dovnitř začali opět dobejvat agenti a obě mamky zmizely (😀)… To už jsem věděla, že jsem v prů*eru a že jestli se dostanou dovnitř, je po mně… Jeden z nich už mě držel za ruku a já nevěděla co dál, dokonce jsem prosila anděla o pomoc – a pak mi to došlo! Svobodná vůle, ha! Opět se mi v tom snu podařilo jim utéct díky uvědomění, že mám svobodnou vůli a můžu si dělat co chci. Realita začala opět problikávat a mně se podařilo se agentovi bez problému vyseknout a přenést se jinam. Stačilo se nepoddat strachu… Pamatuju si, jak jsem na toho týpka ještě volala: „Svobodná vůle, ha!“ a on se strašně vztekal 😀 takhle se mi, díky uvědomění o svobodné vůli, podařilo ve snech utéct něčemu zlému (většinou právě agentům) už nejméně čtyřikrát… Vždycky to probíhá stejně; útěk – chytí mě – strach – vzdor – uvědomění svobodné vůle – realita začne blikat a já se přenesu jinam – agenti se vztekaj 😀😀

Jako takhle to sice zní vtipně, ale bylo v tom snu dost děsivý a mělo to hnusnou atmosféru. Vždycky jsem z toho celá vyjukaná, když se vzbudim. Ale je to zajímavý, nežene. Já to musela někomu říct 😂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-03-28 20:00:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a mimochodem, tohle mě dostalo: https://www.google.com/amp/s/pagesix.com/2021/03/27/lil-nas-xs-satan-shoes-will-contain-drop-of-human-blood/amp/

To je prostě moc 😂 stejně jak ten jeho novej klip (Montero)

Ikona diskutujiciho Jana 2021-03-28 23:30:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuuu, to čo už je, hnus :-O a prosím pekne za 2 dni 25 mil. zhliadnutí? Nechápem, čo sa komu na tej „hudbe“ môže páčiť (a z klipu človeka akurát tak dobre napne).

Ikona diskutujiciho 🙂 2021-04-03 11:21:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejlepší ocista domova je za mě pomoci Zelenkových meditací, tomu se mi zatím nevyrovnalo nikdy nic.

Ikona diskutujiciho petule 2021-04-13 15:52:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj alue. Rád čítam tvoje články sú zaujímavé a mnoho krát inšpiratívne ďakujem ti za je. K tomuto článku mám jednu otázku. Známa osoba (muž) sa mu stáva po prechode okolo pouličného osvetlenia sa mu viac krát stalo až sa mu to javí podozrivo často že osvetlenie vyplo. Môže aj toto spôsobovať že dotyčný vyžaruje deštruktívnu energiu? Ďakujem za odpoveď.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-13 22:32:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Stává se to lidem, když nejsou uzemnění a mají energetické problémy, rozrušené energie… nebo i destruktivní. Celkově to není dobrý indikátor.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek