V noci se mi zjevují duchové

21.9.2012 v Poradna 11

Dotaz:

Ahoj Alue,
nevím, jak přesně zformulovat svůj dotaz, takže se pokusím být co nejstručnější. Asi před dvěma měsíci jsem se pravidelně probouzela v noci ze zlých snů. Pokaždé, když jsem se probudila, spatřila jsem asi dva metry od mé postele postavu muže, který stál nehnutě na místě. Měl bílou až šedou barvu, ale nebyl průsvitný, až na jeho hlavu, která byla jakoby z půlky neviditelná. Nikdy se nepohnul, nikdy nepromluvil, ani když jsem na něj doslova zírala z postele. Toto trvalo asi týden. Pak se ten muž přestal z ničeho nic zjevovat, jestli to tak mohu nazvat.

Asi před týdnem jsem si několikrát všimla, že náš pes stojí uprostřed prázdné místnosti a kouká na někoho/něco, co já ale nevidím. Stává se, že pes najednou zpozorní, běží do mého pokoje, kde se mimochodem zjevoval i ten muž, tam stojí a upřeně na někoho nebo něco kouká. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost, až do včerejší noci. Probudila jsem se opět ze zlého snu, bylo kolem čtvrté páté hodiny ráno. Otevřela jsem oči a přímo u kraje postele stála postava nějakého malého dítěte v košili a kravatě. Musím přiznat, že jsem se strašně lekla, jelikož jsem to opravdu nečekala. Ihned jsem zavřela oči a jak malá holka se schovala pod peřinu, kde jsem byla schovaná až do rána. Pak už jsem tu postavu neviděla.


Ještě bych říct, že jsem si nejdřív myslela, že je to jen souhra stínů a světla vycházejícího slunce, ale než jsem se schovala pod peřinu, několikrát jsem ještě otevřela oči a ta postava tam pořád stála. Nehýbala se, nemluvila, jen stála.

Děkuji Ti za Tvůj čas a za případnou odpověď.

Odpověď:

Ahoj,
Taky se mi to párkrát stalo a po probuzení má většinou člověk co dělat, aby se z toho nepo.

Bylo by dobré popřemýšlet, jestli teď od doby těch dvou měsíců umřel někdo tobě blízký, nebo známý. – Je pravděpodobné, že za tebou chodí, protože má něco nedořešeného. Někdy se to stává, zavzpomínej. Bylo by dobré na něho v takovém případě alespoň pomyslet a pokud alespoň tušíš co by mohlo být neuzavřené, tak mu řekni, že už je to dobré, že mu odpouštíš, že jsi smířená – No zkrátka to, co asi zemřelý bude chtít slyšet. Většina lidí to ví… ale funguje to jenom, když to myslíš vážně a upřímně. Žádná přetvářka, v těchto věcech to neplatí.

Pokud nikoho zemřelého ve svém okolí nemáš, můžou tyto duše pocházet z domu, ve kterém bydlíš. – Pokud je starý, mohl v něm někdo v minulosti zemřít a ty jsi citlivá, takže tyto bytosti vnímáš. Zjevují se ti, protože evidentně neodešly do nebe a chtějí pomoc.

Pokud nežiješ ani ve starém domě, ani to nemůže být třeba (možná jsi v paneláku) ze spodních pater domu, mohou tě duše cíleně hledat, ale takovou myšlenku bych připustila až na posledním místě, protože vzbuzuje celkem paranoidní představy, které nejsou příjemné.

Každopádně ještě dneska zapal svíčky podle tohoto návodu:

Jak se ochránit před destruktivními energiemi?
Až budeš mít zapáleno, vybav si znovu vzpomínky na všechny ty duše, které se ti objevily. Řekni jim, že je chápeš, že je respektuješ, ale že přišel ten správný čas, aby odešli do nebe, do světla. Protože tam patří a tam se budou mít moc dobře. Popřej jim klid, smíření, řekni ať za tebou už nechodí a poděkuj jim. – Nemusíš u toho vyslovovat žádné náboženské, či vysoce intelektuální obraty. Mluv jak ti pusa narostla.
– Takový postup vážně zabírá, je celkem běžný u podobných situací.

Druhá věc, pro jistotu očisti svůj dům pomocí svíček, ale metoda je trošku jiná, najdeš ji popsanou tady:

Myslím, že je u mne v pokoji destruktivní bytost. Jak se jí zbavit?
Během provádění pros ,,konstruktivní síly vesmíru“, aby poskytly tvému domu ochranu, aby tě provázely a aby hlídaly i tvé sny.

Večer neusínej s nepříjemnými myšlenkami a pokud i po těchto návodech budeš nejistá a mít obavu aby to nepřišlo znovu, můžeš se modlit. Nemám ale na mysli nic nábožného. Poprosíš to něco dobrého nad námi, aby tě chránilo. Můžeš o to poprosit i svého anděla.
Já když se večer necítím (posledních pár let už tak hroznými nočními můrami netrpím, ale přesto je to asi nepříjemná věc do konce života), tak volám anděla, prosím ho aby u mě přes noc zůstal. Řeknu mu co mě těší, co mě trápí, poděkuji mu za jeho péči a pak spím úplně v pohodě jako dudek. Bez nočních můr a děsů.
Podobné modlitby pomáhaly i když jsem se snažila předcházet nadměrnému astrálnímu cestování. Z nějakého důvodu prostě modlitby zabrání v tomto ohledu všemu, o co prosíš. Hlavně musí být upřímné a s důvěrou.

Nikdo ti ale nemůže zaručit, že už nikdy v životě na žádném jiném místě nepotkáš ducha. Jsi evidentně citlivá, podobné věci se občas dějí. U tebe doma můžeš udržovat ochrannou atmosféru hlavně přes ty svíčky, ale jinak je potřeba se zkrátka s touto věcí smířit i vnitřně. Přijmout fakt, že jsi občas schopná vidět duchy. Takových lidí je hodně, jen se bojí o tom mluvit a bojí se to přijmout.
Tato věc ti v životě nijak nebude zavazet, pokud ji přijmeš jako součást života a jako normální jev, který sice děsí, ale není nebezpečný a vždy se dá řešit.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Duchové“ – ZDE

Další obrázky koček – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Anub 2012-09-21 03:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já rád přispěju zajímavou zkušeností. Jsme již čtvrtým měsícem v rekonstruovaném, pronajatém bytě a na první pohled je krásný. Já se však nemohu zbavit pocitu toho, že před rekonstrukcí musel vypadat fakt podivně a obzvláště v kuchyni, kde je podivná energie. Během posledních dní se totiž potýkáme víc a víc s tím, že náš pes leží na hranici kuchyně a obýváku, hledí směrem na zeď vedle trouby, na ní poštěkává, vrtí ocasem a jako kdyby si s někým povídal po svém 🙂 Očividně nejde o zlou bytost, neb pes je při jejím spatření štastný. Párkrát jsem viděl mihnout se mlhavou postavu přímo v kuchyni kam pes čučel a tak jsem vzal kameru a natočil to místo. Výsledek nás šokoval. U psí misky v jinak čistém obrazu byla zrnitě vidět postava, ale pouze čistá energie, nic zřetelného s vlasy apod. Docela jsme čuměli a čumíme stále. Teď jen čekáme, zda to bude komunikovat víc či nikoliv.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-21 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: To je moc zajímavé. Mohla bych ten film vidět?

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-09-21 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já také přihodím svou nedávnou zkušenost, která se trošku podobá prvnímu příspěvku.

Ikona diskutujiciho Dragell 2012-09-21 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Abych se přiznala, sama jsem měla v minulosti problém se zjevením asi tří různých duchů. Byla jsem tenkrát psychicky velmi nestabilní, měla jsem problémy ve vztahu a kamarádka mi pověděla, že existují nejen lidští "upíři", ale také duchové "upíři". Jsou to silnější duchové, kteří chodí krást energii a pravděpodobně u mně vycítili, že mi obrana i psychické zdraví povolily a byla jsem snadnou svačinkou.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-09-21 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Je pravda, že lidé mají nejvíc nepříjemných zážitků s destruktivními bytostmi právě v době, kdy jsou na tom psychicky špatně… Když se o tom ale tázající nezmíní, můžeme o tom jen polemizovat, protože důvodů bývá samozřejmě víc. Navíc mám zkušenost, že lidé přirozeně vycítí, co může s jejich problémem nebo dotazem souviset a zmíní to, takže psychické problémy bych konkrétně tady spíš vyloučila.

Ikona diskutujiciho Soňka 2012-09-21 17:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já měla nedávno také malou zkušenost s duchem malé holčičky. Dokonce jsem rozeznávala její obrysy. Nechtěla mi nic udělat, prostě pořád stála na jednom místě + jsem z ní vycítila, že nezemřela násilnou smrtí. Tak jsem zapálila svíčky a řekla jí, že jestli potřebuje moji pomoc nebo jestli mi chce něco říct, tak ať mi to ukáže ve snu. Tu noc se mi zdálo, že jsem těhotná. Vzbudila jsem se mezi jednou a druhou a pak se mi znovu zdálo o tom, že jsem těhotná.

Ikona diskutujiciho eva černá 2012-12-26 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

o vánocích se mi nezdálo ale viděla jsem černý kulatý kouř a bílou postavu v předsíni myslím,že to byl mrtvý syn a maminka když jsem rozsvítila zmizli ale potom zase pokračovali ale mile jsem z toho fakt pryč

Ikona diskutujiciho Lena 2013-04-24 19:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,bydlim v panelaku a se sestrou jsme jako male vidaly cernou postavu,ktera nam nahlizela do pokoje.Jednou se naklanela i nad mou postel a ted to potvrdil i pritel,ktery u nas prespaval.Vsichni ho videli v rozmezi pulnoci az 2 hodin rano.Ted jsem mluvila se sousedem a on tu postavu videl taky a zhruba ve stejnou dobu jako my.Mam postupovat stejne jako bylo uvedeno vyse?

Ikona diskutujiciho Jarda 2014-09-05 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer všem, je to pár dní, kdy jsem se v noci probudil(nevím kdy přesně) a vedle mé postele stál člověk v dosti zřetelném rozlišení, díval se na mě a já na něj. V momentě kdy jsem ho spatřil, tak jsem dostal hrozný strach. Několikrát jsem zamrkal, jestli se mi to nezdá, ale stál tam pořád. Byl to podlevšeho muž. Toho bych se tak ani neděsil, spíš mě zaráží že jsem dostal hrozný strach, ale v momentě jsem zase usnul. Ta postava byla trochu průsvitná. Ještě asi stojí za zmíńku podotknout, že před 7 či 8 lety mi zemřel bratr. Avšak mamka s jedním mediem  ho dokázali převést na druhou stranu, tak jsem si říkal, jestli to není jenom jeho pozůstalá energie, nějaký zbytek energie. Děkuji za rozpoutání konverzace a pár tipů by se taky šiklo 🙂

Ikona diskutujiciho Daniela 2015-03-17 22:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla bych se podelit o sve zkušenosti. Duchy jsem začala videt asi po 29roce, čili dost pozde většinou to byva u deti u me je to naopak. Občas se v noci vzbudím protože mam zvláštní pocit který vlastne me probuzeni vyvolá a vidim je.Doma u rodiču to byl bily duch který jak me uvidel ze jsem se pohla a ze se na neho divam tak utekl a rozplynul se. Ale taky se mi stava a to vic ze vidim cerne postavy,ktere většinou po probuzeni utikaji pryc nebo se rozplynou jako ten bily. Nedavno jsem však mela velmi neprijemny zážitek zdal se mi skaredy sen , ze me chce zbit banda pouličníku drzeli me za ruce a nohy lezela jsem na zadech a jeden se me chystal uderit do solar plexu pamatuji si jak jsem ve snu zatínala brisni svaly aby me ta rana tolik nebolela.A tesne před tim uderem jsem se probudila— videla jsem nad sebou obrovsky černy stin který mel natazene ruce k memu brichu a něco tam delal. Bez vahani jsem se po nem ohnala a on neuveritelne unikl před mou rukou, byl jako z gumy. Pak tam přede mnou stal ja na neho zirala asi z 20cm a když jsem ho okřikla vypadni teprve pote se rozplynul!! Byl to velmi neprijemny zážitek který nemel urcite nic společného třeba se spankovou paralyzou neboť při te se clovek nemůže pohnout ale ja se hýbat mohla a velmi dobře byla jsem probuzena a za plného vedomi!

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-18 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Ty máš asi problém nedostatečné ochranné energie, proto na tebe v noci můžou. Hodil by se ti energetický krystal, protože umí srovnat a dobít energii a tím vrátit zpět i přirozenou ochranu ve spánku:http://www.kramky.cz/alue/energeticky-krystal-elementary

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek