Jak moc je světová populace zasažena destruktivními duchy

8.2.2023 v Bytosti 27

Populace destruktivních duchů, pohybujících se ve společnosti, je v současné době desetkrát větší, než samotná populace lidí. Protože je jich tak moc, silně destruktivně ovlivňují velkou část světové populace a tím i světového dění. Procento vlivu těchto duchů v průběhu let různě kolísá a má sestupnou zhoršující se tendenci.I když většina lidstva je v nějaké míře těmito duchy zatížena, někteří trpí ve větší míře než jiní. Přečtěte si prosím také nedávný článek o rozdílu mezi ovlivněním a posedlostí duchem, abyste lépe rozuměli dnešnímu tématu.

Ovlivnění vs. posedlost destruktivními duchy

V roce 2013 byl naměřený globální stav tento:
30 % veškeré světové populace bylo posednuto duchy
50 % jimi bylo ovlivněno
20 % nebylo ovlivněno, přičemž polovina z těchto lidí nebyla nikdy zasažena takovým vlivem a druhá polovina z nich byla ovlivněna dočasně, po dobu několika měsíců.

Znepokojivě velká část světové populace, která je posedlá nebo zasažená. To vysvětluje velký nárůst depresivních poruch, velkou poptávku po psychofarmakách a světové nepokoje. Destruktivní energie působí prostřednictvím zasažených lidí a využívají jejich osobnostních defektů k vytváření konfliktů a nestability ve světě na úrovni jednotlivce, rodiny, společnosti i národa.

Někdo si může pomyslet: „Já se rozhodně necítím být posedlý!“
Je to proto, že slovo „posedlý“ může vyvolávat představu, že by to mělo vypadat jako v hororových filmech, jako jsou Vymítač ďábla, Vymítání Emily Rose, Constantine a jiné.
Ve skutečnosti téměř ve všech případech posedlá osoba neví, že má tento problém, dokud se to neprojeví dramatickým způsobem. Je to proto, že ve většině případů probíhá proces posedlosti postupně po dobu mnoha let. Duch se pomalu zmocňuje mysli a intelektu posedlé osoby tak dokonale, že její myšlenky a instinkty jsou nakonec myšlenkami a instinkty dané entity.

Posedlost může podle stádia být víc nebo méně závažná a má různé formy projevu.

Typy duchů, kteří ovlivňují světovou populaci
Co se týče 80 % světové populace, která je v nějaké míře ovlivněna destruktivními energiemi:

70% je způsobeno duchy nižší úrovně (tj. 56 % celkové populace).
30% je způsobeno duchy vyšší úrovně (tj. 24 % celkové populace).

Světová populace podle míry posedlosti
Ze zmíněných 30% lidí, kteří jsou posedlí:
14% spadá do kategorie „mírná posedlost“. Tuto kategorii posedlosti lze snadno odhalit, protože takoví duchové nejsou příliš rafinovaní. Zasažení lidé vykazují zjevné příznaky. U mírné posedlosti je síla posedlé entity a její kontrola nad osobou ve srovnání s ostatními úrovněmi minimální.
8% bylo určeno jako střední stupeň závažnosti
8% lidí spadá do kategorie „těžká posedlost“. V tomto případě má entita velkou sílu, a jde jí hlavně o poškozování celkové společnosti. Napadá proto lidi, kteří mají špatné osobnostní rysy, mají tendenci škodit ostatním a jsou schopni vědomě spáchat zlo.

Identifikace problému
Pokud se člověk tomuto tématu nevěnuje, nemá s tím zkušenosti, ani nemá potřebnou citlivost, je pro něj skoro nemožné problém vidět a odstranit. Pokud alespoň ví o tom, že takový problém může existovat, je schopná ho rozeznat u lehkých případů, které jsou očividné a nerafinované.

Destruktivní duchové vyšší úrovně ovládají duchy nižší úrovně. Jsou to takoví astrální mafiánští bossové, kteří ovládají obyčejné zločince a dávají jim úkoly. Je snazší dopadnout běžného zločince, ale je velmi obtížné odhalit a porazit mafiána osobně.

Ale pokud má člověk vyšší duchovní úroveň (cítí energie a zlé duchy), je schopen vnímat skutečné důvody, proč se události a incidenty odehrávají. Může vycítit zasaženou osobu i přes její fotku nebo písmo.

Říká se dokonce, že člověk může identifikovat pouze útok ducha stejné duchovní úrovně, jakou má on sám. Například pokud je člověk na 50% duchovní úrovni a má vycvičený šestý smysl, může identifikovat maximálně ducha na 50% duchovní úrovni. Kdyby se setkal se silnějším, nepozná ho, protože takový duch je na něj moc rafinovaný a ví co má udělat, aby zůstal neodhalen. Například fikaně uzavře čakrový systém senzibila, který potom nevycítí to, co by jinak hned vycítil. Může mít pak pocit, že je vše v pořádku, zatímco ho vyšší duch griluje. Nebo dočasně ze zasažené osoby vystoupí a počká někde za rohem, aby to vypadalo, že vůbec není přítomen a pak naskočí zpátky.

Čtěte také:
Duchovní úroveň 1. díl: Duchovnost a jak ji měřit
Nakolik člověku poskytuje jeho duchovní úroveň ochranu proti zlým duchům?

Procento světové populace postižené duchy v průběhu epoch

Satyayug: 0%
Trētāyug: 10%
Dwāparyug: 50%
Kalijuga: 80-100% (uvedených 100% se vztahuje k časovému bodu na konci dané éry, pokud by systém pokračoval dál, stejným směrem, jakým se ubírá doposud)

Pro lepší pochopení jednotlivých epoch doporučuji přečíst článek: Duchovní úroveň lidstva dle hinduistických věků, aktuální éra Kalijuga a doporučení pro hledající
Důvodem rostoucího vlivu duchů na světovou populaci je to, že průměrná duchovní úroveň lidstva se v průběhu času stále snižovala. Po přečtení článku jste pravděpodobně pochopili, proč se kolem vás dějí ty věci, které se dějí. Zkutečně se vám to nezdá.

Poslechnout si článek v audioverzi Zde

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Květa 2023-02-08 10:53:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu jak to děláte. Jeden skvělý článek za druhým. Moc vám děkujeme 🌹

Ikona diskutujiciho Amigo 2023-02-08 11:00:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu ty by sis mohla rovnou o tom založit školu. Opravdu čumím.

Ikona diskutujiciho František 2023-02-08 11:03:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek skvěle mapuje společnost a je velice výstižný. Moc děkuju za tato data a že jsou volně k dispozici. Kdybyste je ale dala uceleně do knihy hned bych si ji koupil. Už jsem je četl a jsou úžasné. Mají úplně jiný styl než publikace na podobná témata.

Ikona diskutujiciho Lucius 2023-02-08 11:09:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímal jsem se o věci jako toto. Chtěl jsem prostě pochopit jak to funguje. I jsem kvůli tomu koupil nějakou literaturu ale vůbec jsem se z nich nedozvěděl tolik jako z pár článků na tomto webu. Specificky třeba krzem.. kdo víte tu autorku tak víte…. nemá v knížkách žádný rady ani nic moc konkrétního. Je to jenom sbírka toho co údajně dokázala a reklama na to abych šel na její kurz a do toho má ještě dost arogantní styl psaní. Vůbec se to nedá porovnat s úrovní materálů které tvoří Alue.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-02-08 11:33:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tých 20% celkom dobre korešponduje s duchovne prebudenými. Zdá sa, že rozdelenie je správne a meniť sa k lepšiemu už asi nebude. Nedávne štúdie psychológov odhalili, že v súčasnosti je v populácii zhruba 80% psychopatov a sociopatov. Pokračovať to takto už dlho nebude. Najvyšší stvoriteľ to skoriguje.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-08 11:40:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty čísla vypadají dost děsivě, ale když se podíváš na společnost bez růžových brejliček, tak to tam prostě vidíš. Já bych mohla vyprávět že…

Ikona diskutujiciho kiana 2023-02-08 23:23:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže tu jsou jen probuzení a psychopati (20% probuzených vs. 80% psychopatů). Potvrzuji těch 80% psychopatů+narcistů, že to asi tak nějak odpovídá.. V práci si mě vyhlédla vyšinutá psychopatka/narcistka, která bohužel asi nemá žádnou diagnózu, ale je nemocná. Nejdřív chtěla vyštvat (vyhodit) všechny zaměstnance, kteří se jí nepodřídí (to někomu prý řekla a když někomu uškodí, tak má radost, zatímco když se ostatní spolu baví a mají dobrou náladu, tak se naštve) – dokonce i jednoho muže jednou trochu fyzicky napadla – tak jí dali na jiné oddělení (do izolace), aby se jí zbavili, ale na tom oddělení (dobrovolně v izolaci od lidí) pracuji i já, takže od té doby můžu za všechny její problémy (i chyby, které ona nebo jiný kolega udělá) já.. Celou pracovní dobu vymýšlí, jak mi co nejvíce uškodit, pomluvit, žalovat šéfům apod., díky čemuž dokonce nestíhá dělat ani svojí práci. Jelikož má IQ tak 80 (bych tipla), tak mi odhalila, na jakém principu psychopati fungují (nejlepší je no-contact a neřešit je, protože to není vůbec dobré). Ostatní spolupracovníci mají nějaké destruktivní chyby (někteří hodně, jiní málo), ale tato zatím svým zlem vše přebyla.. Naštěstí se s ní vidím jen 10min/den, ale i to stačí, protože pak musím ještě řešit „pasti“ a pomluvy, které na mě za ten den (během svojí pracovní doby) nastražila.

Na začátku měla problém zvládat práci (díky tomu, že je hloupá), tak jsem jí dokonce zaučovala (chtěla jsem jí dát šanci, i když všichni mi o ní říkali dost špatné věci) – to se chovala dobře. Jakmile jsem jí naučila práci tak, aby jí zvládla, tak jako by si řekla „už tě k ničemu nepotřebuju“ a začalo peklo. Pak jeden čas se zase usmívala ale za zády mě všude pomlouvala (nevěděla jsem to, pak jsem zjistila..). Asi jí vadí, že vypadám mladě, jsem hezká a chytrá – ale aby se na mě až tak zaměřila (že za ten den nedělá nic jiného než mi škodí a to i na úkor své práce), není normální.. Samozřejmě to v rámci možností nějak řeším (když nedělá svojí práci, tak si na ní stěžuju, protože já za ní její práci dělat nehodlám – ještě k tomu abych „za to“ dostala nevděk a pomluvy). Jelikož je v populaci tolik destruktivních lidí, tak se musím naučit v takovém světě žít, ale všem doporučuju předpokládat, že je mezi námi určité procento psychopatů = vše si zálohovat, mít důkazy atd. Protože oni počítají s momentem překvapení (že na začátku všem věříš), ale když víš, že se někdo může časem vybarvit, tak když máš důkazy už při té první zákeřnosti, kterou provede – rovnou všem ukážeš, jaký ten člověk je (a s tím ta osoba nepočítá).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-09 13:12:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Absolvovala jsi osobní konfrontaci? Chytit za límec, hlasitě vysvětlit a pořádně s ní zatřepat? Nejlíp to udělat tak, aby se tě začala bát. Na vyšinutce funguje pouze tvrdá ruka. Měkké metody typu klidná domluva a slušně požádat „nech mě napokoji“, nikdy nezaberou. Měkké metody fungují pouze na normální lidi, ale psychopati jsou úplně jiný druh. V životě mi žádný (ani na internetu ani osobně) nedal pokoj, protože jsem ho slušně požádala. Ale když se mu to vrátilo zpátky, tak pokoj dal.
Kdybych měla vedle sebe v práci holku co mě za zády pomlouvá a donáší šéfům blbosti a výmysly, byla bych s ní hodně rychle hotová.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-02-09 19:44:43
Ikona diskutujiciho
sipka

No ona je tak o 20 let starší a takový silnější „babochlap“, takže kdybych na ní sáhla, asi by mě napadla s tím, že to byla sebeobrana (nehrozí, že by se mě začala bát, protože je silnější).. Jedna kolegyně (která je stejně stará i podobně silná, jako ona) + jeden kolega jí (každý jindy) seřvali a ti od ní mají od té doby klid. Ale fyzicky slabších kolegyň ani kolegů se nebojí. K nám na oddělení přišel ještě nový kolega a na toho už si taky stěžovala, takže i když je zatím vysazená na mě, občas se zaměří i na někoho jiného. Co jsem zjistila, tak jí na mě dráždí asi i to, že se na ní nezaměřuju tak jako ona na mě (neřeším její problémy) a žiju si svůj život. Ostatní kolegové jí totiž řešili a zabývali se jí, když jim dělala naschvály (když byla ještě na jiném oddělení s jinými kolegy, tak tam měla problém úplně s každým) – a ona po té pozornosti asi touží. Já řeším jen její činy (aby jí to nevyšlo a její destrukce se otočila proti ní), ale jinak se s ní moc nezabývám. Ona totiž nemá mozkovou kapacitu, aby pochopila, co jí někdo říká (např. mě obvinila ze špatně fungujícího počítače, i když ten počítač nefungoval cca půl roku či déle před tím, než jsem nastoupila do práce = ověřeno úplně se všemi kdo na tom pc někdy pracovali ..když jsem jí toto řekla i s důkazem, tak jí pravda rozlítila a pouze mě dál obviňovala, ať nelžu, že za to můžu já.. prostě rozum 0). Naopak jsem pak pomohla ten počítač opravit, což jí také naštvalo, protože přestal existovat problém, ze kterého by mě mohla obviňovat. Taky se snaží projektovat svoje vlastnosti na mě, takže říká, že jí dělám naschvály (přitom ona se snaží dělat mi naschvály) nebo že lžu (ona tedy asi lže), že mám špatný charakter apod. Zatím jsem jí zrušila oblasti působení (že nemá na co si stěžovat = počítač je opravený a všechny sporné věci jsou vyřešené) a zároveň jsem utnula kontakt na minimum. Ona na to zareagovala tak, že neudělala svojí práci když jsem měla směnu po ní (=musela jsem to dodělat já, ptž ta práce musí být hotová) – to jsem nahlásila (to nečekala) a dále si vzala 14 dnů dovolenou (prý měla už dlouho něco naplánované), takže budu mít chvíli klid. Od února (jelikož nastoupil nový kolega) jsme měli mít normální směny bez přesčasů, ale ona si vzala tu dovolenou (a na začátku měsíce měl dovolenou jeden kolega – na oddělení jsme čtyři: 2 ženy a 2 muži), takže pokračujeme v přesčasech a normální směny budeme mít až od března..

Každopádně jakákoli skulinka kde by mohla udělat zlo = ona se toho chytne a snaží se udělat naschvál. Třeba si předčasně u šéfa vyžádala ty normální směny bez přesčasů (takže ostatní museli dělat přesčasů ještě víc, naštěstí to bylo jen velmi krátké období, takže to nikomu až tak nevadilo) – ale trvala na tom, že má pevně dané směny, které se jí nemůžou změnit, protože si do všech volných dnů něco naplánovala. Pak viděla možnost mně a kolegovi uškodit (takže si kolegovi na něco stěžovala, že jí to vadí) a on jí řekl, že to by ale musel změnit i její směny a najednou jí vůbec nevadilo, že by se její směny změnily. Já jsem přišla na to, jak její „problém“ (co jí vadí) vyřešit tak, aby mně ani kolegovi neuškodila, jen by se pouze jí přeházely směny a přestala to požadovat. Takže jde lehce vidět o co jí jde (její záměr) = pouze dělat zlo a škodit. Většina kolegů obsahuje do nějaké míry destrukci (někdo více, někdo moc ne), ale na takhle odstrašující případ se narazí jenom výjimečně = to je podle mě už nemoc (psychopatie, narcismus), příp. posednutí destruktivní entitou (protože to zatím vypadá, že její jediný záměr je ubližovat někomu/škodit a na nic jiného svojí pozornost a motivaci asi ani nezaměřuje).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-10 11:27:00
Ikona diskutujiciho
sipka

No, tak to upřímnou soustrast. Každý v práci s něčím bojuje, ale debil je ta nejhorší varianta. Všechno ostatní se totiž dá v klidu vyřešit.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-02-10 13:17:19
Ikona diskutujiciho
sipka

To jo, člověk si najde lepší/lehčí práci, ale zase tam je jeden špatný kolega, který to vše zkazí (takže to vychází skoro stejně, jako zaměstnání předchozí). Ale od té doby, co mám kartičku, se mnou nevydrží ani chvíli v jedné místnosti (rychle utíká), takže třeba dá nakonec pokoj (až zjistí, že má smůlu).

Ikona diskutujiciho tauri 2023-02-10 14:01:36
Ikona diskutujiciho
sipka

kiana:
Uvažovala jsi zcela vážně nad změnou zaměstnání, pokud je to možné? Já prostě nevím, ale ve fabrice nemůže vydržet někdo, kdo je duchovně jinde…Já sám jsem vystřídal několik fabrik, některá ušla, některá byla peklo. Ale nikde jsem tam nenarazil na duchovně jiného člověka. Našlo se tam fakt pár super lidí, ale vždy to ukončila buzerace vedení, která prostě chtěla stresovat lidi, aby nebyli v pohodě.Dokonce nám tam počítali, kolikrát jdeme na záchod…Samozřejmě, že výplata odpovídala pouze slovu děkuju, pánbůh vám to zaplať. A já měl doteď nastavený, že něco vyrábět je poctivá práce, která je tu pro druhé. Ale poslední dobou nějak měním názor a rozhodně je lepší dělat něco, kde jsi v pohodě a vyděláš si i na živobití, i když nebudeš produkovat pro druhé. A k čemu, když stejně budou za nedlouho věci jinak. Hlavní je myslet v tého době na sebe a pak až druhé. Změnila se pravidla a jako empati musíme přežít..NPC si moc zvykli, že za ně řešíme věci a oni maximálně poděkují a berou to jako že pro nás je to muška. A že je tu zmíněno že pouze 20% je v pohodě, ano, ale ne se všemi je to uplně ok. Kdybych měl brát duchovně založený lidi, kteří na sobě pracují, tak číslo je spíš tak 12%. Což je ještě horší číslo.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-02-16 21:22:25
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri: Sice pracuji ve výrobě, ale ne jako dělník (sedím u pc). Mně připadají všechna zaměstnání „podřadná“ z hlediska nějakého mého vývoje = nic mi nedávají (kromě peněz = jídlo/přežití), pouze buzeraci/omezování svobody a nucený styk s lidmi, se kterými bych se dobrovolně nestýkala. Takže mnoho lidí, kteří se „mají co učit“ nebo jsou prostě na nižší úrovni, v zaměstnání najdou přátele/lidi na podobné úrovni nebo je ta práce někam v jejich vývoji „posune“. Mně tedy minulé zaměstnání telefonní operátorky dalo to, že jak jsem musela dokola mluvit, tak jsem si vytrénovala hlas (nacvičila jsem si např. příjemný hlas, který můžu v případě potřeby někdy používat) a začala jsem si trochu víc věřit i ve zpěvu (ačkoli se tam pouze mluví, tato práce pomohla i ve zlepšení zpívání). Také se tam dalo naučit, jak nepřijímat destruktivní energii od různě naštvaných volajících lidí. Takže k něčemu mi to bylo. Tato práce má také svoje výhody, které se mi nyní aktuálně hodí, takže (když by tam nebyly destruktivní nevýhody jako např. kolegyně) byla bych v rámci možností spokojená.
Nebyl den, kdy by kolegyně neudělala nějakou past/průšvih. Krátce po těchto komentářích jsem v pracovním mailu (máme společný dohromady..) zjistila, že se mi změnil odeslaný e-mail, ze kterého jsem dělala shodou okolností print screen, takže jsem měla i důkaz. Nejdřív jsem hodinu řešila, jak je to možné (myslela jsem si, že k tomu nemůže mít nikdo z nás přístup, aby mohl změnit něčí odeslaný mail), takže jsem kolegyni ani moc nepodezírala. Pak jsem pátrala a zkoumala až mi google poradil, že v našem e-mailovém klientovi jde na tři kliknutí změnit jakýkoli odeslaný i přijatý e-mail. Zkusila jsem to a bez problémů to fungovalo. Kolegyně to zkusila poprvé a čekala na reakci (jestli na to někdo přijde a bude to řešit – pak bude asi pokračovat). Hlásila jsem to šéfovi, že jsem přišla na tuto velkou bezpečnostní chybu, a ten že se na to koukne za pár dnů až bude v práci. To bylo dnes ráno a hádejte co se stalo – prý nezažádá o zablokování funkce (měnění e-mailů), protože „by to vypadalo blbě“ – takže už se připravuju na možnou změnu zaměstnání, protože pokud bude kolegyně (až se vrátí z dovolené) pokračovat v dělání chaosu (měnění doručených a odeslaných e-mailů) a šéf to nebude řešit, asi nebudu mít jinou možnost..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-17 10:02:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je peklo, to si tam může napsat kdo chce co chce jak se to zrovna bude hodit a nikdo se pak nedopátrá co je pravda. Všechno důležité řeším písemně právě z toho důvodu, že to nejde zpětně měnit a je to tedy dané. To je hodně debilní funkce.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-02-08 11:36:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo měřil v roce 2013 ten globální stav, že tam máš přesnou procentáž, jestli se můžu zeptat?

Ikona diskutujiciho sirren 2023-02-08 12:46:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Treba Mira Zelenka s tim ma osobni zkusenost:
https://youtu.be/-BxYUOSbho4?t=318
Pochybuji, ze od sebe s Alue navzajem opisovali.
Na procento ani na rok nahoru/dolu bych nehledel. Trend je videt ocima. Neni treba mit ani zadne mimosmyslove vnimani.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-08 14:38:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem to neslyšela celé, ale mluví moc hezky. Zřejmě příjemný člověk.

Ikona diskutujiciho Gulliver 2023-02-08 12:40:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za skvělej článek 👍

Ikona diskutujiciho klara 2023-02-08 20:25:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte by som k tomu článku chcela dodať – aj keď je to iba môj postreh , že mimoriadne silno sú postihované deti vo veku nad 10-12 rokov a mladí do cca 25. V čase dospievania sa aj vplyvom zmien v organizme (hormóny…. a pod.) a postupnej indoktrinácie z okolia a tým pádom zníženej ochrany vlastného aurického poľa stávajú mladí ľudia vhodným objektom pre takéto entity. Malé deti sú väčšinou ešte vďaka svojmu silnejšiemu prepojeniu s vlastným vyšším Ja a aj vďaka prepojeniu na matku schopnú ochrany, chránené. Puberta je ale veľmi háklivé obdobie, veľa mladých ľudí nevie, čo sa im deje a hlavne tí senzitívnejší sú na tom častokrát dosť zle.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-09 13:02:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Puberta je těžké období plné velkých změn, stresu a společenského tlaku. A ne každý to ustojí ve zdraví. Proto to dává smysl. Krátce po pubertě pak absolvuješ vstup do dospělého života a to je taky jízda.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-02-08 20:54:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško ono mě připada že zlí duchové hlavně utočí na lidi co jsou probuzenější a kdo ohrožuje stavajicí metrix a dělaj to pomocí posednutých lidí jako by metrix prostě sám věděl hele tenhle nějak nezapadá musíme se ho zbavit při tom metrixu nijak neubližuji jen z něho vytahuji další lidi a jde po mě jak šílenej nejde nějak zařídit aby si mě agenti metrixu nevšímaly a při tom zůstalo u vytahování dalších lidi z metrixu

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-09 13:05:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to pravda, pozoruj lidi kteří žijí na autopilota, jak se chovají nerozumně.

Ikona diskutujiciho Andromeda54 2023-02-08 22:27:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer Aluško,
Mám další dotaz. 😀
Může se člověk kompletně ochránit před posednutím zlým duchem za pomocí energetického krystalu nebo karty?
Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-09 13:04:37
Ikona diskutujiciho
sipka

S energetických krystalem nebo s kartičkou na krku, pokud na tebe vyloženě aktivně nesahá černý mág s tvým vědoým svolením, není možné aby tě něco posedlo. Běžní přisedlíci a paraziti, pokud už tam byli, se postupně odlepí, protože tu energii nevydrží. Ale cizí myšlenku mít můžeš, pokud jsi citlivá. Protože to jde chytit i z reklamy.

Ikona diskutujiciho Andromeda54 2023-02-09 17:25:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď. Když vyšel tento článek, zároveň s ním jsem si připomenula i článek o symptomech při posednutí a některé na mě seděly. Takže jsem ráda, že posednutí můžu vyloučit. Ano ty cizí myšlenky občas mívám, ale když vím o co jde, neberu je vůbec vážně. Mimochodem kdysi jsem zažila takovou zvláštní interakci s posedlou osobou. Sedla si vedle mě podnapilá paní v šalině a strašně mi chtěla promlouvat do duše. Cítila jsem se vedle ní hrozně blbě a modlila se, ať vystoupí na další zastávce. Jenže ona mi v tom omílání těch svých mouder z ničeho nic sáhla na čelo a udělala na něm křížek, aniž bych stihla jakkoliv zareagovat. Pak řekla trochu jiným hlasem, že je boží posel. To už jsem se ohnala a dala jí najevo, že se mi to nelíbí a ona se pak omlouvala tím, že to myslela dobře. Jako hypersenzitivní jedinec jsem to snášela špatně, ale naštěstí mám už nějaký čas silný křišťál od tebe Alu, takže jsem společně s pokřtěním odstraňovala i tu věc, co mi udělala.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-02-09 12:13:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ti, kteří jsou pod vlivem zlých duchů velice rádi intrikují a mají odvahu na rozdíl od lidí dobrých, kteří mají spíš ostych. Díky tomu tady získalo dočasně nadvládu zlo. To je ale starý svět, teď vzniká nový a kormidlo se otáčí. Zlo dostává na pr..el a začíná se probouzet světlo. Oni ale ví, že je to jejich konec a proto tak zuří, příklad Turecko. Myslím, že si ještě užijeme pár jejich insidentů, protože to vypadá, že se jen tak nevzdají. Je třeba, aby právě ti dobří získali víc odvahy, než mají ti zlí a máme v podstatě vyhráno. To co jsem ale viděl v době covidu tomu zatím moc nenasvědčovalo. Bez přímého zásahu vyspělích civilizací by jsme to asi nezvládli. Až to všechno skončí a snad to bude už brzy, tak si tady ty zlí duchové už neškrtnou.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-03-02 01:35:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ted jsem nasla zajimave video:
https://youtu.be/4j47ivGRugA

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek