Jak senzibilizovat ruce, aby byly vnímavější na energii

10.11.2022 v Energie 11

Vše vyzařuje energii. Čím intenzivněji se zaměříme na vnímání tohoto jemného vyzařování, tím lépe ho můžeme vnímat bezprostředním dotekem. Například nemocné orgány vyzařují buď velmi slabě, nebo se na inkriminovaných orgánech nachází při sledování aury energetická mezera. Aura může být při dotyku prsty vnímána buď jako velmi živá a pulzující, nebo jako tupá a „mazlavá“. Některé oblasti těla jsou při dotyku teplé, jiné naopak vyzařují chlad.U vyšších bytostí vykonává aura také funkci „ochranného krunýře“, který má za úkol chránit jejich energetický systém před nepříznivým a chorobným vyzařováním jiných energetických systémů. Pokud jsou naše ruce dostatečně citlivé, můžeme jimi nahmatat poškození či omezení ve vyzařování aury, nebo můžeme najít také na kmeni stromu místa, kudy procházejí silné proudy síly a energie.

Nyní si můžete vyzkoušet několik jednoduchých cvičení, jejichž prostřednictvím můžete zvýšit svou vnímavost v rukách.

1. Zaměřte svou pozornost na ukazováček na vaší pravé ruce. Pohybujte ukazováčkem pomalu až do středu prostoru mezi vaším obočím a čelem, pohyb zastavte ve vzdálenosti 1 cm od tohoto bodu. V tomto místě budete pociťovat silný tlak, ačkoli se ho přímo prstem nedotýkáte.
Cvičení provádějte nejprve s otevřenýma, pak se zavřenýma očima. Porovnejte oba zážitky.

Pro zkušenější z vás stačí si toto cvičení pouze představovat, tedy vizualizovat si prst blízko čela, nebo na to pouze myslet a budete tlak cítit také. Pravděpodobně vás tam tlačí zrovna teď, protože jste si to při čtení textu představili. Nemáte zač.

Takto vidí auru lidé s jasnozřivým nadáním (obrázek nahoře). Pokud byste se to také rádi naučili, na Aluška.org najdete hned několik návodů i s doprovodným výkladem: Jak vidět a posílit auru, nebo Naučte se vidět Auru: 4 cvičení, a Jak vidět aury a co znamenají jednotlivé barvy aury

2. Otevřete levou dlaň. Svou pozornost zaměřte opět na ukazováček pravé ruky. Špičkou prstu pomalu pohybujte směrem do středu levé dlaně, pohyb zastavte ve vzdálenosti 1 cm od středu. Představte si přitom, že je váš prst hadicí, ze které stříká voda přímo do středu vaší levé dlaně. Ruce přitom mějte uvolněné. Cítíte reakci v bodu uprostřed vaší levé dlaně?

Nyní vykonávejte ukazováčkem pomalý krouživý pohyb po směru hodinových ručiček. Tento pohyb jistě vyvolá reakci ve vaší levé dlani. Poté pohybujte ukazováčkem i na druhou stranu a zkoumejte, jestli ucítíte nějaký rozdíl. Pak pohybujte ukazováčkem nad dlaní odspoda nahoru, diagonálně, nebo do stran.
Pak si můžete ruce vyměnit a zkusit to samé i nad druhou dlaní. Může se stát, že zjistíte, že budete vyzařování ukazováčků pociťovat rozdílně, tedy jeden silněji a druhý slaběji.

3. Dlaně přibližte k sobě tak, aby mezi nimi byl prostor zhruba 2-3cm. Pohybujte pak dlaněmi velmi pomalu směrem k sobě a od sebe. Představte si přitom, že se uvnitř vašich dlaní nachází magnet. Při oddalování pocítíte lehký tah nebo přitažlivost, při přibližování pocítíte lehký tlak.

4. Uvolněte své ruce. Dlaněmi pak vykonávejte pohyb, jako byste chtěli zformovat sněhovou kouli o průměru asi 10 cm. Brzy se dostaví pocit, že tímto pohybem skutečně vytváříte kouli podobný jemnohmotný útvar.

Cvičení 3 a 4 je výborné uplatnit při východu nebo západu slunce. Zavřete oči, postavte se čelem ke slunci a nastavte dlaně na sluneční svit. Nabírejte energii ze slunce do rukou, poté zformujte velké kompaktní sluníčko mezi dlaněmi. Až ho budete dobře cítit mezi rukama, můžete si ho „sníst“ tak, že dlaně položíte na pupík a energii vstřebáte.
Pozor, pokud si u toho na někoho náhodou vzpomenete, může vám sluníčko za ním utéct a on vám ho sní. Takže si dávejte pozor na své myšlenky 🙂

© aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-11-10 09:01:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Body tři a čtyři mám ozkoušené a jsou funkční, akorát u té koule se mi stalo, že mi jich několik odlétlo někam do světa…. a jednu jsem si nasměroval na oko,a výsledek byl takový, že se mi oko na cca 10 minut rozvibrovalo (lehké vlnky na rybníku) a pak mi začalo slzet.

Ikona diskutujiciho Jara 2022-11-10 10:56:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zažil jsem tento týden v noci z ůterý na středu .Probuzení a trvalé zvuky,které mi prostupovaly celou hlavu,uvnitř a byly dokonce dva,dobře odlišitelné.Poprvé a dost silné. Vstal jsem, umyl tvář,krk a vlasy vodou.Taky jsem šel vypnout vifinu ( někdy usnu a je zapnuta) .Nepřihodilo se nyní někomu něco podobného? Je možné,že by měsíc,který byl v ůplňku podpořil vetřelce,cizí umělé frekvence a ty se ládovaly do mozku ? Možná,že je slunce utlumí,ale měsíc zesílí.Druhý den jsem si šel sednout pod starou jedli a na noc zapálil svíčku.Vifina vypnuta,vše odpojeno.Spal jse dobře,neopakovalo se to.

Ikona diskutujiciho Q 2022-11-10 15:19:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyto problémy jsem neměl. Nemám wifi, vedu internet kabelem. Určitě bys to měl vypínat aspoň na noc ale do budoucna pokud jde si zařiď pevnou linku nebo kabel ze střechy do domu.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-11-10 16:31:16
Ikona diskutujiciho
sipka

No včera v noci ma bolelo v jednom uchu, zaujímavé tiež som mal pocit nejakého energetického votrelca. Bol som v noci vyniesť smetie a keď som sa vrátil tak po nejakej chvíli to začalo. Priniesol som si z vonku prívesok na koženej šnúrke strom života ktorý som tam našiel, o strome života sa tu myslím písalo že je deštruktívny ale nemyslím že by nejaký prívesok/symbol niečo spôsobil. A nejaké WiFi je tu zapnuté stále a tento typ bolesti nemávam. A už počas týždňa som si hovoril že akoby tu prúdili nejaké zlé energie. Ale asi je to normálne a len si to namýšlame.

Ikona diskutujiciho vap 2022-11-11 17:13:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týká zvuků v hlavě/uších tak v tichu slyším většinou vysokofrekvenční slabý šum (cvrčci) s dominující frekvencí asi 15 khz (blízko k ultrazvuku).Ale doma v bytě je to divoké.Někdy v tichu slyšim jakoby skupinu zvonů z věže či zpívající fontánu, je to nekonečné znění.Za mlada jsem slyšíval ještě jiné tóny jako divné bzučení.Ale jinak často slýchávám již zmíněné hučení v uchu s pocitem tlaku.Při tomto excesu se mi na uchu aktivuje zvýšení citlivosti sluchu a při hlasitějšim zakřičení přímo do toho ucha je slyšet jakýsi dozvuk-ozvěna, která má frekvenci o několik řádů vyšší.Když se na ucho koncentruji za bdění, nic se nemění.Když jsem se na ucho koncentroval v polospánku, tak jsem slyšel hrát něco jako rádio s barvou zvuku kapesního tranzistoráku.Při zacpání uší slyšim jakési podivné pištění+dunění v hlavě.Při přiložení elektretového zapouzdřeného mikrofonu (levná součástka-kdo umí bastlit) o průměru 6mm na okraj ucha se na záznamech skutečně objevuje zašumněné dunění+elektronické robo hlasy.

Ikona diskutujiciho Will 2022-11-10 15:17:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

super návody děkuju! 🙂

Ikona diskutujiciho Michal 2022-11-10 18:54:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paráda. Praktické články mám moc rád. Určitě vyzkouším.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-11-10 18:54:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednička mi přesně tak vyšla 😀

Ikona diskutujiciho tauri 2022-11-13 23:12:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já když asi před 10 lety zkoušel ball, tak jsem si při blbnutí „popálil“ čakry :))))
Zkrátka blbnul jsem tak, že jsem si ho v rychlosti přehazoval, až tam bylo tolik zpětné energie, že je to spálilo. A dalo dobu, než se to „zahojilo“. Dloouho mě bolely dlaně.Píchalo v nich a bolely. Jak by řekl Nelson: Ha Ha!
A teď je mam citlivý tak, že už ani nemůžu držet v ruce mobila, protože po chvilce mě bolí čakry na dlaních.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-14 09:29:29
Ikona diskutujiciho
sipka

zkus si ty ruce dát na hodinu do slané vody a na dlaních pak vypálit po jedné skalární tělové svíci tam kde bolí – možná tam máš blokádu, tohle ji uvolní

Ikona diskutujiciho tauri 2022-11-14 09:34:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si je zkoušel mentálně uzdravit a očistit, ale svíce mě nenapadly. Bolí mě pouze tehdy, pokud volám a držím telefon v ruce. Asi jsou prostě citlivější od tý doby. Dřív jsem s voláním problémy neměl. (držím telefon jen v ruce, ne u hlavy).
A děkuju za tip.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek