Jak vypěstovat intenzivnější spojení se svým duchovním průvodcem

30.7.2023 v Bytosti 0

Všichni máme své anděly strážné a nápomocné duchy, kteří nad námi bdí. Někteří z nás jsou s těmito duchy v intenzivním kontaktu, zatímco jiní lidé o nich ani neví. Vaši duchovní průvodci, nebo strážní andělé, jsou éterické bytosti, které jsou stále po vašem boku, i když máte pocit, že nikoho nemáte. Tito průvodci vás pomáhají postrkovat správným směrem a snaží se, aby čas, který zde strávíte, byl využit co nejlépe a nejkonstruktivněji.Pokud chcete se svými duchovními průvodci upevnit spojení, zde jsou metody, které vás v tomto procesu podpoří:

Častěji relaxujte, protože když budete psychicky v klidu, budete více v souladu s vesmírem kolem vás a přitom budete silněji vnímat své anděly.

Věnujte pozornost svým snům, protože právě v nich se duchovní průvodci mohou objevit a dát o sobě vědět. Prostřednictvím snů nám umí posílat zprávy, často i zašifrované do symboliky a podobenství.

Ujasněte si své záměry, protože Vesmír a andělé vás vedou k naplnění vašeho nejlepšího potenciálu a je tedy potřeba, abyste věděli, co chcete a jakým jdete směrem. Budou impulsem, v nějž možná doufáte, pokud jim dovolíte, aby se na vaší cestě aktivně účastnili.

Udělejte si klasickou uvolňující meditaci, ve které projdete dveřmi a tam je najdete. Zkuste vnímat, jestli se vám budou nějaké věty nebo obrazy i spontánně vybavovat. Pokud ne, představte si rozhovor s nimi, řekněte jim co potřebujete a poproste je o vedení a spolupráci. Tato meditace je velmi příjemná a pokud ji budete dělat často, posílí vaše vzájemné spojení.

Pozvěte je do svého života. Jednoduše na ně pomyslíte a řeknete jim, že chcete, aby byli přítomni ve vašem životě. Pokud očekáváte, že pro vás budou pracovat, zatímco jste naprosto pasivní, není to úplně pravda. Čím větší prostor jim dáte, čím jasněji vyslovíte své přání a čím více se je budete snažit vnímat, tím větší vliv budou mít na váš život.

Poděkujte jim za všechno co pro vás dělají. Třeba nevidíte, co pro vás udělali, možná jejich metodám práce nerozumíte, možná teprve čekáte na důkaz, že s vámi skutečně jsou… nebo možná jste právě díky nim prožili velký životní zázrak. Bez ohledu na to, v jaké jste situaci, poděkujte svým průvodcům, že jsou tu pro vás a že vám pomáhají. Myslete na to, že někdy i situace, která vypadá zlá, může mít konstruktivní následky. Takže se nelámejte pod tíhou krize, nevzdávejte to a udržujte v sobě vděčnost.

Představujte si, že stojí u vás. Je jedno, jestli po levé nebo pravé straně. Zklidněte svou mysl a vybavte si světelné andělské postavy, které jsou s vámi. Vyzařují bílé světlo a jejich energie je uklidňující, milující. Tuto představu se snažte průběžně opakovat.

Požádejte své průvodce o znamení a oni vám ho dají. Čím více je budete hledat, tím více jich najdete. Znamení mohou mít nejrůznější podoby a obvykle jsou docela nenápadná. Třeba nalezené peří, nebo na vás sedne motýl, nebo na nebi uvidíte jejich podobu.

Mohlo by se vám líbit:
Znamení, podle kterých poznáte, že vás hlídá anděl strážný
Znamení, že se vás andělé snaží před něčím varovat
10 Znamení od Vesmíru, která vám říkají, že jdete špatnou cestou!

Veďte si o svých interakcích s nimi deník. Když uvidíte nějaké znamení, zapište si ho a projděte si možné významy. Čím více interakcí zaznamenáte, tím lépe je budete schopni analyzovat. Tento deník bude poklad i v dobách, kdy budete řešit nějakou krizi. Písemné rozepsání zkušeností je navíc další skvělý způsob, jak se naladit na svět svých duchovních průvodců.

Buďte otevření tomuto tématu. Čím otevřenější budete, tím lepší bude vaše spojení. Je to naprostý základ. Pokud v ně doopravdy nevěříte, proč by vám pomáhali? Stejně byste je neposlechli, ani byste jim nepoděkovali. Vaše víra je v tomto zásadní.

Buďte na sebe hodní. Mít se rád a mít se sebou trpělivost je velmi důležité, protože to dramaticky zvýší vaše vibrace. Čím více lásky si budete projevovat, tím více lásky budete umět přijmout i od svých průvodců.

Andělská přítomnost se dá posílit i hudbou. Můžete mít oblíbenou píseň, u které cítíte spojení s duchovním světem, nebo máte oblíbenou mantru, která vás uklidňuje a dodává vám naději. Přivolejte svého duchovního průvodce a anděly pomocí této hudby a vnímejte, že jsou s vámi.

Pokud momentálně nemáte vysledovaný svůj tip, vyzkoušejte tuto skladbu. Funguje však lépe pouštěná binaurálně přes sluchátka.

Snažte se vnímat energie. Zkoušejte různé technicky a návody, jak vidět auru, nebo vycítit energii konstruktivně vyzařujících předmětů. Pokud tuto schopnost máte a vypilujete, stane se přirozenou vstupní bránou pro kontakt s anděly.

Přivolejte je na ochranu. Požádejte své anděly, aby pro vás něco udělali a aby vás chránili, když je budete potřebovat. Nedržte se zpátky ani v případě, kdy můžete mít pocit, že je otravujete nebo že žádáte příliš mnoho. Dostat vás na správné místo je jejich poslání.

Vytvořte si doma posvátný prostor. Pokud máte pocit, že jste vystresovaní nebo zahlcení, pracujte na vytvoření energetičtějšího prostředí. Svůj domov nejprve pořádně ukliďte, vymalujte nově stěny pokud je to potřeba, vyházejte věci které nepoužíváte a které váš domov hyzdí. Pokud máte malá okna a pokoje jsou temné, přidejte na osvětlení. Až budete mít uklizené prostředí, které se vám bude líbit a bude na vás působit harmonicky, přidejte do prostoru konstruktivně vyzařující doplňky, které u vás zvednou vibrace. Mohou to být například šungitové pyramidy poblíž zdrojů elektromagnetického záření, velké přírodní křišťály na stůl v pracovně nebo na noční stolek, živé pokojové rostliny, energeticky zářící obrazy a jiné hezké doplňky, které máte rádi a odpovídají vaší duchovní filozofii. Nezapomeňte dům také vykuřovat, hlavně když se stane něco, co by mohlo v prostoru zanechávat destruktivní otisk.

Zbavte se svých očekávání. Ohledně svých průvodců a andělů nic nepředpokládejte, protože s maximální pravděpodobností věci nebudou probíhat tak, jak si to představujete a realita vás pravděpodobně překvapí. Buďte otevření tomu, co přijde samo od sebe a pamatujte, že kontakt s anděly je soukromá, subjektivní záležitost. Kolik je lidí, kolik je k nim cest. Hledejte tu vaši individuální, nedržte se přesně postupů, hledejte v nich spíš možnost cesty a inspirace, nikoli jediný způsob, jak to má být. Pokud byste se příliš drželi konkrétní představy o tom jak to musí probíhat, mohli byste si tím proces zablokovat.

Zajímá vás téma navázání kontaktu s duchovními průvodci a anděly podrobně? Vše potřebné najdete v knize Anděl strážný, která je k dispozici v e-shopu Alue.cz. Objednat knihu můžete Zde.


© aluska.org 2023

 Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek