Operace Gateway Process: Reptiliánské bytosti se objevily během mezidimenzionálních experimentů CIA

11.6.2023 v Bytosti 10

V roce 1958 postihla vedoucího rozhlasového vysílání Roberta Monroe série bizarních událostí. Ve svých 43 letech začal hluboko v hrudi pociťovat silné vibrace. Náhle se tento pocit stal tak intenzivním, že byl nucen si lehnout. Jakmile se tento typicky racionální podnikatel položil, zjistil, že se vznáší mimo své tělo. Okamžitě zpanikařil v domnění, že zemřel, ale ochromující strach ho náhle vrátil do jeho fyzického těla. Brzy následovaly podobné epizody, při nichž se také beztížně vznášel po místnosti. Znepokojený Monroe navštívil několik lékařů a psychologů, ale každý lékařský odborník konstatoval, že je naprosto zdravý.S úlevou se proto Robert Monroe rozhodl zdokonalit své nově nabyté schopnosti. Zanedlouho opustil svou pohodlnou kariéru ve firmě a zasvětil svůj život zkoumání vědomí.

Synchronizace mozkových hemisfér
Následující tři desetiletí Robert intenzivně studoval mimotělní zážitky. Jeho hlavním cílem bylo shromáždit vědecké důkazy prokazující existenci alternativních realit.

V naději, že se mu podaří usnadnit astrální cestování do vesmíru, vyvinul technologii zvanou Hemisférová synchronizace. Tento systém, známý také jako Hemi-Sync, využívá zvukové vzory obsahující binaurální rytmy k harmonizaci levé a pravé mozkové hemisféry.

Nezávislí kliničtí neurologové provedli rozsáhlé testování na účastnících zapojených do této experimentální techniky. K jejich šoku byly výsledky jasně patrné na každém provedeném EEG skenu. Obě strany mozku současně naměřily stejnou amplitudu i frekvenci. Monroeova práce byla průkopnickou cestou k hmatatelným změněným stavům.

Portály do jiných dimenzí
Převratné poznatky astrálního badatele bedlivě sledovala americká vláda. Jednoho dne roku 1978 kontaktovali Monroea zástupci Ústřední zpravodajské služby.

Vysoce postavení úředníci ho pozvali, aby se připojil k přísně utajovanému vojenskému projektu. Chtěli uplatnit jeho metodu při pokusech použití vojáků k dálkovému nazírání. Pokud by tito vojáci uspěli, Amerika by získala obrovskou výhodu nad sovětskými nepřáteli. Vojáci by mohli být vysláni do minulých, současných i budoucích časových linií nebo dokonce i do multivesmíru.

Vzhledem k Robertově rozsáhlé minulosti a různým patentovaným aplikacím, byl pro tuto průkopnickou operaci ideální volbou. V naději, že získá další důvěryhodnost při studiu paranormálních jevů, Robert souhlasil, že se k nim připojí.

Vzhledem k tomu, že zúčastněné osoby otevíraly portály do jiných dimenzí, vědci tento úkol příhodně pojmenovali Gateway Process. Podle odtajněných spisů se jedná o „tréninkový systém, jehož cílem je zvýšit sílu, soustředění a soudržnost amplitudy a frekvence výstupu mozkových vln mezi levou a pravou hemisférou, aby se změnilo vědomí a přesunulo se mimo fyzickou sféru, takže nakonec unikne i omezením času a prostoru. Účastník pak získá přístup k různým úrovním intuitivního poznání, které vesmír nabízí.“

Objevy uvedené v závěrečném analytickém dokumentu velitele Waynea M. McDonnella zahrnovaly podrobné informace o povaze reality. Badatelé zjistili, že žijeme v holografickém vesmíru a bdělý život je promítanou elektromagnetickou matricí.

Objevují se reptiliáni
Aby vstoupili do nadpozemských sfér, seděli cestovatelé se sluchátky na uších v izolované tmě a poslouchali různé tóny o specifických hertzích. Účastníci neměli žádný vzájemný kontakt ani komunikaci. Po skončení cesty dobrovolníci informovali o tom, co zažili.

Podle Roberta se účastníci často setkávali s interdimenzionálními entitami. Nejčastějšími svědky byli reptiliánští humanoidi. Diváci o těchto podivných bytostech hovořili jako o „aligátorech“ kvůli jejich krokodýlím rysům. Zajímavé je, že Monroe byl s tímto znepokojivým plemenem již docela dobře obeznámen. Během nesčetných výprav pozoroval totožné saurijské tvory. Více než pětatřicet let sbíral éterický badatel poznatky o těchto překvapivých bytostech.

Zde je to, co odhalil:
Tito odporní obratlovci po tisíciletí ovládali a zotročovali lidstvo.
Existují a operují ve čtvrté dimenzi a jsou viditelní pouze pro jedince, kteří jsou schopni vidět za hranice našeho extrémně omezeného spektra viditelného světla.
Reptiliáni se živí naší duchovní životní silou, kterou Monroe nazývá „loosh“. Destruktivní/nízkovibrační energie je pro jejich přežití nezbytná.
Tyto parazitické entity vnímají Zemi jako obrovskou farmu, kde sklízejí lidský strach, nenávist, úzkost, hněv a deprese.
Jejich inteligence je neporovnatelně vyšší než inteligence lidských bytostí.
Tato nepolapitelná rasa podobná ještěrům se považuje za nadřazenou a vládnoucí lidstvu.

Robert Monroe se věnoval transcendentálním snahám až do své smrti v roce 1995. Jeho přesvědčení se nikdy nezměnilo a často varoval před těmito zlověstnými duchovními upíry. Revoluční experimenty pokračovaly i v 80. letech 20. století.

Interní personál úspěšně absolvoval a zaznamenal stovky astrálních cest. Vybrané dokumenty o těchto cestách byly zveřejněny až v roce 2003. Po prvním zveřejnění zprávy se jim veřejnost věnovala jen velmi málo. Někteří informátoři tvrdí, že tajný federální projekt ve skutečnosti nikdy neskončil.

Od vzniku programu uplynulo více než čtyřicet let. Díky modernímu technologickému pokroku je pravděpodobné, že se metoda vyvinula způsobem, který je daleko za hranicemi našeho chápání. Co přesně ještě zasvěcenci nakonec odhalili, zůstává jednou z velkých záhad naší doby.

překlad www.aluska.org 2023 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho dodo 2023-06-11 12:07:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No vida, bádatelia zistili, že Matrix je premietanou elmg.matricou. Ešte by sa patrilo dodať, že odniekal musí byť premietaná a niekto ju musí premietať. My toho niekoho voláme Boh, najvyšší stvoriteľ. Najlogickejšou úvahou pre niečo, čo vysiela túto realitu by bolo technické zariadenie, niečo ako počítač. Najskôr bude mať tvar osemstenu (pyramídy), čo je základ kryštalických štruktúr v našej realite. Osemsten má najdokonalejšiu vnútornú symetriu. Vedci sa domnievajú, že štruktúra kryštálov nám dáva skutočné dôvody, prečo rôzne prvky vytvárajú špecifické tvary kryštálov. V skutočnosti môžu ukázať iba produkt pôvodnej (vysielanej) informácie, ktorá tvorí tento kryštál. Veľká pyramída v Gíze je symbolom ako funguje táto realita. Môžeme len hádať, aké boli pôvodné rozmery predtým, ako Arabi zbavili pyramídu bielych vápencových kameňov obloženia, ale vyzerá to tak, že rozmery niesú založené na Pí (3,14159, ale na Eulerovom čísle, ktoré je základom prirodzených logaritmov (e = 2.718281). Uhol sklonu pyramídy je potom mierne odlišný a to 52.66°, pretože náš hmotný svet je vytvorený o 90° mimo fázu informačnej dimenzie (Matrixu). Keď postavíme pyramídu so správnym uhlom, vytvoríme ladený obvod, ktorý je trojrozmerným znázornením nosnej vlny na ktorej je prenášaná (premietaná) táto realita. Tí, čo vedia niečo o elektrine si iste spomenú na to, že prúd predbieha napätie presne o 90° a nie je to náhoda, že to tak funguje.

Ikona diskutujiciho lucius 2023-06-13 20:50:12
Ikona diskutujiciho
sipka

nemusí byt nikým premietana!

Ikona diskutujiciho dodo 2023-06-28 11:14:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako je to myslené? Samo od seba sa totiž nič neurobí. Ale viem, že mnohí majú radi kapitána Samosato.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-06-11 13:42:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro probuzeného nic nového, pro spáče pak cesta k pochopení zoufalého stavu lidstva.

Ikona diskutujiciho sm 2023-06-11 14:46:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou všude. Nedávno jsem nově zahlédl ukázky z tv filmu V (1983 – mj.: …návštěvníci vypadají jako lidé…později se ukazuje že lidská podoba je jen schránka pod kterou se skrývá podoba jakýchsi plazů..). Přesným scénářem je pak výborný film They Live (1988), o němž protagonista hlavní role Roddy Piper prohlásil v r. 2013 na Twitteru, že se jedná ve skutečnosti o hraný dokument. Jaké bylo mé překvapení, když v roce 2015 zemřel v pouhých 61 letech. Samozřejmě nečekaně a na zástavu srdce (jak typické 😀 )

Ikona diskutujiciho sm 2023-06-11 14:55:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

..a mimochodem, kolem roku 2000, když ještě všichni doma čuměli na televizní zprávy, letěla přímo na čt v hlavní večerní zpravodajské relaci reportáž, kde mluvil jakýsi voják o mentální technice takzvaného dálkového vidění, kdy armáda umí kohokoliv vycvičit tak, aby viděl a slyšel cokoliv na kterémkoliv místě planety a že tradiční odposlechy dávno ztratily smysl. Zůstal jsem stát jak opařený. Dodnes nemůžu uvěřit tomu, že to tv odvysílala. Samozřejmě se to už nikdy neopakovalo a možná někdo dostal padáka. Ale i takové vlaštovky mohou občas v radikálně cenzurovaném vysílání přijít 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-12 13:16:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, bývaly takové dokumenty na discovery nebo na čt2.. už před mnoha lety.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-12 13:17:45
Ikona diskutujiciho
sipka

tohle je brutální dokument mimochodem. také o dálkovém nahlížení https://www.youtube.com/watch?v=9VOsrPk2Lok

Ikona diskutujiciho kešo 2023-06-12 19:30:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Diaľkové pozorovanie spomínajú v mnohých epizódach série Cosmic Disclosure. Experimentovanie s telepatiou v armáde nám ukázali vo filme The Men Who Stare At Goats (2009).

https://www.csfd.cz/film/248830-muzi-co-ziraji-na-kozy/prehled/

Táto reportáž odvysielaná na ČT1 nám ukazuje tajné experimenty s LSD v armáde ČSSR.

https://m.youtube.com/watch?v=1qNK3dQES6I&pp=ygURbHNkIHYgYXJtYWRlIGNzc3I%3D

Ikona diskutujiciho marmaris 2023-06-14 00:15:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten obrázek je blbě. Mají červené oči, jelikož v nich chybí pigment. Nepotřebují pigmentaci, nežijí pod naším Sluncem. 😀

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek