Pravda o šišince mozkové. Elity nechtějí, abyste se tohle dověděli

28.2.2023 v Zdravověda 17

Pravda o epifýze je možná jedna z největších zástěrek v dějinách lidstva. Šišinka mozková (epifýza, neboli třetí oko) je malá endokrinní žláza v mozku obratlovců. Produkuje derivát serotoninu melatonin, hormon, který ovlivňuje modulaci bdění/spánku a sezónní cykly. Svým tvarem připomíná malou šišku (odtud její název) a nachází se blízko středu mozku, mezi oběma hemisférami.
Šišinka může být aktivována na frekvence duchovního světa a umožňuje vám mít pocit vševědoucnosti, božské euforie a jednoty. Po naladění na správné frekvence pomocí meditace, jógy nebo jiných metod, umožňuje člověku cestovat do jiných dimenzí. Umožňuje astrální cestování, astrální projekci či vidění na dálku.S pokročilejší praxí je dokonce možné ovládat myšlenky a činy lidí ve fyzickém světě. Zní to bizarně, ale vlády Spojených států, bývalého Sovětského svazu a různé stínové organizace se tímto typem výzkumu zabývají již odedávna a uspěly daleko za hranicemi naší představivosti.

Šišinka mozková je v katolicismu v umění znázorněna jako šiška. Starověké společnosti, jako Egypťané a Římané, znaly její vlastnosti a ve svých rozsáhlých symbolikách to znázorňovaly symbolem oka.

Odkaz na šišinku je také na zadní straně americké dolarové bankovky s vševidoucím okem, což je odkaz na schopnost jedince (nebo skupiny jedinců) používat tuto žlázu a přecházet na druhou stranu (do duchovního světa) a případně ovládat myšlenky a činy lidí ve fyzickém světě tím, že ví, co si myslí.

Různé dosud prováděné výzkumy potvrzují, že v noci mezi jednou až čtvrtou hodinou ranní nastává čas, kdy se v mozku uvolňují chemické látky, které navozují pocity spojení s vyšším zdrojem.

Čtěte také:
Šišinka mozková 1: Jak odvápnit šišinku a proč je to tak důležité
Jak za pomoci bylin detoxikovat a odvápnit šišinku mozkovou
Způsoby jak odvápnit šišinku mozkovou
Třetí oko: Jak poznám, že je aktivní?
Tipy pro rozvoj třetího oka

Jak zlikvidovat šišinku mozkovou
Na konci 90. let provádí vědkyně jménem Jennifer Luke první studii účinků fluoridu sodného na epifýzu. Zjistila, že šišinka, která se nachází uprostřed mozku, je cílem působení fluoridu. Epifýza jednoduše absorbovala více fluoridu než jakákoli jiná fyzická hmota v těle, včetně kostí. Epifýza je pro fluorid sodný jako magnet. Ten žlázu zavápňuje (kalcifikuje) a způsobuje, že přestává být účinná při vyrovnávání hormonálních procesů v těle.

Různé další výzkumy od té doby dokazují, že fluorid sodný proniká do nejdůležitější žlázy v mozku. Fluorid je rozšířený v potravinách, ale nejčastěji ho najdeme v zubní pastě.
Fluorid sodný se dává do 90% pitné vody ve Spojených státech. Filtry na vodu, které si koupíte v supermarketech, fluorid neodstraňují. To umí pouze reverzní osmóza, nebo destilace vody. Nejlevnější způsob, jak se v Americe ochránit, je koupit si destilační přístroj na vodu, nebo chodit ke studánce. Fluorid sodný je v americké vodě, v potravinách, pepsi, cole, v jednoduchého důvodu: Aby ohlupoval masy.

Pokud člověku vypnete šišinku, odpojí ho to od božské jednoty a ztrácí intuitivní sílu, napojení na svůj zdroj, ztrácí spiritualitu, a promění ho to v přízemního otroka, který se chová tak, jak si ho naprogramují přes média korporáty a jiné instituce, které mají zájem na ovládání mas.

Nevěřte ničemu jen proto, že jste to někdy slyšeli. Nevěřte ničemu jen proto, že o tom povídá mnoho lidí. Nevěřte ničemu jen proto, že to najdete napsané ve svých náboženských knihách. Nevěřte ničemu jen na základě autority svých učitelů a starších. Nevěřte tradicím jen proto, že se předávají po mnoho generací. Když však po pozorování a analýze zjistíte, že je něco rozumné a přispívá to k dobru společnosti, přijměte to a žijte podle toho.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-02-28 09:29:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško poslední dobou elitám nic nefunguje podle plánu lidí už korporátním mediim neveří až na pár hodně spícím jedincu elitě nic nevyšlo pandemie se už odpískala,válka na ukrajině se taky nevyvijí podle představ , falešná mimozemska invaze na to lidi taky neskočili jediné čeho se ted budou držet je strašení válkou

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-28 12:28:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to my vlastně nevíme, jestli se ten koflikt vyvíjí nebo nevyvíjí podle něčích plánů. Doposud byla veškerá historie lidstva velmi přesně plánovaná.

Ikona diskutujiciho loc 2023-02-28 09:32:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fluoridy škodí šišince, a právě nabídka zubních past je špatná. Např. v COOP Jednota těžko lze najít 1 z těch 10 nebo 15 co mají, aby fluorid chyběl. Např. Odol se chlubí – bez umělých sladidel, příchutí a bez konzervačních látek. Neobsahuje žádné živočišné produkty. Obsahuje fluorid sodný.
Přitom výrobce ví o škodlivosti. Píše o nutnosti pečlivě pastu pak vyplivnout, nespolknout.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-28 12:29:27
Ikona diskutujiciho
sipka

V supermarketu se dá narazit na značku Biomed. Jinak na internetu, nebo si upatlat sám, ale domácí je mastná a teče.

Ikona diskutujiciho Gabriela 2023-02-28 13:32:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Alue za skvělé články včetně tohoto. ❤️

Dávejte si pozor také pokud chodíte na dentálni hygienu. V závěru ošetření Vám na zuby nanesou floridovanou tekutinou.

Ikona diskutujiciho anelie 2023-02-28 13:33:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Ioc, ja si myslim, ze fluoridy v paste, pokud ji nepolykas, nejsou ten hlavni problem. Hledala jsem si na to i studie jak to s temi fluoridy v paste je. Spis si davat pozor na fluor v soli a jinych potravinach.
Ja pouzivam krome zubni pasty i Elmex gelee, uz roky, ktery ma fluoridu jeste vic.
A sisinka mi funguje uplne skvele, pozoruji na sobe ucinky tak jak byvaji popisovany. Pres den se citim dobre, protoze mi sisinka vytvari dostatek serotoninu, uz kolem devate vecer na me jde spanek, protoze serotonin se meni na melatonin, a v noci se obcas probudim a uzivam si pred ocima nadherne mandaly a jine obrazce, protoze melatonin se premenil na halucinogenni dmt… parada. Kdyby to temi fluoridy v paste byla pravda tak uz bych musela mit sisinku tvrdou jako kamen a tohle by se mi nestavalo.

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-02-28 19:16:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som znova prešiel k fluoridovým pastám, lebo sa mi kazili zuby a nestravoval som sa zle. Tak neviem…

Ikona diskutujiciho Tomáš 2023-02-28 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Marcel 2023-02-28 19:16:30

Zuby sa ti určite nekazia kvôli zubnej paste.
Bývajú odrazom aj stavu niektorých vnútorných orgánov.
Musíš zuby používať tak, ako sa majú a na čo nám boli určené.
To znamená – obocie, zelenina, oriešky.

A hrýzť, hrýzť, hrýzť, žuť, žuť, žuť – vtedy zuby pracujú a liečia sa samé.
Nebol som u zubára od strednej školy. Tento rok mám 28.
Zdá sa to divné, a určite aj je. Ale funguje to.
Žujeme veci, ktoré do našeho tela nepatria. Zuby si to odnesú.
Ja som sa o vyššie uvedenom presvedčil a uveril som tomu.
Nemusí fungovať každému, ale verím že ako mne to bude fungovať aj u iných.

Držím palce.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-01 09:54:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Zásadní je technika čištění… jaký se tam dá mázek, jestli nějaká vodička, éterický olej, propolisová tinktura, kokosový olej, kurkuma, nebo klasická pasta, je podružné – pokud to neobsahuje něco co vysloveně škodí zubům. Čistit se dá i úplně bez tzv. „nasucho“ a pak propláchnout něčím vhodným, antibakteriálním.

Ikona diskutujiciho anelie 2023-03-01 11:30:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Tomas, souhlasim, ze zuby se nekazi kvuli paste, ze zalezi hlavne na technice cisteni, ale pasta muze pomoct treba nam, co dle zubaru mame mekkou a porovitou zubni sklovinu, at uz to bylo v detstvi zpusobene cimkoliv. To znamena, ze pokud se vytvori kaz, tak postupuje mnohem rychleji. Tady fluoridy vytvori alespon nejakou ochrannou vrstvu a spolu se spravnou technikou cisteni je to fakt zachrana.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-03-01 23:07:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tím duchovním světem jsem zažila a právě to umí víc lidí (kteří byli brainwashed/na mk-ultra) a opravdu se dá ovládat realita. Může to (ovládání reality) být ale propojeno i nějak přes počítač (na to jsem nepřišla jak to funguje) a i když má někdo zablokovanou šišinku, stejně to může zažít přes intuici buněk těla či jak to popsat.

Tenhle článek jsem přečetla až teď a vysvětlil mi odpověď na otázku ohl. toho, co jsem zažila – nebylo mi jasných pár věcí (např. jak to, že zrovna ten, kdo uměl také přejít do duchovní reality, o mě uměl vědět věci, které jsem nikomu neřekla).

Ikona diskutujiciho kiana 2023-03-02 22:29:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale manipulace probiha na zaklade motivace odmena/nepříjemná věc, jen cteni myslenek poskytuje malý prostor pro manipulaci. Zkusila jsem v tom stavu zadat do počítače co ma (ten koho jsem znala a kdo k tomu mel taky pristup) udelat a jeho motivaci byly peníze takže mu někdo záhadné nabídl finančně vyhodne takze to přijal, pak zjistil, ze to byl jen pokus/test přes ten program a dotyčný tam zase dal něco me a ja jsem si vědomé řekla ze nikoho poslouchat nebudu, ale pak jsem to diky impulsu z podvědomí udělala a to proto, ze by se mi jinak asi ukázalo skryte trauma a podvedome jsem si vybrala mensi zlo, takže jsem to vyzkoušela z obou stran. Myslím si, ze v Rusku by to nemuselo fungovat, protože tam jsou lidi vic spojeni s duchovni dimenzi, takže tam není taková disociace, aby se z toho stala do nějaké míry ovladatelná pc hra, ale i tady byly moznosti toho, co šlo někomu zadat, omezené (podle jeho okolnosti a možná i podle jeho minulých cinu).

Ikona diskutujiciho Tomáš 2023-03-03 13:12:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová 2023-03-01 09:54:39
anelie 2023-03-01 11:30:30

Ďakujem vám za reakcie, súhlasím s vami.
Prajem pekný deň a veľa síl <3

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-03-03 14:56:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A sakra – Fluorid je prirodzene sa vyskytujúci minerál nájdený vo vode a niektorých potravinách, vrátane čaju a rýb. Tomu sa asi úplne nevyhneme.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-03 15:19:42
Ikona diskutujiciho
sipka

https://cs.wikipedia.org/wiki/Fluor

Ikona diskutujiciho SerpentinaOle 2023-03-20 08:55:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jak píše Alue , prodávají značku Biomed, mají i ústní vody. Kupuji tu s kokosem a opravdu jsou po ní zuby bělejší .Dříve měli obojí v DM , ale teď už tam bohužel nemají ústní vody , jen pasty na zuby.Tak jsem si objednala přes internet. Za mě jsou úplně nej, jsem moc ráda , že jsem je objevila. :).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-20 09:28:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsem v dm nějakou hodně bio přírodní pastu a stála 50-70kč… myslím že to byla dokonce jejich privátní značka. Chci ji zkusit, podle složení vypadala dobře.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek