Satanismus v rockové hudbě 1.díl: Programování mysli

13.2.2021 v Zprávy 30

Rocková hudba je jedním z nejvlivnějších hudebních žánrů pro mladou generaci lidí. Rockové legendy jsou jakoby ,,bohatýři“, kteří ,,rebelují“ proti zavedeným řádům a kteří lidi ovlivňují ve všech směrech společenského života. V zákulisí hudebního showbyznysu, za oponou tohoto ,,divadelního představení“, se však dějí věci, o kterých se běžně na veřejnosti nemluví.Je to jen jedna z mnoha oblastí života, které sledují a naplňují záměr globální agendy na kontrolu myšlení lidí. Hudební byznys je samozřejmě masivně romantizovaný. Představy, které o něm lidé mají, jsou naivní a mají velmi daleko od reality. Proto je třeba se osvobodit od myšlenky, že má s námi jen ty nejlepší úmysly. Více a více lidí si začíná uvědomovat, že světové dění a vlastně celý systém, který řídí život slepého stáda od narození po hrob, je kontrolovaný stínovou vládou, nebo tajnou satanistickou společností zvanou Ilumináti, kteří se snaží vytvořit globální fašistický stát kontrolovaný hrstkou mocných vyvolených.
Pokud se podíváme na kteroukoli oblast systému, vidíme, že je kontrolována stále více, stále menším množstvím megakorporací, které jsou zase kontrolovány pouze úzkou skupinou osob, skrývajících se za závojem mystéria.

Hudební byznys je jedna z oblastí, které jsou zcela kontrolované skrytou vládou.

Slipknot: Připravte se na peklo

Vojenský průmysl a hippies
Projekt MK Ultra, což je kódovaný název projektu Ústřední zpravodajské služby (Central Intelligence Agency, zkratka CIA), je zaměřen na programování a řízení lidských myslí za účelem vytvoření poslušnosti a šíření propagandy cílů globální agendy. Jedná se o manipulování duševního stavu a změnu funkcí mozku pacienta, přičemž se využívá hypnóza, drogy, podávání různých chemických látek, smyslová deprivace, mučení a s*x zneužívání.
Psychiatři pracující pro Ústřední zpravodajskou službu používají velmi propracované a promyšlené techniky kontroly mysli na lidech, jejichž programováním je zbavují své vlastní vůle a vytvářejí z nich doslova roboty.

Oběti těchto myšlenkových experimentů, za nimiž stojí globální elita a armádní průmysl, mají do konce života značně znehodnocené životy a nemálo z nich při MK Ultra pokusech i zemřelo. Přes programování mysli jsou tvarováni a manipulováni nejen světoznámí umělci, ale i politici, členové satanistických organizací, s*x otroci, členové tajných služeb, vojáci či vrahové „vyrábění“ pro určitý cíl.

Oficiálně se říká, že MK Ultra projekt byl zastaven a ukončen v sedmdesátých letech. Ve skutečnosti však nejenže pokračuje a vyvíjí se, ale nabral ještě hrozivější formu. Je to zároveň neustálý výzkum lidské mysli a slouží k rozvíjení technik, kterými lze kontrolovat myšlení lidí stále účinnějšími a spolehlivějšími technikami.
V hudebním průmyslu se programování mysli využívá hojně. Americký žurnalista, badatel a výzkumník David McGowan říkal, že nejvýznamnější umělci v hudebním a filmovém průmyslu, i jejich manažeři a producenti, spolupracují nebo jsou napojeni na vojenský průmysl a vojenské výzvědné služby. Mnozí z nich podle něj mají co dočinění s organizovaným zločinem, jsou zapojeni do pašování drog, prostituce, vražd, dětské p****grafie či černé magie. Armádní průmysl je zapojen do projektů programování mysli, s*x zneužívání a satanismu.

Nahrávací společnosti, které financují publicitu rockových hudebníků, jejich turné a nahrávání hudby a které se starají o jejich společenské „blaho“, jsou napojeny na Britské vojenské výzvědné služby. Lidé z armádních kruhů bývají do významnějších sfér společenského života většinou dopředu vybráni, protože jejich rodiny bývají zapojené do tajné elitní sítě, a potom i peníze, které se v byznysu točí, jdou zpět k těmto zasvěceným liniím.

Podívejme se na několik umělců z éry hippies, kteří pocházejí z rodin se zázemím ve vojenském průmyslu:

Jim Morrison, zpěvák ze slavné americké rockové hudební skupiny The Doors, jeden z nejoriginálnějších a nejcharizmatičtějších frontmanů všech dob. Jeho otec byl admirálem amerického námořnictva. Morrison s ním často chodil na vojenské základny. Otec ho měl údajně i zneužívat.

John Phillips, americký zpěvák a kytarista z folk rockové kapely The Mamas and the Papas. Byl synem důstojníka z námořního oddělení. Phillips navštěvoval elitní vojenské přípravky ve Washingtonu D.C. a Americkou námořní akademii v Annapolisu. Vzal si za ženu Susie Adamsovou, která pracovala v Pentagonu s Philipsovou starší sestrou Rosie a jejíž rodina měla vazby na armádní průmysl.

David Crosby, americký zpěvák, kytarista a skladatel z rockové skupiny The Byrds a folk / country / soft rockové kapely Crosby, Stills, Nash (and Young): jeho otec byl důstojníkem ve vojenské zpravodajské službě během druhé světové války. Crosbyho pokrevní linie zahrnuje množství amerických senátorů, kongresmanů, členy zákonodárného shromáždění, majora, guvernéry, válečné generály, soudce, zednáře a signatáře Deklarace nezávislosti.

Frank Zappa, americký hudebník, skladatel, kapelník, kytarista, filmař a producent. Jeho otec pracoval pro U.S. Defense Industry. Zappa měl údajně stát v čele vytvoření psychedelického hnutí Hippies, ale opovrhoval jím. Hnutí Hippies mělo propagovat svobodu, lásku, mír, spontánnost, užívání drog a s*x nevázanost. Zappa podporoval válku ve Vietnamu. Jeho manželkou se stala Adelaide Gail Sloatman, která měla známosti v námořním průmyslu. Její otec byl důstojníkem, který pracoval na výzkumu utajených nukleárních zbraní pro americké námořnictvo. Znala se s Jimem Morrisonem.

Gram Parsons, americký zpěvák, kytarista, skladatel, pianista a člen country rockové kapely The Flying Burrito Brothers. Byl synem vyznamenaného vojenského důstojníka a pilota.

Jackson Browne, americký rockový zpěvák a skladatel v oblasti country rocku, folku a soft rocku. Jeho rodina měla styky s armádou. Narodil se ve vojenské nemocnici v Heidelbergu v Německu.

Joni Mitchell, folk rocková kanadská hudebnice, skladatelka a malířka. Její otec byl důstojníkem v Královských kanadských vzdušných silách. S rodiči se často stěhovala na různé základny v západní Kanadě.

Jimi Hendrix, americký blues rockový kytarista, zpěvák a skladatel. Jeho otec byl služebně umístěn na vojenskou základnu v Oklahomě.

Michael Jeffrey, americký manažer rockové skupiny The Animals a hudebníka Jimiho Hendrixe byl agentem zpravodajské služby. Údajně byl zapojený do Hendrixovy vraždy.

Tom Parker, přezdívaný ,,plukovník Tom“, americký manažer zpěváka a herce Elvise Presleyho. Připojil se k Armádě Spojených států, když měl 20 let.

David McGowan tvrdil, že všechny tyto známé osobnosti, kromě Toma Parkera, šly přibližně ve stejnou dobu do Laurel Canyon v Kalifornii, aniž by se údajně předtím poznali, a že tam spolu nastartovaly hnutí hippies, které se stalo známým po celém světě.

V šedesátých letech se do popředí dostává psychedelická droga zvaná LSD a začíná být masově užívána americkou mládeží. Její distribuci zajišťovala služba CIA. Tato droga se běžně používá při procesu MK Ultra programování mysli.
Americký spisovatel Ken Kesey, který byl pojítkem mezi beatovou generací 50. let a kulturou hippies 60. let, se stal dobrovolným pokusným králíkem projektu MK Ultra, kde na něm LSD testovali, a významně tuto látku zpropagoval. Dá se říci, že šlo o jeden velký masový experiment s myslí mladých lidí a hnutím hippies v tomto období, do jehož kontroly byla Ústřední zpravodajská služba zapojena. LSD brali také všemožní umělci a díky těmto experimentům vznikl proud psychedelického rocku.

Ken Kesey

Nevázaná kultura hippies, která na veřejnosti podporovala mír a volnou lásku, byla na konci šedesátých let ,,infiltrována“ násilím, které ji úspěšně zastrašilo a hippies směřovalo k zániku. V tom měl prsty kvazi člen hnutí hippies, americký hudebník, zločinec a masový vrah Charles Manson se svou sektou, motorkářským klubem Hells Angels. LSD se již během šedesátých let dostalo do ilegality. Experiment skončil.

pokračování příště 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Danny 2021-02-13 09:14:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od té doby, co vím o pozadí hudebního průmyslu a MK ultra, nemůžu kapely jako Beatles a další výše zmiňované „legendy“ ani cítit. A to nemluvím o současných popových hvězdičkách. Z těch to oblbování lidí jenom sálá.
Bohužel, většina lidí si myslí, že hudebníci si vymýšlí, když říkají, že uctívají satana a neberou vážně, když o tom i zpívají. Prostě si řeknou, že je to póza, aby byli zajímaví.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-13 09:39:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Párkrát jsem slyšela zajímavý výrok, že největší vítězství Satana je přesvědčit lidi, že neexistuje. Je to hodně na zamyšlení.

Ikona diskutujiciho Jirka H 2021-02-13 11:58:00
Ikona diskutujiciho
sipka

To je proto i důvod proč ty slavné a známé kapely které zná celý svět neznám a neposlouchám, protože mě nezajímají a protože mi kolikrát to co zpívají ani nedávají smysl jelikož můj mozek není nastaven na tyto povrchnosti, o neexistenci satana jak zmínila Alue je zajímavá úvaha a dává to i smysl. Protože si lidi v tu chvíli myslí že mohou dělat co chtějí a žádné „následky jim nehrozí“. Když někdo je chce varovat aby nevzývali satana že to nedopadne dobře ještě na něj osočí že žádný Satan neexistuje a že je strašpytel že se bojí tohoto „zábavného rituálu“. Takže Satan má dokonalé krytí na spřádaní plánu ke kterému mu ovce ještě ochotně pomáhají.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-13 12:04:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé je, že Čarodějnictví ve slovasmyslu náboženství (neboli Řádný kouzelnický kruh, či Druidství / nejnižší stupeň satanismu) na démony a na ďábla nevěří, je to vyložené součást daného náboženství, součást víry. A přitom ho celou dobu uctívají v podobě božstev a ještě s ním spolupracují, no když jsem studovala jejich učebnice, tak jsem nevěděla jestli se mám smát nebo brečet 🙂 … nad tou jejich debilitou.
Ale lidi v kostele taky neví komu se vlastně klaní. Tak je to pořád stejný systém.

Ikona diskutujiciho Jirka H 2021-02-13 12:15:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem byl malý tak jsem byl v kostele se podívat už ani nevím kde tenkrát jsem byl hodně zvědavý jak to tam vypadá a neznal jsem tyto věci, zvenčí vypadal krásně ale jakmile jsem byl konečně vevnitř měl jsem z toho divný a stísněný pocit, bylo to tam docela temné a všude tam byli obrazy toho krista v agonii na kříži, jak kříž nese dokonce byla vidět i krev jak z něj teče lidi kteří mumlali divná slova při motlitbách mi připadali jako zombie a z nich jsem měl taky divný pocit v tu chvíli po pár minutách jsem chtěl jít co nejdříve ven protože se mi tam vůbec nelíbilo, od této doby jsem se kostelům začal raději vyhýbat a až po 20 letech co jsem narazil na vaše stránky a přečetl knihu Anděla strážného jsem se dozvěděl proč tomu tak bylo a o to víc mě to překvapilo že jsem nebyl od té úvahy daleko od pravdy. Obecně světová náboženství mi v něčem dost smrděla a nevěděl jsem ani proč ale uiž kvůli těm válkám a vraždám ve jménu náboženství mi dalo v přesvědčení že tohle není cesta pro mě a že musím pravdu hledat jinde. Ta víra v přírodní a vesmírné zákony je vlastně to jediné co se mnou rezonuje.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-13 12:34:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám kamaráda, kterého jako malého bábi tahala do kostela. Ale když vešel dovnitř, viděl jak ze zdí celou černé bytosti podobné drakům s červenýma očima. Hrozně se jich bál, křičel a vždycky už před kostelem kopal vší silou babičku do kotníků… nakonec to vzdala a nechala ho napokoji.
Já jsem se pro změnu držela futer. 😀

Ikona diskutujiciho Přemek 2021-02-19 02:40:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, takže naši předkové, staří Slované uctívali v božstvech nevědomě také satana? :-O

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-19 09:06:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, stará božstva jsou temná. Na tuto skutečnost odkazují rituály, praktiky, zaklínadla a symboly které se při jejich vyvolávání používají a také prohlášení, že každý z nich má dvě tváře. Dobrou a zlou. Dobrá se projeví když uctíváš a děláš co se bohovi líbí, zlou když ho nějak urazíš (to samé platí i pro boha křesťanů, má tě rád jenom když děláš co chce). Vypovídající je i fakt, že si čarodějnické kruhy mohou vybírat z libovolného pantheonu – včetně slovanského – a praktiky stále fungují, to znamená, že bez ohledu na pantheon oslovuješ pořád jednu a tutéž sílu.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-13 11:17:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tých spevákov v článku ani nepoznám, (možno hudbu áno z rádia). Navyše ako má Alue vo zvyku písať text nad obrázok, no chcelo by to mená rovno pod obrázkom pre nás neznalých, pozerám na fotku Joni Mitchell a pod tým nápis Jimi Hendrix, tak som chvílu myslel že Hendrix bol transexuál ale nevadí človek sa po chvíli zorientuje. Akurát o nejakom Mansonovi som nedávno čítal ako trýznil svoju priatelku, nepúštal ju von alebo ju vyhodil von bez oblečenia. Vraj zo začiatku bol okúzlujúci ale keď sa k nemu nasťahovala začalo peklo. Bola tam aj fotka toho okúzlujúceho Mansona, jasný satanista, neviem čo holka čakala.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-13 12:18:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Išlo o Marilyn Mansona, len pre upresnenie. Marilyn Manson: Jeho pseudonym je spojením krstného mena americkej filmovej hviezdy Marilyn Monroe a masového vraha Charlesa Mansona

Ikona diskutujiciho JARCA 2021-02-24 16:18:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Axel Rose ze skupiny Guns’n Roses je podobně „máklej“ jako ten Manson. Vsichni rokeři – tím myslím I v ČR a SR – jedou na drogách. To odhalení všech umêlců bude masakr.

Ikona diskutujiciho NoName 2021-02-13 11:46:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taková malá otázka která s tim nesouvisí….Nevíš jak je uo momentalně se Zlatým Věkem?

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-17 20:27:13
Ikona diskutujiciho
sipka

No asi vidíš že na prd, už sme tam mali byť 😀

Ikona diskutujiciho Přemek 2021-02-19 02:43:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Ti lepší z nás převibrovali a my ostatní jsme skončili zde, aby nám něco došlo. Rozhlédni se, co vše se děje. Máme se probudit.

Ikona diskutujiciho NoName 2021-02-24 15:26:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpovědi🤔

Ikona diskutujiciho Emily 2021-02-13 11:53:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to na čele toho kozla Slipknotu a kolem něj symbol devíticípého slunce?

Taky, čím víc to vidím s odstupem a z jiného úhlu s doplněnými informacemi, tím více se té jejich hudbě vyhýbám. U nás jede čas rock rádio, a já jen automaticky chodím a vypínám to, když často slyším i ty texty… brr.

Jinak to mi úplně dává smysl, to k zamyšlení. Protože člověk může uzdravit jen to, co akceptuje. Tím myslím to, že přijme pravdu jako fakt a potom s tím může pracovat. Jak může ozdravit něco, když popírá, že to existuje a utíká od toho a věří raději lživým iluzím?
Vidím stejný vzorec u lidí, dokud například nepřijmou nějaký svůj problém, lekci, oddělují se od něj, rozptylují se blbostma…. tak se to jen zhoršuje a zhoršuje, dokud se člověk té výzvě nepostaví čelem, protože právě na tom vyroste a zlepší svůj život a zase bude o kousek blíže pravdě, když uspěje. Jako by největší hřích bylo to, když se někdo moc oddálí pravdě, Zdroji, své podstatě a potom automaticky trpí, protože je pro nás naprosto přirozené být prostě konstruktivní a žít v souladu se Zdrojem. Jakoby to utrpení bylo spíše signalizováním – hele, tady si zbytečně děláš problémy a věříš lžím, místo aby si žil podle hlasu své duše a měl se prostě fajn.

Jakoby prostě největším záměrem ega nebo padlých andělů (odděleného, že) bylo nás co nejvíce oddálit od Zdroje a pravdy.

Filozofické okénko. 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-13 12:00:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš dvě slunce, jedno je to přirozené co svítí na nebi a pak máš symbol temného slunce, black sun, schwarze sonne = saturn, symbol satana. Tady to u Slipknotu je temné s kozlí hlavou a výrokem ať se připravíš na peklo, tak víš, že odkazuje na symbol temného slunce.

K tomu druhému odstavci, líbí se mi výrok, že ,,deprese je následek životního stylu“. – Jinými slovy řečeno totéž.

Ikona diskutujiciho Jirka H 2021-02-13 12:07:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím že uvažujeme víceméně stejně, toto mohu osobně potvrdit co se mi před 3 lety stalo, do roku 2018 jsem život žil v přetvářkách iluzí a utíkal jsem před pravdou apod. a pak to stejně přišlo v ještě hlubším měřítku a přerostlo to až v hlubokou depresi. Skoro jakoby byl signál že jsem se až příliš moc vzdálil od svého úkolu kvůli čemu zde vlastně doopravdy jsem a ven jsem se z toho nedostal skrze prášky, drogy alkohol a cigarety jako to dělá většina lidí z okolí, ale sebepoznáním začal jsem se přijímat takový jaký jsem, začal jsem i přijímat svoje dary které mi byli dány například možnost astralního cestování a začal jsem tyto dary pomalu rozvíjet a to mě posunulo v životě hodně dále a svými činnosti jsem pomohl i dalším lidem kteří se pomalu začínali taky probouzet a poznali taktéž sami sebe. Takže ve výsledku je řešení prosté vzpomenout si co jste chtěli dělat když jste byli malí a jít za svým snem když jste dospělí a nepodléhat až moc stereotypu práce jídlo spánek. Já vždycky od mala chtěl cestovat a poznávat nová místa takže jsem v druhé polovině roku 2018 podnikl výpravu na vlastní pěst někam hodně daleko od domova a výsledkem bylo to že jsem konečně našel tu pravou partnerku se kterou vedu vztah dodnes a která si za 25 let svého života přála partnera který by ji měl rád takovou jaká je takže jakoby nás osud zavedl k sobě.

Ikona diskutujiciho adri 2021-02-13 12:02:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahá a v příštím díle se můžeme těšit na satanismus u hipíků

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-13 12:06:43
Ikona diskutujiciho
sipka

no co si myslíš, že bylo to jejich fetování a nezávazná ,,láska“

Ikona diskutujiciho Jirka H 2021-02-13 12:26:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuji si na spolužáka co hodně miloval rock a hodně propagoval hnutí Hipies a jejich mír a láska myšlenka hodně dobrá takže jsem o nich něco četl ale jak jsem viděl že berou i drogy a hulí i marihuanu rychle jsem své zájmy přesunul někam jinám protože tohle mi až moc něčím smrdělo. Je hodně zajimavé že i když jsem v té době pravou povahu Hippies, hudebního a rockového průmyslu neznal a některé rockové písně (hlavně nezávislé) se mi líbili. U většiny hlavně hodně známých a společensky uznávaných jsem vnitřně cítil nepohodlí jako kdybych měl dar tyhle špinavé praktiky vycítit a přirozeně se jim vyhnout, už od mala mě nějak moc nebavili televize a nechápal jsem jak mohli rodiče u nich civět i 8 hodin v kuse a odmítat se mi věnovat když jsem je nejvíc potřeboval. Když se mi spolužáci ptali co poslouchám za hudbu a já řekl že žádnou protože prostě nemám žádného favorita a je mi véceméně jedno co v rádiu hraje když už to musím slyšet tak reagovali jako kdybych provedl nějaký nepřípustný hřích jak si dovoluji odpovědět že žádnou hudbu neposlouchám. Já se vždy zajimal o díla které byli nezávislé a nebyli v mainstreamu moc známé a tudíž nebyli tou skrytou vládou až tolik zmanipulované a vlastně díky ním jsem postupně blížil krůček po krůčku k pravdě. Proto mi je rodiče i školy snažili dokonce i zakázat dokud se nedostali do mainstreamu a nebyli vládou schválené. Takže dodnes prostě cítím jak se už od 90 let co jsem přišel na tento svět snaží nás kontrolovat a ovládat jak chtějí oni a není pro ně přípustné že si někdo jede svoje mimo aktualní trend.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-13 15:58:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Hipíci boli obyčajný ľudia ktorí boli proti systému a vojne. A oni boli satanistami (infiltrovaními medzi nimi) zmanipulovaní a zničení. Bolo im tolerované robiť hudobné festivaly a užívanie drog no a mnohí sa nedožili vysokého veku, systém sa ich takto zbavil (a ako bonus im podstrčili symbol peace ktorý je deštruktívny).

Ikona diskutujiciho adri 2021-02-13 17:45:36
Ikona diskutujiciho
sipka

jj vím, tráva lsd a různé drogy, prcání se všema a pak pěkně spolu, orgie … fuj .. i ten obrácený kříž jejich tzv. symbol míru nebo co … atd. ale urco se dozvime i neco noveho

Ikona diskutujiciho Petra N. 2021-02-15 00:25:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasně, a pak v 80. letech u disko-potrhlíků, následně u grunge a metalistů v devadesátkách, postupně se „hlavní“ styl mění, ale princip je furt stejný. Vymýt mozek, zblbnout, deindividualizovat a následně tahat za nitky.
Obyčejnou lidovku jen tak pro radost si teď už asi nikdo nezpívá, každý „čeká“ co mu kdo předvede. (no coby ? kakofonii a agresivní dekadenci, bo dneska jak muzika netrhá žíly a neždímá duši, tak je to „nuda“ a nemá to prý šťávu….).

Kdyuž jsme u toho, byla jsem před pár lety po delší době na Slovenku a spali jsme pod širákem někde na vršku mezi Brutovcema, Tichým potokem a Nižným Slavkovem. A ráno, když jsem se šla občerstvit k pramínku, ještě nebylo úplně světlo, mohlo být tak něco před pátou ranní… tak si to tam štrádoval nějaký místní horal s kosou a sekerou a zpíval si do kroku na celé kolo… krásně se to rozléhalo mezi horami, to vám bylo něco tak nádherného ! (Ještě jsem si překvapeně říkala, kdeže se tam vzal, tak časně, musel vyrazit ještě za tmy, tam nikde žádná vesnice poblíž není, nejblíž 2 hodinky cesty, a tohle bylo těsně pod hřebenem.) To byla muzika ! 🙂 Přímo od srdca.

Ikona diskutujiciho Lenka 2021-02-14 11:14:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, nemáš prosím tě nějaké informace o terapii rostlinou jménem iboga?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-14 20:45:20
Ikona diskutujiciho
sipka

nemám, ani jsem o tom ještě neslyšela, musela bych pogooglit

Ikona diskutujiciho Lenka 2021-02-15 06:02:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky, Alue, to já už pogooglila, jen mě napadlo, že máš o spoustě věcí přehled, tak jestli jsi něco nezaznamenala na své životní pouti i o této halucinogenní rostlině, nebo zda neznáš někoho, kdo terapii pomocí ní podstoupil.

Ikona diskutujiciho Král Miroslav 2021-02-24 09:54:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O programování mysli se v minulých létech napsalo dost, jenže nikoho nenapadlo až kam to povede. Lidé se rodí do svého životního údělu, karmy, kde je dán i konec života, jak zemřeme. Je jen otázka, kolik toho můžeme sami měnit, když je dán okamžik smrti. Takže ti, kteří podlehnou tomu satanismu, to mají naprogramováno. Stvořitel ví, co dělá, vše má svůj důvod. Nic se neděje samosebou. Duchovní bytosti (nějaký druh mimozemšťanů) se vtělí do svého osudu. Třeba jako obdivovatel satana. Ale i tvůrce této „hry“ dělá chyby a nyní se to snaží vylepšit silama pro Trumpa, aby své dílo zachránil.
Určitě víte, že logo na autech rozvážející testery je symbol egyptského boha smrti, že na letáčcích je latinský nápis Ipsos MORI (zemřete). Ale víte, že i náš symbol PES je taktéž symbol boha smrti, jen z boku. A ti fašisti, satanisti ve vládě to ani neschovávají. Dnes se v Senátu tak lehce rozhoduje o naší budoucnosti, samozřejmě do doby, kdy tomu udělá přítrž armáda USA. Uvidíme…….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-24 10:03:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš někde zdroj na ten Ipsos Mori? Mně to našlo jenom tohle: https://en.wikipedia.org/wiki/Ipsos_MORI
Chci to vidět na vlastní bulvy a nevím kde to mám hledat.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-24 12:00:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ipsos mori je spoločnosť ktorá sa zaoberá výskumom trhu takže jej logo može byť na hocijakých letákoch. Takže je aj na niektorých letákoch – dotazníkoch týkajúcich sa testov. Nemusí to teda nič znamenať no každopádne je to blbá náhoda a to človeka trošku vydesí keď tam vidí ten nápis.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek