7 Častých problémů s aurou

6.3.2021 v Energie 11

Aura je energetické pole, které obklopuje vše živé (ale i neživé). Lidskou auru se snažilo studovat mnoho okultistů i vědců. Od Kirlianových fotografií až po léčbu krystaly. Všichni, kteří chápou existenci aury jako fakt, se pokusili analyzovat auru, nebo v ní detekovat možné problémy. Aura totiž není jen energetické pole, ale také informační pole, které lze potenciálně použít k diagnostice.7 Častých problémů s aurou

 

1. Nedostatečné spojení se Zdrojem
Je to velmi častý problém, zejména v dnešní době. Jak se mnoho lidí odvrací od duchovního života směrem k materialismu, zapomínají přitom, že jsou součástí něčeho většího, něčeho jedinečného a inteligentního. Podle všech dochovaných starověkých zdrojů máme uvnitř sebe božskou jiskru, díky které jsme stále v kontaktu s Vesmírem, nebo vyšším Já (jaký název je vám milejší).

Důvod: Čerpáme energii z jídla, vody a prostředí, zatímco nás Země podporuje a uzemňuje. Soustředíme se na hmotu a základní životní potřeby. Když dlouhodobě zanedbáváme svoji duchovní podstatu, začneme se cítit odpojeně a naši auru to oslabí. Cítíme se dezorientovaní, smutní a bez inspirace. Pocit odpojení od Zdroje hlásí i lidé po zasvěcení do Reiki (či jiného destruktivními systému), kteří se provinili praktikováním černé magie, nebo kteří v nějakém duševním pobláznění zapudili svého Anděla strážného. S takovými věcmi si nikdy nehrajte, následky mohou být závažné.

Řešení: Musíme znovu navázat spojení se svou spiritualitou a věnovat tomu svůj nabitý rozvrh. Zavolejte svého strážného anděla a zkuste ho vnímat. Meditujte. Modlete se před spaním. Zkuste inspirativní duchovní literaturu, nebo nějaký pěkný rituál, či cvičení. Vzpomeňte si na svou skutečnou podstatu. Nejste vaše tělo, jste nesmrtelný věčný duch.

2. Parazitická vlákna
Socializujeme se a zapojujeme se do různých druhů vztahů, při kterých vznikají energetická spojení mezi námi a lidmi, se kterými jsme v kontaktu. Učíme se tak i důležitým životním lekcím. Ne všechny naše vztahy jsou však užitečné.

Důvod: Jsou chvíle, kdy se setkáváme s lidmi, kteří ztratili životní směr. Dočasně nebo dlouhodobě, tito lidé mají nedostatek energie. To u nich vytváří „žízeň“ po energii. Aby ji získali, je třeba se „spojit“ s obětí. To je však pro ně vždy výzva, protože máme několik obranných mechanismů, které naši energii brání před cizími vpády. Tito lidé se proto často snaží vyvinout si s námi patologický vztah s častými výkyvy nálady, ve snaze otrávit naše srdce pocitem viny a bolesti. Tím se vytvoří parazitické vlákno, ze kterého tito lidé drancují naši životní energii. Moderní lidé tomu říkají „toxické vztahy“.

Řešení: Rituály pro přetnutí energetických pout jsou nejlepší způsob, jak se (duchovně i duševně) osvobodit. Je-li to nutné, měla by být samozřejmě poskytnuta také psychologická pomoc. Toxický účinek na váš život a duševní zdraví může být závažný.

3. Praskliny v energetickém štítu
Jedná se o velmi účinný obranný mechanismus, který používáme proti nižším vibracím, kletbám a černé magii. Někdy však může tento štít propouštět.

Důvod: Tyto díry v energetickém štítu se nejčastěji vytvářejí po psychickém útoku. Tento útok může nastat ve formě hádky, vydírání, přehazování viny a jiné špíny na nás. Psychická bolest a smutek nás oslabují a proto mohou psychické útoky po čase proniknout do našeho štítu a nakonec ho prolomit. To vytvoří šrám, díky kterému jsme zranitelní i proti budoucím útokům.

Řešení: Posilujte svou auru vizualizacemi, meditací, pečujte o své duševní zdraví a pokud máte v blízkém okolí někoho kdo vám ubližuje, je nutné se ho zbavit. Když budete žít v harmonii sami se sebou a nenecháte si od nikoho ubližovat, vaše aura se zacelí a bude opět silná. Můžete si pomoci i cvičeními pro získání energie, nebo energetickými pomůckami. Pamatujte ale, že tyto praskliny jsou hlavně následek životního stylu a dílo lidí se kterými se stýkáte, tam je potřeba cílit řešení a konstruktivní změnu.

4. Slídiči
V čarodějnictví existuje druh černé magie, která umí vyrobit parazity, kterými pak někteří černí mágové špehují své oběti před sesláním hlavního drtivého kouzla. Vytvářejí „slídiče“ a někteří z nás je mohou mít v auře.

Důvod: Slídiči jsou inteligentní zbytky duchovního útoku, živí se z energie oběti na kterou byli posláni a černému mágovi hlásí co oběť dělá, nebo co si myslí. Je to jedna z nejtemnějších forem čarodějnictví. Už jste někdy měli pocit, že vás někdo stále sleduje? Že ví, co děláte? Špehuje vás? Zjevuje se vám večer před očima jeho obličej? – Vytvoření slídiče je velmi populární mezi černými mágy.

Řešení: Ve skutečnosti to není samostatná entita, ale produkt černé magie. Je třeba vyhnat z aury tohoto mága. Tradičně se k tomu používá pálení Dračí krve (daeomonorops draco). Pryskyřice se pálí samostatně nebo spolu  s vavřínovými listy, hřebíčkovými pupeny a špetkou červeného kajenského pepře. Dračí krev je pryskyřicí několika botanicky odlišných stromů. Tato pryskyřice temně rudé barvy se hodí pro účinné očištění od silných destruktivních energií. Již v antice se používala jako nejúčinnější očistný prostředek. Ve středověku pak byla oblíbená při exorcismu. Její ochranné účinky se při vykuřování projeví okamžitě. Dračí krev má také antimikrobiální, antibakteriální a antivirové účinky.
Pokud víte, kdo konkrétně to dělá, proveďte tento rituál: Rituál s růží: Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou?

5. Emoční bloky
Celé naše tělo je propleteno sítí mediriánů, kudy protéká vitální energie. Existuje sedm známých hlavních čaker, ale existuje i mnoho dalších sekundárních. Pokud prožijeme něco hrozného, nebo myslíme destruktivně, naše emoce způsobují oslabení toku energie v našem systému a naše aura se tím oslabí.

Důvod: Naše energie (nebo čakry) může být oslabena nebo infikována našimi pocity, traumaty a těžce prožívanými životními událostmi. Sami jste zdroj vlastních energetických problémů tím že máte depresi, jste zádumčiví, nešťastní, nebo nepřející, závistiví a myslíte destruktivně. Samozřejmě, že nikdo není 24/7 pořád šťastný a neskáče neustále štěstím do stropu, ale pokud trpíte na deprese a chronické destruktivní myšlení, je to problém, který je důležité řešit. I v kooperaci s odborníkem, pokud to váš stav vyžaduje.

Řešení: Pálení Myrhy a Palo Santo je oblíbený způsob, jak uvolnit emoční boky z aury. Můžete také používat vizualizace určené pro posílení energií a aury, jako třeba tohle, nebo tohle. Nebo se můžete léčit u stromu, abyste získali správnou energii. Pracujte na svých duševních traumatech, neduste v sobě emoce. Když něco cítíte, dejte tomu průběh, jinak se vám udělá bolestivý knedlík v krku, nebo nebudete moct trávit, nebo se začnete od potlačených emocí dusit. Špatný duševní stav neberte jako normu a nenechte se od okolí infikovat destruktivními návyky, nebo názorem, že být v depresi a nenávidět sebe, život a jiné lidi, je normální, že to má každej. Když vás něco trápí, pracujte na tom a nenechte se tím udusat.

5+1. Energetické zbytky
Naše aura je jedinečné a inteligentní pole energie. Data přicházejí a zase odcházejí. Aura není statická, protože pořád reaguje se vším okolo nás. Někdy se přihodí špatné věci a naše aura reaguje vytvářením obranné energie.

Důvod: Aura, mohla odrazit psychický útok. Někdy se informace z útoku ukládají, aby bylo možné pochopit co se stalo a vědět, jak s tím v budoucnu zacházet. Říká se tomu „energetické zbytky“. Není to špatná energie, je to paměť uložená v astrální energii uvnitř naší aury. Tato energie nám však může připadat stagnující a „těžká“. Nedostatek čerstvé duchovní energie může být ve skutečnosti způsoben těmito zbytky. Musíme je proto pravidelně čistit.

Řešení: Proveďte libovolný očistný rituál, který máte rádi. Ať už to bude vizualizace, zpěv, meditace, studená sprcha, léčba u stromu, použití přírodních křišťálů, nebo se očoudíte vonným kouřem. Vyčistit zbytky je maličkost.

7. Nedostatečné uzemnění
Při interakci s okolím se věnujeme zahlcujícím činnostem. Proto nás někdy zaplavuje nadměrná energie. Tato nadměrná energie je součástí obranného mechanismu a měli bychom tuto energii vždy vyvažovat.

Důvod: Protože tato energie může způsobit nerovnováhu v naší auře, musíme ji pravidelně odstraňovat. Proto je potřeba pravidelné uzemnění. Je to technika, kterou používáme vždy, když zažijeme ohromný zážitek, nával emocí, nebo když máme rozlítané chaotické myšlenky, jsme hyperaktivní, nebo máme naopak blbou náladu, nic nás nebaví, nebo se nemůžeme na nic soustředit.

Řešení: Pokud jste na vykuřovadla, k uzemnění se používá Pačuli. Nebo použijte už zmíněnou léčbu u stromu. Nebo pokračujte sem:
Takto poznáte, že nejste uzemnění: Symptomy a příznaky
Energetické uzemnění: Jak na to

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho izairi 2021-03-06 10:39:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimo téma:
Právě jsem dokoukala nejnovější video. Moc hezké,a byl to fajn nápad,třeba já bych na morčíky neměla místo,a taky mám kocoura. Ale chci se tě zeptat,Alfíček si hraje na raketu? Jak přelétl tu klec,to bylo jako by měl raketový pohon 😀.

Ikona diskutujiciho Emily 2021-03-07 18:33:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsou tam zmíněné ty čakry, má někdo zkušenost s moxa svíčkami? Mělo by se jednat o čištění čaker.

Ale chápu, že zdravý člověk a vypracovaná psychika je vždycky alfa a omega. Ostatní věci jsou jen berličky a pomocníčci. 🙂

Díky za článek, Aluško 🙂

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-03-07 20:30:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je pěkný článeček. Mě se dříve týkal bod 3 (praskliny v energ. štítu) ale prakticky pořád mám problém s uzemněním. Musím na tom zapracovat. A teď jak to píšu, mám úplně chuť jít bosa v takové tmavé vlhčí úrodné půdě s pěknou tmavězelenou měkkou trávou s rosou ještě zrána než vzduch prohřeje slunce. 🙂

Ikona diskutujiciho .lak 2021-03-07 23:47:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vše se vším souvisí, 😀 juško máš doma tlustici? Strom štěstí.Ta harmonizuje vybrací prostředí a zabraňuje nedostatku. A vše jsou frekvence. A i auru vyladí že budete zářit. Z temných světů nízkovibrační „upíři se nechytají a prchají jak před svěcenou vodou která požehnaná schopnými ale tam opatrně na to /dal dostal/ protože i obnovení harmonie se může projevit destrukcí neznalých kteří to umí ale jen neuměle a třeba z mariánských pramenů jsou vyhlášené různými účinky a čistě technologicky ty zázraky se dají pochopit že s danými informacemi i hmota a energie s organizovaností navzdory naskočí jak má /je to na úrovni kvantových jevů popírající zažité standarty fyziky ale samozřejmě probíhají/ a primitivní lektvaristé a ranhojiči moc nechápou nebo i zarytě ne.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-08 08:28:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám tlustici. Je veliká a hodně stará, nedávno jsem ji omlazovala a nadělala jsem z ní další květináče. Je z pozůstalosti po mamince kamaráda a zdá se, že je velice ráda že skončila u mě doma. Je to fakt dobré kvítko, skoro nic nepotřebuje.

Ikona diskutujiciho Walkerways 2021-03-16 01:23:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím když si v noci lehnu občas při mzouravych očích vidim entitu která mě buď skrtila nebo jedla moji energii (nejrealnejsi pocit co jsem kdy měl)
Když se zaměřím na to co vidim cítím že s v tom místě něco děje ale nic špatného jen energie nebo tenze dejme tomu.. Zažil jste to někdo nekdy?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-16 08:10:17
Ikona diskutujiciho
sipka

zkoušel jsi se nějak vyčistit? může to být parazitická entita a měl bys ji zvládnout sundat, když budeš fakt chtít… tyhle parazity má většina lidí, ale nevidí je

Ikona diskutujiciho Šárka 2021-03-16 14:43:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,prosim tě chci se tě zeptat.Když do tebe někdo otiskne svou energii,jak s tím pryč.
Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-16 15:54:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš jako když se potkáte někde venku? – jakýmkoli návodem na očistu energií a podde potřeby opakovat, nebo kombinovat několik společně.
Ideální je toto: https://aluska.org/jak-spravne-nasavat-energii-ze-stromu/

Ikona diskutujiciho Akimo 2023-02-08 00:38:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se před očima objevoval při usínání objevovala tvář mého psychiatra, zbavila jsem se ho když jsem se tomu svými myšlenkami postavila.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-08 10:22:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi by bylo vhodné změnit psychiatra, kdyby se problém vracel.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek