Chyby v matrixu: Bilokace a kvantové superpočítače

14.7.2022 v Matrix 36

V posledním článku, který popisoval chyby v matrixu, jsme se věnovali tématu výskytu dvojníka. Další velmi zajímavá chyba v programu je bilokace. V takovém případě nejde o kontakt kopie s originálem, nýbrž o situaci, kdy je určitá osoba spatřena na jednom místě, zatímco se prokazatelně nachází někde úplně jinde. V minulých staletích byla tato schopnost připisována především svatým a adeptům magie. Věřilo se dokonce, že dokážou tento stav vědomě navodit.
To je samozřejmě mimořádně zajímavé, protože by to znamenalo, že někteří lidé mají schopnosti aktivně zasahovat do procesu projekce hyperprostoru skrz matrix.Tato událost se stala v roce 1810 v Londýně. Anglický politik Pill potkal v St. Germain Street básníka lorda Byrona, který se tam procházel s přítelem. Byla to velice podivná situace vzhledem k tomu, že Byron se tou dobou nacházel v Řecku – upoután cholerou na lůžko. To koneckonců jednoznačně dokládá i korespondence, kterou si oba muži v této záležitosti vyměnili.

V 19. století v Montrealu zažil bilokaci spisovatel Mark Twain. Na večírku spatřil svou známou, kterou předtím řadu let neviděl. Bylo mu divné, že ho očividně nechtěla pozdravit a bavila se pouze s ostatními hosty. Na druhý den mu byl doručen od té samé dámy dopis, ve kterém ho zvala na návštěvu. Když k ní přišel, pochopitelně se zeptal, proč se mu předešlého večera vyhýbala. Ona však celá užaslá odpověděla, že do Montrealu přijela teprve před několika hodinami z Quebecu.

Třetí zajímavý případ bilokace jsem zřejmě zažila na vlastní kůži, když mi bylo asi 14. V běžný pracovní den jsem ráno přišla do školy a zjistila jsem, že spolužáci, kteří se ráno scházeli v hloučku před školou a čekali až se dveře otevřou, se se mnou nebaví a ignorují mě, jakobych je něčím urazila. Jelikož jsem si nebyla vědoma prohřešku, opakovaně jsem se jich ptala, co se stalo. Zprvu odpovídali: „Však ty víš moc dobře, nehraj to na nás.“ Když jsem se opakovaně ptala, vysvětlili mi, že mě předchozí den viděli v centru města. Zdravili mě, volali na mě, ale já jsem na ně údajně nereagovala, což pochopili jako schválnost. Na to jsem jim odpověděla, že to není možné, protože jsem předchozí den v centru města vůbec nebyla, ve skutečnosti jsem byla celou dobu doma a seděla jsem nad výkresy. Když jsem spolužákům řekla, že jsem to nebyla já a že si mě spletli s někým jiným, všech pět se na mě obořilo, že to není možné, protože bilokovaná kopie měla moje oblečení, moje vlasy a můj obličej.
Tento zážitek se nikdy nepodařilo objasnit a byl to jeden ze silných momentů v mém životě, který mi ukázal, že tento svět není takový jak se zdá. Že nás klame a že žijeme ve světě iluzí. Nebo vážně věříte tomu, že by mě děti, které se mnou sedí pět dnů v týdnu v lavici, nepoznaly?

Pokud se vám články na toto téma líbí, přečtěte si také:
Chyby v matrixu: Svět je jiný, než se zdá. Prolínání realit je toho důkazem
Chyby v matrixu, které mají periodický výskyt
Chyby v matrixu, při kterých mizí lidé a dochází k cestám v čase
Výskyt dvojníka jako chyba v matrixu: Může vám i zachránit život


Vědci z National Institute od Standards and Technology v Coloradu byli prvními, kterým se podařilo zařídit setkání atomu berylia s jeho dvojníkem. Vycházeli  ze základní teze kvantové fyziky, podle níž se atomy mohou nacházet v několika různých kvantových stavech současně – pokud je nikdo nepozoruje. Teprve v okamžiku pozorování se rozhodne, která z možných alternativ se promění v realitu našeho světa.
Vědci ostřelovali ještě nepozorovaný atom berylia laserovým paprskem a podařilo se jim získat dvě identické kopie, které se lišily pouze v jednom kvantovém čísle, tedy jedné možné alternativě. To samo o sobě je více než udivující.
Coloradským badatelům se však následně podařilo ještě něco významnějšího: dokázali dva atomy, tedy originál a jeho kopii, prostorově oddělit a to na vzdálenost 83 nanometrů, neboli 83 miliontin milimetru.
To se jeví z hlediska běžných lidských poměrů jako naprosto zanedbatelná záležitost, jenže ve světě atomů je to úctyhodná vzdálenost. Už se nedá mluvit o mikrokosmu. Na druhou stranu však vědci nechtěji hovořit ani o makroskopickém měřítku, a proto zavedli nový pojem mezoskala, čili jakýsi mezistupeň.

Výsledek experimentu představuje revoluci. Po dlouhá desetiletí totiž vědci tvrdili, že všechny ty bizarní, selským rozumem nepochopitelné zákony kvantové fyziky platí jen v mikrokosmu. Na makroskopický svět neměly mít žádný vliv. Teď však vidíme, že to není tak docela pravda. Podle všeho se podivné zákonitosti kvantové fyziky projevují i v naší makroskopické rovině, a to větší měrou, než jsme si doposud vůbec dokázali představit.

Experiment je významný také pro oblast technických aplikací teoretického poznání. Konkrétně se to týká vývoje kvantových počítačů. Existují totiž koncepty (i s praktickými výsledky), jejichž snahou je využít jednotlivé atomy nebo molekuly jako počítačové procesory. Kdyby však bylo možné získat z takových mikročipů dvojníky, kteří by navíc dokázali plnit několik funkcí najednou, představovalo by to obrovskou katastrofu pro banky, tajné služby, prostě pro všechny instituce, které pro své fungování potřebují kódovací systémy. Kvantový počítač by byl totiž snadno přenosný a vysoce efektivní nástroj v rukou schopného hackera. A nepodléhejte iluzím, tyto technologie už mají experti dávno k dispozici, jenom lidem venku se to ještě tak úplně neřeklo na plnou hubu.

Vraťme se však zpět k experimentu, který je významný pro interpretaci fenoménu dvojníků, jak je známe v naší makroskopické realitě. Vědcům se tedy podařilo získat dvě identické kopie atomu berylia, které se lišily pouze v jednom kvantovém čísle, tedy jedné možné alternativě. To znamená, že i kdyby se experiment neuskutečnil, došlo by dříve nebo později k jejich oddělení, jenomže ne v naší realitě. Pokud je tedy teorie správná, zpozorovali bychom v naší realitě pouze jeden z atomu, zatímco pro ten druhý by ve stejném okamžiku vzniklo nové, paralelní univerzum a to se vším, co k němu patří, včetně vlastního matrixu.

Experiment tak představuje potvrzení, že k setkání s dvojníky dochází v důsledku překrytí dvou paralelních světů.

© aluska.org 2022Komentáře

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-14 09:45:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už se mi několikrát stalo, kdy jsem chtěl někoho vidět a mentálně mi to bylo jakoby znemožněno. Třeba mi někdo kolem, nebo v autě přišel „zajímavý“ něco tam bylo jinak, já se na to chtěl zaměřit a prostě, jako kdybych se tam neměl vůbec koukat, nedalo se to navnímat a něco tomu ještě pomohlo, abych se kouknul jinam a ne tam…
Stalo se mi to několikrát za život..Jako by ta osoba, auto nemělo co dělat, ale je tam…Teď se mi to stalo minulý týden.
Třeba vidíte tam někoho, ale vůbec si nedokážete zapamatovat, jak ta osoba i vypadala…Přitom není problém mit ten otisk obličeje nějakou dobu v hlavě.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-07-14 12:38:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V dobách, kdy jsem bydlel ve městě a provozoval stánek s občerstvením, kde se strašně rychle seznamujete, tak mi v hodně případech lidi říkali, že mě potkali někde, kde jsem rozhodně být nemohl a fakt ta podoba byla údajně tak reálná, že se se mnou chtěli dát do řeči a já prý nereagoval. Nemohli si to dát dohromady, protože znali mojí povahu a věděli, že bych to nikdy vědomě neudělal. Tak si to nechali opravdu jako záhadu. Mně osobně se to ještě nestalo, nebo si to neuvědomuju. Ale mám zkušenosti s mizením lidí nebo naopak, že se objeví na místech, kde předtím nikdo nebyl. Jednou jsem chtěl sledovat zloděje, co právě vykradli trafiku a přivolat policajty a najednou mě za rameno chytne nějaký týpek přes dva metry vysoký a řekně mi šeptem nech to být a šel dál. Byla to rovná ulice asi sto metrů, nikde žádný baráky ani zákoutí jedna hodina ráno a já si byl jistý, že za mnou nikdo celou dobu nešel a takovýho obra bych si určitě všimnul.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-14 13:07:06
Ikona diskutujiciho
sipka

OOooo :O !!! To byl strážnej anděl… určitě.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-14 13:54:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Sanuel:
Wau tak to musel být silnej zážitek. A chlápek odešel, nebo zmizel? On taky normální člověk nešeptá na cizího člověka…

Dneska se mi vybavil jeden zážitek ve snu. Je to asi 3měsíce, co jsem četl články s Gene Decode..Tam popisoval, že je několik realit a v některé Němci vyhráli, v další vyhrál DeepState a v další třeba žádní DeepState ode dne nezávislosti nebyli…prostě se tam žije daleko líp a bez válek. Tam popisoval, že dokáže i vnímat určité reality/časové osy, které prožívá jeho duše tam. A že i zažil, kdy většinu lidí na planetě zabily atomovky deepstate a plán se jim povedl.
Teď k věci:(ve snu) v noci mě vzbudilo obrovské hřmění, jako při bouřce a já věděl, že už je konec a ještě několik sekund jsem žil, než byla už jen tma a naprostý klid. Asi mě to uplně roztrhalo, nebo nějak vypařilo, nevím..ale byl to skutečně dost divný pocit opuštění těla. Ale v tu dobu jsem věděl, že v tom nejsem sám…Takže asi skutečně v jiné realitě se to stalo a zde prožíváme nejspíš jinou kolej..Protože od minulého roku mam v sobě jiné pocity, co se týče reality, kterou jsem jinak vnímal/cítil.

Jen už si nevybabuju, který článek jsem četl, ale přišel mi hodně zajímavý.
Dám příklad stránky zde:
https://vitazstvosvetla.org/the-galactic-talk-a-gene-decode-28-1-2022-6-cast/
Ale skutečně nemohu najít, v jakém článku toho bylo dost popisováno, je tam víc dílů.
https://vitazstvosvetla.org/page/3/?s=gene+decode&et_blog

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-07-14 15:49:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím to. Popisované chyby jsou důkazy o tom, že s tímto světem je něco hodně v nepořádku. Kdyby byl skutečný, nemohly by se v něm vyskytovat tyto chyby a spousta dalších věcí.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-07-14 19:23:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kvantová teória sa nepovažuje za dokonalú, pretože nedokáže vysvetliť jav interferenčných čiar a difrakčného spektra tvoreného hranolom, tudíž aj kvantové počítače založené na tejto teórii sú nedokonalé. Bolo dokázané, že kvantový prenos dát je možné hacknúť. Atomisti musia najprv vysvetliť odkiaľ sa berie energia pri výbuchu atómovej bomby, pretože z atómov to nie je. Už Nikola Tesla povedal: „jadrová energia je ilúzia“. Energia nepochádza z hmoty, vzorec E = mc2 nie je správny. Dokazuje to efekt fantómových listov Kirilianovej fotografie.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-15 10:33:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Jde o to, co je bráno ještě nedokonalé, nebo jak píšeš, pouze interferenčí jev. Kdy nejbližší realita by se mohla prolínat s druhou. A teď, podle jaké reality bere kvantový počítač data..A pokud tedy člověk jako pozorovatel tvoří onu realitu, co by se stalo, pokud by tu žádná bytost nebyla. Protože každý, kdo tu už žije má v mysli nějakou představu o světě. Takže udržuje stále tyto programy, aby fungovaly. A jak moc má kvantový počítač vliv na druhé..to mi připomíná film Země zítřka, kde počítač určoval, co bude a vlastně vysílal lidem do hlav, co je už danné. To by mohlo být třeba úmyslně, protože většina věštců vidí jenom katastrofy a ne nic pěknýho.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-15 10:50:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Týjo. Díky za tip na film, podívám se na to. Už jsem to viděla ale zapomněla jsem o čem to bylo. Včera jsem viděla film Den kdy se zastavila Země, hraje tam Keanu mimozemšťana co nakonec zachrání planetu Zemi.
https://www.csfd.cz/film/209089-den-kdy-se-zastavila-zeme/prehled/

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-15 13:13:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Není zač..Země zítřka je dost inspirativní.
Den, kdy se zastavila Země je taky můj oblíbený. Pak mezi ně patří ještě Proroctví:
https://www.csfd.cz/film/236435-proroctvi/recenze/
Pak ještě trochu téma budoucnosti
https://www.csfd.cz/film/215209-next/recenze/
https://www.csfd.cz/film/760491-valka-zitrka/galerie/
https://www.csfd.cz/film/762362-synchronic/recenze/
Trošku oddechovka
https://www.csfd.cz/film/906693-projekt-adam/recenze/
Spíš uvádím novější, který ještě nemusíš znát.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-07-15 20:26:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Problémom je, že všetky súčasné teórie (kvantovú nevynímajúc) sú orientované na hmotu. To spôsobuje to, že model toho z čoho sa atóm skladá je chybný. V strede atómu nebude protón a neutrón, ale niečo čo je spoločné pre mikrosvet aj makrosvet, t.j bude to musieť byť niečo čo sa dá nájsť v strede atómu, ale aj v strede palnéty aj hviezdy. 153 subatomárnych častíc doteraz objavených nebude to pravé orechové, pretože ešte nie sú u konca. Keď budú stavať sále väčšie a väčšie urýchlovače, tak budú dostávať ďaľšie a ďaľšie častice až donekonečna.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-07-15 20:30:29
Ikona diskutujiciho
sipka

A čo katastrofa opisovaná v Biblii ako veľká potopa? Myslíš, že nikdy nebola, alebo žeby to dával pisárom Biblie počítač do hlavy aby to napísali?

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-15 21:50:48
Ikona diskutujiciho
sipka

dodo:
Ano to určitě. Pořád mají přístroje jak z planety opic, proto jim toho hodně uniká a pracují s omezeným myšlením. Věděc je často zaměřen na to, co lze změřit počítačem a lupou..proto se lidé motají pořád kolem..Vše je jen pokrok a zároveň divadlo. Oni to vidí z pohledu 2D a ty 3D i z vrchu a klidně i 5D jak to bude vypadat.To je taky důvod, proč Morpheus říkal Neovi, že starší lidi už jsou riziko pro odpojení od Matrixu..Protože jejich mysl myslí strojově na základě pravidel( If-Than-else-end). To je možná ten boj, mezi stroji a lidmi..Kdo je ještě člověk, řídí se duchem a srdcem..ten, kdo je už hodně zasažen stroji, tak má život jen samé podmínky a pravidla, v kterých se už sám nevyzná a trvá mu vše dlouho, než vyhodnotí. Proto je ten člověk pak moc omezený, protože když jedu if-pokud, tak nemohu jet than ani else zároveň. Tady mě napadá dobrý srovnání s filmem Divergence a Rezistence.
https://www.csfd.cz/film/328760-divergence/recenze/
https://www.csfd.cz/film/365138-rezistence/recenze/
Tam taky byla holčina, která používala vše dohromady a ne jen jeden směr. Jako je odevzdanost, sečtělost, upřímnost, neohroženost a mírumilovnost. To je to, že duch dokáže obsáhnout vše, ale škatulkování a bloky soustředí člověka na jednu energii, pak si myslí, že je potřeba jenom ta a ostatní jsou špatný a člověk se stává ovladatelný a je závislý na druhých..A proto tam byla divergentní, která byla nezařazená, protože měla vše v jednom a byla vlastně takový Neo.
Haha ale s tim subatomární částicí jsem nevěděl, o čem mluvíš, tak jsem musel zabrouzdat, co to je :))
Nejdřív jsem si to pletl s periorickou tabulkou prvků :)) tam jich je taky hodně 😀 tak díky.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-15 22:01:41
Ikona diskutujiciho
sipka

dodo:
Problémem bible je, že ji moc nevěřim a spousta statí byla určitě smazána/upravena..proto je tam nejspíš jen samá katastrofa. Ne asi na každém světě zažijou co my tady. Takže jsou to zápisky chyb druhých, nebo tvoření budoucnosti..to ví nejspíš jen ten, kdo to napsal a já se tu mohu jen dohadovat a přemýšlet nad tím, proč ji asi napsali a stále tápat..a někteří se klidně pohádají, protože si přečetli na netu tohle a tamto :))
Mohlo něco být, to netvrdím a klidně několikrát..ale jak dneska Aluška zmínila film: Den, kdy se zastavila Země..
Tam bylo hezky řečeno, že „ve chvíli krize se změníme“. Každý, kdo žije stále ve „snu“ nebo mimo tělo se musí střetnout s realitou a „dostat na dršku“, takže občas to nejspíš chce nějakou očistu, aby lidem bylo něco vzato, pokud si toho neváží. Jenže podle mě je to problém duše..stále se tu opakují stejné vzorce a stále se lidé už po několik Matrixú odmítají vzepřít autoritě a radši si hrajou na oběť… S větším tlakem by měla duše sílit..ale oni slábnou a jsou poslušnější. Proto se tu podporují mentálně zaostalé děti, IQ houpací sítě a jiní degenerovaní jedinci a dělají z nich chudáčky..protože duše si zvykne přijímat a věří tomu..díky tomu je Matrix tak silný..všude ve filmech vidíme superhrdiny, kteří zachaňují slabé..to je vše taky kravina illuminátů, aby slaboch věčně spoléhal na silného a popř. mu vynadal, proč to neudělal lépe..Každý se spoléhá na druhé a odmítá zodpovědnost pro svoji blbost, že buď se zaplete se špatným člověkem a dostane na kokos, nebo nekouká na cestu a zajede ho auto, tak vlastně slábne a odmítá žít zodpovědně..Dokud se budou silní starat o slabé, nikdy jim vlastně nepomohou, ale ubližují a oddalují jejich zkušenost.
A pokud je v bibli i něco užitečného, kolik lidí si něco vezme z hlášky typu: Nesesmilníš, cti svého otce a svou matku..kdo tohle má.Jasně, pokud se rodiče chovají jako burani, tak nemohou čekat na oplátku nic hezkýho..ale většina dnešních dětí prostě nectí nikoho a nic. Rodiče to předávají dětem a co si vezmou z mouder..Vše mají k dispozici. Pokud nečerpají zevnitř, tak alespoň můžou na internetu..a kolik z toho dodržují. Sednou k telce, pohádaj se s manželkou/manželem…pak si štrejchnou u sousedky/souseda a jede se dál. Lidi nadávají na svět kolem, ale jim to vyhovuje..
Takže zase mam svalovat vinu na bibli, na stroj, který člověku něco pouští do hlavy, nebo poslouchat sám sebe a převzít volant a zodpovědnost. Jen jde asi o to uvědomění, aby jsme měli nějaké srovnání..vše má nějaký smysl, něco nám to vezme a něco zase dá. Třeba ve filmu Next taky říkal, že pokaždý, když vidíme budoucnost se mění.
Už jsem tu psal dnes příspěvěk, kdy tedy můžem ještě měnit skutečně to, co se má stát a kdy to můžem změnit..
Třeba jen tím, že budem pasivní, dáme prostor oné budoucnosti..Já to uplně ve skutečnosti taky sám vlastně nevím, co ještě je dáno a co ne. Možná je dáno jen to, co si člověk musí zažít a změní to tehdy, pokud si to uvědomí a už tu lekci odmítne. Pak jsou tu ale i druzí, kteří jedou tu stejnou hru..takže jak moc to mohu změnit, pokud ostatní pojedou stále to samé a jak se tomu kdyžtak vyhnu, když už to odmítnu zažívat. Je to vše tak obsáhlé, že to by musel člověk vše zažít zajednou, aby to věděl a nebyl oddělen od zbytku relalit, který probíhají po jiných osách.
Třeba na tohle doporučím filmek: Mr.Nobody
https://www.csfd.cz/film/237198-pan-nikdo/recenze/

Ikona diskutujiciho dodo 2022-07-16 11:45:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Nezaškodilo by trochu sledovať čo sa deje vo vede. Nie všetko je špatné. Podľa Newtonovskej teórie sa predsa stavajú rakety, a lietajú satelity. A je faktom, že to funguje, lebo by ste nemali TV stanice zo satelitu a tak podobne. Neuveríte, ale existuje teória, podľa ktorej je možné všetko vyriešiť. Bola publikovaná v r.1978 a má názov „informačná teória existencie“, alebo aj „teória multidimenzionálnej reality“. Mainstreamová veda s ňou nenarába, pretože je skorumpovaná a prísne strážená. Maintreamový vedec nemôže publikovať čo sa jemu páči.
Problém je, že katastrofa celoplanetárneho rozsahu opísaná v Biblii nie je opísaná len tam, ale vo všetkých iných svätých knihách iných náboženstiev a mýtoch. Stalo sa to pred 12,000 rokmi a stane sa to znova. Má to periodický charakter. Samozrejme Biblia bola manipulovaná, preto je potrebné vedieť ktoré knihy z nej je možné považovať za relevantné. Doporučujem prvých 5 kníh starého zákona, ktorým sa inak hovorí aj Tóra.
Na porozumenie toho, čo sa v Biblii píše musíte vedieť ako to čítať, pretože to nie je možné čítať ako v kostole. Obsahuje dva príbehy. Povrchový, ktorý bežne čítame a druhý, ktorý sa objaví až po dekódovaní správnym dekódovacím kľúčom. Je tam veľa čísiel, ktoré sú kódmi. Ludia, ktorí to písali boli rovnakí ako my, nežili tak dlho ako sa tam uvádza ako napr. Matuzalem 969 rokov. Druhý príbeh je posolstvo pre našu dobu v ktorej teraz žijeme, pretože od r.1996 sme v časovom období, ktorému sa hovorí „koniec dní“.
Ja filmy nedoporučujem, pretože keď ide človek do kina, tak mozog musí nechať u dverí, hlavne u scifi tématiky. Môžem, ale doporučiť knihu, ktorá stojí za prečítanie.
Douglas B.Vogt: Gods day of judgment – the real cause of global warming

Ikona diskutujiciho Ema 2022-07-14 23:29:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tauri:
…aj mne sa to snívalo. O obrovskej katastrofe, ktorú vytvorili ľudia. Niečo ako atómovka. Tí, ktorí prežili, boli veľmi traumatizovaní. Ja som chodila s jedným dieťaťom za ruku a s druhým na chrbte v šatke pomedzi zdevastovanú krajinu, zdá sa mi, že zemina mala červený odtieň. Ľudia sa vracali k obrábaniu pôdy. Nič iné im neostávalo. Využívali každý voľný kúsok. Mala som pocit, že v tom sne som sa prebudila po tom, čo som na dlhší čas vypla vedomie v dôsledku traumy. Aj deti boli tiché. Iba všetko pozorovali…putovali sme dlho, pokým sme nenašli niekoho, ku komu sme sa pri obrábaní pole mohli pridať. Doteraz si pamätám ten zvláštny pocit, keď sa celý svet naraz zmení a myseľ sa musí prenastavit aj s telom iba na prežitie seba a detí. Na to sa nedá pripraviť.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-15 10:24:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Ema:
Podle mě se něco muselo stát, protože sen je někdy jen sen, který člověk hodí za hlavu, nebo je v astrále a pozná to..
Tohle bylo dost traumatizující a jak píšeš, člověka to změní. Proto se divím, že po tom všem je plno lidí stále takřka v pohodě..Z ničeho si nic nedělají a dokud nejde o ně, tak nic neřeší a i když jde o ně, tak to nehrotí. Možná, že by se jim rozsvítilo, pokud by tohle zažili a přežili to. Ale podle mě jich přežilo fakt málo, jen pár %. A jak je to dlouho, co se ti o tom zdálo?

Ikona diskutujiciho kiana 2022-07-15 14:21:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se mi (ale už dávno) zdálo o tom, že někdo chtěl zabít všechny lidi a vybombardovat celou planetu (ale jestli to byly atomovky, to nevím):
http://tvorba-reality.cz/04_PP_S_20101119_sen_19_11_10.html
Pak se mi ještě zdálo o Kanadě a tam to probíhalo trochu jinak (tam moc lidi nedávali do koncentráku, ale díky strachu a hladu se sami od sebe mezi lidmi vytvořily rabující skupiny, které byly „mimo“ v nějakém davovém šílenství) a tam přežilo o trochu víc lidí (všichni, kdo se nezapojili do davového šílenství a zároveň kdo dokázal utéct nebo spíš ujet do přírody), lidi se tím „probrali“, ale byli v šoku/paralyzovaní a zpracovávali světové emocionální trauma. Pak se mi začalo zdát o hrozbě mimozemské invaze (což byli především lidé pracující pro NWO v antigravitačních plavidlech) po které následoval tvrdý policejní stát NWO. Pak se mi zdálo o hrozbě CERNu (změna celého konstruktivního vesmíru na destruktivní chaos díky změně hmoty na antihmotu/temnou hmotu nebo vypuštění antihmoty či tak něco).

Jenže tyto sny, které se mi dřív zdáli, se nestanou (tomu už bylo aliancí zabráněno). A nové katastrofické se mi zatím (naštěstí) nezdály.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-15 18:23:04
Ikona diskutujiciho
sipka

kiana:
Každopádně, ať už to dopadlo zde, tak ve snu jakkoli, člověka to hodně změní a přehodnotí priority. To se mnoha lidem nemůže poštěstit. Protože pořád žijou v říši snů, že svět je tu jen pro ně a oni se jen vezou na proudu zábavy a vše, co dostanou je samozřejmost, jinak by se nenarodili. Proto oni takové věci nepotřebují vědět, protože by to nebylo o nich, ale i o jiných bytostech a přírodě. To by narušilo jejich divadelní hru, jak to tu skvěle zahrajou a ostatní jim budou jen tleskat…
Článek jsem přečetl, děkuju za odkaz. Tenkrát tam někdo dával i věci typu, že se je snažili dostávat do vesmírných plavidel a pak to s nima snad bouchlo.
(Mě se v astrále stávalo, že mě chtěli unést šediváci..normálně už jsem odlepoval i od země, ale musel jsem myšlenkou se zase přokovat a utéct…nevím, co měli v plánu, ale dle vibrací jim šlo spíše o probuzenější duše.
A taky je tam dost takových, co honí druhé..třeba se jim snaží brát energii, nebo hypnotizovat..na to tam jsou i spešl školy).
Zase záleží, co vše mělo už být, popř. co se nám všem snaží přes noc dostat do hlav, aby se člověk stále bál a pak to i vysílal, protože to bere jako hotovou věc. Všiml jsem si i na sobě, že člověku se občas něco z mentální úrovně od jiných dostane do pole/aury a je to jako maják. Jako, kdyby to pak mělo vysílat dál na další…člověk to zkoumá a má to tam nějakou dobu, dokud si to sám neodstraní a nevyzařuje jen skutečně to, co chce a ne to, co se na něho mentálně přilepí od odstatních. Proto je důležitý vyzařovat, být tou čistotou a září (něco jako ve filmu Temná věž) a přestat stále přijímat věci z okolí na mentální úrovni, jak by to asi udělal druhý a nebo, co si asi myslí a prožívali to za něho. Proto je život takový, jaký si ho uděláme a musíme přestat věřit ostatním, že je špatný..protože zažívali jen to zlé. Pokud je život zlý, tak bude..ale nemusí. Život nám nabídne cokoli, jen si musíme vybrat to hezčí a něco pro to dělat…v každém případě se tu za vše platí.
Ještě ten filmek Temná věž:
https://www.csfd.cz/film/263261-temna-vez/recenze/

Ikona diskutujiciho kiana 2022-07-16 15:01:36
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri: díky za inspirativní komentář, na ten film Temná Věž se kouknu (a Zemi zítřka jsem už kdysi viděla a něco mě v tom filmu zaujalo).

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-16 15:43:04
Ikona diskutujiciho
sipka

kiana:
Nemáš zač.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-07-15 09:02:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice pošeptal ale s takovou autoritou, že jsem neměl vůbec šanci mu odporovat. Takže to možná byl ten strážníček, ale byl ho teda pořádný kus. Jinak šel normálně dál přede mnou, ale takovým tempem, že bych musel běžet, abych ho dohnal. A já místo toho asi deset sekund stál jako socha, než jsem se z toho vzpamatoval a to už byl hodně daleko.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-15 09:52:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo to taky mohl být cestovatel v čase.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-07-15 09:23:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já měl podobných situací víc, ale vzpomněl jsem si na dvě ještě takový hodně zajímavý. Jdu nějakou ulicí ve městě a proti mně babča a celou dobu mě sleduje a usmívá se. Pak zahne do boční uličky a já přidám do kroku, abych se jí zeptal, jestli mě zná a do dvou sekund tam zahnu taky a ona nikde. Rozhodně neměla šanci za tak krátkou chvilku někam zajít nebo zaběhnout. Nebo když jsem jezdil do školy autobusem, tak po škole jsem si zvyknul na zastávce tak půl hodiny vždycky klábosit s nějakým dědou, možná tak desetkrát za sebou. Pak najednou tam nebyl, až mi to bylo líto a když jsem popisoval jeho podobu, tak ho údajně nikdy nikdo místní neviděl ani neznal. Už jsem ho potom nikdy neviděl.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-15 09:54:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Kouzelný dědeček hříbeček. To máš dost zajímavé zážitky.

Ikona diskutujiciho orel 2022-07-18 01:57:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Měl jsem podobný zážitek.
Šel jsem dlouhou rovnou ulicí, po celé její pravé straně byla vysoká zeď nějakého průmyslového areálu. Asi v půlce té ulice seděl na zemi žebrák se zkříženýma nohama a opíral se zády o tu zeď. Já almužny nedávám, tak jsem byl celkem rád, že jdu po opačné straně. Jak se blížím, tak vidím, že je to stařec statné postavy s velmi hustým úplně bílým vousem, dlouhým až na zem! V duchu si říkám: „Nó, to je teda stylovej žebrák, lepšího jsem ještě neviděl.“ Pak následuje další šok, když se zaměřím na jeho oblečení. Nic takového jsem na nikom neviděl, vypadalo to na nejnovější módu ze 17. století. Já jsem kliďas, tak jdu normálně dál a dochází mi další podivnost. Všichni žebráci, které jsem zatím viděl, se motali okolo centra města, kde chodí davy lidí. Tento seděl v zapadlé ulici, kde nechodí nikdo. I já jsem touto ulicí procházel jen omylem, poprvé a naposledy. Po 15-ti metrech se otáčím, s tím, že se k němu vrátím, ale už byl fuč. Přitom za tu krátkou chvíli, co jsem se nedíval, se nemohl nikam schovat.

Ikona diskutujiciho Ema 2022-07-15 19:19:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tauri
Ten sen sa mi sníval par mesiacov pred vypuknutím ošiaľu ko*ony…taktiez sa mi v tej dobe stále opakovalo v hlave stále dookola slovo vojna niekoľko mesiacov,vsetko pred tým, než sa to dostalo k nám. Snívali sa mi vtedy aj iné sny, z iných svetov. Ako som prišla pozrieť na nejakej mimozemskej lodi zem, konkrétne miesto, kde som chvíľu vyrastala. A spomínala som si na tento môj život. Mala som v tom sne iné nastavenie vnímania. Všetko sa odohrávalo naraz, neexistoval čas. Bola som tam aj nie. Celkovo sa mi snívajú sny, ktoré sa ťažko opisujú. My na zemi nemáme slová, ktoré by to vedeli opísať.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-15 19:55:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Ema:
Ha, možná by to chtělo nějaký menší díly, co kdo zažil a co zajímavého se mu zdálo, že mu to hodně uvízlo v paměti..aby člověk občas měl zážitky i druhých a trochu bylo spestření v tomhle bordelu kolem.
Mě se kdysi zdálo, co se mi stalo uplně do detailu. Takže jak moc teda můžem změnit realitu?
Byl jsem ještě dítě a po x letech takový dejavu, tohle už jsem zažil, protože ten „sen“ mi hoodně uvíznul v paměti. A to zrovna, co jsme měli k obědu i s teplotou místnosti a okolní vlhkostí. Takže dá se měnit tahle realita, nebo vibrujeme do jiných realit a tam se stane to, čemu dáváme pozornost..

Ikona diskutujiciho Ema 2022-07-15 23:39:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa by zaujímala jedna záležitosť, ktorá sa mi prihodila…vsetci asi poznáme film strážcovia osudu, však?
Tak ja som ich asi videla. Alebo som videla energie vesmíru. Nesmírně alebo vesmírne mocné, straziace hranice (zrejme mojej) reality. Vždy ich videla aj osoba, ktorá v tu dobu so mnou bola. Vošli do ľudí, obyčajných ľudí, kľudne aj detí, robotníkov, predavačov, hocikoho, v mžiku. Bolo to až strašidelné. Sledovali ma očami tých ľudí, uhrancivo, neustupne. Jednoducho som videla pred sebou ľudské schránky vyplnené nejakou pre mňa nezvyčajnou formou bytia. Vždy po tom, ako sa tieto energie prejavili, sa mi v živote stal nečakaný zvrat, ktorý som nemala možnosť ovplyvniť a ktorý dosť zmenil moje smerovanie v živote. Neboli to tragédie ani nehody. Len veľké životné zmeny, rozhodnutia, „náhody“ vedúce k totálnej zmene. Ale neviem, či dobrej alebo nie. Len som mala pocit vždy, keď som ich videla, že sa pohybujem niekde, kde akosi nemám byt (?)
Stalo sa niekomu niečo podobné? Ma tu na to niekto nejaký názor? Co to vlastne je? Prečo sa mi to zjavuje? A prečo to vždy vidia ľudia, ktorí sú v tu chvíľu so mnou? (inak sa im to nezvykne diať).
Myslíte, že ak by som tých ľudí vtedy oslovila, odpovedalo by mi ich alebo to cudzorode vedomie?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-16 09:28:48
Ikona diskutujiciho
sipka

To je fakt síla. Na mě pořád někdo čučí když jsem venku tak to nedokážu porovnat. Některé lidi co jdou vedle mě a nejsou na to zvyklí to i znervozňuje.

Jestli to byli strážci nebo správci bys asi poznala podle toho kdyby se rozebralo o jaké změny jde: Směrem ven, nebo do matrixu?
Správci tě skopnou zpátky do naprogramovaného osudu pokud se jim vychýlíš. Strážci ti posílají znamení aby ses tomu vyhla. Přímý zásah spíš nedělají, jen velice výjimečně.

Za pár dnů tu začne vycházet velká série o matrixu pro odpojení. Najdeš tam hodně odpovědí na tvoje otázky.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-16 10:13:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Ema
To je hodně zajímavá zkušenost. Není nějak tajný, kam Tě tedy vždy směřovali oni sami? Třeba rozdíl v tom, co jsi chtěla a co se stalo jinak..z toho se dá nějak usoudit, co mají v plánu.
Zda máš být silnější, nebo usadit zpátky.

Ikona diskutujiciho Ema 2022-07-16 11:25:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue
Nejedná sa o bežné čučení lidí. Jednoducho sa vtedy akoby spomalí čas, aby som si ich všimla. Chcú byť videné. Nie su to ľudia, kto pozerá. To sa pozerá niekto skrze ne tak, aby som to videla. A sú to nejaké druhy energie, ktoré ja osobne vnímam ako straslivo silné. Niečo ako keď hrmí celý vesmír.

…asi to prvé. Asi ma to vráti späť. Ale neviem ci sa jedna len o matrix ako taký.
Naposledy keď sa mi to stalo, bola som tehotná a išla som s mužom okolo robotníkov. Zrazu všetci prestali pracovať. Spomalil sa čas, prechádzali sme okolo nich v nejakom zvláštnom časotempe. Oni sa v tom okamihu prepli z ľudí na tie energie, ktoré nás sledovali. Môj muž to videl taktiež a pýtal sa ma, či som to videla a co si o tom myslím, mal pocit ohrozenia a strachu…toto bola moja tretia skúsenosť s nimi. Vysvetlila som mu, že netuším, čo to je a že sa mi to stalo už viac krát. Doteraz sa otrasie, keď si na to spomenie.
Následne o pár mesiacov nám ukradli auto, ktoré sme kúpili za cash a muž teda váhal s poistením a čakal na kamoša, pokým mu vybaví „lepšie“ podmienky. Deň pred tým, než sa podpísala zmluva, sme už nenašli auto na parkovisku. Pre nás to znamenalo kúpu druhého auta, keďže sme ho veľmi potrebovali, sťahovanie sa do mužovho bytu v inom malom mestečku, kde ja som následne sa necítila dobre a ani on kvôli rôznym dôvodom, ako napríklad malý priestor, mentalita ľudí, atď. Taktiež som zažila pri pôrode rôzne ustrky od personálu v pôrodnici…
Inak to klasické čumenie ľudí taktiež vnímam, ale to sú „len“ ľudia. Ale to si už nepripúšťam, bralo mi to energiu.
Jedná sa o to, prečo sa to deje mne? Veď predsa všetci sme viac či menej nejak v systéme, a nachádzame sa na rôznych jeho úrovniach. Nemyslím si, že len ja sa ocitám niekde, kde akože nemám byť. Ci len každému sa to deje, len nejak inak?
Teraz sa sťahujeme, čakajú nás veľké zivotné zmeny a ja na tie energie nemôžem prestať myslieť. Neviem prečo. Asi sa bojím, že ich znovu uvidím. O to viac, že som matka.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-16 11:50:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdy i špatné věci jsou nakonec pro tvé dobro. Ukradli ti například auto jako znamení že se nemáš stěhovat, že tam budeš nešťastná. Podělá se ti auto a přestane jet, protože za sto metrů by ses jinak zabila v čelní srážce. Zrušíš svatbu, protože partner začne být krátce předtím strašně hádavý a uděláš dobře, protože by jsi s ním byla nešťastná… Tohle dělají strážci.

Všichni jsme v systému, ale někteří jsou probuzení a tohoto si na rozdíl od spáčů všimnou. Systém o nich ví a snaží se je uspat, aby zapadli do davu mezi ostatní bioroboty.

Ikona diskutujiciho Ema 2022-07-16 11:28:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tauri
Pre mňa to znamenalo veľa stresu. Ale zároveň som z toho vyšla neuveriteľne silná. I keď…myslim,ze sa to dalo aj inak.

Ikona diskutujiciho stenly919 2022-07-16 16:08:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, chtěl bych se zeptat, stalo se mi několikrát, že jsem stál na zastívce autobusu a čekal až přijede a autobus nejel a nejel. A když jsem se pak druhý den ptal řidiče nebo lidí, kteří s tím spojem pravdidelnějezdí, tak mi tvrdili, že autobus jel normálně jako každý den, nicméně já si ničeho nevšimnul a lidi co tam čekali se mnou taky ne. Ale párkrát, když autobus nejel a já se začal bát, že už nepojede, tak stačilo pomyslet a za nějakou dobu se autobus objevil. Stalo se vám to taky ?
Mimochodem stalo se mi jednou, že jsem měl hodně živý sen, ve kterém jsem se osobně setkal s bytostí, která vypadala jako architekt z filmu matrix, se kterým Neo mluvil koncem druhého dílu. Ale na rozdíl od filmu mi ta bytost připadala docela arogatní a nepříjemná, nicméně položil jsem mu otázku ohledně probuzení z matrixu jedné dívenky, jak jsem to tady před časem psal do disuze a jestli je to pravda a jestli se to bude ještě stávat. Jeho odpověď byla dost hrubá a řekl bych, že i trochu vulgární, nepamatuju si už přesně co, spíš bych řekl, že to popíral, ale vyzařoval z něho pocit, že ho ta otázka strašně naštvala, a že jeho odpověď, která byla sice zamítavá je vyloženě vylhaná, a to bylo hodně jasné. Jako by mu teklo do bot. Později, když jsem o tom přemýšlel, vybavil se mi v hlavě jeden obrázek, co nám ve škole promítala učitelka a na něm byla zobrazena představa středověkého umělce o soudném dnu, konkrétně výjev jak se lidé probouzí a vstávají z rakví. V tu chvíli jsem věděl jistě, že ten autor toho obrazu(nebo ten co to napsal do bible a toho malíře to inspirovalo ?) neviděli soudný den jako takový, ale probuzení lidstva, jak vstává z těch beden, ve kterých až doteď coby vězni matrixu setrvávali.

Ikona diskutujiciho Ápela 2022-07-17 00:40:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Připomíná mi to v jistém ohledu myšlenku filmu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství.

Ikona diskutujiciho Sebastian 2022-07-17 17:37:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ludia.
Pozeram ze je tu paradna diskusia, so skvelou atmosferou.
Preto tu pridam svoj zazitok, ked sme mimo telo pocas spanku.
Skor ako zazitok, to bola spomienka, spomienka tak ziva ako skutocnost.
Zil som v Egypte, a sluzil som ako sprievodca – poloboh Anubis.
Mojou ulohou bolo pomahat s utrpenim chorych a starych, liecit ludi a sprevadzat na druhu stranu tych, ktorym uz cas v realite vyprsal.
Mal som miestnost, kde som mal rozne druhy oblecenia, vsade bolo cisto a prijemne teplo. Bolo to akoby v katakombach pyramidy. Osvetlenie bolo akoby dolu po okrajoch stien a tiez hore, svetlo bolo makke a prijemne.
Ked som sa chystal do “prace” vzdy mi pomahala zena – knazka.
Moje telo bolo velke a silne, uplne dokonale.
Po tom ako mi pomohla s oblecenim a pripravou (ocistou) presunul som sa do sukromnej miestnosti, kde som mal “masku” taku ako je vyobrazena na hieroglyfoch a v muzeach, s tvarou vlka.
Ako som si tu masku nasadil – vedel som vsetko, bol som v inom stave, v stave dokonalosti, akoby som sa ponoril do ziare silneho bieleho svetla.
Na tuto ulohu som bol vedeni od mala, mohol to vykonavat len 100% clovek – poloboh navonok aj vnutorne cisty.
Inak by ho ta maska zabila.
To je vsetko, co sa mi vybavilo v tej ukazke. Bol to silny zazitok…

Podobne ukazky z minulych zivotov mam posledny polrok pravidelne…
Tento svet je uplne o niecom inom, ako si myslime, ze vidime a vnimame.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek