Jak poznat, že jste obklopeni špatnou energií

15.6.2023 v Energie 17

I když si možná myslíte, že máte prostě jen špatný týden, je také možné, že na vás doléhají vážné destruktivní energie. Dnes si popíšeme typické příznaky, podle kterých je možné snadno identifikovat takový problém.

Máte pocit, že se vám nikdy nic nepodaří.
Když je kolem vás hodně destruktivní energie, všimnete si, že se vám moc nedaří. Bude vám připadat, že co může, to se zásadně podělá a vy prostě nevíte, co s tím a jak tomu máte předcházet. Pokaždé, když uděláte jeden krok vpřed, uděláte další dva opačným směrem a nemůžete se z toho dostat ven, i když se fakt snažíte.Máte pocit, že na vašich bedrech leží velká tíha.
Když je kolem vás hodně špatné energie, bude vás tížit. Budete mít jednak pocit, že se toho děje příliš mnoho a že vás to táhne psychicky dolů, ale také můžete cítit tíhu fyzicky. Jako těžký vzduch, jako prostor kde jste sklíčení a kde se nemůžete volně nadechnout. Můžete mít i pocit těžkého těla.

Promluvíte dřív než to promyslíte.
Když vás obtěžuje špatná nergie, budete říkat věci, jak vám přijdou na mysl. Budete ochotnější svými slovy ubližovat těm, kteří jsou ve vašem životě, a nebude to hezké. Čím více to budete dělat, tím horší to bude. Ani vám samotným z toho není dobře. Nechcete být kousaví a protivní, ale nějak si nemůžete pomoct a nemůžete se ovládnout.

Pořád chodíte po hraně nože.
Možná přesně nevíte, co vás tak moc zneklidňuje, ale máte v sobě intenzivní úzkost. Bude vám připadat, že se může stát cokoli kdykoli a že vás to smete, protože už nemáte sílu zůstat v klidu a něco řešit. Chodíte po okraji temné jámy a v podstatě tak nějak čekáte, kdy do ní spadnete.

Lidé si od vás stále berou, ale odmítají dávat zpátky.
Když je kolem vás hodně destruktivní energie, začnou se okolo vás rojit vyčůránci a podvodníčci, kteří to vycítí. Vy děláte co můžete, a oni vám stále berou a odmítají dávat. Začnete pozorovat, kolik lidí vás v životě využívá a je vám z toho zle, protože se z toho cítíte pošlapaní a osamělí.

Všechno vás hrozně rozčiluje.
Zajetí destruktivní energií způsobuje, že vám všechno špatné začne hrozně intenzivně vrtat hlavou a budete značně frustrovaní. Budete mít pocit, že nemůžete vypnout svou mysl a kdyby do vás někdo šťouchnul, tak explodujete, kolik je ve vás natlakované zlosti a křivdy. Míváte záchvaty vzteku, nebo hluboké beznaděje.

Nemáte energii.
Obecně jste unavení a máte špatnou imunitu. Ráno nemůžete vstát z postele, když vám náhodou jeden den není blbě a můžete se hýbat a normálně fungovat, tak to berete jako svátek. Všechny úkoly vás hrozně vysilují.

Zanedbáváte se.
Když už to trvá delší dobu, může se stát, že budete mít nakonec problém postarat se sami o sebe. Nebudete mít čas, nebudete mít energii, nebo vám to přestane připadat důležité.

V hlavě se vám pořád točí zneklidňující myšlenky.
Když máte hodně destruktivní energie, odrazí se to na vašem způsobu myšlení. Budete jim i přikládat mnohem větší  váhu, než byste měli, a čím více to budete dělat, tím hůř na tom budete. To také hodně nahrává nadměrnému přemýšlení (overthinking), které je velmi stresující a vysilující.

Máte problém zvládat své emoce.
Máte pocit, že jste doslova emocionální troska. Jste labilní, víte to, ale nedokážete s tím nic udělat. Za den vystřídáte pestrou paletu emocí jako je hněv, frustrace, beznaděj, deprese, obviňování, výčitky, sebenenávist, sebepohrdání, zklamání a tak to jde den po dni. Občas vybouchnete, ale vaši situaci to nijak neřeší a to ještě víc zhoršuje vaši psychiku.

Jste neustále ve stresu.
Jste napjatí a ohledně všeho se hrozně stresujete. Jste zdrcení, nezvládáte řešit problémy a nic už vám nedává smysl. Nemůžete se uvolnit a odpočinout si, protože problémy, kterým čelíte, jsou moc velké. Nedovolí vám relaxovat, nebo vám ve chvíli, kdy se zastavíte, v nastalém volném prostoru dojde, jak moc špatné to s vámi je a je vám z toho ještě hůř.

Nemůžete spát.
Buď máte tak plnou hlavu, že se nemůžete uvolnit, nebo vám zkrátka už tělo vypovídá poslušnost a nedělá co by mělo. Budete z toho nesmírně vyčerpaní a vaši celkovou situaci to ještě víc zhorší.

Příznaky přicházejí postupně. Začínají jako nekonkrétní vnitřní neklid, pak stálá nervozita, přechází do neurózy, od té vznikají psychosomatické potíže, přichází nespavost, duševní labilita. Když si těchto příznaků všimnete už v počátku, měli byste pracovat na nápravě problémů nejenom na fyzické úrovni, ale také energeticky a duchovně.

Čtěte také:
Vonné tyčinky a duchovní léčení
Jak poznat, že jste pod vlivem černé magie
Jak vyčistit a odstranit připoutané entity
Jak identifikovat a zahnat stínové bytosti

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho František 2023-06-15 09:45:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji, je velmi důležité zůstat vědomý. Často mám pocit že tento stav je pro moderní lidi snad už normální součást života jak pořád spěcháme a jsme v trvalém stresu.

Ikona diskutujiciho Lukáš 2023-06-15 12:54:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško Děkuji 😀

Ikona diskutujiciho Standa 2023-06-15 22:25:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Valnou část těchto symptomů pociťuje většina populace světa, o čemž svědčí zoufalý stav lidstva.

Ikona diskutujiciho Petra 2023-06-15 23:05:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to asi žijem v jiných světech, nemyslím že je to takhle strašné.

Ikona diskutujiciho Petra N. 2023-06-15 23:01:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám problém jen z tím mluvením dříve než myšlením. Špatná energie mne sice neobtěžuje (nebo ji neumím vnímat?), ale nejsem moc diplomat a občas nechtě řeknu něco, co jiné lidi nadzvedne a vykolejí. Ne, že bych toho nějak extrémně litovala v tom smyslu, že bych z toho nemohla spát, ale vnímám to tak, že to bylo zbytečné a nechtěla jsem nikomu ublížit. Problém je v tom, že mám možná pomalou nebo slabou empatii, která mne včas nezarazí, abych zvolila slova jinak a nezraňovala lidi, kteří prožívají realitu jiným způsobem než já. Jenže mi to prostě docvakne až pozdě, že ten příjemce mých slov funguje jinak než já na pak už je pozdě. Co je na tom nejblbější, tak to pak trápí hlavně jeho a já za pár minut o tom už nevím a zase se vznáším ve svých pohádkových fantaziích a snech/plánech o tom co všechno bych chtěla vytvořit. Tyhlety sny mi totiž zabírají velkou část mého vědomí a dostávám se tak do dimenzí ve kterých se cítím dobře. (Možná i na úkor komunikace s okolním světem. ) Jestli JÁ(!) nakonec nebudu nějaký ten narcis či autista 😀 nebo jiný typ asociála..

Ikona diskutujiciho Caroll 2023-06-15 23:57:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Drží se mě to už pár let. Poslední 3 roky jsou holou katastrofou. Nedokážu identifikovat odkud to přišlo. Snažila jsem se přestřihnout všechny energetické pouta, ale nemám pocit, že by to fungovalo. Lehce se mi změnilo smyslové vnímání a hlubší napojení na svět rostlin a stromů. Vnímám vibrace barev. Vyčtu hodně z lidí jen při pohledu na ně. Na chvíli vždy pomohou krystaly, zejména růženín. Často se modlím. Jinak se to dlouhodobě těžko snáší, člověk nikam nepatří, nemá si s nikým co říct, na co šáhne je špatně, je mu těžko, věčně bez energie, podpora ve vnějším světě nulová. Jak se nic nedaří tak se všechno mění na boj. Potřeby dlouhodobě nenaplněné. Jsem z toho zesláblá. Regulovat emoce je téměř nemožné. Lidé na mě hodně projektují, často pomlouvají (dřív vůbec). Poslední 2 lidé, se kterými jsem navázala blízký vztah a důvěřovala jim, měla je ráda, mě opustili – doslova odmítli a to dost brutálně. Jeden z nic dokonce řekl, že mu tato rada přišla ve snu, důvod ale neuvedl. Nerozumím, c se děje….má to někdo podobně?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-16 13:21:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Společnost se hodně zhoršila, taky to vidím. Destruktivita v populaci je velmi vysoká. Lidé jsou mnohem agresivnější a zlejší. Dřív to bylo tak 80%, dnes už přes 90%. Pro senzibila je řešením uzavřít se do své bublinky, ale musí k sobě mít sobě rovné, jinak je tam sám a smutný. Je to těžký život. Pokud nevybuduješ funkční bublinku (svůj komfortní mikrosvět kam matrix nevpustíš nebo jenom minimálně) budeš unavená pořád. A NENÍ to tvoje chyba.

Ikona diskutujiciho tauri 2023-06-16 19:04:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Caroll:
Nejsi v tom sama, taky to tak mám. Vše se kolem nejen zhoršuje „lidsky“, ale i energeticky. Dřív se lépe dařilo nejen vibračně- koho si člověk k sobě přitáhl, ale i pracovně, či finančně…teď člověk jede z posledního, aby ho nestrhl dav ovcí, kteří chtějí jen závistivě škodit. Mají mnoho a přesto chtějí víc a absolutně si toho neváží. Vidím to u nás na vesnici. Jak se chovají přistěhovalci z měst, katastrofa. Vůbec by mě nenapadlo, že by lidé klesli až na takové dno a ještě by na to byli hrdí. Chovají se jak burani. Berou si hypotéky na 30 roků, mají drahá auta, na která si sotva vydělají a už si myslí, že jim to tam celé patří. Přitom žijou na dluh…
Teď se na člověka pokouší energeticky sápat kdejaký parchant (člověk, nebo entita, či technologie), jen aby člověku shodil energii a když člověk kolem sebe začně kopat a má toho dost, najede do útočného módu a jeho energie se taky snižuje. Lidé už skoro nic neřeší…vidím to i doma. Duchovně jakoby upadají a už rezignovali. Sám cítím, že spousta věcí už nemá smysl a tak je potřeba se hodně učit odstříhávat lidi od sebe, ale přestat dávat i energii věcem, které nemají už smysl a neudržovat je..To samé vztahy s lidmi, kterých si třeba vážíme, ale oni si na nás už ani nevzpomenou…Hold je těžká doba a je nutno začít dělat rázné kroky i z naší strany. Od teď jede každý za sebe..ne že by tomu bylo jinak, ale dřív si lidé vypomáhali i energeticky a duchovně. Teď ať si každý průser člověk žehlí sám, protože jen tak pozná jeho hodnotu a už to přestane dělat. Když se pomoc „karma“ rozdělí na více lidí, problémista si pak neuvědomuje vážnost situace a když napraví jen zlomek škody, udělá to znovu. Zatím to bylo tak, že jsme karmicky pomáhali lidem, kteří to brali jako samozřejmost a nevážili se té pomoci. Ničemu novému se učit nechtěli a vždy se spoléhali na ty, co všem přece spadlo do klína, všechno vědí a dostali ten dar. Což je přece nespravedlivé..Sám jsem se v tom zase nedávno přesvědčil, já jsem dobrý v technice, duchovnu a tak si na mě zase vzpomenou, namísto toho, aby když něco potřebují si sami našli info, jak něco malého alespoň udělat a neprosit se zase druhých a ve výsledku pak člověk dostane jen děkuju, protože kamarád, rodina…A jak to dopadá?
My se učíme stále novým věcem, nemáme pak čas na cestování, nebo radostný život s partnerem, kterého nemůžeme stejně najít…A tyhle ovce vždy „vesmír“ nějak zachrání a vždy mi příjde, že je z toho nějak vyseká a my to máme zase jen těžší, protože přece musíme duchovně růst…
Ne nespravedlivá je nynější doba. Kdysi jsem věřil na karmu, že je alespoň částečně spravedlivá…co člověk vysílá, si přitáhne a teď mi příjde, že každý i karmicky „čistší“ to schytává za všechny. Nic nefunguje nějak tak, jako dřív…Taky jsem musel přeseknout hodně lanek a jednám rázněji, ale jinak to nejde. Už je to fakt vyhrocený a lidem nedochází, že je to konečná. Děti jsou absolutně taky v háji a zfanatizovaní..takže kdo jim předá moudra? Tohle je prostě konečná…
Teď mi život nabízí jen to, dělej za minimálku venku, nebo běž makat k očkovaným za víc. A to jsem na sobě makal, snažil se učit, abych se měl líp a nemusel se stydět u budoucí partnerky, kolik vydělávám…Takže ne..není to normální i z pohledu přitažlivosti událostí. Když na sobě člověk maká, měl by vidět výsledky..ale nevidí. Tak kde je chyba? I když se snaží na správném místě a snaží se to ošéfovat i eneegeticky. Prostě temnota myslím jede naplno a jen škodí a je ji asi i jedno, zda něco porušuje, nebo ne. Vždy to odnese ten uvědomělejší a ovce, co nic neřeší ji padá skoro vše do klína. Nejednou jsem si toho všiml.
Takže jsme v tom asi všichni co na sobě makáme…

Ikona diskutujiciho sylvie 2023-06-16 23:07:19
Ikona diskutujiciho
sipka

caroll, ano, velmi podobně
jsem přesvědčená, že je to i tim, že na sobě makáme. Dík tomu jsme výrazně cizlivější – jak na TO fajnové, tak na ten opak.
mě by zajímalo, zda tohle prožívání mají i lidé co vyrostli ve „zdrave“ rodine. všímám si, že dětství neměl takmer nikdo normalka. že i ti docela fajn rodiče mají uvnitř sebe pěkný traumíčko, často potlačený na max. a to se projevuje na dětech. takze vsech a vsude

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-17 11:54:08
Ikona diskutujiciho
sipka

V životě jsem nepotkala člověka, který by neměl od rodičů nějaký těžší brain damage, na kterém by pak nemusel pracovat. Někteří se z toho nevyhrabou nikdy a ještě se agresivně brání, když se do toho píchne. Zajímavé je i to, že někdo si jako těžké trauma nese i úplnou volovinu, nebo něco co je uplně normální a ještě v 50ti se kvůli tomu dokáže litovat. Míra toho, co kdo unese a co kdo vnímá jako trauma, je různá. Kdo je splachovací, má existenční výhodu. Nejhorší brain damage mají lidé, kteří se fanaticky drží zastaralého sebelikvidačního chování, které se naučili od svých rodičů, odmítají si přiznat problém a ještě nutí okolí, aby se tomu přizpůsobovalo.
Dokonalost je iluze. Alespoň můžeme slézt z piedestalu slávy, přestat si připadat výjimečně nebo ukřivděně, když pochopíme, že každý si něco řeší, že problémy jsou všude a že na tom s čím se potýkáme, vlastně není nic zajímavého. Člověku se alespoň uleví, že není tak divnej, jak si možná myslel. Život je brutální a nepatlá se s nikým.

Ikona diskutujiciho sylvie 2023-06-18 22:28:53
Ikona diskutujiciho
sipka

alue, diky. s tim vsim souhlasim, traumicko a zivotni pribeh hodny telenovely pozoruju u kazdeho.
me dost posunulo ve vnimani sveta napr. na juutuuubu jan dvořák. ten na ta traumicka poukazuje ze vsech stran a vysvetluje proc jsme v nich nekteri uvizli. a taky jak z toho ven. poukazuje na to nejen on, ale vlastne cela psychologie, ze deti co mely naplnene zakladni potreby, jsou zdrave sebevedome.
no a ti co nemely, jsou takovy divne polovicni. a nechapou, snazi se a vysledek nikde. a jak z toho ven, kdyz vetsina tak klouze po povrchu. zaujalo me, ze ti prvni nezazivaji hluboky smutek, jako ti druzi. a ten me obcas hmozdi, byť jsem fakt od prirody naladena na to pozitivno (opravuji konstruktivno)

obcas ziiram jak clanky tady na webu poukazuji na kdeco fakt do hloubky. v jedny vete moudro co odhaluju desetileti ….kazdopadne nam vsem preju tu radost a stesti. a diiky diiiky

Ikona diskutujiciho kiana 2023-06-20 01:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koupila jsem si https://www.ebay.com/itm/314244622143?var=612883434041 a docela to pomáhá (jako „vedlejší účinnek“) i na toto. Kdo pohledá, najde podobné zařízení v náramku (to jsem ale ještě nevyzkoušela). Toto na záda vibruje pokaždé, když se člověk ohne, což celkem prudí.. (náramky nic takového nedělají)

Koupila jsem si to jako přístroj na hubnutí (na to je to dělané), ale asi kvůli „Uses low-frequency sound waves at a frequency of 3 to 60 Hz to operate while totally protecting blood vessels,
neurons, lymphatic vessels, fibrous tissue, etc.“ to má i tento účinek (bych řekla – zatím mám krátce).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-20 09:20:11
Ikona diskutujiciho
sipka

To je elektrika? … není lepší si každý den zacvičit a protáhnout se? Ušetříš peníze a je to bez EMZ.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-06-22 21:07:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, má to v sobě baterku. Tak cvičit by měl (ten, kdo to nosí) ideálně taky. Cvičení také rozproudí lymfu, to je fakt. Ale zde to záření přístroje má být ku prospěchu (rozbíjí bílé tukové buňky a mění je na hnědé), takže dobrého záření není třeba se zbavovat. Jestli to vyzařuje i škodlivé EMS jsem neměřila. Zatím používám krátce, takže nevím, jak moc / jestli to na hubnutí funguje. Ale na špatnou energii to celkem zabírá, už jsem vyzkoušela i náramek, který když jsem měla při spaní, zdálo se mi hodně moc snů (většinou blbosti, asi něco z podvědomí).

Ikona diskutujiciho kiana 2023-06-22 21:27:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Náramek mi trošku něčím připomíná kočičí předení a frekvence náramku a kočky je podobná:
Průměrná frekvence předení je 26 Hz (20 až 45 Hz).

Myslím si, že benefity při nošení předčí nevýhody=jakože se víc vyplatí to nosit než nenosit, ten kdo nemá kočku a nějak hodně nesportuje. Ještě to EMS můžu změřit (ale neřekla bych, že to bude vyzařovat hodně, protože to nemá bluetooth ani mobilní signál, wifi a podobné – navíc EMS docela cítím a tohle je v pohodě). Fakt to uklidňuje či rozpouští destruktivní energii v okolí člověka (bych řekla). Už při prvním nošení vnímám znatelný rozdíl (ale energetický krystal nosím stále také, ten nahrazovat ničím nebudu → nosím obojí).

Nikomu to ale nenutím, protože kdo nemá rád elektronické přístroje, tomu by to mohlo být nepříjemné. Já pracuji u pc, takže si EMS užívám často, trocha záření navíc (od přístroje, který mi zároveň pomáhá), mi neva. Horší to mají lidé s chytrými hodinkami/náramky/krokoměry, což jsou přístroje, které vyzařují neustále bluetooth (a nedá se to vypnout). Sice jim to měří i REM spánek, ale tím pádem to mají na sobě i při spaní, takže je to neustále ozařuje. Tam naopak nevýhody mnohonásobně předčily výhody..

Ikona diskutujiciho kiana 2023-06-23 21:11:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes jsem to doma změřila a EMZ = 0 (resp. nižší vyzařování než 0.01 → je možné, že to bylo např. 0,00001, ale tak nízké vyzařování to ani nezměří). Stálo to max okolo 200Kč a EMZ nevyzařuje, takže nakupuji chytře:)

Navíc na jednom místě doma bylo EMZ samo od sebe (asi jsem stála u zdi s elektrickým vedením?) cca 50. A když jsem na tomto místě chtěla změřit vyzařování této pomůcky na hubnutí, tak jak jsem ji přibližovala k přístroji, EMZ klesalo až k 0! (přesná nula tam byla poté, co se zapnutá pomůcka na hubnutí dotkla měřícího přístroje, 1-2cm od něj to měřilo např. 0,2). Takže nejen, že to nic nevyzařuje, ale ještě to uzemňuje!!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-24 09:53:26
Ikona diskutujiciho
sipka

To se mi zdá velmi zvláštní, nebylo to jenom vypnuté?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek