Jak se zbavit ducha v domě?

2.3.2021 v Poradna 41

Seznam jednoduchých návodů pro odstranění zlých duchů z vašeho domova. Jak se bránit před jejich návratem a jak identifikovat zdroj problému? Způsobů, jak se zbavit duchů, je celá řada. Pamatujte, že nejdůležitější je vaše víra a síla vůle, naopak strach a pochyby vám sílu vezmou a sníží účinek vašich protiopatření.Dotaz:
Dobrý den,
poprosil bych Vás o radu.
Bydlím v domě po babičce už skoro 20 let. Víme, že se občas nějaký ten duch v domě objevil. Ale nic strašného to nebylo. Mladší syn si na přítomnost duchů stěžuje v poslední době dost často, proto i spí s rožnutým světlem. V noci vidí stíny, postavy atd.
Já osobně jsem takovou situaci také zažil kdy mi duch stál přímo u postele a po otevření očí skočil za čelo postele. V poslední době se to ale nějak zhoršuje, nějaký duch nám dává vcelku dost najevo, že tam je.

Cca před měsícem jsem seděl večer u televize, z ničeho nic se zahýbal jeden list mladé květiny, manželka si myslela, že se zřejmě jeden utrhl a šťouchl do druhého. Na druhý den u oběda jsem se jí zeptal, jestli něco z baru uklízela a její první odpověď byla, že ne, že tam nic neleželo. Ta květina do 14 dnů zvadla.

Minulý týden si mladší syn stěžoval, že šel po schodech dolů a slyšel jak se se skřípotem otevřely dveře od záchodu, spláchlo se a dveře se pak zavřely. Myslel, že to byl starší syn, ale ten spal u kamaráda. My jsme už také spali. Ty dveře a to spláchnutí slyšel i jeho kamarád ve sluchátkách přes počítač.

Poprosil bych Vás o radu jak postupovat dál a co by se s tím mělo udělat.
S pozdravem J.

Odpověď:
Dobrý den,
Nakupte si vykuřovadla. Můžou to být pryskyřice na uhlíku v kadidelnici, nebo levnější řešení jsou vonné františky, případně tyčinky.
Františky stačí naskládat na talířek, z tyčinek je docela borčus, ale také fungují, aby to dost dýmilo, zapálí se naráz cca 9-10. U pryskyřic pokryjete celý uhlík, nejlíp čoudí Sal, nebo tam dejte kadidlo.
A provedete tento postup: Vykuřování: Odveďte ze svého domova zlé duchy
Má to efekt cca týden (podle potřeby opakujte), ale je to silné, vyhodila jsem s tím z domu i dost ošklivé bytosti a už se nevrátily.
Prokuřte celý dům, každou místnost do husta, aby tam bylo zahuleno jako v putyce, hlavně pečlivě prokuřte kouty a všechna místa kde byl duch spatřen, nebo kde se projevil. Pak otevřete všechna okna a nechte dlouho větrat, pořádně, aby všechen kouř odešel.

Zrovna včera u mě byli známí, mají stejné problémy jako vy a řekli, že si myslí, že se v poslední době nějak ztenčuje hranice mezi dimenzemi, protože duchové jsou častější a jsou dotěrnější. Já mám stejný dojem už pár let, u mě doma to bez ochran proti duchům už taky nejde, je toho moc a je to opravdu otravné.

Máte na chodbě nebo u záchodu veliké zrcadlo?
Přinesli jste si v nedávné době nějakou starožitnost do baráku? Duchové mohou být napojení i na tu věc a tu by bylo potřeba identifikovat a vyhodit. Jinak by vám tam lezl pořád.

Zejména ten, koho duch otravuje nejvíc, by měl zkoumat zdroje problému. Na co se dívá, co hraje za hry, jaké si donesl domů věci, v jakém je duševním stavu, jakými symboly se obklopil, jaká místa navštívil – všechno jsou to vodítka.
Někdy je spouštěč zdánlivá blbost. Uvedu příklad. Když mi bylo 6, měla jsem každou noc takové noční můry, že jsem se v posteli už dopředu klepala hrůzou a nechtěla jsem ani zavřít oči. Když už to trvalo několik týdnů, vzpomněl si můj otec, že mám doma deníček, kam si lepím obrázky pokemonů (v té době to byl obrovský hit a všechny děcka z toho byly na větvi, kdo neměl pokemona, byl out). Řekl mi, ať mu deníček ukážu. Prohlédl si ho a řekl mi, že to nejsou žádná zvířátka, ale že jsou to démoni s rohy a ocasy a ať ten deníček hodím do koše, že to mám z toho. Nechtělo se mi, protože jsem nad sbíráním obrázků strávila několik měsíců, ale něco mi říkalo, že to je ta typická nepohodlná pravda, kterou člověk nechce slyšet, tak jsem to opravdu hodila do koše… a od té chvíle problém zmizel!
Člověk si neuvědomuje, jak obrovský na něj mají vliv i tyto zdánlivé maličkosti, obyčejné obrázky v deníčku.

Další dobrá metoda je zaříkání spojené s myšlenkou, je to ochranné kouzlo. Potřebujete nějaký předmět, který ve vás evokuje pocit ochrany domova, bezpečí. Třeba nějaká soška, co bude stát v chodbě uprostřed domu. Moje kamarádka měla problém s duchy co jí dupali na chodbě, takže si jako ochranný totem zvolila lampičku na chodbě, která měla líbivý design a i když ji na noc zhasla, tak jí to fungovalo.
Každý večer než šla spát se té lampičky dotýkala a říkala jí nahlas, aby chránila celý dům před duchy a všemi špatnými energiemi, aby mohla v klidu spát. A fungovalo to. Duchové na chodbě byli jenom tehdy, pokud kamarádka zapomněla na večerní rituál, nebo když to podcenila a myslela si, že duchové už odešli a nebude to potřeba. Takže efekt jí vydržel asi jeden den, zato spolehlivost na 1000%, nikdy jí to neselhalo.

Já jsem zase dělala pečetě, před spaním jsem uzavřela dveře i okna ložnice před duchy. Jednoduše myšlenkou, zaříkáním a vizualizací symbolu, může to být pravotočivě kreslený kruh po celém obvodu. Nebo pentagram, který stojí na dvou špičkách (nesmí stát na jedné, správná orientace je klíčová).
Duchové používají jako průchody hlavně dveře, méně často okna. Přes zdi lezou jenom minimálně, protože v té dimenzi, kde se pohybují, mají kopii našeho světa a procházet pevnými objekty je někdy problém, proto si musí otvírat i dveře – a někdy se otevřou i fyzicky.
Zažila jsem to mnohokrát při astrálním cestování, kdy jsem si narazila hlavu o strop, rozplácla obličej o zeď, nebo spadla na zem a odřela se o koberec… nakonec jsem musela jít dveřma, nebo si postaru otevřít okno, abych mohla v astrálu vůbec vylézt ven z ložnice, i když jsem levitovat uměla, přes zdi mě to nepouštělo. Takže pečetím ta místa, kudy vím, že se chodí.

Je ale nutné, abyste skutečně věřili tomu co děláte, protože jakékoliv kouzlo funguje jenom čistě na základě vaší vůle a myšlenky, vše ostatní jsou pouze pomůcky, které vám pomáhají se lépe soustředit, zacílit myšlenku. To, co ducha zastaví, je síla vaší vůle, nikdy to nebude ten předmět.
Jenom něco odříkat, ale připadat si u toho hloupě a nevěřit tomu, by vám nikdy nefungovalo.

Použít můžete i tento postup: Jak okouzlit předmět a vložit do něj svou vůli
Vaše vůle bude ochrana domova před všemi špatnými duchy i energiemi. Nikdy nepoužívejte záporné formulace a předpony ,,ne“ v zaříkání, oslabuje to efekt.

Je možné, že vám bude stačit jednou vykouřit dům a ta bytost odejde, ale vzhledem k tomu že nikdo neví co to je za ducha a proč k vám přišel, je lepší mít v rukávu i další metody, pro případ že by přišel zpátky.

Ještě poznámka k vašemu synovi. Děti a puberťáci je vnímají více, jsou citlivější a souvisí to s věkem. Puberta je riziková v případě, kdy má puberťák hodně velký stres a něco ho hodně trápí, někdy se na to pověsí nějaká zlá bytost, která z jeho neštěstí a utrpení začne sát energii a tuto energii pak začne používat proti němu a celé jeho domácnosti. V mainstreamu tomu říkají Poltergeist.
Řekněte synovi, že si musí u sebe v ložnici vyrobit teritorium, které prohlásí za svůj výsostný prostor (je tam za krále a majitele) a nikdo nesmí vejít bez jeho svolení. Pokud tam ještě nějakou bytost pozná, nesmí se jí bát, ale je potřeba ji autoritativně vykázat pryč ze svého teritoria. Hodně pomáhá využít emoci agrese a vzteku, je v tom síla, které tito duchové nedokážou vzdorovat. Já jsem takto nad poltergeistem jako malá zvítězila, vztekle jsem na něj naběhla a začala jsem řvát. Dokud jsem se ho bála, tak mě tři dny terorizoval a v domě neměl klid absolutně nikdo.
Musí se vzchopit. A měl by se naučit nějako formu ochrany, pečetit, nebo požádat předmět, nebo požádat strážného anděla aby ho celou noc chránil (to mi funguje naprosto spolehlivě) nebo může provádět i tohle:
Jak se ochránit před destruktivními energiemi
Je nutné se to naučit. Pokud vidí duchy a obtěžují ho, je to dovednost, kterou bude v životě potřebovat.

s pozdravem
Alue

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho myop 2021-03-02 05:32:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Noční můry z pokemonů? Jsou to sice ,,moni“ ale i tak, by mne to ani ve snu asi nenapadlo, že z nich mohou býti vyloženě i noční můry. Jinak když jsme u těch různých možnostech a metod zbavování se nějakých různých duchů. Nemám odzkoušeno (nepotřebuji), ale jeden člověk mi v minulosti tvrdil, že mu proti nějakým návštěvám duchů v jeho domácnosti pomohlo prý nasypat do každého rohu místnosti sůl.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-03-02 12:52:16
Ikona diskutujiciho
sipka

To sa robí so sviečkami, dajú sa do rohov plus jedna do stredu a zapalujú sa pravotočivým směrem jediným plameňom a nakonec sa tým plameňom dotkneš prvej zapálenej sviečky aby sa kruh uzavřel. Ale nápad použít sůl je tiež zaujímavý a praktickejší než sviečky (ktoré sa nedajú vždy v každom rohu použiť, keď je tam skriňa alebo postel a len malý priestor) ale po nějakej době treba tú sůl vysať a vyhodit, podobně ako při solnej míse. Aj keď na duchov až tak neverím. Nepoznám nikoho normálneho kto by mal duchov. Ezoterici a rôzne věřící majú duchov všade. Ale aspoň pre istotu a lepší pocit je dobré robiť tieto rituály.

Ikona diskutujiciho Kraken 2021-03-02 09:11:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Náš fenomenální hypnotizér Břetislav Kafka ve své knize Nové základy experimentální psychologie píše:

Pozoroval jsem, že v určité dny neklidně spím a ráno vstávám unavený. Zeptal jsem se příležitostně subjekta, aby mi vysvětlil příčinu. Řekl mi: „Jste znepokojován cizími médii, která k vám posílají ze spiritistických kroužků, aby se vaší duše otázali na určitou věc, již jejich média nedovedou zodpovědět. Vaše duše jim ve spánku dává uspokojivou odpověď a vysvětlení. Toto spojení duší s médii vám ruší spánek a vysiluje tělo.“ Namítal jsem, že musí být nějaký obranný prostředek proti takovému zneklidňování, a požádal jsem subjekta, aby ho našel. Subjekt mi odpověděl: „Výtečně! Ten prostředek znám! Než půjdete spát, dynamizujte kolem sebe myšlenku, která se takřka zhmotní, a v ní poručte, že k vám nikdo nemá přístup.“
Po osmi dnech přišli dva páni ze Zálesí s žádostí, abych jim vysvětlil nezdar, který se stal při jejich spiritistické seanci s médiem. Řekli mi: „Měli jsem tento týden dvakrát sezení. Často k vám posíláme našeho prostředníka, aby se vás zeptal na různé věci. Dříve se to dařilo, ale nyní nám už dvakrát hlásil, že se k vám nemůže dostat, že jste v nějakém krunýři, který vás chrání. Samo toto médium nás posílá k vám pro vysvětlení.“
Velmi jsem se divil, jak brzy se potvrdily rady mého subjekta. Návštěvníkům jsem pak řekl: „Tak to vy jste mě v noci trápili! To jsem na vás vyzrál!“ Pak jsem jim vysvětlil, co jsem proti nim podnikl. Za dalších 12 dní přišly se stejným dotazem 4 osoby z Rokytníku. Jejich médium mě vidělo jako zalitého v hustém neproniknutelném mraku. Přišli i lidé ze spiritistického kroužku v Dolní Radechové. Z toho jsem poznal, kolik lidí se baví, klame a ničí si zdraví nebezpečným spiritizmem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-02 10:42:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tak, bez ochran si dneska neuprdneš, pokud jsi vidět. Tolik lidí obtěžuje, narušuje tvůj klid, tvé soukromí i tvůj spánek…. je to stejné jako se ti tajně v noci vlámat do baráku, ale když je to astrální, spousta lidí to tak nechápe a myslí si, že snad na to mají právo.

Ta knížka je jinak celkově dobrá, doporučuješ?

Ikona diskutujiciho Kraken 2021-03-02 19:17:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta kniha je vynikající vzhledem k praktickým příběhům či pokusům, které Kafka s uspanými lidmi dělal. Vzpomněl jsem si na jeden příběh, když jsi někde psala o tom svém hnusném snu, jak jsi musela žít a rodit ve vězení, tak ti ho sem dám:

V hypnotickém spánku 4. stupně je pozoruhodné sledovat svobodu duše nemocných. Navštěvoval mě mladík těžce nemocný tuberkulózou a žádal, abych ho uspal a použil jeho vlastní duševní síly, která by pak sama z podvědomí působila k uzdravení těla. Mladík se chtěl za každou cenu zachránit. Úzkostlivě lpěl na životě, takže hledal všemožné cesty k uzdravení.
Byl to rozený subjekt. Velmi mě zajímal, protože se lehce dostával do 4. stupně hypnózy. Aby jeho duše mohla mé zdravotní rady a příkazy přijímat, bylo třeba ho uvést pouze do 2., nejvýše 3. stupně. Jestliže jsem použil 4. stupeň a ponechal duši uspaného prožít duševní štěstí, bylo po zdravotním léčení. Duše, prožívajíc vyšší pocity, se už o tělo nezajímala. Podívejme se na nemocného při jednom takovém spánku:
Ptám se: „Vidím, že jsi nadmíru spokojený a šťastný. Jak dlouho tě mám v tomto štěstí ponechat?“ Odpověděl: „Jsem šťastný sám v sobě a chci v tomto štěstí zůstat stále.“ „To není možné. Před uspáním jsi mne žádal, abych ti v průběhu hypnózy připomněl, že chceš pomocí oduší oživit a uzdravit své tělo. Proto povzbuzuj své tělo a chtěj ho přivést k uzdravení!“
Po chvíli se ptám na výsledek a nedostávám odpověď. Na opětovnou otázku mi odpověděl: „Vidím to tělo, a nebudu ho uzdravovat. Ať nežije! Pojďme od něho pryč, působí mi trýzeň a není v něm dobře!“

Totiž co když je ta tvá popularita pro tvé vnitřní já vězením? A co když nevědomě musíš podřizovat svou tvorbu, své děti, pánu svému tj. davu? Ale to jen tak tipuju, aby řeč nestála :).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-18 17:31:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten článek jsi nečetl pozorně, já jsem popsala sen, ve kterém jsem jako pozorovatel sledovala dění o nějakém pobytí města a ten kdo byl ve vězení a rodil tam, byla manželka toho svrženého, který ale stihl uprchnout a mezitím si našel jinou. Já jsem tam přítomna vůbec nebyla a neměla jsem žádný vliv na něj. Bylo to jako koukat na film.

Já se rozhodně v žádném vězení být necítím, jsem sama paní svého života, protože na rozdíl od jiných lidí kteří mají nadřízené a mají přikázáno co musí v práci vykonávat, jakou formou, v jakém rozsahu a v jakých termínech, já si to určuji sama a moje publikum mi v žádném případě nic neurčuje, ani nediktuje.
Zkus si představit, že máš své podnikání plně ve svých rukách a můžeš s ním naložit absolutně jak chceš, dělat co chceš a kdy chceš. To má málokdo.

Ikona diskutujiciho RAdek H. 2021-03-02 11:04:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když sním k večeru luštěniny, ráno pokoj plný duchů 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-02 11:51:07
Ikona diskutujiciho
sipka

… a kanárek třepe nožičkou na dně klece.

Ikona diskutujiciho Monísek 2021-03-02 12:09:23
Ikona diskutujiciho
sipka

😂😂😂👍

Ikona diskutujiciho Jůlikema 2021-03-02 12:43:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsi zabila Alue.😂😂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-03-02 16:14:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

buď nestíhám číst nebo komentovat ALE – všechny články super, včetně tohoto 🤍 nic se za roky nezměnilo, obsah pořád super, stále tě moc ráda sleduju:) a navíc ráda čtu zrovna o tomhle tématu. něco takového mít doma… potěš koště, teda. ne, díky.

Ikona diskutujiciho Zina 2021-03-02 17:22:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,moji rodiče mají mnoho temných bytostí v bytě.Když jsem u nich byla na návštěvě,jednu tu temnou bytost jsem si přivezla-přicuclou na krk.Zbavila jsem se jí nilským křížem,ale běhala mi po bytě,až vykuřování šalvějí pomohlo.Prosímtě,nevíš,odkud se u našich ty temné bytosti vzali?Dřív tam nebyly.Z éteru jsem zjistila,že nás mamka proklela,může to být tím?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-02 17:25:45
Ikona diskutujiciho
sipka

To nevím, k popřemýšlení není dost podkladů, možných zdrojů je spousta.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-03-02 21:54:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se jedna duše přicucla na nohu tenkrát…Bylo třeba ji obalit a vzit si část své duše zpátky..protože když si vezme kousek tvoji a dá zase svoji tam, tak se může vázat k tělu jak dlouho chce..a udělat si tak moc, mezi oběma světy…Tak pozor na to.
Pokud se něco takového děje, zkus se soustředit na svoji duši, jako celek..zkus si představit, kde něco může chybět a to si přivolat za jakoukoli cenu zase k sobě a dát na správné místo, jako puzzle. Popř. zkusit i to místo vyléčit a uvěřit v to, že to místo už je zdravé a spojené s duší, jak má. Třeba i že samo se to zarovná a spojí. A samozřejmě, že odlítají ty části duše, které jsou cizí zase zpátky k majitelům. Může to být klidně partner, ex…rodinn příslušník a tak dále..

Ikona diskutujiciho Bróňa 2021-03-02 19:45:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkná kniha, první vydání asi 1925. V těsně porevoluční době jeden z pokladů. Autorovy snad vytknout používání hypnozy. Pak jsem ji někomu půjčil a je v … .

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-02 21:55:35
Ikona diskutujiciho
sipka

No koukám na to… tak ta se asi jentak nedá koupit co.. 😀 Ale teda urazilo mě v popisu, že nabízí léčbu na LEVÁCTVÍ. 😀
https://www.databazeknih.cz/knihy/nove-zaklady-experimentalni-psychologie-77283
Co jakooo… co má kdo proti levorukejm?

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-03-02 22:23:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Kedysi sa písalo s atramentovými perami a keď si po tom (ešte nezaschnutom) atramente šmajdáš rukou tak to neni nič moc.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-03 08:19:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem si šmajdala levou rukou po plnícím peru s bombičkou celou základku, protože propisky nám dovolili až v 7. třídě. Tak jsem od toho byla celá modrá… normální buzerace

Ikona diskutujiciho myop 2021-03-03 05:34:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Když ta kniha má první vydání v roce 1925, tak je třeba se také zamyslet, jak se v roce 1925 pohlíželo také na levoruké. Samozřejmě už to nebyl středověk a na nikoho se asi nepořádaly hony. Ale pohlíželo se na takové lidi asi ještě jinak než-li dnes. Asi to i těm dotyčným vadilo, když na ně bylo pohlíženo okolím tak, nějak skrze prsty. Tedy nějaká léčba leváctví mě v tom popisu vůbec ani nepřekvapuje.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-03-03 12:31:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Prvý stupeň mal atramentové perá a v druhom stupni bolí povolené věčné perá, tak to bolo asi všade a asi je dodnes, veď atramentáče a bombičky sa furt predávajú v Tescu akurát som minule na to kukal že to ešte existuje. Já som občasne písal plniacim perom aj dobrovolne keď mi bolo tak 17-18, no vždy som bol divný ale som pravák takže sa to dalo aj keď občas sa mi něco rozmázlo.

Ikona diskutujiciho myop 2021-03-03 18:33:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, poslal jsem ti tu knížku v pdf formátu na mail.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-03 20:29:11
Ikona diskutujiciho
sipka

díky 🙂 – já si knížky vždycky kupuju, abych s nima mohla večer vlézt do postele a taky podpořit autora… ale tahle je všude vyprodaná 🙁

Ikona diskutujiciho myop 2021-03-03 20:45:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš si to asppoň vytisknout. Toho autora konkrétně jejím zakoupením už stejně asi nepodpoříš – kniha z roku 1925. A doba platnosti autorských práv je u takových ležáků také dobrou otázkou. Co já vím, třeba klasická hudba je zcela volně šiřitelná a filmový průmysl ji prý rád používá, protože za ní nemusí nic platit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-03 20:55:24
Ikona diskutujiciho
sipka

jasný no… 😀

Ikona diskutujiciho tauri 2021-03-02 21:45:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyžtak je skutčně nejlepší někdy vypustit slovo ne, jak píše aluška..
Ale třeba „a nikdo nesmí vejít bez jeho svolení“
Je třeba si představit slovo jako „neee-smí“ jako nee, to víš že joo!!
Nemůžeš..jako neeee–můžeš
Proto pokud můžu doporučit místlo slova ne, tak odmítám.
„nikdo nesmí vejít bez jeho svolení“ Jako „odmítám dát svolení ke vstupu do baráku, pokoje, bez mého svolení…
Pokud bych chtěl být uplně konkrétní, tak třeba ještě dodat bez mého i bezvědomého svolení(nevědomého).
Protože kdo má bloky, což máme skoro všichni máme nastavené hranice tak, že tam může kde kdo. Rodiče nám v nějakém směru hranice vytvořili až moc velké a na druhou téměř žádné..Protože tam „nevědomě“ pouštíme právě takové jen proto, že musíme litovat druhé a mit přehnaný soucit, že je vpouštíme do života a vlastně je vítáme, že jim chceme třeba i pomoct a oni toho zneužívají.
Takže plno vstupů je na „nevědomé“ úrovni, kterou jim poskytujeme jen proto, že je litujeme a vpouštíme do života takové lidi, protože musíme něco vydržet a něco protrpět..Je to možná z dob války, že člověk si někdy musí nechat hodně líbit.

Pokud jde o duchy, někdy pomůže kruh, který si představíme..a to vytvoříme myšlenkou, kde kruh jsou dveře do astrálu, kam chodí mrtví lidé. Čím je duše déle na zemi, může být lejší a odmítá tam vejít, protože buď chce škodit, nebo ví, co ji pak čeká..
Takže chce ji to tam hodně vtlačit, nebo si představit nějaký balonek, nebo kondom a když ho natáhneme, tak tam pak vletí bez návratu.

Ikona diskutujiciho Zina 2021-03-03 14:02:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak už jsem na to přišla-temné duše,co jsou u rodičů v bytě si donesli z kostela-dávejte si pozor!!!

Ikona diskutujiciho fred 2021-03-03 22:30:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.bretislavkafka.cz/nove-zaklady-experimentalni-psychologie.html

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-04 10:45:58
Ikona diskutujiciho
sipka

no výborně… hned to objednám než mi to někdo z vás vyfoukne 😀

Ikona diskutujiciho myop 2021-03-04 19:22:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikde nemaj a ono je přímo od zdroje … koho by to napadlo? 😀

Ikona diskutujiciho 🙂 2021-03-04 10:32:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě pomohl M. Zelenka, protože už jsem nevedela kudy kam… Čím vic jsem tvorila ochranu, tim horší to bylo, cim nasranejsi jsem na ne byla, tim oni o to vic vyvadeli… A jednu dusi sem mela i na sove. Vykurovani, ritualy, sul, svicky, vsecko sem vyzkousela a melo to nulovy efekt. Muselo se s nimi promluvit, vysvetlit a pomoct s odvedenim, naštěstí jsou lidé kteří to umí, jinak nevím co bych dělala. Rozhodně souhlasim, že je to ted castejsi a castejsi, na vsech možných frontach, jak kdyby ta hranice mezi svety byla hrozne tenka, nebo necim nejak narusena, porušena nevim… Nebo mozna tim, jak ted umírá hodně lidi? 🤷‍♀️Jinak me se do toho ze tady v byte zili dlouho duse jeste pripletla i kletba, takze to byl fakt hukot, pomohlo az kdyz jsem ji zlomila. To je moje první zkušenost s něčím takovým, nikdy jsem si nemyslela, ze to muze mit tak obrovskou sílu a vliv, na všechno, na zdraví, na vztahy, na finance, na práci… Na bydlení… Všechno. Takže teď jedu komplet detox, musela jsem změnit zivotni styl vpodstate abych se z toho vzpamatovala, co nejlip a nejdriv no.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-03-10 11:07:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď zomrie človek v nemocnici, je možné aby jeho duch strašil v dome kde žil (aj keď má domov desiatky kilometrov ďaleko od nemocnice a v starobe už nemal dobrú pamäť, takže by ten človek už nevedel trafiť z tej nemocnice domov)?

Ikona diskutujiciho Jara 2021-03-13 16:19:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den. Dnes se přidávám. Dost dlouho jsem nic podobného nezažil. Ale tento týden ve středu v noci mezi 1-2 hod. jsem měl zvl.sen,kdy od okna do ložnice se ke mě přibližoval černý stín.Okamžitě mi naskočila husí kůže,cítil jsem zlo.Nikdy nemluvím ze spaní.Ale nyní jsem zařval tak silně a nahlas ,,Zmizni!“, že mě to okamžitě probudilo,na rukou se mi zježily chloupky a pocit hnusu.Nechal jsem pak svítit světlo. Ještě chci dodat,že den před tím jsem si pustil video z allatry TV,nyní si říkám,že snad Aluška má přece jen pravdu…anebo co se to nyní děje? Naposledy jsem viděl černé stíny v noci u postele asi před 20 léty za zcela plného vědomí, ale to jsem byl v krizi a svízelné situaci,tady jse věděl,proč to přišlo.A nyní ? že by fakt od Danilova,zdá se že ano.Taky si uvědomuju,že mě něco silně varovalo a pomohlo, můj strážce byl rychlý jako blesk.

Ikona diskutujiciho Pritel 2021-03-13 20:15:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeden můj kamarád, schizofrenik, mi vždy doma po návštěvě takové dárečky zanechává. Já je vnímám nejlépe v noci mezi 2-4 hod, když čtu něco na monitoru, tak je periferně vidím jako pohybující se stíny (ten kamarád je vidí taky, hold ten, který se ho drží zuby nehty (odtud ta „nemoc“ rozdvojení, trojení, …), nesnáší konkurenci a takto se jich zbavuje). Prostě jim přikážu, ať bleskurychle vypadnou, nebo uvidí ten mazec. Oni ví, že si nedělám prdel a raději, než-li mne vidět „nasraného“, zmiznou (ten emoční stav nemám rád a děsím i sám sebe – přepnu do stavu mezi světy a je těžké se kontrolovat a neublížit nevinným). To se ale člověk nesmí bát, musí tomu co říká věřit a myslet to doopravdy vážně. A nemusí se u toho mluvit, myšlenka stačí (je i rychlejší a silnější). I v astrálu to takto funguje, jen je těžší udržet pozornost a hrozí, že se vrátíte „schizofrenní“, když prohrajete svůj boj. Takže opatrně. Bylo by toho na celou diplomku, ale ve zkratce to stačí. Je to asi jako Gandalf na můstku Khazad-dun v Morii: „You should not pass!“ – Neprojdeš!.

P.S.: Ten samý člověk kdysi bydlel 14dní v prázdném domečku, kam jsem se měl teprve stěhovat. Porozbíjel všechna zrcadla, co tam byla, všechny obrázky „svatých“ po původních majitelích, baráček málem i podpálil a skončil zase v léčebně. Až týden na to jsem našel domek opuštěný, otevřený, všechna světla rozsvícená, všude střepy a ohníček, který se ale nerozhořel. Baráček je můj, ne temných. Že tady sídlí, jsem tehdy nevěděl. On byl první, kdo v něm po 2 letech opuštění spal.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-14 08:25:24
Ikona diskutujiciho
sipka

To se ti divím, že dáváš kontakt s takovým člověkem. Já jsem měla takovou návštěvu jednou na přespání (myslela jsem si že pomáhám kamarádce ve chvíli nouze, že má záchvat jsem nevěděla, protože nemám osobní zkušenosti s lidmi tohoto typu… no teď už bych to poznala, ale tehdy jsem nechápala co se s ní vlastně děje a ona mi ani o své nemoci neřekla) a nechala mi doma takové věci, že mi bylo zle 4 TÝDNY. Ona ani v noci nespala, rejdila mi po pokoji, počmárala mi deník a skládala moje karty po koberci.. Přerušila jsem kontakt, bylo to těžce nad moji kapacitu. Ty 4 týdny jsem prostě nemohla vůbec spát, strašně mě bolela hlava, bylo to jakoby chřipka ale ne skutečná chřipka a duševní zatmění, měla jsem velké problémy se soustředěním a výkonem práce. Strašný zážitek. Už to nechci nikdy zažít. Dostat se zpátky na svoje energie mi dalo dost práce, vůbec to za to nestojí, nechat si je od lidí narušovat.

Ikona diskutujiciho Pritel 2021-03-14 19:12:00
Ikona diskutujiciho
sipka

to: Alue (nejde odpovědět na odpověď – kaskádově)

No, ten můj, říkejme mu třeba Ivan (jj, inspiroval jsem se u tebe), nespí kolikrát i tři dny. A já jsem jediný, kdo se jej v tomto stavu nebojí a on ví, že ho z domu nevyrazím (pokud ho zrovna nechce zapálit) a jsem schopen ten jeho stav jakž-takž ukočírovat. V těch stavech si ani neuvědomuje, že mu ten druhý podsouvá a mění myšlenky, Ivan si myslí, že je to jeho vůle. A já jsem dobrák od přírody. Ale, už dlouho nejsem „Ježíš Kristus“. Kdo po mne kamenem, já mu to stejnou měrou oplatím (pokud to jde), a na cestu klidně ještě zasupluji rodiče výchovným opatřením. Zákon zachování energie. Ale když jsem se s tím setkal poprvé (takové kamarády mám ještě tři), tak jsem se málem posral strachy (v tomto případě mi slovo pokakal přijde nepatřičné, rád se vyjadřuji co nejpřesněji).
Abych to objasnil: Skouknul jsem tvé video o Ivanovi. Tedy celé ne, prostředek jsem přeskákal, protože bylo jasné, kam to směřuje. Ale zajímalo mne, jak jsi to vyřešila. Když mne v jednadvaceti v Brně během dvou dnů chtěli sbalit postupně tři teplouši, utíkal jsem před nimi jak před vzteklým psem (ti byli slizcí, škoda slov). Dnes bych jim řekl: „Ještě jednou mi sáhni na prdel, a zlomím ti ruku.“ Tvému Ivanovi bych řekl asi něco ve smyslu: „Hele, ty jsi přijel schválně pozdě a chceš si zapíchat, co? Tak to sis vybral blbě. Zaprvé, mám tady návštěvu. Zadruhé, na tohle nejsem a zatřetí, jestli si myslíš, že jsem tak blbá a nevím, o co se od začátku snažíš, urážíš mne. Dej sem to koště a sbohem.“ Asi jako bábi Zlopočasná. Na temné potvory to aplikuji právě takto (tvá gestikulace o dířě u koštěte mne fakt rozesmála).
No a když už jsem vzpomněl Krista, tak popíši jiného ducha v kamarádovi: Také „schizofrenik“. Ve 33letech do něj dle něj vstoupil Ježíš (fakt tomu věřil). Každému žehnal, modlil se za lidi, v některých spatřoval i reinkarnace třeba Máří Magdaleny a tak. Za to měl zajištěné pravidelné rekreace v Kromclu a stálý přísun lentilek. Ale jinak vážně neškodný. Nejvíce vždy trpěl, když byl pod zámkem, odloučený od té naší bandy. Měl jsem ho fakt rád. Jednoho dne se oběsil. A co čert nechtěl, po půl roce jsme se potkali. Prostě přišel do naší oblíbené hospůdky, přisedl ke stlolu a povídali jsme si.
Já: Máš být mrtvý.
On: Taky že jsem. Jsem se vrátil. Přiletěl jsem na paprsku světla. Musím tady ještě něco zařídit.
A povídali jsme si pak ještě asi půl hodiny, pak se zvedl a odešel. Byl jsem jediný, komu přišlo divné, že právě odešel člověk, který je půl roku pod zemí. Přitom se loučil se všemi, se servírkou se objal. Dodnes nevím, co si o tom myslet.

P.S.: Chtěl bych vyzkoušet dvě zakřivená zrcadla, ještě lepší dutou zrcadlovou kouli, ale kde to sehnat a nekrást?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-14 20:00:50
Ikona diskutujiciho
sipka

A ten tvůj nespálos bere lentilky? Aby na tebe jednou taky nevzal nůž… na jednu stranu to obdivuju, chápu že takto nemocný člověk je osamělý a nutně potřebuje podporu a blízké lidi, na druhou stranu nerozumím jak to někdo dokáže ustát. Fakt respekt teda. Já na to nemám vůbec žaludek ani imunitu.

Moje storky nepřeklikávej, víš kolik to dá práce udělat? 😀

Ikona diskutujiciho Pritel 2021-03-15 01:40:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Zobe, jen když musí (takže jen na „prázdninách“ a pár dní před kontrolami). To by mohl, vzít nůž, ale nějak vím, že by neměl šanci se ke mně přiblížit ani ve spánku. Bych to vycítil a stihl zareagovat s dostatečnou rezervou. A ten v něm to ví taky, by se nepokusil. Když mi dnes volal, přikázal jsem mu: Vrať mi Ivana k telefonu a fofrem. Vrátil, nezavěsil (ale to je zrovna na rekreaci).

Ikona diskutujiciho Akiram 2021-04-20 23:52:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím můžete mě a mé dceři pomoci!! Už jsem vyčerpaná unavená. Lítá mi po bytě spoustu orbu! A dcera má noční mury mluví že spaní ukazuje na určité místa.NE jednou Mluvila do určitého místa a mami taťka nás volá máme jít za ním pojď tak jsem ji probrala pár sekund se rozhlížela tady byl taťka měli jsme jít za ním a není tu ;(. A pořád vidi tři černé postavy vedle sebe stát a jedna je moc vysoka té se boji ale fotim natačim a jen hodně orbu pomozte prosím. Některé modřiny vím odkud mám ale vetšinu nevím a zvuky v siňi v kuchyni děsi mě to než usnu kolikrát únavou.

Ikona diskutujiciho julie 2022-03-23 13:01:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj alusko. Stále bydlím s rodici, a bydlim v dome ktery je stary nejak pres sto let, nikdy jsem se sice z zadnym duchem nesetkala, ale i tak v mem dome citim jako kdybi se mnou neco bylo, jako kdybi me neco porad sledovalo. Ve vetsine mistnosti mam velmi neprijemny pocit. vykurovani mi nedela vubec dobre na plice. existuji i jine techniky jak se zbavit duchu v dome?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-23 13:41:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Vykuřování je nejlepší a nejlevnější metoda. Vonný kouř se má po začouzení místnosti hned vyvětrat, neinhaluje se. S bezpečnou stabilní kadidelnicí/miskou se dá i přejít do vedlejší místnosti a počkat až se dost zakouří. Otevřít okna se zadrženým dechem.

Ikona diskutujiciho Matěj 2022-12-11 03:07:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer měl bych prosbu co Mám dělám mám v bytě nějakého ducha nevím co sním minutu co mi tu mě poleje studený polev na zádech a po celém těle mě proběhne husy kůže nevím co mám dělat máme to v posledních pár dnech nastěhovaly sme se do tohoto bytu teď v říjnu a celou dobu byl klid a teď od začátku prosince se to vše začalo projevovat mou pritelkyni to obtěžuje stejně jako mě má ty samé příznaky rádi bych mu nějak pomohly najít klid a mír jen nevíme co po nás chce a nebo jak a s čím mu můžeme pomoci. Každá rada by pomohla děkujeme

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek