5+1. Posedlost: Možnosti alternativních řešení

22.6.2022 v Bytosti 40

Je prospěšné v této záležitosti vyhledat exorcisty, nebo duchovní léčitele, abyste překonali problémy způsobené zlými duchy?
Tito lidé údajně mají schopnost odstranit duchy samotné, nebo odvést část jejich destruktivní energie od zasažené osoby. Pokud se na něco podobného chystáte, mějte se na pozoru a vybírejte velmi opatrně, protože většina těchto vymítačů, duchovních léčitelů, nebo senzibilů nemá dostatečné schopnosti ani znalosti o této problematice.A protože v oblasti alternativy neexistuje žádná stanovená norma a za léčitele se může prohlásit naprosto kdokoliv, spíše máte šanci, že narazíte na podvodníka, případně osobu, která je klamána svými představami o sobě, nebo si z ní duchové dělají dobrý den v podobě falešného odchodu.
Většina lidí nemá dostatečnou duchovní sílu na to, aby byla schopna duchy z jiného člověka trvale vytlačit. Duchové to proto v případě většiny léčitelů a čarodějů dělají tak, že odejdou na pár dnů až týden a pak se zase vrátí zpátky. Platí to i pro kněze, pokud jeho příchod a svěcení náhodou nějaký efekt mělo, za týden je problém zpátky.
Pro duchy je simulování svého odchodu výhodné, protože jednak jejich předstíraným odchodem končí seance a mají pokoj, zadruhé pokud je sám léčitel tahán za nos, bude dál žít v iluzi že někomu pomohl, že něco umí a zatřetí, zasažená oběť je kromě přetrvávajících problémů lehčí také o penízky za vyhánění duchů.

Skutečně šikovní exorcisté a léčitelé existují, ale jsou velmi vzácní, je problém je sehnat a mám tu zkušenost, že když se konečně někdo schopný našel, za pár let skončil. Utíkejte, pokud zjistíte, že dělá reiki, merkabu, kvantový dotek matrixu, bhakti jogu, tantru, nebo něco hulí. Na většinu problémů se zlými duchy navíc stačíte i sami, pokud víte co máte dělat a jste v tom důslední. Než poběžíte za léčitelem, zkuste to ze sebe vyčistit sami, obvykle to má mnohem lepší výsledky.

 

Co dělat pro překonání problémů způsobených duchy na osobní úrovni?
Nejlepším prostředkem je pravidelná duchovní praxe a navyšování své vlastní konstruktivní rezonance, podrobněji o tom píšu ve své knize Anděl strážný.
V případě lidí, u nichž je zcela zřejmé, že jsou skutečně posedlí, ale sami si už nedokážou pomoci, by se jim rodinní příslušníci a blízcí měli snažit pomoci tím, že s nimi budou vykonávat duchovní praxi společně. Po určité době je pak nezbytné, aby rodinní příslušníci vedli posedlého člověka k tomu, aby byl schopen duchovní praxi vykonávat sám a nebyl na nich závislý.

Pokud osoba, která se zdá být posedlá, zcela odmítá provádět jakoukoli duchovní praxi, lze jí pomoci jen velmi málo. Rodinní příslušníci mohou ze soucitu chtít vykonávat duchovní praxi za něj. To se však mine účinkem.

Co lze udělat pro snížení rizika posednutí duchem?
Člověk je odolný vůči útokům duchů, pokud má o 10 % vyšší duchovní úroveň, než útočící entita. Navyšováním své energie lze získat ochranu před většinou zlých duchů. Duchové nižší kategorie nebudou mít šanci. Proti silnějším je třeba osvojit si metody a postupy na obranu.
Nikdy nepropadněte iluzi, že jste tak moc konstruktivní, že už máte proti všemu imunitu. Jsou velmi rafinovaní a můžou si najít jiný způsob, jak se k vám vetřít. Většinou vám předhodí do cesty destruktivní osobu, která vás začne rozkládat. Kam čert nemůže, tam nastrčí svého poskoka. Buďte připraveni se kdykoli s destruktivní energií utkat, abyste ji zapudili hned jak ji rozeznáte, než se u vás usadí a začne bobtnat.

Dále je třeba zapracovat na svých osobnostních vadách. Osobnostní vady, jako je vzteklost, chamtivost, lítostivost, závist, slabošství, jsou jako otevřené rány. Duchové tyto osobnostní vady většinou využívají jako vstupní místa, aby nad vámi získali kontrolu. Jednou z velkých výhod při navyšování vaší osobní energie je, že automaticky dochází ke snížení těchto defektů. Člověk jakoby prozře sám od sebe.

Když aktivně pracujeme na snižování svých osobnostních defektů, uzavíráme okno příležitosti, které mají duchové k tomu, aby nad námi převzali kontrolu.
Mějte se na pozoru i v oblastech, které vás celkově trápí. Pokud vám něco v životě chybí a jste z toho smutní, duchové se mohou pokusit nahodit vám lákavou udičku, abyste po ní skočili v domnění, že se vám plní vaše životní potřeba/touha, vy vyjdete ze své bezpečné bubliny, otevřete se příležitosti a tehdy na vás půjdou. V takovém případě pociťujete nevysvětlitelný intenzivní vnitřní neklid. Protože vaše intuice ví, kdy je to léčka a kdy vás naopak navštívila pravá štěstěna. Řiďte se tímto pocitem. Pokud se vám něco nezdá oukej, pravděpodobně to fakt není oukej.

Zbavte se také všech závislostí, nekuřte, nezkoušejte žádné drogy. Vyhýbejte se problémovým toxickým destruktivním nevyrovnaným lidem, kteří tyto duchy roznášejí po svém okolí.

Návody
Je mnoho postupů, které můžete provádět. Mnohé jsou uvedeny přímo zde na webu, některé jsou v mých knihách, další mohu poradit na základě bližší konzultace. Berte prosím v úvahu to, že je mnoho druhů duchů s různou silou a jsou různé důvody, proč přišli a co je u vás drží. Někdy je drží místo, jindy jsou ve vaší auře, horší případy mohou být umístěny přímo ve vás. Většinou se lidé potýkají s nabalenými nízkými parazity, kterých se dokážou zbavit sami, ale musí pro to něco obětovat. Mnoho zasažených osob je nedůsledná, postupy nedodržuje, nebo udělá krok správným směrem, ale pak udělá další tři kroky nazpátek, kdy sebe samy sabotují. Při odstraňování parazita je velmi důležitá důslednost, vydržet, nevzdávat se po prvním neúspěchu, nevracet se do starých kolejí, protože tam ten parazit přišel a prosperoval. Pokud je parazit silný, pravděpodobně nabíral energii po delší dobu a podle toho pak bude i řešení těžší, dražší a zabere víc času.
Pokud je to silnější než vy, požádejte o pomoc svoji rodinu, odborníka, lékaře, psychologa, nezůstávejte na to sami. Mějte na paměti také to, že se problém s duchem může krýt s další nemocí, takže konzultace s odborníkem nebo lékařem je vhodná.

Pokud se duch pohybuje po domě, bouchá do nábytku, nenechá vás spát, někdo v domě umřel, myslíte si, že je vázaný na to místo, pak provádíme vykuřování podle tohoto návodu: Vykuřování, návod
Vykuřování provádíme i preventivně, zejména v pracovně a ložnici. Můžete ovanout vonným kouřem i sami sebe, nebo své předměty podle potřeby, pro očistu.

Pokud na vás útočí (magicky na dálku nebo kontaktem přes váš nesouhlas) energetický upír, černý mág, psychopat, pak je vhodný Rituál s růží. (A pak jděte na policii, pokud máte něco v ruce.)

Pokud za problémy stojí černá magie, ujistíme se, že nemáme doma prokletý volt od mága. Je to věc, kterou nám daroval a nechal nám ji doma. Vše je nutné vyhodit, nemít doma. Posvěcené (rozuměj prokleté) předměty je třeba zlikvidovat podle tohoto postupu: Jak se zbavit prokletí

Pokud se domníváte, že máte něco na sobě, stoupnout do vany/sprchy, nechat od hlavy po paty stékat proud ledové vody. U toho vizualizujete, jak se vás duch pouští a odplouvá odpadem pryč. Návod je mnohem silnější, pokud u toho držíte v obou rukách, nebo alespoň jedné ruce, silný Přírodní křišťál. Více o křišťálech, jak je používat čistit, je popsáno zde. Samotná studená sprcha je výborná na odstraňování destruktivní energie, zabírá i omývání paží studenou vodou, nebo umýt hlavu při destruktivních myšlenkách. Při vypuzování duchů a batohů už je potřebný alespoň jeden pořádný křišťál.

Pokud je vhodné počasí, další způsob je každý den alespoň jednu hodinu provádět tento postup: Energetické léčení u stromu. Strom objímáme, stojíme s bosýma nohama na mokré zemi a prosíme ho, aby z našeho organismu odvedl veškeré destruktivní energie. Je nutno provádět do doby, než odezní problémy. Podrobněji je postup popsaný zde: Moje mysl je orientovaná na zlo. Jak se to dá spravit?
Procházky a pobyt v přírodě jsou velmi vhodné, načerpá se zde energie a uklidní psychika.

Pro větší ochranu v prostředí, které je destruktivní, je vhodné nosit Energetický krystal, který posiluje auru a odvádí zlé duchy pryč. Pro ochranu během spánku, pokud jste oslabení, nebo to ještě není za vámi, spát s krystalem na krku, nebo spát s křišťálem v ruce, pozor aby vám při spaní nespadnul. Ráno přírodní křišťál vyčištěte.

Použijeme návod pro deaktivaci prokletí a křtu, kniha Anděl strážný, strana 252.

Destruktivní batoh se dá také „vypálit“ Skalární tělovou svící. Ideální je ducha lokalizovat, zjistit kde je a svíce přikládat podle místa kde je uchycený, kde má centrum. Pokud nevíme kde je, nebo si myslíme, že je všude, dáme 5 svic: 2 naráz na bedra kde jsou důlky, pak jednu na solar plexus, pak jednu na žaludek, poslední na třetí oko na čele (pozor na oharky a popel, chráníme obličej!). Aplikaci svící děláme vždy ve dvou ve větrané místnosti a máme přichystanou misku s vodou.

Ať se vám vše podaří a ať nad vámi drží ochrannou ruku Konstruktivní síla Vesmíru.

(konec série)

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Lydia 2022-06-22 09:13:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veľmi vám ďakujem pani Alue za túto skvelú sériu. Vaše stránky sú to najlepšie, čo som kedy v našich jazykoch našla. Veľmi ste mi pomohli. Prajem vám všetko dobré a mnoho úspechov do budúcnosti. Nech vás chráni konštruktívna sila vesmíru.

Ikona diskutujiciho petr 2022-06-22 09:17:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máte někdo zkušenosti s exorcistou a jakou? I špatná zkušenost s neschopným léčitelem by mě zajímala. Chtěl bych vědět jak to probíhá v reálu.

Ikona diskutujiciho Květa 2022-06-22 09:21:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže čím horší povaha, tím je jedinec více prolezný těmito bytostmi. A opravdu to sedí.

Ikona diskutujiciho Amigo 2022-06-22 09:36:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měl jsem problémy tohoto typu. Žil jsem s tátou který byl hodně zahleděný do sebe a svých problémů. Pořád jenom řešil co je špatně a nikdy nic nepochválil. Sice jsem žádné duchy neviděl ale byli na něm nabalení protože jsem u nás doma cítil takovou dusivou těžkou atmosféru. Zhuštěný vzduch občas jsem cítil podivný smrad jakoby trochu po síře. Tátu jsem měl rád a chápal jsem že má problémy ale hrozně jsem v tom trpěl. Loni odešel no věřím že do nebe ale těžká dusivá atmosféra tam zůstala. Ale to nebyl jenom těžký vzduch já jsem z toho byl i strašně unavený měl jsem myšlenkovou mlhu nemohl jsem spát a pak jsem měl kvůli tomu problém v práci skoro jsem usínal na stole. První jsem dělal ty obecnější návody co nic nestojí které jsem našel tady na webu. Částečně mi pomohly. Pomáhalo mi i oplachování ledovou vodou. Tak jsem se pak raději o tom poradil mailem. Skončilo to několikrát opakovaným vykuřováním a v noci jsem spal se dvěma krystaly v ruce. Dělal jsem i jiné věci jenom do té doby než se to z domu vyčistilo a opravdu jsem se toho zbavil. Taky jsem uklidil věci po tátovi abych nežil jako v muzeu a to udělalo dost na psychiku. Letos chci všude vymalovat a věřím že čistý nátěr na zdech zase přinese do toho domu víc nové energie. No takže se to řešit určitě dá ale háček je v tom že musíš vědět jak.. Kdyby nebyl tento web tak si s tím neporadím. Nikde jsem nenašel lidi co tomu rozumí. Jenom blogy o astrologii a podobných zbytečných věcech. Když jsem se ptal jinde tak mi neřekli nic než obecné poučky co četli v knize čtyři dohody typu můžeš si za to sám a kdo není zranitelný na toho to nejde je imunní.. a tak jsem pochopil že většina lidí co dělá duchovno jsou jenom opisovači co nic neumí. Naštěstí jsem došel až sem a to mě zachránilo.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-06-22 11:57:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano těžký vzduch tak bych to taky popsala. Při vstupu do místnosti kde je špatná energie nebo jsou lidé napadení těmito duchy cítíte tíhu. Buď zahuštěný vzduch anebo je i psychická tíha taková jakoby sklíčenost ze které jste unavení. Trvalo mi hodně roků to vypozorovat a pochopit co to znamená.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-22 19:40:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Amigo:
Já na vykuřování nevěřím..ale poradím, čemu věřim já.
Zbavit se věcí, které tam už nemají co dělat. Aby tam nebyla zbytková enrgie danné osoby, což jsi nějak udělal, ale nevim jak moc. Nějaké hezké, vzpomínkové klidně nechej.
Co je ale důležitý, uvědomit si, že můžeš zase volně dýchat, protože on uržoval hranice druhých, ne ty..Takže psychicky se odblokovat v mysli.
Na pročištění si přestav oválnou čistotu světla, ne jenom světlo, ale zářivou čistotu, která projzde tíhou a vše očistí..Když budeš cítit nějaké bloky, zkus to rozpustit..zkus si visualizovat svěží vzduch a lehké energie..Důležitá je myšlenka, která projde zdmi a očistí to. Ne vykuřování..Vykuřování je spíš rituál, ale hlavní je záměr myšlenky, co tím asi chci.
Proto tvrdím, že to není třeba, ale teď můžeš ty ten barák očistit…prostě ať už je tam jakákoli hutná energie, projde a očistí to. Pokud tam budou špatné myšlenky, zažrané a přichycené ve zdi, prostě kdyby to nešlo očistou, spal to v ohni, jako pavučinu. Je více metod, proto ne asi vše jde vždy jen „Světlem“ já říkám čistotu, protože ta je harmonická, čestná..Světlo mi příjde, že je pouze světlo a nic nedělá. Zkus si tohle vše vizualizovat třeba 5 minut, jak ten barák je stále v té bublině a ty do toho dáváš i svoji mentální sílu a nejen, že si to představuješ a ono to snad dopadne, ale musíš tomu i věřit. Vnímat to, cítit, kde je tam problém, ale věřit, že to děláš, že se to mění daleko k lepšímu.
A až tohle vše uděláš, musíš myslet i jinak, aby sis to tam zase nezadělal a zvát si jen lidi, kteří jsou na pohodu a žádný nepřející zombii, co vše uhranou. Tak ať to zvládneš..

Ikona diskutujiciho Amigo 2022-06-22 22:15:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Nepotřeboval jsem tady v diskuzi radu ani jsem nepotřeboval aby mi někdo řekl že nevěří na metodu která se mně osvědčila a očividně i mnoha dalších čtenářům tady. Jenom jsem chtěl popsat svou zkušenost.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-23 08:17:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Amigo:
„Nikde jsem nenašel lidi co tomu rozumí. Jenom blogy o astrologii a podobných zbytečných věcech. Když jsem se ptal jinde tak mi neřekli nic než obecné poučky co četli v knize čtyři dohody typu můžeš si za to sám a kdo není zranitelný na toho to nejde je imunní“

Dal jsem ti radu, jak s tím naložit ještě jinak. Tečka…

Ikona diskutujiciho Alice 2022-06-22 12:05:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vykuřuju hodně. Časem jsem vychytala co mi nejvíc voní a to si pálím přes den pro radost při otevřeném oknu takže nabalená energie rovnou odchází pryč. Atmosféra doma je výborná, dům hezky voní a navíc jsem si všimla že když každý den pár tyčinek postupně vypálím tak nemám doma žádný hmyz. Vosy komáři včely i mouchy se v okně otáčí a letí pryč nebo když je chci z domu vyhnat nemusím dávat mucholapku ani je nemusím zabíjet ale zapálím tyčinku otevřu okno a sami odletí.
Minulý týden mi chtěla do domu vletět sršeň ale v rámu okna se sama otočila a letěla zpátky protože zrovna kouřila tyčinka.
Nemám ještě udělané síťky proti hmyzu a normálně touto dobou už bývám od komárů hodně pokousaná ale co vykuřuju tak žádné komáry nemám. Ani mi mouchy nezbučí a nekálí po umytých oknech. Je to super.
Hodně jsem si od Alušky oblíbila tyto vůně ale každému voní něco jiného. Manžel má rád ten rozmarýn. Zprvu trošku prskal že nechce doma smrady a pak zjistil jak je to příjemné. Jsme tady jako v čajovně.
https://www.alue.cz/p/vonne-tycinky-delightful-jasmine-mini/
https://www.alue.cz/p/goloka-vonne-tycinky-rozmaryn/
https://www.alue.cz/p/stamford-vonne-tycinky-jasmin/
https://www.alue.cz/p/vonne-tycinky-bharath-darshan-velike/

Ikona diskutujiciho Milan 2022-06-22 16:03:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrá kniha je od dr. Edith Fioreové “ Tajemství zbloudilých duší“ z roku 1987

Ikona diskutujiciho hanka 2022-06-22 17:53:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento seriál byl opravdu skvělý!

Ikona diskutujiciho matyas 2022-06-22 21:14:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky

Ikona diskutujiciho Marcel 2022-06-22 21:19:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak dnes to u mňa dosiahlo už vrcholu. Nevedel som stále, či je vo mne duch, alebo nie je. Jednoducho som to nevedel žiadnou metódou, ani symptómami zistiť. V pondelok, utorok sa znova objavili moje „spúšťače“ problémov, dnes v stredu som s tým už asi po tisíci krát otrávil manželku (sa jej čudujem a zároveň jej ďakujem za výdrž, čo má so mnou) a počula to aj moja dcéra. Tak som si zobral kryštál, ktorý manželka kúpila pred cca. 10 rokmi v Kremnici a išiel som do kúpeľne pod sprchu. Už ako som išiel do kúpeľne, kryštál som držal v ľavej ruke, tak som cítil, že to hýbe mojim vnútrom. A hovorím si, že ak si vo mne (ty duch), tak pôjdeš preč. Tak som kryštál zobral do ľavej ruky do vane a začal posediačky na seba liať vodu (studenú som ale nedal, bola vlažná). Hovorím si, že musím sa postaviť a tak na seba zo sprchy liať vodu. To som aj urobil a zrazu sa mi úplne doširoka otvorili ústa a nevedel som ich zavrieť. Neviem koľko to trvalo, ale zavrel som ich. Za chvíľu zase sa mi otvorili doširoka ústa a nevedel som ich zavrieť. A takto už neviem koľko krát. Ale ono sa to stupňovalo: ako som mal otvorené doširoka ústa, tak ma vždy naplo na zvracanie (nič som ale nevyvrátil). Potom sa ústa zavreli, znova otvorili a zase ma naplo na zvracanie. Neviem koľko krát to bolo, ani koľko som stál pod tou sprchou. Ak tam bol duch, tak išiel von. Neviem prečo na viac krát, ale išiel. Skúšal som na chvíľu si dať kryštál do pravej ruky, ale bolo to omnoho slabšie, ako keď som ho držal v ľavej ruke. Potom som si sadol, kryštál odložil a bol som strašne smädný. Ale nedokázal som sa napiť. Skúšal som to viac krát. Tak si hovorím, že to asi preto, ak by duch bol nablízku, aby znova neskočil do mňa. Napil som sa až, keď som išiel do kuchyne – to už bolo v pohode. Dúfam, že už budem mať definitívny pokoj, ak to teda bol duch, ktorý zo mňa vyšiel.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-22 21:25:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Úspěch!! – Pořádně ještě vykuř celý dům, může tam někde být, je potřeba ho úplně vyvětrat ven. Tady je návod:
https://www.alue.cz/vykurovadla/

Může jít i na části, pamatuju si že jsme po určitém vymítání ještě vypalovali ,,zbytky démona“ z čela oběti svící, bylo tam něco jako ,,zbytkáč“. Potom už dobré.

Ikona diskutujiciho Marcel 2022-06-22 21:43:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak úspech!!!! Jupííííí :-))) Máme veľký dom, poschodový aj ešte aj pivnicu. Pôjdem nakúpiť sušenú bielu šalviu (mali by ju mať v ezo obchode) a začnem vydymovanie podľa návodu . Ale, čo s tak veľkým domom? Ako mám postupovať? Naraz vydymiť všetko?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-22 22:04:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno v každém patře, naráz. Sklep a půdu obvykle nedělám, jenom pokud tam něco běhalo. V tomto případě bych jela i sklep, mají rádi tmavá místa. Obytné plochy určitě všechny včetně záchoda a špajzu. Nemusíš nutně sušenou šalvěj, stačí víc paklů vonných tyčinek a nebo kužílky. Tyčinky seženeš snadněji.

Podle potřeby opakuj krystal i vykuřování, není jisté jestli na první zátah vyšlo úplně všechno. Možná ano, možná bude bude zbytkáč, ale uvidíš.

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-06-22 22:09:41
Ikona diskutujiciho
sipka

To FAKT?! To je doslova jak z hororu. Myslela jsem že tyhle věci o duchách brat s rezervou ale co tady čtu v diskuzi. Zřejmě jsem teda málo zažila ještě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-22 22:12:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to možné. Zažili jsme i záchvaty, jekot, vzpouzení se. Změnu barvy duhovky na černou, změnu hlasu když mluvil duch za posedlou osobu. Tento svět není to čím se zdá být.

Ikona diskutujiciho nirvana 2022-06-23 00:24:24
Ikona diskutujiciho
sipka

prabábi taky mluvila jiným hlasem když potřebovala nějaký recept z bylinek který nevěděla a tak se napojila prý na nějakého léčitele který kdysi žil… a ten recept nadiktoval skrze ni. bylo to hustý

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-23 09:08:06
Ikona diskutujiciho
sipka

:O nechceš o tom napsat článek? 😀 Aluška.org by ho adoptovala s otevřenou náručí.

Ikona diskutujiciho nirvana 2022-06-23 15:12:36
Ikona diskutujiciho
sipka

juu, to je dobrý nápad Aluško, ráda 😊 dlouho jsem nic nepsala tyo.. bych si odpočinula u toho. vyzpovídám ještě příbuzné kteří byli přímo u toho a žili s ní, povědí mi detaily. jinak kdybys chtěla, tak je o mojí prababičce tady v semilech výstava v muzeu teďka, už asi měsíc, tam je toho taky dost a sama jsem na to čučela, kolik podkladů sehnali

každopádně, článek ráda napíšu 😊

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-23 21:34:10
Ikona diskutujiciho
sipka

tyjo napiš, takoví lidi jsou vzácní… a takovej článek nikdo nemá 😀

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-23 22:28:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Marcel:
Kamarád taky vyháněl z kámoše ďábla..mluvil divně a teď nevím, zda se mu protáčely jenom nohy, nebo i hlava…Jako vidět bych to nemusel 😀 Ale hned se mi vždy vybaví film Insidious :)) Tam bych řekl, že ten film je hodně blízký realitě.
Na nějaké démony už je potřeba schopnosti a není to fakt sranda.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-23 22:46:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Constantine je taky dost výstižnej film.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-23 23:10:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue:
Ten mám taky mezi oblíbenými 🙂 Jako kdo fakt nezažije, nepochopí a ani neuvěří, že je něco víc.
A přitom jen tohle vidět, slyšet, člověku dost otevře mysl.
Teď jak přemýšlím ještě nad nějakým filmem, mě po chvíli uplně najel Scary Movie..jak ji tam duch chtěl na stěně otento a pak koukal na den na kalhotkách a řekl, ty čuně 😀
Nebo znáš ještě nějaký? Já teda viděl snad všechny díly Insidious..ale víc mě nenapadá…Kromě dilmu Ďáblův advokát o kterém tu už padla řeč..ten bych bral skoro jako povinnou „četbu“ aby se lidi probrali, co tady nevědomě podporují.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-24 07:23:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Já moc děsivé filmy nedávám. Ale Constantine je jiná, to je plné symboliky a člověk se a to dívá jinýma očima.

Ikona diskutujiciho Jana 2022-06-24 15:05:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Môžem potvrdiť podobnú skúsenosť, ktorú mi rozprával kamarát, na ktorého skočil démon v spánku (v sne cez dvere, ktoré nestihol včas zavrieť) a dokonca mu povedal aj svoje meno, po niekoľkých dňoch sa mu ešte s jednou osobou podarilo tohto ducha vyhnať a tiež ho vraj pri tom napínalo alebo aj zvracal.

Ikona diskutujiciho Marcel 2022-06-25 09:29:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak celý dom, vrátane pivnice je vydymený. A ja tiež 🙂 Vydymovali sme to fakt poriadne, nič sme nevynechali. Vydymovali sme bielou šalviou a opakovali vetu podľa Alue návodu metódou obchádzania: „Prosím Konštruktívnu silu Vesmíru, aby z môjho domu odviedla všetkých deštruktívnych duchov a energie. Ďakujem.“ V pivnici som sa stále mýlil, ale vždy som sa zbadal a opravil, mýlil som sa: „Prosím deštruktívnu silu Vesmíru“ – neviem, či to robil ten duch? Počas vydymovania som bol zrazu smädný, tak som sa napil, ale hneď som si uvedomil, či cez tú vodu do mňa neskočil ten duch. Takže po skončení vydymovania som si zobral kryštál a pod sprchu. Nejaký malý zbytok cez otvorené ústa vyšiel von a ešte dosť hlienov. Alue ďakujem ti za rady a návody, ktoré si tu mala, veľmi si nám pomohla.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-25 09:42:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Zmatení mysli, přetáčení slov z konstruktivní na destruktivní, také může být projev vlivu ducha. Dělal to proto, že byl ohrožený, je to jeho forma sebeobrany.
Ať se daří a není zač 🙂

Ikona diskutujiciho adria 2022-06-22 21:48:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkujeme aluško moc za tuhle sérii … týká se mě, mám je v auře, sviňky .. no a jak zjistit svou duchovní úroveň?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-22 22:08:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady je o tom série:

https://aluska.org/duchovni-uroven-1dil/

https://aluska.org/duchovni-uroven-2-dil-ego-a-zamerenost-na-vlastni-stesti/

https://aluska.org/duchovni-uroven-3-dil-duchovni-praxe/

https://aluska.org/duchovni-uroven-4-dil-emoce/

https://aluska.org/duchovni-uroven-5-dil-vliv-duchovni-urovne-na-zivot-cloveka/

https://aluska.org/nakolik-cloveku-poskytuje-jeho-duchovni-uroven-ochranu-proti-zlym-duchum/

Ikona diskutujiciho adria 2022-06-23 22:40:41
Ikona diskutujiciho
sipka

jj, děkuji … super

Ikona diskutujiciho jindřich desátý 2022-06-23 12:27:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si to šel zkusit s tyčinkama. Od rána mi nalítaly muchy do baráku. Zapálil jsem dvě a než vyhořely do půlky tak se muchy spakovaly otevřeným oknem. Jindy už bych pobíhal s plácačkou. Nevím jak s duchama protože jsem tyhle problémy nezažil ale na hmyz je to fajnovej matroš.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-06-24 09:56:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Exorcismus je dost složitá záležitost. Nutný je se spojit jednak s obětí ale i s aktérem posednutí a zjistit všechny důvody, které ho k tomu vedli, aby vymítání proběhlo trvale. Kolikrát se může stát, že to ani není démon, ale jen nějaký příbuzný nebo blízký zemřelý, který jen potřebuje předat nějaký vzkaz a neví jak. Přesně jak píše Alue, co dělají církevní exorcisti, jedou prostě jen podle tabulek. Po jejich rituálu se na čas démon vzdálí, aby vytvořil pocit úspěšného vymítání a za čas se vrátí v plné síle. Každý má šanci se těch bestií a jiných entit zbavit sám, jen vybičovat svou vůli a návody Alue jsou k tomu dost vychytané. Exorcista by měl nastoupit, když už je oběť v tak silném posednutí, že sama sebe absolutně nedokáže ovládat.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-06-24 13:04:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem narazil na jeden filmek, kde jsou duchové.
Je to komedie, špatný to není :)) Na odpočinek, žádný přemýšlení.
https://www.csfd.cz/film/4709-prizraky/recenze/
https://uloz.to/file/YziAdJqkbLii/prizraky-1996-cz-mkv#!ZGR5ZQR2AQp3AwL5AGHjLGtlATR5ATycGTWXAzIgYx85K2MuZN==

Ikona diskutujiciho kiana 2022-06-24 18:13:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tahle série je dobrá, ale nevím, jak rozlišit panický záchvat způsobený PTSD a útok ducha (když duchy nevidím). Většinou to tedy vím (co je moje PTSD a co ne), ale zrovna nedávno se mi stalo, že jsem měla panický záchvat a opravdu nevím, jestli to bylo PTSD a nebo nějaký útok (naštěstí to přešlo, takže to je asi už jedno).

Ikona diskutujiciho Kami 2022-06-25 07:28:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proc utikat pred nekym, kdo dela reiki? Dekuji ♡

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-25 08:27:14
Ikona diskutujiciho
sipka

doporučuji přečíst tyto články: https://aluska.org/?s=reiki

Ikona diskutujiciho Namasteen 2022-07-03 23:10:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, co se myslí tou duchovní praxí? Díky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-03 23:17:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Práce na svých energiích a charakteru. Rozvoj duchovních a morálních hodnot. Případně změny životního stylu, aby byl v souladu a rozvoji nebránil. Očistné rituály, harmonizační postupy, modlitby pokud je třeba. https://www.alue.cz/p/andel-strazny-alue-k-loskotova/

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek