Váš pravý si k vám najde cestu pomocí božského načasování

13.5.2023 v Psychologie 25

I když jste možná ještě nenašli lásku, po které toužíte, jednou si vás najde. Pokud budete trpěliví, otevření a budete vytvářet správnou energii, tato energie vám pošle osobu, která je pro vás jako stvořená.
Tento svět je plný lekcí a mnohé z nich nás vedou po klikatých cestách. Nejprve musíme čelit vlastním vzestupům a pádům, než budeme připraveni na to, abychom mohli najít a prožít lásku, kterou hledáme. Vše má svůj čas, a i když to zatím nevidíme, Vesmír pracuje v náš prospěch.Každá věc, které v tomto životě čelíme, nás posouvá tam, kde potřebujeme být.

I když důvěřovat neznámému není tak snadné, jak bychom chtěli, musíme to dělat všichni. Bez důvěry ve vesmír a víry v sebe sama váš čas nikdy nepřijde. Pro ty, kteří to možná nevědí, je božské načasování v podstatě myšlenka nebo koncept, že vše, co se děje, se stane na správném místě a ve správný čas. Nemůžeme si vynutit, aby se něco stalo, pokud na to nejsme připraveni.

Všichni jsme tu a tam netrpěliví. Živení své netrpělivosti je to, co nás rozhodí. Nejprve musíme projít svou vlastní duchovní cestou, než se můžeme spojit s jiným člověkem. Obě části budoucího spojení musí být na stejné úrovni, než se stanou jedním.

Jako bychom byli housenky. Dokud pracujeme na tom, abychom se stali motýly, ještě tam nejsme a není správný čas. Plazíme se, toužíme a pracujeme na přípravě na transformaci, která přijde. Důležitá je důvěra v naše načasování a v dokonalost naší proměny jako takové. Toto období je úžasné a neměli bychom ho podcenit. Je to krok směrem k tomu, kde potřebujeme být, a vytváří vhodné podmínky pro to, co přijde dál.

V životě se stává, že na něco pořád čekáme; čekáme, až se nám splní sen, čekáme, až potkáme toho pravého člověka, čekáme, až se nějaký problém zvrátí. Když se věci nedějí tak rychle, jak bychom si přáli, a máme pocit, že jsme udělali vše, co jsme mohli, je snadné propadnout sklíčenosti a vzdát to.

Tehdy musíte věřit, že se pro vás vše teprve připravuje. Že působí božské načasování. Cesty se uvolňují, schůzky se připravují, vytvářejí se příležitosti pro nejlepší výsledky. Pokud přehlédnete drobečkovou stopu a nepodniknete v ní žádné kroky, musí se pro vás sestavit jiná příležitost, která vás dovede k výsledku, na který jste se zaměřili. Věnujte pozornost dveřím, které se pro vás právě teď otevírají. Projděte dveřmi, které se otevírají, a opusťte dveře, které jsou pořád zavřené. Odevzdejte se s vědomím, že vám božství kryje záda.

Existuje spojení, které vás pojí s osobou, s níž máte být. Tato osoba se neustále pohybuje směrem k vám a vy se neustále pohybujete směrem k ní. I když ještě nejste ve správné chvíli, abyste to viděli, váš čas přijde. Pokračujte a dříve či později to všechno zapadne na své místo.

Věřte v božské načasování a dovolte vesmíru, aby ve vašem životě dělal zázraky. Nepotřebujete vztah, abyste byli šťastní, protože můžete být spokojení i sami. Vše, co se v tomto životě děje, má svůj důvod, užívejte si každý okamžik, který máte před sebou.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Ingrid 2023-05-13 03:23:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, hezký článek, děkuji. Chtěla bych se tebe a ostatních zeptat, jestli mi uškodí Reiki 1. stupeň? Děkuji za odpověď

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-13 08:30:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano uškodí ti, ROZHODNĚ TAM NECHOĎ! Už jsem měla v poradně lidi i s opravdu vážnými následky, které jim dlouhodobě poškodily vztahy, fyzické i duševní zdraví. Je to černá magie, napojí tě na destruktivní bytosti, které z tebe začnou sát energii a reiki od nich sice dostaneš, ale na dluh, potom ji budeš splácet energií vlastní. Sama o sobě přitom není jinak zajímavá, mnohem lepší energii nabereš venku u jakéhokoli stromu.

Zde jsou články na toto téma:

https://aluska.org/co-se-muze-pokazit-pri-reiki-seanci/
https://aluska.org/pote-co-jsem-se-nechala-zasvetit-do-reiki-napadli-me-demoni/
https://aluska.org/moje-destruktivni-zkusenost-s-reiki/
https://aluska.org/od-doby-co-jsem-se-pohadala-s-reikistkou-se-mi-vede-spatne-ma-to-souvislost-jak-z-toho-ven/
https://aluska.org/postup-jak-se-zbavit-zasveceni-do-reiki/

https://aluska.org/proc-zasveceni-nefunguje-aneb-reiki-shamballa-a-jine-zavislosti-1-dil/
https://aluska.org/proc-zasveceni-nefunguje-aneb-reiki-shamballa-a-jine-zavislosti-2-dil/
https://aluska.org/proc-zasveceni-nefunguje-aneb-reiki-shamballa-a-jine-zavislosti-3-dil/

Ikona diskutujiciho ketty02 2023-05-13 09:53:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, děkuji za tento článek, ten jsem přesně teď potřebovala číst a také článek Jaká je moje úloha v globálním duchovním probuzení? byl velice povzbuzující. Protože člověk třeba podceňuje i těch pár malých změn, které tu provedl, jelikož nevidí ten celý dosah..

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-05-13 10:38:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasný článek, děkuji. Člověk má tendenci všechno uspěchávat a ještě nedávno jsem aktivně chodil na seznamky jako je Tinder a neustále doufal, že tam někoho najdu. Lepší je věřit, že pokud má láska přijít, tak přijde a uvědomit si, že i sám člověk může být spokojený, že toho druhého ke štěstí vlastně nepotřebuje. Ty jsi mi příkladem, taky jsi hrozně dlouho čekala, až se objeví ten pravý. A je rozhodně lepší, když je to ten pravý, než aby člověk jen byl s někým, kdo mu vlastně nevyhovuje a je s ním jen proto, aby nebyl sám.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-13 19:55:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám pocit, že bych „hrozně dlouho čekala“, zaprvé nejsem stará bába a zadruhé nedávám a internet své soukromí, ani svoji rodinu, tudíž lidé na internetu skutečně nemají přehled o mém osobním životě, což je jenom dobře.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-05-13 20:40:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to asi relativní, někdo má pocit, že dlouho čeká například, když se mu nedaří najít toho pravého už jako náctiletému :). A co se týče tvého soukromí, do toho nikomu z nás skutečně nic není a vůbec jsi velkorysá, že ses s nějakými střípky tvého soukromí občas podělila ať už v knihách nebo na tvých stránkách.

Ikona diskutujiciho Will 2023-05-14 08:42:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi by bylo dobrý nekomentovat soukromí lidí které neznáš. To že internetoví pošuci z Alue násilím vymámili informaci že je vdaná (nevíš ani jak dlouho) neznamená že má někdo právo to nějak hodnotit. Jinak představa že v nácti najdeš pravého je blbost protože náctiletý člověk není na dlouhodobý vztah ani závazek mentálně zralý. Mnozí lidi se musí třikrát rozvést než najdou člověka který jim vyhovuje a někteří nejsou na závazek zralí ani ve 40ti a dělají jeden průser za druhým. Nesrovnávej se s jinými lidmi a nepočítej jestli něco stihli a ty ne, protože z toho budeš nešťastný.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-05-14 10:35:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Will: Řekl bych, že je to extrémně vzácné, ale mám kamarádku, která si toho pravého našla na střední škole :). Teď mají miminko a při našem posledním rozhovoru mi řekla, že jejich vztah vzkvétá a že se posunul zase na vyšší úroveň. Někdy holt osud přeje. Ale s tím srovnáváním máš pravdu, lidé by neměli soutěžit, z toho je člověk jen nešťastný.

Ikona diskutujiciho Lily 2023-05-13 16:58:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na píseň My sister’s crown od Vesny co je letos v Eurovizi?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-14 08:52:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevěděla jsem že taková skupina je a po zkouknutí klipu i záznamu z eura vidím, že jsem o nic nepřišla. 🙂 Zpěvačka to na podiu ani neutáhla, neměli ji nutit do tancování, na kvalitní zpěv je potřeba mít klid.

Ikona diskutujiciho Ivona F. 2023-05-13 19:12:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tenhle článek mi padl do noty. Moc Ti za něj děkuji. Tomuto správnému načasování věřím. Bohužel se obávám, že jsem nedávno jedno takové načasování propásla. Tento rok je to 10 let co jsem potkala muže o kterém si myslím, že je to ten pravý. Zkrátka láska na první pohled. On byl však v té době zadaný a čekal s přítelkyní dítě. Ke mně však cítil to co já k němu, přítelkyni s dítětem by ale nikdy neopustil. Pokoušela jsem se na něj zapomenout, nešlo to však. Minulý rok jsem na něj začala myslet intenzivněji a je to měsíc co se náhodou objevil na nějaké akci v mém městě, přesně po 10 letech kdy byl zde naposledy. On je z Prahy a já z Olomouce. Rovněž jsem se dozvěděla, že je nezadaný a že jej opustila jeho přítelkyně i s dítětem. Váhala jsem, jestli mám na tu akci jít a potkat jej. Nakonec jsem nešla s tím, že stejně by z toho nic nebylo. Teď toho lituju. A prosím vesmír o další příležitost jak se s ním ‚náhodou‘ potkat. Doufám, že jsem definitivně nepropásla potkat se s tímto mužem a nevzala nám šanci na společný život.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-05-14 08:43:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji 🙂 myslím si že to tak určitě je 🙂

Ikona diskutujiciho tenet 2023-05-14 15:18:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Juchůůů…a děkuji i za mnoho dalších Tvých krásných a podnětných článků Alue.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-05-14 16:23:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V žádném případě teď nepřijímat energii Reiki. Mám s tím velké zkušenosti a jak píše Alue je to energie na dluh. Původně možná silná energie, ale dnes znetvořená temnými silami. Nalepí se na vás entity, které doma mít určitě nechcete. Snadné získat, hodně těžké se toho pak zbavit. Doporučuju počkat až ty démoni z naší planety zmizí, pak dojde k obnově všech původních čistých energii.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-15 08:30:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavní ale je, že přístup k té energii všichni lidé přirozeně mají, stačí jen použít. Na to není potřeba se nikde zasvěcovat.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-05-15 09:20:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je pravda Alue, taky se můžeme sami léčit, vyrobit si věci, uvařit a spoustu dalších věcí. Já myslím, že navštívit profesionály ale není na škodu. Když ovšem ví co dělají, mají to pod kontrolou a mají dobrý úmysly. Problém je ale v tom, že je tu spousta šejdířů a šarlatánů. Ve vyspělých světech jsou zasvěcovací chrámy běžnou praxí. I na Zemi to kdysi tak bylo a já doufám, že brzy zase bude.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-15 09:45:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Duchovnost ani spojení se zdrojem ti žádný jiný člověk nemůže zprostředkovat, nebo dát. Můžeš se přiučit od zkušenějších, nechat si poradit, naučit se fígl. Ale po té cestě kráčíš sám a je jenom tvoje. Jakékoli zasvěcování, chrámy a podvolování se jakémukoli systému, je slepá ulička. Duchovnost není školní vzdělávací systém, nemá a ani nemůže mít stejnou podobu pro všechny, není uniformní, protože je subjektivní, niterná a soukromá. O tom, že byly v minulosti zasvěcovací chrámy nepochybuji, ale je potřeba si taky přiznat, komu tyto instituce sloužily a jaké bytosti tam byly uctívaly.

Jakékoli uctívání je odevzdávání energie. Jakákoli snaha sesekat lidskou duchovnost do systému je podvod.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-05-15 23:41:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jeden takový zasvěcovací chrám jsi vytvořila ty sama, jmenuje se aluska.org a lidí toužící po poznání sem přichází a přichází sem dobrovolně a získávají tady přesně takovou duchovní praxi, kterou mají získávat v takovém zasvěcovacím chrámu. Energie, které ty dáváš příchozím jsou přesně to, co ti lidé, které to k tobě přitáhlo potřebují a sami by to nedokázali v sobě probudit. Já to vidím tak, že profesionálové tvých zkušeností tady jsou pro ty hledající a to je moje představa chrámu zasvěcení. Ty jsi vytvořila určitý systém na těchto stránkách, ale protože tvoje duše a mysl jsou naprosto čisté, tak se tvoji následovatelé nemají vůbec čeho obávat, právě naopak můžou jenom získat. Ale právě to, co ty jsi tady vytvořila já se odvážím nazvat chrámem zasvěcení a z mého pohledu a mých zkušeností je to v naprosté harmonii s vesmírnými zákony.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-16 09:56:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Samueli, ale neidealizuj si mě. Není to systém, je to svobodný prostor, kde sdílím věci, které mi připadají užitečné, nebo zajímavé, nebo pravdivé. Párkrát jsem se taky sekla, třeba s palmovými listy to byl velký omyl. Není to dokonalé a není to dogma, je to spíš takové hřiště. To, že to někomu pomůže, nebo zachrání život, je díky tomu, že ten člověk si to sám našel a podle svého uvážení aplikoval, tedy zachránil se sám. Tady k tomu akorát dostal prostor. Zasvěcením bych to určitě nenazývala, protože ty skutečné nejhlubší zasvěcující pravdy nikdy nikde nenajdeš napsané a v žádném případě se nepředávají jenom tak někomu.

Je to sice můj úkol, ale nevnímám to jako hlavní smysl svého života, dělám i spoustu jiných věcí. Nejsem nic z toho co v systému dělám, protože jsou to všechno přidělené dočasné role. Jenom tu plním nějakou pozici. Odněkud jsem sem přišla, mým prostřednictvím se tu něco odehraje a až se naplní správný čas, odejdu a uvolním místo jiným, snad lepším. Nebo se možná společně dostaneme do fáze, kdy už nebude ani potřeba, aby tyto projekty existovaly, kdy budou lidé tak svobodní a tak uvědomělí, že to buď bude všude, nebo to budou chápat sami bez vysvětlování.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-05-19 14:14:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není Alue vůbec zač. To, že nejsi neomylná a že se občas sekneš nemá na tvojí skvělou práci žádný vliv. Proto tu všichni jsme ne?, aby jsme na svých chybách zamakali. Já, co se týká trávení času na internetu, mám tři stránky, kterým věnuju svoji pozornost a energii. Jsou to tvoje, tadesco a křesadlo, jen okrajově mrknu na cz24news, ale tam je dost negativity. Vy odvádíte dokonalou práci, víc času tady trávit nepotřebuju, takže vám vřelé díky, že tomu věnujete svůj čas a energii.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-19 14:35:08
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju – Křesadlo mi doporučila kamarádka, je to velmi kvalitní web. Psala jsem jim ale bez odpovědi. Mají toho zřejmě moc 🙂

Ikona diskutujiciho Danny 2023-05-21 13:04:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem nedávno objevila dobrou stránku antivirus.22web. Místy mě to i pobaví, sem tam se autorovi podaří dobrá hláška. Vždycky mě potěší, když narazím na web, který píše někdo uvědomělý a poukazuje na všechny ty absurdity, co se dějí kolem.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-05-21 10:04:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten pán z křesadla, nebudu tady jmenovat, reaguje jen, když máš na něj konkrétní otázky, jinak ne. Pořád se omlouvá, že by nestíhal na všechny emaily stejně odpovědět. Ale u jeho článků vždycky hltám každý slovo, ty mají sílu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-21 10:19:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem se ptala. Ale chápu, že to není jeho práce, takže na to klidně může zvysoka prdět, když se jedná o jeho volný čas. 🙂

Ikona diskutujiciho Irca 2023-06-07 10:02:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kéž by. Snad ano.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek