Jak funguje čarodějnictví a satanismus: Osobní zpověď

21.12.2021 v Bytosti 42

Youtube mi úplnou náhodou nabídnul rozhovor s bývalou čarodějkou Simonne. Připadalo mi to zvláštní, protože dva týdny předtím jsem ležela jenom ve videích o hudbě a flétnách, takže pravděpodobnost, že mi algorytmus vybere něco, co tam vůbec nehledám, je dost malá. Tak jsem si říkala, že to asi mám slyšet. Zvědavě jsem to rozklikla a byla jsem velice mile překvapená tím, co tam všechno zaznělo.
Záznam je skvělý, protože konkrétně popisuje, jak vlastně fungují praktiky černých mágů. Tyhle věci se jenom tak někde nedozvíte, protože se většinou udržují v úzkém kruhu čarodějnických rodin, nebo uzavřených satanských spolků.



Navenek se magie často tváří, jakože je i bílá, ale kdo ví, ten ví… Že je magie pouze jedna a žádná bílá magie není. Je to stále jeden a ten samý směr. Pohádky o bílé magii slouží k tomu, aby se do této černoty namočilo o dost víc hlupců. Však si klidně přečtěte nějaký pořádný volně prodejný grimoár a uvidíte sami, jak je na tom takzvaná ,,bílá magie“. To vám rychle spadnou růžové brejličky. Spousta lidí, co si dnes říká ,,čaroděj“, ve skutečnosti ani nechápe, co to je za náboženství a mnohdy toto slovo používají v kontextu, který s tím nesouvisí, čímž vzniká zmatek. Aby bylo jasno, čarodějnictví je jasně stanovený druh náboženství a odlehčené formy, nebo převzaté postupy, které se někdy předkládají v hlavnějším proudu ve formě ,,bílé magie“, nebo některých směrů v esoterismu, jsou lákající udičky, které mají lidi přivést ke společnému cíli… A moderní ,,čarodějky“, které často ani toto nevědí, jsou jen pozérky. To však není případ Simonne.

Protože je rozhovor se Simonne velice výživný, rozhodla jsem se, že udělám okomentovaný výpis toho, co mi připadalo podstatné, takže je na vás, jestli si raději poslechnete originál, nebo si projdete moje poznámky k videu. V poznámkách je upřesněno a vysvětleno to, co v originálu může vyznít nejasně.
Každopádně video velice doporučuji, pokud chcete vědět, jaká nebezpečí na lidi z tohoto směru číhají, jak tyhle praktiky fungují a jak to poznat, nebo jak se bránit.

Simonne se narodila do kouzelnické rodiny, která ji do řemesla zasvětila. Navíc podle vyprávění odmalička projevovala přirozené vlohy pro řemeslo. To, že někdo takto vzácný promluvil na youtube, je opravdu k nevíře.
Součástí v rodině předávaného řemesla je i bylinkářství a léčitelství. Simonne to převzala z matčiny strany. Tato rodina stále někde na Slovensku praktikuje, údajně napáchala už mnoho zlého.
Popisuje, jak její dědeček bránil její mámě v početí tím, že pod okny domu a později i bytu, obcházel a rozhazoval rozbité skořápky z vajíček. Rituál není přesně popsaný, ale způsoboval neplodnost. Když s tím děda přestal, máma otěhotněla a měla Simonne.

Vstupní bránou pro zasvěcení do satanismu byl Black metal a Death metal s nábožnými/duchovními texty. Nefunguje na to jakýkoli metal. Pokud je lehký, o lásce, přírodě a filozofii, přes ten se to nedělá. Konkrétně k tomu byla používána ,,hudba“ od skupiny Venom. (Na netu je dohledatelná, ale skladby jsem si raději nepouštěla. Jak Simonne popisuje, má skutečně v symbolu démona, spíše lépe řečeno ďábla, na obrázku zde. Zaujali mě i členové zmíněné kapely, od pohledu jsou to zaprodaní hnusáci, na obrázku zde) Je to druh metalu, co připomíná zvuk cirkulárky. U poslechu této odporné hudby se jí už jako dítěti kroužilo přívěskem s tímto démonem nad hlavou.

Simonne byla nadaná dívenka. Když jí bylo asi 11-12, přišla k ním babička na kávu. Simonne se podívala do jejího hrníčku na kávovou sedlinu a prohlásila: ,,Někdo velmi blízký ti do tří měsíců zemře.“ V udaném čase pak skutečně zemřel pradědeček. Simonne nedokáže říci, od koho nebo proč tuto vlohu má.

Později byla velmi nemocná její prababička. Měla infekční nemoc a nikdo se jí nemohl dotknout, protože se všichni báli, že také onemocní. Simonne se jí ale před smrtí dotkla, protože věděla, že se jí nic nestane, protože už měla uzavřený pakt s ďáblem. Říká, že i ďábel dokáže člověka ochraňovat. Chránil ji před vším, včetně úrazů, dokud pracovala v jeho prospěch. Uzavřít pakl s ďáblem je možné tím, že to daný mág jednou prohlásí. Že řekne, že tohle chce dělat. (Slovo má někdy větší sílu, než atomová bomba, jak říkává jeden dobrý známý.) V případě Simonne šlo také o podepsání smlouvy vlastní krví – takže to, co se lidem ukazuje v pohádkách, je skutečnost!! Od té doby se její život změnil.

Simonne popisuje, jak lze mladé lidi snadno namotat do satanismu. Říká, že to sice nechápe, ale zlo lidi přitahuje (fascinuje) více, než dobro. Uvádí příklad: Kdybysme pustili v televizi dva filmy, jeden by byl horor se satanem a druhý by byl svědectví o uzdravení díky Ježíši, pak si 99 lidí ze sta vybere ten satanský horor. (Simonne mluví o Ježíši jako o dobré síle, protože těchto praktik zanechala a přešla pod další náboženství, o kterém se domnívá, že ji zlých sil zbavilo. Neví, že i toto nové náboženství patří Satanovi, takže si polepšila pouze zdánlivě. Přepisovat její názvosloví kvůli tomu nebudu.)
(To, co Simonne říká, musím potvrdit. Když se například podíváte do záložky Nejčtenější na Aluška.org, zjistíte, že tam vedou články o zlu. Čím více se píše o zlu, tím je větší čtenost a komentovanost. Lidé si dokonce pochvalují kvalitu webu. Naopak čím jsou články pohodovější a krásnější, když hodně dlouho nic o zlu nenapíšu, tím je o články menší zájem a občas chodí stížnosti, že ,,už to není co to bývalo“. Lidé jsou na zlo odmalička programovaní, aby ho vyhledávali, zejména prostřednictvím médií. Zlo je fascinuje a vzrušuje.)

Když Simonne začínala se zlem, byla ještě dítě, asi 10 let. Tehdy už dostávala knihy o černé magii. Netoužila vyloženě po Satanovi, ale toužila být čarodějkou, je to lákavé. Dítě v tomto věku nechápe, čemu se ve skutečnosti upisuje. Jako příklad uvádí posedlost dětí Harry Potterem, kde zdánlivě bojují dobří čarodějové proti zlým, ve skutečnosti je veškerá série o zlu, ale malé dítě (často ani dospělý) to nechápe.

Po podepsání smlouvy s ďáblem byla Simonne schopná věštit. Něco zlého bylo schopno jí ve stavu transu sdělit, jaké katastrofy se na lidstvo v budoucnosti ženou. Ze začátku to lidem říkala, ale některé slabší a zvědavější povahy to špatně snášely. Satanův skutečný záměr je jediný, zničit člověka. Žárlí a závidí lidem. Satan dá člověku všechno, aby se člověk zničil sám.
Lidé se Simonne vyhýbali, nikdo si k ní nedovolil, měli z ní strach. Přezdívali jí ,,Hitlerčiatko.“, ale když něco potřebovali, tak za ní přišli.

Čarodějnictví je o rafinovaném ničení lidí. První po dobrém, když to nejde, tak po zlém. Úkolem čarodějnice je také přetáhnout lidi po dobrém na stranu zla. Ty, kteří jsou nerozhodní a nejistí. Něco mu vyvěštíš, nějak mu pomůžeš, začne metodu následovat, vyhledávat a tím už je na straně zla. Je to páchání hříchu, i když jde jen o přičarování lásky (protože žádná bílá magie neexistuje!!).
Simonne lidem pomáhala, ale pouze na oko. Prokletí a nemoci odstraňovala pouze zdánlivě, protože není možné vyhánět zlo zlem. Sice jí děkovali, ale dobře jim bylo jenom po omezenou dobu a pak to s nimi znova seklo.

Léčitelství probíhalo za pomoci rituálů. Zapalování svíček, pokládání do tvaru pentagramu, používání živlů. Léčilo se přes fotografie. Rozhodně se za ně nemodlila, ani na ně nepokládala ruce. Po ,,léčbě“ pak lidem říkala, že jim následně může být hodně špatně a mohou zvracet, že jsou to očistné projevy a mají v případě potřeby zavolat… (neříkají náhodou přesně tohle ,,mistři“ lidem, kteří se nechávají zaklít do reiki?) Tím kryla účinky démonských sil a dotyčným lidem taky skutečně špatně bylo.

Ďábel může všechno, umí i uzdravovat, ale nestojí to za zaprodání vlastní duše. Uvádí příklad: Známý uzavřel pakl s ďáblem pod podmínkou, že jeho otec nezemře na rakovinu. Jeho otec skutečně na rakovinu nezemřel, protože ho srazilo auto. Ďábel podmínku dodržel.

Spolužák jí nevěřil a chtěl důkaz, že je Simonne čarodějka. Řekl, aby to udělala tak, aby se pozvracel. Řekla mu, aby se jí podíval do očí. Za tři minuty se pozvracel… Simonne také dokázala napsat písemku tak, že jí démoni šeptali správné odpovědi. A byli zřejmě velmi inteligentní, protože mohou našeptat jen to, co vědí.

Simonne byla vyučována černé magii a voodoo u velekněze. Na Slovensku je velmi málo lidí, kteří umí voodoo. Není to o tom, že si uděláš panenku a pak do ní pícháš špendlíky. Simonne nechce říct, jak přesně se to dělá, ale uvádí část. Ta voodoo panenka má být vyrobená z látky, kterou na sobě nosil zacílený člověk. Dávají se do ní jeho osobní věci, bylinky. Pokud chci pomoct, dám léčivé byliny na místo, kde je problém. Byliny jsou probuzené, oživené. Nesmí být mrtvé… Žehná se jim a děkuje se jim, tak se probouzejí. Pak se to zašije a následuje rituální zaříkávání. Když měla za úkol ublížit, zabít, dávala jedovaté byliny a jedovatý hmyz. Takto se dá magií zabíjet a ne jen magií, také uřknutím. Když měla za úkol někoho proklít, napojovala se na sílu toho, kdo si to objednal. Byla schopná takto vysávat lidi na dálku, kdy dokázala fungovat i 4 dny bez spánku.

Dá se před tím nějak chránit? – Ano, dá se.

Částečně chrání amulet, o kterém věříme, že nás chrání. Může to být cokoli, hlavní je naše víra. Funguje to, protože mág potřebuje vědět, jestli má na sobě zacílená osoba nějakou ochranu. Ale zkušený černý mág tu ochranu umí sundat, protože není dostatečně silná.

Nedá se útočit na děti a nesmí se útočit na těhotné ženy. Také se nemá útočit na věřící lidi (ti co chodí v neděli do kostela z povinnosti tím nejsou myšleni, mluví o skutečně věřících). Podle Simonne nejlépe chrání duch svatý a Ježíš. (no jistě, protože to jsou ovečky na stejné straně barikády, přece si nebude Satan střílet do vlastních řad :D)

Bytosti, se kterými Simonne pracovala, jí i přikazovaly, na koho má útočit. Také jí radily, co a jak má udělat, jak chystat lektvary. Velmi důležitá součást práce bylo přetahovat lidi na stranu zla. Satan má radost z těch, co se k němu přidají, nebo z matrixem zpracovaných bezvěrců a materialistů, co nevěří vůbec na nic a nikam se díky tomu ani v životě nedostanou, takovým dá Satan pokoj, protože z nich stejně nic není.

Simonne říká, že esoterika je také Satanem prolezlá. (Je to pravda. Merkaba, reiki, shamballa, reconnection, konstelace, regrese, to jsou všechno černé a nebezpečné praktiky, ale lidé to neradi slyší. Nebo jak dneska frčí AllatRa. Do kamery mrkají odporní reptiliáni a lidé je oslavují, jakoby byli úplně padlí na hlavu.) … Satan má napojení i na reiki a jsou o tom svědectví.

Satanismus je pyramida. Ti, co jsou naspod, snadněji mohou odejít, než ti, co jsou víc nahoře. Čím víc jsi směrem nahoru, v tím větší jsi průšvihu, protože není snadné odejít. Ti, co jsou vysoko a od Satana se odvrátí, zaplatí za to životem. Simonne se dokonce pokusila sedmkrát o sebevraždu, než se jí podařilo odejít.

Černých mágů je hodně druhů a mají odlišné praktiky. Jsou čarodějnice, pak jsou černokněžníci, pak je šamanismus, Afrika a Jižní Amerika. V Jižní Americe, přestože tam mají velkou sochu Ježíše a pořád se tam modlí, je velká bašta Satanistů.

To, že by se Satan bál Bible, je mýtus. On se nebojí Bible, ale „božího slova, které vychází ze srdce veřícícho člověka“. Sošek a zavádějících učení se nebojí. Nemá problém vejít do chrámu, nebo do kostela. On Bibli velmi dobře pozná a umí ji i recitovat.

Dochází ze strany satanistů k používání Bible? – Ano, v magii se používá hlavně starý zákon, žalmy na ochranu. Konkrétně čísla 91, 23, 54 (na horečky a choroby). (Zpovídající slečna nechápe, jak jim to může fungovat, protože nerozumí, že Satan Bibli napsal. To není žádné ,,boží slovo“, proto se Bible nebojí a zná ji zpaměti.)
Simonne potvrzuje, že biblické žalmy satanistům opravdu fungují. Satanisté také rituálně Bibli pálí. Vytrhne se vybraná strana, dají se do ní vybrané byliny a ubalí se joint, kterým se pokuřuje. Dále používají biblické citace k vyhánění démonů, používají i sochy svatých. (Zpovídající slečna opět nechápe, proč satanistům funguje Bible. Na to jí Simonne nedokáže odpovědět, ale já vám odpovím: Protože ty žalmy, ve kterých se oslovuje ,,hospodin“, též pocházejí od Ďábla. Náboženský bůh je Satan. Ti satanisti se prostřednictvím biblických žalmů modlí k Satanu, proto jim to funguje. Zpovídající slečna znejistěla zcela správně, protože ano, kdyby v Bibli skutečně bylo dobro, tak by zaprvé měla úplně jiný obsah a zadruhé by byla pro satanisty nepoužitelná, protože by jim nic z toho nefungovalo. Konstruktivním silám se totiž takovíto lidé hnusí a spolupracovat s nimi nechtějí.)

Čarodějnici se daří démony zahnat, klidně s využitím biblických žalmů, i penízky přičarovat, nebo něco vyvěštit, ale pouze na oko. Pro démony je to všechno jenom hra. Odejdou, když je čarodějnice vyhání, ale jenom na chvilku, pak se zase vrátí. Některé čarodějky si myslí, že když to funguje a funguje to i s Biblí, tak je to přece dobré, bílá magie, paráda… ale ve skutečnosti jsou upsané Satanovi.

Simonne si v určité fázi řekla stop. Jednoho dne si vařila kávu a přišel k ní sám kníže pekel osobně. Seděla u stolu, pila kávu a najednou naproti ní seděl Satan. Řekl jí: ,,No co? Dítě moje… Nejdeš nazpět?“ On nemá tělo, takže ho nemůžeš vidět. Může na sebe ale vzít podobu jakou chce, klidně může vypadat jako Marie, anděl, jako Kristus, jako kočka. Simonne říká, že se ji Satan snaží vrátit zpátky, že to zkouší. Že se jí jednu dobu i zjevoval doma v podobě psa, kterého předtím nechala utratit.

Simonne říká, že lidé, kteří tvrdí, že Bůh není, protože by jinak nedopustil, aby jim někdo umřel (nebo jiné zlo), nechápou, že to není boží dílo, že tyhle věci dělá on. A že tohle je výhra pro ďábla.

Poslední kapkou pro ni byl úkol, kdy měla zplodit dítě s určitým mužem. Odmítla, cítila, že je dotyčný před ní chráněný dobrou silou. Tehdy si řekla, že s tím končí. Vyhledala kněze a ten jí dal kontakt na exorcistu. Dostala za úkol odložit všechny symboly, modlit se žalmy a řekli jí, že ,,ji neosvobodí bůh, ale Kristus“. (výmluvné) Se čtením nového zákona měla veliký problém, takže na to šla přes filmy a uvěřila na Ježíše.
Pak měla sen s Ježíšem. Byla na poušti (výmluvné) a přišel k ní někdo, kdo se představil jako Ježíš. Byl velice krásný, měl modrozelené oči a zářil (výmluvné, Satan je také krásný a také září). Řekl jí, ať se nebojí, provedl ji okolím a vyprávěl jí. Viděla Jeruzalém. Řekl jí, že odmalička byla ,,jejich“. ,,Hlavně se neboj, bude to těžké, ale zvládneš to a já budu navždy s tebou.“ Poté se Simonne dala ke své nové církvi.

Vzpomíná na dobu, kdy studovala na střední církevní zdravotnické škole. Spolužáci o ní věděli, že je čarodějnice a snažili se jí pomoci, hodně se za ni modlili. Modlili se skrze archanděla Michaela, panenku Marii a Satan se tomu smál, protože to nemá efekt. Kdykoli se na dané škole něco stalo, byla z toho viněna a právem. Způsobila například, že si ředitelka zlomila nohu, nebo na dálku odmontovala tabuli ze zdi ve vedlejší třídě. Modlitbu, kterou tam pro ni dali na nástěnku, proklela, takže na ni neměla žádný efekt.

Když Simonne sháněla exorcistu, aby ze sebe démony vyhnala, nefungovalo jí telefonní číslo, které mu patřilo. Ale když to samé číslo vytočil kněz, který jí to nakonec domluvil, jemu fungovalo. Démoni takto bránili tomu, aby k jejich vyhnání došlo.
Na zmíněném exorcismu se předčítalo z knihy Rituale Romanum, která se již po staletí používá k vyhánění ďábla. Zprvu měla v hrudi tlak, jakoby si potřebovala pořádně brknout, ale nešlo jí to. Po nějaké době z ní vyšel hrozný zvuk, podobný jelenovi v říji. Tak zjistila, že v ní ďábel skutečně je a měla z toho kupodivu radost. Na exorcismy pak docházela jednou za 1-2 týdny opakovaně celé dva roky, protože to podle jejích slov dělali nesprávně a bylo to slabé, jinak se při správném postupu dají démoni vyhnat na jeden zátah. Postupně z ní odcházeli duchové, bylo jich mnoho. Byli tam mnozí démoni a zemřelí. Každý, který odcházel, že musel pojmenovat. Jeden duch se představil jako Kryštof Kolumbus. Fungovala i obecná jména „duch závislosti, duch hněvu, atd.“
Simonne vysvětluje, že svatí a Marie nemají při exorcismu efekt. Bylo jí trošku špatně, ale nemělo to sílu. Ďábel sice odvrací oči, ale nevyjde. V jednu chvíli dokonce jeden démon vykřikl, že Marie měla dětí více.

Simonne vzpomíná, že za ní v době působnosti chodily i velké ryby, vlivní lidé, kteří neměli vůbec skromné zakázky. Bylo to ve stylu: ,,Chci být v politice, tady máte dva tisíce euro, udělejte to.“ Z toho důvodu jsou na Slovensku věci tak, jak jsou. Protože mnoho vlivných lidí jede na černé magii, na zlu.

Na závěr říká zajímavou věc, že je v dnešní době všude kolem o mnoho více temnoty, než tomu bývalo dříve, v době, kdy byla Simonne školou povinná. Zlo útočí zejména na mladé (nezkušené, lehkomyslné, snadno ovlivnitelné) a zejména na puberťáky. Přes drsný styl, kanady, hvězdičky, křížky.. a přes pochybné ,,ismy“. Mnoho těchto dětí padá do temnoty a toto temno čím dál více zaplňuje ulice.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 



Komentáře

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-12-21 11:09:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud je čarodějnictví tak špatné, tak nechápu, proč zde na toto téma v minulosti vyšel tento opěvný článek:
https://aluska.org/jsem-carodejka-vyrazne-projevy-podle-kterych-to-poznate/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-21 11:18:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Když si ten článek přečteš, tak zjistíš, že ve skutečnosti není o čarodějnictví. Je tam akorát dnešní optikou nevhodně zvolené slovo. Dneska se mu radši vyhýbám, nahrazuji jinými, stejně jako označení ,,lightworker“ ,,posel světla“ a podobně. Web se postupně vyvíjí, to je úplně normální proces.

Ikona diskutujiciho kiko 2021-12-21 13:01:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úprimne, čím viac takýchto článkov vychádza o to väčší skeptik sa zo mňa stáva :D, „odmontovala tabulu na dialku“ jasnééé 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-21 13:09:02
Ikona diskutujiciho
sipka

To je ještě nic, tihle lidi umí i o dost zajímavější věci.

Ikona diskutujiciho kiko 2021-12-21 13:22:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Zarábať na dôverčivých? 😀

Ikona diskutujiciho aneta 2021-12-21 19:55:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mě to přijde nedůvěryhodné, ale je to rozhodně zajímavé, a i kdyby to nebyla pravda tak poučné.

Ikona diskutujiciho Štefan 2021-12-21 13:39:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo je to Satan? Jsme nekonečné vědomí, není Bůh ani Ďábel. Kdo je potom Satan?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-21 17:23:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Největší vítězství Satana nad lidstvem je přesvědčit nás, že neexistuje.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-21 18:12:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Satan je asi také všeobecné označenie pre zlo. Spadajú pod to zrejme i démoni a zlí duchovia. Postava Satana bola vymyslená zrejme pre strašenie veriacich (nebudeš veriť v Ježiša skončíš u Satana v pekle, niektorí s tým strašia dodnes).

Ikona diskutujiciho Štefan 2021-12-21 19:48:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Neříkám, že neexistuje, jen se ptám, kdo to je. Pokud jsme nekonečné vědomí, neboli božství, Bůh jako osoba neexistuje. Tím pádem Satan nemůže být padlý anděl. Tak kdo to je? Bytost z jiné dimenze? A démoni taky?

Ikona diskutujiciho Nini 2021-12-21 18:42:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle článek ve mě vyvolal vzpomínku (nejsem si jistá, jestli jsem to sem už někdy předtím nepsala), ale hlava mi to nebere. Kolegyně v práci mi vyprávěla, zážitek ze školy. Když byla malá, učitelka na ni byla moc zlá a jí se z toho udělalo zle a omdlela u tabule. Vyprávěla, že se jí zjevil Ježíš, ale v tu dobu vůbec nevěděla, kdo to je…až za několik let ho poznala, když ho viděla na nějakém obrazu. Nejvíc mě mate to, že říkala, že z něj cítila takovou lásku a teplo, kterou nikdy předtím ani potom nezažila. Podotýkám, že kolegyně není věřící! Tak si říkám, jak je možné, že z něj měla takové pocity, jestli to je zlá bytost? A to v tu dobu ani nevěděla, kdo to je. Taky nejsem věřící, ale myslela jsem, že destruktivní bytosti tyhle pocity napodobit nedokážou…ale třeba ano?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-21 22:34:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Dokážou. Jak myslíš, že egregor používající název Ježíš – osoba která ve skutečnosti nikdy neexistovala – dokázal a dokáže zblbnout miliony lidí po celém světě?
Že by ti lidi byli tak moc blbí? – Nebo je to spíš rafinovaností této pasti?

Ikona diskutujiciho Aneta 2021-12-21 19:57:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, četla si knížku Cesta do nadpřirozeného světa od J.R. Morneau? Je to moc zajímavé, hlavně na začátku, jak tam popisuje, jak to chodí v satanistických kruzích.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-21 22:35:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Zatím ne, ale našla jsem si tohle, tak to asi napravím: https://www.youtube.com/watch?v=u7zDewyG9As

Ikona diskutujiciho Aneta 2021-12-22 09:13:59
Ikona diskutujiciho
sipka

ještě to je na ulož.to

Ikona diskutujiciho Dominika 2021-12-21 21:56:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je tak neskutečná pravda… O to víc o co to všechno člověk zažije na vlastní kůži… Nikomu nepřeju… Přemýšlím, že bych ti napsala svůj masakrální příběh i s dost hustými info… Byla jsem doteď v iluminátským kultu, vysloveně pracovala pro ještery, který říděj celej svět právě skrz práci s energiemi… Neměla jsem ani jen tušení, v životě by mě to nenapadlo, nikdy bych do něčeho takového nešla, byla jsem napálená… A vlastně to neví nikdo, nikdo kromě mě na to z těch davu 1000 lidu kteří nad tím slintají nepřišel… Neví to ani hl mistrině co to učí, samozřejmě si myslí, že dělá pro lidi to nej co může. Vím, že by mě ani nikdo neposlouchal…byla bych za blázna, jediný co mě zachránilo je jejich vlastní zbraň, tak dobře vytrénovaný 3 oko, že vidím, cejtim, vnímám až za roh, ale trvalo to… A taky to, že si dokážu cestovat vesmírem jak se mi zachce, takže vlastně bez jejich vlastního učení bych se od nich ani asi nikdy neodtrhla… dávám se teď momentálně dokupy. Takže Aluško zlatá, moc děkuju za to co pro nás děláš, obrovská vděčnost, chci se také zeptat zda píšeš další knížku a pokud ano, kdy bude?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-21 22:37:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli máš nějakou takovou zkušenost, tak ji klidně sepiš, ráda to dám ven. Může to být dlouhý jak chceš. Klidně na seriál. Nebo pošli soukromě osnovu / o co go, než to sepíšeš naostro, domluvíme se.

Ikona diskutujiciho Pavel 2021-12-22 09:48:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za nádherný článek.

Ikona diskutujiciho marmaris 2021-12-23 04:16:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Njn. skutečně duchovní věci jsou pro lidi nudnééé. A moc namáhavé. Je zajímavé, že postupně ztrácí praktikující zcela potřebu něco někomu sdělovat a později i s kýmkoliv se stýkat. Je to zbytečné. Ti, kdo jsou na příjmu, o sobě vědí i bez fyzického kontaktu.

Ikona diskutujiciho Nirdaisi 2021-12-23 07:43:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za tento článek. Co přišel covid, tak mi přijde, že se na instagramu vyrojilo spoustu „čarodějek“ a že je to teď velmi in. Existují i různé subscription boxy s eso, čaro tématikou, poptávka si žádá nabídku. Přirozeně mě to k těmto čarodějkám také lákalo, přesně jak píšeš, zlo člověka přitahuje víc. Jsem doslova fascinována o tom číst, ale spíš chci o těch věcech vědět ze studijního hlediska. Ale když člověk čte o různých rituálech, kouzlech, uctívání bytostí a najednou bych to měla začít praktikovat, tak to mi prostě nejde, je mi to proti srsti. Stejně tak jsem měla možnost jít i na různé srazy a oslavy nějakého svátku kola roku, ale zkrátka vím, že tam nepatřím. I když by mě lákalo se vidět s lidmi, co mají také k nadpřirozenu blíže, ale obávám se, že bych v těchto kruzích stejně nepochodila a netoužím po tom, aby se na mě ještě něco přilepilo. 😀

No a co se týče Harryho Pottera. Když to tak vezmu, tak se mi líbí, jak je ztvárněný ten kouzelnický svět, ale filmy na mě vždy působili velmi temně a přijde mi, že se tam vlastně neděje nic moc dobrého, i tak jsem HP měla ráda, ale nemůžu říct, že bych tím byla nějak posedlá. To se ale změnilo, jen co jsem všechny knihy přečetla. Od té doby na něm dost ulétávám a jsem tím světem posedlá a nemůžu si pomoct. Ty knihy jsem poprvé četla před 4 lety a stále to na mě vliv má. Takže v těch knihách stoprocentně něco musí být, že po nich lidé šílí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-23 10:58:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Tam je taky problém, že spousta lidí a webů si mate pojmy, slovo ,,čarodějka“ se často používá v kontextu, kde o skutečné čarodějnictví nejde. Třeba to, že jde o ucelené náboženství s jasně daným systémem uctívání, oslav, kalendářními svátky, postupy atd. jsem taky zjistila až když jsem se dala do literatury. A hlavně té správné… ne ve všech knihách je to popsáno jasně. Zejména matroše na internetu jenom kloužou po povrchu a to hlavní tam vysvětleno není.

Ženský se doma nudí, tak čarujou… 😀

Ikona diskutujiciho Vivi 2021-12-23 10:21:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluska, mna skor zaujala Tvoja zmienka na zaciatku clanku, ze si stravila posledny cas na YouTube sledovanim flautovych a hudobnych videi.Mohla by si o tom povedat nieco viac, na aky druh flauty sa ucis hrat? Nachadzas dostatocne kvalitne videa k tomu, da sa to naucit takto cez internet…?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-23 10:43:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná o flétnách budou časem nějaký videa, až budu moct natáčet. Mám jich 5. Zatím piluju tři křížky a pokouším se proniknout do trilků, ale materálu o trilcích je málo. Nejlíp jde shánění nových písniček, tyhle weby se vykrádají moc dobře.
https://musescore.com/sheetmusic?instrumentation=114&musicxml_instruments=119&page=2&sort=rating
http://easymusic.altervista.org/category/recorder/page/2/
Já se z internetu vyloženě neučím, na to jsou učebnice a základy mám ze školy. Spíš se samostatně rozvíjím dál.

Ikona diskutujiciho DaughterofKing 2021-12-27 00:25:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nini:
Pán Ježíš je princem míru a pokoje a přišel na svět učit lásku. Tohle je moc pěkné svědectví, sama jsem nikdy na Ježíše nevěřila, až jsem s ním našla mír.

Pro Alue: Proč podle tebe Ježíš nikdy neexistoval, dejme tomu jen jako historická osoba.

Ikona diskutujiciho Vap 2021-12-27 13:11:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od čarodějnictví pochází všechny křivárny, včetně různých korupcí, porušování práv apod.A zejména se čarodějnictví hodí, když nějaký soused chce získat Váš byt, tak se v něm často necítíte dobře (proč se asi psychické a energetické problémy projevují jen a pouze na onom místě, že?).Tady skutečně není probém v negativních energiích, GPZ a zbloudilých duších.Ty entity jsou do bytu záměrně posílány tím prevítem, aby obyvateli škodily.Tady skutečně bílá šalvěj s kadidlem nepomůže!! To je asi to samé, jako kdybychom chtěli vykuřovadlem zabránit rádiovým elektromagnetickým vlnám, aby vnikly do místnosti-k smíchu.Lidi, co se zabývají očistami prostorů, tuhle variantu neberou vůbec v potaz.Ani psychotronici, všude vídí nějaké podzemní prameny, ale že ve skutečnosti soused kutí černou magii, tohle podstatné jim už uniká, vlastně často o tom ani nic nevědí.Byly též případy, že lidi se přestěhovali do nových bytů i v novostavbách a necítili se tam dobře, hádali se apod.Hmm.V novostavbách je nepravděpodobné, že tam někdo zemřel, ani ty byty nemají pořádnou historii.Problém může být v zákeřných sousedech, ale to není většinou jentak poznat.Ještě dalšími problémy může být citlivost na EM pole.Někdy možná stačí, že sousedi dělají černou magii obecně (nezacíleně vůči sousedovi), což může negativně ovlivnit i okolní byty.
Ano dnešní doba je vysloveně epidemií zla.Stačí číst na internetu trolly v diskuzích-lži, křivárny, napadání rozumných diskutujících.Když třeba vidíme historické filmy z období první republiky, to je úplně jiná dimenze, ale ještě v 70-tých a 80-tých letech to bylo úplně o něčem jiném.Dle mého pozorování svět začal jít s kopce po roce 1985, to se lidi začali nějak měnit.Generace Husákových dětí už tehdy začínala být problémovou (posedlou zlem-ale neříkám, že všichni), já do ní částečně také patřím i když jsem trochu pozdější, ale se spoustou vrstevníků jsem si nikdy moc nerozuměl.V dětství jsem si dobře rozuměl se staršími tetami a strýci rozenými v prvorepublikových dobách-to byly pro mě normální lidi.
Jinak sny.Proč asi, když se vzbudím ze živých snů, kde se mi zdá o lidech, které znám či o lidech z internetu, tak se ráno vzbudim vysátý a je mi nedefinovatelně špatně? Samozřejmě, démon si vzal podobu těch lidí, aby klamal.Vyvolá ve snu falešný pocit, že jsou to skutečně ty lidi (past), ale ve skutečnosti saje energii.

Ikona diskutujiciho Vap 2021-12-28 00:21:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak mágové někdy používají panenku oběti, kterou naplní vztekem.Myslím si, že to na mě také zkoušejí.U mě to ovšem ale funguje tak, že se ten vztek přenese na mě a já jim ho vracím.Pokud je mi vysávána energie, začínám být prudký a agresivní.Agresi a vztek samozřejmě směruju jen na pachatele.Pod vlivem destruktivních energií lásku vysílat neumim a ani nemůžu-blokují mě.To je tak silné energetické rušení, že si to málokdo umí představit.V mém případě žádné modlitby, vizualizace, energetizace na tohle vůbec nezabírají (zabírají jen když není rušení).Dostali mě do pavoučí sítě, nefunguje nic a všichni bohové na mě z vysoka……Snad jednou vyplave na povrch, kteří grázlové to jsou (bude jich víc).Pomocí EVP záznamů jsem jednou zjistil, že se skutečně něco děje.Slyšel jsem tam úsek asi z magického obřadu, jeden hlas tam něco říká a pak další hlasy, že mě vidí (použita moje přezdívka z lide.cz).Na EVP záznamech také někdo říkal „Satan“.Potom (záleží, jak se vyladí šum) jsou slyšet monology šeptavých hlasů, které se baví různě o mě, jmenují moje kolegy z práce.Tohle, co slyšim na záznamech, bude asi to samé, co schizofrenici slyší přímo ve svých hlavách.Byl jsem kolikrát svědkem, jak se schizofrenici veřejně hádají s nějakým hlasem v jejich hlavě.Křičí na chodníku na někoho, kdo nikde není, je to podobné jak hádka do telefonu.

Ikona diskutujiciho niky 2022-01-19 12:14:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak o tom vím taky svoje. Jedna sousedka dělala černou magii cíleně na mě. A trvalo mi dlouho, než jsem si uvědomila o co jde. Taky mi nosila dárky a koláče a tvářila se, jak je strašně milá, ale pořád mi na ní přišlo cosi divného a nepříjemného. Nemohla jsem pochopit, co se to děje. Dobře mi bylo jenom, když jsem odešla z bytu ven. Nakonec jsem se odstěhovala, protože se to nedalo vydržet a nedalo se to překonat ani zmírnit žádnými dostupnými prostředky.

Nejhorší je lidská závist. Místo, aby se někteří lidi zamysleli sami nad sebou a zlepšili se, tak se budou pokoušet poškodit ostatní a zkazit jim radost, protože to je mnohem jednodušší.

Možná určitý druh závisti je i v pořádku, když si řeknu, jé to chci taky a pak na tom začnu dělat. Ale něco jiného je si říct, on má něco, co já ne a tak mu to zničím, nebo mu jinak ublížím.

Když lidi místo toho, aby se snažili zlepšit a dostat se na vaši vysokou úroveň, se vás snaží stáhnout s sebou dolů. Je to smutný.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-19 12:30:39
Ikona diskutujiciho
sipka

To je to, čím se odlišuje slušný člověk od spodiny. Spodina tě táhne dolů, plive jedy a závidí ti, zatímco dobrý člověk tě buď podporuje, nebo je alespoň schopný nechat tě napokoji, i kdyby s tebou nesouhlasil. Potřeba někoho soustavně likvidovat, je projev duševní nemoci, od takových psychotiků co nejdál.

Ikona diskutujiciho Vap 2021-12-29 16:27:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě něco k tomu Ježíši.Jsou různé teorie, jedna třeba tvrdí, že Ježíš je jen pozitivní astrální bytost a že na zemi nikdy nežil a že nikdy nebyl ukřižován.Ale klasické náboženství tvrdí, že na zemi žil a ukřižovali ho.
Takže, čemu vlastně v té změdi informací věřit?
Mám svou teorii, že svět je jeden velký blázinec, kde každý plácá něco jiného.Takže jako se všim, tisíce názorů a pravdy se těžko dopátrat.Jinak čeho jsem se ale dopátral, jednou jsem se pomocí EVP zeptal na něco ohledně jedné osoby.Dostal jsem odpověď a za tou odpovědí mi byl sdělen číselný kód oné osoby.Takže tam „nahoře“ nás mají očíslované jak loutky.To určitě nebyl hlas nějakého obyčejného ducha.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-29 18:51:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle si přečti. Pak ti to dojde:

https://aluska.org/pravda-o-jezisi-zidovsko-krestanskem-bohu-a-proc-nema-byt-zaklad-evropy-postaven-na-krestanske-ideologii/

https://aluska.org/kdo-je-doopravy-jezis-kristus-lidstvo-nevi-k-cemu-se-modli-1-dil/

https://aluska.org/kdo-je-doopravy-jezis-kristus-lidstvo-nevi-k-cemu-se-modli-2-dil/

https://aluska.org/kdo-je-doopravy-jezis-kristus-lidstvo-nevi-k-cemu-se-modli-3-dil/

https://aluska.org/odhaleni-spousteci-zaklinadla-pod-nazvem-jezis-kristus-a-archandele-doporucuji/

Ikona diskutujiciho Derk 2022-01-02 15:46:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Voodoo… Je to uzavreté náboženstvo / praktizovanie. Aby ho niekto mohol vykonávať musí sa narodiť do tohto prostredia, alebo byť do toho zasvätený, prijatý do kruhu, čo úprimne je náročné, lebo ľudia, ktorí ho skutočne vykonávajú len málokedy berú do svojich kruhov niekoho, aj to sa veberá z ľudí, ktorí sa vracajú k svojim koreňom. Plus… Voodoo je vykonávané len na určitých miestach vo svete… Toto komplexné náboženstvo a jeho tajomstvá si domorodí obyvatelia strážia. Je to ako pri indiánoch, aj oni majú problém s tým, že bledá tvár sa chce len tak naučiť ich šamanizmu. Už tak majú problém, keď sa ich dieťa zamiluje do belocha, často ich vykážu a zakážu im praktikovať tento smer.. (Indiánske rodiny Šamanov a Mágou, ktorí udržujú tieto veci pri živote)…

Velkňaz v čiernej mágii a voodoo na Slovensku? Spomína len voodoo bábiky? Tu mám veľmi silné pochybnosť o pravdivosti jej výpovede. Hovorila som s mnohými ľuďmi, venovala sa mnohým veciam. Tomuto osobne neverím.

Bábika ako nástroj je používaný aj mimo voodoo. Známa vytvorila bábiku podobnej tej voodoo, naplnila ju podľa potreby, aby chránila jej deti. Motanky z Ukrajiny využívajú, niektoré Slovanské čarodejnice k rôznym úkonom.

Rozdiel je v tom, s čím daná čarodejnica pracuje, keďže voodoo má svoje vlastné „božstvo“ / démonov a ona pracovala so samotným diablom. Miešanie dvoch rozdielnych vecí je nebezpečné, aj keď to nazývate jedným smerom a má to spoločné znaky, nepracuje s tou istou vecou… Dáva to zmysel? Dúfam, že áno, lebo takto fungujú aj ďalšie uzavreté smery a samotné skúsené čarodejnice neodporúčajú, aby sa kombinovali.

Často sa do jednej práce kombinujú rôzne jazyky a rôzny „Patróni“… Chyba…

Toto tak pomimo.

Neviem nakoľko sú jej skúsenosti skutočné, no nesedia mi aj iné veci.

Hej, je to skvelé varovanie pred touto činnosťou a sú tam dobré postrehy, no z osobných skúseností a vedomostí v tomto smere… Ehhh… Pripomína mi to mnohé slová mladých čarodejníc, ktoré boli často vyvracané ľuďmi so skúsenosťami.

Zaráža ma, že nespomenula ruženec ako silnú ochranu. Ten má neskutočnú moc sám o sebe, ktorá je umocmená vierou človeka… Svätá Mária je veľmi silná patrónka z osobnej skúsenosti viem, že jej sila a čistota vedia pomôcť..

No nič, aspoň som sa pri niektorých veciach zasmiala.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-02 20:08:04
Ikona diskutujiciho
sipka

A ty jsi z takové rodiny, nebo zasvěceného kruhu, nebo jsi prostě čtenář, co si nabifloval, ale nezkoušel?

Ikona diskutujiciho Irča 2022-01-09 11:42:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Satan je uměle stvořená bytost sestávající z energií všech čtyř přírodních živlů. Aby vypadal skvěle, byly mu přidány zářící sluneční nástavby. Prastaří správci živlů ho používají k prosazení svých zájmů. Co stálo za vznikem Satana? Když se jedna skupina velmi naivních Dárců života ze Siria A rozhodla, že povznese život lidstva na Zemi a vymyslela si projekt Ježíš Kristus, velmi tím naštvala prastaré přírodní ochránce života ze sirianského střediska šamana Corana. Rozhodli se, že tento projekt zesabotují. Spojili své síly s luciferánskými Elohim a dali se do práce. Tenkrát si zřejmě sami neuvědomovali, kolik tohle všechno může způsobit zla a magických kleteb. V současné době už běží Nápravné projekty pod vedením vrchních strážců Evoluce Azuritů, kteří krok za krokem vyvazbují bytosti z černé magie a navracejí je zpět do jejich Domovských úrovní. Působnost Strážců evoluce je celovesmírná. Spousta bytostí, která podlehla satanismu, se sem bude muset ještě narodit a pod vedením bdělých duchovních ochránců dělat užitečnou práci pro blaho života na Zemi. Dostanou k tomu speciální Jiskru života, která je spojená s Jednotou Univerza a postupně v nich spálí veškerou temnotu. Transformační procesy na Zemi jsou zcela unikátní, je to dáno jedinečností naší planety. Je to prostě paráda:-)

Ikona diskutujiciho KCs 2022-01-09 12:44:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, děkuji… Je hrozné, jak média působí na mladé lidi, aby čarodějnictví vnímali jako neškodnou zábavu, či jako neškodný životní styl… Moc hezký článek (doplňující Váš článek) o tom, že třeba Netflix páchá zločiny na duších našich dětí vyšel zde: https://www.infovojna.sk/article/netflix-v-sluzbach-satanizmu

Ikona diskutujiciho Růžena 2022-01-09 17:11:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, zdravím a při čtení dnešního příspěvku mě napadla otázka. Kam patří práce s kyvadlem? Je to také magie?
Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-09 17:22:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to magie, ale je to komunikace s nízkými duchy, kteří přes kyvadlo odpovídají co se jim hodí.

Ikona diskutujiciho j.j. 2022-01-09 18:56:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkná flétna.
https://www.youtube.com/watch?v=J56VVtlZCGE
Parádní fujara.
https://www.youtube.com/watch?v=T_QnQf1djNM

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-09 20:08:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Já strašně frčím na tomhle. Dá se hrát i s nima přímo u komplu, mají to laděné v F, takže i normálně altkou 😀 https://www.youtube.com/watch?v=vtpj2U4-kY0

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-09 20:44:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Když je tu řeč o flétnách, viděl už někdo tohle? 😀
https://www.youtube.com/watch?v=hpjV962DLWs&t=19s

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-09 20:51:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Na 9gag je to velký hit… viděla mockrát a pořád mě to baví 😀

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-09 20:56:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to hodně chytlavý 😀

Ikona diskutujiciho tanco 2022-01-10 09:34:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no ja tu babu poznam z dakych koncertov,alebo festov
a co sa tyka politikov tak je to dost mozne ze boli pod vlivom magie,lebo dakto raz povedal,ze ked skoncil v politike ,tak sa cudoval sam sebe,ze co vlastne a za co hlasovaval

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek