Kdo byla Žana (Zhanna) z hnutí AllatRa, předtím než získala hadí oči?

10.11.2020 v Zprávy 50

Řada čtenářů se v reakcích na nedávnou sérii článků o skupině AllatRA pozastavovala nad osobou, která se představuje jménem Žana (nebo Zhanna). Tato žena je zajímavá tím, že vystupuje na propagačních videích uskupení po boku vůdce Igora Michajloviče Danilova, na kterých se hlavně usmívá a občas klade doplňující otázky. Žana je vždy dobře oblečená a elegantně učesaná, aby na videích působila zejména jako ozdoba. Každý tvůrce filmu totiž ví (nebo na to časem přijde), že pokud je obraz dobře osvětlený a je na něm něco líbivého (stačí pěkná žena), udrží mnohem lépe a déle pozornost diváků.



To však není jediná zajímavá věc na Žaně. Zatímco se snaží hrát svoji roli osvícené duchovní bytosti s nacvičeným úsměvem, sem tam jí problikávají plazí oči. A právě to je věc, která AllatRu hodně proslavila i mezi lidmi, kteří se jinak o žádné mimozemšťany a duchovní zákony nezajímají.

Tady je sestřih TOP 5 ,,nejlepších“ scén ze záznamů spolku AllatRa, na kterých se Žana předvádí:

Zejména si všimněte podivného zatínání svalů na krku, který Žana udělá v čase 0:32. Synchronně s mrknutím plazího víčka zatne i krk. Je to naprosto nelidský pohyb, který vypadá, jakoby nervy, které ovládají druhé plazí víčko, vedly krkem. Žana si v tu chvíli pravděpodobně nedávala pozor a mrkla spontánně, protože kamera zrovna nemířila přímo na ni. V jiných záběrech, kde je požádána, aby mrkala, nebo kde míří kamera přímo na ni, krk nezatíná, protože se pravděpodobně vědomě kontroluje.

Někteří novináři tento jev označují za manipulaci, aby byla videa zajímavější a aby se tak skupina lépe vnutila divákům jako někdo, kdo zná pravdu a kdo má skutečné kontakty s mimozemšťany, se kterými spolupracuje. Pokud tomuto vysvětlení věříte a stačí vám, je to v pořádku a v tom případě je pro vás věc vysvětlená.

Jsou plazí víčka pravá?
K nějakým manipulacím ve videích však dochází, protože když se podíváte na třetí bod videa, vidíte animaci, která byla vložena mezi ruce Danilova, možná aby tím upevnil víru diváků v jeho postavu vůdce s nadlidskými schopnostmi. A na dalším záběru jsou do jeho očí – pravděpodobně efektem – vloženy znaky, které vypadají jako runy. Není tedy překvapivé, že lidé pokládají i plazí víčka za výsledek VFX, protože to dává logický smysl.

Existuje ale ještě druhá varinta vysvětlení, která říká, že Žana je skutečně reptiliánka. Že plazí víčka, kterými na videích mrká, jsou pravá a nejde o ,,photoshop ve videu“, neboli VFX.
K této variantě se přikláním i já. Když jsem poprvé viděla Žanu mrknout plazím víčkem, lekla jsem se tak, že jsem skoro odpadla, udělalo se mi zle a musela jsem to jít rozchodit. Udělal by vizuální efekt, na který jsme všichni zvyklí z filmu, takovou spontánní reakci? To si určitě nemyslím.

Pořád je to jen můj subjektivní zážitek, který je nepřenosný, ale zajímavé je to, že zdaleka nejsem jediná, kdo se takto zděsil, nebo takto reagoval. Že by tedy nešlo o působivý efekt, ale přirozenou reakci člověka na setkání s nebezpečným mimozemským plazem?

Mnoho čtenářů potvrzuje, že je Žanino mrkání děsí, že je jim pocitově vyloženě odporná, nebo že se nedokážou dívat na videa AllatRy, i když tam nikdo zrovna nemrká plazím víčkem.

Tady je další sbírka Žany a jejích plazích projevů:

Sám autor videa do diskuze připnul následující komentář. Je jasné, proč si přál, aby to neuniklo pozornosti diváků:

,,Vkládám sem komentář člověka, který mi toto video ukradl – ale to není moje pointa – a napsal pod něj následující postřeh:
Poté, co jsem viděl tohle video, jsem zašel na jejich webové stránky, které propagují hnutí AllatRa. Četl jsem tam, že Alláh je starodávný uctívaný bůh měsíce a že Mohammed a Ra jsou sluneční božstva.
Četl jsem komentáře diváků jejich videí a ti tvrdili, že při sledování jejich vůdce, který je vidět i na tomto videu, ho vnímali jako Ducha svatého. Jak by někdo mohl Ducha svatého vidět na videu? Jejich komentáře mě překvapily. Ti lidé dále tvrdí, že po sledování videí pocítili okamžitý mír a lásku. Dokonce ,,děkují za přenos“… ?
Kristus řekl, abychom nevěřili těm, kdo říkají, že jsou on.
Zjevně také existuje duchovní spojení, které je možné zprostředkovat pouze s dovolením diváka a jeho vůlí toto duchovní spojení přijmout.
Dokonce říkají své domovské planetě Vamfin!
Vzpomeňte si na slepou bulharskou věštkyni Babu Vangu. Navštěvovali ji v 80. letech. Pojmenovala jejich planetu a předpověděla jejich existenci a příchod. Baba Vanga i mluvila s mrtvými a údajně měla ,,horký jazyk, když byli přítomni“. Jaký verš v Bibli vám připomíná ,,horký jazyk“?
Nějakou dobu mě sužovaly duchovní problémy. Tyto zlé entity komunikují také prostřednictvím telekineze, buďte opatrní!“

To snad mluví samo za sebe. Pokud byste potřebovali nápovědu: Všechna božstva a bohové všech náboženství, bez ohledu na to jestli se jim říká Alláh, Dajjal, nebo Ra, jsou nebezpeční démoni – satani. AllatRa má ve znaku kruh a pod ním ležatý měsíc a znamená to, že jsou uctívači temných starodávných božstev. Byla tu o tom spousta článků a rozborů, komu náhodou utekly, tak doporučuji: zde, zde, zde, zde, zde, zde … a určitě jsem na spoustu dalších tématických článků zapomněla.
A nenechte se napálit, dokonce i METATRON je nebezpečný silný démon, jak mi prozradil bývalý černý mág, který s ním pracoval. Možná se k tomu příběhu ještě vrátím, protože Metatron stojí i za jinými esoterickými směry moderní doby a mělo by se rozhrábnout i toto lejno, protože už v našich končinách puší dost dlouho. Ale zatím to nechám stranou a vrátím se zpátky k Žaně.

Mnozí lidé řeší otázku, jestli je Žana skutečně mimozemšťanka?
AllatRa se tak tváří. Můžeme vidět filmy, kde je záběr na Žanu, která předvádí plazí víčka a u toho jede komentář: ,,někteří mrkají trochu jinak než jsme zvyklí…“ V kontextu toho, že existuje mnoho planet a mnoho civilizací. Připadá mi to jako ufomultikulti propagace.

České odvětví AllatRa o tom lže zcela otevřeně
Důkaz místo keců? V květnu 2020 vyšlo TOHLE video, kde se diváci ptají na Žanu:

Enethil Praudmur se ptá:
Omlouvám že vás teď otravuju a že jsem neznalý co je teda zač ta dívka co mrkla jak reptož tedy podobně?

ALLATRA TV Česko-Slovensko opatrně odpovídá:
Dobrý deň, ak chcete môžeme o tom podiskutovať. Napíšte nám na: cz@allatra.tv a môžeme sa skontaktovať. Krásny deň prajeme.

O měsíc později, v červnu 2020, to napsali divákovi přímo. Zde je video ,,Kdo jsou Annunaki?“ a tam je dotaz:

Jean Arnold se ptá:
Tá na začiatku stymi očami si robí srandu? Alebo sú to mimozemstania?

ALLATRA TV Česko-Slovensko odpovídá:
Jej pôvod je mimozemský. Viac informácií o kontaktoch našej planéty Zem s mimozemskými civilizáciami môžete onlina sledovať dňa 13.10.2020 na našom kanále Kaleidoskop faktov – Paleokontakt.

Reptiliánská Zhanna se jmenuje Жанна Хвещук
Každopádně tahle paní se jmenuje Жанна Хвещук, tedy česky Žana Chvěšuk. Ty moderní vyumělkované elegantní filmy s Danilovem, na kterých mrká plazím víčkem, jsou poměrně nová. Ulízaná Žana s plazíma očima je vidět na Youtube zhruba od roku 2018, jenomže zákoutí internetu skrývají i stará videa, na kterých je Žana někdo úplně jiný.

Nejstarší video, které můžete najít se Žanou Chvěšuk na youtube, je tohle z data 3.5. 2014. Sledujte pozorně jakou má mimiku, jak gestikuluje a jak mluví:

Žana je tady nadšená, představuje knihu AllatRa a jde na ní vidět, jak tomuto hnutí strašně moc věří. Z videa je jasné, že jde o ženu, která se zkrátka chytla na udičku a ochotně začala pro AllatRu pracovat, protože si myslela, že tím pomůže lidem poznat pravdu o tomto světě. Vůbec se nepohybuje ani nemluví jako moderní Žana s reptiliánskýma očima.

Můžeme samozřejmě argumentovat tím, že se řečnické dovednosti postupně vyvíjejí. Čím více času stráví člověk před kamerou pozorováním sebe sama, tím se mu postupně zlepšuje dikce a celkově odstraňuje rušivé nebo nesympatické zlozvyky a pohyby, které by na diváka mohly působit rušivě.
Profesionální řečníci se také učí mluvit před zrcadlem, pozorováním sebe sama a filtrováním svých zlozvyků.
Vím o tom poměrně hodně, protože točím filmy celé roky a sledovala jsem stovky hodin, na kterých jsem se učila jak lépe mluvit, takže jsem samozřejmě tímto učebním procesem prošla také, ale toto nikdy neodstraní vaši skutečnou osobnost. Jste to pořád vy, jenom se naučíte vystupovat. I když naberete zkušenosti a naučíte se působit na kameru, vaše osobnost zůstává. Naučíte se líp mluvit, snažíte se nedělal éééé… áááá. Nemlaskat, nedrbat se, nehrbit se, nebo se blbě neksichtit. Také se naučíte dávat do videa víc své energie, protože dokud nejste na kameru zvyklí, máte tendenci působit ,,mrtvě“. Kamera žere energii, barvu i náboj, takže abyste nepůsobili nevýrazně, nemůžete do kamery mluvit stejně, jako když mluvíte normálně. Musíte vždy o něco přidat, aby výsledek působil tak akorát. Také se po letech odnaučíte působit před kamerou uměle, prkenně, nervózně a přestáváte koktat… Jenomže tyto věci, které se postupně každý herec naučí, u Žany nevidíme.

Žana prošla jiným procesem. Zatímco na starých videích je to normální pěkná žena, která se snaží zaujatě povídat předem naučený text podobně jako v reklamě a je v ní spousta energie a života, moderní plazí Žana působí v porovnání s tou starou mrtvě, nevyzařuje přirozenou energii jako stará Žana a ve videích skoro vůbec nemluví. Jenom se blbě usmívá a když už něco řekne, tak jednu větu, monotonním tonem hlasu. Ale stará Žana mluvila melodicky, což je právě něco, co by si po letech před kamerou měla naopak zachovat a rozvíjet, protože to je to, co divákovi lahodí.

Podívejte se na tuto stránku: http://lagoda.org/ru/center/info/operators
Žana Chvěšuk je tam uvedená jako operátorka. Píše, že sídlí v Kyjevě, a má tam skype kontakt ,,lagoda-7″. Mimochodem je na té samé stránce také Kristýna Kovalevská, která také patří do AllatRy. Protože jsou fotky staré, je zřejmé, že toto byla původní pozice Žany v době, kdy ji zaujala tahle sekta. Začala jako operátorka a pak se vyšvihla na herečku do propagačních filmů, ve kterých dělá zástupce mimozemské rasy.

V tomto videu v čase 9:32 mluví Žana v přímém přenose. Je to z roku 2014 a tehdy už povýšila na vedoucí. U stolu s ní sedí i Kovalevská: https://www.youtube.com/watch?v=eF_gAKEy-lE

A když se přihlásíte na VK.com, tady: https://vk.com/album338724638_266676826 najdete mnoho fotek Žany předtím, než zblbla z AllatRy. Na některých fotkách je ještě vidět její akné, takže jsou to fotky opravdu staré. S blonďatým melírem, krátkou sukýnkou a v různých pózách. Někdo tam to fotoalbum nahrál v roce 2019.


A tady už jsou fotky z pozdější doby, kdy už byla členkou AllatRa:

Ale pozor, hlubiny internetu skrývají i další skvosty. TADY najdete video z roku 2013, bylo to historicky sedmé video spolku AllatRa. Ale je jich tam celá sbírka, tu najdete TADY. Série se jmenuje ,,Společně sami“ a je to jejich ranná tvorba, která ukazuje, kdo Žana byla. Prostě duchovně hledající človíček, který zblbnul ze skupiny, kterou pak začal aktivně propagovat.

Z toho vyplývá jeden zcela jednoznačný závěr: Žana, jako fyzická osoba, je člověk a z žádné jiné planety, ani z žádného Vamfimu rozhodně nepochází.

Žana má dokonce na internetu i tento starý akt. Fotografka odkazovala na Žanin osobní profil na vk.com, ale Žana ho už smazala.

Co stojí za změnou jejího chování?
Je to herecký výkon? Byla by energie staré Žany v moderních filmech AllatRy na obtíž, jelikož vedoucí osoba je Danilov a ona tam je jenom na ozdobu? Nebo je pravda mnohem zrůdnější? Může to být původem člověk a nyní reptilián?

O reptiliánech se ví, že pocházejí z planety M-51. Oni tomu sice ve videích říkají Vamfim, aby to znělo víc duchovně, ale už vám neřeknou, že je to hodně nebezpečné místo plné masožravých potvor a že tu jsou právě kvůli potravě. Reptiliáni jsou plazí bytosti pohybující se v 5D. Mohou se zhmotnit i v naší rovině, ale není to jejich základní úroveň.
Víme, že existují různé dimenze. Víme také, že existují způsoby (magické i technologické) kterými lze mezi dimenzemi procházet, nebo otevírat portály, kudy mohou bytosti z jiných světů přecházet k nám, nebo my k nim. Filmy se sci-fi tématikou jsou toho plné.

Reptiliáni mají schopnost vstupovat do lidí. Není zcela jasné, že jakých podmínek, protože se mi mnoho lidí svěřilo, osobně nebo přes e-mail, že viděli reptiliány ve svých známých, v kamarádech, nebo i příslušnících své rodiny. Většinou popisovali plazí oko, zorničku která problikla stejně jako u Žany, někdo popsal dokonce úplnou změnu hlavy na plazí s protáhlým čumákem… Kdyby mi to řekl jeden člověk, tak si pomyslím že je prostě blázen a nechám to tak, jenomže svědectví se kupí!

Co je nutné přesně splňovat, aby reptiliánská bytost mohla takto do někoho vstoupit a začít jeho schránku používat? Možná se to někdy dozvíme. Ale možná stačí jenom souhlas. Možná stačí si to přát! Protože démoni obecně nemohou na člověka, pokud je ze svého pole vykáže a mnohé zhoubné entity a energie potřebují náš souhlas nebo dokonce spolupráci, aby se na nás mohly napojit.
Znáte například legendu o černookých dětech? Tito démoni podle svědectví lidí, kteří se s nimi setkali, nemohou bez vašeho výslovného souhlasu vstoupit ani do vašeho auta, ani do domu. Může to s reptiliány fungovat podobně? – Je vysoká pravděpodobnost, že ANO.

Jak už jsem psala i v předešlých článcích věnovaných této skupině, AllatRa může teoreticky pořádat nábor nových lidských schránek, protože prezentuje reptiliány jako dobré bytosti. Danilov doslova řekl: ,,Mnoho lidí nenávidí reptiliány… co špatného vám udělali? Všichni jsou lidé.“
Jenomže reptiliáni nejsou lidé. Jsou to nebezpeční parazité. A před kamerou vystupuje Žana, která – pravděpodobně na základě dobrovolného souhlasu – jednoho takového parazita přijmula. Ten ji nyní ovládá a mluví za ni. Proto už to není ta Žana, kterou můžeme vidět na filmech z let 2013-2014 a na starých fotkách, kde má ještě blonďatý melírek. Technicky vzato je posedlá. A proto její aktuální chování neodpovídá vývoji zkušeností, které by za ty roky měla před kamerou mít a proto tam působí jako někdo úplně jiný.

Snaží se námi manipulovat a namluvit nám, že se jich nemusíme bát, protože jsou dobří a máme si je na naší planetě přát. To je to, co reptiliáni chtějí. Nedovolte to. Nenechte se zblbnout jako Žana, abyste nedopadli podobně. Protože Žana není vyšší duchovní bytost z planety Vamfim. Je to posednutá lidská schránka, oběť nebezpečné sekty, která se bratříčkuje s našimi nepřáteli.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 



Komentáře

Ikona diskutujiciho Rickie 2020-11-10 08:51:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No neviem či sa mi to zdá, ale na propagačnom videu Žana vôbec nehýbe sánkou, aj keď jej pery sa hýbu, čo je zvláštne a ďalšia vec ktorá má zaujala jej lakte…ale možno len blbý postreh…

Ikona diskutujiciho JsPax 2023-08-24 14:09:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Je posedlá ďáblem a všichni tam! Kreativní společnost a AllatRa jsou sekty vzájemně na sebe navazující. Jsou to vlci v rouše beránčím. Všude vymývají lidem mozky s jejich utopii, ale už pomlčují o tom kdo je má spasit. Nějak se bojí to lidem říct přímo, proto všude kde chodí pomlouvají církev, svaté i kříž aby oni mohli být tím jediným bohem!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-08-24 16:17:30
Ikona diskutujiciho
sipka

spasí je danilov a jeho konkubíny, ne?

Ikona diskutujiciho Marian 2020-11-10 13:50:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podľa mňa je tá žena Zefilian , rasa nám nenaklonena ,koho to viac zaujíma tak sa dozvie viac keď si pozrie jednotku cestovateľov v čase myslím poslednú časť na slobodnom vysilací v podaní J chvatala

Ikona diskutujiciho Aneta 2020-11-10 22:48:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem se podívala na YouTube tutorial, jak dva kluci dělají v programu reptilianske oči, přesvědčili mě leda o tom, že ty videa jsou fakt pravdiva a takto by to nikdo nenapodobil

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-11-11 11:47:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Síce je pravda že keby sem prišli mimozemšťania tak prvé čo by urobili by bolo že by sa pokúsili infiltrovať medzi ľudí, ideálne obsadiť ich telesné schránky. Ale že by ľudia dali k niečomu takému dobrovoľný súhlas? To by museli byť veľmi zblbnutí. Žanna jednoducho dospela, preto tá zmena vlasov a jej robotické vystupovanie vo videách. V tých Allatra videách je len na ozdobu. Možno ju v budúcnosti povýšia a bude sa prejavovať viac. Prečo venujeme všetku pozornosť Žanne a čo Danilov a tá druhá ženská oni nikdy nemali reptiliánske viečka tak akože niesu reptiliáni alebo sa vedia ovládať?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-11 12:01:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Danilov dostal prostor v mnoha předchozích článcích věnovaných tomuto tématu 🙂 jeden článek věnuju Žanně a už se ptáš, proč se nevěnuju Danilovi. Tož tobě se zavděčit, to je těžkej úkol 😀

Ikona diskutujiciho Eduard 2022-10-05 12:38:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám takový nápad co kdyby bylo konec všech nových konspiraci keců co jak je. Šlo by to zkusit dokonce bych se nabídl že bych tam jel dal se do té jejich víry a vše bych natáčel co se kde děje co se mluví a jestli něco do někoho vztupuje 😁 myslím reptiliani

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2020-11-12 03:39:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu mě to připomíná goauldy ze seriálu Hvězdná brána, ty parchanti posedly člověka, ovládly jeho tělo a tím získaly svojí lidskou schránku, kterou potřebovaly, to byl zajimavej seriál, a určitě i blízko pravdy.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-12 09:00:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Prý je 90% toho co vidíš ve sci-fi způsob, jak elity sdělují lidem pravdu skrytou formou v médiích. A zrovna tohle co popisuješ bylo podobně popsané v jednom článku co jsem překládala, kde bývalý elitní satanista vysvětloval jak se vkládá reptilián do celebrit. Jeho popis spíš vypadal na operaci než vtělení éterického parazita. Náhoda? … hm… každopádně je to zajímavé.

Ikona diskutujiciho Janka 2020-11-30 13:16:27
Ikona diskutujiciho
sipka

No ak pozriem však odhliadnuc od nazorov na Žanu, ktorú nik nepozná a všetko aj od nas sú to dohady, tak tieto vyjadrenia alusky.org su velmi skreslene a subjektivne…..zamer hnutia je naozaj nespochybniteľný, vo videách vyjadruju snahu zlepsit podmienky spolocnosti spojenim sil ludi, informacie su skutocne zamerane na zlepšenie zivota, vodca nie je ziaden, co povedal či človek či vyšši duch len potvrdzuju kvantovi fyzici a skutocne bez cenzury zverejnene odborne članky, a vychodisko vidi v spojeni sil a vytvorenim hodnotnej spoločnosti…..tak ako sa snaži aj táto stránka……ved dnes by sa našlo na zdehonestovanie všetkých vyššich duchovnych osob ako bol Ježiš, Budha, Mohamed a iní skutočne asi množstvo znevažujúcich slov, ale je to škoda, lebo ak po čine ludi spoznáš, tak tým hodnotám niet čo vyčitať…..tj môj úprimný názor….mozno mnoho o mimozemšťanoch nevieme, ale ak aj sú tu niektorí potomci ( rozhodne sme na všetky výdobytky civilizácie neprišli len tak sami a je vela skutočne skrytého), tak ti ktori budu mat podobne hodnoty, nám môžu len pomôcť……

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-30 13:40:13
Ikona diskutujiciho
sipka

doporučuji nastudovat něco o reptiliánech, brzy tu o nich bude pětidílný seriál

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2020-11-12 10:40:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle věci jsou opravdu smutné, ale vesmír je duální a dává nezaujatě prostor veškerým entitám a mocnostem kteří respektují jeho pravidla. Bohužel pro nás, je právě na naší planetě v této civilizaci prostor pro tyto destruktivní entity všeho druhu, proto se musíme mít před nimi na pozoru.

Ta operace se dá vysvětlit dvěma způsoby, proč jí dělaj, buť připravují fyzickou schránku pro hostitele, (pravděpodobně si prohranou s mozkem) který je následně posedne ( myšleno v duchovní rovině) nebo do něj přímo v operují nějakou fyzickou entitu, něco jako toho goaulda, to druhé se mě zdá míň pravděpodobné, ale když nevíme jak to je tak ani to nejde vyloučit, ještě je možnost že zkombinují obojí.

Je pravdou že dřívější fotky té dívky jsou plné takové svěží lidské energie (nevím jak bych to líp popsal) a ty nové vypadají jak nějaká divná entita v masce té dívky, ale ta dívka z dřívějška to už není, nebo zní zbylo jen velmi málo (pokud vůbec).

Ikona diskutujiciho tonino 2020-11-12 20:19:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ide o klasické posadnutie temným duchom, čo je vidieť na dostatočnej premene tejto osôbky, ktorá naletela niekomu a niečomu, čo bolo len cestou pre posadnutnosť, iným temným duchom…

https://www.youtube.com/watch?v=n6rFMe3Gjiw

Ikona diskutujiciho petra 2021-09-08 09:46:08
Ikona diskutujiciho
sipka

To Truth Seeker:
Je to už delší doba od vydání tohoto článku a tvého komentáře, takže je málo pravděpodobné, že mi na toto odpovíš. Ale tvoje názory jsou pro mě dost zajímavé, už delší dobu hledám, zjišťuji a nalézám mnoho a mnoho informací o životě, o původu lidstva, o mimozemšťanech, o velkém resetu o NWO a mnoho dalších věcí, ktere už v podstatě ani hledat nemusím. Najdou si mě samy.. Ale často jsou to protichůdné názory a přitom všechny zní tak, že se tomu dá věřit.. Tvoje názory mě zaujaly a tak mě zajímá jestli máš nějaký web nebo blog, kde by bylo těch informací víc…? Dávám si dohromady skládačku, která pomalu dává smysl ale pořád mi pár kousků chybí… petra

Ikona diskutujiciho kiana 2020-11-28 18:29:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je dobrý rozbor, ale vyvolává to docela hrůzu.

Ikona diskutujiciho Truth Seeker 2020-11-29 03:02:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Když by Reptiliáni byli schopní přežít dosažení úrovně 5D, jejich působení na Gaie / Zemi by bylo naprosto kontraproduktivní. To jen pro vysvětlení, že je to logický nonsens.

Každá civilizace schopná přejít na 5D tvoří Hmotu výhradně MYŠLENKOU.

Jakákoliv primitivní interakce ala Země je proto pro vyšší bytosti naprosto energeticky nezajímavá. Sem se chodí učit jen vlastnostem svých civilizací neznámých.

Nemocem, smrti, extrémně krátkém životním cyklu, emocím… Ale i lásce, altruismu, lidské svobodné vůli, vtipným životním situacím, ironii, sarkasmu, strachu.

Dar TVOŘIT Zdroj zde na Zemi z vyšších bytostí odepřel jen 6 Padlým Andělům Nefilim, ti to musí „hrotit pozemským“ způsobem, čili NE-TVOŘIT = měnit DNA, nikoliv však stvořit Život. Je toho plná Bible, lidská věda, školství, kultura, zbytečné rozvádět…

Čili bytosti založené na bázi Strachu
jako jsou právě Reptiliáni a Nefilim andělé by si v prvních vteřinách 5D zhmotnili svoji Smrt formou toho, čeho se obávají. Oni nemohou napadnout vyšší světy ve své originální podobě.

Musí využít energetický obal hybridního hostitele Vědomí jako je například Homo Sapiens. Ten technicky vzato může navštívit vyšší dimenze Bytí bez úhony.

To je JEDINÝ SMYSL EXISTENCE MATRIXU. Zdroj to má dobře ošetřené…

Nevím, jestli to zveřejníš, ale jsem zastánce toho, že Pravda musí být řečena, jinak se pohybujeme v oblasti sektářských účelových polpravd, mýtů a mnohdy vyloženě bludů lidské rasy a jakýchsi „guruů“ .

Reptiliáni jsou největší konkurence Annunaki ve 4D. Motat je dohromady je tvrdit, že pes a kočka jsou stejný druh.

Annunaki jsou původem z vodní planety, proto jsou zobrazení z hlavou ryby (papeži nosí klobouk ve tvaru rybí hlavy, Kristus měl symbol Rybu atd.)

Annunaki se dělí na Světlou vodní frakci Elohim a Temnou ohnivou frakci Nefilim. Mají na lidské poměry obří (8-14 metrů vysoké) humanoidní postavy z křídly a dožívají se 450.000 lidských let (3.600 oběhů Nibiru).

Reptiliáni se dělí na světlou frakci Moudrých draků (vodní bytosti podobné okřídleným hadům) = učitelé Lidstva podle E. Wiesnera), Temnou ohnivou frakci Alfa Draconis obří humanoidní osvalené těla o velikosti 4 metry pokryté šupinami, živící se lidskou esencí zvanou Adrenochrom (šlechtické rody Saxo – Coburg) = ala Windsor, a nižší vývojové mutace, kam patří i jejich kolektivní inteligencí řízení bioroboti velcí a malí Greys.

Reptiliáni jsou vzdálení potomci větve dinosaurů, která by se vyvinula přirozenou cestou zde, nebýt zásahu meteoritu v Chicxulubu. Byli zde první (dříve než Annunaki a lidé) a na tuto kolonii si proto dělají nároky. Reptiliáni nemají 4 srdeční čakru, nejsou schopni emocí. Mají silný živočišný magnetismus, kterým paralyzují kořist (to je asi to, co jsi z obrazovky cítila).

Mě jako Elohim Duši tyto primitivní vlivy přijdou nezajímavé, nižší evoluční druhy nemají na mě požadovaný účinek. Pro mě je ta žena úplně stejná jako byla dřív… Není v ní NIC zajímavého. Prázdná nádoba předtím i po tebou popisované „proměně“

Stejně tak cítím i „Plejádské dobrosery“
Falešné a prázdné nádoby.

Přirozeně zde na Zemi probíhá soutěž na téma : „vyšlechti si svého hominida“, do které je zapojeno mnoho dalších ras civilizací 2 a 3 kosmické škály (typ 2 kolonizuje mateřskou galaxii, typ 3 je rozšířená po celém Vesmíru).

Je obtížné se z pozice Lysé opice smířit s tím, že jsme PRODUKT, ale to je asi tak všechno, co jsme.

Záblesk má z části z nás udělat zárodek civilizace 2 typu, což je v mých očích poněkud předčasné, ale Věřím Donaldovi, že to dotáhne.

Každopádně věřím, že část lidí to zvládne. Každý má svůj vlastní plán Duše a když funguje mozek, dají se najít data a pokud funguje 4 srdeční čakra, dají se i ověřit, zda pochází od Zdroje.

Těším se na tvůj článek o poslední sektě, které jsi se zatím úspěšně vyhýbala a tím je autor Slovansko Arijských Véd. Když už bojuješ proti sektám je hloupé kopat jen do malých ryb a velkým se vyhýbat 😉

Držím palce na tvé cestě.
Truth Seeker

Ikona diskutujiciho putnik 2020-11-29 11:02:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznamka k zablesku:
To co to sposobi, ak vobec – hladajuci najde kopu domnienok ale … A zvladnu ho ludia, clovek, … – a budeme si v tom pomahat – kto pomahat nevie/nechce, bud medzi nas napatri (odlud, neclovek, demon), alebo sa mu pomoze …
Ale mozno sa mylim – len vvypnutie schopnosti/moznosti mysliet moze mnohych vystresovat (telo) az k smrti.

Ikona diskutujiciho tobias 2020-11-29 12:06:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Truth Seeker,
tvůj příspěvek je fascinující. Bylo toho hodně ale zároveň málo řečeno pro hladovějící duše:) Je to jako přijít, plácnout do vody udělat tsunami a zase zmizet. Rád bych se dozvěděl více.

Ikona diskutujiciho izairi 2020-11-29 12:46:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Proboha,na tadesco diskutuje opravdu hodně lidí,ale nikdo z nich není tak sebestředný jako ty hledači.Mně už je úplně nanic z toho jak dokonalý jsi a jak to dáváš najevo,teď i u alušky.Já fakt nevím co vlastně děláš tady na Zemi, mezi námi zřejmě podle tebe ubohými neznalými lidmi. Elohim jo,hm no jo no,a nechtěl bys tedy prosímtě odletět do božských sfér? A jen tak mimochodem první křesťané měli ve znaku rybu protože Ježíš Kristus,Boží Syn,Spasitel se řecky řekne Iesos Chréstos,Theú Yios,Sótér,a slovo ichthys které vznikne z prvních písmen těchto slov,znamená v řečtině rybu.

Ikona diskutujiciho Sabina 2021-03-22 17:55:43
Ikona diskutujiciho
sipka

…kde sa dozviem viac pls 😊

Ikona diskutujiciho Clear Mind 2021-08-26 12:43:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Truth Seeker- prosím kontaktuj ma

Ikona diskutujiciho JARCA 2020-11-29 03:44:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je fakt, ze se Zanna uplne zmenila. Je to uplne nekdo jiny.

Ikona diskutujiciho Ľubomíro 2020-11-29 05:41:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V jednej knižke od Lobsanga Rampu je popísané ako získal nové telo. Našiel nešťastníka, ktorý chcel spáchať samovraždu, dohodol s ním obchod o tom že si zoberie jeho telo ešte plné energie. Samotnú výmenu tiel vykonali mníšky z Tibetu . Á čo je zaujímavé, Lobsang písal že trvalo nejakú dobu kým jeho nové telo prebralo jeho pôvodný výzor. Ale to bola výmena človek-človek …

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-29 09:00:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Podobných příběhů se dá zaslechnout víc a v různých rovinách. Třeba to jak někdo skoro umře, pak se vrátí, ale je to někdo úplně jinej a dokonce mluví i jiným jazykem.

Ikona diskutujiciho Ľubomíro 2020-11-29 14:19:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tú symboliku znaku si okopírovali z jogy, jedna menšia čakra nad adžnou – vysoká level na manipuláciu …
http://malankazlev.com/kheper/topics/chakras/Ajna-3.jpg

Ikona diskutujiciho Truth Seeker 2020-11-29 14:36:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tomu fenoménu, který popisujete se říká „Walk In“

Do Světlých jen vstoupí ZDROJ a
pouze vymění Duši. Trvá to vteřinu.
Můj příběh.

Temní musí projít rituály, nebo chirurgickým zákrokem vložení implantátu.

Na Zemi od roku 1975 je inkarnační karanténa. Mohou se sem*
Zvenčí inkarnovat pouze Strážci.
A rodí se Duše určené pro 5D (indigové Děti). Ty naše bordely ve stáji doopravdy nezajímají. Od 2016 je plná inkarnační karanténa a stávajícím dlouhodobým účastníkům HRY lze po smrti fyzického těla jen vstoupit do těla dárce, pokud se rozhodne zemřít, to je můj příběh.

Nebylo nikomu z Vás divné, že do roku 1930 nás byla pouhá miliarda a nyní máme „bodycount“ 7,8?

Je to dané tím, že probíhá nejdůležitější fáze běžná pro konec každého Cyklu (Epochy /Matrixu)

Správci Matrixu dovolují inkarnaci zvířecím Duším do lidských těl. Mají pro to pár důležitých důvodů:

Čili máme tu aktuálně stejnou 1 miliardu Duší Homo Sapiens Sapiens,
a 144 000 Strážců, kteří mají za úkol dohlížet, aby se to nevymklo do masového vybíjení a pak 6,8 miliard poprvé inkarnovaných zvířecích Duší.

Jsou naštvaní, mají ve své podstatě právo být, protože mnoho inkarnací žili v naprosto ubohých podmínkách a byli potravou, nebo sloužili v nedůstojných podmínkách stájí jako zdroj mléka například, sledovali smrt svých mláďat a jiné lidské ohavnosti…

I tito „první lidé“ (mladé Duše) mají určité procento šanci po první lidské inkarnaci na Vzestup. I cesta naprostého utrpení je nejrychlejší cesta k Osvícení formou Boží Milosti od (Zdroje).

Jejich největší problém a překážka je však lidské Ego. Je posíleno jejich zvířecím Egem a to v kombinaci spolehlivě přehluší volání Duše.

Všichni žijete v ZAJETÍ DUÁLNÍCH ILUZÍ, MY & ONI / HODNÍ A ZLÍ, SVĚTLÍ A TEMNÍ, CHYTŘÍ A HLOUPÍ a bla bla.

Vzestup i Sklizeň jsou JEDNOU SIMUNTANNĚ PROBÍHAJÍCÍ 5D šachovou partií. Hraje se na stejné šachovnici se STEJNÝMI FIGURKAMI.

I Duše Zvířete, jejíhž první lidská inkarnace je dosti chaotické povahy může být Spasena i spasena.

Temní usilují o totéž, co platí i pro Světlé. Provozní rovnováhu planety.

1.000.000.000 Lidských Duší Vzestupí tak jako tak.

O co se hraje je, co s těmi 6,8 zvířecími Dušemi?

Světlí si přejí jejich Vzestup, na jinou 3D planetu určenou pro jejich přirozenou Evoluci, ale to musí být schopny opustit zajeté vzorce STRACHU, poprvé mají možnost BOJE A ODVETY proti svým lidským trýznitelům a po zvednout si vibrace Vědomí alespoň na těch 250+

Stihnout to do 21.12.2020 je krutý deadline. 🤷‍♀️

Ale i Buddha došel Osvícení za 24 hodin, Kristus za 72 hodin, všechno LZE, kde je Vůle (víra), tam je i cesta.

https://ctrlv.cz/nGNY
https://ctrlv.cz/flSE
https://ctrlv.cz/m1Rv

Temní nechtějí být v tomto Matrixu sami, čili vyhovuje jim, pokud čerstvě inkarnované zvířecí stádo zotročí pomocí LOCKDOWNU (to zvířecím Duším přijde důvěrně známé, cítí se v tom programu DOMA, tudíž ho mají tendenci masivně PROPAGOVAT).
Temní jsou smíření s myšlenkou, že ztratí tu miliardu originálních Lidských Duší, kteří uniknou při Vzestupu, protože si ponechají a vyšlechtí miliardu nejvíc perspektivních Zvířecích a zbylé 5,8 utratí.

ZVÍŘECÍ VZOREC CHOVÁNÍ je poměrně dost jednoduchý rozpoznat :

1) vybudovat si stáj („můj domeček“)
2) mít chutné potraviny do žlabu
3) žít svůj ŽIVOT („neztratit „práci“).
4) pro zvířecí Duše je očipování běžná rutinní praxe, v každé inkarnaci si na ně „majitel“ vypálil cejch nebo značku…

No a Lidské bytosti mají odlišný program, vnímají (dokáží ROZLIŠIT), že LOCKDOWN vede špatným směrem DEEVOLUCE, nechtějí být očipováni a chtějí TVOŘIT svoji vlastní realitu.

Rychle se vymaní z programu STRACHU a začínají realizovat program LÁSKA (KRISTOVSKÉ VIBRACE VĚDOMÍ) nutné pro Vzestup.

Fyzické zdraví je nejlepší ukazatel,
jak na tom vibračně jste. V nízkých vibracích se to VŠECHNO sere…

Ve vysokých se ocitáte MIMO dosah nemocí, Temnoty, a to je CÍL MISE.

Dlouhé měsíce jsem to na Tadesco postupně psal, nikdy ne tak otevřeně jako dnes, a i tak jsem často byl cenzuruván, protože jsem příliš přímočarý a nerad chodím okolo chládnoucí kaše.

Zvířátka velmi dráždí, co píšu. Chápu, respektuji a hodně z nich si neumí představit ROZSAH událostí po Záblesku, kde se každému zhmotní, KAM UPÍRÁ SVOJI POZORNOST, lidem ve Strachu se zhmotní jejich NEJVĚTŠÍ STRACH v SMRTELNÉ SÍLE a těm, kteří tuto písemku napsali správně a žijí v harmonii se HMOTNÍ JEJICH SNY.

TO, že někoho dráždí, co píšu je zcela v pořádku, to je uvnitř nich Budíček od Zdroje. Smysl, PROČ jsem zde.

DAR LIDSTVÍ.
DAR SLYŠET a KONAT.
Ten vám nemůže NIKDO VZÍT.

Děkuju za zveřejnění Alu. 🙏🤗😇

Ikona diskutujiciho izairi 2020-11-29 21:09:37
Ikona diskutujiciho
sipka

1000 000 000 těch původních duší vzestoupí (asi do 5D),a ty vzestoupíš kam hledači pravdy,do 100D? Aha to vlastně neexistuje,dimenzí je jen 9.Není to trochu pech,že ty tak dokonalý (Elohim,čistá světlá duše,nemáš žádné ego,to mají jen ty poprvé inkarnované zvířecí duše,a navíc taky pocházíš z Hyperborei,protože Atlanťané byli příliš ubozí na to,abys ty pocházel od nich) můžeš vzestoupit jen do 9D? Leda bys tedy vzestoupil mimo dimenze i mimo vesmíry do Božského bytí,protože tam určitě patříš.Ty,hledači pravdy ovšem ve skutečnosti jsi asi taky „jen“zvířecí duše,protože tak nabubřelé ego,to se jen tak nevidí.

Ikona diskutujiciho Kamil 2020-11-30 12:33:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé.
Ten proces, kontrola po záblesku mi dává smysl.
Před rokem 2012 jsem měl vizi asi o „záblesku“, za dne náhlé setmění oblohy, viditelné hvězdy na nebi, náhle tlak z hora, cítil jsem se jako pod balvanem, obrovská tíha, postupně odeznělo.
Začal vidět ve tmě, ale jinak. Viděl jsem i energii kolem rostlin, stromů, lidí.
Pak jsem se začal rozpamatovávat na něco co důvěrně znám, připadal jsem si jako Jíra z pohádky o letajícím ševci.
Náhle, jakoby mávnutím proutku se vše utnulo, nedokončilo.

Ikona diskutujiciho Bubo Cabas 2020-11-30 12:07:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

David Icke se vyjádřil, že Anunnaki již nepovažuje za plazy-reptiliany ale za humanoidy.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-11-30 14:50:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možno by bolo najlepšie keby sa preukázalo že tie videá sú podvod vytvorený počítačovo. To by dokazovalo že sa jedná o podvodnú sektu, ktorá vydávala obyč. ženu za mimozemšťanku. Lebo takto sa ľudia budú len večne dohadovať či sa jedná o dobrú mimozemskú bytosť alebo hnusnú jašterku. Ale možno to podvod nieje… ale nemáme šancu zistiť či je reptilián, zeferián alebo annunak (a či dobrý alebo zlý) .)

Ikona diskutujiciho Lukas 2020-11-30 17:00:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Truth Seeker topl
Husty primocary spis se asi tesim teda az to vse nejak dopadne. Nebojim se pripravuji se.

Libi se mi jak si to napsal. Primocare konkretne dobre vysvetleno. Strasne moc mi to reklo a moc mi vse vysvetlilo. Hledam ctu. Informace ale prichazi pomalu. Od tebe to byl nasup vo vse pospojoval dohromady a ukazal mi nejakaj celkovej obraz moc diky. Ty tvy komenty mi daly strasne moc. 🙂 <3

Ikona diskutujiciho Robin 2020-11-30 17:26:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera sem se podruhé zrovna díval po cca 15 letech na film dáblův advokát z roku 1997 Keanu Reeves, Al Pacino (mimochodem úžasné herecké výkony)….a ty jo…byl sem sám překvapený, jakou hlubokou „myšlenku“ (realitu) ten film lidem předkládá a řekl bych, že tam kromě satanismu ukázali právě i něco malinko z reptiliánů….

Jinak doporučuji knihu od Davida Ickeho: Život v přeludu, tam je fakt skoro všechno…

Ikona diskutujiciho Jura 2021-01-16 10:34:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky sleduji Allatru, taky jsem dostal několikrát odkaz na knihy k přečtení. Taky jsem to zkusil číst – a nešlo to. Cenné pro mě jsou zapsané Vaše pocity z těch knih (Já ke svým nemám bohužel takový přístup, takže je pak ani nemůžu analyzovat. Což je možná chyba a možná jen jiné nastavení mozku, který funguje jedněm v režimu cit, druhým v režimu rozum-analýza. Ale správně by měl fungovat v obou režimech u každého). Takže možnost sledovat Vaše pocity mě v mém pochopení Allatry posunula.

K Allatře:
Je nedůvěryhodné prezentovat senzační informace bez metodologie jejich vzniku. Ty informace Danilov předkládá stylem Věřte a berte …. žádný prověřuj a případně i takto můžeš si je můžeš tvořit sám.
Tímto stylem se lidé stanu závislými na těch nových informacích … takže jim 100 může říci pravdu a po 101 je zavede na scestí. Tj. závěrem možná nás nové informace Danilova zbaví současného ovládacího systému, ale princip, že lidé jsou ovládání nezmění (vymění za jiný). Dnes jsou k mání lepší lepší myšlenky – tohle je imitace odporu.

Ikona diskutujiciho Clarity 2021-01-30 01:01:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Vás všechny chtěla bych se zeptat zda-li je možnost kohokoliv z Vás oslovit v nějakém užším prostoru? Potřebovala bych se jen zeptat nebo najít někoho jako jsem já? Pomoct s tím odkud jsem. Děkuji

Ikona diskutujiciho Michal 2021-02-08 13:20:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, zcela nechápu neustálou fobií z reptiliánů, jsou to vtělení Duší jako lidé a pak, dosud jsem neslyšel, že by někde reptilián někomu ublížil. Zatím se vše týká jen stylu jedna paní povídala a tomu, že někdo někde něco napsal a vyvolal strach. A jak víte strach je mocným spojencem v náboženství tak i mezi lidmi. Myslíte si, že jste v jiných životech nikdy nebyli reptiliány? Pokud tato reptiliánka pomáhá lidem, a zdá se, že to některým vadí – proto vyvolávají strach a fóbii. Allatra má mnoho zajímavých informací, dokonce vám osvětlí jak je to se symboly, které se časem upravili k ovládání lidí, či spolky jako jsou zednáři. Myslím, že to jsou skutečnosti mnohem nebezpečnější, než mimozemšťani mezi námi. Ale samozřejmě i zde u Allatry platí – zachovat si zdravý odstup a vnímat jak to cítím a přemýšlet.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-08 18:48:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Reptiliáni nemají duši a už vůbec ne lidskou.

Ikona diskutujiciho Michal 2021-02-09 22:30:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová to je vaše tvrzení, potkala jste už nějakého? Mýlíte se, mnoho lidí na této planetě bylo také a budou reptiliány. Nejdřív se strašilo Satanem a nyní moderně reptiliány. Vzhledem k tomu, že jsem prý byl reptiliánem, tak s vámi nemohu souhlasit že nemají Duši.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-10 09:11:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Michale, potkal jste někdy nějakého, viděl jste jeho duši? Nepotkal a neviděl, tak jak můžete tak sebevědomě tvrdit, že máte pravdu, když je to jenom vaše víra?

Ikona diskutujiciho Attila 2021-12-24 12:47:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tých fotkách nižšie možno nie je zhanna, len sa podobá! Vždy ked sa objavia ľudia ktorý sa snažia ľudom vysvetliť pravdu a prebúdzať tak sa stanú terčom očierňovania. Možno Zhanna je pôvodom mimozemšťan možno nie, kto vie, ale v každom prípade vedie ich dobro a ich tvrdenia sú veľmi užitočné a výchovné a to omnoho viac než čo tvrdí akákoľvek viera doteraz!!!

Ikona diskutujiciho Miro 2022-01-04 11:20:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano keď je tu niekto kto vam taha medove motuzy popod nos. Ked je planeta obsadena a chcu ju reptili pre seba ako sa zbaviť povodnych obyvatelom bez toho aby porušili vesmerne zákony ktorych su si vedomi. Na všetko potrebuju suhlas. A toto je jedna cesta alatra. Je tu rozbehnutych vela projektov na nás. Vzdy čakajú súhlas. Biblicky projekt je tiez jeden z nich. No vyzera to ze uz na tom pracuju asi cez 10 000 rokov. Ked sa ludia zobudia skončili. Zdravia

Ikona diskutujiciho Radek 2022-10-01 13:49:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No páni… Takže vlastně, když nás někdo nabádá aby jsme převzali zodpovědnost sami za sebe, tak se nás snaží zotročit? Tenhle článek je jen upoutání pozornosti, stejně jak se o tom baví např v pořadech allatratv. Všichni duchovní vůdci nás nabádají, abychom převzali zodpovědnost a nevěřili všemu co kdo řekne. Udělejme si vlastní pozorování a vlastní zkušenost a pak si vytvořme svou vlastní pravdu. Vezmeme už konečně vlastní životy do svých rukou?

Ikona diskutujiciho Stan 2022-10-16 16:18:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prepáčte že Vám beriem ilúzie o mimozemšťanoch ale pravda je že sú to len démoni a biblia na to pekne poukazuje ako na všetko čo sa deje na svete. Veľa ľudí mieša pravdu s klamstvami a potom je v tom chaos lebo nevedia čo si vlastne ani myslieť a sú zmätený tak ako tí čo hľadajú pravdu a chodia po slepých uličkách.

Ikona diskutujiciho Daniel 2022-11-28 11:07:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Stan, parádne si to vystihol. Veľmi som prekvapený, koľko ľudí je za posledné roky zblúdených. Fakt, že Satan zúri a hľadá koho by zožral stále stúpa na intenzite.

Ikona diskutujiciho Wamp 2022-12-26 23:30:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od prvého vzhliadnutia je jasné úplne každému normálnemu, že tá žena je len IKONA na pritiahnutie ľudí a od*banie ;÷) … Apropo ja verím na duchovné veci, mimozemšťany, utajované technológie, entity, energie a iné, ktorým moc ľudia neveria. Ale toto je len na oblbnutie a je to tak viditeľné a bijúce do očí. Bohužiaľ tomu naletia ľudia, ktorý sú hlavne opustený, samotný vo svojom vnútri, utiahnutý pred vonkajším svetom a potrebujú dakde zapadnúť akože do výnimočnosti, dokázať samí sebe, že nie sú upadnutý, ale že sú na niečo predurčený a toto je ich šanca akože, aby si to dokázali. Bohužiaľ väčšinou to skončí, že posielajú takýmto hajzlíkom „alatra“ peniaze a nemalú sumu. A nakoniec aj tak skončia ako každý z nás. …. smutné

Ikona diskutujiciho zuza 2023-03-24 13:38:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Divim se se ze Danilov k tomut odivadlu propujcil, je to profesor, mel nebo ma vlastni kliniku ( Clinic of Vertebrorevitology I.M.Danilov) a je to podle me velmi inteligenti clovek ktery rozumi svemu remeslu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-24 18:04:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Profesor zřejmě není, nikde nemá titul.

Ikona diskutujiciho Marianna 2023-04-13 22:01:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vazeni,
Kazdy z Vas by si mel za par korun koupit ocni cocky, at uz s hadim svislym pruhem, nebo svitici cocky s okem divoke selmy, nebo cocky rude, zlute atd.
A mohli byste si pak zahrat na Anunnaki, tygry, upiry a ET.
A hlavne, prestante blabolit o tom, ze Zhiannu posedl Reptilian. Reptiliani jsou stara pozemska rasa, starsi nez Homo Sapiens. Pry dnes ziji pod Antarktidou, ve vnitrni zemi, pod a nad Tibetem a jsou proti nam miliony let napred. Ovladaji mimikry, takze kdyz je potkame na ulici ci v praci, nevidime nic zvlastniho, jen cloveka.
A jestli chcete mit predstavu o 59 typech ET, ktere se pohybuji na nadi planete, kupte si knihu Muj otec byl MB od Masona nebo knihu M. Greera Mimozemstane.
Zhianna je jen herecka, divka, ktere nasadili ocni cocky!!!!!

Ikona diskutujiciho Erik 2023-05-22 22:02:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem o plazovy alebo inom živočichovy ktory by žmurkal zo stran

Ikona diskutujiciho Petra 2023-07-15 21:53:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je nutné sledovat zblízka detaily zastaveného záběru a ten podvod je pak lehce rozpoznatelný, stejně jako u všech ostatních celebrit, je to pořád dokola ty samé znaky. Třeba na tom druhém videu v čase 0.50 je na obou hadích víčkách po pravé straně vidět odlesk světla, což je podle mě nesmysl. A samozřejmě opět chybí spodní řasy – ty jsou vždy schované pod filtrem, u Miley Cyrus byly i horní, tam šel porovnat originál s řasami 😃 A stín kolem oka – znak filtru, vypadá to jako namalované oční stíny, které ale na kůži nejsou. Na levém oku jí jde pruh stínu z filtru nad panenkou až po obočí – na kůži!!! 😃 https://www.youtube.com/watch?v=ZKv6w4Do7mY

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek