Děsivé výroky Danilova, vůdce Ukrajinské sekty AllatRa: Islám jako „náboženství lásky“ a „kdo má právo na statut člověka“

7.2.2023 v Zprávy 34

Ačkoli se AllatRa navenek tváří jako mírová ideologie snažící se o zlepšení světa, postupně se ukazuje, že je realita jinde. Vyplouvají skandály jako sexuální zotročování žen (Danilov má vlastní harém otrokyň, se kterými pravidelně zachraňuje planetu erotickou energií.), napojení na tajnou informační službu, vymývání mozků lidem strašením o strašlivém kataklyzmatu, nebo třeba to že si svých 8 bodů osnovy vypůjčili ze staré ruské učebnice pro základní školy. O tom všem a ještě mnohem více už jsem psala. Ale není to pořád všechno.Inspirací a zároveň i zdrojem pro následující článek je rozbor na stránkách otevřisvoumysl.cz. Velkou část řečeného už víme, protože AllatRa na zdejších stránkách dostává na prde za uši pravidelně. Zmíněný web ale objevil další pikošky, které jsou doslova děsivé a zajímavá je také diskuze pod článkem.

Článek zmiňuje důležité základní údaje, tedy zopakuji co víme: Vůdcem sekty je Igor Danilov, který se prohlásil za boha všech náboženství. Těžce pase po senzacích a v podstatě se neštítí ničeho, aby někde nabral publikum. Takže členové třeba cílí na slavné lidi, cpou jim do rukou propagační materiály a rychle se s nimi fotí nebo se jich na něco ptají na kameru, aby to vypadalo, že daná celebrita je u nich. Danilov je autorem knih od AllatRy a i Senseie ze Šambaly, ale podepisoval se jako Anastasie Novych, což je neexistující osoba.

Sensei ze Šambaly je naprosto nudný brak, který jsem v první třetině znechuceně odložila, protože se tam nic nedělo a pořád se jenom mlelo o tom jak je sensei (rozuměj Danilov) dokonalý a jak všechno ví. Je to jedna z mála knih v mém životě, kterou jsem nedočetla ani do půlky, jinak jsem vždycky dočetla všechno včetně učebnic v odborné řeči. Jsem vytrvalá, ale tohle jsem nedala. Došlo mi že se opravdu nic nedozvím a je to jenom vymývárna. A to byl přitom jen prvotní odvar, který měl čtenáře připravit na příchod osvíceného mesiáše Danilova, aby do nich mohl dál sypat ty svoje moudra. Jistou dobu jsem byla zaplavena knihami AllatRa, protože mi je lidé posílali, možná v naději že se mi budou líbit a že bych se k nim mohla přidat, nebo je doporučit. Tehdy jsem knihy rovnou střelila, protože jsem si je osahala a cítila jsem z nich hnusnou těžkou energii. Ani jsem je neotevřela. Ale dneska vím víc, třeba to, že nepatří do bazaru ale do sběrného dvora do papíru. Od té doby, co jsem AllatRu poctila svou vzácnou pozorností a začala o nich pravidelně překládat články, mi naštěstí ty knihy chodit přestaly.

Zajímavá je i postava Žany, která mrká plazím víčkem a má na kontě fake video kde dělá že letí UFO talířem, což bylo v zahraničním tisku již odhaleno (nedostala jsem se ještě k překladu, ale je to hlína) jako podvod. Prostě AllatŘe je úplně jedno jak ty lidi zblbne, hlavně že se přidají.

Čtěte také:
AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhalilo komu slouží. Anastasia Novych neexistuje, past na lidstvo sklapla
AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhaleno. Ovládání lidí pomocí manipulace. ,,Pozvěte nás jako své spasitele“, žádají Annunaki
Je hnutí AllatRa duchovní sekta? Znepokojivé svědectví
Misionářské oddělení diecéze Čeljabinska varovalo místní obyvatele před ukrajinskou psychosektou AllatRa
Obyvatelé Homelu jsou lákáni do organizace z Ukrajiny: Stoupenci AllatRa utratili 180 000 dolarů na propagaci
Je AllatRa druhé Bílé bratrstvo? Politika strachu, aneb jak se pozná sekta
Kdo byla Žana (Zhanna) z hnutí AllatRa, předtím než získala hadí oči?
AllatRa: REN TV zjistila, co chystá nebezpečná sekta lákající ruské ženy
BBC: Vysoce postavení vědci byli podvedeni AllatRa Tvořivou společností
AllatRa: Kde se vzal projekt „Kreativní společnost“?

V odkazovaném zdroji se píše:

„Na jméno I. M. Danilov narazíme velmi rychle. Danilov provozuje od roku 1990 kliniku vertebrovitologie v Makejevce, v Doněcké oblasti. Danilov je autorem knihy Osteochondróza pro profesionálního pacienta, kterou v češtině vydalo nakladatelství Ibis. Stejné nakladatelství vydává knihu AllatRa, registrovalo si doménu Allatra.cz a na svém webu propaguje Tvořivou společnost.
Týž Igor Michajlovič Danilov je zároveň vůdčí osobnost a „guru“ Tvořivé společnosti i hnutí AllatRa, jak se dozvídáme v článku What is AllatRa? Who is Imam Mahdi? (Co je AllatRa?, Kdo je Imám Mahdi?). V textu a ve videu je nám sdělováno, jakou roli zde hraje „Všemohoucí Alláh“ a jak Imám Mahdí (I. M. Danilov) „ukáže lidem přímou cestu k Alláhovi“. Zde jsou citace:
„Další hluboká otázka … je v programu odhalena o přítomnosti Imáma Mahdího ve světě. Vždyť ten, jehož příchod se v islámu očekává pod přídomkem „Imám Mahdí“, v křesťanství pod přídomkem „Utěšitel“, v buddhismu – „Maitréja“, v judaismu – „Mošija“, je již dnes přítomen ve světě a jeho světské jméno je Igor Michajlovič Danilov.“
„Imám Mahdí … je ten, kdo dal toto poznání, nebo spíše ten, skrze něhož dal Všemohoucí Alláh toto poznání prorokům. A on dnes přišel jako soudce, aby vynesl rozsudek o tom, jak si lidstvo osvojilo tato ponaučení, která přinesli učitelé proroků.“

„Buddha, Ježíš, Mohamed a pravoslavný světec Agapitus z Pečerska jsou uctíváni jako bódhisattvové a proroci. Igor Michajlovič Danilov je považován za „reinkarnaci“ posledně jmenovaného a je také „Utěšitelem Ducha svatého“, „Mesiášem“, Rigdenem Japem, Kalkim, Maitreou a nakonec Imámem Mahdím.“

Proč Danilov propaguje Islám? Napadají mě dvě možná vysvětlení, ale možné je obojí.
Zaprvé, muslimové jsou druhé největší náboženství světa a je tudíž výhodné jim pochlebovat. Je tu velmi početné publikum a Danilov chce přece pod svou sektou sjednotit celý svět, to znamená, že se musí ke všem lidem a všem vírám stavět přátelsky. Jinak by kálel do vlastního hnízda.
Druhá možnost, Danilov je možná muslim. Mohlo by to souviset se zjištěním, že zneužívá mladé vybrané dívky pro své orgie, přičemž jim samozřejmě na svých přednáškách předtím vymyl mozek a vysvětlil jim, že tím zachraňují svět. Třeba to nebere jako defekt charakteru, ale jako „mnohoženství“.
O tom, že Danilov takto nabírá mladé maso, se ví díky rodinám obětí a svědkům. Danilov podle svědků nikdy nebyl moc rád, když na jeho přednášky přišel nějaký muž… Dívka první zblbne, pak přeruší kontakt s rodinou a pak zmizí. AllatRa to navíc v jednom ze svých videí i popsala, jak fungují „sestry Allat“. Vše najdete v předešlých překladech pod odkazy.
„Níže je vidět, jak pozitivně se AllatRa, potažmo Tvořivá společnost, vyjadřuje o islámu.

  • Islám – náboženství Lásky: „Díky Znalostem AllatRa a pořadu ‚VOLÁNÍ MAHDÍHO! se objevilo mnoho vyjasnění a pochopení, se kterými se dělíme v pořadech ‚Islám – náboženství Lásky!. Pochopeními, směry k tomu, co je schopno usnadnit chápání pravé podstaty Islámu – Cesty k Nejvyššímu Alláhovi, a tím zpevnit a sjednotit Islám.“
  • Islám – náboženství Lásky. Co to je DŽIHÁD „Vyjasnění skutečného smyslu džihádu považujeme za velmi důležité.“
  • ISLÁM – náboženství lásky. Džihád v praxi? Díl 3: „To znamená, stát se opravdovým muslimem! Přijmout Pravdu ALLATRA, která byla přinesena z Vůle Všemohoucího Alláha Imámem Mahdí, a díky práci na sobě, měníc sebe, napomáhat sjednocení muslimů celého světa a dosažení harmonie na celém světě!“
  • The Call of Mahdi, EN Video ‚Volání Mahdího‘ (Call of Mahdi) s Igorem Michajlovičem Danilovem je skutečně epochálním videem, které odhaluje podstatu duchovní cesty člověka skrze krásu a čistotu duchovních zrn obsažených v islámu, které jako velký oceán spojují ve své podstatě nevyčerpatelnou hloubku této duchovní studny…“

Jestli je Islám náboženství míru, tak připomínám co se děje na takových místech: Ataky kyselinou v případě že dívka urazí nápadníka tím že ho odmítne. Právo ukamenovat dívku či ženu pokud se neobléká předepsaným způsobem, nezakrývá si vlasy a jiným zásadnějším způsobem poruší příkazy nebo urazí manžela. Třeba že se chce rozvést nebo od něho uteče kvůli domácímu násilí. Nebo ženská obřízka, při které se vyřízne klitoris nebo i odstraní stydké pysky, aby žena mohla močit, ale ne bezbolestně souložit.
Manžel si takto zmrzačenou ženu pak romanticky rozřízne o svatební noci (pokud to má tak zlé že jinak nemůže) a má jistotu, že dostal pannu. Dělává se to mimochodem nejvíc v Africe rezatým nožem bez umrtvení, jsou o tom dokumenty na youtube a je to opravdu brutální, provádí že to na dětech které pak měsíce nemohou chodit ani se hygienicky vyprázdnit a není to podívaná pro slabší povahy. Tento druh mrzačení vychází z přesvědčení daného společenství, že žena nemá stejná práva, nemá právo si rozhodovat o svém soukromém životě, svém těle, nemá právo na rozkoš podle svého rozhodnutí a musí zůstat „čistá“ pro svého manžela. Dál pokračovat nebudu, fakta si každý může najít a ověřit sám.

Jestli tohle někoho nepřesvědčí o tom, že je Danilov psychopat, který nemá žádnou úctu k ženám, tak je tu další citát z odkazovaného zdroje, na který mě už i upozorňovali čtenáři, protože tento výrok je také zásadně znepokojivý a soudného člověka musí při poslechu takových výroků zamrazit:

Kdo má v Tvořivé společnosti „právo být člověkem“ a právo na „statut člověka“? Odpověď poskytuje I. M. Danilov ve videu Tvorivá spoločnosť (slovenský dabing). Stojí za to si video poslechnout minimálně od 1:18:42.
„Ak sa však niekto vzoprie (Tvorivej spoločnosti, ve videu v čase od 1:22:24)… a len zviera sa môže vzoprieť a byť proti, a nie človek, znamená to, že tieto zvieratá se musia zaistiť… Taká šelma nemôže mať právo a postavenie človeka… Je to taká kategoria nie-ludí… Ak sa člověk stavia proti Tvorivej spoločnosti, ztratí status človeka, navždy. Tak je. Vtedy bude všetko správne.“

O „statutu člověka“ bude rozhodovat „centrální mezinárodní výbor“, viz video v čase od 1:26:19. Nejvyšší rozhodovací moc má pak mít organizace „AllatRa“, viz video v čase od 1:26:40.
Podobně se I. M. Danilov vyjadřuje v článku One Step to the Ideal Society:

„Stále budou existovat sociopati, tedy nepřátelé lidstva, kteří budou stát v cestě Tvořivé společnosti. Proč? Především to bude krach jejich plánů na vybudování vlastní říše, na jejich vládu a na lidi, kteří jim budou sloužit jako otroci. No, jsou takoví nemocní lidé. Jsou to dokonce nelidé, nelze je nazvat lidmi. Pokud se člověk postaví proti lidstvu, aby uspokojil své osobní ambice a touhy, ztrácí status člověka. Už to není člověk, ale zvíře. Už je stejně nebezpečný jako, s prominutím, nemocné zvíře.“

Vidíte dobře. Pokud s Danilovem nesouhlasíte a jeho projekt kritizujete, pak nejste člověk a nemáte lidská práva. Jste pro něj jenom zvíře. Jste nepřítel.
Kde vzal tyto extremistické manýry? Pokud vím, tak podobnou věc můžeme najít v Judaismu, kde je bezvěrec nazván slovem gój, gójím a jeho účel je být otrokem, nemá stejná práva jako věřící. V Islámu je to samé, ale mnohem ostřeji formulováno, protože Islám je expanzivní náboženství, které má ambice pokrýt celý svět a bezvěrci či odmítači mu překážejí.
Výrok výše je silně agresivní, extremistický a proto je dost možné, že Danilov není žádný reinkarnovaný Bůh, ale spíš se inspiruje po vzoru Führera.

Je dost možné, že pokud by se celý svět nárazově úplně zbláznil a tento nebezpečný člověk se skutečně dostal k moci, začal by rychle odstraňovat bezvěrce, kteří neschvalují jeho ideologii vykradenou a poslepovanou ze všech zdrojů a náboženství které našel. Také zjištění, že si Führer vůbec dovolil něco takového vypustit z úst ukazuje, že mu stávající stav dodává dostatečný pocit jistoty mezi svými následovníky. Dost brzo se začal radikalizovat, nemyslíte?
Proč Danilov nemluvil třeba o odsouzených zločincích, nebezpečných pedofilech, nebo pachatelích násilných činů jako je znásilnění? Ne, on se vyjádřil k bezvěrcům.

Führer se také dost ztrapnil tvrzením, že nošení roušek zastaví pandemii a že vznikla, protože se lidé chovali nehygienicky. V následující úryvku v odkazovaného zdroje se můžete podívat, jak by Danilov rád vedl svůj totalitní režim:

„I. M. Danilov dává osobně odpovědi k těmto námětům ve videu Tvořivá společnost (český dabing) v čase od 55:00 do cca 57:00. Jeho odpovědi jsou shrnuty níže:

  • „Jedná se o nový nebezpečný virus… Proč se tato epidemie COVID-19 tak rozšířila? Protože jsme nedodržovali ani nedodržujeme základní pravidla hygieny.“
  • „Je to možné v Tvořivé společnosti? Ne! Protože nyní vyjít ven bez roušky je hrdinství… Ale v Tvořivé společnosti, pokud nemáš roušku a nedodržuješ základní hygienické požadavky, můžeš způsobit újmu na zdraví jiného člověka. Jsi zodpovědný za jiného člověka!“
  • „Navlečeš na sebe tři roušky, jen aby všechno bylo správně. Zastaví to pandemii? Snadno!““

Budeš v té jejich dokonalé společnosti nosit tři kryty na obličeji, aby se ti náhodou nemohl omylem okysličit mozek.
Všichni jsme byli zavření doma, nosili jsme hadr na obličeji a docílili jsme maximálně zhoršení již stávajících problémů. Lidé mají zhoršenou imunitu, podnikatelé krachují, jsou rozvrácené vztahy a inflace letí. Danilovovi očividně osobní svoboda a svoboda projevu vůbec nic neříkají a ve své společnosti by to netrpěl.

Nesmysly zmíněné v rozboru, jako že se lidé mohou dožívat 1500 let (nemohou), nebo že viry jsou zdroj energie, živé organismy které budeme chtít a budeme je na sebe schválně plivat, jsou k smíchu. Na jednu stranu chce Danilov abyste se dusili pod krytem a chovali se hygienicky, ale jinde zase řekne, že na sebe budeme naschvál plivat viry. Takovou volovinu nevyplodí ani domácí laická mastičkářka, ale Danilov se přesto klidně zove akademikem a profesorem (není doktor).

„21:44 Dej bože, abychom měli dost sil na vybudování Tvořivé společnosti, pak vy sami se budete honit za viry, budete prosit někoho nakaženého neštovicemi nebo něčím jiným, aby vás poplival. Proč? Protože to je živá energie. A když je v těle, je to jako, víte, řekl bych, je to jako dnes výhra v kasinu.
22:59 Viry, houby a bakterie (jsou) dodatečným zdrojem energie, která se již v našem těle nachází… jsou obrovskou zásobárnou, to je opravdu skutečný kapitál, přátelé, který můžeme snadno transformovat…“

Diskuze je chutná
Okupují ji Führerovi stoupenci, kteří zásadně neodpovídají na otázky, ale jen se vymlouvají a stěžují si, že je nikdo nekontaktoval a nenechal si to od nich vysvětlit, nebo že jsou věty vytržené z kontextu. Proč by se jich někdo ptal, když chrlí jedno video za druhým, čili co do možností se obhájit, rozhodně nouzí netrpí. A hlavně, kdo oni jsou, že by chtěli někomu vysvětlovat Danilovovy výplody? Jsou snad nějací školení vykladači jeho „svatého písma“?

Za své výroky je každý člověk zodpovědný sám a nikoho nezajímá, co si myslí jeho následovník!
To je jako kdybych já napsala, že bych zrušila všechna náboženství, protože kvůli tomu umřela spousta lidí, rozvrací se rodiny a někdo se ptal Pepíka, co čte můj web, jak jsem to myslela.
Nikdo se vás kucí a holkí ptát nebude. My nejsme blbí a nepotřebujeme tlumočníky. Nám stačí si Führera poslechnout a názor si umíme udělat sami.

Zde je virtuální síň slávy diskutérů, kteří to napsali lépe než jakýkoli novinář. Všechny úryvky pocházejí z diskuze pod zdrojovým článkem:

Tomáš:
Ktoru pravdu mas na mysli? To kde pocas rozhovoru s Danilovom zmyzne prsten s predkamery? Alebo tu pravdu kde sa mu zahadne pocas vysielania objavia runy v ociach?, alebo tu pravdu kde svojej opičke povie „Zhana, žmurkni… nie tak, tak inak..) a odbornici od special efektov uz pracuju aby Zhana zmurkla ako reptilian… , ci inu pravdu? Tu kde udieriaju figurinu bez dotyku?, alebo tu pravdu kde Danilov vytvori v rukach galaxiu?, neviem… mam pokracovat? Tieto pravdy si myslela?
Alebo chces osobne ludom vysvetlit kto je NOMO? Preco sedi jeho zivotopis na 100% s Putinovim?
Mozes sa vyjadrit kludne aj ku Geliar bojovnikom, vysvetli co a ako robia, daj sem link na to vase sadomaso video… alebo rovno na TIKTOK Aliensoul28, ved to je vas clen z planety Vamfim, a takto mozeme pokracovat do rana, bol by som naozaj rad, keby sa clenovia konecne vyjadrili k tymto „zazrakom Allatry“
Alebo fakty ako to, ze zatkli na ukrajine minimalne 5 clenov za vlastizradu pretoze posielali strategicke udaje rusom?…
Mozme sa bavit kludne aj o sudnych sporoch Allatry, vsetko je dostupne…. samozrejme v azbuke…
Tato tvoriva spolocnost tvori len kopec reklamneho utopisticko-apokaliptickeho materialu, nestastnych clenov rodin ktorim deti, partnery, priatelia dusevne umreli prestali komunikovat a v hlave nemaju nic len Allatru, lebo len allatra (ako kazda sekta) ma ten spravny recept na zachranu sveta.
Jaaj, ano zabudol som ze ste vytvorili jednu dolezitu vec, je to financna nezavisloslost Danilova, vy vsetci clenovia vo svojom volnom case pomahate allatre jediny Danilov si volny cas uziva za vase peniaze co ste mu poslali bez toho aby ho to nieco stalo….
Predpokladam ze ako clenka si videla video kde ukazuje ako „chudobne“ on zije, skoro ako Ježiš 😂😂
Ale iba skoro… Jezis Lazara zabit nemusel aby ho mohol ozivit, Danilov tu sliepku najprv zabil aby sa mu ju podarilo uzivit, este ze to nerobil s clovekom, ale so Zhannou by mohol nie? Ci u mimozemstanou vzkriesenie nefunguje? Alebo je teraz vo svojej lodi na obeznej drahe okolo zeme? Neviem, asi napisem do Nasa, ved aj ony by mali vediet ked Zhanna vysiela v ukrajincine na TikTok….Inak je trapne ze tak vyspela rasa ako Zhanna nevie inak len ukrajinsky, asi na jej domovskej planete Vamfim (pozemsky NIBIRU) iny jazyk nepoznaju….
Neviem ci by vas bolo lepsie iba zavriet, alebo zavriet do blazinca… skuste kontaktovat zruzenie OZ-INTEGRA maju viac ako 20rokov skusenosti, isto vam to vysvetla lepsie ako ja….

Peter:
„Ohledně Igora Michajloviče Danilova, řekněte lze s ním v jeho názorech nesouhlasit?“ – Dá sa s ním nesúhlasiť. Stačilo mi prečítať si nasledovné: „Ak sa však niekto vzoprie… a len zviera sa môže vzoprieť a byť proti, a nie človek, znamená to, že tieto zvieratá se musia zaistiť… Taká šelma nemôže mať právo a postavenie človeka… Je to taká kategoria nie-ludí… Ak sa člověk stavia proti Tvorivej spoločnosti, ztratí status človeka, navždy. Tak je. Vtedy bude všetko správne.“

Takže keď som sa vzoprel a nenosil som rúška (lebo rúška nezastavia širenie vírusu), ani som sa nedal očkovať, tak podľa tvorivej spoločnosti už nie som človek, ale zviera. A samozrejme zviera nemá ľudské práva.
Takú spoločnosť si nechajte.
Keby prišla situácia, že by tvorivá spoločnosť rozhodla, že by bolo lepšie keby mal každý človek implantovaný čip, niekde do tela, to je jedno kde a ja by som vzdoroval. Bol by mi zmenený status z človeka na zviera. A zviera predsa nemá čo poberať základný nepodmienený príjem. A zviera nemá mať čo príbytok a prácu a tak ďalej.
O tvorivú spoločnosť nemám záujem.

A čo táto veta:
„Viry, houby a bakterie (jsou) dodatečným zdrojem energie, která se již v našem těle nachází… jsou obrovskou zásobárnou, to je opravdu skutečný kapitál, přátelé, který můžeme snadno transformovat.“
Väčšina vírusov, baktérii a húb je pre ľudské telo škodlivá, keď nerátam baktérie v črevách. Pretože ho oslabujú, odčerpávajú mu energiu.

Jirka:
Vážený Jaro,
v té vaší „Tvořivé společnosti“ nemá nikdo právo ohrozit život a svobodu člověka. No a co když změníte můj status na zvíře (což už se z vašeho pohledu asi stalo, protože jsem se dalších komentářích jasně postavil proti té vaší „spasitelské“ společnosti), tak to mě potom budete moci klidně zabít nebo uvěznit? A to jenom na základě mého nesouhlasu s vaší ideologií?!? Z vašich odpovědí mám pocit, že vy jako člen té vaší organizace byste si měl přečíst vaše stanovy, abyste rozumněl tomu co hlásáte a podporujete.
Přidávám se k Peterovi a jednoznačně se distancuji od „Tvořivé společnosti“, nechte si ji sami pro sebe. Já si ponechám status člověka, o který mě nemůže připravit nějaká společnost u které nejsem členem a nemám s ní nic společného.

Tomáš:
Uz len to, ze tvoj guru je Danilov (baník po uraze, co dnes v rukach spravi galaxiu na pockanie), a viera v Zhannu vo vesmire s teba robi clena sekty… hlupak…

Tomáš:
Klasicka odpoved od Allatry, preco radsej nevysvetlite zazraky ktore vas guru uz urobil, vy viete co myslim…runy, galaxia, sliepka… atd… Zhanna, odpovedzte na toto, nech kazdy vidi co v tych hlavach mate…A nie, nikto ma neplati akurat mam s vami viac ako 2 roky skusenosti (osobnej) tak sa nevyjadrujte k niecomu o com nic neviete. Na rozdiel odo mna viem kto je Nomo v knihe krizovatka… poznam vase naucene, rovnake frazy odpozerane z videii, vase pokrutene zmyslanie a vasu slepu vieru v manipulatora ktori ma blizko k vodkyni bieleho bratstva…. mimochodom, ste tak uzasny ludia ze za vlastizradu vam zatvaraju clenov na celej ukrajine. Prepojenie na FSB je uplne jasne, odporucam vam hladat veci v azbuke nie hlupo pocuvat jedneho hada co na klamstve stavia svoj profit…. este raz, poznam vasu sektu osobne viac ako som vobec chcel… a poznam kopu ludi ktori maju na vas veelmi tazke srdce, verte ze sa vam nepodari napriek vasmu nadseniu vobec nic okrem paradnej financnej podpory Danilovovi. Uz vam ostava velmi malo casu, skoncite ako Jehovisti v Rusku, a osobne by som si prial aby boli vyvodene dosledky kazdemu vlenovi za sirenie poplasnych sprav, lebo vy nic ine netvorite… typicka apokalipticka sekta ktora rozprava len o konci sveta, ved vy mate odpocet do konca sveta na sekundt… viac vam pisat nebudem, viem ze clen tejto chorej organizacie nedokaze racionalne mysliet a tak je kazde slovo vam ako argument zbytocne… https://ord-ua.com/2022/11/21/bakanov-i-drugie-sbushniki-iz-sekty-allatra-oborotni-i-gauljajtery-kto-slival-herson/?fbclid=IwAR3O-VOi_U9I4PspOi5i7c4eHuJH01Ar1qwJNxuazswDUAxMdPVKQLeygYw
Toto je len kvapka v mori spiny co sa tvori okolo Allatry a ich clenov, ale uz nie dlho to bude trvat….

Jirka
… Je s velkým podivem, že se obhájci „Tvořivé společnosti“ objevili na platformě, která bojuje proti kabalu a elitám, kteří chtějí ovládnout celý svět, prakticky okamžitě poté, co pan Formánek zveřejnil článek s názvem: „Tvořivá společnost (Creative Society) a AllatRa: Cesta, nebo slepá ulička?“. Proč se zastánci této skupiny objevili, tak rychle na webové stránce, která nemá nic společného s jejich „mírumilovným“ posláním? Nebo je skutečnost trochu jiná a jsou součástí celé mašinérie, která se snaží o brutální depopulaci a ovládnutí tohoto světa a webovou stránku pana Formánka již nějakou dobu kontrolovali (myslím její obsah) pro případ, že se tam objeví článek o jejich společnosti? Proto urychleně poslali své agenty, zastánce, fanatiky, dobrovolníky a ovečky (spíše vlky), aby se zakously do krku všech těch, co si dovolí oponovat jejich „mírumilovnému“ převzetí moci nad celým světem?
O tom, že členové této společnosti postupují ve svých komentářích podle předem daného scénáře, se nebudu dlouho rozepisovat, měl jsem možnost vidět komentáře jiných „mírumilovných“ skupin a velmi se podobají, respektive mají úplně stejnou formu, jenom jsou použita jiná slova.
Podívejme se třeba na jejich styl odpovědí na moje dvě otázky týkající se nových technologií, které mají prodloužit, a to dost výrazně, život a omladit starou babičku a „vyrobit“ z ní modelku o 25 cm vyšší. Jejich odpovědi mě vůbec nepřekvapili. Jedna odpověď byla ta, že jsem ještě vlastně nic neudělal, a proto nemám nárok tuto technologii vidět (pán mě odněkud zná, že ví, co jsem udělal, a co ne, pro „Tvořivou společnost“ jsem opravdu neudělal vůbec nic), další odpověď byla, že bych tuto technologii nepochopil (s tím souhlasím, hlavně, že ji oni chápou) a třetí mi naznačila, že si musím počkat nějakých 30 let v řadě až na mě dojde řada. Z toho vyplívá, že tato „Tvořivá společnost“ žádnou technologii nevlastní a pouze papouškují slova pana Danilova podle přesně daného scénáře.
… Kde tuto technologii a tato společnost vezme, to už je přece otázka, kterou nesmíme položit, protože za každou otázkou je démon, který nás ovlivňuje. To jsou prosím slova pana Danilova. Kdy v jednom svých videí zcela otevřeně všem sděluje, že otázky jsou výplodem démonů, kteří nás ovládají, nebo aspoň ovlivňují. Takže správní členové „Tvořivé společnosti“ se neptají, ale pouze věří, že je to pravda. Myslím, že někdy není na škodu se nejdřív ptát.
… kdo mi zaručí, že v této společnosti budu mít status člověka? V komentářích je napsáno, že status člověka můžeme ztratit pouze v případě, že ohrozíme život jiného člověka nebo ho zabijeme, ALE pan Danilov v jednom ze svým videí zcela jasně říká, že status člověka ztratíme, pokud nebudeme souhlasit s pravidly, zákony, diktaturou „Tvořivé společnosti“, ani zmínka o tom, že status člověka ztratíme pouze v tom případě, že někoho zabijeme. Mimochodem, tato společnost má již svá pravidla, zákony, svou diktaturu vytvořeny. A podle mě budou tato pravidla stát na ABSOLUTNÍ poslušnosti všech lidí tohoto světa, protože jak si jinak vysvětlit, když vám někdo řekne, že za přejití ulice na červenou, budete tři měsíce čistit záchody!!! Video jsem viděl a nebyl to humor ani sarkasmus. Chtěli byste žít v takovéto společnosti?
Dále jeden člen této organizace napsal, že se nejedná o politickou stranu. To by znělo dobře, kdyby pan Danilov neprohlásil ve svém videu, že „Tvořivá společnost“ určí politiky do vlád všech zemí, potom dodal ve většině zemí, kde tyto vlády budou mít nad sebou kontrolní orgán a tento kontrolní orgán bude mít nad sebou ještě jeden vyšší kontrolní orgán. Nepřipomíná vám to něco? Co takhle New World Order!
… Každopádně prohlášení, že pouze vzdělaní a inteligentní lidé dobrovolně vstoupí do „Tvořivé společnosti“ je zásah do lidské pýchy a arogance, jenom další chytrý způsob manipulace.
Co však považuji za překročení všech norem normality je zastrašování dětí a jejich rodičů prohlášením, že dnes narozené děti se nedožijí dospělého věku, pokud nebudou následovat „Tvořivou společnost“. Pan Danilov není žádným prorokem a nemá ani potuchy o tom, co se stane. Tato prohlášení slouží pouze k tomu, aby se lidé báli a chtěli spasit jeho „Tvořivou společností“.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Luboš 2023-02-07 10:24:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo je (Allatra/Tvořivá společnost) delší dobu nesledoval, tak si nemohl všimnout různých podivností a nesrovnalostí v jejich vystupování a pak snadno spolkne tuto jejich lákavě vypadající návnadu. Důkazem je třeba i Soňa Peková, která je z nich a z knihy AllatRa nadšená. Možná je to i proto, že Soňa nemá žádné zkušenosti s ezo scénou a tak hned naletěla prvním lovcům. Škoda, Soňa udělala obrovskou práci pro lidi v době covidu. Allatra ji lapla, aby zneužila Soninu obrovskou sledovanost. Snad to Soňa brzy prokoukne.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-07 11:02:25
Ikona diskutujiciho
sipka

To je spíš psychoscéna.

Ikona diskutujiciho Marek Košice 2023-10-02 08:48:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Peková je duševne chorá žena – vidieť to už z jej mimiky, spôsobu reči, z jej pohľadu. Myslím to úplne seriózne, triezvo.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-02-07 11:09:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli je tohle neprobere tak už nic. Pošlete to někdo Pekové jestli na ni máte kontakt.

Ikona diskutujiciho Karel 2023-02-07 11:10:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě baví ty řeči jako „nikdy jsem o nich neslyšel to je malá ryba tím se není podstatné zabývat“ a mezitím v tom puší pořádný průser. bez prominutí.

Ikona diskutujiciho František 2023-02-07 11:11:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:O :O :O TO FAKT někde uniklo video jak to dělají? A přesto pořád mají následovníky?

Ikona diskutujiciho LenQa 2023-02-07 11:13:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co jsem pochopila tak jim je to vlastně jedno. Oni věří že všechny sežehne nějaká strašná apokalypsa a zachrání se jenom jejich členové takže si v podstatě můžete psát a argumentovat jak chcete. Oni jsou přece vyvolení. … nemají náhodou stejnou víru Jehovisti?

Ikona diskutujiciho Standa 2023-02-07 23:19:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Jehovisté se také cítí vyvolení. Nutno ale poznamenat, že 98% z nich nedosahuje VŠ vzdělání, a proto mnoho věcí si neumí dát do souvislostí. Jsou ale dobří herci a skoro polovina z nich by mohla za herecké výkony dostat 3 Oskary.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-07 23:38:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Dosažené školní vzdělání nereflektuje inteligenci ani celkové znalosti člověka. Učit se máš po celý život. Dosažené vzdělání jen reflektuje tvoje zázemí a prostor který ti rodina pro studium dala. Jestli jsi měl štěstí nebo neměl. O tomhle to není. Speciálně ne v době kdy je vzdělání tak snadno a zdarma na dosah prstu. O selský rozum se jedná a ten v apatyce nekoupíš a ve škole nezískáš.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-02-08 01:49:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Pani Aluško, svůj portál vedete moudře a proto ho rád navštěvuji. Od srdce Vám ale děkuji za jednu
informaci, která mě před lety zachránila od jisté smrti. Šlo o sekvenci léčivých frekvencí někde na jednom blogu, jež byly vyňaty z americké literatury a které mi tenkrát na nemoc zabraly…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-08 10:21:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratuluji 🙂

Ikona diskutujiciho Will 2023-02-07 11:14:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čekala bych že moderní člověk s neomezeným přístupem k vědění už na takovou blbost nalítnout nemůže. hm.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-02-07 11:18:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď som videl Allatra symbol, pripadal mi nejako exoticky. A už viem čo mi to pripomína, turecká vlajka – polmesiac a hviezda, moslimská symbolika. Ľudia si mylne myslia že islam je len nejaké zaostalé stredoveké náboženstvo. Islam nie je náboženstvo ale vojenská stratégia, veľmi silná – dobyvačná! Ak by chcel niekto dobyť svet, zvolil by islam – a to chce Allatra. Asi budete ešte prekvapený kto všetko v tej sekte je!

Ikona diskutujiciho armag 2023-02-07 16:11:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi měli ještě jeden symbol a bylo to tradiční pyramida, takže asi tak. Je to pořád to stejné.
Ale mají zajímavější videa než třeba katolíci nebo jiné sekty.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-02-07 19:48:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo no, zadal som do googlu boh Ra a našlo mi to obrázky toho egyptského boha. Na hlave má kruh a pod krkom sokoliej hlavy má polmesiac. A to je presne ten Allatra symbol.

Ikona diskutujiciho armag 2023-02-09 13:45:05
Ikona diskutujiciho
sipka

To je jejich druhé logo bylo vidět ve knihách, které kdysi vydávali, bude to už takových 5-6 let.
Známý se mě ptal, co si o té allatře myslím, a já mu jen ukázal to logo, co měli v té knize: Byla to pyramida s okem uvnitř.
Více jsem mu říkat nemusel, pochopil sám, oč jde.

Ikona diskutujiciho ela clarici 2023-02-07 16:28:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj divala jsem se na internet ohledne toho danilova co se o nim pise,tak na ibisbook je clanek jaky je to vedec a vehlasny lekar co vyvinul nejakou metodu na leceni vyhrezlych plotynek.Je tam i jeho fotka sice vypada trochu jinak,nez na fotce tady,ale je taky mlady,ze by se za neho vydaval?Jo a ze ma nemocnici na ukrajine

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-07 17:56:30
Ikona diskutujiciho
sipka

*kliniku … prostě kanclík co si pronajmeš a tam rovnáš záda.
žádnou nemocnici nemá, není lékař

Ikona diskutujiciho Samo 2023-02-27 15:45:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Nakladatelstvo IbisBook patri Allatre

Ikona diskutujiciho asdf 2023-02-07 16:29:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přečtl jsem si teď zpětně článek „Kdo byla Žana (Zhanna) z hnutí AllatRa, předtím než získala hadí oči?“ a vzpoměl si na jeden poměrně děsivý článek o tzv. Vrill lizards (https://vrillizards.webs.com/droning) nevím co je na tom pravdy, ale vůbec bych se nedivil… je možné že i Žana byla vystavena tomuto procesu a defakto už neexistuje, místo ní je v jejím těle nějaký hnusný reptiloidní netvor. Pak by změna povahy dávala docela smysl… kdoví jestli jedním z hlavních smyslů tohoto hnutí není dodávání hostitelů…

Ikona diskutujiciho armag 2023-02-07 20:39:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Proboha, ještě stále ti nedošlo, že to není žádná ještěrka, ale obyčejná videomontáž.
Též skočíte na každou blbost. Potřebovali získat pozornost, tak ji získali tím, že jedné osobě přidělali ještěrčí oči. Dnešní počítačová videotechnika dokáže takové věci úplně snadno, jen musíš vědět, jak to udělat.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-02-09 22:24:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Niečo podobné s očami ako Žana robila aj Hillary Clinton ale neviem či je to pravé alebo videomontáž.
https://youtu.be/6fCms5nKdaE

Ikona diskutujiciho armag 2023-02-13 17:42:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozřejmě, že to je montáž.
Killary je nedobrý člověk, ale určitě to není ještěrka…

Ikona diskutujiciho Standa 2023-02-07 17:47:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na naši Zemi existuje neuvěřitelných 20 000 církevních denominací, které rozdělují lidstvo. AllatRa je jednou z nich.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-02-07 19:46:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Führer se také dost ztrapnil tvrzením, že nošení roušek zastaví pandemii a že vznikla, protože se lidé chovali nehygienicky.“

Ale na začiatku pandémie keď ešte ľudia poctivo dodržiavali tieto prísne pravidlá tak skutočne počet nakazených klesal a vyzeralo to že pandémia skončila. Potom to začalo zase stúpať. Ale tie novšie varianty víru sú oveľa nákazlivejšie takže už nejaké rúška sú na nič.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-02-07 22:02:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V tej AllatRe sú hlavne veľmi slabí vo vedeckých zisteniach a z celej plejády dejov, ktoré prebiehajú na planéte ich zaskočili len podmorské sopky. Ostatné ako keby nevideli. Tu bude zachraňovať Danilov, Kresťania čakajú na príchod druhého Krista, iní na príchod dobrých mimozemšťanov…, každý čaká, že ho príde niekto zachrániť.

Ikona diskutujiciho Akimo 2023-02-07 22:54:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Však sexuální energie přitahuje duchy a reptiliány, ne? To je blbost s tím chtít zachránit planetu xD.A k těm knihám od Alatry já bych je spálila xdd

Ikona diskutujiciho Andromeda54 2023-02-09 17:48:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paradoxně jsem díky jejich knize allatra objevila Alušku. Na megaknihách jsem na ni narazila a protože byl ten popis dosti nekonkrétní a tajemný, koukla jsem i do komentářů, co o ní napíšou druzí. Nějaká slečna, zřejmě vaše čtenářka, před touto knihou varovala a odkazovala na tento bweb s článkem o ještěrkách. Nebýt jí (myslím slečnu, ne knihu :-D), nejspíš bych tyto stránky nenašla. Od té doby neuplyne den, kdy bych si zde nepřečetla článek, ať už starý nebo nový. Málokdy jsem vynechala.

Ikona diskutujiciho Katka 2023-02-10 09:07:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera jsem se podívala asi na minutu rozhovoru se Soňou Pekovou, kde chce mluví o AllatRa. Déle jsem to nezvládla, bylo mi z toho nepříjemně, jako se dívat na naprosto zblázněného člověk. Úplný fanatismus, samozřejmě něco jaké tam mají vědce s Nobellovkou… V noci jsem pak zažila útok, jako nikdy předtím. Z ničeho nic náraz zraňující energie, jako by mi obří modrý dráp plaza chtěl rozpárat žaludek. Dokonce i pes vylítnul, co se děje a to je normálně naprosto v klidu a já se ani nehla tím překvapením. Jako dobrý, snad se mi to podařilo zablokovat, ale ta agrese, napřímo, bez varování… odborná věc.

Ikona diskutujiciho Jiří, Poděbrady 2023-02-13 12:26:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ReptiIiánka z AIIat-Ra živě
https://youtu.be/9N0LHieCRrA

Ikona diskutujiciho Tono 2023-02-13 15:27:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Okolo AllatRa je tu dosť veľa článkov a čím ďalej tým viac sú vedené v nenávistnom duchu. Takisto som si všimol že sa neschváluju komenty ktoré racionálne a agnosticky hodnotia resp. komentujú túto problematiku. Zverejňujú sa iba komenty ktoré sú proti Allatra alebo komenty účastníkov, ktorí tomu fanaticky prepadli, pretože to podporuje obraz sekty a zla ktorý sa admin tejto stránky tak energicky snaží vytvoriť. Allatra resp. TS sledujem dlho a myslím že schematicky som ich agendu pochopil. Racionalita mi neumožňuje veriť veciam ktoré nemám dokázané (ako dôkaz nemyslím nejaký text alebo video na internete hoc aj z „overeného“ zdroja) a tak celú túto hru iba sledujem. V každom prípade ich interpretácia metafyzických záležitostí má niečo do seba. Áno, keby som bol povrchný a pasívne uvažujúci človek tak začnem argumentovať cez nejaké jašterie oči alebo video z vesmírnej lode prípadne nejaké reči o orgiách. Možno je to tak a možno nie to je mi jedno lebo mi to nikto nemá ako dokázať, takže sa tým proste nezaoberám. Celý život sa venujem fyzike a ich pohľad na veci čo sa elementárnych častíc týka je minimálne zaujímavý a chcel by som vidieť tých ktorí to vedia odborne vyvrátiť. Treba sa ponoriť do oblastí do ktorých sa človek vyzná a tam nech hľadá dôverihodnosť. Tvorenie si obrazu nejakého problému iba cez individuálne výkriky jednotlivcov je také slaboduché a príznačné pre túto dobu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-13 15:43:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Komentáře se zveřejňují tak jak je lidé odesílají. Za jejich obsah zodpovídají sami autoři těchto komentářů a v žádném případě jejich obsah není měněn. Z diskuze se odstraňují pouze příspěvky hrubě porušující pravidla používání stránek aluška.org, nebo které jsou v rozporu s dobrými mravy. V případě tématu allatra s verbální agresivitou diskutujících není problém a samozřejmě se nesouhlasné komentáře pouštějí bez úprav.

Články jsou faktické, ozdrojované a reflektují faktický stav věci. Pokud to někomu není po chuti, má téma k vnitřnímu vyřešení.

Ikona diskutujiciho R 2023-03-20 15:31:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.facebook.com/Creativesociety.cs/videos/448294177463764/?app=fbl

Ahoj, Peková se přímo tady ve videu vyjadřuje k té mrkající krasavici…

Ikona diskutujiciho Vašek 2023-09-20 10:59:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přátelé zdravím vás. Stejně jako tyto úžasné stránky čtu i jiné úžasné stránky nebo videa (ragauian, duchovní poznatky, energie u pramene, probudse, vesmírní lidé, nová cesta, Kryon, jana čekanová, čarokrásná duše……) na kterých se dovídám mnoho dalších úžasných informací. Osobně mě fyzicky i duševně pomohly informace i přímé „zásahy“ od těchto zmíněných „administrátorů“, bytostí nebo jak bych to měl nazvat. Osobně jsem velice ocenil pomoc kvantovou vlnou od Jany čekanové, u které jsem si vyžádal kompletní diagnostiku, kde jsem se dozvěděl, že na mne vázne prokletí z tohoto života. Po domluveném zásahu to ze mne spadlo jako kámen ze srdce. Aj………… Co se týče Anunaků, zkuste si na ragauianovi vyhledat pod lupou seriál o stvoření člověka. A pokud se zde dostanete historicky o cca 450000 let zpět, tak si poslechněte na zde https://www.youtube.com/watch?v=GYOwGuXEvCM překlad Amenti a nenechte se odradit delším úvodem (cca 3/4 hodiny), otevřou se vám ještě dávnější doby. A je to jak píše ragauian o lásce k sobě, jsme všichni na „společné cestě“ za Bohem, ale každý je na jiném místě podle výše svého duchovního uvědomení. A ke každému přijdou ty správné informace ve chvíli, až je bude schopen pochopit. Proto je potřeba se orientovat na tu Boží jiskru, kterou má každý v sobě a když ji nenecháte vyhasnout, tak dostanete od Boha intuici, co je správné pro každého z Vás na té Vaší další cestě. Jisté je, že lidstvo nepotřebuje žádné vedení od jiných entit, jelikož je vedeno Bohem. A podle toho jak kdo dodržuje „Zákony univerza“, tak huchovně roste nebo padá, jak je možno pochopit na stránkách duchovní poznatky zde https://www.duchovnipoznatky.cz/navrat-k-bohu-domu-v-zivote-jenz-nikdy-nekonci/ Proto je potřeba se odprostit od materializmu a upřednostnit duchovno, jak je např. uvedeno zde https://energieupramene.blogspot.com/search?q=ignorujte+syst%C3%A9m A ještě jeden zajímavý zdroj informací zde https://odysee.com/@Julek:a/VELK%C3%81-TART%C3%81RIE—dokument-o-skute%C4%8Dn%C3%BDch-d%C4%9Bjin%C3%A1ch-Slovan%C5%AF:d a nebo zde https://www.matrix-2001.cz/clanek/zkaza-velke-tartarie-1-7939 kde je v jednom okamžiku patrný začátek vlivu zla v dávných dobách. Zkrátka kdo hledá najde, jak píše ragauian. Ale věřte, že v meinstreemu budete hledat zbytečně. A ještě takové vodítko, když si položíte otázku při jakémkoliv poznání, „je toto k rozvoji života bez manipulace, tedy svobodnou volbou?“, a pokud lze odpovědět „ano“, tak to asi bude od Boha. Bůh totiž stvořil život za účelem jeho rozvoje a růstu. Ne aby zanikl. Mějte se všichni krásně 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek