Chtěl jsem v zrcadle spatřit své pravé já, ale rituál se zvrhnul

22.9.2023 v Bytosti 34

Našli jste zajímavý rituál, jak něco za noci vyvěštit ze zrcadla se svíčkou? Rozhodně si praktikování takového postupu rozmyslete. Lesklé předměty slouží jako vstupní portály pro bytosti z jiné dimenze a podobné pokusy mohou končit velmi nepříjemnými problémy. Jak takový experiment může dopadnout, si můžete přečíst ve zpovědi níže.Před třemi týdny jsem někde četl, že je možné spatřit své pravé já v zrcadle s použitím světel. Byl to jenom nějaký náhodně nalezený příspěvek na internetu. Zaujalo mě to a zkusil jsem to udělat.
Nejprve jsem jen pár minut zíral do zrcadla s rozsvícenými světly, ale nic se nestalo. Dělal jsem to mezi 2.-4. hodinou ráno. Zkoušel jsem spoustu věcí, doslova jsem experimentoval před zrcadlem, protože jsem se nudil. Koupil jsem různé LED diody s různými barvami a podsvěcoval jsem s nimi svou tvář.
V dalších dnech jsem v tom pokračoval. Pokaždé, když jsem seděl před zrcadlem, použil jsem jinou barvu světla. Dělal jsem to takhle 8 dnů za sebou bez přestávky. Do té doby se nic nestalo.
Devátý den jsem se začal osmělovat a napadlo mě použít světlo svíčky. Pořád jsem pochyboval, že se něco stane, ale k mému omylu se o pár minut později opravdu něco stalo.

V tu dobu bylo 3:56 ráno. Vím to, protože jsem si vedl poznámky o těchto pokusech. Když jsem zíral do zrcadla se svíčkami, začalo se dít něco zlého. Nejdřív jsem si myslel, že se mi jenom něco dostalo do očí, ale zatraceně dobře vím, že ne.

Ten můj obličej, ten pravý odraz mého obličeje, se začal deformovat. Na okamžik jsem byl jako omráčený, třásl jsem se po celém těle a nevěděl jsem, co mám dělat. Ten můj zkreslený odraz mi začal hledět hluboce do očí a lehce se usmíval.
Nevěděl jsem, co mám dělat, jen jsem na to zíral. Snažil jsem se pohnout, ale moje tělo mě neposlouchalo. Byl jsem v té pozici asi 40 sekund…. doslova 40 sekund hrůzy.

Když jsem to už nervově nevydržel a málem jsem začal brečet, všechno se vrátilo do normálu. Samozřejmě, že první věc, kterou jsem šel udělat, bylo zhasnout svíčku a rozsvítit.
Opravdu jsem se bál, ale také jsem z toho byl nadšený, protože jsem po devíti dnech „uspěl v experimentu“ – alespoň tak jsem si to vykládal.


Ten den jsem nemohl pořádně spát a myslel jsem pořád na to, že mě můj odraz zabije. Nedělám si srandu, fakt jsem se bál. Pokračoval jsem ve své normální rutině, ale už jsem se znovu nedíval do zrcadla. Pár dnů se nic zvláštního nestalo, ale asi po týdnu jsem začal mít problémy.

Už 3 roky žiju sám a pracuju z domova. Doslova cítím něčí přítomnost, když pracuju. Mám intenzivní pocit, že mě někdo sleduje. Občas vidím periferním pohledem nějakou černou mlhavou postavu, ale když se na ni otočím, žádná tam není. Začalaj jsem trpět na třesavku. Pořád se klepu, i když se to snažím ignorovat.

Před třemi dny, když jsem se ráno probudil, byly dveře mého pokoje mírně pootevřené, jako by do nich někdo nakukoval. Doufal jsem, že jsem je jen zapomněl pořádně zavřít, ale taková věc se mi nikdy nestává, dokonce po vstupu do pokoje i zamykám.

Dnes se mi stalo to nejhorší.
Moje dveře se znovu pootevřely a tentokrát jsem uviděl krví podlité oči vykukující na mě z těch dveří. Bylo to prchavé, ale vím, co jsem viděl. Byla to opět ta černá postava s krví podlitýma očima, kterou jsem předtím viděl v zrcadle, když jsem zkoušel svíčky. Při psaní tohoto zážitku mi doslova běhá mráz po zádech. Snažím se najít ten hloupý článek podle kteérho jsem to dělal. Možná bych tam našel nějaký odvolávací rituál nebo zpětnou vazbu od lidí co mám dělat, ale nedaří se mi to vůbec najít.

Pozval jsem si do života nechtěného hosta. Co mám teď dělat? Bojím se, že se budou pořád dít divné věci a bude to jen horší.

Co dělat, pokud jste omylem vyvolali temnou bytost a potřebujete ji dostat ven z domu?
Je mnoho metod, které můžete použít. Některé jsou silnější a fungují lépe, než jiné. Záleží na vaší síle vůle, zkušenostech, ale také na síle bytosti, se kterou bojujete. Zde jsou odzkoušené postupy, které zvládnete snadno doma:

Pořídit si kočku: Obvykle až 80% paranormálních dramat zmizí, pokud máte kočku. Kočky jsou totiž skvělými strážci.
Pořádně celý dům vykouřit: Podrobný návod jak na to najdete v článku na Alue.cz ZDE a širokou nabídku různých vykuřovadel můžete objednat Zde.
Uklidnit se: Líp se to říká, než dělá. Ale když zažíváme nebo si myslíme, že zažíváme paranormální jevy, je snadné tomu propadnout a situaci zveličovat a začít vidět i věci, které tam nejsou. Stav je to nepříjemný, ale je řešitelný. Pokud stres nezvládáte, požádejte o podporu své blízké, nebo berte doplňky stravy s harmonizačním účinkem na nervy, například CBD konopný olej. Váš strach a paranoia může celou situaci zbytečně nafouknout a zhoršit. V klidu leží největší síla.

Co je to za bytost, která vylézá ze zrcadla?
Podobnou věc zažilo mnoho lidí. Možná dokonce většina, která si někdy se zrcadly hrála. Někdy dokonce není nutné aby byla noc, nebo abyste měli obličej podsvícený svíčkou. V některých případech stačí jen zírat. Protože se tento problém šablonovitě opakuje, vypadá to, že se při zírání do zrcadla člověk spojuje s jinými dimenzemi a v těchto dimenzích přebývají bytosti, které doslova čekají na jízdenku.
Takovou jízdenkou může být právě zacílený pohled a vůle člověka, který zírá do portálu/zrcadla. Celý postup je během noci a za použití svíčky o mnoho více rizikový, než ve dne.
Tyto postupy nezkoušejte, bez ohledu na to, jestli chcete spatřit své předky, strážné anděly, svůj minulý život, nebo něco jiného. Místo vize můžete ze zrcadla vytáhnout démona, který čeká na otevření portálu ve své dimenzi.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kiana 2023-09-22 02:25:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to zkoušela párkrát kdysi a je fakt že jsem pak doma měla paranormální problémy (např. padaly věci samy od sebe). Pak jsem začala používat harmonizační pomůcky (jako energetický krystal a další), mezitím jsem se i odstěhovala a naopak jsem začala zrcadla zakrývat, nevšímala jsem si toho a přestalo to.

Když jsem tenkrát zírala podle nějakého postupu (bez svíčky), tak můj odraz po chvíli zmizel a viděla jsem normálně nábytek a zeď za mnou (skrze mě) ale sebe ne – tento výsledek postup sliboval a přesně to se i stalo. Pak jsem ale zkusila další (jiný postup) se zapálenou svíčkou (po tmě) a jelikož u toho byla zrovna sestra, chtěla se přidat takže jsme koukaly obě spolu (vedle sebe). Po chvíli jsem u jejího odrazu viděla (démonické) ohnivé/hořící oči (už si to přesně nepamatuju = radši jsem to zapomněla/vytěsnila) a dost mě to vyděsilo (ona viděla vše normální). Pak už jsem tyto postupy nikdy nedělala.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-22 09:18:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za sdílení zkušeností. Teď mi vrtá hlavou, co znamená, že když v odraze člověk zmizí. Chyba v matrixu? Jakože tady ve skutečnosti není?

Jako děti jsme s tím blbli, ale to ještě neexistoval internet. Spíš nás to napadlo. Mám dojem že jedno dítě tvrdilo že se zíráním do zrcadla dá spatřit svoje pravé já. Nevím ale, jestli je to skutečně až tak snadné a zkušenosti s vyvoláním temné bytosti spíš ukazují že je to ještě jinak. Dělali jsme to skupinově s více lidma, ti kteří se nepokakali už na začátku viděli hrozné věci, popisovali démonické obličeje, šklebivý úsměv, červené oči. Jeden kluk se úplně zděsil a chytl paniku.

Když jsem to zkusila já, obraz se sice hodně změnil, ale neviděla jsem tam nic špatného, přesně naopak. Byla to bytost, která tady nikde není a není ani ve filmech, ani mytologii. Nevím, jestli má u nás nějaké jméno. Když jsem ale viděla, co to dělá s ostatníma, dál jsme si s tím nehráli. Bylo to za dne bez svíčky. Pak jsem to zkusila párkrát ve dne znovu a opět to samé, nic ošklivého tam nebylo. Ale nehraju si s tím. Nikdy totiž nevím, na co se můžu napojit a taky si myslím, že každé zrcadlo bude trochu jiné podle toho jakou má historii. Se starým, které toho už hodně vidělo, bych si nehrála určitě.

Ikona diskutujiciho armag 2023-09-22 15:12:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Není moc dobré zírat do zrcadel dlouho upřeně, protože zrcadla se používají v magii. e velké riziko, že se přes upřené zírání do zrcadla objeví nějaká temná bytost, která klidně může i toho čumícího posednout.
Zrcadla se používají jako brána mezi světy. Dá se jimi vidět třeba budoucnost nebo jiná místa, ale také člověku z toho může přeskočit

Ikona diskutujiciho kiana 2023-09-22 17:01:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová 2023-09-22 09:18:55
– to by mě právě taky zajímalo, co to znamená.. (ale byl na to někde postup – už nevím kde, bylo to dávno – a ten měl přinést vždy tento výsledek = pro všechny) Pocitově mi to připadalo jako bych se při tom vnímala jen jako vědomí, ale to bylo asi tím, že jsem neviděla tělo. (takže jsem se neměla s čím jiným ztotožnit)

A ještě jednou jsem to zkoušela dřív před tímto postupem = bez postupu. Taky za dne bez programu co by to mělo udělat (co bych tam měla vidět) a to jsem pak viděla auru (zářící kolem těla) v barvách čaker a (bílé) světlo (což jsem vnímala jako že to je moje vyšší já/že to jsem já jako podstata bytosti) šlo zeshora do korunní čakry. V té době jsem o barvách čaker nevěděla (jak mají vypadat), ale ty barevné oblasti se přesně shodovaly.

No a taky ještě při těchto pokusech (než se mi podařilo vidět to zmizení těla nebo auru, jsem občas viděla měnící se obličej = můj, ale jelikož se trochu měnil, vypadal jinak). Ty změny nebyly nějak velké a nebylo to že by se reálně měnil – měnil se jen odraz a to směrem jakoby trochu do pravěké podoby (jak bych asi vypadala v pravěku nebo tak něco, ale ne zase úplně do nějaké opice). A toto u toho postupu popisovalo hodně lidí, že se jim začal měnit odraz obličeje a že si myslí, že viděli svojí podobu v minulých životech (jelikož si nějaké minulé životy pamatuju, tak vím, že to tak nebylo = obličej se měnil spíš chaoticky a jinak než jak jsem vypadala v minulém životě). Nevím, jestli ta změna odrazu obličeje měla nějaký význam (=netuším, co by to mohlo představovat). Měnící se obličej mi připadal taky spíš jako působení destruktivní bytosti, která se člověka snažila rozhodit (aby o tom přemýšlel nebo si dělal nějaké představy, že to je z jeho minulého života atd.).

Takže většinou to bylo – nejdřív se mění obličej, a pokud to ustojíš (nerozhodí tě to), tak pak přišlo vidění aury nebo jsem mohla nechat zmizet odraz těla (to se dělalo myslím nějak tak, že jsem se měla koukat za sebe – tedy nekoukat na tělo ale prohlížet si zeď nebo nábytek za sebou a pak po čase plynule přejít na tělo, které pak už není vidět) = podobným postupem toho mohl docílit každý, že odraz těla nebude vidět (měl to být myslím nějaký optický klam mozku, který si delším zíráním zvykne na vidění nábytku a pak při pomalém přechodu na místo, kde by měl být vidět odraz těla, mozek automaticky „dopočítá“, co by viděl za tělem, kdyby bylo průhledné – protože už nepočítá s možností vidět něco jiného než zeď/nábytek, jelikož když jsem se blížila pohledem k tělu a viděla jsem jeho obrys, odvrátila jsem pohled a toto se opakovalo dokud jsem „nedonutila“ mozek tělo ignorovat nebo jak to říct a promítnout místo toho jiný obraz = podobně jako někteří lidé v experimentu ve skupině doopravdy fyzicky viděli černou kouli místo bílé nebo naopak, přinutili mozek fyzicky vnímat/dopočítat něco jiného než co reálně existovalo aby zapadli do skupiny..). Takhle nějak to bylo „vědecky“ vysvětleno/podložené.

Ikona diskutujiciho adri 2023-09-22 05:56:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ono zrcadla dycky osklive deformuji a neni to jen zrcadlo ale i treba odraz v okne apid. malokdy tam jde videt neco hezkeho, takze je lepsi se na sebe moc dlouho nekoukat a urcite nerozostrovat pohled, to je moje skusenost

Ikona diskutujiciho adri 2023-09-22 15:21:42
Ikona diskutujiciho
sipka

alue, smaz mi prosim ten komentar prosimte dyt tam je tolik pravopisnych chyb … diky

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-22 16:02:50
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 ok…

Ikona diskutujiciho Květa 2023-09-22 10:08:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Alue. Děláte opravdu skvělou osvětu 🌷

Ikona diskutujiciho loc 2023-09-22 10:52:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před dávnými snad 15 lety jsem chtěl vyzkoušet jakési kouzelné zrcadlo. Velké sklo zvláštního tvaru, z jedné strany jsem je upravoval (nepíšu jak). Výsledkem měla být tuším kouzelná obrazovka, kde by bylo vidět všemožné.
Hmotné pomůcky nebývají tím nejhlubším čistým zdrojem k poznání. Kyvadélko mohou někteří lidé užívat, ale lepší bývají čistší postupy: myšlenkové.
Toho dne už jsem chtěl sklo použít. Měl jsem LCD displej k PC a najednou se stalo to, že bezdůvodně se obraz začal bod po bodu měnit. Body získávaly jeden po druhém každý nějakou barvu. Snad po 1 minutě byl celý obraz „znehodnocený“, krásně barevně zářící. Vzal jsem to jako varování před užíváním kouzelného vizualizovadla. Neužil jsem ho.
Novým zapnutím monitoru byl v pořádku. Pouze varování.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-22 11:17:44
Ikona diskutujiciho
sipka

V jedné knize jsem četla o magické pomůcce, kterou je vyduté černé zrcadlo. Prý se s tím dají dosáhnout brutální věci, ale musíš samozřejmě vědět co s tím dělat. Nižší osekaný level je rovné kulaté černé zrcadlo. Měli to na magii, nebo vidění do budoucnosti. Osobně bych měla obavu takovou věc jenom mít doma uloženou, zakřivená zrcadla nejsou na hraní.

Ikona diskutujiciho Nika 2023-09-22 14:08:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj! Připojím zkušenost. Já jsem na zrcadla děsný srábek. Nekoukám se do nich nikdy dlouho a doma jsem jednu dobu žádné neměla.
V jednom bytě, kde se děly paranormální jevy, bydlela kámoška. Normálně mi posílala nějaké fotky po WhatsAppu, jak se tak stává, když normálně komunikujete. Ona zrovna měla čerstvě narozená štěňata, které měla v té koupelně i s maminou. Sdílely jsme fotky, rady a tak… takže se stalo, že se na těch fotkách dalo vidět i to zrcadlo.
Teď ten průser: na těch fotkách jsem já měla a já viděla obrovské zrcadlo, něco jako obří víko od sudu. Prostě mega kulaté, ale v reálu tam bylo maličké, obdélníček 40×30.
Chodily tam tudy docela hnus bytosti. Používaly to cosi jako dveře nebo koridor.
Naštěstí se na mě z toho zrcadla nic nenalepilo.
Z černých zrcadel mám respekt největší… a zakřivené, to už je úplně jiná liga, kterou nechci hrát. Ani bych to doma nechtěla, neznám vůbec bezpečné způsoby skladování a aby mi zas něco prolézalo do bydliště, to už se mi fakt nechce. Je to hrozně vysilující :-/

Ikona diskutujiciho Zuza 2023-09-22 19:35:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A když se žena líčí před zrcadlem,tak nic nehrozí??

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-22 20:42:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Do něho ale upřeně nezírá se sníženými mozkovými vlnami 🙂 Trefit se a namalovat si za gzicht obličej je soustředěný výkon.

Ikona diskutujiciho Zuza 2023-09-22 21:38:42
Ikona diskutujiciho
sipka

No to je fakt 😁😁

Ikona diskutujiciho jantulka 2023-09-23 07:27:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Hrozí, že Ti zrkadlo povie:
„Nepatlaj si tie gebuziny na tvár, iba staré ploty sa maľujú, krásna si aj bez toho.“

Ikona diskutujiciho Kiko 2023-09-22 22:37:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Funguje tieto domnele magicke ukazy s akoukolvek refletivnou plochou (plast, kov, vodna hladina) alebo je potreba klasicke zrkadlo zo skla?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-23 09:11:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Na věštění a magii se dá použít jakákoli odrazová plocha včetně vodní hladiny. Ale specificky na démony jsou zranitelná zrcadla. Pozor, nebavíme se tu o domnělých úkazech nebo fikci. Toto je skutečnost.

Ikona diskutujiciho Kiko 2023-09-23 14:37:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Skutocne vravis? Su niekde zdroje v ktorych je vysvetleny fyzikalny mechanizmus/princip na zaklade ktoreho nieco take teda funguje alebo je to len o viere? 🙂 Ano…ano som skepticky 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-23 18:53:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Nakup pokročilou literaturu o magii a studuj sám, pokud chceš skutečně pochopit mechanismus. Ale hodně je to o tom, chtít pochopit, být otevřený k jinému. Kdo má z mozku kostku, tomu je zbytečné něco vysvětlovat.

Ikona diskutujiciho Kiko 2023-09-23 20:22:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Uff, môj koment asi vyznel viac cynicky než tázavo (za čo sa ospravedlňujem, nebol to zámer)…
Ona tá literatúra je bohužial vždy písaná takým spôsobom kde autor ti dá tvrdenie ale ničím poriadnym ho nepodloží, použije terminológiu ktorú riadne nevysvetlý alebo čo je ešte častejšie používa slová z modernej vedy avšak s úplne iným významom, dobrým príkladom je aj tu velmi často používané slovo „energia“.

Ty sama si niekde narazila/poznáš literatúru/zdroje kde je napr. vysvetlené ako môže bytosť ktoráa je „údajne“ z nejakej NEHMOTNEJ roviny/oblasti/sféry…. pôsobiť na hmotu? (prostredníctvom akej silovej interkacie napríklad?)

Anyway, ešte raz sa ospravedlnujem ak mô predošlý koment vyznel cynicky či posmešne, nebolo to účelom.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-23 20:41:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Ok, tedy se ti i já omlouvám za moje předešlé popíchnutí. Taky si ráda rýpnu zpátky do nevěřícných pepíků.

To, jestli nehmotná forma může mít vliv na hmotnou formu už není věc magie. To jsme u metafyziky. Ale tedy pokládáš konkrétní otázku, tak stručně k věci. První musíš pochopit, že nejsi hmotný, pouze se tak vnímáš. Ve skutečnosti tě tvoří vibrující atomy. Uskupení tvých atomů, ze kterých vznikají buňky a tvoje tělesné funkce řídí vyšší síla, vyšší inteligence. Můžeš tomu klidně říkat bůh, ale obecně jsou to data která přijímáš z prostoru, z kosmu, z morfogenetických polí. O tom, co tě oživuje, se pak asi bavit nemusíme. Jenom to že můžeš sedět u kompu, dýchat a škrabat se za krkem, je výsledek neuvěřitelně cílené práce mnoha kosmických energií které tě tvoří a drží naživu. Nic o tom nevíš, řídit to neumíš a stejně to funguje, i pokud řekneš, že tomu nevěříš.
Když tohle pochopíš, tak pak pochopíš i to, že tě ovlivňují frekvence, rezonance – a to jsou všechno energie. EMZ, GP, spodní pramen pod barákem, pořad v TV, podprahovky, mobil, ale i zlí lidi. Tyto energie ti můžou dodávat sílu, nebo odebírat ti sílu, nebo mít vliv na tvoje vědomí jednoduše tím, že naruší tvoji vlastní biofrekvenci, která tě stvořila, zformovala, oživila a která tebe dělá tebou.
Duchové, andělé, ale i všelijaké destruktivní hnidy pohybující se v jiných dimenzích než kterou umíš vnímat, jsou tvořeni energií. K tvému ovlivnění jim stačí zkoncentrovat sílu, kterou do tebe pustí. Tím tě umí ovlivnit. Je to pro ně ale těžké, vysilující a v případě dobrých bytostí se to ještě řídí složitými pravidly, podle kterých jedou.
Hmota je iluze. Když tu iluzi pochopíš, najednou všechno začne být absolutně možné.
A když chápeš tohle, tak pak nemáš problém chápat věci co se dočteš v knížce o magii, protože jsou to spojené nádoby. Všechno je o nějaké formě ovlivnění energie.

Ikona diskutujiciho loc 2023-09-23 20:58:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Kiko: fyzikalny mechanizmus/princip známý není. Skryté poznatky sdělují, že i tohle pozemská věda vysvětlí. Zřejmě musí v prvé řadě chápat, že tím směrem musí bádat. To materialismus více méně zakazuje. Zkušenosti jiných lidí jsou prozatím zdrojem. A zkušenosti také sdělují, jít směrem hledání minulosti a budoucnosti hmotným prostředkem – zde zrcadlem – značí dlouhodobě směřovat ke zlému pokračování pro vlastního Ducha.

Ikona diskutujiciho Kiko 2023-09-23 21:06:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za odpoveď, ak máš ešte náladu 😀 rád by som sa opýtal…

Nie som z hmoty ale som tvorený z atómov? Well, na fyzike ma učili že atómy sú hmota.

Kosmické energie ma udržujú na žive? Na fyzike ma učili že energia je schopnosť hmoty konať prácu (energia ako taká v podstate ani nie je, dá sa chápať ako matematický konštrukt).

Taktiež by ma velmi zaujímalo čo si predstavuješ pod pojmom mágia lebo všade je definícia úplne iná (srsly niekedy ma ide prcnúť 😀 ), raz to je paktovanie sa s démonmi, inokedy cesta k otvoreniu tretieho oka a inokedy zasa aplikácia nejakých psychických síl človeka ktorými má pôsobiť na hmotu, potom pre niekoho je to v podstate hermetizmus a celkovo čo autor to iný názor 😀

V prípade že sa ma ešte nesnažíš zabiť pohladom cez monitor, ďakujem za odpoved… xD

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-23 21:51:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádná hmota ve skutečnosti neexistuje. Přemýšlej nad tím co jsem už napsala. To, co určuje tvoji schopnost něco tady vnímat, pohybovat se tu, je frekvence na které rezonuješ. Kdyby jsi uměl frekvenci kterou teď máš změnit, zmizel bys z tohoto prostoru a ostatní lidé by tě přestali vidět, procházeli by tebou. Zato bys ale začal vnímat dimenzi jinou.

To, jak fyzika definuje energii, není to, o čem se tu bavíme. Ty mluvíš třeba o teple, nebo kinetické energii. Já mluvím o životní síle a kosmických frekvencích. Energie, ta úplně základní, je jedna. My ji ale dělíme na obrovské spousty druhů. Je i energie myšlenky, energie emoční, energie z přímého pohledu – fotony z oka.

Ta školní fyzika, kterou zmiňuješ, ti nevysvětlí proč je možná telepatie a jak funguje, protože tyhle pojmy prostě nezná. A biologie zase například učí, že chování které tě nikdo neučil, je reflex nebo pud, už ale neví, odkud ten pud přijde a kde se v tobě bere. Ani neví, proč buňky vědí, jak se mají seskupit a na jaké tkáně se mají měnit, když jsi vznikal. K vysvětlení těchto věcí musíš jít jinam. Jsou to obory samozřejmě maximálně užitečné, ale nemůžeš je aplikovat na všechno. To je jakoby jsi rval kostečku do kruhového otvoru. Musíš chápat, kdy máš co aplikovat. Jestli si teprve potřebuješ dostat do hlavy úplný základ, kup si knihu od Masaru Emoto o vodě. Jak kodoval vodu a pak z ní mrazil a fotil krystaly. U téhle knížky pochopíš o čem se bavíme.

Jestli chceš fakt pochopit co je konkrétně magie, přečti si pořádnou knížku o magii. Jak dělají smlouvy, jak dělají magické kruhy, jak si shání propriety, jak dělají černé mše, jak sledují pohyby planet. Pak pochopíš, že to není o otvírání třetího oka. Udělej si svůj názor a podívej se na ty věci osobně, pak to nebude o mém názoru, ale bude to tvůj vlastní závěr, se kterým potom můžeš aktivně pracovat. Jestli to chceš hodně stručně, je to satanismus. Proč, pochopíš když si to fakt načteš. Je pak ale potřeba brát na vědomí že spousta lidí to slovo používá a myslí tím něco jiného, co je ve skutečnosti neškodné nebo úplně normální a podle toho chápat kontext. To slovo je proto stejně zavádějící a nekonkrétní jako bůh. – Bohů jsou tisíce a každý člověk pod tím slovem vidí toho svého.
Nebo zahledej i tady na webu, najdeš toho dost. Je tu 4400 článků. Něco ti posílám na začátek.

https://aluska.org/satanismus-skutecna-tvar-temneho-nabozenstvi/

https://aluska.org/jak-funguje-carodejnictvi-a-satanismus-osobni-zpoved/

https://aluska.org/dokument-o-nabozenstvi-wicca-dobre-maskovany-satanismus/

https://aluska.org/pameti-byvale-carodejnice-animy-noiry-1-dil/
to je 1. díl, další 4 najdeš přes vyhledávání pod stejným názvem

https://aluska.org/devata-brana-film-ktery-odhaluje-satanisty/

https://aluska.org/co-odhaluje-satanisticka-knizka-o-gnosticismu-a-stredovekych-papezich-nebudete-verit-vlastnim-ocim/

https://aluska.org/co-odhaluje-satanska-nauka-o-svem-panovi-luciferovi/

https://aluska.org/brutalni-svedectvi-o-satanskem-deni-pod-rouskou-samanskeho-turismu-a-vyletu-do-peru-kdyz-se-zlo-maskuje-jako-duchovni-poznani/

https://aluska.org/dukazy-ze-rimsky-katolicismus-je-ve-skutecnosti-carodejnictvi/

https://aluska.org/hollywoodske-carodejnictvi-azealia-banks-vyhrabala-svou-mrtvou-kocku-lucifera-a-uvarila-ho/

https://aluska.org/svate-prijimani-a-jeho-souvislost-s-carodejnictvim-a-kanibalismem/

https://aluska.org/temne-tajemstvi-jihoamerickeho-kontinentu-a-jeho-spojeni-s-nadprirozenym-svetem/

Ikona diskutujiciho Radeta 2023-09-23 21:34:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Kiko, jak psala Aluška: „K tvému ovlivnění jim stačí zkoncentrovat sílu, kterou do tebe pustí. Tím tě umí ovlivnit. Je to pro ně ale těžké, vysilující“ – toto je pěkně ztvárněné ve filmu Duch (Ghost) s Patrickem Swayzem, Demi Moor a Whoopi Goldberg (a nejenom toto).

Aluško, Tobě chci poděkovat za úžasné, perfektní články 🌹. Čtu je každou noc, hned jak vyjdou. Ze srdce Ti děkuji ❤.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-23 21:51:54
Ikona diskutujiciho
sipka

rádo se děje 🙂

Ikona diskutujiciho Kiko 2023-09-24 00:30:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za trpezlivosť a rozsiahlu odpoveď, články som prečítal resp. na stránky chodím už cca od 2012-teho kedy tu bola animácia malého „králíčka“ za ktorého návrat oficiálne začínam petíciu :D…#BringBackKráličíMaskot 😀

Treba uznať že vela z týchto vecí mi asi nikdy nebude dávať logiku, ale tak čo už (my bad i guess…).

„Pořádná“ kniha o magii…hmm čo to je? F.Bardon, Papus, Šalamúnove Klíčky, Lasenic, Crowley? Existuje niečo čo je napísané tak aby tomu pochopil technicky založený človek alebo som odkázaný na veci tipu „Vezmi meč postav sa do kruhu a vzývaj inteligenciu saturnu 😀 “ (pozn. akákoľvek podobnosť so skutočnou praxou je čisto náhodná, pred vyvolávaním inteligencie saturnu sa prosím poradte so svojim lokálnym mágom)

Ešte raz vďaka za ochotu pri odpovediach, vážim si to.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-24 12:55:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Knih je o tom strašně moc. Vyber si co tě bude zajímat. Některé jsou zlejší než jiné. Některé jsou zase víc manipulativní a snadněji laika zblbnou. Moderní autoři rádi lakují a schovávají to za duchovní rozvoj a dobro, pak musíš už znát souvislosti a vidět to mezi řádky.
F.Bardon vůbec není špatný autor. Zdály se mi jeho knihy náročné, ale to už je hodně let. Těžko říct co bych na něho řekla dneska.
Já jsem toho o magii četla víc, blbě mi bylo ze všeho, ale otevřelo mi to oči. Pokud ti ale nedávají logiku ty věci co jsem ti psala, tak začni od úplných začátků typu Masaru Emoto a na pokročilé publikace se zatím vykašli. Víc primitivní a polopatý výklad ale pochybuju že někde najdeš. Kdyby ale jo, tak ho pošli. Hodně odpovědí nabízí taky kvantová fyzika.

Ikona diskutujiciho Eva 2023-09-24 09:38:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ALU, já mám takový opakovatelný zážitek, ale netýká se zrcadla , když jdu večer spát a dokážu se naprosto zklidnit tak za zavrenyma očima vidím obličejiky, černobílé, stále se mění jeden za druhým, třeba 10x , jen jednou jsem viděla obličejik s modrýma očima.. A s tím zrcadlem jsem kdysi „cvičila“ upřený pohled, pak se začíná obličej hlavně oči deformovat,cale dlouho jsem to nikdy nevydržela.Ale že tu jsou bytosti, u mně hodné, to vnímám stále. Třeba vnímám, jak mi tapkaji po peřině Jsem ráda, že jsi a píšeš tak krásné a zajímavé články

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-24 13:07:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve tmě vidím obličeje jenom málo. Většinou mám barevné geometrické obrazce, květy a ovoce, nebo světelné tunely. Prý jsou to obrazy, které si promítá šišinka. Jakási spontánní splašená a rozumově neuchopená jasnovidnost probíhající jako skrytý proces na pozadí, která vystupuje když zhasneš. Speciálním tréninkem se to dá aktivovat na plnou obrazotvornost, ale bývá to pak náročné. Ukončením tréninku se schopnost zase po pár měsících zatáhne na obvyklé procesy na pozadí. Nejsem si jistá co vidíš, co jsou ty obličeje. Myslím si, že každý člověk který vidí ve tmě obrazy, je má jiné a že odpovídají jeho individuální frekvenci, nebo původu jeho duše, nebo co já vím… zkoušela jsem nad tím získat kontrolu a nejde to. Akorát to jde mrkáním rozstřelovat, protože to resetuje mozek. Rozpadne se to a pak zase složí na něco jiného. Zkus ty obličeje střílet mrkáním, třeba z nich něco zajímavého vykvete.

Ikona diskutujiciho peace 2023-09-23 14:49:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuji si jak jsem se jednou v práci když jsem byl nevyspalej, nějak zahleděl do zrcadla a najednou mi přišlo že mi nějak zčernaly jinak hnědé oči, naštěstí jsem si to i v té ospalosti uvědomil a šel od zrcadla pryč.. snad to žádné následky nemělo. Jinak zrcadel se bojím už od dětství jak jeden spolužák vyprávěl, že když se o půlnoci řekne před zrcadle číslo 5+1 tak prý do rána člověk umře. Ale měl jsem jednou nepříjemný zážitek jen při zírání do svíčky, to jsem tehdy začínal s duchovnem a buď jsem to četl v nějaké knížce nebo mi to poradil kamarád, že pro rozvoj schopností je dobré se dívat do plamene svíčky, pak zavřít oči a dál jakoby vidět tu svíčku, tak jsem to párkrát zkoušel a pak viděl i při otevřených očích ten stín toho plamene jakoby (myslím takové to když se díváte do nějakého světla a pak jste relativně ve tmě tak se to jakoby otiskne do očí) a pak najednou se z toho stala malá (tak cca půl metru vysoká) černá postava s kápí na hlavě, tak jsem se toho lekl a raději to od té doby už nezkoušel.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-23 18:59:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Hledění do plamene (ale jinak na cokoli jiného, klidně můžeš zírat i na ledničku) a následná snaha plamen vidět dál je trénování vizualizace. Schopnosti jako takové to netrénuje, spíš trénuješ mozek a jeho schopnost modelovat obrazy. Mělo by to pomáhat když má člověk špatnou představivost, slabou fantazii, protože mozek je neuroplastický. Do čeho ho nutíš, to centrum posiluješ. Všechno co nutí tvůj mozek makat je zdravé, hlavně na stará kolena.

Ikona diskutujiciho Richard 2023-09-27 15:41:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pri cteni takovych clanku mi vzdycky projede takovy mraz po zadech.. nicmene xlet zpet jsem zkousel neco podobneho, ale pres telefon, vyplou obrazovku .. no, nutno dodat, ze uz to delat znovu neplanuju

Ikona diskutujiciho Cy2oSh 2023-10-01 09:13:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, měl bych dotaz…
Jednoho krásného večera jsem tvořil nějaké umění štetcem 🙏😂…no seděl jsem u toho na zemi a měl jsem mírně pootevřené dveře do druhé místnosti, kde hned naproti vchodu je skříň a na ní zrcadlo….když jsem se na sebe podíval, tak jsem se začal měnit netrvalo to dlouho, protože mě to dost znepokojilo…každopádně jsem v tom nehledal souvislosti, ale po přečtení tohoto článku…nevím nevím…Dřív jsem trpěl na spánkovou paralýzu, ale naštěstí jsem se toho nějak setřepal, a měl jsem moře let klid ..3 dny po tom incidentu s tím zrcadlem jsem, ale prožil něco podobného jen s tím, že se ze dveří vynořil nějaký černý duch( dejme tomu ze to vypadalo jako trochu menší mozkomor?) a hned to do mě vletělo a já to fyzicky cítil, protože jak to semnou trhlo, tak jsem se praštil do hlavy, a přítelkyně si pravděpodobně cvrnkla do pyžama, btw:Jednou jsem od jedné paní co dělá tattatuo dostal harmonizaci krystal a pověsil sem si ho nad postel…a když byla ta “věc” uvnitř mě, tak jsem vyletěl ven chytl ten krystal, a ten začal zářit přes celý pokoj, ale bohužel nevím jestli ta “věc” zmizela nebo co se stalo 😀 zní to jak sci-fi a třeba to byl jen sen nikoliv paralýza…každopádně vám všem přeji nádherný den, a slunce v duši…předem děkuji za odpovědi jakéhokoliv typu.
S pozdravem Světlo

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek