S jakými silami pracuje církev? Jsou hromadné meditace dobré?

19.1.2021 v Poradna 41

Dotaz:
Vážená paní Alue, velmi mě zaujal Váš článek o Svatém přijímání a jeho souvislosti s čarodějnictvím a kanibalismem. Pátrám po názorech na církev a s tím souvisejícími okolnostmi. Musím podotknout, že nejsem věřící, ale prostě mě to zajímá a pokud je možnost, ptám se.

Abych to vysvětlil… chodím rád na pěší poutě, našel jsem pár známých a chodili jsme jako parta několikadenní poutě (bylo to zejména na téma Svatojakubské poutě po naší vlasti). Někteří z nás byli hledající (asi jako já), někteří věřící. Po čase nás to zaválo na církevní poutě (procesí), třeba na Svatou horu u Příbrami nebo na Velehrad. Vždy to byla organizovaná akce, např. až pro 100 lidí (třeba 4 nebo 8 dnů chůze) a toto bylo velmi zajímavé. Při cestě zpívali písně s jejich tématikou, modlili se, četli z Bible, nosili s sebou vlajky a svaté předměty/sochy. Potkal jsem tam spoustu hodných a zajímavých lidí, hluboce věřících katolíků. Každý den byla večer mše, přes den různá požehnání od kněžích.Já, jako nevěřící a pochybovač, jsem se aktivně neúčastnil obřadů a nekřižoval se. Spíše jsem fakt jen šlapal, pozoroval a hovořil s lidmi. Seděl jsem stranou, ale byl jsem na té mši. Ostatní mě nějak zvlášť neřešili.
Někdy jsem aktivně pomáhal při organizaci poutě, nebo se jen tak vezl se skupinou. Je fakt, že každý měl (i já) pověšený na provázku dřevěný křiž. A teď co mě zajímá… Při mši se kněz vždy obřadně klaněl/choval a napojoval NĚKAM, vždy velmi obřadně klečeli atd. Jde mi o to, jaké energie se tím (těmi obřady) otevírají a jestli vůbec dochází k nějakému napojení, nebo zda je to jen hra pro věřící. Tuto odpověď mi asi kněz nedá. Fakt je, že většinou jsou kostely a kaple na silových místech, takže asi nějaká energie proudí…?

A také by mě zajímalo, zda to může mít nějaký vliv na mě, když jsem byl jako víceméně nezúčastněný divák těmto aktivitám přítomen. Bez svěcené vody a křižování apod. Prý křižování zavírá srdeční čakru, co myslíte….? Je fakt, že to na mě nepůsobilo tísnivě, ani nějak zaujatě.

Pro mě je to matoucí situace, protože ti lidé jsou většinou velmi slušní a ohleduplní a opravdu se vroucně modlí. Třeba i za silné věci, jako je zdraví jejich blízkých. Pomůže jim to nějak? Aktivuje to nějaké pozitivní energie? A co modlitby „Otčenáš“, „Zdrávas Maria“ – má to vliv? Můžou být kněží přínosní a jak to třeba poznat?
Na přijímání nechodím samozřejmě, jako nekřtěný a nemám pocit, že bych o něco přišel.

Pokud byste mi mohla poslat nějaké vyjádření na dané téma, tak budu velmi rád.
Mějte se dobře, přeji Vám pevné zdraví a předem děkuji za Váš čas.
M.

Odpověď:
Dobrý den,
Židokřesťanství uctívá satana. Ve chvíli, kdy se kněží napojuje na tohoto boha, oslovuje Demiurga (satana) a tudíž energie, které vysílá, jsou destruktivní. Pokud vás toto prohlášení šokuje, doporučuji pár článků, které popisují historii a pozadí církve:
Saturn v okultní symbolice, díl: 1 2 3 4 5 6
Kdo je doopravy Ježíš Kristus? Lidstvo neví, k čemu se modlí, díl: 1 2 3
Pravda o Ježíši, židovsko-křesťanském Bohu a Proč nemá být základ Evropy postaven na křesťanské ideologii
Odhalení: Spouštěcí zaklínadla pod názvem ,,Ježíš Kristus” a ,,Archandělé” / DOPORUČUJI!

Ve své knize Anděl strážný se podrobně vyjadřuji i k energetice kostelů, systému jak to funguje atd. Stručně řečeno, kostely se staví na léčivá místa proto, že církev tuto energii zneužívá pro sebe.

Pokud by vám účast na této akci teoreticky mohla nějak ublížit, tak maximálně účast při bohoslužbě, křižování a mohl jste natahovat destrukce z účastníků. Ale hodně záleží na tom, jaká je vaše energetika, jak jste odolný/citlivý a jací konkrétní lidé tam s vámi byli.
Obecně citlivější lidé jsou zranitelnější, než ti necitliví. Reagují víc a prudčeji. Vidí a cítí to, co necitlivý ne. Nevědomost a neznalost do určité míry také chrání (ale ne úplně a při všem).
Umím si dost dobře představit, že mě by účast na takové akci zničila, ale někdo jiný z toho má normální pohodovou procházku v přírodě. Máme jinou citlivost a také jsme rozdílně zranitelní vůči destruktivním energiím.
Mně se předevčírem udělalo blbě, když jsem vzala do ruky knížku od paní co se zabývá tím, že z lidí odstraňuje prokletí. Vzala jsem to do ruky a nemohla jsem dýchat, jakoby mi na plíce sedla kočka. Dala jsem ji z ruky a zmizelo to… to je to o čem mluvím.

Pokud nepozorujete žádnou konkrétní změnu ve svém životě a nebylo vám u toho blbě, tak se tím netrapte. Kdyby na vás něco zlého skočilo, tak byste si toho všimnul. Měl byste jiné myšlení. Depresi, zádumčivost, zlostnost, agresi, únavu, nesoustředěnost, migrény, nespavost atd.

Křižování vysává z člověka energii. Když nosíte kříž, nebo děláte jeho symbol, přicházíte o energii a oslabujete se. (Takže teze o ,,zavírání čakry“ je vlastně svým způsobem docela pravdivá, akorát nevysvětluje proč se to děje.) Skutečná symbolika kříže
Máme to potvrzené mnohokrát přes svalový test – ten je vysvětlený tady: NÁVOD: Svalový test, pomocí kterého spolehlivě určíte potraviny, předměty nebo symboly
Pokaždé se stejným výsledkem. Není to domněnka, je to fakt. Můžete si to sám snadno ověřit.

Jednou se mi stalo, že jsem byla na návštěvě u známých známého. Postavili si srub na vesnici a byli pobožní. Chtěli se pochlubit novou ložnicí a provedli nás po domě. Byl velice krásný, velice kvalitně postavený. Ale jak otevřeli dveře do ložnice a já vstoupila dovnitř, tak mě něco praštilo do hrudníku, byla to taková těžká dusivá vlna, zatnulo mi v žaludku a nemohla jsem se nadechnout.
Tak jsem se tím směrem otočila a na zdi jim tam visel velikánský černý kříž. Majitelé pyšně říkali, že ho nechali i posvětit.
Tak jsem byla ticho, rychle z té ložnice vypadla a kamarád co byl se mnou mi pak v autě řekl, že se mu udělalo zle, jak jsme vlezli do té jejich ložnice.
Taky jsme se oba na ten kříž podívali současně a vyděšeně se na sebe podívali. Oba jsme zažili tu samou ránu do hrudníku….
Už jsem potkala spoustu křížů, ale tenhle byl fakt šílený. A ti lidi, co tam bydleli, tam s tím žili úplně v pohodě a nepoznali to.

Z velké míry funguje zvyk. Když jste nějaké energii vystaven konstantně (platí i pro wifi signál), váš organismus na to přestane reagovat a vypne alarmující kontrolky, takže pak nereagujete a nepoznáte to.
Čemu jste konstantně vystaven na pravidelné bázi – i pokud patříte mezi citlivé jedince – na to časem přestanete reagovat. Neznamená to však, že vám to vůbec neubližuje. Spíše se té rezonanci přizpůsobíte – tedy vaše energie se poníží.

Společná/hromadná modlitba = hromadná meditace. Je to očistný spirituální akt, který provádíte v soukromí, ideálně na čistém místě, kde chodíte jen vy. Není dobrý nápad meditovat nebo se modlit na místě, kde chodí více jiných lidí. Když jste v přírodě, vyberte si odlehlé místo. Když doma, modlete se ve své posteli.
Modlitba/meditace je jako koupel. Taky se nechcete koupat ve vaně s dvaceti cizíma lidma, aby se vaše energie mísily a vzájemně narušovaly. Tím se jenom ušpiníte.
Spousta lidí mě prosí o pomoc poté, co byli na hromadných meditacích, protože si v uvolněném stavu vědomí natáhli z nějakého souseda jeho energetické batohy, problémy a destrukce a pak neví co s tím… podobné problémy jdou i na lidi, co se sice modlí/meditují na různých místech, ale na společné téma k určitému datu (hromadné globální meditace, třeba aby se očistila planeta, nebo aby bylo lidstvo lepší, nebo abysme přešli do 5D a tyhle podobné new age věci). Ale to je na delší povídání.

Modlitba je velmi užitečná věc, ale musíte oslovit konstruktivní sílu (žádného falešného boha), musíte být sám na správném místě a musíte si dávat pozor na to co říkáte. Orientovat se na dobro, nepoužívat zápory… jsou na to ,,pravidla“. Spíše praktické pomůcky, aby vám to fungovalo a neslo to užitek.
Jakou podobu by měla mít správná modlitba
Když je neznáte, tak vám to nepřinese užitek. Nebo když se otevíráte cizím energiím hromadně, nebo předem ohlašujete kam budete kdy dávat energii v uvolněném stavu vědomí, říkáte si tím o problémy.

s pozdravem
Alue

Dotaz:
Vážená paní Alue, moc děkuji za překvapivě rychlou, obsáhlou a zajímavou odpověď.
Obsah mě až tak moc nešokoval, trochu jsem s podobným výkladem počítal, jen jsem neměl odborný názor, spíše jen podezření.
Ale stejně by mě zajímalo, zda jsou ti kněží informováni o tom, s čím komunikují. Mají přece teologické školy a spoustu pramenů informací. To mezi nimi nejsou skutečně čisté bytosti, které si poradí s temnotou? Pracují vždy pro temno, aby sbírali lidskou energii, nebo jsou jen nevědomí?

Nejvíce by mě však zajímalo, zda v tomto saturnském prostředí vůbec existují nějaké opravdu zaručeně pozitivní světlé bytosti a jak se na tyto obracet. Ano, je to naznačeno, hledejme v individuální meditaci, ale i tam je možné udělat spoustu chyb. V tomto informačně nabitém světě chybí ty pravé čisté a ověřené informace.

Ten zážitek s křížem byl velmi zajímavý. Já takto citlivý nejsem. Ale poslouchal jsem třeba před časem rozhovor Jardy Grunwalda (tváří se jako český šaman), že šel jednou někam do kostela a u vchodu ho to vykoplo, až úplně vyletěl a nepustilo ho to dál. Bylo to jaksi dvojsmyslné. Mohla být v kostele negativní energie, která nechtěla pustit tu jeho čistou, nebo prostě naopak. No, těžko se v tom dá vyznat, co je vlastně správně.

Vaši knížku bych si objednal, zkusím se k tomu dostat a přečíst. Otázky energií mě zajímají, stejně tak strážní andělé, to je zajímavá oblast poznání.

Nevím, zda znáte pana Miroslava, dělá pravidelně hromadné meditace na podporu slovanství, myslíte, že je to správná aktivita, která jedince neohrožuje?

Evidentně máte hluboké znalosti, to je obdivuhodné. Děkuji Vám za jakoukoli informaci a vážím si toho, že jste se věnovala této problematice.
Ať se Vaše dílo daří a buďte zdráva. Hodně štěstí do nového roku!
M.

Odpověď:
Dobrý den,
Lidé, kteří pracují pro temnotu a působí v její prospěch, můžete dělit na mnohastupňovou pyramidu, kdy běžní ,,velební pánové” v kostelech neví vůbec nic. Jsou to obyčejní náboženští fanatici s vymytým mozkem a nemají potuchy o skutečném pozadí společnosti, pro kterou pracují. Tento typ práce navíc přitahuje narušené typy, které by se v normální společnosti jen těžko uplatnily, mnozí jsou úchylové, pedofilové, nebo gay.
Jeden příklad: Gay třeba působil mnoho let v (název vesnice tu z pochopitelných důvodů neuvádím), kde mě taky dost tahali do kostela, měl vysoký hlásek a místní o něm věděli, že byl odmalička divnej a nepoužitelnej pro život, tak šel na faráře, protože co jinak s ním. Na teplé faře, kde mu babky uklízely a vyvařovaly, se měl dobře a mohl být v poklidu dál mimoň. Veřejné tajemství… možná tam doteď slouží, nevím, nezajímám se o něho.
Jiní úchylové se pokoutně projevují za zavřenými dveřmi, kde zneužívají děti při zpovědi, nebo ministranty.
Česká katolická církev mnoho let zametá pod koberec případy znásilňovaných dětí

To nejsou žádné osvícené bytosti, jsou to obyčejní lidé s mnoha a mnoha nedostatky, nejsou zasvěcení do ničeho, jen slepě plní normy a příkazy. Jsou to nahraditelní nevědomí pěšáci. Ti, co výjimečně něco ví, protože ještě nepřestali samostatně myslet, radši mlčí, protože by tam skončili.

Můj dobrý kamarád je hrozný hnidopich, jednou šel do kostela, odchytil tam faráře a zeptal se ho narovinu (když byli sami dva), jestli ví o tom, že církev ve skutečnosti nepracuje pro boha, ale pro satana. Pán se zamyslel a po chvilce mu řekl: ,,Víte co? .. Asi máte pravdu.” Kamarád mu poděkoval za to že byl alespoň upřímný a odešel.

O pana Miroslava a jeho tvorbu jsem se nikdy nezajímala, vím že někdo s takovým jménem existuje, ale nikdy jsem neměla potřebu se jím hlouběji zabývat. Prostě ve mě neprobouzí zvědavost a to jsem jinak zvědavá poměrně hodně a na všechno. Pokud ale dělá hromadné meditace, svědčí to o tom, že i když má pravděpodobně dobrý záměr a snaží se lidem pomoci, ve své nevědomosti jim (v tomto uvedeném případě) spíš ubližuje nevhodnou metodou. Jako mnoho (snad většina) současně duchovně hledajících, kteří se vezou na moderní vlně new age.
Je to typický problém u lidí, kteří nemají vrozené dary, ale něco se někde naučí/načtou a pak podle toho jedou, ale neumí si to ověřit. – Nedělají to schválně, chtějí dobro, ale ve výsledku udělají nepořádek.

Co se mi na nich osobně nelíbí je, když o sobě prohlašují že nějaké schopnosti mají, ale stačí mi trochu si je proklepnout a hned vidím na konkrétních příkladech, že ty schopnosti nemají (třeba: říká, že cítí energie, ale na zdi má pověšený veliký kříž! – co to je potom za senzibila? to není senzibil!) – takže buď lžou, nebo mají nějakou duševní chorobu a parapsychologické zážitky si pouze fabulují. Jinak by nemohli některé věci vůbec dělat, příkladem jsou ty hromadné meditace.
A to už je věc zralá na klíčovou otázku, co to je vůbec za charakter, jestli skutečně chce dobro, nebo si neumí nijak jinak vydělat peníze. Je to smutný a je to nepříjemná představa, když si ty lidi zmapujete. Zjistíte, že moderní české/slovenské duchovno je ve většině případů o vedoucích, kteří lžou, nebo jsou duševně nemocní a klienti k nim přitom vzhlížejí.

To je i důvod, proč můžete potkat mezi věřícími skutečně charakterově dobré lidi – snaží se o dobro, ale nemají vědomosti ani potřebnou rozlišovací citlivost, zacházejí se systémem který považují za něco jiného než ve skutečnosti je a jednají v nevědomosti – to z nich nedělá zlé lidi, pouze nevědomé.

Mám soukromou teorii, že náboženství dlouhodobě a silně vyznávají lidé s nižším IQ, kteří jsou zvyklí přebírat věci z daných zdrojů a neumí si věci spojovat sami za sebe, neumí si je rozebrat, skutečně hluboce jim porozumět a položit si ty správné otázky. Kdyby to totiž uměli, museli by náboženství opustit, protože by se selským rozumem dobrali k jednoznačnému závěru…
Mnozí také zaměňují subjektivní zážitek spojení s vyšší mocí za přítomnost a projev boha nebo ježíše, takže pletou náboženský konstrukt se svou skutečnou duchovností. To je naučil systém, který přesně tohle chce, aby nenašli skutečnou čistou cestu k sobě, aby stále potřebovali instituci a prostředníky, aby byli závislí a nesamostatní.

Konstruktivní bytosti a konstruktivní lidé rozhodně existují, ale v kostele je nenajdete a na hromadných meditacích taky ne.

s pozdravem
Alue

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-20 01:17:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to špagetové monstrum 😂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-20 01:24:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tenhle článek je super, díky.

jinak… já vím, že je to hodně i povahové, ale nemůžu si pomoct… já nikdy nepochopím lidi, co mají potřebu hledat duchovno „tam venku“ a ne uvnitř sebe, chodit na nějaké hromadné meditace a podobné nesmysly, kde se nemůžu plně soustředit na sebe a akorát mě tam rušej moje kruhy. už jako malé dítě jsem věděla, že to je blbina, že tohle se přeci hledá uvnitř a že každý máme jinou cestu. přála bych si, aby každému fungovalo ono pověstné napojení.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-20 07:45:08
Ikona diskutujiciho
sipka

mně se to hromadné duchovno zdá hrozně falešné a komerční… na přednášku klidně půjdu když je hezká, knížku si moc ráda přečtu když ji psal někdo kdo tomu fakt rozumí. ale jinak.. :-/

Ikona diskutujiciho Petr 2021-01-20 09:38:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím se zastat p. Miroslava – myslím, že jeho hodnocení vychází z absence informací o jeho činnosti. Pokud bych někoho chtěl hodnotit, určitě bych to neudělal předtím, než bych se seznámil s jeho činností. Bez toho to může oprávněně vyvolat negativní emoce u mnohých, kteří ho sledují a znají.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-20 09:58:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Po bližším seznámení vím víc, ale nechtěla jsem to psát na net a více rozebírat.

Ikona diskutujiciho anelie 2021-01-20 11:20:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče pana Miroslava,
tak meditace, které na svých stránkách nabízí, nemusí být provozovány pouze jako hromadné. Každý si je může provozovat sám doma.

Má tam ty meditace na podporu slovanství, které jsou, na posílení egregora slovanství, a to z toho důvodu, jak píše, že slovanství bylo po dobu více než tisíce let potlačováno, takže na něj nejsou navázány žádné negativní síly jako je to s jinými současnými egregory. Je čisté. Má tam i meditace i na rozvíjení srdeční čakry a tak, ale jak ve svých rozhovorech neustále opakuje, srdeční čakra se nejlépe rozvíjí laskavým chování ke všemu stvoření. Tohle je spíš jen podpůrné cvičení.

Dvě knihy, které napsal, mi příjdou výborné, i když na mě je to příliš mužský pohled na svět.

Já jinak meditace neprovozuju, ani hromadné, ani samostatně. Stačí pár hlubokých nádechů a výdechů a usínám… Na to bych potřebovala jiný životní styl a víc spánku, takže možná za deset let… Ale nevadí, všechno má svůj čas…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-20 11:27:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná že bys měla začít meditovat vsedě v křesle s opřenou hlavou. Jestli to děláš vleže a hned usínáš, tak zkrátka změň pozici na nějakou méně pohodlnou. 🙂

Ikona diskutujiciho anelie 2021-01-20 13:16:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, ja usinam pomalu i ve stoje:)

Pece o male deti a nejmin spanku z cele rodiny je blba kombinace. Meditovat bych mohla rano po probuzeni, ale to je zase doma nejvetsi srumec. Proto rikam, ze za deset let. Ale me to nevadi, duchovne rozvijet se da i jinak.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-20 13:21:36
Ikona diskutujiciho
sipka

tak to je opravdu bez šance 🙂

Ikona diskutujiciho Peter 2021-01-20 20:38:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podelím sa s Vami o moju skúsenosť s hromadnými meditáciami. Pred pár rokmi, keď som bol na začiatku mojej cesty, zúčastnil som sa štyroch hromadných meditácii, po ktorých som cítil na sebe zmeny k lepšiemu. Ale pokračoval som ďalej v získavaní hlbších informácii a tu som zistil, že nepotrebujem nejakého „prostredníka“.
Takže z môjho pohľadu mi účasť na hromadných meditáciach pomohla, aby som sa naštartoval, získal skúsenosť, ale ďalej už idem sám.
Ale pokiaľ sa niekto zúčastňuje dlhodobo, zastavil sa na svojej ceste…teda aspoň podľa mňa.

Ikona diskutujiciho HV 2021-01-20 21:10:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, Krist a Kristus, jak jsi správně podotkla, nejsou totožní. Všimni si těch značek starých latiníků a uvědomíš si dvě církve. Podobně jako u dvou papežů není Ježíš stejný, tak ani věřící nemají stejného Krista. To je i vysvětlení toho, jak působí kříže.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-20 21:54:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to úplně jedno. Výsledek je stejný.

Ikona diskutujiciho Marína 2021-01-21 18:23:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veľmi dobrá a trefná analýza 👍

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2021-01-21 20:00:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, měl bych dotaz. Vnímáš jako citlivý člověk nějaký rozdíl, když se používají při modlitbách – vyslovených přáních latinské slova a nebo se mluví česky. Měl bych konkrétně dotaz na slova Christos – Kristus.

Ikona diskutujiciho Jana 2021-01-30 01:19:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den Alue, jak je to s nanebevzatými mistry? Je to podobné jako s AA, nebo jsou to jiné energie? Kdo vůbec jsou, je bezpečné se na ně obracet? Děkuji za vysvětlení. Jana

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-30 08:10:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš kanonizované lidi? – Tak to jsou normální zemřelí lidé.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-01-30 03:04:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pořád prostě oslovuješ Krista,jen jednou latinsky a jednou česky. A kdybys ho oslovil třeba mandarinsky,tak stejně pořád oslovuješ Krista, a to ve všech jazycích světa. ( Pokud je to tvůj záměr) Já vlastně trošku tvou otázku nechápu a nevím co s tím má společného citlivost? V kostele při mši se kněz modllí latinsky ( v určitých chvílích),ale i kdyby se modlil jupitersky,tak stejně pořád oslovuje Ježíše.

Ikona diskutujiciho vlastialav 2021-01-30 08:36:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobré ráno, mám dotaz. V ložnici mě vysí starobylý kříž s ukřižovaným ježíšem. Kříž je vyřezávaný, vysí v té místnosti už za dob mého dědy. Mám nutkání ho sundat a dát prič. Ale zas mám strach, aby se mí předčí na mne nezlobili. Je pravda, že se mně špatně spí. Přisuzují to ťem vyvracím. A pod tím křížem na stolku mám alcione ultra. Na večer před spaním ho stlumím aby nám nesvítil do očí. Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-30 09:03:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou jsem s kamarádem na chatě takový starožitný kříž nadrzo spálila v krbu (samozřejmě se souhlasem a kooperací kamaráda) a tomu se dost ulevilo. Říkal, že to chtěl udělat už dávno, ale neměl na to odvahu… takže vřele doporučuji. Hoří dobře.

Ikona diskutujiciho vlastialav 2021-01-30 09:36:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, děkuji za radu. Kříž jsem zlomil a spálil v kamnech. Je pravda, že mám radost a takovou ulevu. Nemáš ještě nápad co s tím keramickým
Ježíšem ? A ještě mě zajímá ten přístroj alcione. Mám ho na nočním stolku vedle postele a jak jsem psal večer ho stlumuju, aby mne nesvítil do očí. Nevím jestli dělám dobře.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-30 09:51:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Keramického ježíše – je to posvěcené? pokud ano, udělala bych preventivně rituál na neutralizaci prokletých předmětů. Pokud to posvěcené není, tak normálně hodit do popelnice a nehrotit.
https://aluska.org/jak-se-vyhnout-sedmi-letum-smuly-z-rozbiteho-zrcadla-tez-navod-jak-se-zbavit-prokleti/

Alcyone mám taky a taky mě ty diody štvou. Mám ho puštěný na plné pecky a zastrčený pod/za skříní v obyváku. V ložnici bych ho nesnesla, spát se musí v úplné tmě, jinak se narušuje tvorba melatoninu a tělo pak neregeneruje. Navíc el. přístroje vyzařují silné elektromag. pole a je dobré je vytahovat ze zásuvky, to pole má obvykle průměr 60cm (standardní lampička strčená v zásuvce v zapnutém stavu, vypnutá to mívá trošku slabší, ale ne o moc). Takže doporučuji přestěhovat do jiné místnosti, mít to u postele je absolutně nevhodné – kvůli světlu.

Teď jsem ho měřila, u alcyonu ten smog vůbec není tak hrozný, elektro pole má jenom nějaký 25V/m (to jsou skoro nulové hodnoty, moje led lapička na pracovním stole má například 750, běžný vypínač na světlo 950!) a RF vlny 0,065… takže to prakticky nezáří, ale to světlo je na spaní špatné.

Ikona diskutujiciho j.j. 2021-01-30 09:51:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den Alue, zajímal by mě Váš názor na druidi.cz a na jejich školu krajinné energie. Děkuji za případnou odpověď. S pozdravem jiří.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-30 10:00:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Skupinu jako takovou neznám a neslyšela jsem o nich, ale tradičně je druidství druh čarodějnického náboženství (čarodějnictví mělo v historii různé názvy, podle doby a místa). A jak je vysvětleno v tomto článku:
https://aluska.org/satanismus-skutecna-tvar-temneho-nabozenstvi/
Čarodějnické náboženství (konkrétně je to wicca, druidství) je nejnižší stupeň satanismu. Nejnižší proto, že jsou tam pěšáci, kteří nejsou do pravdy zasvěcení, pouze si myslí že ji znají a pracují s polopravdami. V rámci snahy o duchovnní rozvoj je jim na rituálech kradena energie. Stejně funguje i církev a choení do kostela, vysávání energie z lidí. Článek si přečtěte a pochopíte, je to velmi dobře vysvětlené, jak tyhle věci fungují.

Pozor, neplést s populárním slovem ,,čarodějka“, aktuálně se toto označení rozmohlo v populární esoterice, ale většinou to nemá náboženské prvky, jenom se tak označují lidé s paranormálními schopnostmi, přitom žádnou magii ani oslavy na Imbolc nedělají, božstva neuctívají a ve Wicce nejsou – ani tuhle problematiku neznají.
Hlavně je proto potřeba se dívat na to, jestli jsou tam náboženské prvky – což coven (skupina, kruh) je. Jestli tam dochází k oslavám na datumy, uctívání božstev, jaké jsou tam rituály a praktiky.

Ikona diskutujiciho j.j. 2021-01-30 12:48:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Druidi.cz jsou dost aktivní, staví kamenné kruhy na energetických místech v okolí měst a aktivují je a propojují na ley line do Anglie, Egypta, Izraele. Také jsem se zúčastnil několika akcí a moc mi to „nesedlo.“
Píšu to, protože nevím jestli to co provádějí je pro nás a naši Zemi konstruktivní nebo ne.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-30 21:43:27
Ikona diskutujiciho
sipka

to bych tam musela být a vidět to (nebo vidět záznam, nebo sepsat podrobnou zpověď jejich rituálů a praktik) – jenom říkám jaké povahy je druidství ve smyslu náboženství, nechci zbytečně plivat slinu na skupinu, která třeba má jenom ten název ale reálně nic z toho nepraktikuje – i když jejich web vypadá, že nízký stupeň satanismu praktikují (Imbolc? hm…), web je jenom střípek

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-30 18:36:42
Ikona diskutujiciho
sipka

🥺 já má prostě tak ráda tvojí filozofii. fakt.

mimochodem, vůbec teď nestíhám číst články. snad to dám dneska! ❤

Ikona diskutujiciho vlastialav 2021-01-30 10:04:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji aluško, moc si mě pomohla. Posvěcený není, poputuje do popelnice. Děkuji za rady a pomoc 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-30 10:05:18
Ikona diskutujiciho
sipka

za málo 🙂

Ikona diskutujiciho tanco1 2021-01-30 11:25:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

stale uvazujem ,preco maju ludia potrebu dakam patrit

Ikona diskutujiciho Šárka 2021-01-30 12:01:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzhledem k tomu,že jsem si přečetla vše co jste napsali,chci Vám napsat,že KŘÍŽ SÁM JE SYMBOL A PRAVDA LEŽÍ V NÁS ,NIKOLIV VENKU,vše co není OD ŽIVOUCÍHO BOHA SPASENÍ A VYKOUPENÍ NAŠICH DUŠÍ je od ďábla,hledejte PRAVDU ( ne tu lidskou ) a PRAVDA SI VÁS NAJDE .A VŽDY ZKOUMEJTE ČLOVĚKA JAKÝ JE TO DUCH ( PRAVDY ČI LŽI ) JAK ŘÍKAJÍ NAŠI PRARODIČE BOHA I ĎÁBLA NOSÍME V SOBĚ,ZÁLEŽÍ JEN KOMU SE KLANÍME A KOHO NÁSLEDUJEME!!!!!!!Šárka

Ikona diskutujiciho tonino 2021-01-30 12:11:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prečo útočíte na kresťanstvo? To čo hlása cirkev, to nemá nič spoločné s kresťanstvom, lebo kresťanstvo, to je učenie Syna Božieho Ježiša, však nakoniec len preto sem prišiel, aby doniesol Slovo od Boha, aby sa každý mohol zachrániť, skrze to Slovo od Boha, aby zdarne, pokiaľ si ho osvojí a bude žiť podľa neho, mohol raz dôjsť do svojho skutočného domova, do raja ľudských duchov.

To tu trvá už dlhé storočia, že ľudia si spájajú kresťanstvo s nejakou pozemskou cirkvou, ktorá ma len kresťanstvo ako zásterku, nie aby poukazovala, že len Slovo od Boha je pre nich spásou, teda žitie podľa tohto slova, nie podľa ich výkladov Slova a nezmyselných obradov…

Ikona diskutujiciho Jana 2021-01-30 14:10:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemyslím kanonizované zemřelé lidi. Mám na mysli nanebevzaté mistry např. Saint Germain, nebo Maitrea, El Morya atd … (nebo i tito jsou zemřelí lidé?) … chci si to jen ujasnit …. asi bude nejlépe pracovat jen s anděli strážnými a hlavně s Bohem prvotním stvořitelem. Alue děkuji za odpovědi a taky za Vaši trpělivost. Jana

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-30 21:44:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Člověk se po smrti vrací ke svému zdroji.. všichni jdou do nebe. Asi nechápu tu otázku 🙂

Ikona diskutujiciho knihya 2021-01-30 17:17:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásně a jasně vysvětleno. Kdo nechcete pochopit, tak je to v pohodě. Potřebujete fyzický důkaz… ale ten sakra někdy bolí. Jsem obyčejný kluk, co se léta snažil pochopit věci. Jezdil jsem na semináře, peníze jen fičely ale nic jsem nepociťoval. Teorie a pro někoho skvělý kšeft. Pak jsem se dostal přes známého k “šamanovi”, který v Česku praktikoval ayahuasku. Velká na samotném rituálu sranda, tím neúcta, k samotné medicíně, mnohonásobné předávkování, pro mnohé šok a jeden účastník utekl a ráno byl díky pohotové manželce doma, asi 80 km mimo místo ceremonie. Ničemu jsme nerozuměli, šaman byl borec. Měl jsem jej za nejlepšího kamaráda. Když jej doma vyhodili tak přes rok jsem jej živil v našem domě, pomáhal mu. Mezitím manželku natáhl do omamných látek, a já stále myslel, ze nám pomáhá otvírat vědomi… a stále nic mi nechodilo. Až v okamžiku, když jsem přišel o rodinu a vlastně všechno. Pochopil jsem tu manipulaci, když vyprávěl jak jsem v minulých životech vraždil svou ženu a syna… po 16ti letech, kdy pro mne byla žena se synem všechno na světě bylo všechno pryč… rozdal jsem firmy a nechtěl žít. Zpět mě dostal v té době 5ti letý syn! Ten jediný byl otevřený a rval se za tátu. V noci se budil, kopal kolem sebe a plival… “Táhněte vy hovina, nechejte tatínka na pokoji!”, křičel. Vzal jsem jej do náručí až usnul. S kamarádem jsem odjel na řadu týdnů do Peru… a tam jsem teprve pochopil. Takže přátelé, věřte pouze sami sobě. Šaman opravdu pomáhá a nezneužívá… ale i v Peru je jich jako šafránu. Pěstujte si vlastní intuici a věřte, že každý máme božský původ v sobě. Nedělejte druhým, co sami nemáte rádi. Rozdávejte všeobjímající lásku bez podmínek. Vše přijměte, odpouštějte a hlavně sami sobě. Milujte sami sebe. Vezměte zodpovědnost za svá rozhodnutí. Čtěte a přemýšlejte uvnitř sebe. Nenechte se manipulovat. Nikomu z vás neradím… sdělil jsem pouze můj příběh a můj úhel pohledu. Pokud to někomu pomohlo otevřít oči, děkuji, děkuji, děkuji. Nebylo to zbytečné. Přeji vám zdraví, lásku a spokojenost. A Alue poděkování za její práci ❤️❤️❤️

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-30 21:53:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Co jste to proboha měl doma za psychopata? Doufám, že už dneska to ,,duchovno“ nedělá! :O

Ikona diskutujiciho vlastialav 2021-01-30 20:10:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško mám ještě jeden dotaz. Manželka koupila kdysi před 29 roky na pouti obrázky Ježíše a Marie. Ježíš má na rukou jakoby rány a na hrudníku jakoby srdce a uprostřed křížek a Marie to samé srdce na hrudi. Mám je taky dát prič ? No ptala se mě manželka.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-30 21:48:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych to rozhodně dala pryč. Nevidím smysl skladovat doma obrázky zakrvácených lidí s křížem :-/
Marie je v náboženství temná madonna, persefona, bohyně temnoty.

Ikona diskutujiciho vlastialav 2021-01-31 08:35:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško ještě jednou velké díky 🙂

Ikona diskutujiciho NoName 2021-02-09 11:32:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dík zá článek😀

Ikona diskutujiciho Hana 2022-03-11 18:57:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé jé .To mě připomělo můj experiment s Římskokatolickou církví ..Ze začátku to vypadalo nevině .Ale jak mile podepíšete list katechumeta a v lezete několikrát do kostela je problém na světě . Já jsem nesnášela když babizny od říkávali růženec .Nastavila se mi pokaždé v hlavě červená kontrolka .Ono celková meditace 😀 je při Bohoslužbě .Kdy by jste se měli na pojit na sakrální věci v kostele na to co plácá farář a hlavně na na ty pobožné písně .Nikdy ,ale opravdu nikdy nepodepisujte křestné listy .Budete půl roku chodit na katechezi.A jak mile se začnete před samotným křestem vykrucovat .To zažijete ten praví nátlak .Za mě církev už nikdy a to bylo na mé doborvolnosti .Raději budu objímat stromečky v lese 😀

Ikona diskutujiciho Magdalena 2023-08-06 20:23:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stalo se to dávno . Máma měla nad svou postelí obrázek „svaté rodiny “ s malým Ježíšem. Kvůli masivnímu oválnému rámu který sama vybrala, byl ten obraz hodně těžký . Jednou v noci když spala se ten obraz utrhl a padl jí těsně vedle hlavy .Sama říkala že o kousek a byl by jí zabil .Byla z toho dlouho rozrušená. Takže tyhle „svaté“ symboli nedělají v našich obydlích dobrotu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek